Dwa kierunki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 20:52   #1
vodoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 167

Dwa kierunki ?


Czy mozna studiowac dwa kierunki na raz w systemie niestacjnarnym ?
__________________
Nie uzywam tego konta. Nie uzywam zadnego, bo niestety na tym xIx wiecznym forum nie mozna usunac SWOJEGO WLASNEGO, PRYWATNEGO konta. !
vodoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 21:21   #2
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Dwa kierunki ?

Można, tylko zastanów się, czy dasz radę, gdy zjazdy będą na jednym i na drugim kierunku w tym samym czasie, w te same weekendy... Ciężko być w dwóch miejscach naraz. Chyba, że nie zamierzasz chodzić na zajęcia
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 21:36   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dwa kierunki ?

jesli zjazdy sie nie pokrywaja to pewnie tak

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

a nie lepiej jedne studia zaoczne a drugie dzienne robic?
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:08   #4
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Dwa kierunki ?

Zjazdy są często w tym samym czasie,więc będzie Ci trudno. A zaocznie i dziennie?
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:30   #5
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Dwa kierunki ?

Zależy bo jak na dwóch różnych uczelniach, gdzie nie pokrywałyby się zjazdy to czemu nie.. w jednym tyg. chodzisz ja jeden kierunek a za tydzień w innej uczelni - na drugi. Natomiast jeśli w tej samej szkole dwa kierunki i zjazdy w tych samych terminach to odpada .Zajęcia zazwyczaj trwają od rana do wieczora - więc nie byłoby kiedy chodzić na dwa kierunki. Tylko czy w takim wypadku nie szkoda byłoby płacić podwójnej kasy za zajęcia??Studia w trybie niestacjonarnym kosztują i to nie mało.. więc mi osobiście byłoby szkoda ciągnąć dwa kierunki. Co innego dwa dziennie na państwowej uczelni , albo na prywatnej i państwowej. Jakoś nie widzi mi się opcja dziennie i zaocznie.Wolałabym mieć trochę luzów a nie tylko szkoła i szkoła...
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`


Edytowane przez pyska06
Czas edycji: 2010-10-17 o 22:33
pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:09   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dwa kierunki ?

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
Zależy bo jak na dwóch różnych uczelniach, gdzie nie pokrywałyby się zjazdy to czemu nie.. w jednym tyg. chodzisz ja jeden kierunek a za tydzień w innej uczelni - na drugi. Natomiast jeśli w tej samej szkole dwa kierunki i zjazdy w tych samych terminach to odpada .Zajęcia zazwyczaj trwają od rana do wieczora - więc nie byłoby kiedy chodzić na dwa kierunki. Tylko czy w takim wypadku nie szkoda byłoby płacić podwójnej kasy za zajęcia??Studia w trybie niestacjonarnym kosztują i to nie mało.. więc mi osobiście byłoby szkoda ciągnąć dwa kierunki. Co innego dwa dziennie na państwowej uczelni , albo na prywatnej i państwowej. Jakoś nie widzi mi się opcja dziennie i zaocznie.Wolałabym mieć trochę luzów a nie tylko szkoła i szkoła...
w takim razie nie wiem, iel trzeba by zarabiac, zakladajac, ze jest to samodzielne utrzymanie, zeby oplacic mieszkanie+zarcie+ksiazki +2 kierunki studiow zaocznych
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:28   #7
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Dwa kierunki ?

Nikt nie wspomniał o studiach wieczorowych, a to też są studia niestacjonarne. Jeżeli wieczorowe + zaoczne, to jak najbardziej się da. Zaoczne + zaoczne, odradzam = o ile fizycznie i finansowo może się udać, to nikt nie przewidzi jaki plan będzie za rok, dwa - nie zawsze zjazdy są regularnie co dwa tygodnie, znam przypadki, gdzie odbywają się 3 zjazdy pod rząd.

A o finanse nie ma się co czepiać skoro założycielka wątku zadała takie pytanie, widocznie ma kasę nie tylko na czesne na dwa kierunki, ale też na utrzymanie. Jej sprawa.
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 10:03   #8
vodoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 167
Dot.: Dwa kierunki ?

Dziekuje bardzo z odpowiedzi
Faktycznie nie pomyslalam o tym, ze skoro w tym roku plan bylby ok tow przyszlym moze juz niekoniecznie...
Niestety na mojej uczelnie sa albo dzienne albo zaoczne. O wieczorowych nikt nie slyszal, a szkoda...

Dzienne z zaocznymi tez dobra sprawa, ale ja chce pracowac w miare na pelen etat wiec nie wiem czy z tymi dziennymi daloby sie to polaczyc.
__________________
Nie uzywam tego konta. Nie uzywam zadnego, bo niestety na tym xIx wiecznym forum nie mozna usunac SWOJEGO WLASNEGO, PRYWATNEGO konta. !
vodoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:54   #9
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Dwa kierunki ?

Podziwiam,ja bym nie dała rady studiować 2 kierunków i jeszcze pracować na pełny etat
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 20:03   #10
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Dwa kierunki ?

Ja pracowałam na etacie i przez rok robiłam 2 kierunki studiów podyplomowych - po tym roku obiecałam sobie, że już nigdy nie pójdę do żadnej szkoły
Było ciężko 5 dni w tygodniu pracować, 3 dni w tygodniu mieć zajęcia a oprócz tego prowadzić dom (zakupy, sprzątanie, pranie, gotowanie), moje życie towarzyskie legło w gruzach, bo jak już znalazłam wolną chwilę to chciałam po prostu odpocząć
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.