Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-18, 13:02   #3721
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyna ile czasu czekalyscie aby podjąć druga stymulację do innych vitro ?w styczniu miałam CC i pomału zaczynam się zastanawiać kiedy uderzyć do doktora.Dzieki za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 14:07   #3722
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez EATUI Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zapytać, czy udało Ci sie dodzwonić?



Ja przepraszam, ze tak Wam zawracam głowę, ale chciałabym sue dporadzić.

Gdyby monitoring wam wypadl, w terminie wyjazdu doktora, poszlybyscie do inneho lekarza? Miala moze któraś z Was taką sytuacje? Płakać mi się chce jak pomysle, ze moze mi cykl przepasc........ co byscie zrobilu? Myskalam, ze jak dostane okres to podjade do niego zapytac co mam zrobic, choć boje sie, ze sie zdenerwuje... proszę o odpowiedź

Myslicue, ze jskna wizycie 12 mowil, ze owulacja byla dzień lub dwa temu ii z prawego, to mogl to widziec na usg, ja glupia nie zapytalam....uspokoil mnie tym stwierdzeniem, a potem analizowalam, a czujr jakbym miala zaraz dostac okres...tylko, ze mam stan zapalny.... bede Wam wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie
Narazie nie odbiera, może w wolnej chwili oddzwoni, a jak nie to spróbuję później raz jeszcze. Mi jest ciężko pomóc i coś poradzić bo sama mam początki z doktorem. Też się obawiam, że się zdenerwuje, że mu telefonami głowę zawracam, ale cóż. Nie chcę wstrzymywać leczenia przez miesiąc.
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 14:16   #3723
Aagaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Napisz do niego smsa i koniecznie podpisz się nazwiskiem. Do mnie zawsze albo oddzwaniał albo odpisywał tylko jakos w skrocie nakresl mu problem.
Aagaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 14:20   #3724
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Oki, tak zrobię
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 15:18   #3725
Betty3131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 181
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Blaira

Gratuluję z całego serca Dużo zdrówka dla Was :-*
__________________
05.2014 - I wizyta u Dr-a, PCOS, niedocz. tarczycy, hiperprl, asthenozoospermia, 11.2014 endometrioza, III podejścia do IFV-MZ ; 03.2016 Zoladex 10,8, 06.2016 laparo. Dębica - jaj. udrożn., cykl Clo+Lam+Ovi=BHCG 281,630... , Allo Mlr 0%, Gen. KIR Bx.
Betty3131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 15:47   #3726
Ola1588
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez EATUI Pokaż wiadomość
Hej, chciałabym zapytać, czy udało Ci sie dodzwonić?



Ja przepraszam, ze tak Wam zawracam głowę, ale chciałabym sue dporadzić.

Gdyby monitoring wam wypadl, w terminie wyjazdu doktora, poszlybyscie do inneho lekarza? Miala moze któraś z Was taką sytuacje? Płakać mi się chce jak pomysle, ze moze mi cykl przepasc........ co byscie zrobilu? Myskalam, ze jak dostane okres to podjade do niego zapytac co mam zrobic, choć boje sie, ze sie zdenerwuje... proszę o odpowiedź

Myslicue, ze jskna wizycie 12 mowil, ze owulacja byla dzień lub dwa temu ii z prawego, to mogl to widziec na usg, ja glupia nie zapytalam....uspokoil mnie tym stwierdzeniem, a potem analizowalam, a czujr jakbym miala zaraz dostac okres...tylko, ze mam stan zapalny.... bede Wam wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie
Mnie kiedyś w czasie swojego urlopu dr wysłał na monit do dr baryły. Ona przyjmuje też w cdk więc możesz zapytać na rejestracji czy teraz też ma ona wyznaczony jakiś dzień na zastępstwo dr.
A owulacje mógł stwierdzić jeśli były widoczne na USG w prawym jajniku cialka żółte albo jeśli np. parę dni wcześniej widział u Ciebie dojrzałe pęcherzyki a treraz ich już nie było. Bo czasem po świeżej owulacji na USG mogą jeszcze nie być widoczne cialka żółte ktore swiadcza o tym ze byla owulacja
Ola1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 16:37   #3727
EATUI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 69
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Bardzo dziękuję za odpowiedź, Jeśli dostane na dniach zapytam o dr baryle, szkoda mi.tego cyklu...... ale mam nadzieję, ze sue doktor nie pomylil i przesunie sie do 25 to wtedy bylobym idealnie....., jeszcze zapytam czy jak.np. okres dostaje sie wieczór np.ok 22 to 2 dc jest nastepnego dnia rano? Ja nie odpowiedziałam swojej historii..... Mamy juz córeczke po dwoch poronieniach trafilam do doktora, mrl 0% nie chciałam sie sxczepic i udalo sie, bralam leki, te ktore Wy, życzę aby Wam wszystkim sie udalo pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Nie martw sie odposze napewno czyli tez pewnie wypada monitoring w trakcie nieobecności doktora? Pozdrawiam serdecznie
EATUI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 17:54   #3728
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

