Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 17:09   #2941
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
na pewno ciezko bedzie Ci sie przyzwyczaic ale z czasem bedzie ok ludzie jak to ludzie beda zaskoczeni i moga roznie komentowac.
oj no wlasnie sie tego boje i jeszcze na dodatek ostatnio uslyszalam od mojego TŻ, ze nie podobaja mu sie dziewczyny z krotkimi wlosami (nie mowilam mu o swoich zamiarach) i mysle sobie, czy aby nadal mu sie bede podobac po scieciu na krociutko
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 18:00   #2942
Mysia..pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
nalezypokrywac nia tylko te farbowane czy odrost też?

Absolutnie nie nakładaj na odrosty bo popsujesz sobie znowu kolor, jak masz ten odrościk, to go zostaw w spokoju niech sobie rośnie. ,Na blond nałóż sobie jakiś podobny do Twoich naturalek, najlepiej jakiś średni naturalny blond w odcieniu chłodnym

I będzie dobrze, mówię Ci
odrosty generalnie nie są ciekawe jak ma się dużo farbowańców ale trzeba sobie jakoś mądrze pomagać.
Ja też pare dni temu nałożyłam kolorek średni blond z loreala tylko na moje farbowane blond ( odrostów nie ruszałam) i jesem zadowolona bo mam teraz zbliżone do naturalnych a odrost nie rzuca się już tak w oczy
Mysia..pysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 19:20   #2943
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dobry wieczór dziewczynki przeszła mi juz chęć na farbowanie i całe szczęscie, że nie popełniłam tego błędu...
Za 8 dni moje włoski kończą roczek , przepraszam za zdjęcie tak do góry nogami

Ahh taka "bułka" mi sie zrobiła bo mialam kitke cały dzień :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie06a.jpg (41,2 KB, 42 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 19:57   #2944
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jak obiecalam wrzucam zdjecie z odrostem Malenstwo ma 7 miesiecy
Za pare tygodni zamierzam przyciemnic farbowance bo juz ta roznica zaczyna mi przeszkadzac....Postaram sie tez pokazac efekty
piekny!!! mam nadzijee,ze moj po 7 miesiacach tez taki bedzie!!! i ze w ogole bedzie!!! no imam poodbny kolor do twojego


rockandrollqueen
-- tez mam jasne odrosty, ale z czarnych
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 20:36   #2945
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

dziewczyny, wróciłam od fryzjera mam włosy niemal na jeżyka, ale co najważniejsze - JUŻ W PEŁNI MOJE jejku jaki mój naturalny jest piękny, nie wiem co mnie podkusiło żeby farbować ;d taki ciemny blond, który w świetle zyskuje jasne refleksy
i wyglądam całkiem spoko chociaż szok straszny, zawsze miałam włosy co najmniej za ramiona, a tu taki jeżyk 1,5 cm
laski, mówię Wam - jaka satysfakcja, kiedy zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem i kilkoma rozjaśnianiami włosy upadały na podłogę ! polecam wszystkim
jestem superzadowolona, nie mogłam dokonać lepszego wyboru chodzę teraz po mieszkaniu i przeglądam się w każdym lustrze, oknie, a nawet zdarzyło mi się w łyżce, kiedy słodziłam herbatkę
czuję się super.

mam jeszcze pytanko - fryzjerka dała mi taką gumę do włosów, żeby lepiej się układały. ja zapytałam, czy niszczy ona włosy, odpowiedziała że nie. i zastanawiam się, czy mogę na lajcie jej używać ? bo coś mi tu śmierdzi :P


a tu zdjęcie - robione na szybko, a ja totalnie bez makijażu na nim, wybaczcie teraz widzę, że wydaje się jakbym miała mega duże czoło
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2018-01-01 o 16:29 Powód: usuniecia zdj; na prosbe uzytkownika
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:03   #2946
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
rockandrollqueen -- tez mam jasne odrosty, ale z czarnych
No to chyba gorzej czarny niż rudy, a robisz coś z tą czernią, czy po prostu zapuszczasz?
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:06   #2947
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Piękny kolor włosów!!:love : I gratuluję odwagi!! Widząc Twoją radość ścięcie włosów to był dobry krok
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 21:20   #2948
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

kurczę, aż boję się jutro przyjść do szkoły będzie zawał za zawałem !
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:22   #2949
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

na
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
nalezypokrywac nia tylko te farbowane czy odrost też?
na moje to całośc mozesz - jak leci - farbka swietnie wyrowna koloryt, a potem sie spierze z odrostu calkowicie, wiec nie bedzie sladu. Ale jak juz nie chcesz totalnie nic z odrostem robic, to naloz tylko na dlugosc.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

