Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-18, 10:18   #2101
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

farbe artego mieszasz w proporcji 1:1 ( tyle farby ile oxy) jesli kupisz całą tubke która ma 150 ml ( na tubie są kreseczki co 25 ml) i kupisz butle oxydantu to spokojnie, w trakcie farbowania mozesz sobie dorobic farby. ja mam cienkie włosy do brody, i spokojnie wystarcza mi 25 ml farby + 25 ml oxy. kup na razie tube koloru 7.44 jesli to była baza koloru jaki masz na głowie. uwazam ze nie zuzyjesz całej tuby na 1 malowanie, wiec przed kolejnym malowaniem bedziesz mogla dokupic jakis inny kolor zeby wymieszac, lub nie. do do wody to pewnie 6% ale to niech ktos jeszcze potwierdzi. nie wiem jak czesto myjesz włosy, ale rudy kolor dosc szybko sie wypłukuje niestety i zadko kiedy po 2 mcach wyglada atrakcyjnie....

dodaje marijel 8.42 +6% z lampą i bez, obie foty przy oknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.jpg (84,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0099.jpg (43,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0100.jpg (39,9 KB, 38 załadowań)
__________________

www.serce-oliwki.pl





Edytowane przez LadyBane
Czas edycji: 2012-03-18 o 10:32
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:24   #2102
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witajcie rudowłose : )
Ja ostatnio pozostałam wierna joannie profesional i pomimo że zmieszałam większość blondu z rudym, do tego woda 9% to mam ciemniejsze końce grzywki.. Dodam, że grzywka nie jest jeszcze jakoś bardzo zniszczona bo robiona była całkiem niedawno i teraz kurde.. nie wiem co zrobić żeby wyrównać kolor - ale żeby te końce zrobić jaśniejsze, a nie przyciemnić całe włosy... eh.
Pomoże ktoś ?

PS szukałam odpowiedzi przez przeszukanie wątki ale nic nie znalazłam :<
endzeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:46   #2103
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ee.. siostra mówi, ze na początku wygląda dobrze, a po 1,5 miesiąca wyglada źle i...ma rację, przecież farbę powinno się kłaść mniej więcej co miesiąc , na tyle jest porzewidziana trwałosc koloru, to normalne ,że po miesiącu się wypłucze zawsze choć odrobinę ,a Ty spodziewałaś się, ze na ile starczy?
Jak Ci sie nie chce farbowac co miesiąc, to wróc do naturalnych.
ale mi chodzilo o to czy na tych zdjeciach ten kolor bardzo zle wyglada czy w miare dobrze(??
farbe klade co 1.5 miesiaca dlatego ze do tej pory chodzilam do fryzjerki i za kazde farbowanie placilam 90 zl
ok a wiec kupie farbe 7.44 i oksydant 6%
ja mam wlosy za ramiona czyli na pierwsze farbowanie mam zuzyc 50ml farby i tyle samo oksydantu ? i jeszcze jedno na odrostach trzyma sie farbe przez 15 minut a potem naklada sie na calosc wlosow na 20 minut tak?
strasznie sie boje ze cos nie wyjdzie
tak wogole to dzieki za wszystkie odpowiedzi i rady jakbym nauczyla farbowac sie sama w domu to zaoszedzilabym troche kasy a pozatym moglabym farbowac sie co miesiac i w koncu wygladalabym dobrze

