Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 00:21   #361
siwanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Siwe!?!

to będzie moje trzecie farbowanie w życiu, co sugeruje brak doświadczenia..
polecasz szczególnie jakąś konkretną farbę?
generalnie jestem spanikowana i nie myślę przejrzyście, co nie ułatwia przeszukiwania w internecie..
siwanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:12   #362
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Siwe!?!

perła na ogół wychodzi siwo na początku, trzeba się z tym liczyć

ja bym jednak poczekała ok. tygodnia i wtedy pofarbowała znowu, kiedy kolor nieco się wypłucze
myj włosy szamponem przeciwłupieżowym to kolor szybciej się spierze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:23   #363
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Siwe!?!

A czego uzyć jeśli nie perły żeby wyszło tak jasno ale nie siwo na początku? Da się czymś osiągnąć od razu ładny efekt? Czy lepiej nie eksperymentować i przecierpieć parę dni?
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:29   #364
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Siwe!?!

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
A czego uzyć jeśli nie perły żeby wyszło tak jasno ale nie siwo na początku? Da się czymś osiągnąć od razu ładny efekt? Czy lepiej nie eksperymentować i przecierpieć parę dni?
palette c10
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 14:55   #365
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Siwe!?!

moja siostra farbowała wczoraj tym samym syossem i na platyne i na lekko ciemniejszy tył + na brązowe odrosty, nigdzie nie wyszło jej szaro, a odrosty (co mnie po prostu rozbroiło) wyszły bardzo podobne do reszty
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 00:18   #366
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Witam

Dziewczyny mam do Was pytanie. Oto moje włosy (poniżej)- ciemne ale siwe niestety. Chciałabym się zapytac co mam z nimi zrobić aby nie było widac tych siwków.? Mój naturalny kolor mi się podoba - myślałam o jakichś jaśniejszych pasemkach - może w brązie.

Tylko nie wiem jakie brązy mam wybrać bo nie potrafię określić swojego koloru włosów. Ciemny czy średni brąz, z refleksami złotymi czy nie , chyba bardziej ciepły niż zimny. Jakoś mam z tym okresleniem problem. Chodzi mi o profesjonalne określenie. No i nie iem jakie tonacje farb wybierać - ciepłe czy zimne ?

Dzieki

PS. Myślałam o farbach herbashine garniera, ale nie jestem pewna czy kolor się wypłuka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0101.jpg (38,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0161.jpg (7,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00411.jpg (19,5 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez joaa12
Czas edycji: 2011-12-01 o 00:24
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:46   #367
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

hej ostatnio zauważyłam na swojej głowie 3 siwe włosy troche mi psują humor więc wyrywam je, a one uporczywie odrastają, macie jakies sposoby na zabarwienie siwych włosów żeby ich nie było widać, może jakies płukanki albo cos?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 11:44   #368
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Mnie ten problem nie dotyczy, ale nie dajcie sobie wmówić bzdur, że to jest normalne w wieku 20 lat. To może być objaw niedoboru witamin z grupy B, np B12, biotyny, kwasu foliowego, żelaza, jak i objaw innych chorób, np chorob tarczycy.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...3a23ad9df.html
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:17   #369
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

ja zaczelam siwiec w wieku 20 lat mneij wiecej, moze 19;] moja mama w tym samym wieku i w podobnym miejscu<na przedzialku z boku> anemii brak, witaminki w normie, tarczyca tez, ale nie wiem co z tym zrobic, nie chce farbowac włosów!
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:07   #370
ona408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Siwienie jak i łysienie uwarunkowane jest też genetycznie,
jeśli chodzi o mężczyzn wiem że jest szampon koloryzujący TYLKO siwe włosy, działa trzeba tylko dobrać odpowiedni kolor, niestety jak działa na kobiety nie wiem nie testowałam.
ona408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 10:11   #371
ona408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Siwienie jak i łysienie jest uwarunkowane genetycznie.
Wiem że dla mężczyzn jest szampon koloryzujący który poktywa TYLKO siwe włosy- działa Niestety nie wiem jak działa na kobiety.
ona408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 12:43   #372
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
23 lata siwe włosy jak ukryć?

