Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 16:05   #4381
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
co do podkładu, ja się zakochałam w moim CK i chyba teraz będę przetrząsać aukcje i go kolekcjonować nie wiem, może jest dla mnie za różowy, ale daje efekt takiego zdrowego blasku, po raz pierwszy nie mam płaskiej twarzy mimo braku jakiegokolwiek rozświetlacza/różu/brązera i... znika na twarzy. nie szkodzi mi, a cerę mam podłą, wredną i złośliwą jestem zachwycona. pokażę się w nim czternastego, chyba, że będę w głębokiej rozpaczy to po okresie żałoby jakoś 16 czy 17
a co to za podkład?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:15   #4382
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

brzmi jak Kalvin Clain
apropo star dustu i innych rozswietlajacych cudow - jak to w koncu jest? Czy one ''odwracaja wzrok'' od niedoskonalosci czy je podkreslaja?

Apropo ust nude - mnie taki look postarza nie jestem tez przyzwyczajona do ''braku ust''
ale na niektorych dziewczynach efekt jest swietny wrecz zachwycona jestem i odrobinke zazdroszcze
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:28   #4383
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

otóż to ;p Kalvin Clain. Infinite Matte, który jak na moje standardy przynajmniej, wcale nie jest matte kolor 213 porcelain. A co do ust nude, to mi się wydaje, że tu się bardzo liczy, czy ma się dobrany odpowiedni odcień do tonacji skóry, jak z podkładem, nie od parady jest o tym calutki osobny wątek dlatego mi się wydaje, że jednak najlepsza jest metoda uzyskiwania go poprzez balsam do ust + korektor, wtedy to naturalny odcień ust lekko przebija i wszystko jest fajnie i cacy. Ja uwielbiam, mimo, żem bladzioch, ale cóż, jak już wspomniałam, jestem specyficzna no, na zmianę z błyszczykami w kolorach 'berries', malina, żurawina...

kolejne podpięte foto, cullen pełną gębą ;p ale... jakoś na mnie wygląda 'nieco' mniej trupio, jeśli mogę Was pocieszyć
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-07 o 16:30
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:44   #4384
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

przyznam na poczatku zlapalam sie za glowe z mysla ze clain musi sobie troche kosztowac, ku memu zdziwieniu... na allegro cena jest przystepna...

ja mam ostatnio ochote potestowac lepsze podklady, ale zamawiajac probki na allegro opakowanko starczajace mi na raz - dwa wychodzi drozej niz podklad drogeryjny

Jesli o apteki chodzi - > panie zazwyczaj sa niemile i gdy prosze o najjasniejszy odcien, daja mi najciemniejszy badz sredni twierdzac, ze to przeciez do przetestowania tylko
No wlasnie - DO PRZETESTOWANIA chcialabym wiedziec co sadza na ten temat tez moi znajomi a gdzie ja sie w brazowej twarzy na polu pokaze?

Next. Gazety - w gazetach spotykam sie z nowosciami kosmetycznymi (czyli raz na rok jakis nowy hit rimmela ktory okazuje sie klapa i tez kolory sa fatalne, na zasadzie trafiaj w ciemno) w wiekszosci z kremami

Next. Sephora, Daglas i takie tam - no wszytko pieknie, ale przeciez nie pojde tak jak wstalam to jakiejs galerii i nie zaczne na oczach ludzi sie malowac , wstydze sie no! Dodatkowo juz wyobrazam sobie miny pan ekspedientek - ja w prostych ciuchach, bez exluzywnego makijazu smarujaca sie ich produktami nastepnie opuszczajaca jakby nic ich sklep bez zakupow.