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-03-18 o 10:49
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 21:16   #2104
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
ale mi chodzilo o to czy na tych zdjeciach ten kolor bardzo zle wyglada czy w miare dobrze(??
farbe klade co 1.5 miesiaca dlatego ze do tej pory chodzilam do fryzjerki i za kazde farbowanie placilam 90 zl
ok a wiec kupie farbe 7.44 i oksydant 6%
ja mam wlosy za ramiona czyli na pierwsze farbowanie mam zuzyc 50ml farby i tyle samo oksydantu ? i jeszcze jedno na odrostach trzyma sie farbe przez 15 minut a potem naklada sie na calosc wlosow na 20 minut tak?
strasznie sie boje ze cos nie wyjdzie
tak wogole to dzieki za wszystkie odpowiedzi i rady jakbym nauczyla farbowac sie sama w domu to zaoszedzilabym troche kasy a pozatym moglabym farbowac sie co miesiac i w koncu wygladalabym dobrze
Kolor prezentuje się ok co do częstości farbowania to wszystko zależy od farby niektóre po miesiącu wyglądają fatalnie, a zdarzają się i takie, które po 1,5 miesiąca dobrze się prezentują tutaj bardziej chodzi o odrosty i fakt, że rudy traci intensywność szybko, co nie znaczy, że po paru myciach kolor będzie brzydki. Może być mniej intensywny Niektóre Wizażanki piszą nawet, że lubią u siebie taki sprany rudy
Jeśli będziesz używać 50ml farby to do tego 50ml oksydantu(jeśli producent zaleca proporcję 1:1)
A co do farbowania ja nie robię żadnej przerwy między nakładaniem na odrosty a resztą włosów pierwsze nakładam farbę na odrosty(chwilę to zajmuje, zależy od wprawy) a jak skończę to biorę się za resztę włosów co do czasu trzymania farby na głowie to różnie producenci wypisują na pudełkach ja ciemniejsze odcienie trzymałam 30 minut a przy jaśniejszych coś ok. 45 ale to tylko moje rady wynikające z mojego doświadczenia mogę się mylić
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:11   #2105
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Kolor prezentuje się ok co do częstości farbowania to wszystko zależy od farby niektóre po miesiącu wyglądają fatalnie, a zdarzają się i takie, które po 1,5 miesiąca dobrze się prezentują tutaj bardziej chodzi o odrosty i fakt, że rudy traci intensywność szybko, co nie znaczy, że po paru myciach kolor będzie brzydki. Może być mniej intensywny Niektóre Wizażanki piszą nawet, że lubią u siebie taki sprany rudy
Jeśli będziesz używać 50ml farby to do tego 50ml oksydantu(jeśli producent zaleca proporcję 1:1)
A co do farbowania ja nie robię żadnej przerwy między nakładaniem na odrosty a resztą włosów pierwsze nakładam farbę na odrosty(chwilę to zajmuje, zależy od wprawy) a jak skończę to biorę się za resztę włosów co do czasu trzymania farby na głowie to różnie producenci wypisują na pudełkach ja ciemniejsze odcienie trzymałam 30 minut a przy jaśniejszych coś ok. 45 ale to tylko moje rady wynikające z mojego doświadczenia mogę się mylić
ok dziekuje za rade za paree dni bede sie farbowac moze kolezanka mi pomoze a do rudych wlosow poziom 7.44 jaki jest oksydant???
nie wiem nawet czym one sie od siebie roznia na all mam gratis do farby oksydant
co do wlososw powiem tylko tyle ze staram sie dbac o moja rudosc jak najbardziej potrafie stosuje odzywke frzyjerska color shine mask artego ktora kosztuje 80 zl ale wierze ze cos mi pomaga jakos nie chce wracac do naturalnych bo zle sie w nich czulam
oby sie udalo
sory na mine na pierwszym zdjeciu ale chcialam tylko pokazac moj naturalny kolor wlosow w dziennym swietle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07557.jpg (132,1 KB, 44 załadowań)
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 07:53   #2106
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Alfaparf 8.34 na moich włosach Zrobiłam jeszcze raz prepigmentacje i pomogło tym razem
super!!!! śliczny kolor!!!
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:30   #2107
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
ok dziekuje za rade za paree dni bede sie farbowac moze kolezanka mi pomoze a do rudych wlosow poziom 7.44 jaki jest oksydant???
nie wiem nawet czym one sie od siebie roznia na all mam gratis do farby oksydant
co do wlososw powiem tylko tyle ze staram sie dbac o moja rudosc jak najbardziej potrafie stosuje odzywke frzyjerska color shine mask artego ktora kosztuje 80 zl ale wierze ze cos mi pomaga jakos nie chce wracac do naturalnych bo zle sie w nich czulam
oby sie udalo
sory na mine na pierwszym zdjeciu ale chcialam tylko pokazac moj naturalny kolor wlosow w dziennym swietle
Oksydanty(utleniacze) są różne(3%,6%,9% i chyba 12%).
3% do farbowania ton w ton oraz o odcień jaśniej
6% do rozjaśniania o 2-3 tony
9% do rozjaśniania o 3-4 tony
Przeważnie stosuje się 6% 9% i 12% nie polecam, bo niszczą włosy. Jeśli się osiągnie odpowiedni poziom(taki jaki się chce) to można odrost farbować z utleniaczem 6%(żeby go rozjaśnić), a resztę 3% albo tonerami(musiałabyś poczytać posty Kathy, która już wiele razy opowiadała o nich)
Do farbowania polecam poprosić kogoś jest łatwiej i szybciej mi farbowanie kogoś zajmuje 15-20 minut zależy od długości i gęstości włosów
Ja jakoś nie jestem zwolenniczką wydawania tylu pieniędzy na odżywki można znaleźć tańsze odżywki, które są naprawdę dobre ale jeśli widzisz, że kolor lepiej się utrzymuje to czemu nie stosować
Naturalny kolor masz taki jak większość Polek więc nie powinno z nim być problemu
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 14:21   #2108
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witajcie Ognistowłose
Czytam Was i czytam i tak mi się te Wasze wloski podobają

