Essence cz. IX - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 21:22   #4741
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
7 to nie aż tak dużo, jak się maluje porządną krechę codziennie Ja robiąc taką słuszną jaskółkę codziennie brązowym Essencowym, prawię kończę opakowanie, a kupiłam jak się u mnie pojawiły nowości jako jedno z pierwszych miejsc w Polsce

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



Mi podbija kolor lepiej niż KOBO, jeśli chodzi o trwałość, to jeden pies, bo mi do tego baza nie potrzebna.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------



Nie rezygnuj! Popróbuj z różnymi szminkami na ten pisak, może coś ciekawego wyjść
Masz niezłe tempo dziewczyno .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:56   #4742
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

kolejne podejście do bazy essence i kolejna klapa ;x

na lewym oku nie było bazy na prawym była ;x

cienie wgl dość długo się trzymają [ essencowe znikają po 1 godzinie ] [a makijaż miałam od 14 ] jednak już od dawna kolory zblakły na obydwóch oczach , kolorów nie podbijała zrollowanie czylli oczy tak samo wyglądają jakby wgl bez bazy były ..

jutro kolejne testy z innymi cieniami
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:11   #4743
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

karolajjnn widzę, że ty z WLKP jak ja to się zapytam - w jakim mieście dokładnie mieszkasz?
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:13   #4744
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
karolajjnn widzę, że ty z WLKP jak ja to się zapytam - w jakim mieście dokładnie mieszkasz?
ja w złotowie , ale często bywam w pile
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:17   #4745
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essence cz. IX

Biały pękacz dziwnie pęka
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:19   #4746
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

karolajjnn ja to okolice Południowej Wielkopolski
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:20   #4747
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. IX

Warszawa, Gocław

YR jest, przetrzebione Były wszystkie paletki (6 szt.), 4 mgiełki, wszystkie błękitne i fioletowawe lakiery (te peace & purple), po 3 lakiery beżowe i różowe, żadnego lakieru miętowego, nie było ani jednej bazy, nie było też już pisaków jasno różowych (01 let me in rose), zostały 2 ciemno różowe (02 your pink is on fire), bo ja wzięłam jeden Chciałam właśnie ten ciemny i na szczęście udało mi się upolować. Zaraz będę testować, bo już nie mogę usiedzieć Aha, szczotki były, nie wiem ile, ale dość sporo

I niemiła wiadomość: ceny były normalne - tzn. takie jak na szafie, ja za flamaster zapłaciłam 8,99 Czyli te niższe ceny to był wynik błędu (ale to dziwne, zeby tyle N w różnych częściach Polski się "pomyliło"), albo juz się skończyły te obniżki i teraz wszystko po normalnej cenie :/

Jak byłam we wtorek, to były resztki Blossmoms - pytałam uroczą panienkę (), która z szerokim uśmiechem chciała mi tak bardzo pomóc, o nową limitkę (tzn. o YR), kiedy będzie, czy może jest na zapleczu, bo w N miała się pojawić 06.06. a był już 07.06. W dodatku w innych N w mieście jest juz YR od dawna... Ona na to, że nic nie wie, w dostawie nie było (ta... jasne...), a mówiła to z takim głupkowatym uśmiechem, który wszystko zdradzał - ja wiedziałam, że ona wie o limitce, tylko z nie wiadomo jakich względów kłamie, że nic nie wie i limitki nie ma... :/ Bo była wtedy na 100%

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Informuje że pędzelki h&m wszystkie podrozały, jednak jak sie dobrze pogrzebie to na koncu tego "patyka" można znalezc sztuki z naklejką 4,90 i po tyle naliczają w kasie. Nowa dostawa jest droższa.
Dokładnie tak
Dziś kupiłam ten drugi pędzelek do cieni i za radą Azazel (dziękuję Ci bardzo za wskazówkę ) pogrzebałam na tym wieszaku, na którym wywieszone są pędzelki i faktycznie, te wiszące bliżej końca miały cenę 4,90 To samo było z pędzelkami dwustronnymi do smokey (eyeliner + kulka) - bliżej końca były z niższą ceną. Gdyby nie pomoc Azazel, znów bym przepłaciła A tak za tą cenę mam jeszcze maseczkę rozgrzewającą z H&M
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 22:20   #4748
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

ja po swatchach na blogach zdecydowałam się nie kupić, bo marzy mi się efekt jaki daje P2 lub INGLOT chociaż cena kusi i jeszcze zazdroszczę dziewczynom mieszkającym w UK - z Glamourem BeneTinta PosieTinta i High Beam'a z BeneFitu...

