Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 17:15   #1561
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
GRATULACJE sama na kolację idziesz?


Ale to nie dzisiaj
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:17   #1562
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ładne włoski masz w życiu nie powiedziałabym że to naturalne pomyślałabym że farbowane bo takie ciemno,jasne ale ja też jak nosiłam swoje to miałam od słońca
moje naturalne średni mysi blond
No właśnie to wrażenie "farbowanych" włosów potęguje jeszcze fakt, że mam również naturalnie bardzo ciemne brwi Ale naturalne włosy można poznać po tym, że kolor nie jest jednolity, tylko taki "wymieszany", i zawsze jasne włosy są na wierzchu, a ciemniejsze pod spodem. Jak związuję włosy gładko w kucyk to wszyscy się mnie pytają czy przyciemniałam włosy

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
za ciemne a tak serio to ciemno bure rozjaśniające się na rudo
Czemu za ciemne? Ejj, blond to nie jedyny słuszny kolor! Ja zawsze chciałam mieć brązowe, czarne, a nawet rude
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:18   #1563
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cześć kochane - zaraz was nadrobię ale z tych nerwów normalnie musze się wam wyżalić :/

To był taki piękny dzień dopóki nie wlazłam do galerii

Najpierw poszłam do H&M'a wyprzedaże były no to się ucieszyłam.. ale im dłużej oglądałam te ciuchy tym mniej się cieszyłam.. czułam się jakbym była w jakimś lumpeksie.. materiał masakra wzory jakieś babcine staniki same berety.. zirytowałam się i wyszłam..
to myślę - pójdę po te kolczyki odebrać..

Po drodze przechodziłam koło Intimissimi normalnie go omijam bo ma z tyłka rozmiarówkę.. ale zobaczyłam napis super Push Up i nie mogłam sobie odmówić..
Słuchajcie.. stanik z taką ilością gąbki jak w tym z VS tyle że ty była gąbka w półkole od dołu a nie po bokach jak w tamtym.. szukam rozmiaru szukam.. Podeszła do mnie pani i pyta czy mi pomóc - to mówię, że nosze różne i nie wiem sama co wziąć.. to dała mi 65A i 70B bym zobaczyła (pomijam że to nijak nie są podobne rozmiary..)
najpierw zaczęłam od mniejszego bo wydawało mi się, że będzie dobry, ale..
musiałam się zapiąć na najciaśniejszą haftkę a i tak miałam luz !!!
a miski za małe..
To przymierzyłam ten 70B no to miski super i miałam efekt niemalże jak tamta laska z bloga ale ten obwód..
Mówię do pani, że miska ok, ale obwód za luźny.. to przyniosła mi kilka innych modeli 70-ek B.. ofkorz wszystkie za luźne w obwodzi ei za duże w misce
I mówię do pani, że rezygnuję bo za luźny jest.. i czy z tych 65 nie ma np B... a ona, że z 65 to tylko rozmiar A
I sobie myślę no tak bo jak mały obwód to tylko małobiuściasta.. dramat co za rozmiarówka z dupy.. jak można to nosić ??
Ale Pani do mnie, że dałaby mi upust 12 zł a ja mogłabym za 7 zł zwęzić sobie obwód.. to polazłam do krawcowej bo taki punkt był, ale babeczka powiedziała, że wyszywa haftki, ucina obwód (maxymalnie 2 cm) i doszywa haftki no to mówię.. że przecież tak to ramiączka się przesuną i jak to będzie wyglądać.. a i jak zmniejszy o te 4 cm to to i tak będzie mało bo przecież już 65 była za luźna podziękowałam.. ale mówię wam taaaki mega był !!
No nie mogłam go zdzierżyć..
Mam zdjęcia - będziecie chciały to wam pokażę..

No to poszłam po te kolczyki co reklamowałam.. babka daje mi oglądnąć patrzę a ta perełka na chama krzywo przyklejona no to mi ręce opadły po prostu
A jeszcze byłam w rossmanie po drodze i tych lakierów niebieskich miss sporty było full.. a ja tego po całym mieście tyle szukałam to nie było.. co za złośliwość..
koszmarny dzień Ty to się masz z tymi stanikami
pokazuj go
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:29   #1564
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cześć kochane - zaraz was nadrobię ale z tych nerwów normalnie musze się wam wyżalić :/

To był taki piękny dzień dopóki nie wlazłam do galerii

Najpierw poszłam do H&M'a wyprzedaże były no to się ucieszyłam.. ale im dłużej oglądałam te ciuchy tym mniej się cieszyłam.. czułam się jakbym była w jakimś lumpeksie.. materiał masakra wzory jakieś babcine staniki same berety.. zirytowałam się i wyszłam..
to myślę - pójdę po te kolczyki odebrać..

