Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 15:44   #2491
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie wiem czy powinnam to pisac na watku wiec ide sie wyzalic w klubie truskawkowym...
mam nadzieję, że u Ciebie wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
takie jakby meliski, a nawet bardziej, bo to one

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

zaplacilam odbilo mi centralnie 240 zl za gumiaki w panterke


co do rozmiarowki melissy to podobno wychodzi standardowo
poka!

kiedyu koniec konkursu pandorzego?

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
ach miłość do maca bezgraniczna
bardzo bym lubiła mieć iphona, ale jeśli chodzi o telefony, to jestem twarda -> odpowiednia cena za telefon z abonamentem to 1zł

niemowlaki są

trzeba sprawdzić dokładnie na co to jest -> żeby się nie okazało, że "fryzjer" to mycie głowy przez uczennicę

to powód do radości jest

moja Mama postanowiła być nowoczesna i urodziła mnie parę lat przed 40tką -> nie mam pewności czy na ludzi wyszłam
za to Mama kochana jest mamą kwokowato-elmirkową
zawsze sobie obiecywałam, że dzieci będą w miarę wcześnie, ale chyba nie wyjdzie

nie podobają mi się

spójrz za okno -> śliczne gumiaki to dobra inwestycja

ja na poczatku balam sie Jagody, do tej pory ani razu nie kapalam jej sama
w ogole mysle, ze bede przerwazliwiona matko-polka.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:31   #2492
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

irsin

widzialyscie nowa promocje na tru? znaczy sie ten tusz bourjois i blyszczyk max factor w promocji jak sie cos tam kupi?
tylko, ze troche trzeba kupic zeby dostac...phi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:34   #2493
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
widzialyscie nowa promocje na tru? znaczy sie ten tusz bourjois i blyszczyk max factor w promocji jak sie cos tam kupi?
tylko, ze troche trzeba kupic zeby dostac...phi
nawet świeże
dla Zenka
ciekawe jakie kolorki
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:37   #2494
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

wlasnie mam cos tacie kupic na urodziny/imieniny tylko ta promocja lapie chyba takie zamowienie laczone nie?
no pielegnacja, makijaz, wlosy i zapach.... lol...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:38   #2495
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

tuszyk brązowy albo niebieski
błyszczyki: ten na foto, różowo-pomarańczowy i dwa mniej więcej "opalone"
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:40   #2496
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez kaixia Pokaż wiadomość
ooo! jakie śliczne... wiadomo już ile kosztować będą?
Są na stronie www Apartu. Cena od 70 paru zł do 104 chyba teraz w dniach 18-19 będzie zniżka dla posiadaczy karty 10% Ciekawa jestem jak one się zapinają
Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Blog Marioli
Mariolu czemu je pokazałaś? druga mi się podoba
To pewnie jeszcze trochę potrwa Dopiero narodził się pomysł Muszę to jakoś pogodzić z pracą zawodową i domem

A tak pokazałam na pokuszenie
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

nie podobają mi się
hmmmm
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:41   #2497
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Iri konkurs pandorkowy kończy się dop 20.04. A butki pokazywalam na poprz str panterkowe. Z asos
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 16:42   #2498
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

tuszyk
blyszczyk


co polecicie z pielegnacji lub z zapachow dla mezczyzn? w sumie moj tata uwielbia sie packach kremami to pielegnacja wazniejsza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:49   #2499
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

z zapachow mogepolecic Hypnose homme
piekny taki niebagatelny

Milko - na analizatorze skladow wyszlo ze Kanebo lepszy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:55   #2500
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

veloute, podziwiam Twoja wytrwalosc i odwage, i to ze jestes szczesliwa

Studiujac (zaocznie) zauwazylam, ze wiele moich kolezanek, ktore sa pracujacymi i uczacymi sie matkami, ma niesamowita zdolnosc maksymalnego wykorzystywania czasu. Do tej pory nie wiem, jak im sie to wszystko udawalo - bedac jednoczesnie swietnymi studentkami, fajnymi mamami i kreatywnymi pracownicami. Wiele sie od nich nauczylam. To byly (sa!) moje zyciowe bohaterki I nigdy juz nie powiem, ze mam za malo czasu. Raczej, ze nie potrafie go sobie dobrze zorganizowac...