!
Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wróciłam od fryzjera mam włosy niemal na jeżyka, ale co najważniejsze - JUŻ W PEŁNI MOJE jejku jaki mój naturalny jest piękny, nie wiem co mnie podkusiło żeby farbować ;d taki ciemny blond, który w świetle zyskuje jasne refleksy
i
Gabi, gratuluje odwagi- fryzura baaardzo Ci pasuje, piekny ksztal twarzy to swietna i odwazna decyzja
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2011-11-02 o 21:27
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:24   #2950
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wróciłam od fryzjera mam włosy niemal na jeżyka, ale co najważniejsze - JUŻ W PEŁNI MOJE jejku jaki mój naturalny jest piękny, nie wiem co mnie podkusiło żeby farbować ;d taki ciemny blond, który w świetle zyskuje jasne refleksy
i wyglądam całkiem spoko chociaż szok straszny, zawsze miałam włosy co najmniej za ramiona, a tu taki jeżyk 1,5 cm
laski, mówię Wam - jaka satysfakcja, kiedy zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem i kilkoma rozjaśnianiami włosy upadały na podłogę ! polecam wszystkim
jestem superzadowolona, nie mogłam dokonać lepszego wyboru chodzę teraz po mieszkaniu i przeglądam się w każdym lustrze, oknie, a nawet zdarzyło mi się w łyżce, kiedy słodziłam herbatkę
czuję się super.

mam jeszcze pytanko - fryzjerka dała mi taką gumę do włosów, żeby lepiej się układały. ja zapytałam, czy niszczy ona włosy, odpowiedziała że nie. i zastanawiam się, czy mogę na lajcie jej używać ? bo coś mi tu śmierdzi :P


a tu zdjęcie - robione na szybko, a ja totalnie bez makijażu na nim, wybaczcie teraz widzę, że wydaje się jakbym miała mega duże czoło
szkoda, że nie masz zdjęcia "przed".
Zazdroszczę! Ale na tym pozostanę, ja nie wyglądam dobrze nawet w długości do szyi, ani nawet takiej jak mam teraz się nie czuję dobrze, chociaż i tak dużo lepiej niż jeszcze 3-4 msc. temu (bo dawniej zawsze długie i może dlatego taka tęsknota).
A z tą gumą to ja bym uważała, skład sprawdziła, taka guma usztywnia, często wysusza, niczym niektóre pianki do włosów, po czasie przesuszają z lekksza włosy. Popytaj może na wątku dla dziewczyn które zaczynały zapuszczanie od zapałki, na pewno coś poradzą.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 21:30   #2951
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wróciłam od fryzjera mam włosy niemal na jeżyka, ale co najważniejsze - JUŻ W PEŁNI MOJE jejku jaki mój naturalny jest piękny, nie wiem co mnie podkusiło żeby farbować ;d taki ciemny blond, który w świetle zyskuje jasne refleksy
i wyglądam całkiem spoko chociaż szok straszny, zawsze miałam włosy co najmniej za ramiona, a tu taki jeżyk 1,5 cm
laski, mówię Wam - jaka satysfakcja, kiedy zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem i kilkoma rozjaśnianiami włosy upadały na podłogę ! polecam wszystkim
jestem superzadowolona, nie mogłam dokonać lepszego wyboru chodzę teraz po mieszkaniu i przeglądam się w każdym lustrze, oknie, a nawet zdarzyło mi się w łyżce, kiedy słodziłam herbatkę
czuję się super.