Wiecie moze gdzie dostac probki tych lepszych podkladow? Tak bezproblemowo ? Wiem że jojcze i ze pisze eseje ale mam dzis straszne adhd i nie mam z kim porozmawiac na temat swoich problemow
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:46   #4385
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
fiasco, ja bym optowała u Ciebie za platyną , więc po przeczytaniu komentarzy reszty dziewczyn zwątpiłam w siebie... już nie wiem, nie słuchaj mnie najlepiej ;p ;p ;p choć... ja bym Cię widziała w globalnej bieli
też się widzę... no ale w wakacje, bo jak wyłysieję to będę mogła dwa tygodnie nie wychodzić z domu

A co do ust nude to cóż, też jakoś tak mi się nie widzi z jasną skórą. Wydaje mi się, że z ciemniejszymi karnacjami wygląda lepiej, i oczywiście przy pełnych ustach Naprawdę, ja mam pełne usta i teoretycznie takie wyglądają dobrze w każdym kolorze, od bardzo ciemnego fioletu po nude właśnie... no ale cóż, ja wyglądam w 'nude' jakoś głupio
Zostańmy przy czerwieniach
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:57   #4386
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

właśnie Douglas i Sephora ponoć 'rozdają próbki', koleżanka mi mówiła o rajdach, jakie robi ze starszą siostrą i wszędzie dostaje całe naręcza próbek podkładów, jakie sobie tylko zażyczy, a ja jak kiedyś zaszłam do Sephory i uprzejmie poprosiłam, to kobieta, jakby jej jej dodatkowe osiem tonów karnacji dodawało animuszu i powagi ;p zlustrowała mnie z góry do dołu i stwierdziła, że próbki dodają tylko do zakupów, a i wtedy nie można ich wybierać (sic!) może trzeba było iść inaczej, niż w trampkach, które swoje przeszły ale ludzkiej łaski nie zaznały i w takiż turkusowych spodniach
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:01   #4387
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

tego sie własnie obawialam

ALE! nadzieja jeszcze w mojej bratowej (kobiecosc i klasa w 100%) sadze ze na jej widok napelnia wor prezentami

Nawet bym za te probki mogla zaplacic, ale zeby to jakas normalna cena byla a nie tak jak z allegro (doliczac dodatkowe 7pln za przesylke papierka w ktorym jest podklad)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 17:44   #4388
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Powiem Wam, Dziewczyny, że ja też czuję jakiś taki lęk przed Sephorą i Douglasem (do żadnego z tych sklepów nigdy jeszcze nie weszłam) - może faktycznie z powodu tego rozdźwięku między moimi mało kobiecymi ubraniami, a perfekcyjnym wyglądem pań ekspedientek (zapewne w większości młodszych ode mnie)

I Elianka, dobrej zabawy na weseluna pewno będziesz super wyglądać Tylko pamiętaj, żeby nie przyćmić Panny Młodej, bo to jej dzień
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:54   #4389
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

to akurat prawda, że w Polskich perfumeriach strasznie zwracają uwagę na Twój wygląd jak idę sama, w trampkach i ramonesce, to nie dość, że bez przerwy śledzi mnie ochroniarz niedyskretnie, to o próbce mogę pomarzyć, ale jak idę w kiecce i z mamą, to panie skaczą wokół nas i zasypują gratisami. a np. w niemieckim Douglasie jak kupowałam chyba żel pod prysznic za 2 euro, dostałam plik próbek i żelki w firmowym opakowaniu a panie były tak miłe, że wróciłam się po drugi.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 17:56   #4390
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

I Elianka, dobrej zabawy na weseluna pewno będziesz super wyglądać Tylko pamiętaj, żeby nie przyćmić Panny Młodej, bo to jej dzień


to raczej byłoby trudno w pożyczonej kiecce.

Straciłam sporo kilogramów i tracę jeszcze więc kupowanie czegoś mija się z celem... pożyczyłam to, co pożyczyłam i muszę się teraz dopasować do sukienki
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:01   #4391
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka - zawsze marzylam o czerwonej kiecce bedziesz wygladac jak krew i mleko

albo plomien i lod
albo truskawki ze smietana
o nie tylko nie to

ja takze zycze udanej imprezy

PS. wlasnie spalilam sobie skore kwasem ona mnie za to zabije
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 18:04   #4392
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja miała skojarzenia z flagą narodową
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:20   #4393
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dla mnie bomba ale z seksem to ta flaga nasza mi sie nie kojarzy,a ja chcialam takie zmyslowe porownanie zrobic. Tylko z truskawkami mi nie wyszlo
Ale mi teraz w brzuchu burczy, dzizas

