Kosmetyki naturalne - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 09:51   #2551
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Sekretny Wachlarzu, Czarodzielnico, pH mydeł ma wynosić ok. 8. Wszystkie są przetłuszczone (tutaj pisze o swojej metodzie). Używają kompozycji zapachowej, nie pojedynczego olejku (błąd w opisie).

Co do bezpieczeństwa to "są badane" przez użytkowników, oni są testerami- tyle się dowiedziałam. Znalazłam jednak informację, że procedura dopuszczenia do obrotu wiąże się z koniecznością zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji. Ponieważ właścicielka nie działa po partyzancku, więc wszystko chyba powinno być w porządku... O, reklamuje się, np. na
Slow Dizajn.

Zamówiłam kilka, mam nadzieję, że będą fajne, bo mam wizję , żeby używać czegoś lokalnego, nie żadnych dziwactw ściąganych zza siedmiu mórz.
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Właśnie, ja bardzo cieszę się, że wspieram lokalne dobra. A Pani Ewa wydaje się naprawdę kobietą z pasją.

Mój TŻ, który ma bardzo alergiczną i atopową skórę jest zadowolony z mydełka nagietkowy bobas.

Mentha, czekam na Twoje recenzje.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-05 o 09:52
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:12   #2552
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Mój TŻ, który ma bardzo alergiczną i atopową skórę jest zadowolony z mydełka nagietkowy bobas.
Myje nim buźkę?
Trochę się zdenerwowałam, chciałam zamówić mydełko i balsam, a powiedziano mi, że muszę wziąć coś jeszcze bo zamówienie musi być od 20zł. A ja nie chciałam nic innego, najpierw muszę to przetestować. I nie wiem co teraz zrobić.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:16   #2553
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja przez dobry rok sama robiłam sobie olejki myjące na bazie SLP (emulgator z ZSK, ten którego używaja w zestawach olejki hydrofilne) i byłam zadowolona. Miałam tez z BU i prawdę mówiąc nie zauwazyłam żeby te z ZSK były jakoś widocznie gorsze albo mniej skuteczne... Musiałabym się nad tym głębiej zastanowić....
Ja zawsze myłam nimi twarz po prysznicem - tak jak żelem do mycia twarzy. Nie robią piany, tylko taka emulsję.

A jak już jesteśmy w temacie myjców do paszczy, co Korah myślisz o tym, jakbys była tak miła ocenić:
aqua, sorbitol, caprylyl/capryl glucoside, betaine, sodium coco-sulfate, cucumis sativus (cucumber), friut extract, ginko biloba leaf extract, coco glucoside, glyceryl, oleate, glycerin, coco alkohol, sodium sulfate, sodium chloride, citric acid, sodium benzoate, methylparaben, potassium sorbate, parfum.
To pianka do mycia paszczy. Pierwszą część chyba z grubsza łapię, paraben (fuj) i parfum też rozumiem, ale reszta co nieco tajemnicza dla mnie...
Robie porządki w łazience (wiecie, robię miejsce na nowe zapasy ) i nie wiem czy od razu wyrzucić, czy dokończyć...

A tak, racja, tworzy się emulsja, przepraszam za niesprecyzowanie Może zbyt ostro potraktowalam olejki ZSK, może nie są aż takie zle, mialam raczej na myśli, że są gorsze od tych z BU, ale tak jak pisalam, wiem to tylko z opinii innych, nie z autopsji.

Pianki nie wyrzucaj, poza jednym parabenem i parfum wygląda ok. Same lagodne detergenty, ekstrakt z soku ogórka, z liścia gingko, gliceryna.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:23   #2554
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Może znowu kosiłaś trawnik i stąd ta śliczna paszcza
A ja przez francuzzkę znowu sie napaliłam na ten lekki krem do cery mieszanej AMB... W ogóle AMB strasznie lubię - ma też balsam do rąk i jest boski i 3 próbki innych kremów, które koniecznie muszę wreszcie użyć!
A powiem, że mi póki co krem sanoflore służy dobrze zapach mi nie przypadł do gustu, ale nie jest trwały. Ważne, że nie mam efektu pocenia się twarzy po nim, super się wchłania, ładnie matuje, wygładza i chyba faktycznie zwęża pory!