mam jeszcze pytanko - fryzjerka dała mi taką gumę do włosów, żeby lepiej się układały. ja zapytałam, czy niszczy ona włosy, odpowiedziała że nie. i zastanawiam się, czy mogę na lajcie jej używać ? bo coś mi tu śmierdzi :P


a tu zdjęcie - robione na szybko, a ja totalnie bez makijażu na nim, wybaczcie teraz widzę, że wydaje się jakbym miała mega duże czoło
Masz śliczną buzię Gratuluję odwagi No i bardzo ładnie Ci w tej fryzurze!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 21:33   #2952
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
puk puk, czy można się przyłączyć?
nie sądziłam, że nadejdzie kiedyś taki dzień, w którym zawitam na tym wątku, ale i mi odechciało się w końcu farbowania. Już różne cuda robiłam z kolorem, ale przez ostatnie parę miesięcy powiedziałam sobie dość i farbowałam samą henną. Teraz już nawet i z tego chcę zrezygnować.

Najpierw będę zmuszona zrobić coś z moją czupryną, bo wiem, że nie wytrwam z taką różnicą kolorów na głowie. Obecnie mam rudy, a mój naturalny to jasny/średni popielaty blond (jasne odrosty przy ciemniejszych włosach są straszne). Dziś nawet próbowałam ochłodzić tą rudość gołębim popielem z Joanny. Używałam go już wcześniej na niechciane odcienie miedzi i efekt był pozytywny, a dziś - zero. No może poza tym, że u nasady mam jaśniejszy rudy niż na dole. Ehh i jak tu chcieć dalej farbować włosy, jak same z tym problemy?

Na zdjęciu widać co mam na głowie, odrost O
edit: obok kawałek naturalnego koloru
Witamy
Wcale nie ma takiej tragedii, dziewczyny mają większe kontrasty i zapuszczają a z czasem ten rudy też wypłowieje, spróbuj może szamponów przeciwłupieżowych pozostawionych na 3-5 min albo poszukaj innych metod żeby się rudy "wyprał" może płukanka z rumianku? I zostaw włoski w spokoju, czekając tak jak my na wielkie odrosty

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jak obiecalam wrzucam zdjecie z odrostem Malenstwo ma 7 miesiecy
Za pare tygodni zamierzam przyciemnic farbowance bo juz ta roznica zaczyna mi przeszkadzac....Postaram sie tez pokazac efekty
Jaki duuuży, błyszczący i ładny ile ma cm? bo na prwdę wydaję się być wielki jak na 7 msc.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:21   #2953
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziekuje, jestescie kochane
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:30   #2954
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wróciłam od fryzjera mam włosy niemal na jeżyka, ale co najważniejsze - JUŻ W PEŁNI MOJE jejku jaki mój naturalny jest piękny, nie wiem co mnie podkusiło żeby farbować ;d taki ciemny blond, który w świetle zyskuje jasne refleksy
i wyglądam całkiem spoko chociaż szok straszny, zawsze miałam włosy co najmniej za ramiona, a tu taki jeżyk 1,5 cm
laski, mówię Wam - jaka satysfakcja, kiedy zniszczone farbowaniem, prostowaniem, suszeniem i kilkoma rozjaśnianiami włosy upadały na podłogę ! polecam wszystkim
jestem superzadowolona, nie mogłam dokonać lepszego wyboru chodzę teraz po mieszkaniu i przeglądam się w każdym lustrze, oknie, a nawet zdarzyło mi się w łyżce, kiedy słodziłam herbatkę
czuję się super.

mam jeszcze pytanko - fryzjerka dała mi taką gumę do włosów, żeby lepiej się układały. ja zapytałam, czy niszczy ona włosy, odpowiedziała że nie. i zastanawiam się, czy mogę na lajcie jej używać ? bo coś mi tu śmierdzi :P


