Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-23, 01:08   #1381
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Wieki juz mnie na wizazu nie bylo, ale samotny sobotni wieczor robi swoje

Tak naprawde szukalam watku na temat czerwonych oczu, bo moje ostatnio wygladaja jak u krolika (bede wdzieczna za wszelkie rady off topic, albo wskazowki gdzie szukac topicow), a znalazlam ten watek i postanowilam cos od siebie dorzucic.

Okulary nosze od dwoch tygodni - czyli swieza sprawa - i ciagle jeszcze oswajam sie ze swoim nowym lookiem. Ale wszyscy, ktorzy widzieli mnie w okularach twierdza, ze wygalam w nich swietnie. Pytanie, czy byli szczerzy

Jedno jest pewne - mezowi bardzo sie podobam w okularach. Sam mi wybral oprawki i wrecz zmusil mnie do ich kupienia - ja od pol roku marudzilam, ze slabo widze, ale jakos nie moglam sie zebrac i pojsc do okulisty.

W sumie jak juz przyszlo co do czego to wybor nie byl taki trudny. Musialy byc neutralne w kolorze, bo lubie odjechane makijaze. Jak tylko udalo sie ustalic w jakim ksztalcie mi najlepiej - wlasciwie nie mialam dylematu. Efekt ponizej.

Zgadzam sie przedmowczyniami, ze strasznie upierdliwe jest noszenie okularow w zimie (parowanie szkiel), w lecie (przeciwslonecznych korekcyjnych nie kupie, bo nosze duzo roznych okularow przeciwslonecznych i na pewno nie wydam pieniedzy na tyle szkiel korekcyjnych), a juz sportu to sobie nie wyobrazam w okularach. Teraz w sumie tak sie zastanowilam - na impreze tez ich nie zalozylam, ale glownie dlatego, ze taniec to dla mnie sport. Ale wyjawszy te przypadki - bardzo mi jest wygodnie i bezpiecznie w moich nowych okularach.

Zauwazylam jedno - mniej gowniarzy zaczepia mnie na ulicy, co akurat niesamowicie mnie cieszy, bo stara d**a juz jestem i jakos nie do konca kreca mnie nastolatki wolajace za mna na ulicy.
To moze potwierdzac to badanie naukowe, o ktorym pisalyscie wczesniej - zakladajac, ze na imrezy raczej chadzaja ludzie mlodzi to rzeczywiscie, statystycznie, ludzie w okularach beda mniej aktakcyjni, bo wygladaja powazniej/dojrzalej (?)

ps. wybaczcie jakosc zdjecia i moja malo wyjsciowa fryzure, ale robilam przed chwila z kamerki w laptopie - czyt. zdarza mi sie wygladac lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo 23.jpg (28,9 KB, 199 załadowań)

Edytowane przez Takietam
Czas edycji: 2008-11-23 o 14:59 Powód: literowki
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 10:32   #1382
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Takietam Pokaż wiadomość

Teraz w sumie tak sie zastanowilam - na impreze tez ich nie zalozylam, ale glownie dlatego, ze taniec to dla mnie sport.
Jako studentka też na imprezach występowałam bez okularów (po tym jak kilkakrotnie zostały mi pokrzywione na twarzy przez czyjeś łokcie, itp.), z tymże raz na jakiś czas siadałam w kącie, pozyczałam okulary mojego przyjaciela i lookałam czy fajni faceci są, bo bez okularów nie widziałam
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:47   #1383
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Takietam - efekt bardzo charakterny, makijaż i brwi (!) super. Ciekawe spostrzeżenie z tym odmładzaniem.