Witam, otoz mam niecale 23 lata, od mniej wiecej 18-19 r.ż. zauwazylam u siebie najpierw kilka teraz juz kilkanascie-kilkadziesiat siwych wlosów, w okolicy grzywki;/
Odmniej wiecej 17 roku zycia farbuje wlosy, najpierw na czarno pozniej stopniowo ciemny braz, od jakis 3 lat farbuje tylko po to zeby ukryc te pieprzone siwe wlosy;/ chcialabym sobie odpuscic to bo mam naturalnie naprawde ladne bardzo ciemno brazowe wlosy;/ jakies 2-3 tyg temu wpadlam na pomysl ze te miejsca pokryje 2krotnie szamponetka zblizona do mojego naturalnego koloru, za kazdym razem trzymalam na glowie ok 40 min. i bylo extra wszystko przykryte, nic nie widac, a dzis patrze i znowu mam na glowie skunksa;/ nie wiem czym to moge przykryc, zastanawialam sie juz czy nie rozjasnic wlosowzeby nie bylo to az tak widoczne;. czytalam o odsiwiaczach, ale zazwyczaj nie dawaly efektow. myslalam o farbowaniu henna, ale nie wiem czy mi "chwyci" na moich siwych i farbowanych wlosach<ostatni raz koniec pazdziernika> dodam ze wlosy mi szybko rosna wiec mo ok 2-3 tygodniach mam juz ponad cm odrost;/
probowalam nawet wyrywac te wlosy ale w tym, momencie pozbylambym sie pewnie czesci grzywki i mialabym lysy placek;/ przycinalam je nawet ale pozniej mialam bialego odrastajacego koguta;/

prosze o pomoc
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 23:11   #373
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: 23 lata siwe włosy jak ukryć?

up
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:53   #374
ona408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: 23 lata siwe włosy jak ukryć?

skoro masz swoje bardzo ładny własny kolor włosów to spróbuj odsiwiaczem, jest jeden który kryje tylko siwe włosy a naturalne pozostają bez zmian. W każdym bądź razie nie zaszkodzi perzetestować :P
ona408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 10:30   #375
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: 23 lata siwe włosy jak ukryć?

a pamietasz nazwe?kupuje sie w aptece czy drogerii?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:28   #376
ona408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Ten odiwiacz to Just for Men, kupuje się go w drogerii. Najtańszy na necie jaki udało mi się znaleść to w drogerii Kosmix.pl, ale poszukaj jeszcze możę uda Ci się jeszcze taniej znaleść . Jak przetestujesz daj znać. Mój tato jest zadowolony
ona408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 10:15   #377
Kinia_F
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 320
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Moim zdaniem nie da się odwrócić siwienia. Jak jakiś włos jest już siwy to już taki pozostanie. Można jedynie spowodować, żeby pozostałe wlosy nie siwiały.
Kinia_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:53   #378
ona408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Siwe włosy, odsiwiacze- wątek zbiorczy

Masz rację że procesu siwienia nie da się odwrócić. Jedynie można z nim walczyć farbowaniem włosów.
ona408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 13:18   #379
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Unhappy Wstydliwy problem

Hej

Po wielu rozmyslaniach postanowilam napisac tutaj na forum...
mianowicie mam jak wskazuje tytul watku wstydliwy problem...mianowicie mam 20 lat i juz siwe wlosy
Z natury mam kruczoczarne wlosy...ale jak ostatnio je czesze to widze biale nitki
Nie chce zeby ktos je zauwazyl bo staram sie zawsze byc zadbana..
nigdy nie farbowalam wlosow bo zawsze podobal mi sie moj kolor..
ale teraz..musze cos zastosowac..znacie jakies sposoby by ten proces cofnac<zatrzymac>?zroumia labym to gdybym miala np 35 lat no ale w takim wieku? jestem zalamana kupilam vitapil bo tez czytalam ze podobno hamuje ten proces..czy farba do wlosow to ostateczne rozwiazanie? znacie jakies ktore sa malo szkodliwe?
Nawet nie mam za bardzo z kim o tym problemie pogadac..bo inni mnie wysmieja i bede obiektem zartow;/ a ja tej sprawy niestety nie bagatelizuje
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 13:52   #380
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Wstydliwy problem

A w Twojej rodzinie mama/babcia ile miały lat kiedy zaczęły siwieć? Bo to dosyć istotne. No i przy ciemnych włosach niestety białe włosy się będą odznaczać... Wydaje mi się, że takie specyfiki raczej nie działają i pozostaje albo się przyzwyczaić do siwych nitek, albo ufarbować. I nie traktuj tego, aż tak poważnie A co do farb to moim zdaniem raczej nie ma takich mniej szkodliwych, a piękne i niezniszczone włosy to odpowiednia pielęgnacja po farbowaniu. Pozdrawiam
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:20   #381
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
A w Twojej rodzinie mama/babcia ile miały lat kiedy zaczęły siwieć? Bo to dosyć istotne. No i przy ciemnych włosach niestety białe włosy się będą odznaczać... Wydaje mi się, że takie specyfiki raczej nie działają i pozostaje albo się przyzwyczaić do siwych nitek, albo ufarbować. I nie traktuj tego, aż tak poważnie A co do farb to moim zdaniem raczej nie ma takich mniej szkodliwych, a piękne i niezniszczone włosy to odpowiednia pielęgnacja po farbowaniu. Pozdrawiam
Mama wydaje mi sie ze ok 25 roku zycia..wiec pozniej niz ja.
A czy mozecie polecic jakies farby/odcienie? zeby kolor byl zblizony do naturalnych wlosow? bo nie podoba mi sie takie czarny helm ;/
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:40   #382
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Wstydliwy problem

