Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 07:46   #4831
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dla mnie Sweet Experience po dokładnym obejrzeniu okazała się zbyt żarówiasta, Razzledazler mam i jest super, chciałabym jeszcze mieć Sweet & Sour, która też ma wejść do stałej

Tez mi ona wpadła w oko nie moge sie juz doczekać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 07:59   #4832
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak pomalowałam się nią dzisiaj w dziennym świetle i przelotem zobaczyłam w lustrze, to aż się przestraszyłam i chwilkę zastanowiłam, czy na pewno tak chcę wyjść Usta Barbie. Nie wyobrażam sobie tej szminki na blondynkach, wyglądałoby to zbyt dosłownie i tandetnie. Mam aktualnie ciemne, brązowo-rude włosy, do tego czarna krecha, czarne ciuchy i dało radę kolorek jest odważny. Dość jasny, bardzo cukierkowy. Ale po przygaszeniu koloru przez przyłożenie zwykłej chusteczki wyglądał super i o dziwo trzymał się bardzo długo, stopniowo schodził, barwił usta jak stain. Także polecam Do Chatterbox w ogóle nie jest podobna. Jest jaśniejsza, bardziej jaskrawa, w innej tonacji. Daje zupełnie inny efekt. Nie mam nawet do czego porównać.
Z tego, co pamiętam, masz ciemne włosy, więc powinno ładnie się to zgrywać

No właśnie temu nie wzięłam tej szminki . Kolor bardzo ładny ale ja bym w niej wyglądała bardzo niekorzystnie . Mam saint germain też bardzo jasny, cukierkowy róż no i przynajmniej u mnie nie wygląda to dobrze .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:16   #4833
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Mam love thing z mineralnych i nie uważam żeby odstawał jakościowo od innych MAC'owych róży, trzyma się pięknie od rana do nocy, nie blaknie, róż mam od 5 miesięcy, używam go prawie codziennie a nawet nie widać zużycia
potwierdzam, bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A przeciez u ans tez sa mini fixy, mini strobe i pare innych rzeczy. Fakt, pigmentów i mini mascar nie ma. Ale może tez sie pojawią. Kto to wie,
Corii dzięki oświeciłaś mnie
faktycznie sprawdziłam i online są pojemności podróżne


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Dziewczyny, a jak z trwałością róży i pudrów Dimensionowych?
Wydają mi się takie łatwe do starcia i zniechęca mnie to zakupu... Zwykłe róże MACa lubię właśnie przede wszystkim za trwałość, ale przy mineralnych jest już gorzej i nie chcę się tu naciąć, bo nietrwały produkt mogę mieć za mniejszą kasę
mineralne róże to moje ulubione dla mnie mają bardzo dobrą twałość, bardzo dobrze sie trzymają, ale wiadomo każdemu co innego pasuje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:35   #4834
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Przyszła do mnie paczka nie urzekło mnie nic wszystko do zwrotu
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:41   #4835
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczka nie urzekło mnie nic wszystko do zwrotu
A co brałaś?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:50   #4836
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

"Rozdziewiczyłam" dzisiaj bronzer Refined Golden i pomadkę Mystical. Bronzer w opakowaniu ma kolor przerażająco-straszny z milionem świecących drobin. Ale na policzkach to zupełnie inna para kaloszy, bo te drobinki są małe i się ładnie wblendowują, tak, że widać je tylko z bardzo bliska. Na pewno nie wyglądam jakbym się obsypała brokatem
Kolor na mojej skórze jest brązowo-złoty, ciepły, bardzo ładny
Z kolei Mystical u mnie daje efekt "my lips but better"
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 09:55   #4837
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A co brałaś?
Aphrodietes shell, róż sea me, hear me, blyszczyk pink poodle by request, do brwi bold brunette
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 10:00   #4838
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A czemu Afrodyta Ci nie pasuje? Za ciemna, za jasna?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 10:02   #4839
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Przyszła do mnie paczka nie urzekło mnie nic wszystko do zwrotu
uuu ... ja też będę odsyłać chyba Afrodytę bo skoro na NC15 słabo widoczna a ja jestem ciemniejsza to niepotrzebne mi takie coś a jak MAC zwraca kasę ? w jakim tempie itp. masz doświadczenia jakieś ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 10:03   #4840
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A czemu Afrodyta Ci nie pasuje? Za ciemna, za jasna?
Ja nie chce próbować jak wyglada kolor na twarzy.
Ale mega ciemne wszystko
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 10:05   #4841
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Ja nie chce próbować jak wyglada kolor na twarzy.
Ale mega ciemne wszystko
Afrodyta ciemna ? pojawiła się nutka nadziei dla mnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 10:09   #4842
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Afrodyta ciemna ? pojawiła się nutka nadziei dla mnie
Tak ciemna nie próbowałam na sobie, ale jest ciemna mega a ja mam podkład na poziomie NW 20-25
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:09   #4843
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

to dla mnie bardzo dobra wiadomość w sumie jutro się wszystko wyjaśni
ale w ogóle już nie kumam tego odcienia, widzisz w opakowaniu mega ciemne, a na skórze (jasnych ) ponoć ledwo widoczna ... polecana dla jasnych cer, ja w sumie taka jasna nie jestem ...