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
veloute...no chylę czoła Faktycznie dostałaś po tyłku , ale się podniosłaś i super. Ja jednak wiem,ze w wieku 20 lat to miałam we łbie kiełbie i jak bym zaszła wtedy w ciążę to by była masakra. Ale Ty widać masz inną dojrzałość. Znam kobiety , które w wieku 40 lat są niedojrzałe na dzieci (co nie przeszkadza im je posiadać, bo przecież nikt im nie mówi ,że są za młode) , więc reguły nie ma.

iliosek...kodzik

james... wiesz, prawda jest taka,że jak się bierze pod uwagę inne inszości to NIGDY nie ma dobrego momentu na dziecko. Zawsze ma się jakieś cele i plany. Studia, kupno mieszkania, awans, aplikacja, kupno samochodu, spłata kredytu itd, itp..łatwo jest się wkręcić. To jest niestety tak,że cudów nie ma. Zawsze trzeba sobie powiedzieć PAS i z czegośc zrezygnować. NIe ma idealnej sytuacji,że kiedy już awansuję, stanę się w firmie niezbędna to sobie myknę ciążę w dwa tygodnie i urodzę zdrowe dziecko, które mi umożliwi powrót do mojego "prezesowania" w pełnym wymiarze. Poza tym , jak już się urodzi to dziecko to się może okazać ( w moim przypadku się tak okazało),że cały ten poprzedni SUPERWAŻNY bajzel łączący stołki prezesowskie, startegiczne plany korporacyjne z zaplanowaną na 200 lat moją ścieżką rozwoju jest poprostu ŻENUJĄCO NIEISTOSTNY. Wydłubałam sobie z ucha komórkę bo już mi przyrosła, żakiet i szpilki wsadziłam pod szafę a laptopa koncertowo odesłałam.I tak z wielkiej biznesłumenki robią się odmóżdżone matkipolki. Napisałam wcześniej,że cudów nie ma...to nieprawda...jest jeden. Mnie się przytrafiły aż dwa....
piekne i madre slowa, lubie czytac takie posty

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
tak..to temat w jakim się specjalizuję


o! własnie też dostałam maila od asosika...ale szczoty nie ma! oj! koszulę w kratę chcę ładną! ranka...to przez Ciebie! szukać mi tam jakiejś
moja mama też miała 20 lat i może też na ludzi wyszłam (pokręconych może ale jednak na ludzi) jednak ja jestem całkiem inną mamą dla swoich dzieci . Nie znaczy,że lepszą bo to czas zweryfikuje, ale mam wątpliwości co do dojrzałości mojej rodzicielki tak jak ją obserwuję to chyba do macierzyństwa (w moim pojęciu) dorosła jakoś niedawno, więc może i dobrze,że nie czekała . Ale to moje ocena, a ja jestem typem matki kwoki
ja mam tez mlodych rodzicow (mama miala 20 lat, tata 19 gdy sie urodzilam), TZ moje przeciwienstwo (jego rodzice mieli ok 40 gdy sie urodzil).
Jak wszedzie sa plusy i minusy. Moim rodzicom wczesne rodzicielstwo na dobre nie wyszlo, po 5 latach sie rozwiedli i powiem szczerze ze nie wyobrazam ich sobie razem, jakos mi do siebie nie pasuja charakterami. Gdy bylam mlodsza pasowalo mi to, ze mam takich mlodych rodzicow, bo nie bylo az tak wielkiego konfliktu pokolen, wlasciwie czasem funkcjonowalismy jak rodzenstwo. Ale teraz gdy mam ponad 30 lat i inne zyciowe dylematy (nie zakupy, zabawy i sukienki) - to mi to przeszkadza. Bo jest wiele sytuacji, w ktorych to ja jestem ta madrzejsza (a czasem majaca wieksze doswiadczenie), bardziej dojrzala, a wolalabym, by bylo odwrotnie
Tylko to nie zalezy od wieku, w ktorym sie zostaje rodzicem, a od czlowieka i jego postawy raczej... Tak mi sie wydaje.

Zrozumialam, choc przez dlugi czas myslalam jak James, ze matka-kwoka jest cudna i jesli jest madra to potrafi wspaniale wspierac swoje potomstwo, pomagac mu sie rozwijac, byc zawsze obok. I cudowne jest to kiedy nie ma zalu do swiata, ze "musi" to robic
Choc oczywiscie uwazam, ze opiekunki i babcie sa bardzo potrzebne, ale pelnia zupelnie inna role w zyciu dziecka

I zgadzam sie tez, ze nigdy nie ma idealnej pory na dziecko (no chyba ze biologicznie - wtedy jest ), jesli sie nie jest pewnym w 100%, albo nie "wpadnie" to mozna taka decyzje odsuwac bez konca... ze strachu, albo jakichs zyciowych doswiadczen
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie ja mam taki biznesowy tel teraz ale wkurza mnie np. aparat bo mimo ze ma 5 mega pikseli to lampy nie mozna wylaczyc, zdjecia sa i tak czesto zamazane, i ma klawiature qwerty ktora uwielbiam.
natomiast nic nie moge typu teksyowego na niego wgrac.

mialam kiedys HTC i strasznie wkurzal mnie dotykowy ekran , czesto nie reagowal ale to moze wina systemu byla
iP 4 ma bardzo dobry aparat (takze autom. opcja zd. panoramicznych), mozna nim nagrywac niezlej jakosci filmy. Pod tym wzgledem jest rewelacyjny. Dodatkowe aplikacje, jak pisala Iliosek daja wiele roznych mozliwosci.
Klawiatura dotykowa jest chyba najlepsza, bardzo czula nie mam z nia zadnych problemow.
Mam go ponad pol roku, zawiesil sie raz (nokia E51 wieszala sie bardzo czesto, samsung TZta tez czesto)