???
Ten efekt ślicznej buzi utrzymuje się od pierwszego koszeniai nadal trwa
Ja tak samo lubię i jakoś ufam-chociaż sama nie wiem dlaczego
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 11:34   #2555
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A tak, racja, tworzy się emulsja, przepraszam za niesprecyzowanie Może zbyt ostro potraktowalam olejki ZSK, może nie są aż takie zle, mialam raczej na myśli, że są gorsze od tych z BU, ale tak jak pisalam, wiem to tylko z opinii innych, nie z autopsji.

Pianki nie wyrzucaj, poza jednym parabenem i parfum wygląda ok. Same lagodne detergenty, ekstrakt z soku ogórka, z liścia gingko, gliceryna.
Znaczy mi nie tyle chodziło o to, że nie masz racji twierdząc, że z BU sa lepsze, co o to, że mając je oba nie uznałam za stosowne porównać ich ze sobą.... Nie mam wyrobionego nawyku jak Wy, mądre Kobiety, żeby oceniać kosmetyki tak szczegółowo pod katem ich działania - ale sie uczę pomału
Zakupiłam najpierw olejek z BU - fajny był!
Potem robiłam zakupy na ZSK - patrze a tam tez olejki myjące... ale popatrzyłam dokładniej i zakupiłam tylko SLP. Dokupiłam olej z pestek winogron w spożywczym i olej słonecznikowy chyba na naturalnym pięknie i z tego robiłam olejki myjące Dużo taniej było a z ich działania byłam zadowolona.

Dzięki Korah pianka wróci zatem do łask (znaczy sie na półkę pod prysznicem). Bardzo ją lubię - jest delikatna i taka fajna po niej paszcza (a tak wogóle to pianka z rossa, rival de loop )

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ten efekt ślicznej buzi utrzymuje się od pierwszego koszeniai nadal trwa
A ja głupia zawsze odmawiam udziału w procesie koszenia trawy... To juz przynajmniej wiem skąd taki parszywy u mnie pyszczek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 12:43   #2556
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja głupia zawsze odmawiam udziału w procesie koszenia trawy... To juz przynajmniej wiem skąd taki parszywy u mnie pyszczek
Wiesz no nie to,żebym Cię zniechęcała do koszenia,ale wydaję mi się,że to słońce jest odpowiedzialne za ten mój ładniejszy pyszczol-bo podobno po opalaniu/solarium cera wydaję się ładniejsza(ale miałam filtr,więc nie wiem)

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Jeju właśnie zobaczyłam kosmetyki born to bio-mają przepiękne opakowania.Kupię żel do mycia dla córeczki,ale nie wiem czy mi się dobrze wydaję czy korah wzięłaś dla siebie to?
http://www.matique.pl/pl/born-to-bio...zieci_677.html
a jeśli wzięłaś to jako co?płyn micelarny?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 13:07   #2557
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiesz no nie to,żebym Cię zniechęcała do koszenia,ale wydaję mi się,że to słońce jest odpowiedzialne za ten mój ładniejszy pyszczol-bo podobno po opalaniu/solarium cera wydaję się ładniejsza(ale miałam filtr,więc nie wiem)

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Jeju właśnie zobaczyłam kosmetyki born to bio-mają przepiękne opakowania.Kupię żel do mycia dla córeczki,ale nie wiem czy mi się dobrze wydaję czy korah wzięłaś dla siebie to?
http://www.matique.pl/pl/born-to-bio...zieci_677.html
a jeśli wzięłaś to jako co?płyn micelarny?
Mi się te opakowania kojarzą z butelkami do mleka za czasów moich dziadków. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 13:19   #2558
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Nieco nie rozumiem przesłania tego plakatu. Na pierwszy rzut oka twórca/organizacja pragnął przekazać, że korzystając z dobr natury, jedzac mieso, warzywa, stosujac kosmetyki, uzywajac samochodu itd - odbieramy przyszlym pokoleniom szanse na rozkoszowanie sie tym wszystkim. Ja takie wlasnie odnioslam na poczatku wrazenie.. a chodzi pewnie po prostu o umiar..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 13:35   #2559
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jeju właśnie zobaczyłam kosmetyki born to bio-mają przepiękne opakowania.Kupię żel do mycia dla córeczki,ale nie wiem czy mi się dobrze wydaję czy korah wzięłaś dla siebie to?
http://www.matique.pl/pl/born-to-bio...zieci_677.html
a jeśli wzięłaś to jako co?płyn micelarny?


