Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 19:40   #2071
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jestem..Byłam u księgowej..nie cierpie biurokracji Madzia kurcze mamy 9 mcy odkladajac po kilka groszy da sie uzbierac na jakis skromny pakiecik w SPA..pomyśl..razem..wszys tkie..fajnie Takze laski kazda kupuje świnke i zbieramyLapiel mnie pod lupe brała Piwkowa z Sharleya..lek med estetycznej..daj spokoj.. Ponoc rewelka babka lekarka jest w Krakowie..sprawdzona..ale trudno sie dostac i kurcze daleko....Znajoma byla i patrzcie pyta:botox czy tanszy zamiennik i w dodatku trzymajacy dluzej..Dysport..cholera nie wiedziałam mnie we wrocku nikt nic nie mowił Jalupro pod oczy (chowa kapsulke i podpisuje nazwiskiem)wywiad sumienny..to ja rozumiem..Pati dzieki..robie pasztet..ale jaja mama padnie chyba hi hi jak wparuje do niej z owym paszteciskiem..Stosowałas skinoren..dobry,tylko z autopsji..nie stosuje sie jednego leku..masci za dlugo dlatego ze bakterie odpowiedzialne za zmiany skorne po prostu sie uodparniaja..skinoren ma wlasciwosci wybielajace..na plus..Sprobuj Metronidazol..tez dobry jest..teraz wlasnie zakupilam na ewentualne niespodzianki...i badz kochana w pogotowiu jak bede to pasztecisko piekła..patrz i czytaj..gorąca linia Co do neostrady czy pigma..fakt mozna stosowac tylko 3 mce ..max..Buczusjak mi przysłała..wielkimi literami mi to napisała..zresztą Ty Madziu jak mi dałas swoj, tez chyba mowiłas prawda?Magda Ty sie nie migaj i nie zasłaniaj robotą tylko piecz z nami pasztetmoze byc wesoło

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanko - jak sie sprawdzaja kremy koloryzujace z filtrem 50+ ??? ktoras uzywala ? jesli tak to prosze piszcze jakich firm ....a podklady z filtrem 50 , ktory dobry ? podpowiedzcie mi cos prosze
Lapi mogę skrotem?nie stosowałam kolorowki..mialam avenke ale mnie nie podchodzila..zalezy jaka masz cere..co do podkladu..mnie jest ciezko dobrac..cera mieszana....zawsze mam jakies ale i wracam do lancoma..Ochrone wysoka ma shiseido..az 40..probowałaś?wysep probaska w sephorze moze Ci spasi.. jakos juz chyba ze strachu packam Roca jak z wiadra wale na pape i dopiero potem podklad..sumuje sobie filtry ze zawsze to wiecej zabezpieczenia na lico..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 19:43   #2072
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jestem..Byłam u księgowej..nie cierpie biurokracji Madzia kurcze mamy 9 mcy odkladajac po kilka groszy da sie uzbierac na jakis skromny pakiecik w SPA..pomyśl..razem..wszys tkie..fajnie Takze laski kazda kupuje świnke i zbieramyLapiel mnie pod lupe brała Piwkowa z Sharleya..lek med estetycznej..daj spokoj.. Ponoc rewelka babka lekarka jest w Krakowie..sprawdzona..ale trudno sie dostac i kurcze daleko....Znajoma byla i patrzcie pyta:botox czy tanszy zamiennik i w dodatku trzymajacy dluzej..Dysport..cholera nie wiedziałam mnie we wrocku nikt nic nie mowił Jalupro pod oczy (chowa kapsulke i podpisuje nazwiskiem)wywiad sumienny..to ja rozumiem..Pati dzieki..robie pasztet..ale jaja mama padnie chyba hi hi jak wparuje do niej z owym paszteciskiem..Stosowałas skinoren..dobry,tylko z autopsji..nie stosuje sie jednego leku..masci za dlugo dlatego ze bakterie odpowiedzialne za zmiany skorne po prostu sie uodparniaja..skinoren ma wlasciwosci wybielajace..na plus..Sprobuj Metronidazol..tez dobry jest..teraz wlasnie zakupilam na ewentualne niespodzianki...i badz kochana w pogotowiu jak bede to pasztecisko piekła..patrz i czytaj..gorąca linia Co do neostrady czy pigma..fakt mozna stosowac tylko 3 mce ..max..Buczusjak mi przysłała..wielkimi literami mi to napisała..zresztą Ty Madziu jak mi dałas swoj, tez chyba mowiłas prawda?Magda Ty sie nie migaj i nie zasłaniaj robotą tylko piecz z nami pasztetmoze byc wesoło