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
ach miłość do maca bezgraniczna
bardzo bym lubiła mieć iphona, ale jeśli chodzi o telefony, to jestem twarda -> odpowiednia cena za telefon z abonamentem to 1zł
fajnie napisane i zgadzam sie z Toba.
Ja na poczatku nie rzucialm sie na iphona, bo cena byla dla mnie wygorowanie za wysoka. Odczekalam 2 lata, zeby sie przekonac, czy na prawde go chce i akurat mialam mozliwosc zaplacenia za niego kwoty, ktora mnie nie powalila z nog
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:56   #2501
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

chyba byl kiedys na promocji na tru bo cos flaszke kojarze- wiem, ze go klikalam, ale nie wiem dlaczego go on nie ma

szkoda, ze teraz ich nie dali na jakas promocje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 16:56   #2502
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
z zapachow mogepolecic Hypnose homme
piekny taki niebagatelny

Milko - na analizatorze skladow wyszlo ze Kanebo lepszy
dzieki juz lece zobaczyc
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:21   #2503
eM.eS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
aaaaa!!! POMYLIŁAM SIĘ!!! Przepraszam za wprowadzenie w błąd - mój puder ma wieczko w kolorze złotym, a nie czarnym. Gramatura 25 g. - czyli jest stary. Dlatego Zenia puściła go w dobrej cenie...paskuda jedna
Nie wiedzialam jak klikalam najwazniejsze, ze nic mi nie zrobil uff
Baaardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie wybiorę się do douglasa. Puder starczy mi pewnie na długo, więc lepiej staroci nie kupować
eM.eS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:22   #2504
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość



Zrozumialam, choc przez dlugi czas myslalam jak James, ze matka-kwoka jest cudna i jesli jest madra to potrafi wspaniale wspierac swoje potomstwo, pomagac mu sie rozwijac, byc zawsze obok. I cudowne jest to kiedy nie ma zalu do swiata, ze "musi" to robic
Choc oczywiscie uwazam, ze opiekunki i babcie sa bardzo potrzebne, ale pelnia zupelnie inna role w zyciu dziecka
Nie zrozum mnie zle . Nie chodzi o to, ze potepiam poswiecenie sie dzieciom, probe pogodzeni pracy i dziecka itp itd.
---------------------------------------------
Piszac o mlodym macierzynstwie napisalam, ze to zly pomysl. Zdania nie zmienie. Wy jako przyklady piszecie o swoich rodziach. Moim zdaniem nie ma czego porownywac. Wtedy, gdy nasze mamy byly w ciazy to byly to inne czasy. Nie mialy takich mozliwosci jak my. Nie wiedzialy tyle, co my.
Dla mnie dziecko w bardzo mlodym wieku to kompletna pomylka. Nie ma sie wtedy ani wyksztalcenia ani pieniedzy. Wtedy trzeba liczyc na pomoc innych. Jakie to wiec macierzystwo i odpowiedzialnosc, gdy nie jestes w pelni niezalezna? Owszem, masz faceta i utrzymuje on Ciebie i dziecko. A co jesli go nie ma lub przestanie on uczestniczyc w Waszym zyciu? Placi marne alimenty na dziecko. Ty nie masz pieniedzy, aby sie utrzymac. Musisz isc do pracy. Kto zaopiekuje sie dzieckiem? Na opiekunke Cie nie stac. Jak sie dobrze ulozy, to ktos (mama, siostra itp itd) zaopiekuje sie dzieckiem. Co, jesli takiej osoby nie ma? Poza tym pracujesz za marne grosze, bo przeciez w mlodym wieku nie masz zadnego wyksztalcenia.
Pewnie myslicie, ze narzekam jak stary dziadek pod blokiem, ale tak wlasnie mysle. Mozliwe, ze brak mi spontanicznosci. Taka juz jestem. Pragmatyzm az boli. Moze to moja wada...

