pore minimizer clinique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-22, 21:53   #1
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Question

pore minimizer clinique


Hej
Czy uzywala ktoras z Was drogie wizazanki kosmetykow z serii Pore Minimiser i uwaza ze cacka te sa godne polecenia? Zastanawiam sie nad kupnem ktoregos z tych specyfikow, ale nie moge sie zdecydowac ktory wybrac. Interesuja mnie w zasadzie dwa: Instant Perfector i T-zone Shine Control.
Szukalam recenzji odnosnie tych produktow, ale nie znalazlam zbyt wiele. W dodatku na KWC mylace jest to, ze w opisie przedstawiony jest Instant Perfector, a na fotce T-Zone SC i w efekcie nie wiem, ktorego kosmetyku dotycza recenzje . Pomozcie . Z gory dziekuje.
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:31   #2
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Pore Minimiser Clinique

witam
odswiezam temat
interesuje mnie produkt Clinique Pore Minimizer Instant Perfector .
jest to drogi preparat i chcialabym sie dowiedziec czy wart swojej ceny - czy po czasie nadal jestescie z niego zadowolone?
jest to moj jedyny ratunek poniewaz mimo ze mam dosc gladka cere (po wielu latach walk o nia;/) rozszerzone pory na policzkach psuja ten efekt czesto jestem zalamana gdy patrze w lustro...
probowalam wielu sposobow jednak nic nie dziala. mialam takze produkt z tej samej serii Clinique pore minimizer refining lotion - u mnie niestety sie nie sprawdzil:/
bede wdzieczna za jakiekolwiek recenzje na temat tego specyfiku
pozdrowionka
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 13:43   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pore Minimiser Clinique

a jest on w KWC?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 20:06   #4
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Pore Minimiser Clinique

Ja tez borykam sie z tym problemem i zastanawiam sie nad kupnem. Pore minimizer T Zone Shine Control w.g opisu na stronie Douglasa jest specyfikiem bardziej na swiecaca sie strefe T i oprocz tego zmniejsza optycznie wyglad porow; a Pore Minimizer Instant Perfector przeznaczony jest tylko na pory. Ma postac lekko zabarwionego ( przypudrowanego ) fluidu, nakladac go mozna pod i na makijaz. Dobre opinie ma tez produkt Biothermu Biopur Instant Touch Pore Refiner - ma dobre opinie na KWC,
Czytalam tez o bazie Clarinsa Lisse Minute, ze maskuje zmarszczki i rozszerzone pory. SAMA JESTEM CIEKAWA

Emilia radzi tez uzywac maseczki aspirynowej ( 4 tabletki aspiryna bayera wymieszac z jogurtem),
Uzywalam make up Clinique Pore Minimizer w lecie ( podczas upalow splywal z twarzy) ale rzeczywiscie pory wydawaly sie troche mniejsze.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:21   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pore Minimiser Clinique

tak , maseczka aspirynowa to dobry pomysł - kwasy BHA , najpierw jednak rozpuscic w wodzie potem dodac jogurt naturalny , ale odpowiedniego ph i wlasciwosci odzywczych
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 15:21   #6
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Clinique - Pore minimizer

Czy ktoraś z Waz używała kosmetyków z tej serii? Ja mam rozszerzone pory i chciałabym tego wypróbowac, niestety te kosmetyki są troszke drogie i nie chce żeby sie okazało ze wcale nie działaja i tylko pieniądze do śmieci wyrzuce.
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 17:18   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Clinique - Pore minimizer

Polecam wyszukiwarkę i KWC
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-27, 21:28   #8
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Clinique - Pore minimizer

Dziekuje bardzo za wskazówke Przeczytałam wiele pozytywnych opinii na ten temat i chyba skusze sie na którys kosmetyk z tej serii Mam nadzieje ze zadziała
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 14:27   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Clinique - Pore minimizer

clinique ma wersje miniaturowe niektorych prod, moze akurat bedzie to o co Ci chodzi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 17:16   #10
martix79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
pore minimizer clinique

Prosze o opinie dotyczaca kremu pore minimizer firmy clinique. Podobno to jakis cudowny krem, który zwęża rozszerzone pory.Mam bardzo tłusta cerę głównie na czole, gdzie figurują okropne "dziury". Dodam tez że nie stosuję podkładów, fluidów itp. tylko kremy nawilzajace wiec ciekawi mnie czy ten krem nadaje sie do stosowania bez kosmetyków kolorowych.Aha domyslam się ze jest drogi, wiec nawet jesli działa zgodnie z obietnicami producenta to czy cena jest proporcjonalna do efektów jego działania czy nie warto sobie głowy zawracać.

Dziękuje za odpowiedzi
martix79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 11:30   #11
Olenkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2
Dot.: pore minimizer clinique

Cytat:
Napisane przez martix79 Pokaż wiadomość
Prosze o opinie dotyczaca kremu pore minimizer firmy clinique. Podobno to jakis cudowny krem, który zwęża rozszerzone pory.Mam bardzo tłusta cerę głównie na czole, gdzie figurują okropne "dziury". Dodam tez że nie stosuję podkładów, fluidów itp. tylko kremy nawilzajace wiec ciekawi mnie czy ten krem nadaje sie do stosowania bez kosmetyków kolorowych.Aha domyslam się ze jest drogi, wiec nawet jesli działa zgodnie z obietnicami producenta to czy cena jest proporcjonalna do efektów jego działania czy nie warto sobie głowy zawracać.

