Czy ktoś z was wie, jak to jest w pracy jako Konsultant Telef. w Lublinie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 15:39   #1
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89

Czy ktoś z was wie, jak to jest w pracy jako Konsultant Telef. w Lublinie ?


Hey W poniedziałek mam rozmowe kwalifikacyjną na stanowisko Konsultanta Telefonicznego Orange w Lublinie na Al.Piłsudzkiego .Czytałam juz trochę w internecie jak to jest w tej pracy, opinie są podzielone i wątki na forach raczej z przed kilku lat. Wszystkie informacje będa mile widziane , co do zarobków, atmosfery, szkoleń, czasu pracy itp .
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 13:47   #2
zelka887
Raczkowanie
 
Avatar zelka887
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Czy ktoś z was wie, jak to jest w pracy jako Konsultant Telef. w Lublinie ?

właśnie jak to wygląda??
__________________
^^ pokażę Ci raj

pokażę Ci zło xD


o! o! o o ooo !
zelka887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 18:11   #3
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: Czy ktoś z was wie, jak to jest w pracy jako Konsultant Telef. w Lublinie ?

ja pracowalam w 3 takich firmach, tylko w innym miescie
I szczerze nie polecam.
Oczywscie mozna nawet zarobić ,idealna praca na przemeczenie dla mlodych osob w wakacje / miesiac dwa, trzy.Ale na dlusza mete to bez sensu>musisz sprzedawac cos , umawiac spotkania..Wszystko an ilosc jednoczesnie przestrzegajac slownictwa korzysci, zbijania obiekcji.Walka o klienta, musisz byc miła , stanowcza i namowic tak ,zeby sie nei zorientowal ,ze tylko o to ci chodzi
jednym slowem musisz gadac przez teelfon , ale nie milo i sympatycznie -tylko to co Ci kaza..
Czesto krzycza, sa szkoleniam dodatkowe, presja na sprzedaz.Praca nudna, malo rozwojowa, uczy troche przelamywania się w rozmowach przez telefon , bo trafiaja sie rozni ludzie.Ja w tej pracy poznalam jak dziala mechanizm marketingu, jak stosowana jest " manipulacja słowna" dyskretnie, aby kogos do czegos przekonać.
Mozna isc zobaczyc , cos sie zarobi , ale taak praca raczej dla mało kogo jest praca marzen. Wiele ludzi szybko ucieka, lub jest zwalanianych za brak wynikow.
Wazny jest tez wybor w miare ogarnietej takiej firmy , bo te co maja kryzys potrafia niezle wykorzystac człowieka...
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.