Ja mam pytanie czy ktoś testował mieszankę Kathy chyba Konstancji polecaną: Vitalitys 9.34 z 8.44??
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-03-19 o 14:46
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:51   #2109
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Oksydanty(utleniacze) są różne(3%,6%,9% i chyba 12%).
3% do farbowania ton w ton oraz o odcień jaśniej
6% do rozjaśniania o 2-3 tony
9% do rozjaśniania o 3-4 tony
Przeważnie stosuje się 6% 9% i 12% nie polecam, bo niszczą włosy. Jeśli się osiągnie odpowiedni poziom(taki jaki się chce) to można odrost farbować z utleniaczem 6%(żeby go rozjaśnić), a resztę 3% albo tonerami(musiałabyś poczytać posty Kathy, która już wiele razy opowiadała o nich)
Do farbowania polecam poprosić kogoś jest łatwiej i szybciej mi farbowanie kogoś zajmuje 15-20 minut zależy od długości i gęstości włosów
Ja jakoś nie jestem zwolenniczką wydawania tylu pieniędzy na odżywki można znaleźć tańsze odżywki, które są naprawdę dobre ale jeśli widzisz, że kolor lepiej się utrzymuje to czemu nie stosować
Naturalny kolor masz taki jak większość Polek więc nie powinno z nim być problemu
wlasnie chodzi o to ze nienawidze swojego naturalnego koloru kolezanka ktora jest fryzjerka ma mnie zafarbowac wlasnie dzis z nia rozmawialam i powiedziala ze nie chce mi farbowac farbami artego bo z 1 farby raczej nie wyjdzie mi moj odcien a pozatym one sie szybko wyplukuja chce z mnie farbowac fabami z joanny ruda wymieszac z brazem troche sie boje ze ta farba z joanny bedzie sie wyplukiwac jeszcze szybciej niz ta z artego juz raz sie farbowalam garnierem to w przeciagu 2 tygodni mi sie wyplukal
mam juz tylko ostatnia prosbe moglybyscie mi doradzic ktory odcien rudosci pasuje do mojego typu urody bardzo prosze
1 kolaz to ja drugie to propozycje rudosci;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dd.jpg (104,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ss.jpg (90,2 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-03-19 o 17:15
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 17:01   #2110
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Witam

Moje włoski po Vitality's (50 ml 8,44 + 10 ml 7,44).
Na zdjęciu tego nie widać, ale odrost jest cudownie intensywny, a po długościach ratuję się odżywką Espresso rudą, bo po kilku latach jasnego blondu niestety kiepsko kolor przyjmują, ale dramatu nie ma Dodam tylko, że na razie nie zdradzę Vitality's, bo w Sylwestra farbowałam Ce-Ce i to był straszny błąd- niby takimi samymi numerami jak teraz, a kolor wyszedł tragiczny- odrost ogniście rudy, a długości bardzo ciemne.
Myślałam nad farbami tonującymi, ale jest bardzo mały wybór kolorów (nigdzie nie widziałam 8,44...a szkoda...).
Pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18.03.2012_2-crop.jpg (129,7 KB, 66 załadowań)
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 19:32   #2111
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

a gdzie kupic farbe artego ?

i czy w matrixie jest jakis fajny odcien rudego jasnego typu tycjan, zlocista miedz. macie zdjecia?
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 20:36   #2112
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Madzialenka teraz fajnie Ci kolorek zlapał
I ładny! Jaśniej chyba wyszedł niż jak widziałam przeważnie z tego połączenia?

Teraz nie wiem czy z tym 9.34 nie będzie za jasno?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 21:05   #2113
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Właśnie jestem zdziwiona jasnością połączenia, ale to pewnie dlatego, że naturalki mam na poziomie 7-8. Następnym razem obniżę oxy do poziomu ok. 4,5%
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:14   #2114
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
wlasnie chodzi o to ze nienawidze swojego naturalnego koloru kolezanka ktora jest fryzjerka ma mnie zafarbowac wlasnie dzis z nia rozmawialam i powiedziala ze nie chce mi farbowac farbami artego bo z 1 farby raczej nie wyjdzie mi moj odcien a pozatym one sie szybko wyplukuja chce z mnie farbowac fabami z joanny ruda wymieszac z brazem troche sie boje ze ta farba z joanny bedzie sie wyplukiwac jeszcze szybciej niz ta z artego juz raz sie farbowalam garnierem to w przeciagu 2 tygodni mi sie wyplukal
mam juz tylko ostatnia prosbe moglybyscie mi doradzic ktory odcien rudosci pasuje do mojego typu urody bardzo prosze
1 kolaz to ja drugie to propozycje rudosci;p
Ciężko określić nigdy się nie kierowałam typem urody ale większości odcieni, które wkleiłaś nie osiągniesz farbując kolorem na poziomie 7. Pierwszy to:
8.44 Vitalitys (50 ml) plus odrobina 7.44(10 ml) + woda 6%

