Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 09:57   #2611
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

A gdzie upolowałaś? Są jeszcze?
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:18   #2612
on_tiptoes
Rozeznanie
 
Avatar on_tiptoes
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 594
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałam, że chcesz tylko jeden pędzelek kupić?
To znaczy w sumie nie wiem, powinnam więcej? Myślę, że dwa by się przydały, a kolekcja może się potem rozrosnąć Chodzi mi o takie najpotrzebniejsze
on_tiptoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 10:46   #2613
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
To znaczy w sumie nie wiem, powinnam więcej? Myślę, że dwa by się przydały, a kolekcja może się potem rozrosnąć Chodzi mi o takie najpotrzebniejsze
Ja bym ci polecała kupić na początek ze 3 pędzle: do nakładania cienia na całą powiekę, do blendowania i jakiś malutki do dolnej powieki, czy do kącika.
Jednym pędzlem ciężko byłoby zrobić makijaż, ze względu na to, że będziesz używała różnych kolorów cieni. Pędzel będzie brudny
Na pewno pędzlem do blendowania nie zrobisz makijażu oka. A taki tutaj wymieniłaś. To samo tyczy się pędzla do smużenia. Poczytaj trochę na temat pędzli do oczu, blogi kosmetyczne i recenzje na youtube to kopalnia wiedzy
Ja na początek kupiłam, ze względu na brak większych funduszy: http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=433 i przy każdym makijażu korzystałam praktycznie z wszystkich . Wychodzi 10zł za pędzelek, a są na prawdę fajne. Możliwe, że będziesz musiała też kupić baze pod cienie. U mnie inglotowskie trzymają się na powiece godzinę góra jeśli nie użyję bazy. A z bazą artdeco to i 20 godzin siedzą na swoim miejscu


Dziewczyny któraś z was ma sleek ultra mattes darks?
Potrzebuję matowych cieni, ponieważ cała moja paleta z inglota jest perłowa lub z drobinkami ale te cienie są takie śliczne, że nie potrafię kupić mata, jeśli widzę takie cudeńka

Na internecie jest mało recenzji i w sumie wyczytałam, że są bardzo pudrowe i osypują się... Mimo to chyba się na nią skuszę. Myślicie że z bazą wytrzymają cały dzień?
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 11:54   #2614
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
A gdzie upolowałaś? Są jeszcze?
Na allegro Graphite była ostatnia, ale Jewels jest jeszcze jedna w licytacji - mi sie udało na KT
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:36   #2615
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
To znaczy w sumie nie wiem, powinnam więcej? Myślę, że dwa by się przydały, a kolekcja może się potem rozrosnąć Chodzi mi o takie najpotrzebniejsze
Tez mysle, ze jeden pedzelek to za malo zwlaszcza na poczatku. Ja bym kupila jakis tani pedzelek jezyczkowy np. z Rossmanna For Your Beauty i dwa lub trzy z Maestro - w tym pedzelek do blendowania, mala kuleczke, moze kopytko, ewentualnie do eyelinera jesli chcesz go uzywac.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:58   #2616
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Na pewno pędzlem do blendowania nie zrobisz makijażu oka.
E tam, da się, zaczynasz od najaśniejszego i kończysz na najciemniejszym. Troche praktyki do tego potrzeba. Jakby sie uprzeć to Hakuro H79 do tego jest bardzo dobre, choć bardzo lubie wszystkie swoje pędzelki, a mam ich ze 20.

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z was ma sleek ultra mattes darks?
Potrzebuję matowych cieni, ponieważ cała moja paleta z inglota jest perłowa lub z drobinkami ale te cienie są takie śliczne, że nie potrafię kupić mata, jeśli widzę takie cudeńka

Na internecie jest mało recenzji i w sumie wyczytałam, że są bardzo pudrowe i osypują się... Mimo to chyba się na nią skuszę. Myślicie że z bazą wytrzymają cały dzień?
Ja mam i jest całkiem niezła. Faktem jest, że cienie się osypują, ale tak jest w większości cieni Sleekowych. Z bazą u mnie wytrzymują ponad 12 godzin, czyli jak dla mnie cały dzień.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:22   #2617
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Troche praktyki do tego potrzeba.
Właśnie, praktyki, ja bym nie zrobiła ładnego makijażu oka jednym pędzlem, a już na pewno nie do blendowania. A pytanie zadała dziewczyna, która przyznaje, że w ogóle nie potrafi malować się cieniami Więc myślę, że byłoby jej bardzo ciężko.
Ja jestem trochę pedantką jeśli chodzi o makijaż i z krzywą kreską, czy źle nałożonymi cieniami nie wyjdę - wolę to zmazać i nałożyć sam tusz



