ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-04, 17:37   #391
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Catherinek,a moze spróbuj Zorac 0,1% tylko punktowo.Ja noszę się z zamiarem kupna właśnie tego specyfiku na pojedyńcze ciemne ślady po trądzku. Sylwiasta( mój Ty niekwestionowany Autorytecie ),co powiesz na takie zastosowanie Zoracu? Buźka.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 18:07   #392
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez CatherineK
Dziewczyny,możecie mi cos doradzić, bo troszke sie juz gubię...Na prawym policzku mam ciemniejsza plamke - w zasadzie dwie ..rozjasniałam je pod kontrolą dermatologa przez ok rok czasu, stosując jakies kwasy, tzw "maści robione" na miejscu w aptece.Po roku czasu stwierdziałam, że plamki są bielsze, jednak w dalszym ciągu widoczne, a Pani doktor powiedziała, że w takim razie mam przebarwienia w głebokich tkankach skóry właściwej i nie da sie juz tego złuszczyć - poleciła stosować codziennie wysokie filtry(czego przestrzegam) i dla zatuszowania - krem brązujący na całą twarz. Po przeczytaniu Waszych pozytywnych opinii o Acne-dermie zastanawiam się, czy wybiela on przebarwienia w głebokich warstawch skóry, czy jest szansa,ze wybieliłby trochę moje przebarwienia? co o tym myślicie???
A skąd Ci się te plamki wzięły? Bo przebarwienia trądzikowe jest łatwiej usunąć niż te posłoneczne czy spowodowane np. źle wykonanymi zabiegami u kosmetyczki/dermatologa bądź nieodpowiednią pielęgnacją skóry po takich inwazyjnych zabiegach.
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 19:15   #393
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Angi74
Catherinek,a moze spróbuj Zorac 0,1% tylko punktowo.Ja noszę się z zamiarem kupna właśnie tego specyfiku na pojedyńcze ciemne ślady po trądzku. Sylwiasta( mój Ty niekwestionowany Autorytecie ),co powiesz na takie zastosowanie Zoracu? Buźka.
Angie, az sie zarumienilam
Kurczaczki, jak to mawia Piti, nic nie powiem, bo nie mam zadnego doswiadczenia z Zoracem Ale przyznam sie, ze Diacneal sobie calkiem dobrze radzi i z czerwonymi i z brazowymi Jeszcze (po 5 tygodniach a teraz uzywam juz co noc) nie zaobserwowalam luszczenia!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 19:30   #394
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Angie, az sie zarumienilam
Kurczaczki, jak to mawia Piti, nic nie powiem, bo nie mam zadnego doswiadczenia z Zoracem Ale przyznam sie, ze Diacneal sobie calkiem dobrze radzi i z czerwonymi i z brazowymi Jeszcze (po 5 tygodniach a teraz uzywam juz co noc) nie zaobserwowalam luszczenia!
a wysyp..? Kurcze, właściwie to gdzieś mówiłaś, że Ciebie po żadnym kwasie nie wysypuje.. A tym Diacnealem to kusisz niesamowicie Czyli po 5 tygodniu używania kondycja skóry jest niezła, tak?
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 20:13   #395
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Byłbym dozgonnie wdzięczny, gdyby ktoś jeszcze się w tym wątku wypowiedział
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 20:27   #396
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Unhappy Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez guia
A skąd Ci się te plamki wzięły? Bo przebarwienia trądzikowe jest łatwiej usunąć niż te posłoneczne czy spowodowane np. źle wykonanymi zabiegami u kosmetyczki/dermatologa bądź nieodpowiednią pielęgnacją skóry po takich inwazyjnych zabiegach.
..niestety - u mnie są plamki posłoneczne, mam je odkąd pamiętam, w zasadzie od dziecka...((..hliphlip, chyba najlepiej będzie jak skonsultuje sie z innym dermatologiem..Wszy stkim
__________________

CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 20:33   #397
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

dobry wybór.
acne-derm na noc, vichy na dzień.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 21:25   #398
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez CatherineK
..niestety - u mnie są plamki posłoneczne, mam je odkąd pamiętam, w zasadzie od dziecka...((..hliphlip, chyba najlepiej będzie jak skonsultuje sie z innym dermatologiem..Wszy stkim
Z tego co pisałaś, to nie miałaś robionych żadnych zabiegów, a jedynie przepisywano Ci maści. Skoro nie pomogły one przez tak długi okres czasu, powinnaś może wybrać się na jakiś zabieg do sprawdzonego dermatologa tudzież kosmetyczki? Ja polecam mikrodermabrazję. Tylko dużą sztuką jest znaleźć naprawdę fachowy gabinet. Mikro + aktywne substancje/dermokosmetyki nakładane przez kosmetyczkę po + odpowiednia pielęgnacja w domu = naprawdę dobre rezultaty. U mnie się sprawdziło. Jestem po 4 zabiegach. Widzę zdecydowaną poprawę skóry- nie tylko przebarwienia znikają, ale buzia zrobiła się taka gładka, przyjemna, mniej się zanieczyszcza, makijaż trzyma się dłużej A jeszcze sporo zabiegów przede mną (liczne przebarwienia na policzkach i trochę to potrwa). Mam jeden zabieg w tygodniu. Skóra chwilę po jest zaczerwieniona, ale to szybko znika (co jest dla mnie szokiem- teoretycznie mam naczynkową cerę). Zawsze można poprosić kosmetyczkę, by nałożyła podkład, jednak ja zostawiam twarz bez makijażu, coby nie zburzyć uczucia dogłębnej świeżości, którą czuję po wyjściu z gabinetu
A z zabiegów u dermatologa może TCA? Troszkę drastyczny, ale likwiduje głębokie przebarwienia.. Poczytaj "Myszkę doświadczalną" http://www.wizaz.pl/maga_myszka_1.php
http://www.wizaz.pl/maga_myszka_2.php
http://www.wizaz.pl/maga_myszka_3.php
Aha, oczywiście filtry musisz pokochać dożywotnio
Pozdrawiam
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:30   #399
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez guia
a wysyp..? Kurcze, właściwie to gdzieś mówiłaś, że Ciebie po żadnym kwasie nie wysypuje.. A tym Diacnealem to kusisz niesamowicie Czyli po 5 tygodniu używania kondycja skóry jest niezła, tak?
A no nie wysypuje i on faktycznie na mnie swietnie zadzialal, mysle, ze jest zdecydowanie niedoceniany na Wizazu - Amerykanki na MUA pieje istne peany na jego czesc! Oby nie wpadli na genialny pomysl zaprzestania produkcji lub co chyba gorsze "ulepszenia" formuly preparatu! Tfu tfu, przez lewe ramie!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:53   #400
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
A no nie wysypuje
skubana
Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
i on faktycznie na mnie swietnie zadzialal, mysle, ze jest zdecydowanie niedoceniany na Wizazu - Amerykanki na MUA pieje istne peany na jego czesc! Oby nie wpadli na genialny pomysl zaprzestania produkcji lub co chyba gorsze "ulepszenia" formuly preparatu! Tfu tfu, przez lewe ramie!
Ja się go boję panicznie właśnie przez to ''zdecydowane niedocenienie'' Wreszcie mam gładką buzię i boję się, że pewnego pięknego dnia, po Diacnealowej próbie ta gładka buzia zniknie Ale kurcze i tak mu się w końcu nie oprę
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 10:14   #401
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Dzięki za zainteresowanie i radę. Zaraz idę do apteki
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 10:20   #402
Jussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 231
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Czy ktos mi może powiedzieć, ile kosztuje taki filtr vichy
Jussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 10:25   #403
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

