Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 10:11   #2221
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tak przyglądając się obu pędzlom, do których podałaś link wygląda, że "ładowane" są od tyłu trzonka, czyli możliwe, że jednak się samego pędzla nie da oddzielić.
Mi się najbardziej podoba TAKIE rozwiązanie. TU jest link do YT, gdzie dziewczyna go dokładnie opisuje. Do tego mini kabuki z EDM i super zestaw do torebki gotowy. Gorzej, że cena mnie osobiście odrzuca i nie będę zamawiać samego pudełeczka. Nie mniej jednak takie rozwiązanie odpowiadało by mi najbardziej.
Fajne to rozwiązanie, ale cena rzeczywiście odstraszająca
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:54   #2222
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Można znacznie taniej upolować tą puderniczkę na Ebay. kiedyś sprawdzałam, bo też mnie zainteresowała. Wychodziło nawet 9-10$ z przesyłką
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:57   #2223
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Można znacznie taniej upolować tą puderniczkę na Ebay. kiedyś sprawdzałam, bo też mnie zainteresowała. Wychodziło nawet 9-10$ z przesyłką
No i robi się ciekawie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:27   #2224
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

nowe promocje walentynkowe sie zaczynają.....
a puderniczka fajna, chociaz raczej nie kuie bo jak rano się maluje minerałami to do wieczora nic nie musze poprawiać
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:46   #2225
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mi chyba róże nie służą.. po EDM mialam krosty, po Buff'd również
No i pierwszy raz w zyciu mam pryszcza miedzy oczami. lol no ale tam tylko podklad był.. moze Serecite mi nie sluzy?? Moze ten skladnik Kaolin Clay.. cos mnie sie wydaje ze tak, ale glowy nie dam sobie uciąć.

Weszłam na stronkę EDM i chciałam zobaczyc jaki kolorek bylby dla mnie, bo chce sie wymienic za mój Light Olive na cos z Beige lub Buff a moze z golden? Bo jak mam na sobie multi tasking to czuje sie troche jak trup, chociaz odcien niby dobry.. ale jest mało ciepły

oze golden fawn/ligt.. a moze medium beige neutral..

w ogole light olive nie wyglada tak zolto/zielono i ciemnawo na stronie.. a na twarzy masakra.. jakby mnie ktos obsmarował zgnilymi algami.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:47   #2226
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Przegladam tak sobie kolejne firmy, i przegladam. I caly czas natykam sie w skladach na rozne dziwne rzeczy:

boron nitride
magnesium stearate
silica
silica microspheres
calcium carbonate
avena sativa
silk powder
rice powder
squalane


Co o tym myslicie? Tych nizej wymienionych jakos sie nie boje, ale z drugiej strony pewnie juz takich mineralow nie mozna zbyt dlugo przechowywac, nie sa az tak dobre przy cerach tradzikowych/sklonnych do zapychania? A te z pierwszej polowy? Czy moga jakos zaszkodzic (widzialam tylko, ze Lorri pisala o silice, ale czy jej mikrosfery maja takie samo dzialanie?)?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-01-26 o 13:07
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:56   #2227
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Przegladam tak sobie kolejne firmy, i przegladam. I caly czas natykam sie w skladach na rozne dziwne rzeczy:

boron nitride
magnesium stearate
silica
silica microspheres
calcium carbonate
avena sativa
silk powder
rice powder
squalane


Co o tym myslicie? Tych z nizej wymienionych jakos sie nie boje, ale z drugiej strony pewnie juz takich mineralow nie mozna zbyt dlugo przechowywac, nie sa az tak dobre przy cerach tradzikowych/sklonnych do zapychania? A te z pierwszej polowy? Czy moga jakos zaszkodzic (widzialam tylko, ze Lorri pisala o silice, ale czy jej mikrosfery maja takie samo dzialanie?)?
boron nitride- część osób jest na niego uczulona
magnesium stearate
silica -
krzemionka, ma działanie matujące
silica microspheres
-jw.
calcium carbonate
avena sativa
to nazwa łacińska owsa
silk powder -
sproszkowane łupinki jedwabników
rice powder-
sproszkowany ryż
squalane
- to naturalna substancja występujaca w ludzkim sebum, ma działanie nawilżające i natłuszczające ale minerałem nie jest
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 13:07   #2228
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
boron nitride- część osób jest na niego uczulona
magnesium stearate
silica -
krzemionka, ma działanie matujące
silica microspheres
-jw.
calcium carbonate
avena sativa
to nazwa łacińska owsa
silk powder -
sproszkowane łupinki jedwabników
rice powder-
sproszkowany ryż
squalane
- to naturalna substancja występujaca w ludzkim sebum, ma działanie nawilżające i natłuszczające ale minerałem nie jest