Drugi to tak jak radzi Kathy na swoim blogu(chociaż na tym zdjęciu kolor Ashlee wyszedł bardziej rudawy, na innych jest trochę ciemniejszy i wpada w czerwień):
Majirel 7.64 lub 6.64
Alfaparf 8.64, 7.64
Jeśli jednak nie chcesz czerwieni to unikaj cyfry 6 po kropce.
Co do farb Joanny to się nie wypowiem, bo nigdy nie farbowałam.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 22:27   #2115
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

A jak na jasnych kudelkach zrobić to

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5593cb127.html

lub przytaczany już tutaj wcześniej kolor Coco?

Zaznaczam ze mam jasne wlosy z poziomu 9 i chciałabym spróbowac oxy 3% - da sie to zrobić?

zastanawiam sie nad vitalitys lub chantal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Matrix.jpg (153,0 KB, 28 załadowań)
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2012-03-19 o 22:34
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 06:52   #2116
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
a gdzie kupic farbe artego ?

i czy w matrixie jest jakis fajny odcien rudego jasnego typu tycjan, zlocista miedz. macie zdjecia?
Farbę Artego można kupić na allegro, mozna też w hurtowni fryzjerskiej, jeśli jest w Twoim miejscu zamieszkania

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A jak na jasnych kudelkach zrobić to

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5593cb127.html

lub przytaczany już tutaj wcześniej kolor Coco?

Zaznaczam ze mam jasne wlosy z poziomu 9 i chciałabym spróbowac oxy 3% - da sie to zrobić?

zastanawiam sie nad vitalitys lub chantal
Na załączonym zdjęciu jest Twój obecny kolor? Jeśli tak, to bardzo zbliżony do tego z linka
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:19   #2117
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A jak na jasnych kudelkach zrobić to

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5593cb127.html

lub przytaczany już tutaj wcześniej kolor Coco?

Zaznaczam ze mam jasne wlosy z poziomu 9 i chciałabym spróbowac oxy 3% - da sie to zrobić?

zastanawiam sie nad vitalitys lub chantal
ten kolor to złoty, w Vitalitys jest jeden bardzo podobny 8/30
jednak do niego dodała bym odrobinę intensywnej miedzi tzn:
8/30 45 ml i 8/44 5 ml, woda 3% jak najbardziej
Bardzo fajna mieszanka, moje farbowanie zbliża się więc może i ja się skuszę.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-03-20 o 12:20
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 14:56   #2118
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Kathy - bardzo dziękuję


Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Na załączonym zdjęciu jest Twój obecny kolor? Jeśli tak, to bardzo zbliżony do tego z linka
Nie to jest mój wymarzony kolor, mam dużo jasniejsze
(to kolor Coco)
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 15:26   #2119
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

hej Wam, witam Rudzielce , aczkolwiek od razu i na wstepie -pytanie pewnie przede wszystkim do kathy . mam nadzieje, ze jeszcze troszke mnie pamietasz, caly czas podczytuje, ale nie mialam zbytnio sily pisac. przechodzac do sedna mialam dosc powazna operacje i jeszze do siebie dochodze i tu moje pytanie -jestem strasznie blada i mam zmeczona skore i to w sposob widoczny , a na glowie artego 7.40 (pomarancz). sadzisz, ze przy wlosach z odrobina czerwieni bladosc, chociaz troszke zniknie optyczne. kolor uwielbiam, ale chcialabym wygladac na miej zmeczona
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 16:14   #2120
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hej Wam, witam Rudzielce , aczkolwiek od razu i na wstepie -pytanie pewnie przede wszystkim do kathy . mam nadzieje, ze jeszcze troszke mnie pamietasz, caly czas podczytuje, ale nie mialam zbytnio sily pisac. przechodzac do sedna mialam dosc powazna operacje i jeszze do siebie dochodze i tu moje pytanie -jestem strasznie blada i mam zmeczona skore i to w sposob widoczny , a na glowie artego 7.40 (pomarancz). sadzisz, ze przy wlosach z odrobina czerwieni bladosc, chociaz troszke zniknie optyczne. kolor uwielbiam, ale chcialabym wygladac na miej zmeczona
Jasne że pamiętam
życzę ci szybkiego powrotu do zdrowiapozdrawiam mocno!!