pani-jesień - czekasz na wiosnę Też nie rozumiem narzekań, okularów jest teraz tyle co spódnic i nawet panie o większych wymiarach mogą wyglądać świetnie. Może to zależy od wymagań, oczekiwań? A przecież dobór zależy od kształtu i symetrii twarzy, wielkości oczu, brwi, kolorystyki, grubości szkieł itp. Mam okrągłą twarz i w dodatku asymetryczną. Zawsze chciałam mieć takie charakterystyczne, kosmiczne, ale mogę sobie pozwolić tylko na delikatne, neutralne. Do tego dochodzą nierównej grubość, dość spore szkła... No i nie zapominajmy o reakcji otoczenia - wśród gó..niarzy może być ostra, ale... to mija. Większość szkolnych cwaniaków sama nie widzi dobrze. Dla mnie ważniejsze jest to, że dobrze widzę zamiast tego, że lepiej wyglądam bez okularów (nadal obstaję przy stanowisku, że można wyglądać świetnie w okularach, ale zawsze najlepiej, najnaturalniej będzie bez) i mam bez nich większe oczy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 14:44   #1384
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Takietam - efekt bardzo charakterny, makijaż i brwi (!) super.
Dziekuje To taka sobotnia wersja makijazu. Na co dzien raczej nie podkreslam brwi tak mocno (na dodatek nie sa rowno podkreslone, ale pozno juz bylo )
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 15:33   #1385
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
pani-jesień - czekasz na wiosnę Też nie rozumiem narzekań, okularów jest teraz tyle co spódnic i nawet panie o większych wymiarach mogą wyglądać świetnie. Może to zależy od wymagań, oczekiwań? A przecież dobór zależy od kształtu i symetrii twarzy, wielkości oczu, brwi, kolorystyki, grubości szkieł itp. Mam okrągłą twarz i w dodatku asymetryczną. Zawsze chciałam mieć takie charakterystyczne, kosmiczne, ale mogę sobie pozwolić tylko na delikatne, neutralne. Do tego dochodzą nierównej grubość, dość spore szkła... No i nie zapominajmy o reakcji otoczenia - wśród gó..niarzy może być ostra, ale... to mija. Większość szkolnych cwaniaków sama nie widzi dobrze. Dla mnie ważniejsze jest to, że dobrze widzę zamiast tego, że lepiej wyglądam bez okularów (nadal obstaję przy stanowisku, że można wyglądać świetnie w okularach, ale zawsze najlepiej, najnaturalniej będzie bez) i mam bez nich większe oczy.
No cóż... może takie podejście jak nasze przychodzi z wiekiem
Ja w okularach czuję się bardziej poważnie, bardziej inteligentnie i bardziej wyniośle Ale zmieniłam je ostatnio na soczewki, bo są wygodniejsze (przynajmniej teoretycznie. Bo praktycznie to... Ale to już temat nie na ten wątek).
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:19   #1386
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Może dlatego nie mam zamiaru porzucenia okularów, że soczewki mi nie służą... Pewnie mówiłabym zupełnie inaczej, gdybym nie miała z nimi problemu. Gdy po raz pierwszy założyłam okulary, z cienkimi oprawkami i szkłami o dużej średnicy (żeby się przyzwyczaić do zwężenia pola widzenia), to byłam zachwycona, ile liści jest na drzewach, ile towaru w sklepach, ilu znajomych na ulicach...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 13:58   #1387
kaz78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A ja zauważyłem, że faceci w okularach chyba wzbudzają większe zaufanie Jak mam okulary na nosie, to ciągle ktoś mnie na miescie pyta, jakim autobusem dojechać na jakąś ulicę itp., a jak nie mam okularów, to nikt mnie o nic nie chce pytać
__________________
http://warszawa78.blox.pl - mój fotoblog o Warszawie
kaz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 15:52   #1388
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

osobiście spotkałam się z samymi facetami, którzy uwielbiają dziewczyny w okularach i uważają okulary za seksowny gadżet ;D
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 19:12   #1389
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Seksowny gadżet? Chyba nie dla mnie...Ja już od kilku lat nie noszę okularów (mimo, że mam wadę) i duzo lepiej się z tym czuję - wiadomo, stereotypy....
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:02   #1390
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
osobiście spotkałam się z samymi facetami, którzy uwielbiają dziewczyny w okularach i uważają okulary za seksowny gadżet ;D
Tak, ale tylko w ,,zabawach'' typu on: uczeń, ona: pani profesor
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:20   #1391
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Jak pytałam kumpli, to mówili, że na to zupełnie nie patrzą, jeśli tylko buzia jest ładna i figura zgrabna, a gdy dziewczyna jest brzydka, to nawet okulary jej nie pomogą. Nie wiem czy mówili to żeby mnie pocieszyć, czy co...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 21:26   #1392
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Eee ja myślę, że to prawda. Co tu dużo mówic - jesli facet uznaje dziewczynę za nieciekawą tylko dlatego, że nosi okulary to jest po prostu pustym dupkiem i tyle
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:47   #1393
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Właśnie. I wszystko jasne.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:21   #1394
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Właśni. Nie ma się co przejmować pustakami