Po drodze przechodziłam koło Intimissimi normalnie go omijam bo ma z tyłka rozmiarówkę.. ale zobaczyłam napis super Push Up i nie mogłam sobie odmówić..
Słuchajcie.. stanik z taką ilością gąbki jak w tym z VS tyle że ty była gąbka w półkole od dołu a nie po bokach jak w tamtym.. szukam rozmiaru szukam.. Podeszła do mnie pani i pyta czy mi pomóc - to mówię, że nosze różne i nie wiem sama co wziąć.. to dała mi 65A i 70B bym zobaczyła (pomijam że to nijak nie są podobne rozmiary..)
najpierw zaczęłam od mniejszego bo wydawało mi się, że będzie dobry, ale..
musiałam się zapiąć na najciaśniejszą haftkę a i tak miałam luz !!!
a miski za małe..
To przymierzyłam ten 70B no to miski super i miałam efekt niemalże jak tamta laska z bloga ale ten obwód..
Mówię do pani, że miska ok, ale obwód za luźny.. to przyniosła mi kilka innych modeli 70-ek B.. ofkorz wszystkie za luźne w obwodzi ei za duże w misce
I mówię do pani, że rezygnuję bo za luźny jest.. i czy z tych 65 nie ma np B... a ona, że z 65 to tylko rozmiar A
I sobie myślę no tak bo jak mały obwód to tylko małobiuściasta.. dramat co za rozmiarówka z dupy.. jak można to nosić ??
Ale Pani do mnie, że dałaby mi upust 12 zł a ja mogłabym za 7 zł zwęzić sobie obwód.. to polazłam do krawcowej bo taki punkt był, ale babeczka powiedziała, że wyszywa haftki, ucina obwód (maxymalnie 2 cm) i doszywa haftki no to mówię.. że przecież tak to ramiączka się przesuną i jak to będzie wyglądać.. a i jak zmniejszy o te 4 cm to to i tak będzie mało bo przecież już 65 była za luźna podziękowałam.. ale mówię wam taaaki mega był !!
No nie mogłam go zdzierżyć..
Mam zdjęcia - będziecie chciały to wam pokażę..

No to poszłam po te kolczyki co reklamowałam.. babka daje mi oglądnąć patrzę a ta perełka na chama krzywo przyklejona no to mi ręce opadły po prostu
A jeszcze byłam w rossmanie po drodze i tych lakierów niebieskich miss sporty było full.. a ja tego po całym mieście tyle szukałam to nie było.. co za złośliwość..

nie znoszę takiej frustracji, jestem w stanie się poryczeć czasem...
a co do staników, to chyba muszę jakiś do karmienia znaleźć... ale kto to wie ile jeszcze urośnie?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Vollare tak zachwalacie to muszę iść obejrzeć te cienie bo u chinola u mnie pełno kosmetyków tej firmy
kulki niektóre dziewczyny zatykają, mnie na szczęście nie ale można nimi osiągnąć tzw. efekt JLo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale to nie dzisiaj


Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Czemu za ciemne? Ejj, blond to nie jedyny słuszny kolor! Ja zawsze chciałam mieć brązowe, czarne, a nawet rude
tzn. to jest blond tylko nie taki jaki mi się podoba


zapomniałabym - jadę jutro na działkę znowu
ale tym razem uzbrojona w netbooka i pakiet internetowy nic mi nie umknie
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:31   #1565
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie, w PL nie ma sklepu ja swoj kupilam jak bylam w stanach
Łee tak to ja nie mam szans

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jak się nie czułaś najlepiej to nie dziwie się, że sobie odpuściłaś

ja, jak na razie robię regularnie (może raz zdarzyło mi się nie zrobić) i szczerze to nie wiem czy widać jakieś efekty
mama mówi, że jakby troszkę brzusio spadł, ale ja tego nie zauważyłam :/
A tam.. Ty się widzisz na co dzień dlatego nie widzisz
Na pewno rezultaty są
Muszę się też zmobilizować

