kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 08:46   #1261
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Chelsea jest chyba od początku w team bo moje zamówienie z lutego było z jej podpisem
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
U mnie tez zawsze była Chelsea
tego nie wiedziałam ja dostałam od niej dopiero drugą karteczkę
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:29   #1262
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny , miałam kupić biga wcześniej ale jakoś nie wyszło, teraz chce bo zanim dojdzie ... no i myślę czy sam podkład czy może kita z pudrem wykańczającym - jakieś wrażenia? Warto biga? Czy lepiej z cieniem i różem- chociaż akurat tu mnie nic nie ciągnie, a porządnego primera nie mam ...
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:39   #1263
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Moje zamówienie z 5. kwietnia do mnie dotarło już w zeszłym tygodniu. Zamawiałam próbki i pędzel do podkładu Ultimate Flat Top. Próbki otrzymałam w wersji z CB. Z pędzla jestem bardzo zadowolona. U mnie sprawuje się tak jak pisała Cathy. Ze swojej strony polecam.

Co do podkładu LM to jest dla mnie trwalszy od EDM, ładnie stapia się ze skórą.
Jedyną jego wadą jest to, że podkreśla mi skórki na nosie. Na noc używam Effacla K i on powoduje łuszczenie skóry na nosie, a w LM bardzo to widać.
Pasuje mi podkład w kolorze Fair, Light i Bisque.
Przy czym Fair to taki "arystokratyczny" jasny kolor - myślę, że na zimę będzie -ok
Light i Bisque - stapiają się, ale na chwilę obecną są za ciemne.
Light mieszałam z Pale Olive i wyszedł prawie idealny kolor dla mnie.

Mam też próbkę Oil Control Finishing Powder with Silica - najpierw dawałam ją pod i na podkład, ale szczypała mnie twarz, teraz daję albo tylko pod, albo nad i jest ok.

Obecnie testuję również podkłady Pixie dla porównania. Na pewno też zamówię LM w nowej wersji. Może ten okaże się dla mnie strzałem w 10
Może wiecie od kiedy będzie można zamawiać nową wersję LM?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 12:48   #1264
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dzis znowu testuje Luske.
tak, jak obstawialam, wydaje mi sie, ze Light Medium jest dobrym kolorem. jeszcze nie probowalam Creamy bisque, ale wydaje mi sie ze na mnie to bedzie niezly zoltek...
nalozony na filtr, puder ryzowy i minta. minely 4h a ja sie nawet nie swiece, co poprzednio mialo miejsce.
wstawiam fotki.
kolo nosa wylaza mi zaczerwienienia, ale z zakryciem tego mam prawie zawsze klopot, a teraz po kwasach i od wycierania nos mam bardziej czerwony niestety
jak ten kolor?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:12   #1265
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dzis znowu testuje Luske.
tak, jak obstawialam, wydaje mi sie, ze Light Medium jest dobrym kolorem. jeszcze nie probowalam Creamy bisque, ale wydaje mi sie ze na mnie to bedzie niezly zoltek...
nalozony na filtr, puder ryzowy i minta. minely 4h a ja sie nawet nie swiece, co poprzednio mialo miejsce.
wstawiam fotki.
kolo nosa wylaza mi zaczerwienienia, ale z zakryciem tego mam prawie zawsze klopot, a teraz po kwasach i od wycierania nos mam bardziej czerwony niestety
jak ten kolor?
pięknie jest na policzkach masz jakiś różyk
może mogło by być ociupinkę żółciej ale może mi się wydaje .....
w każdym bądź razie jest super

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:13
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:12   #1266
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Paula, generalnie bardzo ładnie, choć na moim monitorze szyja wydaje się nieznacznie bardziej żółta niż twarz.

EDIT: Czyli chyba coś jest na rzeczy, skoro Papeteria w tej samej minucie miała identyczną uwagę

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:13
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:17   #1267
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dzis znowu testuje Luske.
tak, jak obstawialam, wydaje mi sie, ze Light Medium jest dobrym kolorem. jeszcze nie probowalam Creamy bisque, ale wydaje mi sie ze na mnie to bedzie niezly zoltek...
nalozony na filtr, puder ryzowy i minta. minely 4h a ja sie nawet nie swiece, co poprzednio mialo miejsce.
wstawiam fotki.
kolo nosa wylaza mi zaczerwienienia, ale z zakryciem tego mam prawie zawsze klopot, a teraz po kwasach i od wycierania nos mam bardziej czerwony niestety
jak ten kolor?
Ślicznie , Creamy bisque będzie żółtek . Raczej Bisque , na mnie dobrze wyglądają Light Medium , Bisque i Shell Beige . CB jest za jasny i za żółty.