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Lapi mogę skrotem?nie stosowałam kolorowki..mialam avenke ale mnie nie podchodzila..zalezy jaka masz cere..co do podkladu..mnie jest ciezko dobrac..cera mieszana....zawsze mam jakies ale i wracam do lancoma..Ochrone wysoka ma shiseido..az 40..probowałaś?wysep probaska w sephorze moze Ci spasi.. jakos juz chyba ze strachu packam Roca jak z wiadra wale na pape i dopiero potem podklad..sumuje sobie filtry ze zawsze to wiecej zabezpieczenia na lico..
właśnie, piecz z nami
pasztet i kopiec kreta
wróciłam z meczu, ale było.....ufffff, rozjechaliśmy przeciwnika, gardło mnie boli albo od zimnego piwa albo od krzyczenia
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 19:52   #2073
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
właśnie, piecz z nami
pasztet i kopiec kreta
wróciłam z meczu, ale było.....ufffff, rozjechaliśmy przeciwnika, gardło mnie boli albo od zimnego piwa albo od krzyczenia
Kibicowałaśzamowila m wlasnie w aptece slonikLa Roche-Posay EFFACLAR A.I. Preparat na zmiany skórne 15ml +GRATIS Żel oczyszczający 50ml La Roche-Posay PITYVAL Krem przeciwtrądzikowy PYCNOGENOL - Najmocniejszy przeciwutleniacz 60tabl...no..kurcze to ten kremik z probaska od CiebieNuśka kupuj świnke!!! zbieramy na SPA..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:00   #2074
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kibicowałaśzamowila m wlasnie w aptece slonikLa Roche-Posay EFFACLAR A.I. Preparat na zmiany skórne 15ml +GRATIS Żel oczyszczający 50ml La Roche-Posay PITYVAL Krem przeciwtrądzikowy PYCNOGENOL - Najmocniejszy przeciwutleniacz 60tabl...no..kurcze to ten kremik z probaska od CiebieNuśka kupuj świnke!!! zbieramy na SPA..
ja miałam EFFACLAR K na całą twarz ale wysuszał, zawsze jest coś za coś
zbieram na spa ale i na nowy samochodzik też, i przez to zbieranie zamówilam dziś na allegro parę kosmetyków z maxfactora no i tą baze must have!!!
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:02   #2075
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