Chyba kupie tą matową paletę. Nie są to duże pieniądze, a zawsze lepiej wypróbować na samej sobie
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 13:51   #2618
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Właśnie, praktyki, ja bym nie zrobiła ładnego makijażu oka jednym pędzlem, a już na pewno nie do blendowania. A pytanie zadała dziewczyna, która przyznaje, że w ogóle nie potrafi malować się cieniami Więc myślę, że byłoby jej bardzo ciężko.
Ja jestem trochę pedantką jeśli chodzi o makijaż i z krzywą kreską, czy źle nałożonymi cieniami nie wyjdę - wolę to zmazać i nałożyć sam tusz
Praktyka czyni mistrza. Też jestem pedanktką jeśli chodzi o makijaż. Mój mąż sie smieje, ze jestem jak Picasso. Zawsze z jakąś paletą w ręku i dumam co dziś wymyśleć na oko.
Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Chyba kupie tą matową paletę. Nie są to duże pieniądze, a zawsze lepiej wypróbować na samej sobie
Dokładnie tak.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 08:31   #2619
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się domyślam znacie na makijażu

Chcę sobie kupić paletkę Sleek (Oh So Special chyba), ale ja generalnie nie umiem malować się cieniami, nie wiem jak to się robi itd, więc prośba do Was żebyście mi poradziły jaki pędzelek kupić?
Najlepiej żeby był na alledrogerii
Zastanawiam się nad e.l.f. Studio Small Precision Brush albo e.l.f. Studio Small Smudge Brush albo e.l.f. Blending Eye Brush, ale tak jak mówiłam, totalnie się na tym nie znam, więc wszelkie sugestie chętnie przyjmę Chciałabym jakoś ładnie łączyć cienie na powiece...i w ogóle żeby było jakoś tak... ładnie

Bo te dołączane do cieni aplikatory to chyba o dupę rozbić?

Eh no i w ogole się zastanawiam czy Oh So Special jest dobrym wyborem dla mnie...ale tu już sama muszę podjąć decyzję
Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Ja bym ci polecała kupić na początek ze 3 pędzle: do nakładania cienia na całą powiekę, do blendowania i jakiś malutki do dolnej powieki, czy do kącika.
Jednym pędzlem ciężko byłoby zrobić makijaż, ze względu na to, że będziesz używała różnych kolorów cieni. Pędzel będzie brudny
Na pewno pędzlem do blendowania nie zrobisz makijażu oka. A taki tutaj wymieniłaś. To samo tyczy się pędzla do smużenia. Poczytaj trochę na temat pędzli do oczu, blogi kosmetyczne i recenzje na youtube to kopalnia wiedzy
Ja na początek kupiłam, ze względu na brak większych funduszy: http://www.alledrogeria.pl/product.php?id_product=433 i przy każdym makijażu korzystałam praktycznie z wszystkich . Wychodzi 10zł za pędzelek, a są na prawdę fajne. Możliwe, że będziesz musiała też kupić baze pod cienie. U mnie inglotowskie trzymają się na powiece godzinę góra jeśli nie użyję bazy. A z bazą artdeco to i 20 godzin siedzą na swoim miejscu
Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Tez mysle, ze jeden pedzelek to za malo zwlaszcza na poczatku. Ja bym kupila jakis tani pedzelek jezyczkowy np. z Rossmanna For Your Beauty i dwa lub trzy z Maestro - w tym pedzelek do blendowania, mala kuleczke, moze kopytko, ewentualnie do eyelinera jesli chcesz go uzywac.
Ja proponuje pędzle Maestro lub Hakuro. Moje ostatnie nabytki i miłości sprawdzają się w tym względzie bardzo dobrze.
Polecam:
Maestro 360 rozmiar 8: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-360.html
Maestro 310 rozmiar 8: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...cieni-310.html tu włosie jest dość twarde.
Kulka Kozłowski CB 633 rozmiar 8: http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...ly-cb-633.html Tu jest takie samo włosie jak w Maestro 310. Możesz znależć sobie inny pędzel. Ten jest fantastyczny, choć dość drogi.
Mam też kulkę Hakuro H76, ale ona nie jest tak fantastyczna jak ta Kozłowskiego: http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h76.html
Hakuro H79: http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h79.html
Wszystkie cienie nakładam na bazę, bo mam tłuste powieki i bez bazy wszystko złazi po kilku godzinach.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 12:47   #2620
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

