Podcinanie końcówek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-31, 12:09   #31
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Podcinanie końcówek

ja bylam u fryzjerki we wtorek zeby mi lekko wydegażowała.. no ale nie ktore koncówki dalej rozdwojone;/ niestety
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 22:59   #32
martolka
Raczkowanie
 
Avatar martolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Słupca
Wiadomości: 124
Wyślij wiadomość przez ICQ do martolka GG do martolka Wyślij wiadomość przez MSN do martolka Send a message via Skype™ to martolka
Dot.: Podcinanie końcówek

ja juz nie obcinałam wlosków od listopada,dla mnie to bardzo duzo,poniewaz zawsze obcinalam co ok 3-4 mies. TEraz zapuszczam i jakos nie widze,zebym miała rozdwojone koncówki,a uzywam bardzo czesto prostownicy.Chyba,ze mam juz je tak rozdwojone,ze juz nie widze
martolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 08:55   #33
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
moga byc suche, matowe, moga wypadac...
u mnie i tak sa suche i matowe mimo ze podcinam
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 09:33   #34
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez Silly Pokaż wiadomość
Z tego co wiem jeslo ktos zapuszcza wloski to powinno sie podcinac minimalnie co 3 miesiace,wlos wtedy sie wzmacnia i robia sie po jakims czasie gesciejsze.Nie slyszalam zeby wlosy szybciej rosly ale trzeba podcinac bo koncowki najbardziej sie niszcza od suszarek,prostownic,lokow ek itp....
ja własnie jestem w trakcie zapuszczania włosków. Zgadzam sie ,ze wloski powinno sie podcinac co miesiac...podcinalam tak przez dlugi czas i wlosy ciagle byly jednej dlugosci teraz jestem juz 2,5 miesiaca bez podcinania zapuszczam podetne je za miesiac
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 09:35   #35
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
ja bylam u fryzjerki we wtorek zeby mi lekko wydegażowała.. no ale nie ktore koncówki dalej rozdwojone;/ niestety
Być moze brakuje Ci troche witaminek lub wlos ma naruszona strukture?? skoro rozdwajaja sie juz swiezo po podcieciu?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:10   #36
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Podcinanie końcówek

To ja tak trochę z innej beczki:

chce sobie podciąć końcówki (muszę wyrównać włoski po ostatnim mega cieniowaniu zafundowanym mi przez fryzjera), ale w każdym zakładzie fryzjerskim, w którym byłam liczą sobie za to, jak za "normalne" strzyżenie!!
Dla mnie to lekka przesada.

Ile płacicie za podcięcie końcówek??

Może któraś wie, gdzie w Krakowie można podciąć końcówki za rozsądną cenę??
__________________


Edytowane przez wąż
Czas edycji: 2007-04-04 o 18:11
wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 22:17   #37
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Podcinanie końcówek

ja u osiedlowej fryzjerki place ok 20 zl (za same koncowki)

na bardziej drastyczne ciecia sie nie wybieram (jakos nie mam odwagi :P)
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 14:17   #38
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Podcinanie końcówek

Ja też zapuszczam ale tak napradę to co miesiąc jestem u fryzjerki żeby coś podrównać zmienic etc. więc moje końcówki nie mają się kiedy rozdwoić
Ania Brunetka - moja góra 10 bierze za końcówki, a naprawde super ścina a chodze do niej ja wiem z 10 lat prawie od jakiegos czasu co 2 tyg grzywke podciąć
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:50   #39
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Podcinanie końcówek

no 10 zl to faktycznie niedrogo chociaz ja z tej fryzjerki do ktorej chodze tez jestem zadowolona (rowniez chodze do niej podcinac wlosy juz od bardzo dawna), podcina mi zawsze dobrze - jak powiem ze chce sciac 2 cm to scina mi 2 a nie 10 cm dlatego ja lubie i nie zamienie na inna a te 20 zl to jeszcze nie tak zle szczegolnie ze ja chodze podciac koncowki (az wstyd sie przyznac) tak co 5 miesiecy (bo zapuszczam)
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:54   #40
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Podcinanie końcówek

Dobrze, ze trafiłam na ten watek, przypomniał mi, ze czas najwyższy zajsc do fryza podciąć końcówki...
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:49   #41
naatii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Podcinanie końcówek

