Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-16, 18:34   #3061
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Lethe, gratulacje!!!

Wstawiam zdjęcia pikselowych serc
Są super wąskie, dla mnie idealne
Śliczne są


Ale miałam dzisiaj sytuacje w stacjonarnej S. jak się uspokoję to Wam opiszę. Normalnie tak mnie zirytowały, że aż napisałam do Syfory maila ze skargą na obsługę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:40   #3062
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

dziewczyny potrafilybyscie mi polecić jakiś dobry krem dla kobiety 50+ z dobrym skladem, wyrownujacy koloryt, nawilzajacy, nie ciezki, do skory suchej? Najlepiej dostępny w Douglasie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:40   #3063
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ale miałam dzisiaj sytuacje w stacjonarnej S. jak się uspokoję to Wam opiszę. Normalnie tak mnie zirytowały, że aż napisałam do Syfory maila ze skargą na obsługę
Oooo, w której Cię tak rozwścieczyły ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:42   #3064
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny potrafilybyscie mi polecić jakiś dobry krem dla kobiety 50+ z dobrym skladem, wyrownujacy koloryt, nawilzajacy, nie ciezki, do skory suchej? Najlepiej dostępny w Douglasie
W jakim przedziale cenowym? Nie chcesz nic z Rossmann na -40%?

Mogę polecić nie z D. ale z Yves Rocher serum Omega Riche 3 6 9.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-16 o 18:45
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:44   #3065
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczne są


Ale miałam dzisiaj sytuacje w stacjonarnej S. jak się uspokoję to Wam opiszę. Normalnie tak mnie zirytowały, że aż napisałam do Syfory maila ze skargą na obsługę
a gdzie to tak?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
W jakim przedziale cenowym? Nie chcesz nic z Rossmann na -40%?
cos do 150-200zl najlepiej, wolalabym z Douglasa bo mam bon i go wykorzystam
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:45   #3066
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczne są


Ale miałam dzisiaj sytuacje w stacjonarnej S. jak się uspokoję to Wam opiszę. Normalnie tak mnie zirytowały, że aż napisałam do Syfory maila ze skargą na obsługę
Pisz co Ci zrobiły
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 18:48   #3067
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
a gdzie to tak?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------


cos do 150-200zl najlepiej, wolalabym z Douglasa bo mam bon i go wykorzystam
Yonelle polecam
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 18:51   #3068
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
cos do 150-200zl najlepiej, wolalabym z Douglasa bo mam bon i go wykorzystam
Może coś z Estee Lauder?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:02   #3069
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Yonelle polecam
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Może coś z Estee Lauder?
mówisz ze Yonelle jest fajne, to pooglądam sobie te kremy Dziekuje.
Estee Lauder tez przegladne.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:22   #3070
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Chciałabym kupić 2 aksamitne pomadki sephora. Wiecie może do kiedy są taniej? I czy jest jeszcze jakiś kod rabatowy aktualny może? Coś jak się zapisze do newsletter? Nigdy tam nie zamawiałam. I czy moge zapłacić przelewem pocztowym lub za pobraniem?
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:26   #3071
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Oooo, w której Cię tak rozwścieczyły ?
W Dominikańskiej

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Chciałabym kupić 2 aksamitne pomadki sephora. Wiecie może do kiedy są taniej? I czy jest jeszcze jakiś kod rabatowy aktualny może? Coś jak się zapisze do newsletter? Nigdy tam nie zamawiałam. I czy moge zapłacić przelewem pocztowym lub za pobraniem?
kod: matras15 rabatuje -20%, nie wiadomo do kiedy są taniej ( z aksamitnych tylko 3 kolory są przecenione ). Możesz przelewem płacić i możesz za pobraniem, kosz w S jest taki sam

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
a gdzie to tak?
W Dominikanskiej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 19:33   #3072
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Yonelle polecam
znalazłam taki zestaw: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...tml#info-anker myślicie ze to ten krem w tym zestawie: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000071683.html ? Chyba to kupie, ma ktoś jakies opinie na jego temat, w sieci nie ma za dużo recenzji, ponoc to polska marka.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:42   #3073
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Dominikańskiej



kod: matras15 rabatuje -20%, nie wiadomo do kiedy są taniej ( z aksamitnych tylko 3 kolory są przecenione ). Możesz przelewem płacić i możesz za pobraniem, kosz w S jest taki sam