Ja właśnie wypatrzyłam sobie nowe oprawki na targach i czekam na zamówienie .
Co prawda kształtem bardzo podobne do starych ale za to mają więcej kolorów i to mi głównie chodziło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bergman.jpg (17,0 KB, 59 załadowań)
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:29   #1395
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Widziałam podobne BeYu w VE. Skąd wzięłaś zdjęcie? Jak było na ostatnich targach?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:39   #1396
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

nosiłam okulary przez 6 lat. nigdy sie sobie w nich nie podobałam. i kilka miesięcy temu zdecydowałam sie na soczewki (niestety moge nosic tylko jednodniowe wiec jest to dla mnie spory wydatek ale warto!!!) i jestem wniebowzięta w koncu moge malowac oczy tak jak chce i miec mega dlugie rzęsy.

Ale faceci w okularach podobaja mi się
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2008-11-25 o 19:41
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:55   #1397
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Nosze okulary.
Na co dzien nie czuje sie mniej przez to atrakcyjna czy cos w tym stylu, zwlaszcza, ze jestem zdania, ze uczelnia czy miejsce pracy to nie rewia mody i nalezy sie ubierac w miare ladnie, przyzwoicie, bez udziwnien, to samo tyczy sie makijazu.
Ale uwazam, ze we wszystkich sytuacjach w ktorych kobieta ma blyszczec okulary ujmuja duzo. Jakos nie wyobrazam sobie zebym szla do slubu w okularach albo zebym zalozyla okulary na ekskluzywne przyjecie do sukni wieczorowej czy jak ostatnio na wyjscie do opery. Nie czarujmy sie to wyglada po prostu niefajnie. Poza tym wszelki makijaz oczu mozna sobie w sumie darowac bo i tak go nie widac zza oprawek. I nie kazde kolczyki mozna zalozyc....

Na dodatek okulary przeszkadzaja. Idziesz - pada deszcz - zero widocznosci, bo przeciez na okularach nie montuja wycieraczek. Zimno - to ci zaparuja po wejsciu do cieplego pomieszczenia. O tym, jak wygodnie uprawia sie sport w okularach nie wspomne. Gdybym mogla nosic na co dzien soczewki natychmiast pozbylabym sie okularow!

Natomiast nie spotkalam mezczyzn ktorym by okulary przeszkadzaly u kobiet. Ja tam na popularnosc nie nazekam wiec chyba okulary mi nic nie ujmuja w oczach panow.
Za to sama wybieram tylko okularnikow. Nie wiem czemu, po prostu podobaja mi sie mezczyzni w okularach,
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:17   #1398
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Jest tu wątek o ślubie w okularach. Nie wyobrażam sobie tego! W przypadku eleganckiego stroju, np. do teatru czy opery, nie widzę przeciwwskazań,odpowiedni e oprawki dodają elegancji lub są po prostu niewidoczne. Makijaż też mozna zrobić, choć jego efektowność zależy od oczu, mocy szkieł i oprawek.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:28   #1399
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Mam okulary do komputera, tv i jazdy autem. Gdy byłam w 3 klasie gimnazjum zauważyłam pogorszenie wzroku, oczywiście to była zasługa siedzenia przed komputerem a głupia idiotka nie powiedziała nic rodzicom i nawet nie poszłam do okulisty bo jeszcze wtedy noszenie okularów= czarną rozpacz Przechodziłam tak przez całe liceum ale dopiero w wakacje wybrałam się do okulisty bo robiłam prawko i lekarz mi to zalecił.
Oczywiście dostałam okualarki a teraz......nie mogę się bez nich rozstać
Byłam jakaś głupia, aż wstyd pisać

Wszyscy mi mówią, że wyglądam jeszcze bardziej atrakcyjnie Ale po mieście nie chodziłam więc nie wiem jak to jest
Teraz przekonałam się jaką krzywdę robiłam moim oczom.

Noszę się z zamiarem kupna soczewek ale to gdzieś w następnym roku gdy ponownie pójdę do okulistki. Tylko pewnie będzie problem z zakładaniem
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 22:09   #1400
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dobrze dobane oprawki moga nawet dodac uroku.