przypomniało mi się pzred chwilą co mówił ten facet ze sklepu-ze jak plama zejdzie to jeszcze powinno się smarować prze 3 mies. dla utrzymania efektu. On też mi powiedział że Neo można do 6 mies. Dziewczyny kochane czy ta info o 3 mies jest na 100%. Na opakowaniu pisze że nie jest kancerogenna. Drąże bo chce wiedzieć na pewno. Wiadomo producent i sprzedawca ... różnie bywa, nie wierze im tak do końca
Michel pasztety wyjdzie pychota zobaczysz, jak coś to pisz, tylko w ciągu dnia z reguły nie moge pisać
Lapiel ja mam próbke avene kolorowej. Wpada w róż. Poza tym niczym nie różni się od zwykłej. Używałam też kompaktu avene i svr obie 50+-są fajne, kolory dla mnie też ok, avene ma dwa, svr 3. Avene jest chyba miększa, ale oba są ok.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:05   #2076
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
przypomniało mi się pzred chwilą co mówił ten facet ze sklepu-ze jak plama zejdzie to jeszcze powinno się smarować prze 3 mies. dla utrzymania efektu. On też mi powiedział że Neo można do 6 mies. Dziewczyny kochane czy ta info o 3 mies jest na 100%. Na opakowaniu pisze że nie jest kancerogenna. Drąże bo chce wiedzieć na pewno. Wiadomo producent i sprzedawca ... różnie bywa, nie wierze im tak do końca
Michel pasztety wyjdzie pychota zobaczysz, jak coś to pisz, tylko w ciągu dnia z reguły nie moge pisać
Lapiel ja mam próbke avene kolorowej. Wpada w róż. Poza tym niczym nie różni się od zwykłej. Używałam też kompaktu avene i svr obie 50+-są fajne, kolory dla mnie też ok, avene ma dwa, svr 3. Avene jest chyba miększa, ale oba są ok.
ja mialam svr beżowy, jak dla mnie to był niestety efekt maski
Patika ja też chcę robić Twój pasztet, musisz być na gorącej linii w razie potrzeby
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:06   #2077
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
ja miałam EFFACLAR K na całą twarz ale wysuszał, zawsze jest coś za coś
zbieram na spa ale i na nowy samochodzik też, i przez to zbieranie zamówilam dziś na allegro parę kosmetyków z maxfactora no i tą baze must have!!!
Hi hi to tak zbierasz jak ja eee no musimy byc piekne..jak to Malla fajnie opisała ze tak dbamy o siebie..w naszym wieku ten Effeaclar A.I dosc fajnie zachowywal sie na mojej buzi wiec sprobuje tak w zestawie,a ten drugi Pityval miał dobre recenzje no i sie skusiłam..Pokuszenie to moje drugie ja...co tam zamowiłaś?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 20:07   #2078
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell metronidazol miałam, ale nie dałam rady stosować dłużej-strasznie mi buzie ściągał
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:10   #2079
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Umowmy sie na pieczenie w piątek tak ?Pati!! to bedziesz zaglądac na forum coby nam z Nusia pieknie wyszłoSzarlotke TZ chce..tak mu posmakowała jezu czy ja sie wyrobię Kopiec napewno bo jego to ja baaardzo lubie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:10   #2080
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hi hi to tak zbierasz jak ja eee no musimy byc piekne..jak to Malla fajnie opisała ze tak dbamy o siebie..w naszym wieku ten Effeaclar A.I dosc fajnie zachowywal sie na mojej buzi wiec sprobuje tak w zestawie,a ten drugi Pityval miał dobre recenzje no i sie skusiłam..Pokuszenie to moje drugie ja...co tam zamowiłaś?
mój ulubiony podkład lasting performance i puderek w kompakcie i jeszcze sypki do tego no i tusz 2000 kcal
bo ta opcja kup teraz jest taka zgubna, niewiadomo kiedy klikniesz i już kupione


Maallaaza ten wiek a tak w ogóle to gdzie się ona podziała?
ide robić dziecku omleta na kolacyjke, zaraz wróce

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-04-05 o 20:13 Powód: omlet
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:18   #2081
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Michell metronidazol miałam, ale nie dałam rady stosować dłużej-strasznie mi buzie ściągał
a ja wlasnie nim zaczynam smarowac ale punktowo..punkt po punkcie inny specyfik.. to na czoło..to pod oczy..pac na szyjkę..punkciki niespodzianek...no to buzia..lecimy dalej? czasami ciezko byc kobietą...A te co zamowilam w aptece dzis miałaś moze z La Roche Posay?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
mój ulubiony podkład lasting performance i puderek w kompakcie i jeszcze sypki do tego no i tusz 2000 kcal
bo ta opcja kup teraz jest taka zgubna, niewiadomo kiedy klikniesz i już kupione


Maallaaza ten wiek a tak w ogóle to gdzie się ona podziała?
ide robić dziecku omleta na kolacyjke, zaraz wróce
Jak ja sie nasmiałam wtedy z tej starszej pani...ale fakt słowo dojrzała działa na mnie destrukcyjnie w pazdzierniku mam urodzinki.(.czy ktoras jest tez spod znaku wagi? ) i przy skladaniu zyczen trzeba uwazac bo warczę..żartuję..:crazy :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 20:24   #2082
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

kurka z tymi podkladami to problem , masz racje jedynusiu tylko shiseido ma filterek az 40, znam a inne 20 jak lancome , mam akurat teint renergie lift ale mnie niezbyt pasi bo kolor nie do konca dobry kupilam , niedawno skuszona reklama w pismach kobiecych , kupilam givenchy photoperfexion,tez spf 20 ma tylko , a kupilam bo mial ukrywac przebarwienia - no moich nie ukryl jak z reszta zaden inny testowany przezemnie podklad , ewentualnie jak sie go z 4 warstwy nalozylo + korektor to i owszem wygladala twarz ok ....jak ktoras nie ma przebarwien i innych niedokonalosci do ukrycia to polecam face skulptor heleny rubenstein - dla mnie boski i kupie go znow jak tylko twarz po cosmelanie wygoje ale ma filtr tylko 18 niestety ....szkoda ,ze zaden te podklady maja tak niskie filtry bo mialybysmy problem z glowy gdyby jakis fajny podkladzik mial 50 a tak to musimy kombinowac krem z filtrem i potem podklad co nie destabilizuje ....ech zagmatwane to ....dlatego tak sobie pomylalam ,ze moze bym sie na krem koloryzujacy z filtrem 50+ przestawila zamiast podkladu jak juz buziaka wygoje , po masce buzka jak ta lala bedzie to podkladem kryc nie bede musiala w zasadzie ...w zeszlym roku uzywalam koloryzujacego loreala 50+ ale plamiska mi po lecie wyszly to moze kiepsko chronil ten kremik , no juz sama nie wiem , nie chce znow bledu jakiegos zrobic ....chociaz ja moze mam klonnosc do plam i trza sie pogodzic ,ze wylazic beda ;(