O Zielona Gora Witam rodaka
A wracajac do tematu Dodam tylko od siebie, ze radze stosowac Acne Derm tylko na noc, a na dzien filtr. Mimo, ze na ulotce jest napisane, by stosowac AD rano i wieczorem to nie radze. Jesli na AD nalozysz filtr lub cokolwiek innego to moze sie toskonczyc pogorszeniem cery (a wiadomo, ze przy AD bez filtru sie nie obejdzie).
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 10:45   #404
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Filtr Vichy (zależy, która wersja) - koszt 50-60 zł, ja używam mleczka żelowego wtedy za 50 zł mam 100 ml, jeśli fluid to tylko 40 ml za tę samą cenę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 10:52   #405
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Smile Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Dziekuje za dodanie tego wątku Feetlover miałem zamiar zapytac dokładnie o to samo. Nie znam tego filtru ale z opinii uzytkownikow wynika ze jest relatytywnie dobry.Jesli chodzi o acne derm słyszałem ze mozna go stosowac 2razy dziennie tyle ze na dzień w parze z filtrem na wierzch. Boje sie tylko o ten filterek czy dobrze sie wchlania bo nie chcem byc biały jak snieg.
Mniej wiecej juz wiem jak bedzie wygladał moj zestaw co Wy na to ocencie:

Oczyszczanie :
Mydło Siarkowe Barwa(w moim przypadku nadmiernie nie wysusza skóry stosuje 2xdziennie);

Tonizowanie:
Tonik Pichotowy(cena do jakosci bdb http://www.nawilzacz.medyna.pl/tonik.html rozniez stosuje 2xdziennie);

Walka z zaskórnikami:
Acne dermi(jeszcze nie posiadam ale wkrotce mysle o tym zeby stosowanc rozniez w dzien i na wieczor)/mozna by było zastosowac skinoren srodek uznawanay przez niejednych za mniej agresywny od polskiego odpwiednika A-d ale czy warto poswiecac 52zł ;

Ochrona przed promieniami UV:

Jakis blokerek pewnie skusze sie na ten vichy :P: zobaczymy(stosowany na dzien).

Jeszcze tydzien i pojde do apteki. W trakcie kuracji zapodam jakis watek i bede zdawał relacje z przebiegu leczenia pozdro wszytskim

MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO JAKI CZAS PO SKONCZENIU LECZENIA ACNE -DERMEM BEDE MUSIAŁ STOSOWAC FILTRY OCHRONNE?

Z GORY DZIEKUJE NARKA!

Edytowane przez broker19
Czas edycji: 2006-01-07 o 13:21
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 16:09   #406
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

[QUOTE=broker19]


Ochrona przed promieniami UV:

Jakis blokerek pewnie skusze sie na ten vichy :P: zobaczymy(stosowany na dzien).

Jeszcze tydzien i pojde do apteki. W trakcie kuracji zapodam jakis watek i bede zdawał relacje z przebiegu leczenia pozdro wszytskim

MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO JAKI CZAS PO SKONCZENIU LECZENIA ACNE -DERMEM BEDE MUSIAŁ STOSOWAC FILTRY OCHRONNE?

Tak, filtry już na zawsze.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 00:06   #407
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

To lepiej nie zaczynac tej kuracji skoro bede musiał brac zwiazek z filtrem na całe życie. No dobra ale teraz nie stosuje i jest ok czy po acne derm moja skora sie tak diametralnie zmieni
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 11:06   #408
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Cytat:
Cytat:
MAM JESZCZE JEDNO PYTANKO JAKI CZAS PO SKONCZENIU LECZENIA ACNE -DERMEM BEDE MUSIAŁ STOSOWAC FILTRY OCHRONNE?
Tak, filtry już na zawsze.
Naprawdę tak jest? Bo na chłopski rozum to trochę... takie nielogiczne
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 22:04   #409
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
No własnie ja jestem prosty chłop dziwnie to brzmi!

Czemu nic nie piszecie nie chcecie nam pomóc czy nikt nie wie o co w tym chodzi .Jesli Smok stwierdził ze tak jest to niech powie dlaczego nie lubie komentarzy bez pokrycia pozdro

czy ktos to wogole czyta ??