Edytowane przez innalajna
Czas edycji: 2011-06-09 o 22:23
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:21   #4749
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
karolajjnn ja to okolice Południowej Wielkopolski
łeee
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Warszawa, Gocław

YR jest, przetrzebione Były wszystkie paletki (6 szt.), 4 mgiełki, wszystkie błękitne i fioletowawe lakiery (te peace & purple), po 3 lakiery beżowe i różowe, żadnego lakieru miętowego, nie było ani jednej bazy, nie było też już pisaków jasno różowych (01 let me in rose), zostały 2 ciemno różowe (02 your pink is on fire), bo ja wzięłam jeden Chciałam właśnie ten ciemny i na szczęście udało mi się upolować. Zaraz będę testować, bo już nie mogę usiedzieć Aha, szczotki były, nie wiem ile, ale dość sporo

I niemiła wiadomość: ceny były normalne - tzn. takie jak na szafie, ja za flamaster zapłaciłam 8,99 Czyli te niższe ceny to był wynik błędu (ale to dziwne, zeby tyle N w różnych częściach Polski się "pomyliło"), albo juz się skończyły te obniżki i teraz wszystko po normalnej cenie :/

Jak byłam we wtorek, to były resztki Blossmoms - pytałam uroczą panienkę (), która z szerokim uśmiechem chciała mi tak bardzo pomóc, o nową limitkę (tzn. o YR), kiedy będzie, czy może jest na zapleczu, bo w N miała się pojawić 06.06. a był już 07.06. W dodatku w innych N w mieście jest juz YR od dawna... Ona na to, że nic nie wie, w dostawie nie było (ta... jasne...), a mówiła to z takim głupkowatym uśmiechem, który wszystko zdradzał - ja wiedziałam, że ona wie o limitce, tylko z nie wiadomo jakich względów kłamie, że nic nie wie i limitki nie ma... :/ Bo była wtedy na 100%



Dokładnie tak
Dziś kupiłam ten drugi pędzelek do cieni i za radą Azazel (dziękuję Ci bardzo za wskazówkę ) pogrzebałam na tym wieszaku, na którym wywieszone są pędzelki i faktycznie, te wiszące bliżej końca miały cenę 4,90 To samo było z pędzelkami dwustronnymi do smokey (eyeliner + kulka) - bliżej końca były z niższą ceną. Gdyby nie pomoc Azazel, znów bym przepłaciła A tak za tą cenę mam jeszcze maseczkę rozgrzewającą z H&M
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:24   #4750
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essence cz. IX

Kuuurczę, ciekawe, kiedy to Bondi Beach się pojawi w Douglasach
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:40   #4751
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

czy wgl się pojawi..
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 23:25   #4752
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Uch, sporo nadrabiania było, bo miałam małe zaległości

Ktoś na poprzednich stronach poruszał temat cienia mystic purple. Posiadam go i jestem nim pozytywnie zaskoczona, na bazie trzyma się długo, a w pudełeczku faktycznie wygląda jak szary i w pudełeczku nie opalizuje. Za to na powiecie bardzo, na taki biało-liliowo-fioletowy kolor, ale nie wygląda to kiczowato. Super wygląda i solo i nałożony na inne cienie, bardzo lubię robić nim sobie dzienny make up w wersji mystic purple + fioletowy żelowy liner
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 23:41   #4753
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
czy wgl się pojawi..
Nie no, musi!
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 02:17   #4754
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Warszawa, Gocław

YR jest, przetrzebione Były wszystkie paletki (6 szt.), 4 mgiełki, wszystkie błękitne i fioletowawe lakiery (te peace & purple), po 3 lakiery beżowe i różowe, żadnego lakieru miętowego, nie było ani jednej bazy, nie było też już pisaków jasno różowych (01 let me in rose), zostały 2 ciemno różowe (02 your pink is on fire), bo ja wzięłam jeden Chciałam właśnie ten ciemny i na szczęście udało mi się upolować. Zaraz będę testować, bo już nie mogę usiedzieć Aha, szczotki były, nie wiem ile, ale dość sporo

I niemiła wiadomość: ceny były normalne - tzn. takie jak na szafie, ja za flamaster zapłaciłam 8,99 Czyli te niższe ceny to był wynik błędu (ale to dziwne, zeby tyle N w różnych częściach Polski się "pomyliło"), albo juz się skończyły te obniżki i teraz wszystko po normalnej cenie :/
[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja dorwałam dziś limitkę w N. przy metrze centrum (tej na górze) było z niej praktycznie wszystko. Zakupiłam lakier do paznokci (nie wiem po co mi kolejny) w kolorze 01 oraz szczotkę było kilka paletek, wszystkie lakiery, bazy, szczotki i mgiełki. Pisaki do ust również były
Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Doświadczeń z paletą dzień drugi. Generalnie jestem umiarkowanie zadowolona - są bardzo delikatnie napigmentowane Najfajniejszy jest miętowy cień - w miarę dobrze napigmentowany, dobrze wygląda na powiece. Waniliowy to naprawdę fajny rozświetlacz, oliwkowy i brązowy są ciekawe, acz trochę za słabo napigmentowane. Najgorzej jednak jest z różem i fioletem - tutaj pigmentacja jest najsłabsza, róż można stosować, jako rozświetlacz. Cienie, jednak, nie kruszą się przy aplikacji, i na bazie wytrzymują upał.