Ale zeby nie bylo off topu
Używała któraś białej perły albo jakiegoś innego cudaśnego kremu wybielającego, ale nie na bazie kwasów?
Ciekawi mnie czy taki krem działa tylko na piegi i żółtawe plamki, czy może także blizny potrądzikowe. Pewnie temat był wałkowany 500 razy, ale ja ignorant wredny
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:24   #4394
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem o co chodzi, ale wylazły mi przebarwienia, coś jakby piegi na szczytach kości policzkowych pod oczami....

Filtruje się codziennie, kwasze nieregularnie ... skąd te piegi? Czy to możliwe, że błędy młodości (solara solara solara) teraz się na mnie mszczą...?
elinka a bierzesz hormony albo antydepresanty? jesli tak to może byc przyczyną przebarwień, też niestety mi się przytrafiło to paskudztwo koło oka, a filtruje się porządnie kilka lat
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:58   #4395
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
elinka a bierzesz hormony albo antydepresanty? jesli tak to może byc przyczyną przebarwień, też niestety mi się przytrafiło to paskudztwo koło oka, a filtruje się porządnie kilka lat
hormonów nie biorę od lat, antydepresantów nigdy nie brałam

Znaczy się wiecie. Ja uważam, że piegi wyglądają uroczo, ale dlaczego nie mam ich na nosie, tylko na policzkach...?
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:00   #4396
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziwi mnie to co piszecie, ja zawsze dostaję próbki w S i D i nie wyglądam jak milion dolców. Jak Pani się dziwnie patrzy, to mówię że światło w sklepie jest kiepskie, skórę mam wrażliwą i zanim kupię muszę zrobić testy. No i dają mi próbki.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:56   #4397
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no cóż, najwidoczniej nadal wyglądasz znacznie lepiej ode mnie

swoją drogą znacie może podkłady Hourglass Veil? http://www.amynadinebeauty.com/2009/...pale-skin.html
ona miała robiony 1, a jest jeszcze 0...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 20:00   #4398
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Na mnie nawet w Rossmannie dziwnie patrzą, jakbym miała coś ukraść
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 20:07   #4399
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny spokojnie, może właśnie wyglądacie na milion dolców i dlatego ochroniarze za Wami chodzą. A w Sephorze/Douglasie, tak jak wszędzie, czasami spotyka się Panie niekompetentne, złośliwe i zazdrosne, a czasami bardzo miłe i pomocne. Nie ma co się przejmować i zrażać, chociaż sama rozumiem, że w PL dawanie próbek klientom to temat tabu.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 20:08   #4400
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Na mnie nawet w Rossmannie dziwnie patrzą, jakbym miała coś ukraść
Na każdego tak patrzą w Rossmanie

Mój Małżon, który miał "przyjemność" być jeden dzień ochroniarzem w Rossie, mówi, że jak się tam stoi to z tych nudów i zmęczenia w każdym się widzi złodzieja....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 00:12   #4401
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

elianka, tylko nie chowaj się na tym weselu przed aparatem, my zdjęcia chcemy! na pewno będziesz wyglądać lepiej, niż anonimowa (bo nie raczyłam zapisać nazwiska...) gwiazdka z przytoczonego przeze mnie zdjęcia swoją drogą, rozpoznaje ją ktoś?

