Jaki rower kupić ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-09-27, 13:47   #91
Taverelin
Przyczajenie
 
Avatar Taverelin
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki rower kupić ?

Dziewczyny, a polecicie jakąś dobrą damską szosówkę, z małą ramą (tak 46-48)?
Taverelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 22:49   #92
bluebeella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 58
Dot.: Jaki rower kupić ?

Ja mam krosa
bluebeella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:38   #93
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower kupić ?

Laski a co myślicie o fat-bikach na zimę? Ja mam mieszczucha wysłużonego do granic wytrzymałości, parę zim wytrzymał ale obawiam się ze tej juz nie podoła...a ja bez roweru umieram. To gorsze uzależnienie niż kawa czy papierosy. Jak nie jeżdżę rowerem to choruje no i kminie co by tu na zimę kupić...co prawda fatbike to duży wydatek ale jeśli dawałby rade po śniegu to byłabym przeszczęśliwa.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 13:37   #94
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Jaki rower kupić ?

Naszło mnie ostatnio na kupienie nowego roweru, bo mój stary już rzęzi i stuka i boję się nim wyjeżdżać gdzieś dalej. Czytam o tych rowerach, czytam, i wiem coraz mniej... A na forach rowerowych cały czas odsyłają mnie do już przeczytanych przeze mnie po kilka razy artykułów, które mają mi niby ułatwić decyzję.

Krótkie pytanie: Drogi leśne, polne, żwirówki, czasami asfalt, trasy powyżej 50km - cross czy góral?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:52   #95
madzialenka94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 55
Rower za 1000 zł

Witam Zastanawiam się nad kupnem roweru, bardzo lubię jeździć, a mój stary rowerek to już powoli umiera, mój budżet to maksymalnie 1500 zł. Może ktoś mógłby coś doradzić? Potrzebuje coś wygodnego na "dalsze" trasy, żadne tam objeżdżanie Europy dookoła, ale kilku godzinne, bądź całodniowe/kilkudniowe wycieczki jak najbardziej. Nie znam się na tym prawie w ogóle, a bardzo zależy mi na trafionym zakupie. Najważniejsza dla mnie jest cena, z tego co szukałam po sklepach rowerowych to chyba najbardziej podchodzą mi rowery trekkingowe z damską ramą , w oko wpadło mi parę rowerów marki Romet. Co o niej myślicie? Chciałabym żeby był duży wybór kolorystyczny. Wizualnie bardzo podobają mi się rowery miejskie, ale jeśli chodzi o moje upodobania (ciut dłuższe trasy) to wydaje mi się, że się do tego te rowery najzwyczajniej nie nadają. Ale jeśli ktoś mógłby polecić jakiś rower trekkingowy, turystyczny, który jest zbliżony wizualnie to miejskiego z koszyczkiem to będę najwdzięczniejszą osobą na świecie
madzialenka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 23:44   #96
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Rower za 1000 zł

Tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=91 pisałam o moim nowym zakupie - rowerze Gazela od Rometa. Polecam jak najbardziej Co prawda kolory ma tylko dwa i nie ma koszyczka, ale koszyczek można dokupić a mnie się biały akurat podoba. Zawsze można go ozdobić jakimiś naklejkami czy coś. Dla mnie to nie było ważne, bo jak na nim jadę, to i tak nie widzę jaki kolor :P
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2015-11-09 o 23:45
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:30   #97
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jaki rower kupić ?

Odświeżam. Potrzebuję kupić rower z myślą o kilku miesiącach, nie chcę inwestować, bo 350 km od aktualnego miejsca zamieszkania mam dobry, czekający na mnie rower. Jeżdżę rowerem na siłowni, ale wolę zdecydowanie na zewnątrz. Pytanie - jaki kupić? Oczywiście interesuje mnie wersja ekonomiczna, ale żeby dało radę nim przejechać te 20 czy 70 km (będę jeździła codziennie)... Mój kolega twierdzi, że rowery z marketu są do kitu i że nie mogę takiego kupić :P Patrzyłam na używane i damskie rowery 'miejskie' chodzą po ok 200-400 zł. Myślicie, że warto? Za karnet płacę miesięcznie 130 zł, minimum 3 miesiące będę jeszcze mieszkała w aktualnym mieście, więc jak wydam 400 zł to tak, jak chodziłabym na siłownię.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 13:41   #98
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Jaki rower kupić ?