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

muszę pochwalić róż Sea me, hear me kolor najprościej ujmując to taki rudawy z nutą różu, będzie dobry dla mnie latem kiedy jestem troszkę ciemniejsza, a co do formuły extra dimension to przepadłam ... opakowanie - wiadomo, a pudełko prezentowe MACa gorsze niż Sephorowe ale całkiem okey
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-05-06 o 10:27
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:18   #4844
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

To co widać w opakowaniu nie zawsze jest tym, co widać na skórze po aplikacji. Dla mnie koronnym przykładem jest chanelowa pomadka Radieuse, która w opakowaniu wydaje się bardzo ciemna a w rzeczywistości to jasny róż (moje zdjęcie pomadki: KLIK vs efekt na ustach KLIK).
Może ta Afrodyta taka ciemna jest więc tylko w panie?

Z drugiej strony nic na siłę, jeśli miłości z tego nie ma, to lepiej odesłać

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to dla mnie bardzo dobra wiadomość w sumie jutro się wszystko wyjaśni
ale w ogóle już nie kumam tego odcienia, widzisz w opakowaniu mega ciemne, a na skórze (jasnych ) ponoć ledwo widoczna ... polecana dla jasnych cer, ja w sumie taka jasna nie jestem ...
Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa Twojej opinii, bo już całkiem mi ta kolekcja namieszała w głowie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:44   #4845
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość



Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawa Twojej opinii, bo już całkiem mi ta kolekcja namieszała w głowie
mi namieszała strasznie powinnam jutro dostać paczkę, więc dam znać, a jak nie przyjdzie, bo link jeszcze nieaktywny to dopiero zobaczę w piątek bo wyjeżdzam do piątku z Dougiego powinnam jeszcze dostać Delphic więc porównam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:54   #4846
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Mam love thing z mineralnych i nie uważam żeby odstawał jakościowo od innych MAC'owych róży, trzyma się pięknie od rana do nocy, nie blaknie, róż mam od 5 miesięcy, używam go prawie codziennie a nawet nie widać zużycia
Hmm. Mnie to denerwują te migrujące po całej twarzy drobinki. Jakoś się rozprzestrzeniają
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dla mnie Sweet Experience po dokładnym obejrzeniu okazała się zbyt żarówiasta, Razzledazler mam i jest super, chciałabym jeszcze mieć Sweet & Sour, która też ma wejść do stałej
Niby żarówiasta, ale po wklepaniu palcem małej ilości wygląda ślicznie i dziewczęco. Nałożona grubszą warstwą prosto ze sztyftu daje już przerysowany efekt, właśnie coś ala Minaj.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie temu nie wzięłam tej szminki . Kolor bardzo ładny ale ja bym w niej wyglądała bardzo niekorzystnie . Mam saint germain też bardzo jasny, cukierkowy róż no i przynajmniej u mnie nie wygląda to dobrze .
To fajnie, że masz świadomość, w czym Ci dobrze Często widzę blondynki w typowym barbiowym makijażu, jakby chciały to jeszcze podkreślić A tak pięknie wyglądałyby np. w czerwieni... (Twój avek)
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
potwierdzam, bardzo lubię



Corii dzięki oświeciłaś mnie
faktycznie sprawdziłam i online są pojemności podróżne