U mnie to wygląda tak: po pierwszej wizycie i zleconych badaniach okazało się, że mam za wysoką prolaktynę i niedoczynność tarczycy. Na wynikach miałam wpisaną wskazaną konsultację z lekarzem, więc nie czekając na wizytę u doktora P. poszłam do endokrynologa. Tam lekarka od razu stwierdziła, że mam gruczolaka przysadki mózgowej. Formą potwierdzenia jej "pewnej" diagnozy miał być rezonans. Zapewniła, że z Jej pomocą wykonam go dosyć szybko. Na wizycie doktor P. powiedział, że Jego zdaniem żadnego guza nie mam, ale skoro są dwie tak odległe diagnozy i mam szanse wykonać rezonans na NFZ to żebym tak zrobiła, ale my widzimy się dopiero za miesiąc na monitoringu i do czasu wykonania rezonansu miałam nie zażywać przepisanych leków. W tym tygodniu byłam u tej lekarki dwa razy i normalnie zmiana o 180 stopni. W ogóle mnie nie kojarzyła, mówiła zupełnie coś innego, już nie była pewna czy mam gruczolaka, a jak ją poprosiłam o przyspieszenie terminu rezonansu to stwierdziła, że nie ma takich wtyków i że nic się nie da zrobić. Zdenerwowała mnie strasznie i teraz czekam na info od doktora czy mogę przyjechać teraz na monit czy dopiero za miesiąc.
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 19:04   #3729
EATUI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 69
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Kurcze to rzeczywiście dziwna lekarka, mam nadzieję, ze Ci odpisze i pozwoli przyjsc...będzie dobrze
EATUI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 19:25   #3730
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

EATUI, mi dr tlumaczyl tak: pierwszy dzien okresu to nie jest plamienie,to nie jest brudzenie i to nie jest krwawienie ktore nastapilo po godzinie 18. Kazal mi to zapamietac do konca zycia. Ja tez biore lekarstwa od 2 dnia cyklu.
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 09:34   #3731
EATUI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 69
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Czyli jal dostalabym okres dzis o 20 to tabletki od poniedziałku?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Dzasta,odpisał?
EATUI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 14:30   #3732
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Niestety nie 😔 dzwoniłam też dziś, ale nie odbierał. Trudno, pojadę na monit za miesiąc...
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 19:20   #3733
EATUI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 69
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Mam nadzieję, że jeszcze Ci napisze, pozdrawiam serdecznie
EATUI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 19:31   #3734
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Odezwał się 😊 mam przyjechać jutro lub w poniedziałek.
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 11:38   #3735
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Czesc Dziewczyny Dziś piata doba rozwoju naszych maluszkow. Wlasnie rozmawialam z embriologiem: z 12 zaplodnionych zarodkow mamy na dzis: 5 dobrze rozwinietych blastocyst, 6 nastepnych jest w stadium moruli, a 1 zarodek szybko zaczal degenerowac.Czekamy do jutra, czy morulki dociagna jeszcze do stadium blastocysty, podobno jedna wyglada jakby miala blisko. Ale nawet jesli nie, to mamy 5 blastocyst, ktore badamy w pgs.Z racji mojego wieku (37 lat) 50-60% bedzie chore Czyli mozemy spodziewac sie 2 zdrowych zarodkow. Przerazajace sa te dane.. Czy u ktorejs z was pieciodniowe morule przeszly w blastocyste w szóstej dobie ????
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 14:28   #3736
Aagaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Fruzia to TYLKO statystyki, nie nakręcaj się trzymam kciuki, oby kolejne wieści były równie dobre
Aagaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 17:04   #3737
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Wiem...ale juz raz to przerabiamam Z 14 zaplodnionych zarodkow , po trzeciej dobie zaczely degenerowac. W 5 dobie zostalo 6 blastocyst, po pgd okazalo sie, ze trzy sa chore, a trzy zdrowe. Takze w moim przypadku statystyka tak niestety wyglada i nie klamie
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 18:03   #3738
EATUI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 69
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Super