Wzielam wode micelarną z myślą o sobie, mleczko do mycia dla syna i żel kakaowa dźungla, przesylke dostane pewnie w tygodniu. a kupowalam w ekodrogeria.pl bo byla promocja w dzień dziecka. Zajrzyj moze jeszcze trwa.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nieco nie rozumiem przesłania tego plakatu. Na pierwszy rzut oka twórca/organizacja pragnął przekazać, że korzystając z dobr natury, jedzac mieso, warzywa, stosujac kosmetyki, uzywajac samochodu itd - odbieramy przyszlym pokoleniom szanse na rozkoszowanie sie tym wszystkim. Ja takie wlasnie odnioslam na poczatku wrazenie.. a chodzi pewnie po prostu o umiar..

Dla mnie obrazek jest zrozumialy, aczkolwiek malo trafny. Wg mnie autor mial kiepski pomysl po prostu, malo to blyskotliwe i jakoś nie przemawia do mnie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-06-05 o 13:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 16:22   #2560
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki naturalne

[QUOTE=Korah;27304504]Zdarza mi sie to samo, ale tylko wtedy, gdy wymoczę się w zbyt nagrzanej wodzie, czy to w kąpieli czy pod prysznicem. Jeśli jestem po prostu rozgrzana i jeśli w lazience jest pelno pary, dlatego zawsze po wyjściu z wanny otwieram drzwi, żeby chlodu nalecialo.

Swiete słowa Korah. Mam to samo -rozgrzane cialko sie poci ot co Uwiebiam gorace kopiele choc nei zaparowuje mi lazienki mimo ze ejst wielkosci naparstka ale tez zawsze uhylam drzwi by przewietrzyć

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Dziewczyny a czy moglybyscie mi polecic jakis puder matujacy?
Mam tlusta, naczynkowa lekko buzie i cchialabym jakis sypki puder na lato. O podkladzie zawsze musz ena lato zapomniec bo buzia mi sie tak poci ze zaden sie nie utrzyma ale chcialabym choc puder miec zawsze pod reka i nosek matowic. Smaruje sie kremem z filtrem i swiece sie strasznie :/ a nie znosze tego.

Tylko nie jakos masakrycznie drogi poprosze
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 16:31   #2561
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

[QUOTE=Mantisa;27319130]
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdarza mi sie to samo, ale tylko wtedy, gdy wymoczę się w zbyt nagrzanej wodzie, czy to w kąpieli czy pod prysznicem. Jeśli jestem po prostu rozgrzana i jeśli w lazience jest pelno pary, dlatego zawsze po wyjściu z wanny otwieram drzwi, żeby chlodu nalecialo.

Swiete słowa Korah. Mam to samo -rozgrzane cialko sie poci ot co Uwiebiam gorace kopiele choc nei zaparowuje mi lazienki mimo ze ejst wielkosci naparstka ale tez zawsze uhylam drzwi by przewietrzyć

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Dziewczyny a czy moglybyscie mi polecic jakis puder matujacy?
Mam tlusta, naczynkowa lekko buzie i cchialabym jakis sypki puder na lato. O podkladzie zawsze musz ena lato zapomniec bo buzia mi sie tak poci ze zaden sie nie utrzyma ale chcialabym choc puder miec zawsze pod reka i nosek matowic. Smaruje sie kremem z filtrem i swiece sie strasznie :/ a nie znosze tego.