i ja mam dokładnie tę samą historię z ciuchami, co Ty, co doprowadza moją rodzicielkę do szewskiej pasji na 'wspólnych' jednostronnych zakupach nic nie chcę mierzyć ani tym bardziej kupować, bo jeszcze tyyyle schudnę z zakupów poczynionych świadomie odkąd się odchudzam mam tylko ciuchy na maturę i dwie pary spodni w rozmiarze 'L' do których bezskutecznie chudnę... co to za 'L'?!, kurna, na maturę już dorwałam 'M', pff...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 00:47   #4402
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
no cóż, najwidoczniej nadal wyglądasz znacznie lepiej ode mnie

swoją drogą znacie może podkłady Hourglass Veil? http://www.amynadinebeauty.com/2009/...pale-skin.html
ona miała robiony 1, a jest jeszcze 0...
Ciekawy ten podkład ale 60$

a ta Gwiazdka to
Krysten Ritter

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2010-05-08 o 00:49
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 07:08   #4403
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
elianka, tylko nie chowaj się na tym weselu przed aparatem, my zdjęcia chcemy! na pewno będziesz wyglądać lepiej, niż anonimowa (bo nie raczyłam zapisać nazwiska...) gwiazdka z przytoczonego przeze mnie zdjęcia
NA pewno wkleję, mój Małżon to fotograf pasjonata, będe miała więcej zdjeć niż młoda para

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
nic nie chcę mierzyć ani tym bardziej kupować, bo jeszcze tyyyle schudnę z zakupów poczynionych świadomie odkąd się odchudzam mam tylko ciuchy na maturę i dwie pary spodni w rozmiarze 'L' do których bezskutecznie chudnę... co to za 'L'?!, kurna, na maturę już dorwałam 'M', pff...
Kochana ja nawet muszę kupować ubrania, bo wszystko ze mnie leci. Schudłam 17 kg, planuję jeszcze 9. Zeszłam z rozmiaru 46 na 40/42, a podążam w kierunku 38... tak czy siak, kiecka wieczorowa kupiona teraz to całkiem bez sensu. Zainwestowałam w stanik i mam wyrzuty sumienia, że wydaąłm kase bez sensu, bo cycki mi lecą piorunem.. z 85 F na 75 DD....
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 07:29   #4404
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
NA pewno wkleję, mój Małżon to fotograf pasjonata, będe miała więcej zdjeć niż młoda para



Kochana ja nawet muszę kupować ubrania, bo wszystko ze mnie leci. Schudłam 17 kg, planuję jeszcze 9. Zeszłam z rozmiaru 46 na 40/42, a podążam w kierunku 38... tak czy siak, kiecka wieczorowa kupiona teraz to całkiem bez sensu. Zainwestowałam w stanik i mam wyrzuty sumienia, że wydaąłm kase bez sensu, bo cycki mi lecą piorunem.. z 85 F na 75 DD....
Co robisz, że tak chudniesz? A co to staników, wiem mam manię, ale jesteś dobrze ostatnikowana?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 07:41   #4405
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Lemirko- jestem na diecie Dukana

A co do ostanikowania- przyznaje się, nie jestem dobrze ostanikowana., ale byłam. Aktualnie kupuje staniki w markecie za 8 zł, bo rozmiar zmienia mi się co miesiąc i zwyczajnie szkoda mi pieniędzy.

Uznałam, że mój biust nie ucierpi przez te kilka miesięcy odchudzania. Kiedy tylko ustabilizuję wagę, to kupię sobie nowe porządne staniki w odpowiednim rozmiarze. Na razie nosze cokolwiek.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 10:41   #4406
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Na mnie nawet w Rossmannie dziwnie patrzą, jakbym miała coś ukraść
Na mnie wszędzie dziwnie patrzą - w sklepach, na ulicy, a autobusie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kochana ja nawet muszę kupować ubrania, bo wszystko ze mnie leci. Schudłam 17 kg, planuję jeszcze 9. Zeszłam z rozmiaru 46 na 40/42, a podążam w kierunku 38... tak czy siak, kiecka wieczorowa kupiona teraz to całkiem bez sensu. Zainwestowałam w stanik i mam wyrzuty sumienia, że wydałam kase bez sensu, bo cycki mi lecą piorunem.. z 85 F na 75 DD....
Dlatego ja nawet nie próbuję się odchudzać. Wyhodowałam sobie idealne 75DD i nie chcę mniejszych Toteż zaprzyjaźniłam się z brzuszkiem i sporą pupą

a co do sukienek: ja radzę pochodzić po lumpeksach mi się udało kupić przepiękną małą czarną za jakieś 25 czy 27 zł

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-08 o 10:44
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:10   #4407
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Lemirko- jestem na diecie Dukana

A co do ostanikowania- przyznaje się, nie jestem dobrze ostanikowana., ale byłam. Aktualnie kupuje staniki w markecie za 8 zł, bo rozmiar zmienia mi się co miesiąc i zwyczajnie szkoda mi pieniędzy.

