Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 20:46   #4741
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Hosenko* jak tam z nową serią Dove? (interesuje mnie i żel i dezodoranty) Dobrze chronią przed potem?
jeszcze nie wiem mam nadzieje że bąda takie jak poprezdnia wersja
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 20:54   #4742
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Izaluka, niezła kolekcja , masz wiele rzeczy, na ktore własnie sie czaje . co powiesz o masce ? Lorysa ( zawsze chciałam sie przekonac co do za cudo, ale ten duży słój mnie przeraża ), kremie czekoladowym i toniku opuncjowym ?

Literka96: mam dove w sprayu tyle, ze ogórek & zielona herbata. zapach ma ładny, jak dla mnie za słabo chroni. wole rexone, ale jak Ci odpowiadają inne dove to ten pewnie też bedzie ok.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 20:58   #4743
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
jeszcze nie wiem mam nadzieje że bąda takie jak poprezdnia wersja
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Izaluka, niezła kolekcja , masz wiele rzeczy, na ktore własnie sie czaje . co powiesz o masce ? Lorysa ( zawsze chciałam sie przekonac co do za cudo, ale ten duży słój mnie przeraża ), kremie czekoladowym i toniku opuncjowym ?

Literka96: mam dove w sprayu tyle, ze ogórek & zielona herbata. zapach ma ładny, jak dla mnie za słabo chroni. wole rexone, ale jak Ci odpowiadają inne dove to ten pewnie też bedzie ok.
Hosenko* jak będziesz już miała wyrobione zdanie to prosiłabym Cię o PW (jak nie zapomnisz)

cochonnetta, no właśnie nigdy nie miałam Dove, tylko żele pod prysznic, a ten dezodorant kusi...No nic wypróbuję jak skończę Fa
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:08   #4744
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Hosenko* jak będziesz już miała wyrobione zdanie to prosiłabym Cię o PW (jak nie zapomnisz)

cochonnetta, no właśnie nigdy nie miałam Dove, tylko żele pod prysznic, a ten dezodorant kusi...No nic wypróbuję jak skończę Fa
jeśłi będą na mnie działały jak "stare" to:

- spray jest fajny na ciepłe dni, w zimie się nie sprawdzał (na zime wole sztyft, nie wiem z czego ta róznica wynika, ale w lecie w upały po spray miałam suche pachy, a po sztyfcie mokre - w zimie odwrotnie)

kulki jeszcze nie miałam wiec to eksperyment
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:39   #4745
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Literko ja mam tą nową, cytrusową kulkę Dove i jestem bardzo zadowolona bardzo dobrze chroni (a ja jestem przyzwyczajona do świetnych antyperspirantów Vichy, więc wymagania mam duże), nie brudzi, jeśli lubisz pachnące antyperspiranty to polecam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:42   #4746
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ja mam nowe deo w kulce ale rexony, ta różowa for teens, świetnie chroni przed potem pięknie pachne i wogole super pomysł z tymi nowoczesnymi opakowaniami, można postawić na nakrętce

Hosenko też mam tę oliwkę rajską, super jest, nie za bardzo tłusta, dobrze nawilża, fajnie pielęgnuje pazurki i skórki
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 21:45   #4747
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko też mam tę oliwkę rajską, super jest, nie za bardzo tłusta, dobrze nawilża, fajnie pielęgnuje pazurki i skórki
pazurki i skórki?? ja ją kupiłamz myśłą o smarowaniu ciała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 21:48   #4748
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Iza: fajny zbiór ja też nie jestem zwolenniczką minimalizmu

Zadowolona jesteś z peelingu do stóp Ziaji Pro?? Jak je porównasz z Avonowymi (o ile masz peelingi, bo nie widze dokładnie).


chyba wkleje aktualizację kwietniową, bo już trochę przybyło, a mam przy okazji chwilę - potem może być cięzko ze znalezieniem czasu

edycja: no i wklejam
zakup garnierów spowodowany promocją: za zakup kremu na noc i toniku (oba kosmetyki w promocyjnych cenach) krem pod oczy gratis
żółte dove też z promocji: zestaw za 14.95 dodatkowo sponsorwany przez tatę (tak samo jak i oliwka Koalstyny)
żel palmolive - 2,79 (w rossmannie w "cena na do widzenia")

Tak, mam też z Avonu peeling tropikalny do stóp. On poza fajnym zapachem wydaje mi się taki delikatny i raczej średnio ściera.