Ja w obecnej chwili (24 wiosny) nie wyobrazam sobie dziecka. Nie mam swojego mieszkania (mieszkam u faceta). Za jakis czas, jak sie uda () pojde na aplikacje. Przy sprzyjajacych wiatrach bede zarabiac 1500 zl. Do tego bede musiala placic za aplikacje kilka tysiecy. Bedzie wiec mniej niz 1000 zlotych na reke. Zakladajac oczywiscie, ze mi ktos za aplikacje zaplaci. Bede miec o wiele mniej pieniedzy niz teraz. Nie wyobrazam sobie tego. Nie ukrywam, ze teraz zyje na jakims tam w miare dobrym poziomie. Jestem do tego przyzwyczajona. Aplikacje trwa prawie 4 lata. Zanosi sie na to, ze bede zyla na skandalicznie niskim poziomie. Chyba, ze znajde prace i bede robic na dwa etaty . Gdzie tu dziecko?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:32   #2505
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25785202]Nie zrozum mnie zle . Nie chodzi o to, ze potepiam poswiecenie sie dzieciom, probe pogodzeni pracy i dziecka itp itd.
---------------------------------------------
Piszac o mlodym macierzynstwie napisalam, ze to zly pomysl. Zdania nie zmienie. Wy jako przyklady piszecie o swoich rodziach. Moim zdaniem nie ma czego porownywac. Wtedy, gdy nasze mamy byly w ciazy to byly to inne czasy. Nie mialy takich mozliwosci jak my. Nie wiedzialy tyle, co my.
Dla mnie dziecko w bardzo mlodym wieku to kompletna pomylka. Nie ma sie wtedy ani wyksztalcenia ani pieniedzy. Wtedy trzeba liczyc na pomoc innych. Jakie to wiec macierzystwo i odpowiedzialnosc, gdy nie jestes w pelni niezalezna? Owszem, masz faceta i utrzymuje on Ciebie i dziecko. A co jesli go nie ma lub przestanie on uczestniczyc w Waszym zyciu? Placi marne alimenty na dziecko. Ty nie masz pieniedzy, aby sie utrzymac. Musisz isc do pracy. Kto zaopiekuje sie dzieckiem? Na opiekunke Cie nie stac. Jak sie dobrze ulozy, to ktos (mama, siostra itp itd) zaopiekuje sie dzieckiem. Co, jesli takiej osoby nie ma? Poza tym pracujesz za marne grosze, bo przeciez w mlodym wieku nie masz zadnego wyksztalcenia.
Pewnie myslicie, ze narzekam jak stary dziadek pod blokiem, ale tak wlasnie mysle. Mozliwe, ze brak mi spontanicznosci. Taka juz jestem. Pragmatyzm az boli. Moze to moja wada...

Ja w obecnej chwili (24 wiosny) nie wyobrazam sobie dziecka. Nie mam swojego mieszkania (mieszkam u faceta). Za jakis czas, jak sie uda () pojde na aplikacje. Przy sprzyjajacych wiatrach bede zarabiac 1500 zl. Do tego bede musiala placic za aplikacje kilka tysiecy. Bedzie wiec mniej niz 1000 zlotych na reke. Zakladajac oczywiscie, ze mi ktos za aplikacje zaplaci. Bede miec o wiele mniej pieniedzy niz teraz. Nie wyobrazam sobie tego. Nie ukrywam, ze teraz zyje na jakims tam w miare dobrym poziomie. Jestem do tego przyzwyczajona. Aplikacje trwa prawie 4 lata. Zanosi sie na to, ze bede zyla na skandalicznie niskim poziomie. Chyba, ze znajde prace i bede robic na dwa etaty . Gdzie tu dziecko?[/QUOTE]


I ja tak myslalam, do czasu - gdy okazalo sie, ze jestem w ciazy

Na pewno troche tez zalezy od zawodu jaki sie wybralo - ja w tej chwili mam luksus bo mogę pracować z domu będąc z małą, ale prawniczka/lekarka/nauczycielka/i wiele wiele innych nie maja tego luksusu.

Generalnie uwazam, ze dziecko powinno się uroodzić, gdy rodzice są w stanie je utrzymać i pozwolić mu żyć na godnym poziomie.
Widać jednak,że czasami zdarza się zupełnie inaczej, a i tak jest dobrze.

Nie ma reguły.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:35   #2506
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

no ja sie zgadzam z james

wiadomo sa wyjatki, ale dla mnie dziecko w mlodym wieku to tez male nieporozumienie...jak slysze, ze ktos chce sobie "zrobic" dziecko a nie ma mieszkania, stalej pracy i dochodow to mi sie slabo robi bo to jednak jest nieodpowiedzialne...
wydaje mi sie, ze to jest jednak w duzej mierze kwestia wychowania i tego co widzielismy - u mojego Tzta (jest z malej miejscowosci) normalne jest, ze w wieku 20 lat ma sie dziecko, meza i siedzi sie w domu gotujac obiady a maz zarabia te 1500zl. U mnie w domu zawsze kladolo sie nacisk na wyksztalcenie i niezaleznosc finansowa. Wiadomo, ze jak sie czlowiek uprze to mozna pracowac, uczyc sie i dziecko wychowywac, ale czlowiek jest wtedy wykonczony i nie zawsze mu sie to udaje...
No i patrzmy tez na to, ze teraz ludzie nie chca przyjmowac matek czy tez czesto mezatek (wiadomo ma meza to i dziecko niedlugo) bo tutaj urlop tutaj zwolnienie bo dziecko chore itd to kiedy maja do wyboru osobe wolna- bez dziecka a osobe z dzieckiem czy mezatke to czesto wybiora ta pierwsza nawet jezeli druga ma lepsze kwalifikacje...pare takich przypadkow znam.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
I ja tak myslalam, do czasu - gdy okazalo sie, ze jestem w ciazy

Na pewno troche tez zalezy od zawodu jaki sie wybralo - ja w tej chwili mam luksus bo mogę pracować z domu będąc z małą, ale prawniczka/lekarka/nauczycielka/i wiele wiele innych nie maja tego luksusu.