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

paticzko - compact avene i svr powiedasz , oki ,zapamietam i pewnie poprobuje ich bo akurat tych nie znam , jakos mi sie do kompactow trudno bylo do tej pory przekonac ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:37   #2083
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczyny,

Kupiłam tego Roca bez koloru i napiszcie mi czy to ten właściwy bo nie mogę doczytac sie w składzie TINOSORBÓW ! byc może są one inaczej oznaczone, podaje co pisze na moim opakowaniu:

ROC MINESOL TRIPLE DEFENSE i ponizej
UVA 50+ SPF ANTI OXYDANT i znowu poniżej
TRES HAUTE VERY HIGH PROTECTION
CREME FLUIDE

NAPISZCIE CZY KUPIŁM DOBRY ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:39   #2084
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
kurka z tymi podkladami to problem , masz racje jedynusiu tylko shiseido ma filterek az 40, znam a inne 20 jak lancome , mam akurat teint renergie lift ale mnie niezbyt pasi bo kolor nie do konca dobry kupilam , niedawno skuszona reklama w pismach kobiecych , kupilam givenchy photoperfexion,tez spf 20 ma tylko , a kupilam bo mial ukrywac przebarwienia - no moich nie ukryl jak z reszta zaden inny testowany przezemnie podklad , ewentualnie jak sie go z 4 warstwy nalozylo + korektor to i owszem wygladala twarz ok ....jak ktoras nie ma przebarwien i innych niedokonalosci do ukrycia to polecam face skulptor heleny rubenstein - dla mnie boski i kupie go znow jak tylko twarz po cosmelanie wygoje ale ma filtr tylko 18 niestety ....szkoda ,ze zaden te podklady maja tak niskie filtry bo mialybysmy problem z glowy gdyby jakis fajny podkladzik mial 50 a tak to musimy kombinowac krem z filtrem i potem podklad co nie destabilizuje ....ech zagmatwane to ....dlatego tak sobie pomylalam ,ze moze bym sie na krem koloryzujacy z filtrem 50+ przestawila zamiast podkladu jak juz buziaka wygoje , po masce buzka jak ta lala bedzie to podkladem kryc nie bede musiala w zasadzie ...w zeszlym roku uzywalam koloryzujacego loreala 50+ ale plamiska mi po lecie wyszly to moze kiepsko chronil ten kremik , no juz sama nie wiem , nie chce znow bledu jakiegos zrobic ....chociaz ja moze mam klonnosc do plam i trza sie pogodzic ,ze wylazic beda ;(