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Fruzia, staraj się być dobrej mysli, choć wiem, ze latwo sie mówi, pozdrawiam serdecznie
EATUI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 14:05   #3739
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

No..wlasnie mnie trafia...od rana czekam na info od embriologow bo wlasnie leci siodma doba hodowli zarodkow I nie wiem co jest grane ale jest 15 i nikt do mnie nie dzwonil. Masakra jakas. Odchodze od zmyslow.
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 14:20   #3740
by_mistake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 48
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny, ja już po pierwszej wizycie. Doktor zapisał mi masę badań, jak sprawdziłam je w cenniku diagnostyki to wyszło 1300 zł, do tego dojdzie jeszcze kilka wymazów które mam zrobić w innym miejscu i powiem wam że jestem trochę załamana tą kwota Napiszcie proszę, czy na te badania przysługuje jakaś refundacja, chociaż na niektóre z nich, czy wszystkie od dr Przybycienia są wykonywane prywatnie? Już nawet zaczynam się zastanawiać czy nie umówić się do jakiegoś gina na nfz i prosić o skierowanie na część tych badań? Czy to coś da, czy szkoda zachodu?
by_mistake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:50   #3741
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Hej....
No i u mnie z 12 zaplodnionych kmórek jest 5 blastocyst Wczoraj zrobili biopsje i zamrozili maluszki, a materiał wysyłają do badan pgs... Z jednej strony 5 to duzo...ale z drugiej mam swiadomość, że w moim wieku 60% moze byc chore. Czyli mogę się spodziewać max 2 zdrowych zarodków....Jestem podłamana Już miałam dwa transfery dwóch własnie takich zdrowych blastocyst i nic z tego nie wyszlo. Liczyłam na 3-4 Cieżko mi myslec pozytywnie. Przy zeszłej stymulacji w lipcu mieliśmy 6 zarodków i trzy z nich byly chore, wiec nie licze, że teraz bedę odbiegac jakimś cudem od statystyk... Czy Wy tez tak cięzko znosicie rozczarowanie, czy tylko ja jestem jakas nadwrazliwa. Siedze i rycze ... Nie mam siły ani fizycznych ani psychicznych na kolejna stymulacje. Kiedy przystepowaliśmy do tej lekarz mówił, że musimy mieć więcej zarodków... A ja nie mam już sił
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:23   #3742
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Cytat:
Napisane przez by_mistake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już po pierwszej wizycie. Doktor zapisał mi masę badań, jak sprawdziłam je w cenniku diagnostyki to wyszło 1300 zł, do tego dojdzie jeszcze kilka wymazów które mam zrobić w innym miejscu i powiem wam że jestem trochę załamana tą kwota Napiszcie proszę, czy na te badania przysługuje jakaś refundacja, chociaż na niektóre z nich, czy wszystkie od dr Przybycienia są wykonywane prywatnie? Już nawet zaczynam się zastanawiać czy nie umówić się do jakiegoś gina na nfz i prosić o skierowanie na część tych badań? Czy to coś da, czy szkoda zachodu?
by_mystake też niedawno to przechodziłam. Moje badania kosztowały podobnie, ale byłam nastawiona na duże koszty związane z leczeniem. Zapewne można chociaż część albo nawet wszystkie wykonać na NFZ (choć mogę się mylić), ale wtedy musisz zarejestrować się do ginekologa i poprosić o skierowanie. Na pewno badania wydłużą się w czasie
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:52   #3743
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Frruzia80, na prawde sporo przyszłaś i wyobrażam sobie jak bezradnie i przykro sie czujesz ale postaraj się odnaleźć w sobie wiarę i siłę- na pewno Twoje cierpienie zostanie nagrodzone i wkrótce doczekasz sie bejbika. Tak daleko juz zaszłas -nie załamuj się!walcz dla swojej rodziny!