tez mam czarne wlosy i boje sie ze jak zaczne siwiec to bedzie widac ico gorsza zanim to zauwaze zrobia to inni:P moj tata wczesnie zaczal siwiec wiec to dodatkowo zwiekszylo moje obawy
od czasu do czasu zaczelam podczytywac watek o hennie, bo wlasnie jakby co to zamierzam malowac wlosy henna czy jakims indygo zeby ich zbytnio nie niszczyc moze wlasnie henna??
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:45   #383
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Wstydliwy problem

[QUOTE=new_me;32710799]tez mam czarne wlosy i boje sie ze jak zaczne siwiec to bedzie widac ico gorsza zanim to zauwaze zrobia to inni:P moj tata wczesnie zaczal siwiec wiec to dodatkowo zwiekszylo moje obawy
od czasu do czasu zaczelam podczytywac watek o hennie, bo wlasnie jakby co to zamierzam malowac wlosy henna czy jakims indygo zeby ich zbytnio nie niszczyc moze wlasnie henna??[/QUOTE


Chyba henna jest za slaba by pokryc siwe wlosy ;/ i nie wytrzyma zbyt dlugo..takie moje zdanie.Mam zamiar siegnac po szampon koloryzujacy do 24 myc..jak narazie..chyba ze ktoras z was zna lepsze metody?
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:03   #384
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wstydliwy problem

No u mnie mama też dość szybko zaczęła siwieć więc jest duża możliwość, że i ja podzielę ten los. No mówi się trudno i farbuję włosy ;p xD
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:07   #385
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez FioletowyAnanas Pokaż wiadomość
No u mnie mama też dość szybko zaczęła siwieć więc jest duża możliwość, że i ja podzielę ten los. No mówi się trudno i farbuję włosy ;p xD
a jak czesto farbujesz? i jaka farba? tez masz ciemne wlosy; >?
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 15:54   #386
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Wstydliwy problem

ja mam takie mysie ) ja chwilowo mam same pasemka blond a tak ogólnie to chcę przejść na blond.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:17   #387
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: Wstydliwy problem

Jest w aptekach taki specjalny produkt, który nakłada się na siwe włosy i on pomaga odbudować naturalny pigment w siwych wlosach, dosc popularna swego czasu rzecz. Nie pamietam jak to sie nazywa, ale na pewno znajdziesz w wyszukiwarce


o już znalazlam: nazywa sie SILVERSTOP
__________________
6.06.2011r. nie prostuję!

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:19   #388
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Wstydliwy problem

Dużo masz tych siwych włosów? Wydaje mi sie ze nie jest ich pewnie zbyt wiele ale jak to my, kobiety, wolimy myslec na zapas Może spróbuj co jakiś czas robić sobie włosy szamponetka? Kolor np. ciemny brąz, czekoladowy brąz, kawowy brąz dużo odcieni masz do wyboru a Na pewno nie wyjdzie Ci sztuczna czerń tak jak np. po uzyciu hebanowej czerni. Szamponetka taka może starczyć Ci na okolo dwa tygodnie w zaleznosci jak często będziesz myła włosy, więc stosunkowo dwa takie farbowania na miesiąc to koszt ok 7 zł Albo jak koleżanka wyżej zaproponowała mozesz sprobować henną z tym że jeżeli Ci sie cos nie spodoba i będziesz chciała przejść na normalne farby chemiczne to będzie problem bo slyszałam że rózne cuda tam sie dzieją (wychodzą turkusowe włosy itp). Ale ja na Twoim miejscu bym sie jeszcze wstrzymała, skoro podoba Ci sie Twój naturalny kolor włosów albo spróbowałabym z tymi szamponetkami, które po jakimś czasie wymywają sie całokowicie (Marion, Joanna), nie polecam jednak Palette gdyż nie wymywaja sie do końca i zostaja odrosty. Albo może kup jakaś zwykłą drogeryjną farbe w odcieniu brąz/ciemny brąz i te siwe pasma spróbuj pofarbować, wyjdą takie fajne, jasniejsze refleksy. Troche grzebania z tym, ale jednak nie niszczysz tak włosów jak po całkowitym farbowaniu
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-03-04 o 16:21
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:27   #389
Sylweczka91
Raczkowanie
 