Cytat:
Napisane przez katie100;27519038[COLOR=Silver
][/COLOR]
może spróbuj staników Ewy Michalak, dla mnie normalna wycieczka po stanik to też trauma, chociaż mam jakieś 70dd/e, ale znaleźć coś co dobrze leży nie jest łatwo i to nie jest wina Twojego biustu tylko małych chińskich lub polskich rączek, które wszystko szyją bezkształtnie
No właśnie :/ a te Effuniaki to tez mi się wydaja takie mega zabudowane :/

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dzien dobry
No niby dzień dobry a mina kwaśna, co się stało?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja juz wrocilam
wyszlam na godzine przed czasem.
tematyka byla dla mnie bardzo trafiona
To brawo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Aaaa ja już oficjalnie wiem, że zdałam
W nagrode ide na kolacyjke
To już po? idź idź i świętuj
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:36   #1566
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Lady
A niech tenskni. Jestem na niego zla i chwilowo nie chce mi sie z nim gadac.

Yatta
Oj Ty biedna.
Moze jeszcze trafisz na taki.
Ale poka nam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:38   #1567
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Yatta No tak to jest z tymi stanikami A może innej krawcowej byś poszukała??
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:39   #1568
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

No mam przeboje :/ nie raz to się tak wq.. czasem chce mi sie z tego wkurzenia płakać.. a czasem mam ochotę komuś przypieprzyć



Wrzuciłam do albumu laseczki


Ja wiem, że dla was tych które biust mają to to szału nie robi
Ale dla mnie naprawde było łał.. na tym zdjęciu co sam stanik jest i ta gąbka to słabo widać, ale np u mnie zmieniłam kąt monitora i lepiej było widać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:40   #1569
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yatta No tak to jest z tymi stanikami A może innej krawcowej byś poszukała??
Myślałam o tym.. al eile tzreba by było tego stanika zwęzić by był dobry? jak musiałabym wziąć 70-kę bo tylko tak mogłabym mieć miskę B.. a 65 było za luźne.. jak powiedziała ta krawcowa.. trzeba by było na nowo stanik szyć praktycznie..

A stanik kosztował 115 zł plus przeszycia to ile by wyszło.. ehh
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:40   #1570
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No właśnie to wrażenie "farbowanych" włosów potęguje jeszcze fakt, że mam również naturalnie bardzo ciemne brwi Ale naturalne włosy można poznać po tym, że kolor nie jest jednolity, tylko taki "wymieszany", i zawsze jasne włosy są na wierzchu, a ciemniejsze pod spodem. Jak związuję włosy gładko w kucyk to wszyscy się mnie pytają czy przyciemniałam włosy



Czemu za ciemne? Ejj, blond to nie jedyny słuszny kolor! Ja zawsze chciałam mieć brązowe, czarne, a nawet rude
o to dziwne bo ponoć brwi powinny być o ton jaśniejsze od naturalnych włosów
ja mam bardzo jasne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:43   #1571
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Myślałam o tym.. al eile tzreba by było tego stanika zwęzić by był dobry? jak musiałabym wziąć 70-kę bo tylko tak mogłabym mieć miskę B.. a 65 było za luźne.. jak powiedziała ta krawcowa.. trzeba by było na nowo stanik szyć praktycznie..

A stanik kosztował 115 zł plus przeszycia to ile by wyszło.. ehh
Kurka, to faktycznie
JA zrobiłam fotki tego mojego push-upa z M&S, takie prowizoryczne ale moge wrzucic do albumu jakbyś chciała ;>
Tylko to jest stanik który daje taki ładny, naturalny efekt
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:45   #1572
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lady
A niech tenskni. Jestem na niego zla i chwilowo nie chce mi sie z nim gadac.