A ten Ziaja Pro mam z wymiany i jestem zadowolona. Nakładam go na 10 minut (stopy w powietrzu ) i potem jeszcze masuję. Stopy faktycznie gładsze W sumie nigdy jakoś nie dopuściłam do zgrubienia naskórka czy czy pięt, więc nie wiem czy ten peeling z wszystkim sobie radzi. W każdym razie jest ok, warty wypróbowania moim zdaniem.

Ten z Avonu to mechaniczny i czuć to ścierania, przy tym enzymatycznym nie ma się tego uczucia, że to peeling, ale działa lepiej na skórę.


Ta oliwka Kolastyny to co to za cudo?

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Iza jak spisuje się żel pod prysznic Nivei Pearl Beauty?

Hosenko* jak tam z nową serią Dove? (interesuje mnie i żel i dezodoranty) Dobrze chronią przed potem?
Ten żel mam krótko. Mama mi go przywiozła (bo ktoś pracuje przy pakowaniu kosmetyków Nivei i kupiła go za 7 zł). Byłam teraz w Rossmanie i też kosztuje akurat około 7 zł, bo jest promocja.

Ładnie pachnie, jest gęsty i faktycznie o takiej perłowej konsystencji. Dobrze się rozprowadza, obficie pieni. Zdecydowanie to żel 'trzymający się skóry', bo niektóre spływają samoistnie, a ten przylega.

Przypomina mi konsystencją żele Kamill lub Timotei.


Ta nowa seria Dove też mnie zainteresowała. Antyperspiranty już mi zwykłe nie pomagają, więc wybijam sobie z głowy Ale ten żel pod prysznic wydaje się być fajny. Pachnie mocno cytrusowo? Jeszcze jest chyba seria morska

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Izaluka, niezła kolekcja , masz wiele rzeczy, na ktore własnie sie czaje . co powiesz o masce ? Lorysa ( zawsze chciałam sie przekonac co do za cudo, ale ten duży słój mnie przeraża ), kremie czekoladowym i toniku opuncjowym ?

Tą maskę Lorysa kupiłam w grudniu w Auchan za 9,99 zł.
No ten słój jest litrowy Tych maseczek jest od groma i trochę - w sensie rodzajów do wyboru. Nie mogłam się zdecydować i wzięłam tą na chybił trafił.
Generalnie - nie polecam. Ona właściwie nic nie robi z włosami. Naprawdę opłaca się bardziej dołożyć 5 zł i kupić litrowego Kallosa.

Maseczkę Lorys muszę jakoś zużyć i stosuję ją obficie na końce włosów i potem spłukuje. Ułatwia rozczesywanie, ale nawilżania to zbytnio nie zauważyłam. Po nałożeniu - zmiękcza włosy i jest ok, ale wraz z jej zmyciem mam wrażenie, że zmywają się jej wszystkie właściwości

Majątku nie kosztuje, ale ja ją teraz muszę zmęczyć...



Krem czekoladowy Daxa kupuje stale w Bierdonce za 7-8 zł chyba. Bardzo lubię Fajna konsystencja, zapach też boski, jeśli ktoś lubi takie słodkie klimaty. Utrzymuje się na skórze. Na plus - delikatnie barwi skórę, ujednolica koloryt i sprawia, że wygląda zdrowiej. Dla mnie nawilżanie odpowiednie. Wydajność chyba średnia, ale nie mi to oceniać, bo potrafię wmasować w siebie pół pudełka na raz


Tonik opuncji kupiony spontanicznie i średnio jestem zadowolona. Mam wrażenie, że on powodował u mnie niespodzianki Zapach ok, fajnie odświeżał, ale używam już tylko na ciało.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 10:45   #4749
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ten żel mam krótko. Mama mi go przywiozła (bo ktoś pracuje przy pakowaniu kosmetyków Nivei i kupiła go za 7 zł). Byłam teraz w Rossmanie i też kosztuje akurat około 7 zł, bo jest promocja.

Ładnie pachnie, jest gęsty i faktycznie o takiej perłowej konsystencji. Dobrze się rozprowadza, obficie pieni. Zdecydowanie to żel 'trzymający się skóry', bo niektóre spływają samoistnie, a ten przylega.

Przypomina mi konsystencją żele Kamill lub Timotei.