Rozwielitka,
dzieki, ale tak ogolnie co to jest, to juz wiedzialam Zwlaszcza te ostatnie 4, jako mazidlana biochemiczka Tak sie po prostu ogolnie zastanawiam czy olewac za dlugi sklad i cieszyc sie, ze to i tak mniej niz w kosmetykach drogeryjnych, czy szukac jak najkrotszych skladow, takich typowo mineralnych
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:20   #2229
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

małe uzupełnienie dla początkujących:

magnesium stearate- stearynian magnezu, substancja przeciwzbrylająca, nieszkodliwa-wykorzystuje się ją nawet do produkcji cukierków

calcium carbonate- węglan wapnia, nieorganiczny związek chemiczny, podstawowy składnik wielu minerałów, nieszkodliwy



Rocki, a to musisz sama stwierdzić co Ci służy Ja dodatków nie lubię
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:23   #2230
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
małe uzupełnienie dla początkujących:

magnesium stearate- stearynian magnezu, substancja przeciwzbrylająca, nieszkodliwa-wykorzystuje się ją nawet do produkcji cukierków

calcium carbonate- węglan wapnia, nieorganiczny związek chemiczny, podstawowy składnik wielu minerałów, nieszkodliwy



Rocki, a to musisz sama stwierdzić co Ci służy Ja dodatków nie lubię
Hanneke ma rację, też wolę bez dodatków, ale sama musisz podjąc decyzję czego oczekujesz.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:26   #2231
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Hanneke ma rację, też wolę bez dodatków, ale sama musisz podjąc decyzję czego oczekujesz.
Najlepiej popróbować. Jeśli masz wrażliwą skórę, to dodatki mogą stanowić problem, ale mi np. STF ryżowy bardzo leży. Ładnie wygładza i nie zapycha, ale ja nie mam zbyt wrażliwej skóry. Lubię też dodatki jedwabne w pudrach
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 13:31   #2232
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Takie dozowniki z pedzlem mozna kupic za kilka zlotych w wielu sklepach kosmetycznych albo w hipermarketach na dziale kosmetycznym. Ciagle to widuje gdzies, poszukajcie. Ale osobiscie odradzam takie wynalazki, sa niehigieniczne, a nawet jesli bedzie sie probowac to czyscic to zawsze czesc proszku sie zmarnuje, poza tym aplikacja z takiego pedzla wychodzi nierownomiernie, odradzam jesli chodzi o uzywanie tego do podkladu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:10   #2233
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czyli Dispensing Brush będzie dla mnie bezużyteczny. Puderniczka z BE rzeczywiście fajna, właśnie o taką mi chodziło. Ja nosiłabym tylko puder do matowienia, nie podkład.

Co do stearynianu magnezu, to jest to bardzo pomocny składnik. Zwiększa przyczepność pudrów, cieni, różów itp. Jest dodawany w bardzo małych ilościach, inaczej produkty by się lepiły. W sklepach z surowcami można znaleźć sporo informacji na temat dodatków do kosmetyków mineralnych (CS, TKB, Conservatorie).

Stearynian magnezu i węglan wapnia to sole mineralne

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-26 o 15:48
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:18   #2234
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

[quote=pastereczka;1066559 6]nowe promocje walentynkowe sie zaczynają.....
a puderniczka fajna, chociaz raczej nie kuie bo jak rano się maluje minerałami to do wieczora nic nie musze poprawiać[/quote


szczęsciarra...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:51   #2235
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Można znacznie taniej upolować tą puderniczkę na Ebay. kiedyś sprawdzałam, bo też mnie zainteresowała. Wychodziło nawet 9-10$ z przesyłką
Hanneke dzięki za informację, będę musiała jej koniecznie poszukać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:44   #2236
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Proszę bardzo Nie wiem jak teraz, ale kiedyś było ponad 20 aukcji tej puderniczki.



Dziewczyny jest odp. szefowej w sprawie nowego podforum mineralnego. Może warto wyrazić opinię i trochę powalczyć o "nasze nowe miejsce"? http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=146
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:38   #2237
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Nie wiem jak teraz, ale kiedyś było ponad 20 aukcji tej puderniczki.