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

paticzko - compact avene i svr powiedasz , oki ,zapamietam i pewnie poprobuje ich bo akurat tych nie znam , jakos mi sie do kompactow trudno bylo do tej pory przekonac ....
Cięzko dobrac oj cięzko...moj to tent idole ultra 045 kolor..mieszam z clinique..czasami covermarkiem..A ten HR wysępię jak dopadną Sephore..Givenchy ktorys ma spf 40..tylko zabij a nazwy nie pamietam..mialam probke i mnie nie pasił..Shiseido mam dwa probaski 30 i 40...Magda uzywa 50..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:50   #2085
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej jest tam kto ???
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:55   #2086
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
hej jest tam kto ???
hej, napewno dobry
Miszka ja też próbowałam wielu i jednak wracam do mojego starego sprawdzonego MF
jeżuuu jak mi się ziewa
wczoraj z gośćmi trochę posiedzieliśmy a jutro do pracy znowu
idę z książeczką do łożeczka, doranocplameczki, rano zrobie kawkę a później jade w teren na cały dzionek
miłych snów, Tobie Miszelko nie musze życzyć bo po tych Tabexach to będziesz miała jazdy jak Buczka
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:15   #2087
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no ja jakos mam zaufanie do tych firmowych podkladow z sephory , z aptecznych tylko vichy dermablend i ten liftingujacy mialam ....a Madziu ten shiseido 50 to compakt czy we fluidzie ? i jaki jest ? warto sie skusic ?....mnie kiedys pani w sephorze odradzala jakis shiseido z wysokim filttrem w compakcie ale juz nie pamietam jaki filtr , takie niebieskie opak ale one wszystkie o ile ie nie myle maja ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 13:20   #2088
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Plamki wykończą mnie w tej pracy, jak nie urok to ..................
A Miszka i Nuśka to mi nie darują tego wieku myślałby kto, że takie wrażliwe
A co wy - za pasztet się bierzecie????dla mnie rosołek wyczerpał limit kulinarnych wyzwań na najbliższy miesiąc, a może i więcej. W święta to z TŻ chodzimy na "cudzesy" - trochę u mojej mamy, trochę u teściowej
A gdzie Wy jesteście?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 13:49   #2089
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kropeczki, mam zaległosci jeszcze nie przeczytałam co pisałyście, bo wekend w rozjazdach (z dzieckiem u lekarza, za butami dla małej, w szpitalu u ojca, u teściów itd) za chwile lece do fryzjera...narazie kobitki...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 13:53   #2090
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez agam1977 Pokaż wiadomość
Hej kropeczki, mam zaległosci jeszcze nie przeczytałam co pisałyście, bo wekend w rozjazdach (z dzieckiem u lekarza, za butami dla małej, w szpitalu u ojca, u teściów itd) za chwile lece do fryzjera...narazie kobitki...
Aguś - nono widzę, że świątecznie u Ciebie a ja też potrzebuję i na zakupki i do fryzjera, a tu lipa - urlop wykluczony. Myślałam, że z marcem ten kocioł się skończy, ale niestety. O sprzątaniu w domu nie ma nawet mowy - dobrze, że ja w święta jestem gościem a nie goszczę u siebie, bo wstyd i hańba by była. A jak buźka na święta??? zaskoczysz rodzinkę pięknym licem?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:03   #2091
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=Michell72;11770349]Jestem..Byłam u księgowej..nie cierpie biurokracji Madzia kurcze mamy 9 mcy odkladajac po kilka groszy da sie uzbierac na jakis skromny pakiecik w SPA..pomyśl..razem..wszys tkie..fajnie Takze laski kazda kupuje świnke i zbieramyLapiel mnie pod lupe brała Piwkowa z Sharleya..lek med estetycznej..daj spokoj.. Ponoc rewelka babka lekarka jest w Krakowie..sprawdzona..ale trudno sie dostac i kurcze daleko....Znajoma byla i patrzcie pyta:botox czy tanszy zamiennik i w dodatku trzymajacy dluzej..Dysport..cholera nie wiedziałam mnie we wrocku nikt nic nie mowił Jalupro pod oczy (chowa kapsulke i podpisuje nazwiskiem)wywiad sumienny..to ja rozumiem..Pati dzieki..robie pasztet..ale jaja mama padnie chyba hi hi jak wparuje do niej z owym paszteciskiem..Stosowałas skinoren..dobry,tylko z autopsji..nie stosuje sie jednego leku..masci za dlugo dlatego ze bakterie odpowiedzialne za zmiany skorne po prostu sie uodparniaja..skinoren ma wlasciwosci wybielajace..na plus..Sprobuj Metronidazol..tez dobry jest..teraz wlasnie zakupilam na ewentualne niespodzianki...i badz kochana w pogotowiu jak bede to pasztecisko piekła..patrz i czytaj..gorąca linia Co do neostrady czy pigma..fakt mozna stosowac tylko 3 mce ..max..Buczusjak mi przysłała..wielkimi literami mi to napisała..zresztą Ty Madziu jak mi dałas swoj, tez chyba mowiłas prawda?Magda Ty sie nie migaj i nie zasłaniaj robotą tylko piecz z nami pasztetmoze byc wesoło