Yatta
Oj Ty biedna.
Moze jeszcze trafisz na taki.
Ale poka nam
o to ładnie mi to się często zdarza ale jutro wybieramy się podziwiać widoczki z góry na kawkę a potem zrobi kolacyjkę nie wiem co ma być suprise taki plan który jeszcze może się popsuć

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

nie znoszę takiej frustracji, jestem w stanie się poryczeć czasem...
a co do staników, to chyba muszę jakiś do karmienia znaleźć... ale kto to wie ile jeszcze urośnie?



kulki niektóre dziewczyny zatykają, mnie na szczęście nie ale można nimi osiągnąć tzw. efekt JLo







tzn. to jest blond tylko nie taki jaki mi się podoba


zapomniałabym - jadę jutro na działkę znowu
ale tym razem uzbrojona w netbooka i pakiet internetowy nic mi nie umknie
obadam co tam mają z vollare bo nigdy się nie przyglądałam szczerze mówiąc
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:46   #1573
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurka, to faktycznie
JA zrobiłam fotki tego mojego push-upa z M&S, takie prowizoryczne ale moge wrzucic do albumu jakbyś chciała ;>
Tylko to jest stanik który daje taki ładny, naturalny efekt
Ten też dawał super efekt wyglądało jakby bimbałki były faktyczni emoje autentycznie super push up.. i naprawdę był tak super ten stanik.. taki milusi w dotyku ramiączka bezszwowe wszystko takie super silk.. no za✂✂✂isty po prostu jedyny minus to ta rozmiarówka jakaś wytrzaśnięta z dupy

Poka poka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:46   #1574
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
No właśnie to wrażenie "farbowanych" włosów potęguje jeszcze fakt, że mam również naturalnie bardzo ciemne brwi Ale naturalne włosy można poznać po tym, że kolor nie jest jednolity, tylko taki "wymieszany", i zawsze jasne włosy są na wierzchu, a ciemniejsze pod spodem. Jak związuję włosy gładko w kucyk to wszyscy się mnie pytają czy przyciemniałam włosy
hiehie to mogę wciskać ludziom, że mam naturalne, bo pod spodem też mam ciemniejsze nieco.


W ogóle po tej Welli odrost mi zrudział (w jednym miejscu)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:47   #1575
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No mam przeboje :/ nie raz to się tak wq.. czasem chce mi sie z tego wkurzenia płakać.. a czasem mam ochotę komuś przypieprzyć



Wrzuciłam do albumu laseczki


Ja wiem, że dla was tych które biust mają to to szału nie robi
Ale dla mnie naprawde było łał.. na tym zdjęciu co sam stanik jest i ta gąbka to słabo widać, ale np u mnie zmieniłam kąt monitora i lepiej było widać
nie no w porównaniu z tymi co kiedyś wklejałaś to ja widzę sporą różnicę na plus widać cyca
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:48   #1576
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Szkoda, że nie cyknęłam foty w bluzce - to by lepiej było widać w zwykłym staniku jak wygląda i w tym super push up.. ale kurde.. ja to głupia zawsze się tak cykam jak robię fotki w przymierzalni.. tak się bunkruje
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:50   #1577
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie cyknęłam foty w bluzce - to by lepiej było widać w zwykłym staniku jak wygląda i w tym super push up.. ale kurde.. ja to głupia zawsze się tak cykam jak robię fotki w przymierzalni.. tak się bunkruje
ja się wstydzę robić w przymierzalni bo nie umiem w telefonie wyłączyć dźwięku który towarzyszy podczas robienia zdjęcia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:50   #1578
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to ładnie mi to się często zdarza ale jutro wybieramy się podziwiać widoczki z góry na kawkę a potem zrobi kolacyjkę nie wiem co ma być suprise taki plan który jeszcze może się popsuć

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



obadam co tam mają z vollare bo nigdy się nie przyglądałam szczerze mówiąc
U mnie ost bardzo czesto gesto plany sie waliły i juz mam tego dosyc. Dobrze ze jade bo mogla bym cos komus zrobic
Ale zycze udanej kolacyjki

Yatta
Lece ogladać
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:54   #1579
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ten też dawał super efekt wyglądało jakby bimbałki były faktyczni emoje autentycznie super push up.. i naprawdę był tak super ten stanik.. taki milusi w dotyku ramiączka bezszwowe wszystko takie super silk.. no za✂✂✂isty po prostu jedyny minus to ta rozmiarówka jakaś wytrzaśnięta z dupy

Poka poka
Zaraz pokaze Ja go uwielbiam I on jest taki całkowicie miękki. Ale jest tak dobrze wyprofilowany i ma takie świetne podusie dodawane ze naprawde jest ekstra
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:58   #1580
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to dziwne bo ponoć brwi powinny być o ton jaśniejsze od naturalnych włosów
ja mam bardzo jasne
Hie,ja siuę bałam blondu przez te moje brwi. Może nie są aż tak ciemne, ale też do jasnych nie należą i się cykałam, że będą się odcinać