Dziewczyny jest odp. szefowej w sprawie nowego podforum mineralnego. Może warto wyrazić opinię i trochę powalczyć o "nasze nowe miejsce"? http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=146
Ale kiszka. Przecież gdyby dało się nad tym zapanować w kilku wątkach, to nikt nie myślałby o walczeniu o nowe podforum.
Tak naprawdę minerałomania dopiero się zaczyna i rozkręca. Za kilka tygodni wątków różnych firm produkujących kosmetyki mineralne będzie co najmniej 2 razy więcej, chociaż patrząc na tempo rozwoju to sądzę, że to raczej bardzo ostrożna wizja.
Szkoda byłoby tego nie wykorzystać i nie oddzielić. Mam nadzieję, że to nie jest ostateczna decyzja
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:53   #2238
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale kiszka. Przecież gdyby dało się nad tym zapanować w kilku wątkach, to nikt nie myślałby o walczeniu o nowe podforum.
Tak naprawdę minerałomania dopiero się zaczyna i rozkręca. Za kilka tygodni wątków różnych firm produkujących kosmetyki mineralne będzie co najmniej 2 razy więcej, chociaż patrząc na tempo rozwoju to sądzę, że to raczej bardzo ostrożna wizja.
Szkoda byłoby tego nie wykorzystać i nie oddzielić. Mam nadzieję, że to nie jest ostateczna decyzja
... No to ciekawe czemu na forum MODA jest podforum o zagranicznych zakupach.. nie daloby sie tego w "dedykowanym" watku opanowac?

Smieszne to jest dla mnie!

W ogole "Pytania do wizazystki" tak troche nijak się mają do wątków minerałowych i przydalo by sie takie podforum.

Dziwne rozumowanie "wyższych".

Co do mineralow.. nalozylam dzis cienie na mokro pędzlem z naturalnego wlosia.. no i efekt znikomy potem wzielam aplikator no i wtedy dpiero bylo lux malinka.. wiec pędzel chyba sobie daruje, bo kolory sa strasznie jasne, nawey mimo nalozenia na mokro.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:29   #2239
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu do nas potwierdzenia nie doszły z Joppa
Nie dostałam jeszcze odpowiedzi od nich. Na szczęście znalazłam skopiowaną do worda stronę potwierdzająca płatność, powrotną z PP, z numerem zamówienia, więc nie powinno być problemu, przesłałam im ten numer. Sęk w tym, że w razie czego nie pamiętam co zamówiłam Ale nie ma to jak się zabezpieczyć na wszystkich frontach (printscreeny, kopie info w wordzie itp)


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A może to Wasze zabezpieczenia antyspamowe na poczcie zablokowały ich maile. Ja miałam kilka takich sytuacji w pracy tzn. musiałam specjalnie niektórych kontrahentów wpisywać na listę tzw. białych nadawców, bo ich maile nie chciały przejść, mimo że oni nie przesyłali spamu.

Teraz mi się skojarzyło, że nawet jak się na truskawie zamawia, to oni na końcu piszą, żeby ich maila dodać do listy odbiorców, bo zabezpieczenia antyspam mogą zablokować pocztę od nich.
Masz oczywiście rację, nauczona doświadczeniami swoimi i innych pierwsze co sprawdzam to filtry i foldery spamowe. Ale nic nie dotarło. Dziwne. Zobaczymy, czy, i co odpiszą.
__________________

alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 21:27   #2240
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Gdzies (dawno temu przewinelo sie pytanie, moze retoryczne, Lorri - o nakladanie pudru wacikiem. Przez lata tak nakladalam pudry sypkie (Meteoryty, La Prairie, Hauschke) - i bylo ok. Pedzla wtedy nie umialam uzywac, nie mialam dobrego, gabeczka wszystko sie rozlatywalo. Zwykly wacik stanowil najlepsze rozwiazanie. I jakie higieniczne!
A propos pedzli, widze juz ze moje EDM-owe dluugo beda szly. Jesli w ogole do mnie dotra. Wobec tego zakupilam dzisiaj "byle jaki" skosniak z Inglota. Z takim zestawem (LH kabuki i skosniak) mozna juz zyc
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:54   #2241
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Gdzies (dawno temu przewinelo sie pytanie, moze retoryczne, Lorri - o nakladanie pudru wacikiem. Przez lata tak nakladalam pudry sypkie (Meteoryty, La Prairie, Hauschke) - i bylo ok. Pedzla wtedy nie umialam uzywac, nie mialam dobrego, gabeczka wszystko sie rozlatywalo. Zwykly wacik stanowil najlepsze rozwiazanie. I jakie higieniczne!
A propos pedzli, widze juz ze moje EDM-owe dluugo beda szly. Jesli w ogole do mnie dotra. Wobec tego zakupilam dzisiaj "byle jaki" skosniak z Inglota. Z takim zestawem (LH kabuki i skosniak) mozna juz zyc
Hmm a nie masz wrażenia, że dużo kosmetyku się marnuje przy aplikacji wacikiem? Ja tak kiedyś robiłam i za każdym razem dużo pudru szło do kosza.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 21:57   #2242
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Fakt, ale przy mineralach nabiera sie malutko.. no i Lorri chodzilo o rozwiazanie mobilne, tylko do na wyjscia. Na codzien nie wyobrazam sobie aplikowania mineralkow czyms tak przyziemnym jak wacik
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 22:18   #2243
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Nie dostałam jeszcze odpowiedzi od nich. Na szczęście znalazłam skopiowaną do worda stronę potwierdzająca płatność, powrotną z PP, z numerem zamówienia, więc nie powinno być problemu, przesłałam im ten numer. Sęk w tym, że w razie czego nie pamiętam co zamówiłam Ale nie ma to jak się zabezpieczyć na wszystkich frontach (printscreeny, kopie info w wordzie itp)