Zaskoczyła mnie za to świetna kredka do oczu - miękka i dobrze napigmentowana, oraz pędzelek - nakładam nim korektor i dobrze się sprawuje.

Gdyby ktoś polował na bazę - w Gdyni limitka była nietknięta.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No więc pierwszy dzień testów YR zaliczony.
cienie, strasznie słabieńkie pod kątem pigmentacji, zero jakiegokolwiek koloru, jedynie lekka poświata (przyzwyczaiłam się do dobrych jakościowo inglociaków i jestem teraz rozbestwiona lekko), kredka z zestawu nawet się utrzymała (co mnie zdziwiło biorąc pod uwagę jakość cieni)
Ja dziś byłam w obu Naturach w centrum - na placyku obok wejścia do metra, i również w tej w pasażu - w OBU były limitowanki You Rock, największe ubytyki w lakierach i pisakach do ust (w tej w pasażu były również te wody toaletowe Blossoms etc, a tej na górze przy placyku - w koszyczkach obok kasy - niektóre cienie z tej kwiatowej kolekcji).

Nabyłam (z pewnymi wyrzutami sumienia bo lista must have, nie tylko kosmetycznych czy ubraniowych, jest ogromna, a ja tu kupuje sobie nowe cienie...) paletkę cieni (marzyła mi się jakaś z Essence, ale taka właśnie prostokątna, a nie taka jak z berlińskiej kolekcji - wiem brzmi dziwnie; no i rockowo-muzyczna nazwa i design limitki skusiły mnie dodatkowo) i mimo obaw po wstępnych testach jestem z niej zadowolona.

Może pigmentacja nie jest jakaś wielka, ale uważam że 2 najciemniejsze cienie - brąz i oliwka są bdb napigmentowane, najgorzej zaś cienie rozświetlające - różowy i ten taki beżowawy/waniliowy (baza ArtDeco nie za bardzo wzmacnia ich kolor). Fioletowy cień bardzo mi się podoba i obecnie testuję go od kilku godzin - leży dobrze na powiece, choć nie wiem jakby było w upale. No i mam go nałożonego (razem z rozświetlającym różem oraz w załamaniu powieki - brązem z paletki) na cień bazowy Inglota (tym razem próba na oku bez bazy - mimo że mam tłuste powieki i jest czerwiec, czyli razem z lipcem, miesiąc największego gorąca jak dla mnie) i trzyma się bez jakiś większych zarzutów. (także widzę, że w porównaniu z wami mam inne wrażenia co do tych cieni)

Kredka jest świetna, mięciutka, łatwo się nią maluje, no i trzyma się dłużej od trochę felernej czarnej kredki (tej podwójnej, z białą kredką po 2giej stronie) właśnie Essence - choć oczywiście wymaga jeszcze dłuższych testów, ale rokowania są znakomite - być może przez jakiś czas nie będę musiała podkradać kredki mamie (też essence, longlasting) ani ratować kreskę czarnym cieniem czy próbować ujarzmić eyeliner w pędzelku (wibo - coś nadal nie mogę go opanować). Jak mi się skończy mam już upatrzoną inną kredkę, ale czekam na jej promocję, więc ta z paletki będzie teraz jak znalazł.

Pędzelek - świetny, choć tę pędzelkowatą część zużyję prawdopodobnie do nakładania zaciemnych dla mnie szminek na usta (bo raczej nie do korektora, ostatnio odkąd mieszam ciemniejszy filtr ochronny z jaśniejszym podkładem jakoś specjalnie bardzo nie chce mi się/nie potrzebuję nic korektorować - tzn. mam na myśli przebarwienia po trądziku z którego na to wygląda wreszcie się wyleczyłam, choć muszę uważać teraz na niektóre składniki kosmetyków, zwłaszcza kremów i baz).