Piszecie że po podcinaniu końcówek włosy nie rosną szybciej...
To chyba jednak zależy od włosów bo po fryzjerze moje włosy zawsze bardzo szybko rosną, nawet po 2 tygodniach już widać że są dłuższe, natomiast potem już coraz wolniej i mam wrażenie że stoja w miejscu.. wiec znowu ide do fryzjera
naatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 00:01   #42
Pajal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
GG do Pajal
Dot.: Podcinanie końcówek

widzę że same kobiety tutaj, ale to dobrze kobitki mądre to mi powiedzą a pytanie jest takie ile cm mam podcinać końcówki włosów bo wypadają mi niby mi sie rozdwajają włosy mam że tak powiem prawie do tyłka heheh a jak usłyszalem ze trzeba opciać połowe włosów to umarłem no bo tu choduje włosy jakies 5 lat i nagle w 5 min opciąć nie podoba mi sie taki interes wiec pytam was drogie panie ile sie podcina tych końcówek to se wezme i sam se podetne tylko nie piszcie tez ze poowa tego co mam, albo ''najlepi obetnij sie na łyso'' taki interes tez mi sie nie podoba heheh.
Pozdrawiam i czekam na jakies info
Pajal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 08:42   #43
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez Pajal Pokaż wiadomość
widzę że same kobiety tutaj, ale to dobrze kobitki mądre to mi powiedzą a pytanie jest takie ile cm mam podcinać końcówki włosów bo wypadają mi niby mi sie rozdwajają włosy mam że tak powiem prawie do tyłka heheh a jak usłyszalem ze trzeba opciać połowe włosów to umarłem no bo tu choduje włosy jakies 5 lat i nagle w 5 min opciąć nie podoba mi sie taki interes wiec pytam was drogie panie ile sie podcina tych końcówek to se wezme i sam se podetne tylko nie piszcie tez ze poowa tego co mam, albo ''najlepi obetnij sie na łyso'' taki interes tez mi sie nie podoba heheh.
Pozdrawiam i czekam na jakies info
To zależy od tego na jakiej długości są zniszczone.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 13:43   #44
asiczka191
Przyczajenie
 
Avatar asiczka191
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 5
Dot.: Podcinanie końcówek

eyy! a ja słyszłam o takiej metodzie... zwinąc na palec troche włosów i te co wystają poobcinac(nie wiem czy zrozumiałyscie o co kaman ale starałam sie: ) I w ten oto sposób bedziecie miec "zdrowe" koncówki bez uszcerbku na długosci włosa lol
__________________
... 2b or not 2b...
asiczka191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:20   #45
Victor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Podcinanie końcówek

A ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale odnoszące się do podcinania końcówek...
Otóż, ja jestem osobnikiem płci brzydszej i mam dłuższe włosy. Nie jakieś tam strasznie długie, tylko tak średnio długie. Zawsze chciałem zapuścić i gdy teraz zapuściłem (nie ścinałem od maja) to okazało się że gdy moje włosy są dłuższe to końcówki lekko się kręcą. Kręcą się TYLKO NA KOŃCACH włosów i to tylko z tyłu głowy i po bokach. Trochę mnie to drażni, bo wolałbym proste (prostsze), w dodatku gdy mi się kręcą to na mojej głowie jest taka niesymetria - z jednaj strony zakręcone inaczej i mocniej niż z drugiej. :/ I tu jest moje pytanie: czy jak podetnę końcówki to czy to coś zmieni? Czy jak podetnę to jest możliwość że loczki znikną lub się zmniejszą? Przypomnę, że od maja żadna golarka ani nożyczki nie miały zetknięcia z moimi włosami, więc tak czy tak będę musiał iść do fryzjera na podcinanie bo jeszcze ani razu nie byłem, a chcę sie po prostu dowiedzieć czy mogę na coś liczyć.
Victor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:40   #46
Sonia :-)
Raczkowanie
 
Avatar Sonia :-)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Podcinanie końcówek

A jak myślicie, co ile i ile podcinac żeby włosy nie stały w jednym miejscu tylko były coraz dłuższe?
__________________
"Dla mnie to nic. Nowe milenium, nowy wiek czy nowy rok. Dla mnie to jeszcze kolejny dzień, kolejna noc. Słońce, księżyc, gwiazdy pozostaną te same."
Dalajlama
Sonia :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 16:08   #47
palkapalka
Przyczajenie
 
Avatar palkapalka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Podcinanie końcówek

To prawda włosy po podcięciu nie rosą szybciej, ale kiedy są długo nie podcinane to zwyczajnie się kruszą, dlatego stoją w miejscu.
Jedyn słowem podcinanie służy zapuszczaniu...