Zreszta, okulary to rzecz normalna, dla mnie sa jak moje oczy, wiec nie widze powodu, dla ktorego mialabym przerzucac sie na soczewki, tylko dlatego, ze niektorzy ludzie uwazaja, ze to nie wyglada fajnie.
Faktycznie, uprawiac sport w okularac nie za bardzo sie da, ale przeciez nie trenuje sie po to, by wyladac seksownie i zwracac na siebie uwage

A slub? Dlaczego mam diametralnie zmieniac swoj wyglad na jeden dzien, gdy okulary nosze od 6-go roku zycia?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 00:30   #1401
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Widziałam podobne BeYu w VE. Skąd wzięłaś zdjęcie? Jak było na ostatnich targach?
zdjęcie ze strony bergmana, a na targach... no mi się zawsze podoba
Co prawda ceny sprzętów, które być może będę musiała kupować powalają na kolana a niektóre na twarz, ale przyjemnie jest je sobie oglądać i spróbować jak działają.
Ja najbardziej lubię badanie autorefraktometrem ( tzw komputerowe badanie wzroku) bo mi za każdym razem wychodzi inny wynik ( to mnie utwierdza w przekonaniu, że jednak nie wszystko da się zastąpić maszynami ).
Cieszę się, że do Polski jeszcze nie przyszła moda na wielkie plastikowe oprawki w stylu Andy Warhola bo ponoć w londynie wszyscy w takich śmigają i obawiałam się, że będzie dużo takich wzorów ale na szczęście tak nie było.

Ja tam myślę, że okulary mogą pasować na każdą okazję, chociaż ja bym na ślub wolała iść bez... ale nie rozumiem dlaczego niby okulary nie pasują do eleganckiego stroju?
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:00   #1402
xoxogossipgirl
Przyczajenie
 
Avatar xoxogossipgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

tak czytam te posty i czytam i szczerze przyznam, ze niektore z wypowiedzi mna lekko wstrzasnely nie rozumiem czemu ludzie noszacy okulary maja sie czuc mniej atrakcyjni? i ze niby soczewki maja byc dla nich "pocieszeniem"? istna bzdura;] soczewki owszem, sa wygodne, ale zeby od razu uznawac je za lek na cale zło? (w domysle okulary-zlo). Ja osobiscie uwazam, ze bez okularow wygladam gorzej, co wiecej krepuje sie chodzic w soczewkach (dziwny przypadek, co?). Moi znajomi juz sie przyzwyczaili do tego. wiekszosc jednak przyznaje mi racje ze bez w okularach mi lepiej mam jednak bardzo duza wade, w dodatku minusy wiec mysle o operacji laserowej, tylko jak ja sobie poradze bez okularow co?
xoxogossipgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:36   #1403
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dostałam pracę, na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych byłam w okularach. Pozostali kandydaci nie - i jak tu nie wyciągać pochopnych wniosków
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 22:26   #1404
Satvari
Raczkowanie
 
Avatar Satvari
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
GG do Satvari
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Również nie rozumiem, dlaczego nie wypada iść do opery w okularach? To jakiś absurd!
Satvari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 23:13   #1405
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dostałam pracę, na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych byłam w okularach. Pozostali kandydaci nie - i jak tu nie wyciągać pochopnych wniosków
Podobno ludzie w okularach wzbudzaja wieksze zaufanie...
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 23:15   #1406
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Podobno także ludzie ładniejsi, o łagodnych rysach i ciepłych dłoniach. Czyli przeciwieństwo mnie ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 11:20   #1407
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dostałam pracę, na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych byłam w okularach. Pozostali kandydaci nie - i jak tu nie wyciągać pochopnych wniosków

Ja jestem na stażu, ale marzy mi się etat - na rozmowy pewnie będę zasuwać w okularach, zastanawiałam się nad tym ostatnio - przekonałaś mnie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 11:33   #1408
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Hehe , Malla ja myślę że to był przypadek z tymi okularami, po prostu byłaś mądrzejsza od tej całej reszty!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 18:51   #1409
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

No, ba! Zdecydowanie miałam najdłuższe doświadczenie i gadałam na luzie. Ale w okularach poszłam celowo.

A co sądzicie o okularach "gwiazd"? Soczewki nosi Mucha (wada -8D), Kidman, Cruz, Johansson itp.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2008-12-09 o 13:45
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:00   #1410
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

No ja się właśnie obawiam, że niedługo będą modne tylko takie oprawki jak ma alicia keys i natasza urbańska a one są okropne!! Ostatnio przymierzałam takie nie dość że są brzydkie to jeszcze niewygodne bo opierają się na policzkach i jak się uśmiecha to się podnoszą.
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.