Moj kobieca strona osobowości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 06:18   #1
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys

Moja kobieca strona osobowości


Zdjęcia przedstawiają mnie w moich nowo nabytych, kobiecych ciuszkach

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez Thelipterys
Czas edycji: 2011-05-03 o 07:20
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 06:41   #2
zzMoskwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trochę z Moskwy trochę z wrocławia
Wiadomości: 947
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Jak na faceta nogi masz fajne
zzMoskwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 07:19   #3
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez zzMoskwa Pokaż wiadomość
Jak na faceta nogi masz fajne
Dziękuję! To miłe
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 07:41   #4
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

transwestyta?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 07:53   #5
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
transwestyta?
Tak, nie kryję się z tym
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 08:23   #6
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Buciki masz śliczne.

http://www.tekstowo.pl/piosenka,lady..._this_way.html
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 08:31   #7
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez zzMoskwa Pokaż wiadomość
Jak na faceta nogi masz fajne
O tym samym pomyslalam. Niejedna kobieta chcialaby miec takie nogi Szpilunie tez sa wporzadku.
Pozdrawiam
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-

Edytowane przez bierka83
Czas edycji: 2011-05-03 o 08:45
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 09:20   #8
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Szpileczki genialne, sama na takie poluję, ale nie wiem czy potrafiłabym w nich chodzić
Masz gust
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:22   #9
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Szpileczki genialne, sama na takie poluję, ale nie wiem czy potrafiłabym w nich chodzić
Masz gust
Dziękuję, też tak uwazam, że spzilki sa fajne, na allegro takie znajdziesz. Ja teraz mam zamowiona nowa pare szpilek, wiec sie w nich pokaze niebawem Pozdrawiam!
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:32   #10
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

A jak ludzie Cie postrzegają w takich damskich ciuszkach ?
Nogi faktycznie masz ładne i szpilki też jak najbardziej okej
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:35   #11
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez lipiec Pokaż wiadomość
A jak ludzie Cie postrzegają w takich damskich ciuszkach ?
Nogi faktycznie masz ładne i szpilki też jak najbardziej okej
Otoz to! Gdyby wszyscy byli tolerancyjni to pokazalbym twarz, ale ze tak nie jest, dlatego moje zdjecia i filmiki sa od szyi w dol, niestety Wiec nie wiem jak mnie postrzegaja inni. Jedynie wiem to, co Wy mi napiszecie o mnie na forum
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 09:50   #12
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Jeśli chodzi o Twoją figurę to niestety nogi zdradzają wszystkoNie ma tu nic do rzeczy, że są zgrabne itp- chodzi o to że nie musiałam czytać Twojego opisu aby wiedzieć, że jesteś facetem.Nie wiem, czy lubisz się przebierać tylko w domu czy wychodzisz tak na ulicę. Jeśli to drugie to nie narażaj się na śmieszność (co często zdarza się transwestytom, a kilku już spotkałam) i nie epatuj kobiecością, której na imię mini i wysokie szpilki. Ubierz się jak elegancka kobieta- spódnica do kolan, która przysłoni masywne, umięśnione nogi, bluzka, która nie odsłania również dość potężnych ramion i pleców, jakiś sweterek i buty na niższym obcasie w których będziesz potrafiła chodzić. Nie każda kobieta na ulicy przypomina damę lekkich obyczajów a niestety 90% transwestytów tak to widzi. Później są pretensję o brak akceptacji itp. Drag Queen do klubu, na ulicę niestety nie
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 09:51   #13
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Wiele osob uwaza sie za tolerancyjnych,a jak przychodzi co do czego okazuje sie,ze jest zupelnie inaczej. Tak juz to jest.Chociaz powoli idzie to ku lepszemu. Chociaz sa tez osoby,ktorych nie jest w stanie nic zmienic i z nudow zyja zyciem innych itp-ale takimi osobami nie ma co sie przejmowac,nie sa tego warci.
Nie mieszkam w Polsce i zauwazylam,ze tutaj ludzie sa bardziej otwarci ,tolerancyjni i nikt nikomu nie zaglada do 'garow' ze tak powiem. Spotykam na ulicy pary homoseksualne np. i co nic,nwet mnie to nie dziwi. A tak z ciekawostek,okolo rok temu bedac na zakupach spotkalam w sklepie mezczyzne,ktory mial na sobie damskie ubrania i naprawde ludzie reagowali na niego normalnie(no moze kilka mialo dziwny usmieszek-ale to naprawde nieliczni) Podziwiam niektorych ludzi za odwage Kazdy ma prowo robic i byc tym kim chce.
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:10   #14
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Wiele osob uwaza sie za tolerancyjnych,a jak przychodzi co do czego okazuje sie,ze jest zupelnie inaczej. Tak juz to jest.Chociaz powoli idzie to ku lepszemu. Chociaz sa tez osoby,ktorych nie jest w stanie nic zmienic i z nudow zyja zyciem innych itp-ale takimi osobami nie ma co sie przejmowac,nie sa tego warci.
Nie mieszkam w Polsce i zauwazylam,ze tutaj ludzie sa bardziej otwarci ,tolerancyjni i nikt nikomu nie zaglada do 'garow' ze tak powiem. Spotykam na ulicy pary homoseksualne np. i co nic,nwet mnie to nie dziwi. A tak z ciekawostek,okolo rok temu bedac na zakupach spotkalam w sklepie mezczyzne,ktory mial na sobie damskie ubrania i naprawde ludzie reagowali na niego normalnie(no moze kilka mialo dziwny usmieszek-ale to naprawde nieliczni) Podziwiam niektorych ludzi za odwage Kazdy ma prowo robic i byc tym kim chce.
Zgadzam sie z Twoja wypowiedzia w 100%!
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:14   #15
sabinkaa1
Rozeznanie
 