Generalnie uwazam, ze dziecko powinno się uroodzić, gdy rodzice są w stanie je utrzymać i pozwolić mu żyć na godnym poziomie.
Widać jednak,że czasami zdarza się zupełnie inaczej, a i tak jest dobrze.

Nie ma reguły.

moja mama jest nauczycielka i nie narzekam- cale wakacje byla z nami bo ojciec calymi dniami ciagle pracowal i pracuje takze przynajmniej jedno z rodzicow bylo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:02   #2507
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez eM.eS Pokaż wiadomość
Baaardzo dziękuję za odpowiedź, w takim razie wybiorę się do douglasa. Puder starczy mi pewnie na długo, więc lepiej staroci nie kupować
na pewno lepiej kupic w Douglasie

Dziewczeta - ja sie z Wami wszystkimi zgadzam i akceptuje Wasze wybory
Kazda z nas ma swoje wlasne doswiadczenia i sie nimi po prostu dzielimy. Nie ma jedynej i slusznej filozofii zyciowej
Bardzo madrze jest najpierw wszystko sobie w zyciu poukladac.
Trzeba tylko (albo az) miec swiadomosc, ze nie zawsze wszystko uklada sie idealnie, zgodnie z rozpisanym grafikiem . Za to mozna dokonywac swiadomych wyborow. Piekne jest to, kiedy nie cierpimy z powodu dokonanych wyborow i kiedy sprawiaja nam one przyjenosc, smutne, kiedy jest inaczej.
A poza tym czlowiek sie rozwija i zmienia nastawienie do pewnych rzeczy w zaleznosci od okolicznosci. I ja kocham tę rozwojową elastycznosc czlowieka
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:30   #2508
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ja się z james zgadzam,ze nie ma co porównywać naszych rodziców bo to były faktycznie inne czasy. Ale już mówienie,ze wtedy nie było tylu mozliwosci, gdzie się można by realizować zamiast rodzić dzieci to z kolei troche krzywdzące. I to nie dla pokolenia naszych rodziców, ale dla naszego. Ze niby jak mam mozliwość robienia superhiperkariery to jestem głupia,ze wolę macierzyństwo? Trochę mnie bulwersuje ta zewsząd płynąca propaganda przebojowych biznesłumenek z podwiązanymi jajnikami i pachnie poprostu praniem mózgu. Kiedyś kobietowm wmawiano,ze mają mieć dzieci w wieku 18 lat z wybranym mężem przez rodziców, a teraz najlepiej jak by wszczepiły sobie sieci korporacyjne w tyłki i w ogóle udawały,że rodzić dzieci to mogą równie dobrze faceci bo one nie mają czasu bo przecież teraz to one moga latac do Paryża na kolację a do Londynu na śniadanie.
Oczywiście to jest bardzo chwalebne chcieć urodzić dziecko jak się ma mieszkanie, dobrze płatną pracę, super męża i w ogóle wszystko. Tylko ja znam ludzi , którym się to nie udało do pięćdziesiątki i tu się zgadzam...dzieci mieć nie powinni. Nie mnie oceniać czyjeś wybory. Zresztą...czego by się tu nie napisało to i tak, i każda matka to wie, są rzeczy, których wytłumaczyć się nie da. To tak jak opowiadać komuś o smaku, którego nigdy nie czuł. Ja bym teraz, z sobą przed lat, też się nie dogadała.
Ale wiecie co..tak sobie myslę,ze decyzja o macierzyństwie jest jedną z najtrudniejszych i najłatwiejszych w życiu. Bardzo ciężko ja podjąć , bo tak naprawdę nikt nam nie powie co jest po tej drugiej stronie. Nie znamy tych emocji , nie znamy jeszcze siebie jako matki. Nawet nie wiemy jak bardzo możemy się zmienić. Wiadomo jedynie,ze odwrotu już nie ma. Jednak..jak już się dziecko ma..to niezależnie jak by było strasznie trudno, jak byśmy cierpiały i na jakie poświęcenia się zdobyły...to żadna z nas nie powie, że podjęła złą decyzję, czyli jednak powinno być łatwo ją podjąć, bo ze świecą szukać tych co jej żałują... bo to własnie takie dziwne zagadnienie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:39   #2509
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Ale wiecie co..tak sobie myslę,ze decyzja o macierzyństwie jest jedną z najtrudniejszych i najłatwiejszych w życiu. Bardzo ciężko ja podjąć , bo tak naprawdę nikt nam nie powie co jest po tej drugiej stronie. Nie znamy tych emocji , nie znamy jeszcze siebie jako matki. Nawet nie wiemy jak bardzo możemy się zmienić. Wiadomo jedynie,ze odwrotu już nie ma. Jednak..jak już się dziecko ma..to niezależnie jak by było strasznie trudno, jak byśmy cierpiały i na jakie poświęcenia się zdobyły...to żadna z nas nie powie, że podjęła złą decyzję, czyli jednak powinno być łatwo ją podjąć, bo ze świecą szukać tych co jej żałują... bo to własnie takie dziwne zagadnienie
I znow pieknie to ujelas. Co prawda matka nie jestem (tylko macocha ), ale jakos to wszystko mi tak pasuje...
Ja wiem, ze mi po prostu brakuje odwagi (i wymyslam sobie tysiace powodow), ale pracuje nad tym i mam nadzieje, ze przyjdzie czas, kiedy bede mogla poczuc to samo, co ennkaa