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



W Dominikanskiej
co Ty mówisz, to chyba miałam farta, bo ostatnio żadna mnie nie wkurzyla Ale ja staram się nie zwracać na nie uwagi
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:42   #3074
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

[QUOTE=aniyam;51424393]W Dominikańskiej



kod: matras15 rabatuje -20%, nie wiadomo do kiedy są taniej ( z aksamitnych tylko 3 kolory są przecenione ). Możesz przelewem płacić i możesz za pobraniem, kosz w S jest taki sam [COLOR="Silver"]

Dziękuje Ci bardzo
A czy jest jakaś kwota minimalna do tego kodu? Wyskakuje mi na czerwono że nie może byc zastosowany do mojego koszyka i że mam go uzupełnić lub zostawić wolne pole

Edytowane przez karola200611
Czas edycji: 2015-05-16 o 19:46
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:48   #3075
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

[QUOTE=karola200611;514245 60]
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W Dominikańskiej



kod: matras15 rabatuje -20%, nie wiadomo do kiedy są taniej ( z aksamitnych tylko 3 kolory są przecenione ). Możesz przelewem płacić i możesz za pobraniem, kosz w S jest taki sam [COLOR="Silver"]

Dziękuje Ci bardzo
A czy jest jakaś kwota minimalna do tego kodu? Wyskakuje mi na czerwono że nie może byc zastosowany do mojego koszyka i że mam go uzupełnić lub zostawić wolne pole
Nie działa na przecenione.
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:49   #3076
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
znalazłam taki zestaw: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...tml#info-anker myślicie ze to ten krem w tym zestawie: https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000071683.html ? Chyba to kupie, ma ktoś jakies opinie na jego temat, w sieci nie ma za dużo recenzji, ponoc to polska marka.
Tak, to polska marka.
Mam inny zestaw Yonelle, ale jeszcze nie używałam. Zatem napiszę o walorach zewnętrznych - słój wygląda oryginalnie i ekskluzywnie, jest opakowany w satynowy woreczek firmowy oraz eleganckie pudełko, w którym znajduje się też niewielka maseczka. Za wygląd duży plus.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:49   #3077
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
co Ty mówisz, to chyba miałam farta, bo ostatnio żadna mnie nie wkurzyla Ale ja staram się nie zwracać na nie uwagi
Uważam, że tam jest najgorsza obsługa ze wszystkich S. we Wrocławiu. To już nie pierwszy raz jak mi tam działają na nerwy, już nie wspomnę o lustrowaniu i ocenianiu klienta po wyglądzie i ubraniu

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość

Dziękuje Ci bardzo
A czy jest jakaś kwota minimalna do tego kodu? Wyskakuje mi na czerwono że nie może byc zastosowany do mojego koszyka i że mam go uzupełnić lub zostawić wolne pole
Nie mam kwoty minimalnej, ale wycwanili się i kod już nie działa na przecenione, jeśli np Aksamitna jest choć jeden kolor przeceniony to nawet na te nieprzecenione nie będzie działał. Jeszcze wczoraj kod działał na przecenione też a dziś już
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:53   #3078
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Pewnie nic. Mam to samo. Pocieszam się tym, że w Answer często są te kody -100zł przy zakupach za 300. Trzeba tylko poczekać
Ojej szkoda trzeba poszukać nowego
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 19:59   #3079
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Tak, to polska marka.
Mam inny zestaw Yonelle, ale jeszcze nie używałam. Zatem napiszę o walorach zewnętrznych - słój wygląda oryginalnie i ekskluzywnie, jest opakowany w satynowy woreczek firmowy oraz eleganckie pudełko, w którym znajduje się też niewielka maseczka. Za wygląd duży plus.
kurcze ciagle się waham, dziekuje Ci bardzo za opinie widziałam zdjęcia w sieci jeszcze przeszukam Douglasa może cos wpadnie mi wyjątkowo w oko
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 20:13   #3080
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dobra ochłonęłam trochę , w wielkim skrócie Paniom w S nie chciało się pracować, wolą plotki między sobą, jak prosisz o pomoc to z wielkim fochem i łaską pomogą tak, że w pięty idzie, w ogóle jak śmiesz człowieku przeszkodzić im w ploteczkach między sobą, już nie wspomnę o tym, że jak idę zawsze ładnie ubrana w markowe ciuchy i pełnym makijażu to latają za Tobą jak psy, a jak jesteś bez makijażu ubrana przeciętnie to żadna nie podejdzie, bo nie wyglądasz na taką, która da jej wypracować premię. Wkurzyłam się i napisałam im takiego maila, bo ma dość tak prostackiego podejścia:

