Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 10:33   #2041
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
bedziecie za mnie trzymac kciuki?
of kors

ja wracam do prasowania pościeli
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:33   #2042
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula- mój kotek też łapki ściska

Raz słońce raz deszcz- wiecznie duszno :| Nie do przeżycia jak dla mnie...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:39   #2043
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pewnie ze sie boje. mam niezlego stracha a przed wejscie do gabinetu pewnie cisnienie siegnie mi zenitu. zawsze tak mam przed nowymi wydarzeniami. na szczescie dosc szybko mi to mija. mam tylko nadzieje ze sie nie zblaznie i fajne kobity tam beda.
a malutka przyzwyczaila sie do nianki, wczoraj po chwili placzu po moim wyjsciu byl spokoj i zabawa. mysle ze sobie poradza wszystko rozpisalam niance na kartce, dodatkowo nr do mnie i mojej mamy w razie czego. przed wyjsciem jeszcze przygotuje jedzonko. tylko nie wiem jak mala zareaguje na to ze zobaczy od razu tylko nianie jak sie obudzi bo bede musiala wyjsc podczas jej drzemki...

i dziekuje za kciuki i wiare we mnie hehe
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 10:58   #2044
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
pewnie ze sie boje. mam niezlego stracha a przed wejscie do gabinetu pewnie cisnienie siegnie mi zenitu. zawsze tak mam przed nowymi wydarzeniami. na szczescie dosc szybko mi to mija. mam tylko nadzieje ze sie nie zblaznie i fajne kobity tam beda.
a malutka przyzwyczaila sie do nianki, wczoraj po chwili placzu po moim wyjsciu byl spokoj i zabawa. mysle ze sobie poradza wszystko rozpisalam niance na kartce, dodatkowo nr do mnie i mojej mamy w razie czego. przed wyjsciem jeszcze przygotuje jedzonko. tylko nie wiem jak mala zareaguje na to ze zobaczy od razu tylko nianie jak sie obudzi bo bede musiala wyjsc podczas jej drzemki...