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

By_mistake, nie wiem jakie Tobie dr zlecił badania ale mi też na pierwszej wizycie zlecil 22 badania i tylko 4 z nich byla szansa zalatwic skierowanie u zwyklego ginekologa. Zaplacilam w sumie 2200 za komplet swoich pierwszych badań. Przygotuj się też na duży koszt lekarstw bo te które dr przepisuje są bardzo kosztowne.
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 17:00   #3744
birdy0008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dziewczyny,
czy Gonal może być poza lodówką? Muszę z tym lekiem jechać do dr, a mam ponad godzinę drogę. Plus oczywiście jeszcze stanie w kolejce jakieś 3-4 godziny. Nie wiem, jak to zrobić... lodówka turystyczna? Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez by_mistake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja już po pierwszej wizycie. Doktor zapisał mi masę badań, jak sprawdziłam je w cenniku diagnostyki to wyszło 1300 zł, do tego dojdzie jeszcze kilka wymazów które mam zrobić w innym miejscu i powiem wam że jestem trochę załamana tą kwota Napiszcie proszę, czy na te badania przysługuje jakaś refundacja, chociaż na niektóre z nich, czy wszystkie od dr Przybycienia są wykonywane prywatnie? Już nawet zaczynam się zastanawiać czy nie umówić się do jakiegoś gina na nfz i prosić o skierowanie na część tych badań? Czy to coś da, czy szkoda zachodu?
Zobacz, jakie są ceny w szpitalach. U mnie w mieście w szpitalu wyszło mi jakieś 300 zł taniej niż w diagnostyce....
Po rozpoczęciu stymulacji koszty nie maleją, mi z wizytami i lekami wychodzi ok. 500-600 zł miesięcznie. Ale czego się nie robi dla cudu....

Edytowane przez birdy0008
Czas edycji: 2018-05-21 o 17:01
birdy0008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 17:08   #3745
Aagaaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dokładnie tak jak wyżej! Diagnostyka ma kosmiczne ceny, szukaj w laboratoriach przyszpitalnych albo w innych "sieciowych" bo mają dużo tańsze badania.

Fruzia teraz trzymamy kciuki za dobre geny 🤛
Aagaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 17:32   #3746
frruzia80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 771
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

[QUOTE=birdy0008;83709306]Dziewczyny,
czy Gonal może być poza lodówką? Muszę z tym lekiem jechać do dr, a mam ponad godzinę drogę. Plus oczywiście jeszcze stanie w kolejce jakieś 3-4 godziny. Nie wiem, jak to zrobić... lodówka turystyczna? Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach?


Hej, ja zaopatrzyłam sie w lodówke turystyczną. Ale jest też inny sposób, który od biedy sie sprawdzi - wsadź OTWARTY ZUPEŁNIE termos do lodówki na kilka godzin, korek osobno połóż na półce. Potem włóż do niego strzykawkę i zamknij od razu po wyciagnieciu z lodówki. Ja przy strzykawkach z lekiem np. gonapeptyl w tym foliowym opakowaniu, dolewałam troche zimnej wody przed schłodzeniem i to też trzymało niską tempertaturę przez kilka godzin. Ale gonal nie ma takiej osłonki, bo uzywasz kilka razy, wiec wode odradzam. Czasami są takie specjalne plastiki z chłodziwem - trzeba to schłodzić wczesniej w lodówce albo zamrażarce i potem wrzucasz cos takiego nawet do plastikowego pudła obok strzykawki i tez troche chłodzi...trzeba kombinować.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy... dziś mam jakiś kryzys. Mam ochote rzucić wszystko i wyjechac na koniec świata. No nic...na dniach mi przejdzie. Teraz miesiąc czekania. Będę do was zaglądać i trzymam za Was wszystkie kciuki
frruzia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 07:33   #3747
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

jak bywacie w Rzeszowie to polecam laboratorium na ulicy Warzywnej, ceny są bezkonkurencyjne,

przykładowo AMH w diagnostyce kosztuje 185 zł, na Warzywnej 76 zł !! TSH 10 zł, prolaktyna 14 zł, progesteron 18 zł...

Edytowane przez Olusiaa_
Czas edycji: 2018-05-22 o 07:36
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 07:51   #3748
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Dzisiaj dr przepisal mi zastrzyki prolutex. O jakiej porze dnia najlepiej zrobic zastrzyk i czy te zastrzyki również przechowywać w lodówce?
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 08:03   #3749
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Marzena ja nie miałam, to nie pomogę


jestes znow na cyklu stymulowanym?

robiłas te badania w Krakowie?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 08:32   #3750
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.6

Na kiry jeszcze nie robilam -dr twierdzi ze nic w moim przypadku nie wyniosą do leczenia ale ja mimo to sobie zrobie tylko z kolejnej wyplaty bo dzis zostawilam 1000 zl w aptece -i tak co miesiac-katastrofa!

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Olisiaa, tak jestem znów na cylku stymulowanym. Ostatnio dr namawial na in vitro ale mial wowczas biometr niekorzystny -dzisiaj byl pozytywnie zaskoczony obrazem usg i sam powiedzial ze stymulujemy dalej.
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 15:58:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.