Avatar sabinkaa1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ? Nie jestem pewna czy to jest właściwe miejsce na demonstracje Twojej osoby w takim stroju.
Tylko mnie proszę nie zlinczować, że jestem mało tolerancyjna. Bo nie jestem. Po prostu mi jakoś średnio pasuje ocenianie transwestyty na wizażu. Amen
__________________

Powrót za ocean 08.Sep.2012






If you loan someone money and never see them again it was probably worth it.




sabinkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:18   #16
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
transwestyta?
Nie wiem co w tym takiego zabawnego?

Potwierdzasz tylko słowa osób, które wypowiedziały się przede mną


Ważne, że na siłę nie udaje się kogoś kim się nie jest.

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ?
Taaa, najlepiej "normalnych" do jednego wora, "nienormalnych" do drugiego, żeby nie mieli ze sobą styczności...
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:20   #17
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Thelipterys Pokaż wiadomość
Dziękuję, też tak uwazam, że spzilki sa fajne, na allegro takie znajdziesz. Ja teraz mam zamowiona nowa pare szpilek, wiec sie w nich pokaze niebawem Pozdrawiam!
Czekam z niecierpliwością
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:24   #18
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ? Nie jestem pewna czy to jest właściwe miejsce na demonstracje Twojej osoby w takim stroju.
Tylko mnie proszę nie zlinczować, że jestem mało tolerancyjna. Bo nie jestem. Po prostu mi jakoś średnio pasuje ocenianie transwestyty na wizażu. Amen
Cóż Sabinko wyłazi z Ciebie brak tolerancji-Autorka wieszaka pisze,że jest transwestytą czyli okazjonalnie zakłada kobiece ciuszki -więc jego sprawa czy się wnich dobrze czuje i co nosi.
Nawet gdyby zmienił płec i chciał nam pokazać się w np swojej sukni ślubnej-jego sprawa.
Formalnie wieszak spełnia wymogi regulaminu-prezentuje jakiś zestaw;a nie ma odgórnych decyzji kto może prezentować wieszaki na forum.
Twoje podejście ciut mi podchodzi pod hasła typu Polska dla Polaków;etc.
A zdaje się mamy prawnie zagwarantowaną równość płci;więc stwierdzenie -Twój cytat:
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ?
podchodzi mi coś pod dyskryminację płciową.
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż

Edytowane przez ANETA Z
Czas edycji: 2011-05-03 o 10:41 Powód: pomylenie pojęć transwestyty i transseksualizmu;poprawiony omyłkowy fragment,sens wypowiedzi-zachowany
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:33   #19
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Cóż Sabinko wyłazi z Ciebie brak tolerancji-Autorka wieszaka pisze,że jest transwestytą czyli zmieniła płeć-więc jak najbardziej pasują dla kobiety takie ciuszki;chyba że trasnwestyci mają "odgórny" nakaz chdzienia w jeansach umorusanych olejem i drelichowych worach pokutnych .
Gdyby nawet była transeksualistą-czyli osobą która ubiera się w ciuszki płci odmiennej-to jego/jej sprawa.
Formalnie wieszak spełnia wymogi regulaminu-prezentuje jakiś zestaw;a nie ma odgórnych decyzji kto może prezentować wieszaki na forum.
Twoje podejście ciut mi podchodzi pod hasła typu Polska dla Polaków;etc.
A zdaje się mamy prawnie zagwarantowaną równość płci;więc stwierdzenie -Twój cytat:
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ?
podchodzi mi coś pod dyskryminację płciową.
Bardzo dobra wypowiedz, ale musze sprostowac jedna rzecz merytoryczną: jetem transwestyta nie transseksualista czyli nie zmienilem (i nie zamierzam zmienic) płci. Tylko okazyjnie mam chęć przebierania sie w kobiece ubrania i jestem hetero. Z reszta dla zainteresowanych na wikipedii znajdziecie dokladną definicje i opis transwestytyzmu
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 10:34   #20
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Cóż Sabinko wyłazi z Ciebie brak tolerancji-Autorka wieszaka pisze,że jest transwestytą czyli zmieniła płeć-więc jak najbardziej pasują dla kobiety takie ciuszki;chyba że trasnwestyci mają "odgórny" nakaz chdzienia w jeansach umorusanych olejem i drelichowych worach pokutnych .
Gdyby nawet była transeksualistą-czyli osobą która ubiera się w ciuszki płci odmiennej-to jego/jej sprawa.
Formalnie wieszak spełnia wymogi regulaminu-prezentuje jakiś zestaw;a nie ma odgórnych decyzji kto może prezentować wieszaki na forum.
Twoje podejście ciut mi podchodzi pod hasła typu Polska dla Polaków;etc.
A zdaje się mamy prawnie zagwarantowaną równość płci;więc stwierdzenie -Twój cytat:
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ?
podchodzi mi coś pod dyskryminację płciową.
Chyba mylisz pojęcia Doinformuj się zanim kolejnym razem palniesz głupotę z niewiedzy.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:45   #21
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Przepraszam Autora za pomylenie pojęć ;-),ale ponieważ de facto nie zmieniło to sensu wypowiedzi poprawiłam tylko w poście pojęcia.Nie zmienia to faktu,że moim zdaniem-ma prawo ubierać się w co mu się podoba ;-).
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 10:54   #22
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
Przepraszam Autora za pomylenie pojęć ;-),ale ponieważ de facto nie zmieniło to sensu wypowiedzi poprawiłam tylko w poście pojęcia.Nie zmienia to faktu,że moim zdaniem-ma prawo ubierać się w co mu się podoba ;-).
Nie przejmuj sie wcale sie nie czuje urazony, a wrecz przeciwnie, bo wykazujesz jednak wieksza wiedze w tym temacie niz wielu innych ludzi
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:13   #23
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Eh i zaczęła się dyskusja.. Rzeczywiscie, szpilki ładne
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:25   #24
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez bierka83 Pokaż wiadomość
Wiele osob uwaza sie za tolerancyjnych,a jak przychodzi co do czego okazuje sie,ze jest zupelnie inaczej. Tak juz to jest.Chociaz powoli idzie to ku lepszemu. Chociaz sa tez osoby,ktorych nie jest w stanie nic zmienic i z nudow zyja zyciem innych itp-ale takimi osobami nie ma co sie przejmowac,nie sa tego warci.
Nie mieszkam w Polsce i zauwazylam,ze tutaj ludzie sa bardziej otwarci ,tolerancyjni i nikt nikomu nie zaglada do 'garow' ze tak powiem. Spotykam na ulicy pary homoseksualne np. i co nic,nwet mnie to nie dziwi. A tak z ciekawostek,okolo rok temu bedac na zakupach spotkalam w sklepie mezczyzne,ktory mial na sobie damskie ubrania i naprawde ludzie reagowali na niego normalnie(no moze kilka mialo dziwny usmieszek-ale to naprawde nieliczni) Podziwiam niektorych ludzi za odwage Kazdy ma prowo robic i byc tym kim chce.
Dokładnie.
Mi przypadł do gustu drugi zestaw, ponieważ wyglądasz w nim (dla mnie) najbardziej kobieco. Fajne szpilki Może poeksperymentujesz z biżuterią? Doda Twoim strojom klasy i szyku