co do pędzelków ja na pocżetk polecam zestaw do oczu z ecootols, cenowo w sumie tak strasznie nie wyjdzie, a naprawdę zawiera wszystko co potrzeba ja od jakiegoś czasu wszystkie inne odstawiłam, plus z tanich naprawde godny polecenia jest pedzelek kuleczka z essence.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:02   #2621
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
co do pędzelków ja na pocżetk polecam zestaw do oczu z ecootols, cenowo w sumie tak strasznie nie wyjdzie, a naprawdę zawiera wszystko co potrzeba ja od jakiegoś czasu wszystkie inne odstawiłam, plus z tanich naprawde godny polecenia jest pedzelek kuleczka z essence.
ja mam dodatkowo do twarzy ten zestaw https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...abuki-set.html
najlepsze pędzle - a w podroży idealne
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 17:56   #2622
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
ja mam dodatkowo do twarzy ten zestaw https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...abuki-set.html
najlepsze pędzle - a w podroży idealne
własnie sie od dłuższego czasu na niego czaje Jakie wrażenia ogólnie nadaje sie ten płasko sciety do podkładu?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:40   #2623
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
własnie sie od dłuższego czasu na niego czaje Jakie wrażenia ogólnie nadaje sie ten płasko sciety do podkładu?
jak dla mnie jest za miękki i mało zbity, ale pędzelki są super
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 23:56   #2624
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
jak dla mnie jest za miękki i mało zbity, ale pędzelki są super
no właśnie tego sie obawiałam dlatego pytam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 05:19   #2625
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
własnie sie od dłuższego czasu na niego czaje Jakie wrażenia ogólnie nadaje sie ten płasko sciety do podkładu?
rzeczywiście, do podkładu nie używam go
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 10:23   #2626
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie tego sie obawiałam dlatego pytam
ale są cudowne tę pędzelki, takie miękkie, skośny jest świetny i płaski, ten do korektora mi tylko nie pasował, jakoś nie znalazłam dla niego zastosowania i oddałam
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 13:36   #2627
ekspresjah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 76
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Jakiś czas temu w prezencie od chłopaka dostałam taką oto paletkę z Sephory:

http://articulo.mercadolibre.com.ar/...-de-espana-_JM

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&tb...9,r:5,s:0,i:93

Niestety rzadko jej używam - czasami tylko błyszczyków, rozświetlacza (ten puder po środku), z cieni chyba tylko złotego, czarnego i czarnego z brokatem.

Macie pomysł na wykorzystanie w makijażu innych kolorów?
ekspresjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 14:40   #2628
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez ekspresjah Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu w prezencie od chłopaka dostałam taką oto paletkę z Sephory:

http://articulo.mercadolibre.com.ar/...-de-espana-_JM

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&tb...9,r:5,s:0,i:93

Niestety rzadko jej używam - czasami tylko błyszczyków, rozświetlacza (ten puder po środku), z cieni chyba tylko złotego, czarnego i czarnego z brokatem.

Macie pomysł na wykorzystanie w makijażu innych kolorów?


Wiesz, wszystko fajnie, tylko to jest wątek o kosmetykach sleeka, a nie sephory

Ale myślę, że dobrym pomysłem na wykorzystanie innych zestawień kolorystycznych w makijażu jest po prostu przestać bać się żywszych kolorów na powiekach. Poeksperymentuj w domu, kiedy wiesz, że będziesz np. mieć dzień wolny i sama zobacz w których odcieniach Ci najładniej Poza tym na forum makijażowym masz setki make upów wrzucanych przez Dziewczyny- to też jakaś inspiracja
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 22:50   #2629
Malv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 53
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się domyślam znacie na makijażu