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:52
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 18:49   #2510
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

czytam to co piszecie o macierzyństwie, jestem mamą, moja córka była wyczekana i wytęskniona jednym slowem zaplanowana od jakiegoś czasu- ma 5 lat, ja 34. choć na przyjście małej byliśmy przygotowani to powiem tylko tyle ze nie na wszystko da sie przygotować, super jak wszystko jest ok... przed małą pracowałam, ambitnie pięłam sie do góry, po urodzeniu mój świat totalnie sie przewartościował, tak jak Enka napisała szpilki i garniturki wiszą w szafie... pracuje w firmie rodzinnej, w takim wymiarze godzin bym mogła jak najwięcej czasu byc z córką bo ten czas spędzony z nią jest najważniejszy, mój mąż często z tęsknota w głosie mowi ze zazdrości mi tego "naszego" czasu - no ale ktoś musi zarabiać na na przecież
życie zweryfikowało moje ambitne plany o bizneswomen, buntowałam się przez jakiś czas, teraz gdy moja córka mówi że jetem najukochańszą mama na świecie to ja jestem najszczęśliwsza osoba na swiecie...

nie na wszystko człowiek jest przygotowany i nie wszystko da się zaplanować...



Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:50 Powód: podwójny wydruk
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:51   #2511
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja się z james zgadzam,ze nie ma co porównywać naszych rodziców bo to były faktycznie inne czasy. Ale już mówienie,ze wtedy nie było tylu mozliwosci, gdzie się można by realizować zamiast rodzić dzieci to z kolei troche krzywdzące. I to nie dla pokolenia naszych rodziców, ale dla naszego. Ze niby jak mam mozliwość robienia superhiperkariery to jestem głupia,ze wolę macierzyństwo?

Kiedys kobiety nie mialy tyle mozliwosc, co my. Obstaje przy swoim zdaniu. Teraz spokojnie mozesz zajsc w ciaze po trzydziestym roku zycia, masz badania prenatalne. Mozesz jak najlepiej zadbac o siebie i dziecko. Kiedys tego nie bylo. Myslano, ze pozniejsza ciaza bedzie tylko szkoda dla matki jak i dziecka. Bardzo latwo mozna to porownac biorac niektore starsze publikacje medyczne do reki.
Odsetek matek po 25 roku zycia i po 30 roku bardzo sie obecnie zwiekszyl. Teraz sa wieksze mozliwosc. Rozwoj nauki i sprzetu medycznego sprzyja przesuwaniu macierzystwa.
Do tego uwazam, ze system ograniczal pewne sprawy. Nie ma sie oszukiwac. Kiedys bylo ciezej. Uwazam, ze mozliwosci, ktore mamy teraz rowniez przesuwaja mysli o macierzynstwie. Teraz masz telewizje, internet, paszport. Kiedys niektorzy ludzie nie wiedzieli, ze moga zyc inaczej tzn marna praca, dom, dzieci, zywnosc na kartki i wszechogarniajace urzednicze bariery. Nie wiedziano, ze mzna zyc inaczej. System dbal o to, aby informacje o zachodnim stylu zycia nie docieraly do kraju. Teraz mozesz zwiedzac swiat. Mozesz wstac o 8 rano i pomyslec , ze fajnie byloby poleciec do Paryza. I tam polecisz. 30 lat temu nie dostalabys nawet zgody na paszport.
Oprocz tego byly bariery w edukacji. Kiedys o wiele ciezej bylo dostac sie na studia. Nie mowie juz nawet o znikomym procencie kobiet, ktore ksztalcily sie na kierunkach technicznych. Teraz kazdy moze isc na studia. Jest tyle szkol, ze napewno gdzies sie dostaniesz. Zawsze rowniez mozesz isc na studia prywatne. Kiedys tego nie bylo. Edukacja nie byla tak latwo dostepna. Wiele kobiet, choc chcialo sie ksztalcic nie mialo tej szansy.