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Michellko u mnie właśnie czasie stosowania metronidazolu pojawiły się plamy, nie wiem czy warto używać go teraz gdy słońce jest już całkiem silne. Wprawdzie przepisując mi metronidazol, lekarz nie wspomniał o kremach z filtrami / a kuracja była prowadzona latem/, więc może jeśli się odpowiednio zabezpieczy twarz będzie ok, oby
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:35   #2092
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

jeżuuu zjechałam dopiero do domu i padam, ide pić kawe i chwilke pooddychać uffff, jeszcze jutro ciężki dzień mnie czeka
pozdrawiam wszystkie plameczki , zaglądne jeszcze tylko odsapne
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:51   #2093
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Wszystkim Wczoraj mi net padł a dzis od rana fryzjer i znow latanie po urzedach dopiero wróciłam i jakby ledwo zyję...Ollastar ales mnie przeraziła masc juz w koszu..psia mac..Dzięki Agam co to jakies fatum nad Toba wisi trzymaj sie kobieto..i jak sie naprostuje to chodz bo pasztet pieczemy..grupowo Malus sie nie migaj...Nuska polej no tej kawki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:56   #2094
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez patika Pokaż wiadomość
Magda dzięki za to info-nie wiedziałam ze można 3 mies. gdzieś przeczytałam że do 6 mies. i tak chciałam stosować. Myślisz że po Neo moge od razu thiospot?i od kiedy ty nic nie nakładasz chodzi mi o to, czy np. jeszcze z miesiąc czy dwa moge dopóki nie przyjdzie lato na całego czy lepiej już teraz odstawić wszystko? a i jjeszcze się zastanawiam czy te 3 mies na hydrochinon to nie są przypadkiem jak się stosuje 2 razy dziennie a jak ja raz to czy nie moge 6 mies.? jak myślisz Magda?Ty stosowałas Neostrate?Były efekty?
Michell ten facet to sprzedawca ze sklepu internetowegoo z którego zamawiałam Neostrate. A moja pani dermatolog często występująca w telewizji i radząca wszem i wobec majacym problemy z cerą, mi w sierpniu rok temu powiedziała, żeby odstwić krem z filtrem LRP i nakładać kompakt avene, bo jest lepszy. Zaplaciłąm 120 zl za wizyte., g się dowiedziałam i była wkurzona jak pytałam o cokolwiek. Wszystko co wiem teraz to głównie od was dziewczyny. DZIĘKUJE!!!

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

moja derm. po pilingu migdałowym mi powiedziała że filtry to nie koniecznie!!!!co to za oszołomy?!!!!

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Michell przyprawy to jakie chcesz ja dale przyprawe do mięsa mielonego, duzo duzo sypie i tylko to bo w niej jest wszystko. Możesz czosnek też wcisnąć
Jedynusia ufff po neostracie możesz ale z pigmanormem to już bym uważała (tak myśle) neostratę używałam w 2007-2008 - oczywiscie jesień-zima, potem następny sezon (czyli ten był pigmanorm) ale przed uzywałam z miesiąc neostratę w sumie nie wiem czy mi się cos stało czy to jakoś długofalowo działa nie wiem.........
Dzis dowiedziałam się że moje plamy to melasma typowa i one będa wracać w mordę - tylko mam się pilnowac zeby gorzej nie było uffff no coments
Pigmanorm raz dziennie tylko na noc i max 3 miechy!!!!! +filtry i filtry i jeszcze raz filtry do znudzenia filtry wrrrrrr

MICHELKA w nosie mam pieczenie i gotowanie teraz - no nie mam czasu (cos mis ię ciśnie na usta przez ten brak czasu wrrrr)

Acha shiseido ten w niebieski opakowaniu jest superowy -mnie zakrywa przebarwienia a nie robi maski ja go kupie (teraz z przeznaczeniem na zime bo potem nie ma..... no jest na truskawce...)
A uzywam diora sculpta i clinigua mineralnego w kompakcie i korektorka w sumie nigdy duzo nie waliłam teraz póki cienie sa to nie daję, Helenki R. ten podkladzik jest ekstra tylko w pl-u kolory beznadziejne