a tu zdjęcie - robione na szybko, a ja totalnie bez makijażu na nim, wybaczcie teraz widzę, że wydaje się jakbym miała mega duże czoło
Niesamowicie! Jeszcze jak włosy podrosną i będzie lepiej widać naturalny kolor to już w ogóle będzie pięknie
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 22:50   #2955
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Witamy
Wcale nie ma takiej tragedii, dziewczyny mają większe kontrasty i zapuszczają a z czasem ten rudy też wypłowieje, spróbuj może szamponów przeciwłupieżowych pozostawionych na 3-5 min albo poszukaj innych metod żeby się rudy "wyprał" może płukanka z rumianku? I zostaw włoski w spokoju, czekając tak jak my na wielkie odrosty
Przez najbliższy czas na pewno będę szorować, ale myślę, że nie wypłucze się więcej niż do jaśniejszego rudego. Ja wiem, że jeśli chodzi o tony to różnica nie jest taka duża, ale jednak między jasnoszarym, a ognistym rudym kontrast jest spory, szczególnie w słońcu. Pewnie najlepiej byłoby zostawić i nie robić nic, ale ja sobie nie wyobrażam chodzenia w dwóch kolorach na głowie, więc wiem, że coś z tym zrobię. Ale później żadnej chemii, ani henny. Swoją drogą nie lubię swojego szarego koloru i pewnie będę go chciała poprawić jakimiś odżywkami, płukankami itp. ale tak strasznie nie chce mi się babrać i wdychać smrodu amoniaku, ani henny, że mam to gdzieś. Jeszcze to ciągłe martwienie się, że kolor za jasny, za ciemny, nierówny, wypłowiały itp itd. Szkoda na takie dylematy kasę tracić. Poza tym marzą mi się zdrowe włosy, ale bez łazienki zawalonej kosmetykami i olejami. Taki pielęgnacyjny minimalizm.

Ale farbowanych mi nawet nie szkoda, bo i tak są już podniszczone, no i schodzę z cieniowania, zapuszczam grzywkę - także niedługo planuję jakieś większe cięcie (większe tzn jakoś do ramion maksymalnie do połowy szyi).
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 04:43   #2956
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jak obiecalam wrzucam zdjecie z odrostem Malenstwo ma 7 miesiecy
Za pare tygodni zamierzam przyciemnic farbowance bo juz ta roznica zaczyna mi przeszkadzac....Postaram sie tez pokazac efekty
Muffka masz śliczne włoski, lubię swoje kręciołko fale ale czasem bym się z chęcią zamieniła na takie proste lejące się włosy
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:07   #2957
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Gabi gratuluje odwagi zobaczysz ze teraz latwiej ci bedzie zapuszczac, tylko musisz sie przyzwyczaic
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:12   #2958
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
a ja jeszcze 4 miesiące i stukną mi 2 lata ^_^ nie farbowania

co do chustek i TŻ
ok może mu się nie podobać, ale jakby mi się spodobało i miałabym ochotę to bym miała daleko gdzieś zdanie TŻa, zresztą "WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY" ^_^ hyhy

Angel_00
Pamiętaj żeby ściąć zupełnie farbowane włosy przed swoją decyzją. Ja ciągle katuje ten temat ale dopóki ma się na widoku jedno i drugie(kolor) to do głowy wpadają głupie pomysły. A obraz jest przekłamany.
Iwonea mi tez za 4 mies stukna dwa lata, w marcu 2012, ale ja nie mam tak dlugich naturalek jak Ty Tobie widocznie szybciej wlosy rosna
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
no właśnie też zaczęłam próbować, ale mam włosy dziwne po tym tylko i nic więcej. może kupię gotową maskę/odżywkę w rossmannie niedługo. chociaż najlepsze ma l'oreal w swoich farbach
a od tych to si€ trzymac nalezy z daleka
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jak obiecalam wrzucam zdjecie z odrostem Malenstwo ma 7 miesiecy
Za pare tygodni zamierzam przyciemnic farbowance bo juz ta roznica zaczyna mi przeszkadzac....Postaram sie tez pokazac efekty
Muffka piekny odroscik
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:18   #2959
kama_ziom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Gabi97 bez żadnej ściemy- wyglądasz świetnie!! masz śliczna buźkę i dealną do takiej krótkiej fryzurki! zazdroszcze również, ja muszę mieć dłuższe zeby ukryć,ze sie tak wyraże mankamenty mojej buźki
gratuluję!
kama_ziom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 10:33   #2960
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