Podsumowujac, kiedys nie bylo tyle mozliwosci, co teraz. Moim zdaniem.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-03-17 o 18:54
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:07   #2512
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
i mam nadzieje, ze przyjdzie czas, kiedy bede mogla poczuc to samo, co ennkaa
kciuki trzymam

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
gdy moja córka mówi że jetem najukochańszą mama na świecie to ja jestem najszczęśliwsza osoba na swiecie...
hehe..prawda? i weź się teraz człowieku nie ugotuj jak słyszysz cos takiego i nikt mi nie wmówi ,że byłabym szczęściwsza prowadząc prezentacje jakiegoś pierdojektu albo śpiąc na inszej konferencji zamiast ..co ja własnie robię? rysuję mojej córce NAJPIĘKNIEJSZEGO konia na świecie! (tak powiedziała...od siebie dodam,ze nie umiem rysować )

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25787432]
Podsumowujac, kiedys nie bylo tyle mozliwosci, co teraz. Moim zdaniem.[/QUOTE]
james, z tym się oczywiście zgadzamy mamy wiele możliwości, bez porównania więcej od naszych mam. Ale..z tego względu nie jest nam trudniej ale łatwiej.Już nie wspomnę o prozaicznych ułatwieniach (moja mam całymi dniami prała pieluchy BTW czy ten kto wynalazł pampersy dostał już nobla?) Fakt,że możemy bardziej świadomie planować i odkładać na później macierzyństwo. Ale często te nasze mozliwości zdają nas się ograniczać.
Np często słyszę: Mam tyle możliwości! Mogę awansować! Zrobic drugi kierunek! Przeniosą mnie na roczny kontrakt do USA albo do innego Urugwaju. No i fajnie! Tylko czasem , powtarzam czasem, zapominamy, że mamy również możliwość posiadania dziecka. Tyle, że to jest takie niekompatybilne z innymi możliwościami....

Jak mówię, ja rozumiem kobiety, które podejmują inne decyzje. Tylko przykre jest to, że podejmują takie decyzje nie mające pełnych danych Tak prosto mówiąc, nie wiedzą co tracą. I ja nie mówię o babkach, które odkładają deczyję na parę lat, ale są takie, które ją odkładają wymyslając coraz to bardziej prozaiczne powody. Bo tak wygodniej, bo się nie chce i wolno im i fajnie. Tylko trochę mi ich szkoda. Tak jak szkoda mi osób, które np. nie umieją pływać
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:16   #2513
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

James , czsami i wyzsze techniki medyczne nie pomoga niestety..
ja mam 34 lata ( hola ola z ktorego ty miesiaca jestes? ), ciaza byla teoretycznie planowana ale praktycznie nie, spadla na nas jak grom z nieba, bo mimo ze chcielismy to jednak po roznych badaniach stwierdzono ze "ciezko bedzie" to sobie dalam spokoj.. i zaszlam

ja niestety nie mam tego komfortu zeby zostac po macierzynskim z córką - jakw iekszosc tu pewnie wie pracuje w "zdrownictwie" i obecnie jestem na 2 roku specjalizacji a przede mna jeszcze 5,5 , bo drigi ledwo co zaczelam przed pojsciem na L4..
bedzie ciezko ale musze podolac, nie wiem czy podolam prace z wychowaniem corki, na pewno moi rodzice beda mieli w tym duzy wklad
ale niestety lubie to co robie, bede musiala jakos to ze soba pogodzic.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-03-17 o 19:18
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:27   #2514
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ennkaa namalujesz nam tego konika??

ranka dasz rade
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:55   #2515
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

patrzcie co znalazłam KLIK
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:11   #2516
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
patrzcie co znalazłam KLIK


a moze ktos chce cus takiego?
http://www.asos.com/2Adorn/2Adorn-Bl...rt=3&clr=Black
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-03-17 o 20:15
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:13   #2517
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aaaa.. Taszanta chyba sie zsynchronizowalysmy telepatycznie bo ja myslalam o tym samym wczoraj tez o Orange, przedluzeniu umowy i iPhone

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------..