Tylko nie jakos masakrycznie drogi poprosze
Ja wprawdzie się nie maluję, ale pierwszy jaki mi przyszedł do głowy to puder bambusowy z BU.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 17:13   #2562
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

SekretnyWachlarz miałam własnie to napisać
Ja mam puder bambusowy z jedwabiem i owsem i jestem bardzo zadowolona. Jest bezbarwny i sypki - sypkość co nieco utrudnianie pudrowanie noska w trakcie dnia, ale wystarczy zaopatrzyć sie w jakiś sprawdzony pojemnik Używam go jako primera do podkładów mineralnych i własnie jako pudru do matowienia.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-05 o 17:15
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:29   #2563
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Myje nim buźkę?
Trochę się zdenerwowałam, chciałam zamówić mydełko i balsam, a powiedziano mi, że muszę wziąć coś jeszcze bo zamówienie musi być od 20zł. A ja nie chciałam nic innego, najpierw muszę to przetestować. I nie wiem co teraz zrobić.
Zamawiaj, nie będziesz żałować.

Tak, myje też tym mydełkiem twarz.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

[QUOTE=Mantisa;27319130]
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zdarza mi sie to samo, ale tylko wtedy, gdy wymoczę się w zbyt nagrzanej wodzie, czy to w kąpieli czy pod prysznicem. Jeśli jestem po prostu rozgrzana i jeśli w lazience jest pelno pary, dlatego zawsze po wyjściu z wanny otwieram drzwi, żeby chlodu nalecialo.

Swiete słowa Korah. Mam to samo -rozgrzane cialko sie poci ot co Uwiebiam gorace kopiele choc nei zaparowuje mi lazienki mimo ze ejst wielkosci naparstka ale tez zawsze uhylam drzwi by przewietrzyć

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Dziewczyny a czy moglybyscie mi polecic jakis puder matujacy?
Mam tlusta, naczynkowa lekko buzie i cchialabym jakis sypki puder na lato. O podkladzie zawsze musz ena lato zapomniec bo buzia mi sie tak poci ze zaden sie nie utrzyma ale chcialabym choc puder miec zawsze pod reka i nosek matowic. Smaruje sie kremem z filtrem i swiece sie strasznie :/ a nie znosze tego.

Tylko nie jakos masakrycznie drogi poprosze
Jako puder szczerze polecam skrobię ziemniaczaną z cynamonem.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:40   #2564
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

anula korah zanalizowała tą naszą przyszła maseczkę i wszystko jest na "tak"

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wzielam wode micelarną z myślą o sobie, mleczko do mycia dla syna i żel kakaowa dźungla, przesylke dostane pewnie w tygodniu. a kupowalam w ekodrogeria.pl bo byla promocja w dzień dziecka. Zajrzyj moze jeszcze trwa.

.
Trwaale ja uwaga!!!uwaga!!!postanowi łam sobię ba!przyrzekłam nawet!że przez 2 tygodnie żadnych zakupów kosmetycznych-nic,zero,szlaban
Wiecie genialnie by było chociaż przez miesiąć nic nie kupować...no,ale jestem realistką,tak?

Jutro dostane przesyłeczkęi jeszcze w tygodniu dostanę od biolnandera-na razie musi mi to wystarczyć

aaa korah proszę o relację z tego micelabo jak będzie fajny to też biorępo szlabanie ofcors
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:41   #2565
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Bylam wczoraj w sklepie organicznym i widzialam ze firma Aubrey Organics wypuscila kremy z filtrem spf 30,wachalam i testowalam jeden-zapach raczej intensywny,konsystencja tresciwa,byla wersja bezzapachowa,nie miala jednak testera.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:50   #2566
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
anula korah zanalizowała tą naszą przyszła maseczkę i wszystko jest na "tak"

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


Trwaale ja uwaga!!!uwaga!!!postanowi łam sobię ba!przyrzekłam nawet!że przez 2 tygodnie żadnych zakupów kosmetycznych-nic,zero,szlaban
Wiecie genialnie by było chociaż przez miesiąć nic nie kupować...no,ale jestem realistką,tak?