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:58
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:09   #2095
patika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 62
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Magda pogubiłam się troche w twoim pościety używasz teraz czegoś na plamy? kiedy odstawiasz? i skąd wiesz o tym rakotwórczym działaniu hydrochinonu? nigdzie nie moge znaleźć. Może to w żywności bo on też do żywności dodawany?
Michell z La Rocha miałam żel do mycia twarz ale był taki sobie i taką fajna piankę ale nie pamiętam nazwy-wiem że była do cery wysuszonej po kuracji anty trądzikowej. Ja ją stosowałam jak smarowałam się skinorenem bo mi buzie podrażniał i wysuszał.
Co do pasztetu to bede w pogotowiu, ale niestety w ciągu dnia z tym problem jest, raczej wieczorkiem.
patika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:34   #2096
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wieczorkiem Pati.wieczorkiem..Jezu padam,zasypiam na siedząco..jakis dzien taki czy coMadziuś coś Ty taka jakaś zła?Melazma,moja tez..głęboka zapewne bo tylu letnia..Jesteśmy razem..zadbamy,odbarwimy sie..no kąciki ust w górę i sie ślicznie usmiechnij..takie zycie..musimy nauczyc sie plamy przechytrzac..w jednosci siłaIde kobiety pod prysznic i do łóżka..rano musze wstac o 6..moze sie wyśpięDobranoc..milego wieczorku!!!

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Wieczorkiem Pati.wieczorkiem..Jezu padam,zasypiam na siedząco..jakis dzien taki czy coMadziuś coś Ty taka jakaś zła?Melazma,moja tez..głęboka zapewne bo tylu letnia..Jesteśmy razem..zadbamy,odbarwimy sie..no kąciki ust w górę i sie ślicznie usmiechnij..takie zycie..musimy nauczyc sie plamy przechytrzac..w jednosci siłaIde kobiety pod prysznic i do łóżka..rano musze wstac o 6..moze sie wyśpięDobranoc..milego wieczorku!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 15:51   #2097
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Co tu taka cisza?nic nie napisałyście cały dzien?Pati tą pietruszke to pokroic drobmo tak?do tego pasztetu..zrobiłam liste Tz-i z produktami na Twoje papu i nawet blaszke kupiłam Nuśka banany tez wpisałam,takze w piatek i pasztet i ciasto..Madzia no co kaciki w górze Agam jak tam sytuacja w domku? Jezu gdzie Was wywiało???forum pomyliłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:35   #2098
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?nic nie napisałyście cały dzien?Pati tą pietruszke to pokroic drobmo tak?do tego pasztetu..zrobiłam liste Tz-i z produktami na Twoje papu i nawet blaszke kupiłam Nuśka banany tez wpisałam,takze w piatek i pasztet i ciasto..Madzia no co kaciki w górze Agam jak tam sytuacja w domku? Jezu gdzie Was wywiało???forum pomyliłam
jestem Miszelko
miałam takie dwa dni ze nie wiem jak się nazywam
ważny projekt kończyliśmy i UDAŁO SIĘ!!!
fajne uczucie, duma i zadowolenie, no i teraz nerwy puszczają, dziś kupiłam sobie w nagrodę campari i zaraz zrobie z soczkiem pomarańczowym i pewnie od razu zasnę
jeszcze jutro do pracy, będzie kocioł ale już nie taki i mam urlop
i spędze go w kuchni - to już mi się mniej podoba
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:17   #2099
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
jestem Miszelko
miałam takie dwa dni ze nie wiem jak się nazywam
ważny projekt kończyliśmy i UDAŁO SIĘ!!!
fajne uczucie, duma i zadowolenie, no i teraz nerwy puszczają, dziś kupiłam sobie w nagrodę campari i zaraz zrobie z soczkiem pomarańczowym i pewnie od razu zasnę
jeszcze jutro do pracy, będzie kocioł ale już nie taki i mam urlop
i spędze go w kuchni - to już mi się mniej podoba
A to gratuluję udanego projektu och Nuśka pociesze Cie ze ja tez w kuchni bede i jakos razem razniej nie nie daruje Ci kopca wiec pieczemy w piątek..tez jutro z ranca gonie do pracy..i to mi sie nie podoba bo chodze niewyspana od kilku dni a to znaczy Michell nie tykaj bo warczy jutro moje kochanie ma urodzinki Campari cierpki smak..lubiepopije przy jutrzejszych toastach
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 20:40   #2100
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kropeczki, kurde czasu ostatnio nie mam, internet mi kuleje, komputer tez się muli pewnie zawirusowany, mała zdrowa byliśmy tylko na kontroli a ojciec chyba wyjdzie ze szpitala na święta. Ja pasztet zrobie po świetach (będe już wiedzieć czy wam dobry wyszedł), a w piatek pieke sero-makowiec.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.