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

No to zależy jak bardzo są niszczone, najlepiej co miesiąc centymetr (nie cały), a jak widzisz że wszystkow pożądku to żadziej...
palkapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:23   #48
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Podcinanie końcówek

witam ja mam natomiast takie pytanie.
Mam włosy sciete do trojkąta, ale mam ich 2 warstwy. Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi
Znalazłam filmik na youtube gdzie dziewczyna na rowniez sciete wlosy do trojkąta, ale niestety ona ma wiecej tych warstw.
Czy taka samą metodą dałoby się obiąc i moje włosy? Bardzo prosze o odpowiedz bo juz borykam sie z ta decyzja obcięcia swoich wlosow od bardzo dawna!
zalączam filmik, z gory dziekuje !
http://www.youtube.com/user/rosebud1...13/Pyo7DXKT3lg
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 16:57   #49
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Podcinanie końcówek

co miesiac do fryzjera? jesli wlosy rosna okolo 2cm na miasiac i to przy dobrym odzywianiu wiec fryzjerka musialaby obcinac tylko 1 cm. przy rownej dlugosci wlosow moze byloby to i mozliwe ale przy wlosach cieoniowanych..?. a zreszta dla fryzjerki 1 cm to jest minimum ze 3-4 bo sciac 1 cm nie jest latwo. takim sposobem zapuszczanie wlosow trwalo by lata
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 19:18   #50
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Podcinanie końcówek

pliz, pliz, ponwiam prośbe!
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 19:44   #51
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
To polega na tym, że cebulka czuje mniejszy ciężar włosa.
Co prawda przy samej końcówce efekt ten jest niewielki (bo ile może ważyć 1cm włosa?), ale zawsze coś.
nie zgadzam sie. Dwa miesiace temu scielam wlosy z dlugich na krotkie no i dopiero mam sporo lzejsze... ale odrastaja w podobnym tempie.

Koncowki standardowo raz na 3 miesiace. Mozna probowac je wzmacniac, jednak przy dluzszych i tak sa wiecznie narazone na urazy mechaniczne. Ja teraz na pewno nie zetne po 3 miesiacach, bo zaluje sciecia na krotkie i zapuszczam i kazdy milimetr jest dla mnie wazny, a przy krotkich (prawie prawie juz poldlugich) wlosach koncowki mniej sie niszcza.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:40   #52
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Podcinanie końcówek

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
pliz, pliz, ponwiam prośbe!
Na pewno się da, tylko jeśli zamierzasz zrobić to sama, a nigdy wcześniej tego nie robiłaś, to wątpie w powodzenie całej operacji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 01:12   #53
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Podcinanie końcówek

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;18354184]Na pewno się da, tylko jeśli zamierzasz zrobić to sama, a nigdy wcześniej tego nie robiłaś, to wątpie w powodzenie całej operacji.[/QUOTE]
Ale kiedys do wprawy sie dojdzie
chodzi o to czy tą metodą podetnę sobie włosy do tego trojkąta, nie zwiększając wartsw (2 i tyle, ta laska ma wiecej )

mimo wszystko dzieki za odpowiedz. Mylse ze trzba sie nameczyc z tym podcinaniem samemu sobie, ale jest to osiągalne :P

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
nie zgadzam sie. Dwa miesiace temu scielam wlosy z dlugich na krotkie no i dopiero mam sporo lzejsze... ale odrastaja w podobnym tempie.