ja nie mam odwagi sciac wlosow do ramion a co dopiero tak..jeszcze raz
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:26   #2961
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ja tam sadze ze masz taki sam odrost naturalek co ja. serio. Nie widzisz tego bo roznica jest w tym ze ty dalej masz farbowane koncowki, a ja dawno sie ich juz pozbylam.
Ale juz nie namawiam, bo wiem ze sie uparlas i juz. hyhy.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:41   #2962
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
Dziekuje, jestescie kochane
oj slicznotko
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:42   #2963
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
No to chyba gorzej czarny niż rudy, a robisz coś z tą czernią, czy po prostu zapuszczasz?
gorzej niz z rudym, nic nie robie, bo co - rozjasnic? nieeee,dziekuje tak po prostu zapuszczam, choc lubie siebie w czerni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:51   #2964
takajaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

po pierwsze gratulacje dla gabi jestem pod mega wrazeniem tym bardziej ze sama nosze sie z takim zamiarem choc w moim przypadku jest ciezko dlatego ze nie mam tak wyrazistych pieknych oczu jak ty i nieco bardziej puculowata buzke pasuje mi artystyczny nielad na glowie a w twojej fryyzure bym wygladala okropnie , ja sie ostatnio zakochalam w fryzurach pixi hair sa wersje krotsze i dluzsze ogladalam duzo na youtoube i tak sobie pomyslalm ze naprawde laski scinaja swoje dlugie piekne zdrowe wlosy a mi zal tych moich popalencow polamancow i zniszczencow pozatym ta wstretna czern na mojej glowie wrrr...a przeciez to nie koniec swiata , dom,yslam sie jaka gabi miala satysfakcje jak jej odcieli te poniszczence , ja sie najbardziej obawiam reacji w pracy pozniej w rodzinie i na koncu mojego meza wiem ze napewno bym mu sie nie podobala ale wiem tez ze wytrwa wiernie moje ponowne zapuszcanie , no nic wrzucam foty moich odrostow i linki na youtube
takajaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:00   #2965
takajaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 9
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

moje odrosty
wpiszczcie w youtoube pixi hair , albo short cut , pojawiaja sie fajne filmiki z ktorych wynika ze krotkie wlosy to nie tragedia malo tego niektore laski naprawde niezle wygladaja , no a najlepsze jest to ze na sciecie ida czasem piekne zdrowe wlosy , a ja sie jeszcze zastanawiam..ale wiem ze wkoncu to nastapi chce sie pozbyc tego sianaaaaaa ktore mam na glowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0666.jpg (130,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie0672.jpg (122,6 KB, 40 załadowań)
takajaka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:28   #2966
Mysia..pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 42
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

gabi97 naprawdę rewelacja , super fryzura i ślicznie w niej wyglądasz.
Gratki za mega odwagę
Mysia..pysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:57   #2967
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=4315620&d=1320249415 a wy sie przejmujecie odrostami. hehe
eh laski
macie najlepszy czas na zapuszczanie naturalek, bo to w koncu przeciez w "modzie" hyhy
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:52   #2968
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mnie tylko drażni w domu odrost, bo takie światło jest, że widać ale tak to o nim nawet nie myślę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:58   #2969
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no to moje maleństwo ma równo 2tyg. i 5 dni
kolejna aktualizacja dopiero za miesiąc albo dopiero przed Wigilią, bo nie będę Was niepotrzebnie zanudzać tym, ale chciałabym już mieć takie wielkieee na pół głowy...
ech, gdybym się raz wtedy nie złamała już bym na pewno wielki odrost miała

jak mokre to lepiej je widać, na szczęście na suchych już tak się to w oczy nie rzuca, stąd ta mapka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13558.jpg (66,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13553.jpg (70,9 KB, 37 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:49   #2970
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

dziękuję raz jeszcze, jesteście mega kochane

dzisiaj pokazałam się ludziom w krótkich włosach... różnie to przyjęli. wszyscy byli maksymalnie zszokowani, każdy kto mnie zobaczył miał minę w stylu "O_o", niektórzy mnie chcieli zabić "po co ścinałaś te włosy, były piękne !" (a wcześniej non stop słyszałam, jakie to są zniszczone i czemu ich nie zetne ), inni powiedzieli, że nie jest źle, a jeszcze inni zaczęli mnie wyśmiewać od chłopaczków... ledwie dotrwałam do końca lekcji...
ale nie żałuję, że ścięłam. chociaż miło nie jest...
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2011-11-03 o 15:54
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.