i dziekuje za kciuki i wiare we mnie hehe
no i świetnie! a strach, ekscytacja przed nowym to zupełnie coś normalnego, bardzo się cieszę, ze malutka jest na tak na nianię (tak w uproszczeniu ), długo dzisiaj z nia będzie?
no i wieczorem z niecierpliwoscią będę czekać na relację z pierwszego dnia (o ile dowlekę się do kompa)
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:07   #2045
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic amen
Z lata tylko owoce i warzywa, bo faktycznie ten smak jest nie do podrobienia w inne miesiace. I tez mam urodziny w listopadzie
Aure lubie w typie - zachmurzenie, temp. ok 13 stopni, kapusniaczek, moze byc mgla i zadnego porywistego wiatru, bo wlosy mi wtedy lataja dookola glowy czego nie cierpie. Ogolnie moze byc dzdzysto, byle nie byla by to pogoda wisielcow, ostremu wiatrowi mowie stanowcze NIE.
Zdecydowanie bardziej wole ubrac dluzszy rekaw i wiatrowke niz rozbierac sie do rosolu w upale, co i tak nie przynosi zadnej ulgi, wrr... Mysl o wakacjach w tropikach to jak koszmarny sen
Jak będę planowała wakacje (w przyszłym roku już naprawdę chciałabym gdzieś pojechać) to pod uwagę będę brała Skandynawię, Islandię, Irlandię. Afryce czy basenowi Morza Śródziemnego mówię stanowcze NIE zwłaszcza w porze letnich upałów. Zresztą ja jestem typem, co na wycieczkach woli dużo zwiedzać niż leżeć plackiem na plaży.
I też mi się zdaje, że na Zielonej Wyspie dobrze by mi się żyło, klimat w sam raz dla mnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:15   #2046
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
no i świetnie! a strach, ekscytacja przed nowym to zupełnie coś normalnego, bardzo się cieszę, ze malutka jest na tak na nianię (tak w uproszczeniu ), długo dzisiaj z nia będzie?
no i wieczorem z niecierpliwoscią będę czekać na relację z pierwszego dnia (o ile dowlekę się do kompa)
hmmm... dzisiaj przychodzi ok 13.30. ja jade o 14 a w domu bede ok 21 albo po, zalezy jak mi sie uda na autobusy zalapac. pierwsze dni musze oblukac ktory najbardziej bedzie mi pasowal. niania bedzie na pewno do ok 20 bo na czas kapieli ma przyjsc moja mama (z tym ze nie koniecznie) i nie wiem czy ja zmieni na ta godzinke czy niania zostanie do mego powrotu. Tz-towi zmienili znowu godziny zmian (bo neistety i nocna wprowadzili) i wraca nie po 21 a po 22. ciekawa jestem jak ja przyjme to ze mala jest z kim innym. pewnie bede przezwac strasznie. oczywiscie zdam relacje jak nie wieczorem to jutro rano.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:27   #2047
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hmmm... dzisiaj przychodzi ok 13.30. ja jade o 14 a w domu bede ok 21 albo po, zalezy jak mi sie uda na autobusy zalapac. pierwsze dni musze oblukac ktory najbardziej bedzie mi pasowal. niania bedzie na pewno do ok 20 bo na czas kapieli ma przyjsc moja mama (z tym ze nie koniecznie) i nie wiem czy ja zmieni na ta godzinke czy niania zostanie do mego powrotu. Tz-towi zmienili znowu godziny zmian (bo neistety i nocna wprowadzili) i wraca nie po 21 a po 22. ciekawa jestem jak ja przyjme to ze mala jest z kim innym. pewnie bede przezwac strasznie. oczywiscie zdam relacje jak nie wieczorem to jutro rano.
Paula ja też strasznie przeżywam rozstanie z małą właśnie przeglądam KP co by coś mądrego wymyślić i kicha
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 11:38   #2048
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
IlonoP: który zapach spospoliciał? amethyst czy le baiser?
amethyst - a już byłam w ogródku...
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja nie lubie jak pada deszcz... a u nas dzis pochmurno i pada...
spakowana juz jestem, w necie przerozne rzeczy jeszcze podczytywalam jak i swoje notatki. zaczyna niezle fiksowac... normalnie mam stracha. zobaczymy jak to bedzie.
bedziecie za mnie trzymac kciuki?

mała sobie poradzi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:48   #2049
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a ja nie lubie jak pada deszcz... a u nas dzis pochmurno i pada...
spakowana juz jestem, w necie przerozne rzeczy jeszcze podczytywalam jak i swoje notatki. zaczyna niezle fiksowac... normalnie mam stracha. zobaczymy jak to bedzie.
bedziecie za mnie trzymac kciuki?
86Paula trzymam kciuki i pamietaj POZYTYWNE NASTAWIENIE, wszystko się wtedy uda.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:55   #2050
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

strasznie mnie boli po środku plecków. normalnie jakby mnie ktoś przygniótł czym ciężkim..
znacie coś dobrego na stres, co można bez recepty kupić?
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:58   #2051
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zgubilam bilet na openera
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 12:01   #2052
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
strasznie mnie boli po środku plecków. normalnie jakby mnie ktoś przygniótł czym ciężkim..
znacie coś dobrego na stres, co można bez recepty kupić?
Kalms-y, Persen podobno
herbatka z melisy, herbatka z dziurawca [ale fotouczulająca jest], hydroksyzyna, neospazmina [ale nie wiem czy na czy bez]

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zgubilam bilet na openera
e tam, schował się przed Tobą
poszukaj na spokojnie, chyba z domu go nie wyniosłaś, a jak nie, to gdzieś musi być!!!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:05   #2053
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zgubilam bilet na openera
niee na pewno nei usiądź na chwilę.. wypij herbatę i jeszcze raz poszukaj..