mineralne róże to moje ulubione dla mnie mają bardzo dobrą twałość, bardzo dobrze sie trzymają, ale wiadomo każdemu co innego pasuje
Kurczę, bo są śliczne Też bardzo mi się podobają ich wykończenia, tylko właśnie te latające po twarzy drobinki i krócej utrzymujący się kolor jakoś mnie zniechęca. Do tego niektóre z nich zapychają mi cerę
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Aphrodietes shell, róż sea me, hear me, blyszczyk pink poodle by request, do brwi bold brunette
O nie Jednak nie ma to, jak zmacanie wszystkiego na żywo, a jeszcze lepiej sprawdzenie na sobie...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 12:04   #4847
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja sie zastanawiam nad Enchanted One, ale, ze nie mam czasu sie przejsc do sklepu zamawialabym przez neta a nie wiem czy mi sie bedzie podobac na zywo.... Ale to opakowanie
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 12:12   #4848
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak pomalowałam się nią dzisiaj w dziennym świetle i przelotem zobaczyłam w lustrze, to aż się przestraszyłam i chwilkę zastanowiłam, czy na pewno tak chcę wyjść Usta Barbie. Nie wyobrażam sobie tej szminki na blondynkach, wyglądałoby to zbyt dosłownie i tandetnie. Mam aktualnie ciemne, brązowo-rude włosy, do tego czarna krecha, czarne ciuchy i dało radę kolorek jest odważny. Dość jasny, bardzo cukierkowy. Ale po przygaszeniu koloru przez przyłożenie zwykłej chusteczki wyglądał super i o dziwo trzymał się bardzo długo, stopniowo schodził, barwił usta jak stain. Także polecam Do Chatterbox w ogóle nie jest podobna. Jest jaśniejsza, bardziej jaskrawa, w innej tonacji. Daje zupełnie inny efekt. Nie mam nawet do czego porównać.
Z tego, co pamiętam, masz ciemne włosy, więc powinno ładnie się to zgrywać
Właśnie ją dostałam (w ogóle to dziś 4 paczki odebrałam - dwie "ciuchowe" i dwie z kosmetykami).
Kolor faktycznie intensywny, no i to wykończenie do delikatnych nie należy , ale myślę, że jakoś sobie z nią poradzę. Tak jak piszesz nałożona solo i grubą warstwą raczej nie będzie zbyt dobrze wyglądać, ale lekko wklepana w usta plus na to błyszczyk i na lato powinna być ok.
Ja mam włosy czarne, więc przy delikatnym makijażu oczu i reszty może uniknę efektu Barbie .

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak z trwałością róży i pudrów Dimensionowych?
Wydają mi się takie łatwe do starcia i zniechęca mnie to zakupu... Zwykłe róże MACa lubię właśnie przede wszystkim za trwałość, ale przy mineralnych jest już gorzej i nie chcę się tu naciąć, bo nietrwały produkt mogę mieć za mniejszą kasę
Ja róż z tej serii mam jeden - taki. W sumie nie widzę różnicy na minus, jeśli chodzi o trwałość, ale konsystencję on ma taką jednak dziwną. Wydaje mi się bardziej twardy i nieco trudniejszy w aplikacji, ale w zasadzie nie na tyle, żebym miała specjalne powody do narzekania .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
"Rozdziewiczyłam" dzisiaj bronzer Refined Golden i pomadkę Mystical. Bronzer w opakowaniu ma kolor przerażająco-straszny z milionem świecących drobin. Ale na policzkach to zupełnie inna para kaloszy, bo te drobinki są małe i się ładnie wblendowują, tak, że widać je tylko z bardzo bliska. Na pewno nie wyglądam jakbym się obsypała brokatem
Kolor na mojej skórze jest brązowo-złoty, ciepły, bardzo ładny
Z kolei Mystical u mnie daje efekt "my lips but better"
To super, że wszystko okazało się dobre .
Ja, oprócz Sweet Experience, dostałam dziś jeszcze zamawiany w MACu błyszczyk z Playland - Lots of Laughs (super kolorek, taka zaróżowiona brzoskwinka) i kredkę Chromagraphic Black Black, która - już widzę - będzie mega.
Na resztę MACowych nabytków zamawianych w Douglasie jeszcze czekam. Najbardziej boję się brązera Golden. Gdyby był dostępny, to pewnie zaryzykowałabym Refined, ale widać jest zdecydowanie bardziej chodliwym odcieniem niż Golden, jak przypuszczam - nie bez racji .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To co widać w opakowaniu nie zawsze jest tym, co widać na skórze po aplikacji. Dla mnie koronnym przykładem jest chanelowa pomadka Radieuse, która w opakowaniu wydaje się bardzo ciemna a w rzeczywistości to jasny róż (moje zdjęcie pomadki: KLIK vs efekt na ustach KLIK).
Może ta Afrodyta taka ciemna jest więc tylko w panie?
Zgadzam się .
Wg mnie bez sprawdzenia na twarzy nie można sobie wyrobić opinii. Nawet ten sam produkt nałożony na rękę będzie inaczej wyglądał niż "umieszczony" w miejscu docelowym (na twarzy czy ustach).


OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 12:18   #4849
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Posiadacie już bronzer Golden? Jak wrażenia bo czytam i czytam i dalej nie wiem a paczka w drodze. Nie mam bronzera żadnego ten jest mój pierwszy (bardziej ze względu na opakowanie ) Czy można go zamiast różu używać czy inaczej się tego kosmetyku używa? Jak on się będzie miał do rudych włosów i cery na poziomie FB1, BobbyB 2?
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 12:26   #4850
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Posiadacie już bronzer Golden? Jak wrażenia bo czytam i czytam i dalej nie wiem a paczka w drodze. Nie mam bronzera żadnego ten jest mój pierwszy (bardziej ze względu na opakowanie ) Czy można go zamiast różu używać czy inaczej się tego kosmetyku używa? Jak on się będzie miał do rudych włosów i cery na poziomie FB1, BobbyB 2?
Ja na swój czekam, więc póki co mam tylko takie obawy, jak Ty .
O Goldenie pisała stronę lub dwie wcześniej Corii i Pin3ska (wrzucała nawet słocze) - pochwał nie było . Ja wyczytałam, że on może być też stosowany na całą twarz, dla przybrązowienia .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:30   #4851
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na swój czekam, więc póki co mam tylko takie obawy, jak Ty .
O Goldenie pisała stronę lub dwie wcześniej Corii i Pin3ska (wrzucała nawet słocze) - pochwał nie było . Ja wyczytałam, że on może być też stosowany na całą twarz, dla przybrązowienia .
Nie mam dziś czasu żeby do Magnolii podjechać oblookac go. W weekend jak byłam to nie zwracałam na nie uwagi bo pojechałam po cień a i tak wyszłam z różem, ale te opakowania są tak cudne że z chciejstwa zapragnęłam czegoś "torebkowego" a skoro wielkość taka sama jak pudrów to można zawsze wkład zmienić na coś codziennego (taką mam nadzieje )
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:39   #4852
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Nie mam dziś czasu żeby do Magnolii podjechać oblookac go. W weekend jak byłam to nie zwracałam na nie uwagi bo pojechałam po cień a i tak wyszłam z różem, ale te opakowania są tak cudne że z chciejstwa zapragnęłam czegoś "torebkowego" a skoro wielkość taka sama jak pudrów to można zawsze wkład zmienić na coś codziennego (taką mam nadzieje )
Ja nie ukrywam, że Goldena kliknęłam tylko dla opakowania, bo nowych brązerów mi nie trzeba .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:46   #4853
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Afrodyta ciemna ? pojawiła się nutka nadziei dla mnie
Nie jest ciemna. Chyba ze ktoś zie kieruje tylko widokiem w panie
Nałozona na moja skorę NC 15 prawie niewidoczna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:48   #4854
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Też masz zamiar używać go do innych wkładów?
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:49   #4855
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Też masz zamiar używać go do innych wkładów?
Zobaczymy, ale nie wykluczam takiej opcji .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:53   #4856
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A i szlag by to, bo spodobała mi sie Mystical Ale bosko wygalda na ustach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 13:54   #4857
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie jest ciemna. Chyba ze ktoś zie kieruje tylko widokiem w panie
Nałozona na moja skorę NC 15 prawie niewidoczna
w panie niech sobie będzie ciemna, ale jak przy NC15 prawie niewidoczna to już nie mam złudzeń że będzie dla mnie na bank za jasna ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:00   #4858
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Z tą Afrodytą dziwna sprawa, ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest też tak, że na niektórych karnacjach ten kolor się po prostu bardziej "wtapia" i dlatego go słabo widać? Ja mam tak np. z różem Amber Glow, który u mnie widać ledwie-ledwie. Dopiero gdy nałożę kilka warstw kolor jest widoczny, ale za to błysk niemożebny. Z kolei w miarę jasna Cream Soda "zachowuje się" u mnie normalnie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:04   #4859
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z tą Afrodytą dziwna sprawa, ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest też tak, że na niektórych karnacjach ten kolor się po prostu bardziej "wtapia" i dlatego go słabo widać? Ja mam tak np. z różem Amber Glow, który u mnie widać ledwie-ledwie. Dopiero gdy nałożę kilka warstw kolor jest widoczny, ale za to błysk niemożebny. Z kolei w miarę jasna Cream Soda "zachowuje się" u mnie normalnie.
najgorzej, że nie można przetestować, a naocznie ciężko będzie mi stwierdzić i chyba jutro paczka będzie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:09   #4860
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z tą Afrodytą dziwna sprawa, ale zastanawiam się, czy przypadkiem nie jest też tak, że na niektórych karnacjach ten kolor się po prostu bardziej "wtapia" i dlatego go słabo widać? Ja mam tak np. z różem Amber Glow, który u mnie widać ledwie-ledwie. Dopiero gdy nałożę kilka warstw kolor jest widoczny, ale za to błysk niemożebny. Z kolei w miarę jasna Cream Soda "zachowuje się" u mnie normalnie.
Co do Amber Glow miałam to samo. U mnie robił za rozświetlacz, az go zbyłam.
Zaś Cream Soda ładnie się prezentuje i widoczny jest
Zdaje mi sie, ze mamy podobny typ cery

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawiam nad Enchanted One, ale, ze nie mam czasu sie przejsc do sklepu zamawialabym przez neta a nie wiem czy mi sie bedzie podobac na zywo.... Ale to opakowanie
Enchanted One nie jest zbyt ciekawy Za to polecam Mystical
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.