"w dniu dzisiejszym spotkała mnie bardzo przykra sytuacja w Waszej perfumerii w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Chciałam zakupić u Państwa w sklepie kilka produktów m.in. Aksamitną pomadkę Sephora w kolorze Fuchsia, krem o bogatej konsystencji Hydra Life Dior oraz Maskę nawilżającą Hydra Life Dior. Wcześniej sprawdziłam sobie dostępność przez internet i wszystkie produkty były dostępne właśnie w tej perfumerii. Na miejscu ucieszyłam się nawet, ponieważ w sklepie obowiązywał dziś rabat -20% o czym nie wiedziałam wcześniej. Podeszłam do "szafy" Diora i czekam. Chciałam porozmawiać z konsultantką czy poleca te produkty lub czy może proponuje coś innego nawilżającego. Dodatkowo nie mogłam znaleźć w/w pomadki i potrzebowałam pomocy. Niestety żadna z konsultantek nie raczyła podejść, zaoferować pomocy, za to były bardzo pochłonięte wspólnymi rozmowami pod "szafami" z perfumami. Po 15 minutach stania jak "kołek" przy produktach Diora stanowczo poprosiłam jedną z Pań o pomoc w wyszukaniu pomadki, Pani z wielkim fochem i wzrokiem bazyliszka ( no jak ja śmiałam przerwać jej plotki z drugą konsultantką ) zaprowadziła mnie "z łaską" do szafy, jednak nie mogła odnaleźć danego produktu i stwierdziła, że ten produkt jest wycofany i mają go na magazynie,jednak nie może mi go pokazać ani sprzedać, bo jest już na magazynie i nie da rady. Szkoda tylko, że sprawdzając dostępność przez sklep online takiej informacji nie ma i jest on normalnie dostępny w danej perfumerii. Przyznam się, że tak niemiło i nieprofesjonalnie nie zostałam dawno potraktowana, mimo, że jestem Państwa klientką od bardzo dawna i zawsze byłam z obsługi zadowolona. Zauważyłam też fakt, że kiedy przychodzę do Państwa ubrana w bardzo drogie i markowe ubrania, buty z efektownym makijażem to Panie zlatują się jak muchy do lepu oferując swoją pomoc, czasami nawet zbyt natrętnie. Dziś ubrana bardzo przeciętnie i bez makijażu Panie totalnie mnie zignorowały mimo, że chciałam zostawić u Państwa dość sporą kwotę. Nie wiedziałam, że Państwo oceniają swoich klientów poprzez pryzmat wyglądu ( im drożej ubrana tym więcej ma pieniędzy i tym więcej może kupić, warto ją obsłużyć ). Pozory dość często mylą. Mówię to z własnych dzisiejszych doświadczeń. Gdy przychodzę do Państwa ubrana jak "gwiazda" nigdy nie mam problemu z obsługą. Takie podejście do klienta i dzisiejsze zachowanie Pań konsultantek zdecydowanie zniechęciło mnie do zakupów i wolałam dołożyć 20% ceny ale zakupić produkty Diora u Państwa konkurencji. Pozostał tylko niesmak i rozczarowanie.
Z poważaniem"