Chcę sobie kupić paletkę Sleek (Oh So Special chyba), ale ja generalnie nie umiem malować się cieniami, nie wiem jak to się robi itd, więc prośba do Was żebyście mi poradziły jaki pędzelek kupić?
Najlepiej żeby był na alledrogerii
Zastanawiam się nad e.l.f. Studio Small Precision Brush albo e.l.f. Studio Small Smudge Brush albo e.l.f. Blending Eye Brush, ale tak jak mówiłam, totalnie się na tym nie znam, więc wszelkie sugestie chętnie przyjmę Chciałabym jakoś ładnie łączyć cienie na powiece...i w ogóle żeby było jakoś tak... ładnie

Bo te dołączane do cieni aplikatory to chyba o dupę rozbić?

Eh no i w ogole się zastanawiam czy Oh So Special jest dobrym wyborem dla mnie...ale tu już sama muszę podjąć decyzję
Moim zdaniem Oh So Special jest świetnym wyborem na początek, kolory pasują do większości typów urody i łatwo stworzyć nią ładnie wyglądający makijaż (w moim odczuciu jest "najłatwiejsza" spośród wszystkich sleekowych paletek)

Co do pędzli, miałam ten zestaw z EcoTools i u mnie totalnie się nie sprawdził. Ciężko nakładało mi się nimi cienie i były dla mnie jakieś takie niewymiarowe-część za duża, część za mała, brakowało mi pędzla "w sam raz". Może to być kwestia tego, że mam stosunkowo małe oczy, dlatego traktuj moją wypowiedź czysto subiektywnie.

Na Gwiazdkę dostałam ten zestaw (dostępny na allegro) i jestem nim zachwycona. Co prawda ma tylko dwa pędzelki stricte do oczu (i jeden do brwi, który ja używam do eyelinera) i dobrze byłoby uzupełnić zestaw o jakiś bardziej precyzyjny pędzelek, ale ponadto masz tam pędzel do pudru, różu (genialny), szczoteczkę do brwi i pędzelek do ust. Wszystko za 39 zł, a jakość jest świetna.

Z pędzli które wymieniłaś mam ten ostatni, do blendowania i używam bardzo często, tak samo jak ten, który bardzo dobrze sprawdza się przy bardziej precyzyjnych rzeczach.

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z was ma sleek ultra mattes darks?
Potrzebuję matowych cieni, ponieważ cała moja paleta z inglota jest perłowa lub z drobinkami ale te cienie są takie śliczne, że nie potrafię kupić mata, jeśli widzę takie cudeńka

Na internecie jest mało recenzji i w sumie wyczytałam, że są bardzo pudrowe i osypują się... Mimo to chyba się na nią skuszę. Myślicie że z bazą wytrzymają cały dzień?
Ja mam i moim zdaniem są to najlepsze jakościowo sleekowe maty
Malv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 11:53   #2630
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
[COLOR=#000099]
Eh no i w ogole się zastanawiam czy Oh So Special jest dobrym wyborem dla mnie...ale tu już sama muszę podjąć decyzję
Nie testowałam osobiście paletki Oh So Special, ale kupiłam ją w prezencie dla przyjaciółki. Co mogę o niej powiedzieć? Myślę, że to jest najbardziej uniwersalna paletka Sleek. Kolorystycznie będzie pasować do większości typów urody. Są tam zarówno cienie matowe i perłowe , ciemne i jasne odcienie, więc stworzymy dzienny makijaż jak i również wieczorowy. Przyjaciółka (blondynka o jasnej karnacji) jest zachwycona paletką, aktualnie wykorzystuje ją na każdą okazję, do szkoły, do pracy, na oficjalne wyjście Ja brunetka (zupełnie odmienny typ urody) też zastanawiam się nad zakupem Oh So Special, więc zachęcam do zakupu


Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Dziewczyny któraś z was ma sleek ultra mattes darks?
Potrzebuję matowych cieni, ponieważ cała moja paleta z inglota jest perłowa lub z drobinkami ale te cienie są takie śliczne, że nie potrafię kupić mata, jeśli widzę takie cudeńka

Na internecie jest mało recenzji i w sumie wyczytałam, że są bardzo pudrowe i osypują się... Mimo to chyba się na nią skuszę. Myślicie że z bazą wytrzymają cały dzień?
Recenzję Sleek Ultra Mattes Darks znajdziesz na blogu, mojej skromnej osoby (link w podpisie) zapraszam