Kitka ma fajny kolorek
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:58   #1581
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
U mnie ost bardzo czesto gesto plany sie waliły i juz mam tego dosyc. Dobrze ze jade bo mogla bym cos komus zrobic
Ale zycze udanej kolacyjki

Yatta
Lece ogladać
u nas ostatnio właśnie na planowaniu się kończy ale dużo mojej winy bo egzaminy na ostatnią chwilę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:01   #1582
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Yatta
Widzialam i mowie od razu Wow Wow Wow ja tez bym takie miala i bardzo mi sie podoba ten efekt. Tyle ze ja mam pod biustem 80 to by co wybral
Ale juz wczoraj rozmawiam z New Yorkiem i dostane p- ap od VS z poduszkami z boku i pod biustem. To dopiero zrobi robote. Ale to dopiero na urodziny
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:02   #1583
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Buahhot - albo zarządzanie albo budownictwo

Yatta i Ty mówisz, że cycków nie masz? w push upie mam takie same jak Ty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:06   #1584
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja się wstydzę robić w przymierzalni bo nie umiem w telefonie wyłączyć dźwięku który towarzyszy podczas robienia zdjęcia
Mój też.. przeszukałam już cały telefon i całe menu i za kija nigdzie nie ma.. nawet jak mam wyłączony głos by telefon nie dzwonił jak mam spotkanie czy coś to i tak dźwięk wydaje przy zdjęciu :/

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Widzialam i mowie od razu Wow Wow Wow ja tez bym takie miala i bardzo mi sie podoba ten efekt. Tyle ze ja mam pod biustem 80 to by co wybral
Ale juz wczoraj rozmawiam z New Yorkiem i dostane p- ap od VS z poduszkami z boku i pod biustem. To dopiero zrobi robote. Ale to dopiero na urodziny
Ale szczęściara

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Yatta i Ty mówisz, że cycków nie masz? w push upie mam takie same jak Ty
Bo nie mam to jest ten super push up zobacz jaką to ma gąbkę
Jaką masz różnicę między cm w biuście i pod?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:08   #1585
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u nas ostatnio właśnie na planowaniu się kończy ale dużo mojej winy bo egzaminy na ostatnią chwilę
No kochana ale trzeba zrobic. Egzaminy sie skoncza i bedzie dobrze
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:11   #1586
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Bo w tych nowych modelach telefonów nie da sie wylaczyc tego dzwieku
Chodzi o to zeby nie mozna bylo z ukrycia komus zdjecia zrobić.

Yatta fotki sie sciagaja i zaraz wstawie moje bimbałki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:12   #1587
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bo w tych nowych modelach telefonów nie da sie wylaczyc tego dzwieku
Chodzi o to zeby nie mozna bylo z ukrycia komus zdjecia zrobić.

Yatta fotki sie sciagaja i zaraz wstawie moje bimbałki
No tak bo ja to pewnie szpieg sozguna

Ok to czekam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:16   #1588
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo nie mam to jest ten super push up zobacz jaką to ma gąbkę
Jaką masz różnicę między cm w biuście i pod?
a bo ja wiem jaka różnica
jutro się zmierzę to napiszę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:20   #1589
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Bunny i Czeko gratuluje
ja mam jutro o 15:30 ostatni egzamin

Yattamanka ale masz sie z tymi stanikami... u mnie tez zawsze bylo cos nie tak,ale jest u mnie taki sklep "szachownica", kupilam stanik za 15 zl,a roznica ogromna,jutro wstawie wam fotki, bo teraz TŻ jest,to bedzie patrzal jak na kretynke

Zaraz zgram zdjecia to wstawie wam ciuszki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:30   #1590
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak bo ja to pewnie szpieg sozguna

Ok to czekam
Wstawiłam

Kocham ten cyckonosz naprawde
A zmierzyłam specjalnie sie teraz i pod biustem mam 65-66 cm, a w biuscie 76-77. Także niedużo
Generalnie już go mam bardzo długo bo z 3 lata chyba prawie. A dopiero co niedawno dałam rade sie zapiac na ostatnia haftke
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.