No i to tyle, niby nic wielkiego, ale wkurza mnie takie podejście, a dziś to już przegięły, zobaczymy czy coś odpiszą.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 20:18   #3081
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Ja tam wolę jak do mnie nikt nie podbiega i nie pyta "w czym pomóc", a zawsze za mną biegają, jakby się bały że coś ukradnę..
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 20:22   #3082
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja tam wolę jak do mnie nikt nie podbiega i nie pyta "w czym pomóc", a zawsze za mną biegają, jakby się bały że coś ukradnę..
No własnie ja zazwyczaj też tak mam, że biegają za mną jak jestem dobrze ubrana i umalowana, ale dziś ubrana dość normalnie bez makijażu i gdzie potrzebowałam pomocy zlewka totalna, bo się pewnie paniom nie opłacało, bo za biednie wyglądałam i do tego te plotki, fochy, że jak śmiem im przeszkadzać w obmawianiu innych, nawet się im nie chciało na magazyn zajrzeć itp
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 20:34   #3083
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No własnie ja zazwyczaj też tak mam, że biegają za mną jak jestem dobrze ubrana i umalowana, ale dziś ubrana dość normalnie bez makijażu i gdzie potrzebowałam pomocy zlewka totalna, bo się pewnie paniom nie opłacało, bo za biednie wyglądałam i do tego te plotki, fochy, że jak śmiem im przeszkadzać w obmawianiu innych, nawet się im nie chciało na magazyn zajrzeć itp
Ja tam zawsze wchodzę na sportowo i bez makijażu, więc pewnie mnie pilnują bo tak biednie wyglądam:p
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 20:42   #3084
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ja tez nie lubie manualnego i nie chodze na nie. Twarz wygląda po tym jak pobojowisko
Ano niestety potem poprawa jest chwilowa a i tak wszystko wraca. Kiedyś o tym czytałam i kto wie czy nie miałam zdartej jakiejś warstwy ochronnej z twarzy po tym manualnym i skóra broniła się wypryskami/zaskórnikami, tragedia.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 20:43   #3085
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja tam zawsze wchodzę na sportowo i bez makijażu, więc pewnie mnie pilnują bo tak biednie wyglądam:p
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 21:19   #3086
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uważam, że tam jest najgorsza obsługa ze wszystkich S. we Wrocławiu. To już nie pierwszy raz jak mi tam działają na nerwy, już nie wspomnę o lustrowaniu i ocenianiu klienta po wyglądzie i ubraniu



Nie mam kwoty minimalnej, ale wycwanili się i kod już nie działa na przecenione, jeśli np Aksamitna jest choć jeden kolor przeceniony to nawet na te nieprzecenione nie będzie działał. Jeszcze wczoraj kod działał na przecenione też a dziś już
Potwierdzam wczoraj kod działał, bo zamawiałam perfumy dla męża przecenione i parę syphorowych duperelków. Swoją drogą bardzo dziękuję za cynk, że kod rabatował przecenione, 50zl zaoszczędzone.

Co do oceniania po wyglądzie, mam wrażenie że w większości 'lepszych' sklepów tak jest. Niskie to i często mylne.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 21:32   #3087
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Dziekuje Dziewczyny za wszystkie zyczenia!
Corka rzeczywiscie jest jak Anioł - dlugo spi, nie marudzi, a jak zakwili to tak delikatnie Poza tym Sama Słodycz Musiala zostac Anielką
Jestesmy w szpitalu w Plocku. Mam nadzieje ze we wtorek puszcza nas do domu

Ściskam Was mocno!
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 21:47   #3088
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dobra ochłonęłam trochę , w wielkim skrócie [...]
nie przejmuj się, to standard w tego typu sklepach...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 21:49   #3089
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Kochane jakie kody wchodzą do D. teraz?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 22:51   #3090
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Aniyam - 'buty efektownymm makijazem' mnie rozwalily. Mnie na szczescie nigdy taka sytuacja nie spotkala, ale takie zachowanie moze powaznie wkurzyc. Ciekawe czy odpisza cos wiecej, niz standardowa formulka.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 09:06:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.