Upsss )))

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:19
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 13:17   #1268
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
pięknie jest na policzkach masz jakiś różyk
może mogło by być ociupinkę żółciej ale może mi się wydaje .....
w każdym bądź razie jest super
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Paula, generalnie bardzo ładnie, choć na moim monitorze szyja wydaje się nieznacznie bardziej żółta niż twarz.

EDIT: Czyli chyba coś jest na rzeczy, skoro Papeteria w tej samej minucie miała identyczną uwagę
hmmm.. jak patrze w lustro to nie widze tego wlasciwie. ale sprobuje jeszcze creamy bisque lub zrobic mieszanke.
na policzkach mam medium bronzer edm i daydream
dziekuje

grazkako bisque robi ze mnie swinke jednak... choc dawalam mu szanse kilka razy, zawsze wychodzi za rozowy.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:19
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:22   #1269
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja mam i Bisque i Light Medium
no i jakby dla mnie takie same kolory, nie moge się do końca zdecydować a mam ochote na biga

widzicie dziewczyny różnice miedzy nimi?
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:40   #1270
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

dla mnie Light medium jest deczko ciemniejszy, ale tyci. i Bisque jest bardziej rozowy przynajmniej na mnie.

dobra, pewnie bedziecie mialy mnie dosc, ale wymazalam polowke twarzy kolorem Medium.
oto ona. i jak, lepiej to wyglada? pod wzgledem kolorystycznym, bo wymazalam sie na szybko, bez rozu i korektorow (no mint jest)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:49   #1271
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dla mnie Light medium jest deczko ciemniejszy, ale tyci. i Bisque jest bardziej rozowy przynajmniej na mnie.

dobra, pewnie bedziecie mialy mnie dosc, ale wymazalam polowke twarzy kolorem Medium.
oto ona. i jak, lepiej to wyglada? pod wzgledem kolorystycznym, bo wymazalam sie na szybko, bez rozu i korektorow (no mint jest)
no nie wiem czy to za sprawa ujęcia.... czy nie wiem co tam jeszcze ale z mojej perspektywy na moim monitorze .....perfekt nic się nie odcina ...idealnie jest no
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:52   #1272
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dla mnie Light medium jest deczko ciemniejszy, ale tyci. i Bisque jest bardziej rozowy przynajmniej na mnie.

dobra, pewnie bedziecie mialy mnie dosc, ale wymazalam polowke twarzy kolorem Medium.
oto ona. i jak, lepiej to wyglada? pod wzgledem kolorystycznym, bo wymazalam sie na szybko, bez rozu i korektorow (no mint jest)
dla mnie teraz jest perfekcyjnie Przynajmniej z tego, co widzę na zdjęciu. Więc może obejdzie się bez mieszania, bo wg mnie Medium jest dla Ciebie idealny
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:54   #1273
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
no nie wiem czy to za sprawa ujęcia.... czy nie wiem co tam jeszcze ale z mojej perspektywy na moim monitorze .....perfekt nic się nie odcina ...idealnie jest no
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dla mnie teraz jest perfekcyjnie Przynajmniej z tego, co widzę na zdjęciu. Więc może obejdzie się bez mieszania, bo wg mnie Medium jest dla Ciebie idealny

dziekuje za porady i cierpliwosc dziewczyny
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:15   #1274
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Paula sliczna masz cere

Cathy jak dojdzie lucy minerals 2 to mozesz zrobic swatche z moich odcieni bo mozliwe ze nawet nie kupowałas takich ciemnych a pewnie komus sie przyda o ile oczywiscie masz ochote
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:36   #1275
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość

dziekuje za porady i cierpliwosc dziewczyny
big Medium się szykuje?
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Paula sliczna masz cere

Cathy jak dojdzie lucy minerals 2 to mozesz zrobic swatche z moich odcieni bo mozliwe ze nawet nie kupowałas takich ciemnych a pewnie komus sie przyda o ile oczywiscie masz ochote
dziękuję kochana, ale nie miałabym śmiałości Jakoś nie lubię grzebać w nieswoich woreczkach Jeszcze coś by mi się wysypało, albo co.. Nie, lepiej nie Ale bardzo Ci dziękuję A ciemniejsze odcienie pewnie z czasem na wymiankowym znajdę, to spróbuję chwycić
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:44   #1276
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
big Medium się szykuje?
bardzo możliwe
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:01   #1277
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dla mnie Light medium jest deczko ciemniejszy, ale tyci. i Bisque jest bardziej rozowy przynajmniej na mnie.