melisa na mnie nie działa, a dziurawca nie mogę.. po obiedzie muszę pójść do apteki..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:13   #2054
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jak będę planowała wakacje (w przyszłym roku już naprawdę chciałabym gdzieś pojechać) to pod uwagę będę brała Skandynawię, Islandię, Irlandię. Afryce czy basenowi Morza Śródziemnego mówię stanowcze NIE zwłaszcza w porze letnich upałów. Zresztą ja jestem typem, co na wycieczkach woli dużo zwiedzać niż leżeć plackiem na plaży.
I też mi się zdaje, że na Zielonej Wyspie dobrze by mi się żyło, klimat w sam raz dla mnie.
a ja lubię Hiszpanię nawet latem, ale bynajmniej nie tą plażową wiem że gorąco, ale w zeszłym roku samochodem na zwiedzanie pojechaliśmy i powiem Wam że pięknie jest i w tym roku też jadę, a jak dobrze pójdzie to do Valencji na wyścig F1 pojedziemy za co trzymam mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zgubilam bilet na openera
Cotka, jak kupowałaś prze internet to mozesz go jeszcze raz wydrukować. Ale na pewno się znajdzie. Nie denerwuj się i usiądź spokojnie, zaraz Ci się przypomni. Przecież byś go nie wyrzuciła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:26   #2055
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula trzymam za Ciebie i za małą.

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zgubilam bilet na openera
E no musi gdzies być.
Ja tak ostatnio szukałam 2 dni pewnej rzeczy a leżała sobie schowana pod gazetami.

Wakacje, wakacje.Już za mną.
Ja też lubię Hiszpanię chociaż byłam tylko raz.
Ja lubię leżeć i sie opalac ale tylko nad woda.Mam ogórek za domem i wczoraj wyszłam na 15 minut sie opalać i wróciłam do chłodnego domku.

Właśnie pieką sie moje sprasowane cienie.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:29   #2056
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Wakacje, wakacje.Już za mną.
Ja też lubię Hiszpanię chociaż byłam tylko raz.
Ja lubię leżeć i sie opalac ale tylko nad woda.Mam ogórek za domem i wczoraj wyszłam na 15 minut sie opalać i wróciłam do chłodnego domku.

Właśnie pieką sie moje sprasowane cienie.
A ja niestety nie umiem leżeć i się opalać. Strasznie mi się nudzi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:48   #2057
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zgubilam bilet na openera
powinno się dać wydrukować jeszcze raz

to mi przypomnialo, ze jeszcze naszych w ogole nie wydrukowalam lista rzeczy zrobiona, prawie wszystko spakowane a bez biletow bysmy pojechali

mi na stresik pomaga neospasminka syropek ziołowy jakby ktoś nie wiedzial ale chyba kazdy zna
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-01 o 12:49
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 12:56   #2058
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula - pewnie, że będziemy trzymać kciuki. Zobaczysz, że nie było się czego obawiać
Reniakicia- dziękuję Z tym angielskim to sobie uświadomiłam niedawno, jak muszą się czuć osoby, którego tego języka nie znają, gdy weszłam na norweską stronę i ni w ząb nie wiedziałam, jak się tam poruszać.
Cotka- znajdzie się, znajdzie. Na spokojnie przeszukaj wszystko (łącznie z miejscami, w których NA PEWNO go nie ma - ja kilka miesiecy temu w zamrażalniku znalazłam lakier do paznokci Zamiast do lodówki, to włożyłam go własnie tam (czort wie, po co )
Dominka - ja też się nigdy nie nauczyłam opalać. Dlatego jak już córa mnie wyciągnie na plażę to książki biorę i zerkając na nią podczytuję sobie. Albo inaczej wykorzystuję ten czas - paznokcie np. sobie robię Z tym, że ja mam takie miejsce, osłonięte drzewami, z kawałeczkiem plaży i małym pomościkiem, gdzie praktycznie nikt nie przychodzi, więc jak się rozłożę z narzędziami, to nie ma nikogo, kto by się znacząco mógł w czoło popukać
MamoNiny- ja wcinam cukierki z melisą (w aptece bez recepty), bo działają dość łagodnie, ale skutecznie. Pastylki uspokajające do ssania- Meliski (tak się nazywają )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:12   #2059
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no lakier do paznokci w zamrażalniku to już niezły hardcore Tak to jest jak się ma za dużo na głowie.
A czytać na plaży też jakoś nie umiem, jakoś białe kartki za jaskrawe i wogóle wszystko mi przeszkadza. Taka maruda ze mnie. Lubię siedzieć na plaży wiosną np albo w jakiś zachmurzony dzień. Jest pusto i pięknie. Ostatnio to nawet w zimie pojechaliśmy. Było kilka stopni powyżej zera bez śniegu wieczorem więc ciemno, mega mgła i jak się stanęło nad brzegiem morza to tylko szarą ścianę było widać i po szumie tylko było wiadomo że tam morze jest