Dziękuje za odpowiedzi
Używam peelingu termalnego z tej serii. Też mam STRASZNY problem z wielkimi porami...Peeling fajnie wygładza, usuwa mniejsze zaskórniki....ale czy zmniejsza pory? Czy cokolwiek zmniejsza pory? Oprócz lasera oczywiście
W każdym razie z czystym sumieniem mogę polecić ten peeling
Pozdrawiam i życzę udanej walki z porami !!!
__________________
"Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jesli nie chcesz znajdziesz powód."
Olenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 12:45   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pore minimizer clinique

Cytat:
Prosze o opinie dotyczaca kremu pore minimizer firmy clinique. Podobno to jakis cudowny krem, który zwęża rozszerzone pory.Mam bardzo tłusta cerę głównie na czole, gdzie figurują okropne "dziury". Dodam tez że nie stosuję podkładów, fluidów itp. tylko kremy nawilzajace wiec ciekawi mnie czy ten krem nadaje sie do stosowania bez kosmetyków kolorowych.Aha domyslam się ze jest drogi, wiec nawet jesli działa zgodnie z obietnicami producenta to czy cena jest proporcjonalna do efektów jego działania czy nie warto sobie głowy zawracać.
jesli pory masz rozszerzone dziedzicznie nie da sie wiele zrobic, domknąc na tyle ile jest to mozliwe ale na cuda liczyc nie mozna niestety , juz był o o tym ktemiku czy nawet serii , wiec poszukaj prosze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:24   #13
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: pore minimizer clinique

tez borykam sie z problemem widocznych porow. Przeczytalam dokladnie KWC, forum i zaryzykowalam. Kupilam Instant Perfector Nr 2. Wyglada jak gesty make up, ma lekki kolorek.( nr. 1 - bialy, dla bladziuchow i nr. 2 do sredniej i ciemniejszej karnacjii) Nalozony ( w moim przypadku ) pod podklad idealnie wyrownuje powierzchnie skory. Dziwilam sie sama, jak to mozliwe ze pory pokryte tym specyfikiem staja sie zupelnie niewidoczne. Dodatkowo kremik jest niewidoczny na twarzy. Jesli nie uzywasz podkladu tez mozesz stosowac Clinique, idealnie stapia sie z cera. Super jest tez to, ze Instant Perfector mozna stosowac zarowno pod podklad jak i na niego. Idealnie wyrownuje cere. Efekt trwa ok. 4 godzin. Po tym czasie mozna sie dosmarowac kremikiem. Opakowanie 15 ml i dosc drogie. Ale dziala! Ja juz chyba sie z nim nie rozstane ( chyba, ze wyprobuje podobny Clarins Lisse Minute )
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:49   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pore minimizer clinique

to fajnie ze Ci pomaga czekamy wobec tego na recenzje na KWC
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 15:05   #15
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: pore minimizer clinique

a mi ta seria prawie wcale nie pomogła, mialam kilka produktow z tej serii one dzialaja chwilke i doraznie u mnie z godz. lepiej weż próbke bo ja uwazam ze raczej szkoda na nie kasy
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:06   #16
karotka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: pore minimizer clinique

Moim zdaniem niezly, mam cere mieszana, ogromne pory w strefia T, ja nakladam go na krem pzrzed nalozeniem podkladu, a potem w ciagu dnia na podklad jesli jest potrzeba. Dosc ladnie zweza pory i wygladza skore, polecam.
karotka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 20:09   #17
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: pore minimizer clinique

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
to fajnie ze Ci pomaga czekamy wobec tego na recenzje na KWC
Emilia, pouzywam jeszcze troche i na pewno ocenie na KWC, zauwazylam tez, ze podobny efekt zwezenia porow daje podklad z tej samej serii wymieszany z innym, w lepszej tonacji. Kolorystyka podkladow clinique jest dla mnie okropna a ten pore minimizer ( fluide ) ma podobna konsystencje do Perfector, moge kombinowac z kolorkiem, tapeta nie schodzi plackami, jak przy nalozeniu samego fluidu clinique. i ma 30 ml a nie 15.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:29   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pore minimizer clinique

to fajnei ze Ci pomaga
ja kiedys mialam przepis jak domowo zrobic tonik a la 3 kroki clinique, poszukam to wkleje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:40   #19
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: pore minimizer clinique

Cytat:
Napisane przez martix79 Pokaż wiadomość
Prosze o opinie dotyczaca kremu pore minimizer firmy clinique. Podobno to jakis cudowny krem, który zwęża rozszerzone pory.Mam bardzo tłusta cerę głównie na czole, gdzie figurują okropne "dziury". Dodam tez że nie stosuję podkładów, fluidów itp. tylko kremy nawilzajace wiec ciekawi mnie czy ten krem nadaje sie do stosowania bez kosmetyków kolorowych.Aha domyslam się ze jest drogi, wiec nawet jesli działa zgodnie z obietnicami producenta to czy cena jest proporcjonalna do efektów jego działania czy nie warto sobie głowy zawracać.

Dziękuje za odpowiedzi
miałam kiedyś ten clinique.
O ile działanie było fajne, faktycznie zmniejszone pory, twarz sprawiała wrażenie gładkiej o tyle niestety on chyba totalnie te pory zamykał bo miałam po nim straszny wysyp róznych "niespodzianek". Gdy go odstawiłam było ok, ale jak tylko próbowałam powrócic to kłopoty znów sie zaczynały.
generalnie nie mam skłonnosci do wyprysków, ot raz na jakiś czas cos sie pojawi.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-17, 16:31   #20
martix79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 41
Dot.: pore minimizer clinique

A ja się w końcu zdecydowałam i kupiłam z tej serii pore minimizer serum.Stosuję je juz 4 dni.Póki co jestem bardzo zadowolona.Skóra zaczyna sie błyszczec po jakis 4 godzinach po nałożeniu(choc też nie jest jeszcze wtedy tak źle), a nie jak uprzednio po pół godz.Jak mi cos po nim "strasznego"wyskoczy to o tym napiszę.
martix79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.