Ta nowa seria Dove też mnie zainteresowała. Antyperspiranty już mi zwykłe nie pomagają, więc wybijam sobie z głowy Ale ten żel pod prysznic wydaje się być fajny. Pachnie mocno cytrusowo? Jeszcze jest chyba seria morska
Dzięki

Żel wąchałam tylko w drogerii i zapach wydawał mi się delikatnie cytrusowy. Jak jest podczas kąpieli może Hosenka* nam powie . Jest jeszcze lilia wodna z miętą i ogórek z bodajże melonem.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 12:36   #4750
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hmm... poczułam się jak w domu i w takim razie może i ja coś dołożę do tych wszystkich wspaniałości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0114nowy.jpg (174,4 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0115nowy.jpg (139,5 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0116nowy.jpg (132,4 KB, 240 załadowań)
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 12:38   #4751
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Pierwszy obrazek to maski do twarzy na bazie alg
Drugi to kremy do twarzy
Trzeci z kolei to kapsułki i perły pielęgnacyjne
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 13:02   #4752
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Edi5555 Pokaż wiadomość
Hmm... poczułam się jak w domu i w takim razie może i ja coś dołożę do tych wszystkich wspaniałości
Ooo, cóż to za kapsułki na 3 zdjęciu?
Niezła kolekcja.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:25   #4753
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

No i dalsza część moich zbiorów tym razem szampony balsamy do ciała i preparaty pod oczy oraz parę innych drobiazgów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0122nowy.jpg (127,4 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0123nowy.jpg (199,1 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0124nowy.jpg (179,9 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0125nowy.jpg (181,3 KB, 231 załadowań)
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:29   #4754
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Co do kapsułek to jest tam trochę zbieraniny różnych gatunków np nasze polskie firmy Gal z koenzymem Q10 i witaminami czerwone są pod oczy bardzo wydajne ich niewątpliwym plusem jest naprawdę niska cena 10 zł białe i zielone są firmy Leim białe z ceramidami zielone z tlenem te są niestety nieco droższe ale ich jakośc jest naprawdę super! buzia po nich jest naprawdę gładziutka jak pupa niemowlaka ja najczęściej stosuję je na noc rano buzia wygląda po nich świeżo i promiennie

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-04-12 o 15:53
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:37   #4755
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi, ładna kolekcja. Jesteś zadowolona z balsamów Voglia di?

(Na drugi raz korzystaj z opcji 'edycja' i nie pisz posta pod postem.)
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:39   #4756
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi piekna kolekcja.Praktycznie wszystko to dla mnie nowość dlatego napatrzec sie nie mogę. Mogłabyś napisać coś o jasmine hair oil? jak się go uzywa, jakie sa efekty, gdzie można kupic, ile kosztuje, ładnie pachnie???
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:40   #4757
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

trochę się tego uzbierało że o kolorówce już nie wspomnę....niezły ze mnie maniak
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:48   #4758
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Edi, ładna kolekcja. Jesteś zadowolona z balsamów Voglia di?

(Na drugi raz korzystaj z opcji 'edycja' i nie pisz posta pod postem.)
Muszę dopiero nabrać wprawy w tym pisaniu co do balsamów voglia di to pięknie smakowicie pachną i bardzo dobrze nawilżają ....skóra po nich jest miękka i przyjemna w dotyku ja jestem z nich dość zadowolona choć ich nawilżające działanie mogłoby być nieco dłuższe pod tym względem nivea i loccitane biją voglia di na głowę