Koncowki standardowo raz na 3 miesiace. Mozna probowac je wzmacniac, jednak przy dluzszych i tak sa wiecznie narazone na urazy mechaniczne. Ja teraz na pewno nie zetne po 3 miesiacach, bo zaluje sciecia na krotkie i zapuszczam i kazdy milimetr jest dla mnie wazny, a przy krotkich (prawie prawie juz poldlugich) wlosach koncowki mniej sie niszcza.
prawda wlosy dlugie sa bardziej podatne sa na urazy mechaniczne. Ocieraja sie o ubrania i to je niszczy bardziej niz te ktore nie maja stycznosci z odziezą
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 11:56   #54
tinakn
Raczkowanie
 
Avatar tinakn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Obcinać końcówki ? Czy to na pewno konieczne ?

Dziewczyny powiedzcie mi coś na temat podcinania końcówek
Czy to w ogóle jest konieczne? I tak za dwa tygodnie bedzie to samo a wlosy coraz krótsze..................
__________________
Pierwsze 40 lat naszego życia dostarcza nam tekstu ,reszta jest komentarzem
tinakn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:22   #55
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Podcinanie końcówek

udalo sie wszystko gites wyszło wlasnie wg. tego sposobu ^^

Co do podcinania, mysle ze jak nie uzywasz suszarek i prostownic to chodzc do fryzjera zeby Ci podcinała 1 cm co 4 miesiące wystarczy.
Jak ktos uzzywa suszarki lub prostowncy powinien co 2-3 miechy.
Podcina sie, bo jezeli są juz zniszczone to rosną, ale co z tego jak sie beda kruszyc i widac ze są zniszczone? Wlosy wygladaja na zdrowe i dla chyba wlasnego komfortu
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 01:03   #56
totitamto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Podcinanie końcówek

hej dziewczyny. ja podcinam wlosy sama, maszynka do wlosow mojego chlopaka. wlosy dziele na 3 warstwy poziomo. pierwsza to grzywka- mniej wiecej od srodka glowy , a pozniej reszte wlosow na 2 czesci. glowe nachylam do przodu i podcinam kazda z warstw po koleji. mam w miare dlugie wlosy i krecone, wiec nawet jakby bylo cos krzywo to nie bedzie to zauwazalne zdecydowalam sie na ten sposob, bo jak odwiedzalam fryzjera to zawsze skracal mi ok. 4 cm wlosow, a przeciez nie o to chodzi. teraz wiem sama jak podetnac koncoweczki,. zabieg wykonuje co 2 miesiace i podcinam doslownie 5mm co jest praktycznie nie widoczne a poprawia wyglad wloska. mysle,ze to jest dobry sposob,ale tylko jak sie ma krecone wloski, bo na prostych to pewnie od razu widac wszelkie nierownosci. Pozdro

Edytowane przez totitamto
Czas edycji: 2010-10-10 o 01:10
totitamto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:54   #57
Kamira2580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Podcinanie końcówek

gratuluje odwagi i talentu w samodzielnym podcinaniu koncowek Ja tez podzielam Twoje zdanie odnosnie skracania wlosow przez fryzjerow - jeszcze niegdy nie wyszlam stamtąd zadowolona, jeszcze nigdy nie moglam powiedziec "właśnie tak miało być"... zawsze ich "skracanie" konczy sie na 5 cm, a ja przeciez chce zapuscic włosy:P
Ścinanie końcówek włosów zapobiega ich dalszemu rozdwajaniu się, włosy są zdrowsze, nie plączą się i łatwiej jest je wymodelować.
Niedługo wybieram sie do fryzjera - znowu strace wiecej, niz bym chciala, ale moje wlosy beda zadowolone
__________________
http://www.idealnefryzury.pl

Edytowane przez Kamira2580
Czas edycji: 2010-10-11 o 08:55
Kamira2580 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 09:16   #58
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Podcinanie końcówek

to jest drogo 20 zł
ja zawsze po podcięciu 1,2 cm płacę 6,7zł
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 22:16   #59
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Podcinanie końcówek

Nigdy nie bylam na podcieciu koncowek u fryzjere i nie pojde ze wzgledu na brak do nich zaufania i kompetencji
Wloski kiedys podcinala mi mama a teraz robi to moj TZ , tylko profesionalnymi nozyczkami fryzjerskimi( nie strzepia wlosow).
Wlosy podcinam raz na pol roku w zaleznosci od ich kondycji.
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:31   #60
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Podcinanie końcówek

Własy należy podcinać dla ich lepszej kondycji.
Dodatkowo lepiej wyglądają.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.