Tak teraz z ciekawości tu zajrzałam i czytam, czytam, czytam, nie sądziłam że może być tyle problemów odnośnie wyboru roweru x_x Ja głównie patrzyłam na to, by był porządny, cena tu nie grała roli, bo przecież kupuje się to na długie lata, a nie 2-3 sezony. Aczkolwiek powoli zaczynają do nas napływać promocje marketowe "kup super rower za niecałe 400 zł!!" nie mogę wtedy na to patrzeć, naprawdę… A ludzie to kupują, to jest najzabawniejsze. Potem płacz i lament, że się człowiek dobrze nie nacieszył a coś się odgięło, coś przedziurawiło, albo skrzywiło… Jak mam być szczera, to kupowałam w hurtowni z polecenia przyjaciółki ‘sportsmenki’, bo była dla mnie najbardziej wiarygodna (na rowerze spędza czas niemal nieustannie). Tu można sobie zobaczyć jakie mają rowery http://saveno.pl , kupiłam, jestem zadowolona, rower już mam od dłuższego czasu, nie oszczędzam, a nadal nic złego z nim się nie dzieje i jest baaaaaardzo wygodny. Ogólnie kocham rowery, tak nawiasem. A mnie chłop na rolki chciał przekupić bym kpiła - wole rower.
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-13, 13:59   #99
Lucjan21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki rower kupić ?

@im_catharsis

I dobrze zrobiłaś, że nie dałaś się przekupić
Ja w tym sezonie też kupiłem "nowy" rower, szukałem czegoś pomiędzy kolarką a trekingowym na kołach 28.
Zacząłem poszukiwania na olx i udało się znaleźć za ok 500zł piękny rower trekingowy niedaleko. Sprowadzony z Niemiec i w super stanie, wszystko sprawne, zadbany. Polecam właśnie w taki sposób szukać roweru, będzie służył kolejne kilka sezonów, a po portfelu nawet nie było widać tego wydatku
Lucjan21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-20, 14:31   #100
im_catharsis
Raczkowanie
 
Avatar im_catharsis
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 325
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez Lucjan21 Pokaż wiadomość
@im_catharsis

I dobrze zrobiłaś, że nie dałaś się przekupić
Ja w tym sezonie też kupiłem "nowy" rower, szukałem czegoś pomiędzy kolarką a trekingowym na kołach 28.
Zacząłem poszukiwania na olx i udało się znaleźć za ok 500zł piękny rower trekingowy niedaleko. Sprowadzony z Niemiec i w super stanie, wszystko sprawne, zadbany. Polecam właśnie w taki sposób szukać roweru, będzie służył kolejne kilka sezonów, a po portfelu nawet nie było widać tego wydatku
nie wiem czemu, ja po paru wpadkach z allegro i olx chwilowo zaprzestałam eksplorowanie tamtejszych ofert. Zazdroszczę, dobra cena i jak sprawny to super Znając moje szczęście, za tą kwotę zapewne miała bym coś wadliwego, zawsze mam Ten co kupiłam, podejrzewam, ze będzie mi służyć już do końca życia, bo szanuje takie rzeczy i jak dobre, to się nie rozwali samo z siebie
__________________
"Nienawiść jest zemstą tchórzy na ludziach, wokół których czują się mali"
im_catharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 10:16   #101
Barbrra9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki rower kupić ?

Ja rowniez mam krossa
Barbrra9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 14:50   #102
galtamatra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki rower kupić ?