Uznałam, że mój biust nie ucierpi przez te kilka miesięcy odchudzania. Kiedy tylko ustabilizuję wagę, to kupię sobie nowe porządne staniki w odpowiednim rozmiarze. Na razie nosze cokolwiek.
Dużo ostatnio słyszę o tej diecie. Koleżanka mojej matki na niej chudła i teraz wygląda świetnie - normalnie jakaś magia, nie wierzyłam, że tak się da
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:27   #4408
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja w ciągu roku zeszłam z 78 na 64 kg, i teraz tak oscyluję między 62 i 60 i poniżej 60 nie mogę kurna zejść... co do biustu, prawie nie mam, ale mam takie proporcje, że naprawdę nie warto hodować aż takiej pupy i brzuszka, żeby mieć te minimum biustu obecnie mam, o zgrozo, 75B, ale już się pogodziłam z faktem, że biust mi nie pisany ;p;p;p

a że to Krysten Rytter, to wiem ;p w linku jest napisane pytałam o tę wcześniejszą, co ją wkleiłam jak była mowa o bladych twarzach i ciemnych szyjach

co do ceny podkładu, rzeczywiście, kosmiczna, nie zwróciłam na nią uwagi... moje zainteresowanie właśnie wyparowało chociaż, jakby kupować w necie to i tak wyszłoby jak za podkład z Sephory czy Douglasa.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-08 o 12:32
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:53   #4409
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja w ciągu roku zeszłam z 78 na 64 kg, i teraz tak oscyluję między 62 i 60 i poniżej 60 nie mogę kurna zejść... co do biustu, prawie nie mam, ale mam takie proporcje, że naprawdę nie warto hodować aż takiej pupy i brzuszka, żeby mieć te minimum biustu obecnie mam, o zgrozo, 75B, ale już się pogodziłam z faktem, że biust mi nie pisany ;p;p;p
Wcale nie musisz sie z tym faktem godzic, ja tez zawsze nosilam 75B, maksymalnie 75C az w koncu trafilam na te strone http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ i po prawidlowym zmierzeniu wyszlo mi, ze powinnam nosic 60E! Poszlam sobie do sklepu z profesjonalnym brafittingiem i nawet nie masz pojecia jakie cuda zrobili z moim biustem. Serdecznie polecam
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 13:30   #4410
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja w ciągu roku zeszłam z 78 na 64 kg, i teraz tak oscyluję między 62 i 60 i poniżej 60 nie mogę kurna zejść... co do biustu, prawie nie mam, ale mam takie proporcje, że naprawdę nie warto hodować aż takiej pupy i brzuszka, żeby mieć te minimum biustu obecnie mam, o zgrozo, 75B, ale już się pogodziłam z faktem, że biust mi nie pisany ;p;p;p

a że to Krysten Rytter, to wiem ;p w linku jest napisane pytałam o tę wcześniejszą, co ją wkleiłam jak była mowa o bladych twarzach i ciemnych szyjach

co do ceny podkładu, rzeczywiście, kosmiczna, nie zwróciłam na nią uwagi... moje zainteresowanie właśnie wyparowało chociaż, jakby kupować w necie to i tak wyszłoby jak za podkład z Sephory czy Douglasa.
Ale przecież 75B to wcale nie jest mały biust! Co mają powiedzieć dziewczyny z miseczką A. Nie masz czym się przejmować, ważne aby sylwetka była proporcjonalna, a nawet jak nie jest można znaleźć jakieś pozytywne strony.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-05-08 o 13:31 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.