nowe krótkie włosy - potrzebna pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 15:42   #1
maica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Talking

nowe krótkie włosy - potrzebna pomoc


Potrzebuję pomocy w znalezieniu fryzury na moje krótkie włosy. tego trochę, ale ciężko mi znaleźc coś odpowiedniego.
niedawno scielam włosy z długosci do pasa i chcialabym troche krotkie zostawic ale nie moge znalezc odpowiedniej fryzury ( a kiedy tlumacze fryzjerowi to i tak robi swoje- i tak ostatnio scial mnie na prosto, choc mowilam ze tego nie chce, wlosy pusza sie, bo sa geste i najchetniej je spinam). powiecie ze na necie jest mnostwo fryzur ale ja nie moge znalezc- albo szukam na nieodpowiednich stronach?

zalaczam foto fryzury ktora mi sie podobała i chcialabym podobna, czy ktos moze mi jakos pomoc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a87ee68yhhh956.jpg (14,2 KB, 80 załadowań)
maica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 09:06   #2
littlelady18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
Dot.: nowe krótkie włosy - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez maica Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy w znalezieniu fryzury na moje krótkie włosy. tego trochę, ale ciężko mi znaleźc coś odpowiedniego.
niedawno scielam włosy z długosci do pasa i chcialabym troche krotkie zostawic ale nie moge znalezc odpowiedniej fryzury ( a kiedy tlumacze fryzjerowi to i tak robi swoje- i tak ostatnio scial mnie na prosto, choc mowilam ze tego nie chce, wlosy pusza sie, bo sa geste i najchetniej je spinam). powiecie ze na necie jest mnostwo fryzur ale ja nie moge znalezc- albo szukam na nieodpowiednich stronach?

zalaczam foto fryzury ktora mi sie podobała i chcialabym podobna, czy ktos moze mi jakos pomoc?
a jakie masz włosy proste,falowane?
littlelady18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:04   #3
ciemnooka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
GG do ciemnooka80
Dot.: nowe krótkie włosy - potrzebna pomoc

moze wrzuc swoja fotke zebysmy wiedzialy od czego zaczac
ciemnooka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:37   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: nowe krótkie włosy - potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez maica Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy w znalezieniu fryzury na moje krótkie włosy. tego trochę, ale ciężko mi znaleźc coś odpowiedniego.
niedawno scielam włosy z długosci do pasa i chcialabym troche krotkie zostawic ale nie moge znalezc odpowiedniej fryzury ( a kiedy tlumacze fryzjerowi to i tak robi swoje- i tak ostatnio scial mnie na prosto, choc mowilam ze tego nie chce, wlosy pusza sie, bo sa geste i najchetniej je spinam). powiecie ze na necie jest mnostwo fryzur ale ja nie moge znalezc- albo szukam na nieodpowiednich stronach?

zalaczam foto fryzury ktora mi sie podobała i chcialabym podobna, czy ktos moze mi jakos pomoc?
a w czym mamy ci pomóc skoro już masz zdjęcie fryzury która ci się podoba ?!

obciąć cię wirtualnie czy co ?!

wydrukuj to zdjęć i idź do fryzjera cała tajemnic
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.