Kolor miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-21, 09:07   #1
amonaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1

Kolor miesiączki


Witam wszystkich!
Jak widać w temacie, chodzi o kolor miesiączki. Dostałam miesiączkę 21 grudnia, trwała ona 3-4 dni, była normanego koloru. W tym miesiącu dostałam miesiączkę 16 stycznia (po 26 dniach). Nie była ona normalnego koloru, ponieważ była brązowa, bardzo skąpa, z małymi grudkami. Trwała 3 dni. Bardzo się martwię, bo po tak krótkim okresie dostałam drugi raz miesiączkę. Tym bardziej, że była ona CAŁY CZAS koloru brązowawego. Bardzo proszę o odpowiedź. Dodam jeszcze, że w październiku urodziłam mojego synka. Krwawienie poporodowe miałam przez ok. 2 miesiące. Normalną miesiączką, już po krwawieniu pop. była właśnie ta misiączka z grudnia.
amonaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:13   #2
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Kolor miesiączki

Cytat:
Napisane przez amonaria Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Jak widać w temacie, chodzi o kolor miesiączki. Dostałam miesiączkę 21 grudnia, trwała ona 3-4 dni, była normanego koloru. W tym miesiącu dostałam miesiączkę 16 stycznia (po 26 dniach). Nie była ona normalnego koloru, ponieważ była brązowa, bardzo skąpa, z małymi grudkami. Trwała 3 dni. Bardzo się martwię, bo po tak krótkim okresie dostałam drugi raz miesiączkę. Tym bardziej, że była ona CAŁY CZAS koloru brązowawego. Bardzo proszę o odpowiedź. Dodam jeszcze, że w październiku urodziłam mojego synka. Krwawienie poporodowe miałam przez ok. 2 miesiące. Normalną miesiączką, już po krwawieniu pop. była właśnie ta misiączka z grudnia.

wiesz, ja myślę, że nie masz sie co martwić. Organizm Twoj musi sie przestawić, unormować stąd podejrzewam te dziwne plamienia.... za jakis czas mysle, ze wszytsko wroci do normy

ale jak chcesz sie uspokoic do idz do ginekologa
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:07   #3
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Kolor miesiączki

Właściwie napiszę to samo
Z tym że moje pytanie brzmi - czy karmisz piersią? Bo jeśli tak, to moim zdaniem miesiączka pojawiła się za wcześnie. W takiej sytuacji skontaktowałabym się z ginekologiem lub położnikiem. Jeśli nie karmisz, miesiączka mogła powrócić, a że nieregularna i trochę "dziwna" to raczej normalne po ciąży. Powinno się unormować w ciągu kilku miesięcy
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:56   #4
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Kolor miesiączki

Radziłabym udać Ci się do lekarza, po co masz się niepotrzebnie niepokoić
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.