dobra, pewnie bedziecie mialy mnie dosc, ale wymazalam polowke twarzy kolorem Medium.
oto ona. i jak, lepiej to wyglada? pod wzgledem kolorystycznym, bo wymazalam sie na szybko, bez rozu i korektorow (no mint jest)
Pieknie wygladasz!
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:07   #1278
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Pieknie wygladasz!
dziekuje

zamówiłam biga
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:48   #1279
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Paula, slicznie!
A ja chyba mogę juz machnąc recenzję primera SN pod Lucy (Luxury Powder). Nie piszę o nim na wątku SN, bo uzywam go tylko i wyłącznie pod podkład Lucy. Sam proszek jest biały, drobny, ani śliski, ani tępy. Mogłabym się pewnie obyć bez niego, ale faktycznie z Lucy ładnie się zgrywa, matuje i wygładza skórę, podkład trzyma się do wieczora, poza tym z nim Luśka mi niestraszna nawet na filtr. Wada: ma okropny zapach. Na szczęście wyczuwalny jedynie w niewielkim stopniu przy aplikacji. Nakładam LHK metodą pac-pac, w niewielkich ilościach. Polecam, jeśli ktoś ma problem ze świeceniem i nietrwałością Lucy.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 22:33   #1280
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

praniuś to zło

zamówiwszy luckie flaciory ostatniej szansy, a tu jeszcze do sn wypadałoby zajrzeć. ideu
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 07:05   #1281
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja chyba mogę juz machnąc recenzję primera SN pod Lucy (Luxury Powder). Nie piszę o nim na wątku SN, bo uzywam go tylko i wyłącznie pod podkład Lucy. Sam proszek jest biały, drobny, ani śliski, ani tępy. Mogłabym się pewnie obyć bez niego, ale faktycznie z Lucy ładnie się zgrywa, matuje i wygładza skórę, podkład trzyma się do wieczora, poza tym z nim Luśka mi niestraszna nawet na filtr. Wada: ma okropny zapach. Na szczęście wyczuwalny jedynie w niewielkim stopniu przy aplikacji. Nakładam LHK metodą pac-pac, w niewielkich ilościach. Polecam, jeśli ktoś ma problem ze świeceniem i nietrwałością Lucy.
z nieba mi spadłaś - fakt , półtora tygodnia za późno ale nie ma tego złego... kolejne zamówienie z SN po nowej wypłacie
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 11:14   #1282
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Właściwie się pewnie po raz któryś powtarzam, ale podkłady Lucy kocham tak bardzo, że muszę je wychwalać!
Odkąd ją mam nawet nie patrzę na inne podkłady - wygląda jak świeżo , tak ładnie się wtapia, trzyma jak trzeba
Wczoraj musiałam sobie sama długo tłumaczyć, że lepiej nie wyrzucać innych pudeł z podkładami - bo może mi kolor z Lucyny latem nie pasować albo preferencje skóry mi się zmienią.

Może jest jeden mały minusik - już długo nie miałam problemów ze świeceniem się skóry, a po Luśce po ok. 8 h (wiem, marudzę) lekko się świecę, ale odrobiona HD z EGM i znowu jest pięknie.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:07   #1283
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Paula, ale ekstra wyglądasz, wpatrywałam się i wpatrywałam w zdjęcie - gdzie te minerały są ?! Ale się wtopiły...
A ja dzisiaj dostałam próbeczki i jestem mega podekscytowana , rozpoczynam testy .
Mam pytanie dziewczyny miłe, takie z ciekawości , te moje próbki są dziwnie napełnione, tzn. jedne dosłownie napakowane proszkiem, a inne o połowę uboższe . Zawsze tak jest?
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:22   #1284
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Pranie, levante, dziekuje. mi sie tez bardzo podoba efekt wtopienia tych proszkow. nawet z bliska nie widac zbytnio, ze na skorze jest podklad (no moze w miejscach nierownosci, lub bardziej suchych- jestem po peelingu kwasowym)
Lucy chyba wychodzi na 1 miejsce w moim osobistym rankingu podkladow.