Też nie dawno miałem z tym problem ale w końcu dokonałem zakupu. Wybrałem rower xxx KROSA, i muszę przyznać że był to świetny wybór, polecam. Jeździ sięâ˜☠lekko i przyjemnie, nie to co na moim starym.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-10-16 o 12:26 Powód: reklama
galtamatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 11:45   #103
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Jaki rower kupić ?

Rozglądam się za jakimś nowym rowerem miejskim. Zastanawiam sie, czy okres zimowy to dobry czas na tego typu zakupy - np jakieś wyprzedaże roczników itd?
antfito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 07:36   #104
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Jaki rower kupić ?

Można trafić na całkiem interesujące wyprzedaże roczników, przede wszystkim w tych większych sklepach.
Czasami nawet jak nie ma wyprzedaży roczników, to zawsze można próbować negocjować ze sprzedawcą. I nawet gdy nie obniży zbyt mocno ceny, to zwykle dorzucają dodatkowe akcesoria jak bagażnik, pompka, błotniki, stopka, zestaw kluczy i inne tego typu.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 13:15   #105
sylwiaklo1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki rower kupić ?

Rowery iejskie w pastelowych barwach są przeurocze
sylwiaklo1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-28, 20:57   #106
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez sylwiaklo1990 Pokaż wiadomość
Rowery iejskie w pastelowych barwach są przeurocze
Bywają niestety niepraktyczne. Jeśli ktoś mieszka w pagórkowatym terenie to trzeba się kilka razy zastanowić czy jest to odpowiedni wybór, bo przerzutek za wiele tam nie ma (albo w ogóle ich brak - moja koleżanka taki wynalazek kupiła) i są na ogół dosyć ciężkie. Warto też zobaczyć na jakim osprzęcie są i czy w razie ewentualnej awarii możliwa będzie wymiana tego w serwisie (rowery marketowe kiedyś były na no-name'ach, jednorazówkach, popsuła się taka korba i rower do wyrzucenia, bo support dziwnie nagwintowany i niczego nie szło tam innego włożyć).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 07:06   #107
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Bywają niestety niepraktyczne. Jeśli ktoś mieszka w pagórkowatym terenie to trzeba się kilka razy zastanowić czy jest to odpowiedni wybór, .
Do pagórkowatego terenu najlepiej jest zakupić jakiś rower trekkingowy.
Tutaj stary wątek na forum, ale dużo wnosi: https://forum.trojmiasto.pl/Lekki-ro...32447,1,9.html
Przykład takiego roweru tekkingowego: https://www.dadelo.pl/rower-romet-ga...73/?v_Id=99811
17 cali może trochę małe koła, ale 21 cali wydaje się być optymalnym rozwiązaniem.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 17:30   #108
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki rower kupić ?

W trakcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 16:10   #109
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Jaki rower kupić ?

Ja nie jestem zwolenniczkom rowerów miejskich. Są zazwyczaj ciężkie i ciężko jechać nimi poza miastem. Ja posiadam crossa i bardzo dobrze mi się nim jeździ zarówno w mieście, jak i w terenie. Sam rower zamawiałam z activsport.eu. Akurat natrafiłam na bardzo fajną promocję i zaoszczędziłam 300 zł.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 07:50   #110
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zwolenniczkom rowerów miejskich. Są zazwyczaj ciężkie i ciężko jechać nimi poza miastem. Ja posiadam crossa i bardzo dobrze mi się nim jeździ zarówno w mieście, jak i w terenie. Sam rower zamawiałam z activsport.eu. Akurat natrafiłam na bardzo fajną promocję i zaoszczędziłam 300 zł.
Ja mam miejskiego kellysa od ok. 10 lat i wcale nie jest ciężki, ma 3 przerzutki, świetnie się sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 11:40   #111
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
17 cali może trochę małe koła, ale 21 cali wydaje się być optymalnym rozwiązaniem.
17" to rozmiar ramy. 21" to też rozmiar ramy. Koła w trekkingach mają 28".
Rowery mtb mają obecnie 26 lub 29", juniorskie 24".
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-03, 20:02   #112
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki rower kupić ?

Ja mam od 5 lat rower tzw hybrydowy, z którego jestem bardzo zadowolona.