Ja ogólnie paletkę bardzo polecam. Sama szukałam od bardzo dawna matowych cieni, dobrej jakości, jednocześnie urozmaiconej kolorystycznie (nie lubię palet, które zawierają 5 odcieni np. brązu itp.) - wykonanie mocniejszego makijażu, smoky eyes, sprawdza się również idealnie na dzień na czym bardzo mi zależało

Specjalnie nie zauważyłam osypywania się cieni, wiadomo na kasetce troszkę się prószy przy nabieraniu, ale to jak większość cieni moim zdaniem - przy nakładaniu na powiekę nic się nie osypuje na twarz - może to kwestia pędzli ?
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel

Edytowane przez kaszlak18
Czas edycji: 2013-01-18 o 11:55
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 17:31   #2631
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Czekam na mattes dark z cocolity Zamowilam sobie jeszcze rozswietlacz z Technic za 8zl, ciekawe co to za cudo
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 10:58   #2632
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Czekam na mattes dark z cocolity Zamowilam sobie jeszcze rozswietlacz z Technic za 8zl, ciekawe co to za cudo
I jak tam?? Przyszło wszystko? jak wrażenia ze Sleeka i Technica.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:09   #2633
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

elo elo
zamówilam wczoraj bronzer sleeka w odcieniu light i paletkę au naturel to moje pierwsze rzeczy z tej firmy Ciekawe czy mi sie spodobają
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 15:10   #2634
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

no masz.... kliknęłam dzisiaj Darks tyle za mną chodziła aż w końcu musiałam no - mam nadzieję, że się z nią polubię, bo kolorki na swatchach bardzo do mnie przemawiają
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:19   #2635
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
no masz.... kliknęłam dzisiaj Darks tyle za mną chodziła aż w końcu musiałam no - mam nadzieję, że się z nią polubię, bo kolorki na swatchach bardzo do mnie przemawiają
Gratulacje Na pewno będzie dobrze słuzyc
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 16:19   #2636
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
elo elo
zamówilam wczoraj bronzer sleeka w odcieniu light i paletkę au naturel to moje pierwsze rzeczy z tej firmy Ciekawe czy mi sie spodobają
Myslę, że będziesz zadowolona . Moją pierwszą Sleek'ową paletką było właśnie Au Naturel i do dzisiaj nie wyobrażam sobie bez niej makijażu dziennego. Mam jeszcze Oh so special i Respect, ale ich nie używam tak często jak AN
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 18:13   #2637
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
I jak tam?? Przyszło wszystko? jak wrażenia ze Sleeka i Technica.
Tak, chciałam coś napisać o produktach, jak je wypróbuję

Paletka
bardzo przyjazna, malowałam nią dzisiaj dziewczynę na 100dniowkę, te jasne cienie są idealne do rozcierania i lepiej napigmentowane, niż w Au Naturel. Szkoda tylko, że bardziej się osypują od perłowych

Rozświetlacz Technica rewelka, trzyma się cały dzień, nie jest zbyt różowy, ani zbyt złoty, taka idealna tafla Udało im się podrobić Benefita Nie ma brokatu, drobin sypiących się po twarzy, polecam!




Myślę nad OSS i The Original, jak myslicie, która lepsza? Jeszcze ewentualnie chcialam wypróbować te paletki z Technic robione na wzór Sleeka.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:38   #2638
barbara_sg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
cienie sleek

Co myślicie o paletkach? Czy ktoś kupował na wizażyści? Czy to zaufany sklep, bo nigdzie nie mogę żadnych opinii znaleźć
barbara_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:00   #2639
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: cienie sleek

https://wizaz.pl/search/index.php?fr...y=cienie+sleek
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:12   #2640
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Myślę nad OSS i The Original, jak myslicie, która lepsza? Jeszcze ewentualnie chcialam wypróbować te paletki z Technic robione na wzór Sleeka.
Oh So Special jest bardziej dzienna. Original jest bardziej kolorowa, ale nie sa to tandetne kolory. Jest bardziej uniwersalna. Paletki Technic nie znam.

Edytowane przez czmarta
Czas edycji: 2013-01-28 o 19:13
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.