Jutro dostane przesyłeczkęi jeszcze w tygodniu dostanę od biolnandera-na razie musi mi to wystarczyć

aaa korah proszę o relację z tego micelabo jak będzie fajny to też biorępo szlabanie ofcors
Na "tak" jest wszystko poza moim portfelem dzieki za info
2 tygodnie? Kobieto, Ty nie wiesz na co sie porywasz!
A co za przesyłka bedzie jutro?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:56   #2567
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na "tak" jest wszystko poza moim portfelem dzieki za info
2 tygodnie? Kobieto, Ty nie wiesz na co sie porywasz!
A co za przesyłka bedzie jutro?
Dam sobie radę,dam sobie radę-to tylko 2 tygodnie

Jutro w sumie dla mnie tylko będzie lotion AMB ten pomarańczowy,a reszta dla siostry-taka dobra jestem

A najbardziej i tak się doczekać nie mogę przesyłki z biolander,bo tam jest wyczekany tonik african earth-w którego tak wierzę

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

A ja dzisiaj nie mogłam się zdecydować które mydełko rzucić do obrotu:mleczne,oliwkowe,k okosowe to zawołalałam moją roczną córę i ona wybrała sama kokosowe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:29   #2568
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dam sobie radę,dam sobie radę-to tylko 2 tygodnie

Jutro w sumie dla mnie tylko będzie lotion AMB ten pomarańczowy,a reszta dla siostry-taka dobra jestem

A najbardziej i tak się doczekać nie mogę przesyłki z biolander,bo tam jest wyczekany tonik african earth-w którego tak wierzę

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

A ja dzisiaj nie mogłam się zdecydować które mydełko rzucić do obrotu:mleczne,oliwkowe,k okosowe to zawołalałam moją roczną córę i ona wybrała sama kokosowe
Widzę, że Córcia edukowana od małego, bo wie co dobre
Ja jestem mniej zdecydowana od Twoje Córci, bo u mnie pod prysznicem 5 mydeł....
Ach Te Córcie
No ja tez się nie moge doczekac, kiedy dostaniesz te przesylki - to przynajmniej zdjęciami oczka nacieszę!! Koniecznie daj znać jak tylko odstaniesz
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:58   #2569
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anula zdjęcimi niekoniecznie,bo raz,że od jakiegoś czasu nie mogę wstawiać fotek tu na wizażu-nie mam pojęcia dlaczego.A dwa-mąż zapomniał wziąć aparatu z pracy i póki co jesteśmy bez;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-06-05 o 18:59
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 19:09   #2570
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anula zdjęcimi niekoniecznie,bo raz,że od jakiegoś czasu nie mogę wstawiać fotek tu na wizażu-nie mam pojęcia dlaczego.A dwa-mąż zapomniał wziąć aparatu z pracy i póki co jesteśmy bez;/
niedobry wizaż!!
ale opisz koniecznie z najmniejszymi szczegółami, żeby mi wynagrodzic brak wizji

ps. cafe 22 jeszcze jest w szczecinie?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:21   #2571
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
niedobry wizaż!!
ale opisz koniecznie z najmniejszymi szczegółami, żeby mi wynagrodzic brak wizji

ps. cafe 22 jeszcze jest w szczecinie?
Jak mi aparat wróci to najwyżej postaram się wstawić foty z siosty kompa

Nie mam pojęciaba!nawet nie słyszałam o cafe 22
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:28   #2572
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jak mi aparat wróci to najwyżej postaram się wstawić foty z siosty kompa

Nie mam pojęciaba!nawet nie słyszałam o cafe 22
kawiarenka na 22 piętrze z piekną panoramą na miasto zaraz przy multikinie (albo innym molochu kinowym, nie pamiętam co to konkretnie za kompleks kinowy jest)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:03   #2573
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

Pewnie, że jest cafe 22. Ale poza widokiem, to niestety nic ciekawego.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:07   #2574
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

francuzzka ja już pisałam o moim samoopalaczu Lavera (do twarzy i ciała). Jestem mu wierna, właśnie skończyłam kolejną tubkę i muszę coś zakupić. Jako alternatywę rozważam samoopalacz pat&rub. Teraz na ich stronie jest promocja -20% na produkty sloneczne.