Avatar Sylweczka91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Dużo masz tych siwych włosów? Wydaje mi sie ze nie jest ich pewnie zbyt wiele ale jak to my, kobiety, wolimy myslec na zapas Może spróbuj co jakiś czas robić sobie włosy szamponetka? Kolor np. ciemny brąz, czekoladowy brąz, kawowy brąz dużo odcieni masz do wyboru a Na pewno nie wyjdzie Ci sztuczna czerń tak jak np. po uzyciu hebanowej czerni. Szamponetka taka może starczyć Ci na okolo dwa tygodnie w zaleznosci jak często będziesz myła włosy, więc stosunkowo dwa takie farbowania na miesiąc to koszt ok 7 zł Albo jak koleżanka wyżej zaproponowała mozesz sprobować henną z tym że jeżeli Ci sie cos nie spodoba i będziesz chciała przejść na normalne farby chemiczne to będzie problem bo slyszałam że rózne cuda tam sie dzieją (wychodzą turkusowe włosy itp). Ale ja na Twoim miejscu bym sie jeszcze wstrzymała, skoro podoba Ci sie Twój naturalny kolor włosów albo spróbowałabym z tymi szamponetkami, które po jakimś czasie wymywają sie całokowicie (Marion, Joanna), nie polecam jednak Palette gdyż nie wymywaja sie do końca i zostaja odrosty. Albo może kup jakaś zwykłą drogeryjną farbe w odcieniu brąz/ciemny brąz i te siwe pasma spróbuj pofarbować, wyjdą takie fajne, jasniejsze refleksy. Troche grzebania z tym, ale jednak nie niszczysz tak włosów jak po całkowitym farbowaniu
Ja wlasnie myslalam o szamponie koloryzujacym z Joanny 24 mycia..bo z tym malowaniem siwych pasm byloby ciezko;] bo az tyle ich nie mam tylko gdzie niegdzie..np przy skroniach 2 siwe 3, na przedzialku tez ok 2 no i pewnie gdzies z tylu ale tgeo niestety nie widze..dzisiaj 2 te na przedialku poprostu wyrwalam chociaz to napewno nie jest dobre wyjscie;/
Kolor wlosow mi sie podoba..dopiero ostatnio znalazlam odpowiednia pielegnacje dla nich ze sa ladne i miekkie bo z natury sa suche ,falowane..ale w codziennych kontaktach z ludzmi czuje dyskomfort;/ np jak jade autobusem albo na uczelni..jak siedze z tylu na wykladzie martwie sie ze ktos to widzi ;l
Dlatego z jednej strony szkoda mi ich farbowac ze wzgledu na kolor i ich stan<nie chce zeby znow byly takie puszace sie,zniszczone> a z drugiej strony siwizny nie zniose;/to okropnie wyglada u mlodej osoby.

Edytowane przez Sylweczka91
Czas edycji: 2012-03-04 o 16:29
Sylweczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:57   #390
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: Wstydliwy problem

Cytat:
Napisane przez Sylweczka91 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie myslalam o szamponie koloryzujacym z Joanny 24 mycia..bo z tym malowaniem siwych pasm byloby ciezko;] bo az tyle ich nie mam tylko gdzie niegdzie..np przy skroniach 2 siwe 3, na przedzialku tez ok 2 no i pewnie gdzies z tylu ale tgeo niestety nie widze..dzisiaj 2 te na przedialku poprostu wyrwalam chociaz to napewno nie jest dobre wyjscie;/
Kolor wlosow mi sie podoba..dopiero ostatnio znalazlam odpowiednia pielegnacje dla nich ze sa ladne i miekkie bo z natury sa suche ,falowane..ale w codziennych kontaktach z ludzmi czuje dyskomfort;/ np jak jade autobusem albo na uczelni..jak siedze z tylu na wykladzie martwie sie ze ktos to widzi ;l
Dlatego z jednej strony szkoda mi ich farbowac ze wzgledu na kolor i ich stan<nie chce zeby znow byly takie puszace sie,zniszczone> a z drugiej strony siwizny nie zniose;/to okropnie wyglada u mlodej osoby.
Wiesz te szampony koloryzujące to prawie jak trwala, normalna farba bo rzadko która rzeczywiście sie zmywa Jedyny sposób to znalezc farbe w jak najbardziej zblizonym odcieniu do Twojego naturalnego i farbować co pare miesięcy jak już naprawdę zacznie byc widać te siwuski. I wtedy właśnie np. co 3 miesiące nakładac farbe tylko na odrost a pod koniec na 3-4 min malaksowac na calość dla odświeżenia koloru.
Potem jedynie pozostaje tylko wyrwanie tych siwych włosow
__________________
20.02.12 ostatnie farbowanie włosów i intensywna pielęgnacja
SKALPEL z Ewą od sierpnia!
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-28 16:38:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.