Masz oczywiście rację, nauczona doświadczeniami swoimi i innych pierwsze co sprawdzam to filtry i foldery spamowe. Ale nic nie dotarło. Dziwne. Zobaczymy, czy, i co odpiszą.
Ja juz 2 razy robilam zamowienia z JOPPA i ani razu nie dostalam ZADNEGO maila..Tez mnie to denerwuje bo jedyne co mam to info z paypala ze taka a taka kwota zostala przelana na konto Joppa.Teraz czekam na 2 zamowienie i prawie nie pamietam co zamawiałam...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 00:22   #2244
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Gdzies (dawno temu przewinelo sie pytanie, moze retoryczne, Lorri - o nakladanie pudru wacikiem. Przez lata tak nakladalam pudry sypkie (Meteoryty, La Prairie, Hauschke) - i bylo ok. Pedzla wtedy nie umialam uzywac, nie mialam dobrego, gabeczka wszystko sie rozlatywalo. Zwykly wacik stanowil najlepsze rozwiazanie. I jakie higieniczne!
Dzięki Ci!
Ja taka nieoświecona w temacie, ponieważ... jak żyję nie używałam pudrów sypkich. Zawsze tylko prasowane z uwagi na to, że korektor był kremowy i nakładany precyzyjnie, a najlżejsze pociągnięcie pędzla niweczyło efekt. Z minerałami jest zupełnie inna bajka. Higieniczność rozwiązania to potężny argument za. Podobnie jak prostota . O zużycie pudru się nie martwię, bo to rzeczywiście tylko do wersji mobilnej. Poza tym będę miała dużo prochu z Conservatorie . Teraz żałuję, że nie wzięłam mniejszych słoiczków. Ale z tym to już mały problem.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 07:57   #2245
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja zastanawiam się, ile zamówić słoiczków na próbki minerałków, bo mam już kupę torebek, lecą kolejne (!) no i nie kryjmy, ze słoiczka lepiej się nabiera. Chyba poczekam aż przyjdzie zamówienie wspólne z kumpelą i wtedy hurtem zamówimy może tak ze 30?

edit:

Czy ktoś już zamawiał te sloiczki 5g z ZSK? Jakieś opinie?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-01-27 o 08:53
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:04   #2246
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Nie dostałam jeszcze odpowiedzi od nich. Na szczęście znalazłam skopiowaną do worda stronę potwierdzająca płatność, powrotną z PP, z numerem zamówienia, więc nie powinno być problemu, przesłałam im ten numer. Sęk w tym, że w razie czego nie pamiętam co zamówiłam Ale nie ma to jak się zabezpieczyć na wszystkich frontach (printscreeny, kopie info w wordzie itp)
wysłałam w niedzielę maila o treści którą Wam wklejałam , razem z nr obu transakcji i na razie milczą

dziewczyny mamy forum
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:40 Powód: post pod postem
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:14   #2247
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Gdzie???!!!!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:15   #2248
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Gdzie???!!!!
Aga się zgodziła http://www.wizaz.pl/forum/showthread...2#post10682382
Idźcie, podziękujcie i dawajcie typy na moderatora (albo i dwóch nawet)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-01-27 o 10:21
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:24   #2249
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny czy któraś miała już do czynienia z podkłądem mineralnym firmy Vichy? Aera Teint Mineral - jakoś nowość...
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:28   #2250
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Och, może jak wrócę wieczorkiem z pracy to już nowe forum będzie?

A przeniosą nasze dotychczasowe wątki? Wypadałoby w sumie.

Będziemy się kisiś w tych naszych minerałach :P
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.