Cytat:
Napisane przez sabinkaa1 Pokaż wiadomość
A nie ma jakiś innych forów internetowych gdzie byś był oceniany przez ludzi równych Tobie ? Nie jestem pewna czy to jest właściwe miejsce na demonstracje Twojej osoby w takim stroju.
Tylko mnie proszę nie zlinczować, że jestem mało tolerancyjna. Bo nie jestem. Po prostu mi jakoś średnio pasuje ocenianie transwestyty na wizażu. Amen
Transwestyta to jakiś gorszy gatunek? Wieszak spełnia wymogi, nie widzę nic dziwnego w jego obecności na szafie.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:41   #25
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Nie wiem, co powiedzieć... Przyznam, że jestem trochę zaskoczona, bo pierwszy raz widze taki wieszak. Ale zgadzam się z Damulką co do tej kobiecości i wyrażania jej odpowiednim strojem
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:43   #26
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

[QUOTE=Cherry Blossom Girl;26678691]Dokładnie.
Mi przypadł do gustu drugi zestaw, ponieważ wyglądasz w nim (dla mnie) najbardziej kobieco. Fajne szpilki Może poeksperymentujesz z biżuterią? Doda Twoim strojom klasy i szyku

Dziekuje za rade! Lubie bizuterie delikatna srebrna, mam nawet lancuszek srebrny na kostke ale przydalby mi sie lancuszek na szyje o raz na nadgarstek. A TY co bys mi radzila?
Jeszcze zostanie kwestia makijazu i paznokci, ale to temat na osobny post
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 11:50   #27
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

A mnie mozecie zlinczowac za moja opinie mam to w powazaniu ale dla mnie nie jestes normalny damskie fatalaszki,tipsy,blyszczy ki facet powinien byc facetem.......nie chcialabym aby moj maz mial takie hobby,brzydzilabym sie takim facetem,ja mam tylko jedno okreslenie ale przemilcze lepiej,jestem juz chyba bardziej za geyami i less bo oni sie bynajmniej tego nie wstydza
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:20   #28
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez Thelipterys Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade! Lubie bizuterie delikatna srebrna, mam nawet lancuszek srebrny na kostke ale przydalby mi sie lancuszek na szyje o raz na nadgarstek. A TY co bys mi radzila?
Jeszcze zostanie kwestia makijazu i paznokci, ale to temat na osobny post
Widziałabym jakieś perełki, z bransoletek coś srebrnego np. http://wkruk.pl/product-pol-30625-BRANSOLETA.html
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:25   #29
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
A mnie mozecie zlinczowac za moja opinie mam to w powazaniu ale dla mnie nie jestes normalny damskie fatalaszki,tipsy,blyszczy ki facet powinien byc facetem.......nie chcialabym aby moj maz mial takie hobby,brzydzilabym sie takim facetem,ja mam tylko jedno okreslenie ale przemilcze lepiej,jestem juz chyba bardziej za geyami i less bo oni sie bynajmniej tego nie wstydza
Przecież autor wieszaka też się "nie wstydzi"
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-03, 12:53   #30
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moj kobieca strona osobowości

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
Przecież autor wieszaka też się "nie wstydzi"
Nie wstydzi sie ?????? to dziwne bo moje sasiadki less nie chowaja twarzy w papierowe torby tylko pokazuja sie w calosci lacznie z calymi twarzami a koles jednak cos ukrywa i moim zdaniem wlasnie chowz wstyd co powiedza bliscy znajomi jak nie daj Bosze zobaczy ktos ze znajomych badz bliskich mu osob.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.