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 14:57 Powód: post pod postem
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 15:19   #410
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Czyta, czyta.
Co Ci się wydaje nielogiczne: używanie filtra na co dzień?
Bo to wydaje mi się bardzo logiczne.
A co do komentarza bez pokrycia:
na wizażu jest mnóstwo wątków nt. filtrów, kwasów i filtrów, artykuły Basi o filtrach, więc mógłbyś ten komentarz sam sobie znaleźć, poprzez wyszukiwarkę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 11:21   #411
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

W końcu się zdecydowałam, kupiłam AD. Rano nie moglam uwierzyc, myslalam ze mam jaka mgle przed oczami!
Mam takie przebarwienia, ze jak rano smaruje buzke kremem pod podklad, to zaczerwienienie bylo tak straszne jakbym byla uczulona na krem! Od razy wszystkie plamy sa PURPUROWE!!!
Posmarowalam na noc i rano byzka byla w o wiele lepszym stanie! Mniejsze plamki sa o wiele mniej widoczne, a te wielkie sie zmniejszyly!
I do tego skora sie bardzo wygladzila, podklad rozprowadza sie SUPER!
Teraz po 2 nalozeniach tylko na noc podklad bez problemu maskuje plamki (wczesniej przeswitywaly ). A korektora troszke tylko na wieksze.
W ogole koloyt skory sie wyrownuje wszedzie;p

Boze dziewczyny jak ja Wam jestem wdzieczna!!! I humor mi dopisuje, a na dodatek zaliczylam dzis na bdb roznice programowa
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 15:52   #412
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

Spoko ale napisałas to jakby filtry uzalezniały skjore podobnie jak heronia
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 16:39   #413
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gusia2120
W końcu się zdecydowałam, kupiłam AD. Rano nie moglam uwierzyc, myslalam ze mam jaka mgle przed oczami!
Mam takie przebarwienia, ze jak rano smaruje buzke kremem pod podklad, to zaczerwienienie bylo tak straszne jakbym byla uczulona na krem! Od razy wszystkie plamy sa PURPUROWE!!!
Posmarowalam na noc i rano byzka byla w o wiele lepszym stanie! Mniejsze plamki sa o wiele mniej widoczne, a te wielkie sie zmniejszyly!
I do tego skora sie bardzo wygladzila, podklad rozprowadza sie SUPER!
Teraz po 2 nalozeniach tylko na noc podklad bez problemu maskuje plamki (wczesniej przeswitywaly ). A korektora troszke tylko na wieksze.
W ogole koloyt skory sie wyrownuje wszedzie;p

Boze dziewczyny jak ja Wam jestem wdzieczna!!! I humor mi dopisuje, a na dodatek zaliczylam dzis na bdb roznice programowa
Gusia, a to na pewno nie było uczulenie skoro takie rzez=czy Ci się na twarzy działy?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 17:28   #414
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wydaje mi sie, ze nie bo to za chwile jasnialo, a poza kolorem nie bylo innych dziwnych rzeczy typu swedzenie, pieczenie, po prostu nic.
Mi te przebarwienia tak reaguja na krem, ale nie wiem dokladnie.
Po AD juz nie bylo takiedo efektu
__________________
Kiedy strach staje się niepokojem, pragnienie przeradza się w chciwość,
irytacja ustępuje złości, a złość nienawiści, przyjaźń zamienia się w zawiść,
miłość w obsesję, a przyjemność w uzależnienie,
to nasze emocje zaczynają obracać się przeciwko nam.
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 18:43   #415
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

gusia to na AD stosujesz jeszcze podklad ja jak kiedys nalozylam na niego podklad + puder to wysyp od razu.... i tak sie zastanawiam czy jak stosuje tylko na noc to w dzien jak juz na umyta twarz daje bloker i pozniej bym dala podklad to czy nic by sie nie stalo czy nadal jest on troche aktywny i moze wywolac jakas reakcje??
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 14:19   #416
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

po odstawieniu kwasów skórę trzeba chronić porządnymi filtrami przez ok. miesiąc. jeśli ktoś ma awersję do blokerów, to po tym miesiącu sugerowałabym mimo wszystko używanie przynajmniej zwykłych kremów z podstawowym filtrem SPF15, choć dobrze wiadomo, że co to za ochrona... ale wyczuwalne pod względem tłustości to nie będzie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 19:36   #417
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