a co do probek, mam kilka, i wydaje mi sie ze w kazdej jest mniej wiecej tyle samo proszku. ale raczej mniej, niz dziewczyny dostawaly na poczatku, patrzac na pierwsze zdjecia w watku.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-04-22 o 13:25
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:56   #1285
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez levante Pokaż wiadomość
Paula, ale ekstra wyglądasz, wpatrywałam się i wpatrywałam w zdjęcie - gdzie te minerały są ?! Ale się wtopiły...
A ja dzisiaj dostałam próbeczki i jestem mega podekscytowana , rozpoczynam testy .
Mam pytanie dziewczyny miłe, takie z ciekawości , te moje próbki są dziwnie napełnione, tzn. jedne dosłownie napakowane proszkiem, a inne o połowę uboższe . Zawsze tak jest?
ja mam jedna próbke gigantyczna, na maxa napelniona, a dwie inne prawie puste...
aczkolwiek bez problemu mi wystarczyly zeby wyrobic sobie zdanie o kolorach i formulach.
wydaje mi sie ze ktos to sypie ''na oko''
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:11   #1286
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a co do probek, mam kilka, i wydaje mi sie ze w kazdej jest mniej wiecej tyle samo proszku. ale raczej mniej, niz dziewczyny dostawaly na poczatku, patrzac na pierwsze zdjecia w watku.
Moja partia jest mocno zróżnicowana pod względem ilości , a przyszła jako jedno zamówienie. Potrafię zrozumieć, że w ogóle sypią mniej, w końcu mają tyle zamówień z Polski, że nie wyrabiają się z produkcją i muszą oszczędzać .
kasiura to mnie pocieszyłaś , choć wolałabym mieć jakąś jedną określoną z góry gramaturę, bo "na oko", to do okulisty .
Dziękuję za odpowiedzi .
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:13   #1287
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wczoraj paradowałam w Lucy Cream (najpierw zrobiłam sobie pasek na ręcę i pomyślałam, że to kolor nie dla mnie, wydał mi się zbyt żółty, ale nic nie zniechęcam się, pisałyście, że Cream pasuje każdemu )... oto moje spostrzeżenia - wcieram Flatem Luśkę i wcieram, patrzę w lusterko i nic nie widzę , tzn. jest piękna gładź, ale gdzie ten kolor? Normalnie zlał się . Dobra myślę, zobaczę reakcje TŻta, wtajemniczyłam go troszkę w minerały . Pytam - co widzisz? Dodam, że nie miałam na buźce niczego oprócz Luśki, a on - NIC, ładnie wyglądasz, jak zawsze! A minerałki widzisz? Eee, coś nakładałaś? A po co nakładać jak tego nie widać?
Moje wnioski:
- jestem po prostu naturalnie piękna
- TŻ oślepł
- Luśka czyni cuda
Chciałabym opcje nr 1 . Cdn.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:29   #1288
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja nie wiem...
na mnie ten podkład widać...czy nałoże mało, czy nałoże dużo...zawsze sie pojawia taki efekt dziwny, niezaładny...taka jakby siateczka punkcików podkładu połączonych ze sobą...
myślałam może, że mam zbyt suchą skórę, ale zrobiłam peeling żeby nie było skórek, nawilżyłam i jest dalej to samo...w formule Original i z Calcium też.
a kolor też się nie wtapia...z tych co zamówiłam każdy jest nieodpowiedni, ale się tak jak u Was nie zlewa potem...
zupełnie mi nie leży ta mityczna Lucy...
ja jestem zachwycona Meowem na mojej skórze, ale nie trafiłam z odcieniem, a że próbki, podkłady i wysyłkę mają cholernie drogą i wogóle politykę firmy fatalną...to sobie odpuszczam, dlatego liczyłam na przyjazną Lucy...
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2010-04-23 o 09:31
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:51   #1289
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

kasiura może za dużo nakładasz?
Ja lucy testowałam tylko dwa razy narazie zajeta jestem inna firma ale napewna do niej wroce...ale miałam wrazenie ze potradzikowe blizny jakby podkreśla ale poza tym to piękne ujednolicenie cery...

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-23 o 09:53
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:00   #1290
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
kasiura może za dużo nakładasz?
Ja lucy testowałam tylko dwa razy narazie zajeta jestem inna firma ale napewna do niej wroce...ale miałam wrazenie ze potradzikowe blizny jakby podkreśla ale poza tym to piękne ujednolicenie cery...
różne warianty próbowałam...
i minimalną ilość i normalną i wiekszą i za każdym razem się pojawia ta "sieć" że tak powiem...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.