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Ale burza idzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 13:52   #2060
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
no lakier do paznokci w zamrażalniku to już niezły hardcore Tak to jest jak się ma za dużo na głowie.
A czytać na plaży też jakoś nie umiem, jakoś białe kartki za jaskrawe i wogóle wszystko mi przeszkadza. Taka maruda ze mnie. Lubię siedzieć na plaży wiosną np albo w jakiś zachmurzony dzień. Jest pusto i pięknie. Ostatnio to nawet w zimie pojechaliśmy. Było kilka stopni powyżej zera bez śniegu wieczorem więc ciemno, mega mgła i jak się stanęło nad brzegiem morza to tylko szarą ścianę było widać i po szumie tylko było wiadomo że tam morze jest

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Ale burza idzie
Juz sam opis działa na mnie klaustrofobicznie

do plażowania też sie nie nadaję , za gorąco, pocę się, kleję, wszystko mnie wnerwia, że muszę w miejscu siedzieć, gazet, ksiązek nie poczytam, bo właśnie za bardzo ta bliałosć kartek po oczach daje i w ogóle to najchętniej w cieniu albo w wodzie mi siedzieć. O matko i weź tu dogodź człowiekowi
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:57   #2061
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cotka, jak kupowałaś prze internet to mozesz go jeszcze raz wydrukować. Ale na pewno się znajdzie. Nie denerwuj się i usiądź spokojnie, zaraz Ci się przypomni. Przecież byś go nie wyrzuciła
kupowalam w empiku, paragonu tym bardziej nie znajde
sprzaalam ostatnio no ale jak moglam wyrzucic najgorsze, ze juz nie mam gdzie szukac ehh
grr, dlaczego nie kupowalam przez net albo cokolwiek. po co sprzatalam (a tak,zeby znalezc wiecej meijsca na mineraly )
dzieki dziewczyny, ale ja juz stracialm nadzieje
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:04   #2062
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cotko nie trać nadziei, masz jeszcze czas na szukanie. Mam nadzieję, ze znajdziesz przed koncertem, trzymam kciuki
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:07   #2063
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cotko, ale te bilety imienne są, to może zadzwoń do Alter Art. Może można to jakoś odtworzyć. Kurcze tyle kasy to kosztuje, że aż szkoda
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:30   #2064
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cotko, ale te bilety imienne są, to może zadzwoń do Alter Art. Może można to jakoś odtworzyć. Kurcze tyle kasy to kosztuje, że aż szkoda
imienne moj nie byl, bo mam na porownanie zeszloroczny tez z empiku..
kurcze jakbym gdzies tylko numer zapisala
pamietam dokladnie kiedy bylam w empiku ale nie udowodnie tego ehh
czuje sie beznadziejnie. niby to tylko opener ale ja jednak sie bardzo nastawilam
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:40   #2065
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny, Dominika, Cotka, powiedzcie mi jaka pogoda w trójmieście! bo we władku ładnie, ale rpzed chwilą mi mignęło na tvn że w gdańsku po kolana wody na ulicach