No widze wreszcie jakies racjonalne wytłumaczenie dziekuje koleżanko! Acne derm juz zakupiony teraz czeka mnie 6 tyg kuracja zeby zobaczyc jakiekolwiek efekty jesze musze zakupic jakis filterek mysle o tym z vichy nie wiem tylko czy bedzie odpowiedni wymagam tego aby nie zatykał porow skory no i zeby nie robił ze mnie bladego trupa.Jak wiemy kwasy np ten wystepujacy w A d złuszcza naskorek przydałby sie jakis dobry peeling zeby sie go pozbyc moze cos doradzicie. dziekuje papa
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:30   #418
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

a ile kosztuje ten acne derm?? pomaga?? a tak wlasniwie to po co stosowac te filtr jak slonca nie ma? prosze o wytlumaczenie
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:38   #419
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Cytat:
Napisane przez madziaaakk
a ile kosztuje ten acne derm?? pomaga?? a tak wlasniwie to po co stosowac te filtr jak slonca nie ma? prosze o wytlumaczenie

Wytłumaczenie sama znjadziesz, jak użyjesz wyszukiwarki i przeczytasz artykuły na wizazu. Było to juz milion razy.
Acne derm kosztuje 16 zł.
Ja osobiście za nim nie przepadam, słabo na mnie działa, odbarwia ubrania maże się na twarzy, efektów u mnie brak.
Zdecydowanie wolę Lysanel Active (tu m.in. 1,5 % kw. azelainowego), a teraz Diacneal. Wybór kwasów jest dość duży, można przeszukać KWC. Od słabych po mocne.

Cytat:
Napisane przez broker19
Spoko ale napisałas to jakby filtry uzalezniały skjore podobnie jak heronia

Oczywiście, że uzależniają, każda filtromaniaczka Ci to powie.
Czy przejrzałeś wątki o fitrach?

Cytat:
Napisane przez broker19
No widze wreszcie jakies racjonalne wytłumaczenie dziekuje koleżanko! Acne derm juz zakupiony teraz czeka mnie 6 tyg kuracja zeby zobaczyc jakiekolwiek efekty jesze musze zakupic jakis filterek mysle o tym z vichy nie wiem tylko czy bedzie odpowiedni wymagam tego aby nie zatykał porow skory no i zeby nie robił ze mnie bladego trupa.Jak wiemy kwasy np ten wystepujacy w A d złuszcza naskorek przydałby sie jakis dobry peeling zeby sie go pozbyc moze cos doradzicie. dziekuje papa

Czy filtr będzie Ci służył nie pobielał, nie będzie zbyt tłusty- do tego dojdziesz drogą testów. Obecnie zimą trudno o próbki filtrów, trudno też dostać niektóre filtry w aptece np. Avene.
Co do zapychania, kwestia indywidualna, mnie np. zapycha capric triglyceride, dużo osób z powodzeniem używa i poleca produkty z tym składnikiem, za to mi nie szkodzi parafina, na którą narzekają inni.
Ja mleczko żelowe lubię, choć jest tłuste i się klei. Ale nie pobiela skóry, może minimalnie, świeci się bardzo, ale jak się wchłonie (20-30 min), to delikatnie dotykam twarzy chusteczką higieniczną, potem się maluję, bo muszę.

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-16 o 14:58 Powód: post pod postem
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 12:16   #420
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

a co z peelingiem bo od wczoraj zacząłem kuracje acne derm bede zdawał raz w tyg relacje ;P narazie
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.