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-04-12 o 17:52
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:01   #4759
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Edi piekna kolekcja.Praktycznie wszystko to dla mnie nowość dlatego napatrzec sie nie mogę. Mogłabyś napisać coś o jasmine hair oil? jak się go uzywa, jakie sa efekty, gdzie można kupic, ile kosztuje, ładnie pachnie???
Ten olejek ma bardzo mocny jaśminowy zapach który roznosi się dosłownie po całym mieszkaniu mnie to nie przeszkadza ale na wszelki wypadek lepiej kłaść go na włosy jak nikogo nie ma w domu co do zastosowania to można używać go na 2 sposoby: wieczorem robiąc nim masaż głowy,
niewielką ilością olejku delikatnie wmasować w skóre i we włosy. Rano
należy umyć dokładnie głowę.
Lub można używać go do nawilżania końcówek. Po umyciu włosów gdy są
jeszcze wigotne
dosłwnie kika kropelek wetrzeć w koncówki. Zabezpiecza w ten sposób
włosy przed rozdwajaniem. Jak brak czasu to można trzymać ten olejek na włosach jak maskę i potem umyć poprostu głowę ja jestem z tego olejku bardzo zadowolona włosy są po nim bardzo miekkie i błyszczące no i oczywiście pachną jaśminem zakupiłam go w sklepie internetowym helfy jest tam wiecej takich specyfików do włosów rodem z indii
a oto opis tego produktu:
Olejek zawiera extrakt z kwiatów jaśminu, składnik przeciwłupieżowy, olej z białych minerałów.
Sprawia, że włosy stają się długie, mocne, błyszczące, nie będą siwieć. Dodatkowo olejek zawiera naturalny filtr przeciwsłoneczny uv, dzięki temu jest doskonały na lato.
Regularne delikatne masaże skóry głowy olejkiem, sprawią, że włosy będą delikatnie pachnieć olejkiem.

Olejek jaśminowy przeznaczony jest dla włosów od jasnego blondu po bardzo ciemny blond.
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 14:18   #4760
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi bardzo fajna kolekcja Dla mnie też to prawie same nowości

Te maski z Unique wyglądają bardzo smakowicie Jak by pudełeczka z różnymi herbatami! Skąd te cuda?

Do włosów Vatika to coś z indyjskiej serii? Jakiś olejek do włosów czy cuś?

Jak się spisuje balsam Gosh, bo mnie stale w Naturze kusi?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:30   #4761
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Edi bardzo fajna kolekcja Dla mnie też to prawie same nowości

Te maski z Unique wyglądają bardzo smakowicie Jak by pudełeczka z różnymi herbatami! Skąd te cuda?

Do włosów Vatika to coś z indyjskiej serii? Jakiś olejek do włosów czy cuś?

Jak się spisuje balsam Gosh, bo mnie stale w Naturze kusi?
To wszystko to w większości owoce mojego wieczornego buszowania po internecie część znalazłam na allegro i w sklepach internetowych a niektóre w drogeriach i hurtowniach kosmetycznych mam tam swoje dojścia
Gosh jest bardzo fajnym balsamem polecam! przyjemnie pachnie, bardzo dobrze nawilża i wygładza jest po prostu idealny po solarium gdyż świetnie niweluje ten nieprzyjemny zapach jakby spalonej skóry a cena może nie powala swoją atrakcyjnością jednak myślę że warto go kupić
Vatika to Olejek kokosowy osobiście bardzo go lubię jest to olejek do włosów a oto opis z opakowania:
Intensywnie działająca odżywka, która sprawi, że włosy staną się zdrowe i lśniące. Stosowany regularnie zapobiega łupieżowi, zwiększa ukrwienie głowy, stymuluje porost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Doskonały do nawilżania końcówek. Masaż skóry głowy przy użyciu olejku kokosowego uwalnia od stresu i napięć.

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-04-12 o 16:03
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 15:49   #4762
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi bardzo dziekuję za odpowiedź. Chyba się blizej przyjzę temu olejkowi
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 15:56   #4763
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Edi bardzo dziekuję za odpowiedź. Chyba się blizej przyjzę temu olejkowi
Polecam jest naprawdę bardzo dobry więcej takich specyfików można pooglądać w sklepie internetowym helfy
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:17   #4764
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Edi,

bardzo fajna kolekcja.
Mnie najbardziej zaintrygowały te kapsułki i algowe maski do twarzy.
Gdzie je kupujesz?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:32   #4765
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

edi, ja mam pytanie dotyczace kremow l´occitane. osobiscie bardzo lubie produkty tej firmy, ale jako osoba o tlustej cerze nie wazylam sie nigdy zakupic kremow do twarzy tej firmy. czy jestes z nich zadowolona i czy nie zapychaje one porow. ja osobiscie stosuje pod oczy maslo shea, ale na cala twarz pewnie bym sie nie odwazyla.