Dla mnie ważne były hamulce tarczowe.
Siedzisko Sportourer ZOO, baardzo wygodne w trasie (można je dokupić, u mnie było standardowo ).
Łańcuch ze stali nierdzewnej, który wygląda jak nowy.
Osprzęt Shimano Deore.
Rower ma wymienione dętki na Continental, bo te fabryczne jakoś szybko się zużyły.
Nie mam żadnych koszyczków, poza koszykiem na bidon
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 18:08   #113
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jaki rower kupić ?

Kupilam w tym roku rower w decathlonie trekkingowy, czyli i po miescie i w terenie. Poki co jestem zadowolona. Bardzo chcialam miec z przodu koszyk, wiec dokupilam tez taki z decathlonu, ktory mi zamontowali jeszcze w sklepie. Kola 28". Nie wiem czy to model na lata, bo mam go raptem 2 tygodnie. Jednak nie byl drogi i poki co dobrze mi sie na nim jezdzi.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2018-05-04 o 18:09
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 22:45   #114
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki rower kupić ?

Ważne to dobrać odpowiedni rozmiar ramy do sylwetki. Osprzęt to wg potrzeb.
Jeździcie w kaskach ?
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 23:39   #115
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ważne to dobrać odpowiedni rozmiar ramy do sylwetki. Osprzęt to wg potrzeb.
Jeździcie w kaskach ?
Zawsze.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 19:03   #116
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki rower kupić ?

No to ja się przyznam, że dopiero co kupiliśmy z mężem kaski. W Polsce w kasku nie jeździłam, znajomi też nie. Miałam nie mały kłopot ze znalezieniem właściwego, bo na mnie rozmiar one size nie pasuje.

W tym wątku na zdjęciach widać, że nie każdy nosi
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192660&page=95
Czy kask jest w Polsce obowiązkowy ?
Dzieci teraz w kaskach widziałam, a dorosłych tylko tych jeżdżących hardcorowo po lasach, na dalsze trasy, nigdy w miastach.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 21:14   #117
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No to ja się przyznam, że dopiero co kupiliśmy z mężem kaski. W Polsce w kasku nie jeździłam, znajomi też nie. Miałam nie mały kłopot ze znalezieniem właściwego, bo na mnie rozmiar one size nie pasuje.

W tym wątku na zdjęciach widać, że nie każdy nosi
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192660&page=95
Czy kask jest w Polsce obowiązkowy ?
Dzieci teraz w kaskach widziałam, a dorosłych tylko tych jeżdżących hardcorowo po lasach, na dalsze trasy, nigdy w miastach.
Hmm, no w mojej okolicy dorośli w kaskach to norma, dzieci praktycznie wszystkie.

Kaski nie są obowiązkowe, chociaż słyszałam, że są plany, żeby wprowadzić obowiązek.

Całą rodziną nosimy Uvex.
Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 21:49   #118
slawkok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez bluebeella Pokaż wiadomość
Ja mam krosa
Rozumiem, że jesteś zadowolona? Powiesz o nim coś więcej?
slawkok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-17, 12:16   #119
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez jankor Pokaż wiadomość
Przy niewielkim budżecie zdecydowałabym się na ten rower miejski :
http://www.rowerymerida.pl/materialy/prod/big/974.jpg Na pewno ten rower będzie rowerem solidnym i coby nie mówić ma ciekawe wzornictwo.
Merida Drakar.
Szukam takiego roweru dla mamy, która będzie jeździła sporadycznie po mieście. Cena też ważna ( do 1000zł ).
Ten rower jest na aluminiowej ramie to chyba powinien być wystarczająco lekki Większość tanich mieszczuchów jest ciężkie, bo rama jest stalowa.
Znacie ten rower ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 10:35   #120
vialo66
Przyczajenie
 
Avatar vialo66
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki rower kupić ?

Ostatnio widziałam taki na olx we Wrocławiu
__________________
Nigdy nie mów nigdy
vialo66 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 22:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.