Cotka musi się znaleźc... przecież nie wyparował?! wychodziłąś z nim z domu? jeśli nie, to USI być, tylko trzeba na spokojnie wszystko przejrzeć jeszcze raz

a jak nie to modlitwa do świętego Antoniego, od rzeczy zagubionych metoda mojej babci
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:41   #2066
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
imienne moj nie byl, bo mam na porownanie zeszloroczny tez z empiku..
kurcze jakbym gdzies tylko numer zapisala
pamietam dokladnie kiedy bylam w empiku ale nie udowodnie tego ehh
czuje sie beznadziejnie. niby to tylko opener ale ja jednak sie bardzo nastawilam
te internetowe są na bank imenne i mało tego, trzeba podać nr dowodu i potem przy wejściu razem z biletem pokazać i wtedy Ci na tą obrączkę zamieniają. Ale jak to jest z biletami z empiku to prawdę mówiąc nie wiem. Może się jeszcze znajdzie, trzymam kciuki
Winly ja pod Gdańskiem jestem i tu grzmi i trochę pada, ale z tego co wiem to nad Gdynią jakaś mega burza była.
Winly a ty nie robisz przypadkiem jakiegoś zbiorowego z EDM bo potrzebuję 2 LHK
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-01 o 14:43
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:46   #2067
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Właśnie pokazują na TVN24 zalane ulice w Gdańsku. Dominko co tam się koło Ciebie dzieje?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:51   #2068
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie pokazują na TVN24 zalane ulice w Gdańsku. Dominko co tam się koło Ciebie dzieje?
Ja tam nie wiem Pracuję sobie pod Gdańskiem i u nas wszystko obok przeszło Ale w Gdańsku jest odwieczny problem z Radunią, (taka mała rzeczka). Ona jest często niedrożna z powodu różnego syfu, który ludzie wrzucają, no i jak jest ulewa to wiadomo, rzeka ulicami zamiast kanałem płynie. W 2001 roku w Gdańsku z powodu jednej burzy była powódź. Jak się przejechać głównymi ulicami we Wrzeszczu to jeszcze nieraz widać ślady na wysokości 1,5 - 2 m jak woda płynęła Jedna burza I to nawet nie jest przy kanale Raduni tylko normalnie w centrum miasta, tak spłynęło z górnych dzielnic.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-01 o 14:53
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:52   #2069
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nie wychodzilamz nim ale moze w rozmachu przy sprzataniu papierow wywalilam? z tym, ze wszystkie inne potrzebnme *******y mam, jakies o wartosci sentymentalnej te ztylko tego biletu brak.
za to znalazlam pierscionek zgubiony rok temu, w dodatku obwinaialam dom TZta o to ze mi go gdzies wciagnal i nie oddal
tylko jak mam za rok znalezc to slabo..
nawet wzielam wolne ehh
Jezu jak ja bym chciala znalezc ten bilet, naprawde. ostatnio mam w ogole slaby nastroj i malo radosci i naprawde chcialam sie pobawic na tym openerze

moze wystosujemy jakas mineralna modlitwe do sw. antoniego?

winly, co do pogody, w gdyni leje. dla mnie to moze nawet snieg spasc, chce isc na openera. nie mam teraz kasy na nowy bilet, poza tym zalezalo mi na polu

a jutro bedzie ladnie i pojutrze tez.
wg google, jeszcz emnie nie zawiodlo
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-07-01 o 14:54
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:54   #2070
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
te internetowe są na bank imenne i mało tego, trzeba podać nr dowodu i potem przy wejściu razem z biletem pokazać i wtedy Ci na tą obrączkę zamieniają.
dokładnie tak. bilet jest na konkretną osobę i numer dowodu

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Winly ja pod Gdańskiem jestem i tu grzmi i trochę pada, ale z tego co wiem to nad Gdynią jakaś mega burza była.
Winly a ty nie robisz przypadkiem jakiegoś zbiorowego z EDM bo potrzebuję 2 LHK
nie robię, tzn robie dzis ostatnie i juz mam komplet


kurcze ale lipa.... jedziemy ze szwagrem i jego dziewczyna, oni maja bilety bez pola, my Z. w zeszlym roku bylo na odwrot, mimo to bylismy raze, auta zaparkowane obok siebie (ja spalam z TŻ w aucie) i siedzielismy przy tych samochodach.

a wlasnie sie dowiedzialam ze w tym roku kto ma pole to parkuje gdzies zupelnie indziej i nie ebdzie opcji zeby byc obok siebie bez sensu

i jeszcze podobno 10 zł za każdy dzien postoju samochodu sie placi a ja juz i tak spłukana doszczętnie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-01 o 14:56
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.