Kupiłabym jeszcze ze 2 lakiery, ale w sumie nie powinnam bo tyle już ich mam. Mam nadzieję że jutro je szybko wykupią.

edit. dodałabym jeszcze, że cienie nadaja się wg mnie najlepiej właśnie do makijażu dziennego
a koszt palety to 18zł (myślałam że 14...)
cienie testowałam póki co aplikując je palcem (dziś po trudach wczorajszego dnia i dzisiejszej nocy byłam bardzo leniwa i nie chciało mi się wyciągać i myć potem pędzli...)
dodam jeszcze, że cienie świecą się dość bardzo - choć nie chamsko, a pomimo tego że nie zawsze lubię taki efekt w tym wypadku przypadł mi on do gustu

(i przepraszam za ew. błędy językowe - muszę się dziś koniecznie wyspać)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-06-10 o 02:28
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:34   #4755
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
http://myfaveyeshadowatemybrain.blog...-pisaczky.html mazaczky Nie mogłam sobie darować

I też coś powiem o pędzelku - jest złem, totalnie sobie nim nie potrafię zrobić jakiejkolwiek kreski, od razu całą powiekę mam w linerze, zwłaszcza przy wewnętrznym kąciku : (
A jakiego używasz eyelinera? Jeśli Essencowego albo Catricowego to wcale się nie dziwię, one tak mają, to nie wina pędzelka :-(
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:54   #4756
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essence cz. IX

Miss Pupper - wow, ale obszerna recenzja Ja też jestem zadowolona z paletki, bo lubię takie delikatne cienie i kolorki są fajne, dzięki temu można mieć makijaż w ciekawych barwach, które jednocześnie jest bardzo subtelny i nadaje się na dzień

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
A jakiego używasz eyelinera? Jeśli Essencowego albo Catricowego to wcale się nie dziwię, one tak mają, to nie wina pędzelka :-(
Mnie się bezproblemowo maluje kreskę essence'owym pędzelkiem i essence'owym eyelinerem, więc to chyba kwestia tego, jak komu wygodnie Zawsze można spróbować innym pędzlem, np. czymś w tym stylu: http://www.coastalscents.com/cfwebst...iner-brush.cfm
(nie wiem, czy ten typ pędzla się jakoś konkretnie nazywa po polsku, więc wklejam link )
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 12:59   #4757
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
czy wgl się pojawi..
musi! prosze! trzymajmy kciuki
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 13:11   #4758
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. IX

http://www.pinkmelon.de/magazin/esse...frankfurt.html
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:18   #4759
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość


ja tez chce taki sklep!! ja też
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 14:20   #4760
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Essence cz. IX

I ja!

Tylko, że idea jego isntenia ma sens jedynie wtedy, gdy są regularne dostawy i pełne hurtownie -_-
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:35   #4761
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
O mein Gott! Ich liebe es (das Geschäft natürlich )

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-06-10 o 15:17
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 14:39   #4762
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O mein Gott! Ich liebe sie (die Geschäft natürlich )
Sklep w niemieckim jest rodzaju nijakiego . Więc es i das
Też bym chciała taki... Niemki się chyba tak nie rzucają na Essence jak szczerbaty na suchary (jak my )
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:17   #4763
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Sklep w niemieckim jest rodzaju nijakiego . Więc es i das
Też bym chciała taki... Niemki się chyba tak nie rzucają na Essence jak szczerbaty na suchary (jak my )
Mea culpa Poprawiam się już
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:29   #4764
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Mea culpa Poprawiam się już
Musisz mi wybaczyć, to tak z przyzwyczajenia jest. Jako wielbiąca język niemiecki po prostu tak mam
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:42   #4765
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Musisz mi wybaczyć, to tak z przyzwyczajenia jest. Jako wielbiąca język niemiecki po prostu tak mam
Wierzę, z niemieckiego też mam świra (z dawnych lat - jak byłam nastolatką to się kochałam w pewnym niemieckim skoczku narciarskim, który już nie skacze)
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:01   #4766
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

http://www.facebook.com/media/set/?s...3.139351150086 na Open'erze też mogliby robić makijaże , hihiih
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 16:48   #4767
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Essence cz. IX

Uprzejmię donoszę, że w Naturze na Starówce jest cały czas dziewicza limitowanka You Rock! Jest wszystko, pozostała część szafy uboga.

Byłam koło 12.00 i przy mnie Pani Naturzanka uzupełniałą nowiutkie szafy CATRICE i MANHATTAN!!! juhuuuuuuuuuuu!
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:04   #4768
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lilly_rose Pokaż wiadomość
Uprzejmię donoszę, że w Naturze na Starówce jest cały czas dziewicza limitowanka You Rock! Jest wszystko, pozostała część szafy uboga.

Byłam koło 12.00 i przy mnie Pani Naturzanka uzupełniałą nowiutkie szafy CATRICE i MANHATTAN!!! juhuuuuuuuuuuu!
O ja!!! Catrice Chyba oszaleję jak tam pójdę
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:49   #4769
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też bym chciała taki... Niemki się chyba tak nie rzucają na Essence jak szczerbaty na suchary (jak my )



W Krakowie na Floriańskiej w dalszym ciągu nie ma Bondi Beach. Ani śladu po żadnej dostawie
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:51   #4770
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Essence cz. IX

Któraś z was kiedyś pytała o Bydgoszcz w Drukarni praktycznie całe YR (wczoraj był tylko 1 lakier miętowy). Jestem z siebie dumna - nic nie kupiłam
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.