Oliwkowy niezbędnik kosmetyczny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 07:58   #1
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 713

Oliwkowy niezbędnik kosmetyczny :)


Jak każda dziewczyna przywiązuję dużą wagę do moich kosmetyków. Kosmetyki dają mi poczucie ogromnej pewności siebie i młodości. Dzięki nim każda, ale to naprawdę każda kobieta czuję się piękna każdego dnia. Choć to "tylko kosmetyk" ale potrafi zdziałać naprawdę cuda, wywołać uśmiech nie tylko na Naszej twarzy, ale także podkreślić Nasze piękno Ważne jest tez ,aby dobrać odpowiednie kosmetyki dla swojej cery, dzięki temu unikniemy nieprzyjemnych "makijażowych wpadek", a nasza cera będzie Nam wdzięczna.
Kosmetyki są mi absolutnie niezbędne każdego dnia! W końcu mój nick idealnie pasuje do mojej pasji i obsesji,jaką są kosmetyki.
Wśród wielu z nich jest kilka moich, z którymi nigdy się nie rozstaje. A moja kosmetyczka, choć jest niewielka to jest dla mnie ważna. Tak samo jak zawarte w niej kosmetyki, które kojarzą mi się z najwspanialszymi momentami w moim życiu.
Chciałabym opowiedzieć o tych, które są niezbędne w mojej kosmetyczce, a są to:
a)błyszczyk: nigdy się z nim nie rozstaję. Dobrze dobrany świetnie podkreśli piękno kobiecych ust, odpowiednio je nawilży i uzyskamy piękny kolor a także połysk! Używam go codziennie! Mój ulubiony odcień to jasno różowy. Coraz częściej w mojej kosmetyczce pojawiają się błyszczyki w kształcie ciasteczek, bardzo modne teraz. Świetnie wyglądają, to chyba przez to opakowanie są tak popularne i lubiane i co najważniejsze są niewielkich rozmiarów, dzięki temu mogę je zabrać wszędzie ze sobą!
Teraz przejdźmy do kolejnego niezbędnego dla mnie kosmetyku, a jest nim ....
b)podkład matujący: auuuć! moja skóra świeci się i błyszczy jak oszalała! Dzięki dobremu podkładowi z efektem matującym nie straszę swoim nie-Hollywoodzkim blaskiem a moja cera czuje się świetnie!
Kolejny to......
c)korektor: która z Nas nie zna tego magicznego, niewielkiego kosmetyku, który z Naszą cerą potrafi zdziałać cuda? Oczywiście, zawsze zazdrościłam dziewczynom o pięknej cerze, ale wtedy moja przyjaciółka zdradziła mi swoją tajemnicę, a był nią... no kto zgadnie.... korektor właśnie dzięki niemu czuję się pewnie w każdej sytuacji, jest niewielkich rozmiarów, a więc idealnie mieści się nawet w najmniejszej kosmetyczce a umiejętnie dobrany zamaskuje, to ,czego nie chcę pokazywać.
Następnym kosmetykiem jest...
d)puder matujący: niestety należę do dziewczyn ,którym sam podkład matujący nie wystarcza. Ale bardzo cieszę się z tego, że wymyślono puder! On w połączeniu z podkładem sprawia, że moja cera nie błyszczy się
A oto kolejne kosmetyki warte uwagi :
e)tusz do rzęs: tak tak dziewczyny, która z Nas go nie używa? dzięki niemu mamy piękne ,długie rzęsy jak gwiazdy Hollywood Oczy w połączeniu z cieniami do powiek wyglądają pięknie i mają ogromny urok.
f)cień do powiek: o tak tak! wiadomo na każda porę roku mam przygotowany inny zestaw kolorystyczny, a skąd czerpię inspiracje? z prasy, internetu , od mojej przyjaciółki, która ma na tym punkcie prawdziwego fioła! Najbardziej lubię cienie w tzw."zestawach", dużo kolorów, bogaty ich wybór, a cieszą jak nic
g)krem do rąk: bez względu na porę roku moje dłonie są potwornie wysuszone. Ale mam na to sposób! używam dobrze nawilżającego kremu do rąk i mój problem po kilku dniach znika
h)lusterko, małe podręczne,ale bardzo kolorowe: takie, które daje mi poczucie perfekcyjnego makijażu przez cały czas, a wystarczy tylko zerknąć na nie i już
i)perfumy: oj jak ja mogłabym o nich nie napisać!! zazwyczaj kupuję wersję mini, taką, żeby zmieściła się w mojej kosmetyczce w zależności od nastroju,pogody i okazji używam innych,ale mam też swoich faworytów
To już wszystkie kosmetyki, które są w mojej kosmetyczce! Co prawda jest ich niewiele,ale są dla mnie ważne i cały czas staram się umiejętnie się nimi posługiwać i uczyć się coraz to nowszych trików,jak podkreślić to co piękne a jak zamaskować to co piękne nie jest
Mam nadzieję, że mini-lektura była ciekawa
Pozdrawiam!!
kosmetykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.