Mantisa tak jak mówiła Sekretny Wachlarz - tez polecam puder bambusowy (używam wersję z jedwabiem), matuje bardzo dobrze i jest tani jak barszcz

anula_ga cafe 22 jeszcze jest (obok Galaxy), choć czasy świetności ma już chyba za sobą
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:24   #2575
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Pewnie, że jest cafe 22. Ale poza widokiem, to niestety nic ciekawego.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
anula_ga cafe 22 jeszcze jest (obok Galaxy), choć czasy świetności ma już chyba za sobą
dzięki dziewczyny za informacje
Tak jakoś mi sie przypomniało ostatnio
To ja chyba bywałam jeszcze w czasach tej świetności, bo całkiem miło wspominam ale wiecie, nie samo miejsce, bo i towarzystwo było doborowe

A teraz na temat - zauważyłam, że po zaprzestaniu stosowania pod oczy na noc oleju z pestek opuncji cienie podstępnie wracają!! Tak mi sie już wcześniej wydawało, że to dzięki temu olejowi cienie są na wymarciu (w porównaniu ze stanem przed), a teraz mam pewność
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:30   #2576
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kawiarenka na 22 piętrze z piekną panoramą na miasto zaraz przy multikinie (albo innym molochu kinowym, nie pamiętam co to konkretnie za kompleks kinowy jest)
Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Pewnie, że jest cafe 22. Ale poza widokiem, to niestety nic ciekawego.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
anula_ga cafe 22 jeszcze jest (obok Galaxy), choć czasy świetności ma już chyba za sobą
Ja nic na ten temat nie wiem,a galaxy odwiedzam bardzo często
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:53   #2577
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Myje nim buźkę?
Trochę się zdenerwowałam, chciałam zamówić mydełko i balsam, a powiedziano mi, że muszę wziąć coś jeszcze bo zamówienie musi być od 20zł. A ja nie chciałam nic innego, najpierw muszę to przetestować. I nie wiem co teraz zrobić.
Ja tak samo jak TŻ Czarodzielnicy myje mydełkami twarz.
Wprawdzie z lawendowej farmy testowałam na razie tyko próbkę czerwonego witrazyka (2 pełnowymiarowe czekają na swoja kolej), ale świetne było do twarzy własnie! Ja od ponad pół roku twarz myje wyłacznie mydłami naturalnymi. Zresztą mój TŻ i córka też Wiele dziewczyn także uzywa mydełek do mycia twarzy i bardzo nam służą.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

ridja devojka, jak weźmiesz 2 mydełka to najwyzej pożałujesz, że wzięłaś tylko dwa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:20   #2578
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

witajcie dziewczyny

pierwszy raz odzywam się w tym wątku. mam pilną sprawę, a wy jesteście zorientowane w temacie, więc może któraś będzie w stanie mi pomóc.

mam przetłuszczającą się cerę. używam kremu eco cosmetics z granatem i papają. jest on jednak już bardzo na wykończeniu. szukam dobrego kremu nawilżającego o lekkiej konsystencji, niezapychającym składzie, a ponieważ nadeszły gorące dni, dobrze byłoby gdyby wpływał on też w jakiś sposób na przetłuszczanie cery.

wypatrzyłam sobie krem z bio-oczarem wirginijskim firmy logona. jego skład:
Aqua (Water), Alcohol*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glycerin, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cocoglycerides, Isoamyl Laurate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Distarch Phosphate, Passiflora Incarnata Seed Oil, Magnesium Aluminium Silicate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosmary) Leaf Extract*, Melissa Officinalis Leaf Extract*, Malva Sylvestris (Mallow) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract*, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Citronellol

czy któraś z was go używała? co o nim myślicie? może polecacie coś innego?

sprawa jest naprawdę pilna..
__________________





Edytowane przez Nidava
Czas edycji: 2011-06-06 o 21:21
Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:45   #2579
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
francuzzka ja już pisałam o moim samoopalaczu Lavera (do twarzy i ciała). Jestem mu wierna, właśnie skończyłam kolejną tubkę i muszę coś zakupić. Jako alternatywę rozważam samoopalacz pat&rub. Teraz na ich stronie jest promocja -20% na produkty sloneczne.
z serii słonecznej Pat&Rub polecam suchy olejek rozświetlający - rewelacja, pielęgnuje skórę i cudownie mieni się w słońcu, jedyny zarzut to zapach.. ale to pewnie kwestia gustu
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:53   #2580
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://shopterrain.com/ Wow, ale na cudny sklepik trafiłam, właśnie go przeglądam. Muszę mniej po stronach internetowych łazić.
Oprócz tego założyłam konto na lawendowej farmie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.