aha wszem i wobec oswiadczam, ze zakupilam olejek weledy do twarzy z dzikiej rozy. dzisiaj bede eksperymentowac. specyfik dostalam po promocyjnej cenie, z czego bardzo sie ucieszylam. niestety radosc trwala krotko, bo w czasie moich lowow, zgubilam piekne, cienkie, granatowe, z kwiatuszkami, skorzane, rekawiczki. i teraz zamiast sie cieszyc, jest mi smutno.-(

taka ze mnie trolla wlasnie
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:54   #4766
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Edi,

bardzo fajna kolekcja.
Mnie najbardziej zaintrygowały te kapsułki i algowe maski do twarzy.
Gdzie je kupujesz?
Maski algowe to moje ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy można ich sporo znaleźć na allegro jednak ja zakupuję je w hurtowni kosmetycznej w sklepach czy drogeriach niestety nie są dostępne gdyż są to maski przeznaczone dla gabinetów w swoich zbiorach posiadam jszcze inne maski algowe np Leim
co do kapsułek to są świetne i maja wiele zastosowań można je np zastosować w połączeniu z maskami algowymi
Polska firma Gal produkuje kilka rodzajów kapsułek można je dostać w niektórych aptekach lub sklepach z kosmetykami naturalnymi w necie jest strona zdrówko pl z kapsułkami firmy Gal pozostałe kapsułki firmy Leim i Unique cosmetics zamawiam z hurtowni kosmetycznej

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-04-12 o 17:32
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:11   #4767
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Smile Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
edi, ja mam pytanie dotyczace kremow l´occitane. osobiscie bardzo lubie produkty tej firmy, ale jako osoba o tlustej cerze nie wazylam sie nigdy zakupic kremow do twarzy tej firmy. czy jestes z nich zadowolona i czy nie zapychaje one porow. ja osobiscie stosuje pod oczy maslo shea, ale na cala twarz pewnie bym sie nie odwazyla.

aha wszem i wobec oswiadczam, ze zakupilam olejek weledy do twarzy z dzikiej rozy. dzisiaj bede eksperymentowac. specyfik dostalam po promocyjnej cenie, z czego bardzo sie ucieszylam. niestety radosc trwala krotko, bo w czasie moich lowow, zgubilam piekne, cienkie, granatowe, z kwiatuszkami, skorzane, rekawiczki. i teraz zamiast sie cieszyc, jest mi smutno.-(

taka ze mnie trolla wlasnie
Ja stosuje loccitane już jakis czas i mam z tej firmy nawet sporo kosmetyków do twarzy i do ciała i powiem że osobiście uważam je za naprawdę świetne!
Do twarzy radziłabym ci wypróbować serię jabłkowo migdałową mają w niej oliwkę do mycia twarzy tonik i krem do twarzy z tego co wiem w sklepie można dostać próbki i właśnie ta seria jest przeznaczona do cery przetłuszczajacej się może by ci się spodobała wypróbuj
ja używam kremu z oliwek i kremu z serii miodowej a na lato właśnie migdał jabłko i jestem z tych kremów bardzo zadowolona bardzo dobrze nawilżają skórę dobrze się wchłaniają co dla mnie jest ogromnym plusem bo nie cierpię lepkiej warstwy jaką pozostawiają niektóre kosmetyki do twarzy absolutnie nie zatykaja porów po zastosowaniu kremów z loccitane czuję że moja cera oddycha i jest świeża no i ich działanie jest naprawdę całodniowe co bardzo mi się podoba

Edytowane przez Edi5555
Czas edycji: 2008-04-12 o 17:33
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:38   #4768
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dziekuje bardzo za odpowiedz. a stosowalas jakies produkty tej firma do wlosow- szampon, maseczki, odzywki?
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 17:59   #4769
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za odpowiedz. a stosowalas jakies produkty tej firma do wlosow- szampon, maseczki, odzywki?
Niestety co do włosów to z loccitane nie stosowałam nic
ale mogę ci polecić sklep hurtownię fryzjerską w necie
nazywa się hurtownia fryzjerska U Radka jak wpiszesz w wyszukiwarkę to wyskoczy na 1 miejscu tam znajdziesz całą masę różnych szamponów odżywek i masek do włosów polecam bo wiele z nich jest naprawdę całkiem niezłych stosowanych w gabinetach fryzjerskich a ceny znośne zobacz sobie i napisz jak ci sie podobało
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 19:16   #4770
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Gdzie kupujesz w Warszawie maski algowe Belnatur i Bielendy? Bo ja widziałam je tylko na targach. Mam witaminową maskę Bielendy, ale jeszcze jej nie używałam. Jaką masz cerę? Z których algowych jesteś najbardziej zadowolona?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.