7.64 z Alfaparf to ,,kolor zaczarowany,, mojego znajomego fryzjera z Milano (już kiedyś wspominałam), może skusisz się na ten kolor, ale wtedy tylko i wyłącznie Alfaparf - na palecie wygląda wspaniale i do twojej jaśniutkiej cery będzie w sam raz. Poza tym wypłucze się na ładną miedź.

Pod oczy fantastycznie się sprawdza YSL Touche Eclat, chyba wyczekam na -20% w i kupię.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:37   #2121
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Jasne że pamiętam
życzę ci szybkiego powrotu do zdrowiapozdrawiam mocno!!

7.64 z Alfaparf to ,,kolor zaczarowany,, mojego znajomego fryzjera z Milano (już kiedyś wspominałam), może skusisz się na ten kolor, ale wtedy tylko i wyłącznie Alfaparf - na palecie wygląda wspaniale i do twojej jaśniutkiej cery będzie w sam raz. Poza tym wypłucze się na ładną miedź.

Pod oczy fantastycznie się sprawdza YSL Touche Eclat, chyba wyczekam na -20% w i kupię.
zupelnie o nim nie slyszalam, ale skusze sie na pewno, jutro jade po niego. bardzo dziekuje za szybka odpowiedz, korektor tez sie przyda bo ogolnie zdrowieje szybciutko, czuje sie coraz lepiej, tylko wygladam jeszcze na mega zmeczona.
jeszcze raz baardzo dziekuje bo zuplenie nie mialam pomyslu co i jak
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:57   #2122
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
zupelnie o nim nie slyszalam, ale skusze sie na pewno, jutro jade po niego. bardzo dziekuje za szybka odpowiedz, korektor tez sie przyda bo ogolnie zdrowieje szybciutko, czuje sie coraz lepiej, tylko wygladam jeszcze na mega zmeczona.
jeszcze raz baardzo dziekuje bo zuplenie nie mialam pomyslu co i jak
to bardzo się cieszę

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

dziewczyny widziałyście Farne w nowej rudości? Bardzo jej ładnie.
http://www.pudelek.pl/artykul/39014/...la_wlosy_foto/
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:21   #2123
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

kathy ja widzialam i popieram, chociaz mahoniem chyba bym tego nie okreslila
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 17:27   #2124
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
to bardzo się cieszę

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

dziewczyny widziałyście Farne w nowej rudości? Bardzo jej ładnie.
http://www.pudelek.pl/artykul/39014/...la_wlosy_foto/
Super jej w tym kolorze no i ciekawe cięcie
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 18:57   #2125
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy ja widzialam i popieram, chociaz mahoniem chyba bym tego nie okreslila
raczej mocna miedź taka 7.44



Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Super jej w tym kolorze no i ciekawe cięcie
cieńcie też mi się podoba

__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 12:13   #2126
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Dziewczyny!!a jakby tak zmieszać farbę joanna płomienna iska z 12% woda?? miała bym jaśniejsze??
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:08   #2127
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez basia188 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!a jakby tak zmieszać farbę joanna płomienna iska z 12% woda?? miała bym jaśniejsze??
Jejku!!! Strasznie zniszczysz włosy!!! Nie lepiej kupić sobie po prostu jasną rudą intensywną farbę na poziomie 8 lub 9 i wymieszać z oksydantem 6%?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:11   #2128
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Jejku!!! Strasznie zniszczysz włosy!!! Nie lepiej kupić sobie po prostu jasną rudą intensywną farbę na poziomie 8 lub 9 i wymieszać z oksydantem 6%?
tylko ja nie znam żadnej farby intensywnej rudej ..
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 13:30   #2129
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez basia188 Pokaż wiadomość
tylko ja nie znam żadnej farby intensywnej rudej ..
Może spróbowałabyś użyć farby profesjonalnej oznaczonej nr 9.44 lub 8.44. To są typowe intensywne odcienie, poszperaj w paletach farb profesjonalnych
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 14:03   #2130
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowlose.Cz:II-Offtop;

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Może spróbowałabyś użyć farby profesjonalnej oznaczonej nr 9.44 lub 8.44. To są typowe intensywne odcienie, poszperaj w paletach farb profesjonalnych
dokładnie
dodam jeszcze że rezultat będzie bardziej zadowalający i podobny z zamierzonym.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.