No ciekawa jestem czy bedziesz zadowolona. Ja jak ostatnio przedłużałam to dostałam bardzo fajną oferte i zmieniłam telefon. Teraz za taką samą mniej więcej ilość minut muszę zapłacić więcejI nie przysługuje mi nowy aparat, bo chce ten pakiet wieczory i weekendy za darmo a ta opcja jest tylko dostepna jak sie nie bierze nowego aparatu
Dodatkowo kobieta zaproponowała mi kilka różnych pakietów bezpłatnych ale one wszystkie działają w pierwszych trzech miesiącach po przedłużeniu, i nie można ich przenosić na późniejsze miesiące . Stwierdziłąm że jakby pododawać te wszystkie minuty/godziny które dostaje to wychodzi więcej niz 24 godziny na dobę, tak że jak dla mnie żenada, bo mnie raczej odstraszają takie bezsensowne oferty zamiast kusić


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja ja mam iPhone'a 4 i dla mnie jest świetnym gadżetem. Nie jest to jednak telefon biznesowy, nie ma wielu funkcji jakie miała np Nokia E51 (moj poprzedni telefon), wiec zalezy na co sie nastawiasz. Na iPhona mozna kupic wiele fajnych aplikacji. 4 - ma bardzo dobry aparat, dobrze korzysta sie z facebooka, skype'a, z netu ogolnie (np. wi-fi). Ma bardzo dobrą rozdzielczość, czyli super jakosc graficzna . Ja lubie produkty maca, wiec znam tez zalozenia firmy -> bardzo duza wage kieruja na estetyke - mi to odpowiada, ich produkty sa swietnie zaprojektowane. Ma bardzo dobra klawiature dotykowa

Jesli przedtem korzystalas z typowo biznesowych nokii, czy balckberry to mozesz byc troche zdziwiona ale nie zawiedziona

Generalnie jest baaardzo fajny , na pewno go bede miec przez kilka lat, dopóki sie nie zuzyje bo go pokochalam jak wszystkie moje macowe dzieci Jesli nie masz na niego jakiejs zaporowej ceny to bierz!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do iP podsumowujac - kocham go miloscia bezwzgledna, nie potrafie teraz obslugiwac za bardzo innych tel, bo iP mnie rozpiescil totalnie
kiedy wchodzil na rynek 3,5 roku temu zobaczylam w necie jego prezentacje, z tymi zdjeciami obracajacymi sie itp itd i sie zakochalam od 1 wejrzenia.. potem przechodzilam z nim kazdy upgrade systemowy i ewolucja jego
ja naprawde polecam.
sa rzeczy, ktore sa inaczej niz w pozostalych telefonach, najpierw cos tam moze Cie wkurzac, ale po kilku tyg sie przyzwyczaisz i juz nikomu go nie oddasz
aaa ja jeszcze mojemu jablku kupuje naklejki stad http://www.decalgirl.com/category.vi...iPhone-4-Skins uuuuwielbiam je ta frma jest jedna z lepszych "naklejkoróbczych" sa one mega dopracowane, w zestawie jest tapeta i caly telefon wyglada jak dzielo sztuki poza tym zawsze to jakas ochrona przed rysami [chociaz mowie od razu, na wyswietlaczu nigdy nie mialam zadnej folii ochronnej, a nie ma na nim ZADNEJ ryski. przez 3 lata! noszony w kieszeni albo wrzucony do torebki z kluczami i innymi takimi. latajacy po chodniku i w ogole]

o. ale poemat trzasnelam


Dzięki dziewczyny za info Kusicie strasznie
Ja do tej pory nie szalałam z telefonami, teraz mam LG Shine i kocham go za piękną srebrną obudowę (uwielbiam gadżety w kolorze srebrnym) i lusterko w wyświetlaczu On nie ma zbyt wielu funkcji, ale jest trwały i po raz pierwszy mam tak że po dwóch latach używania nie muszę koniecznie zmienić aparatu, bo się rozwalił, zawiesza itp

No ale z drugiej strony to naszło mnie na tego iPhona bo tak się wszyscy nimi zachwycają (no i wy też) jak bym brała go w Orange to zapłacę ok. 1600-1800 (jakiś najprostszy).

Ale w sumie widziałam że na Allegro kosztuje ok. 2000 więc nie wiem czy to w Orange tak się opłaca,bo musiałabym płacić do tego wyższy abonament niż potrzebuję tak naprawdę a wy brałyście u operatora, czy może bardziej opłaca się gdzieś indziej kupować, może gdzieś w internecie?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:19   #2518
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Taszanta, to jaki bys brala abonament?
ja bym raczej brala 3G, na 4 mnie niestac, ale zaplacilabym ok. 400 zl?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:21   #2519
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie chcesz być wyższa? obcasy + to coś i optycznie masz 2 metry

latająca świnka jest przepiękna kocham kicz -> gdyby było S, to bym wzięła
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 20:32   #2520
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
nie chcesz być wyższa? obcasy + to coś i optycznie masz 2 metry

latająca świnka jest przepiękna kocham kicz -> gdyby było S, to bym wzięła
hehe no jakbym w czyms takim wyszla na uczelnie czy do rynku to zachwyt bym wzbudzila ogromny!
mi sie jeszcze taki kwiatek podoba- akurat jest s


dziewczyny nie kuscie tymi iphonami mi sie kiedys marzyl, ale dla mnie takie telefony to normalnie czarna magia

za to mysle nad blackberry - miala ktoras?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2011-03-17 o 20:35
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.