Dermogal A+E - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-14, 17:23   #121
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Dermogal A+E

Ja bym dała kapsułki na noc a na rano to jakis filtr
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:38   #122
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Dermogal A+E

Nie bijcie, ale trochę odkopię, bo od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką tych rybeczek
Niestety kupiłam je przez neta, a dzisiaj znalazłam je w Super-Pharmie (w Blue City w Warszawie jakby co ). Ale w sumie bardziej opłacało mi się przez internet, bo w SP kosztują prawie 14 złotych.
Za sekundkę lecę do łazienki nakładać na buźkę po raz pierwszy, ale zastanawiam się, czy mogę np. pod to nałożyć Brevoxyl? Albo Sudocrem? albo na to coś punktowego?
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:45   #123
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Dermogal A+E

mysle, ze bedzie za ciezko razem..

nie bijcie mnie, ale zaofftopuję.. nie wiecie, gdzie dopaść spirulinę gal? w tabletkach.. zniknęła mi z dozu i jestem zrozpaczona..muszę mieć koniecznie zapas, bo mi się znowu cera spaskudzi..
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:54   #124
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Dermogal A+E

A może http://allegro.pl/listing.php/search...=spirulina+gal ?
Chyba, że allegro nie wchodzi w grę...
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:58   #125
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Dermogal A+E

hmm.. w sumie nigdy nie zamawiałam suplementów na all i trochę się boję, ale przyjrzę się tym aukcjom, dziękuję ślicznie za pomoc
a ktoś może wie gdzie można dopaść galowską spirulinkę w sprzedaży bezpośredniej w warszawie ?
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 13:38   #126
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Dermogal A+E

Ja kupuje na alegro spirulinę Gal czasami i nie mogę narzekać, jest taka sama, co kupna w aptece.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 14:04   #127
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Dermogal A+E

Ja rybeczki dermogal kupuje w pobliskiej aptece dosłownie za grosze, a stosuje je niemalże do wszystkiego:

- smaruje nimi spękane dłonie
- jak wyskoczyło mi zimno, to też je smarowałam dermogalem
- jak mi się nieraz skóra łuszczy na twarzy, to także aplikuję rybkę
- wszelkie pryszcze też atakuje rybkami
- a nawet wcieram je w paznokcie i skórki

Dermogal jest kosmetykiem niedocenionym, tanim jak barszcz i wszechstronnym.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 18:22   #128
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Dermogal A+E

W aptekach DOZ są dostępne za ok.10 złMożna zamówić na stronie i odebrać w aptece
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 00:43   #129
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Dermogal A+E

Hej okdopuję wątek ,czy te rybki pomoga na trądzik? bo mam tradzik i zastanawiam się czy kupować je czy raczej nie?
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 01:04   #130
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Dermogal A+E

Jeśli gliceryna Cię nie zapycha to mogą pomóc : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 11:29   #131
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Dermogal A+E

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Jeśli gliceryna Cię nie zapycha to mogą pomóc : )
Gliceryna i żelatyna są składnikami otoczki kapsułki.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 15:30   #132
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Dermogal A+E

W takim razie jeśli witamina A i E nie zapchają, to na pewno pomogą, a do tego olejek z wiesiołka jest wskazany przy tłustej cerze : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 15:32   #133
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Dermogal A+E

Kusicie dziewczyny..kusicie muszę nabyć to cudeńko. Mam cerę tłustą, trądzikową, podczas kuracji zoraciem. Przydadzą mi się jak nieraz przesadzę z zorackiem i jestem jak burak W razie zapchania podzielę się z babcią.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:25   #134
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Dermogal A+E

Tak zachęcacie tymi rybkami że i ja się pewnie skuszę , jak tylko dostane je w mojej aptece. Mam skórę tłustą ale przesuszoną kosmetykami przeciwtrądzikowymi więc mam nadzieje że rybki pomogą mi ją nawilżyć. Zastanawiam się tylko nad zapychaniem
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:59   #135
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Dermogal A+E

Ja myślę ze jak nie będzie się jej stosować codziennie to zapychać nie będzie. Ja podkradłam mamie maść robioną w aptece z wit a,e i przy używaniu dwa razy w tygodniu, czasem trzy nie zapychała, a była na wazelinie chyba.

Moje rybeńki będą jutro
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:13   #136
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Dermogal A+E

kupiłam dzisiaj te rybki i juz sie wysmarowalam, rzeczywiscie strasznie smierdza jutro napisze jak po 1 posmarowaniu
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:12   #137
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Dermogal A+E

Ja się jednak skusiłam na rybki i jestem bardzo zadowolona. Stosuje je gdy moja skóra potrzebuje nawilżenia, nakładam na noc na oczyszczoną i stonizowaną skórę, na przemian z innym olejami które zakupiłam do włosów i muszę powiedzieć że to jest cudo Bardzo wydajne bo mi 1 rybka starcza na 3 razy, zapach faktycznie "rybi" Co do zapychania to nie widzę u siebie problemów ale też nie stosuje rybek codziennie (resztę oleii mam czystych więc tu nie ma efektu zapychania). Ja polecam rybki. Są świetne.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 21:22   #138
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Dermogal A+E

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja się jednak skusiłam na rybki i jestem bardzo zadowolona. Stosuje je gdy moja skóra potrzebuje nawilżenia, nakładam na noc na oczyszczoną i stonizowaną skórę, na przemian z innym olejami które zakupiłam do włosów i muszę powiedzieć że to jest cudo Bardzo wydajne bo mi 1 rybka starcza na 3 razy, zapach faktycznie "rybi" Co do zapychania to nie widzę u siebie problemów ale też nie stosuje rybek codziennie (resztę oleii mam czystych więc tu nie ma efektu zapychania). Ja polecam rybki. Są świetne.

jedna rybka na 3 razy :O

a mi czesam na 1 raz jedna wydaje sie niewystarczająca
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 18:45   #139
napoludnieodkrakowa
Raczkowanie
 
Avatar napoludnieodkrakowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 48
Dot.: Dermogal A+E

Ja też dzielę rybkę na 2-3 razy, ale to dlatego by zapach był mniej intensywny (i faktycznie mniej go czuję). Jak daję całą rybkę na twarz, to później siedzę ze skórką od pomarańczy przy nosie, bo tak wytrzymać nie mogę. Nie wiem dlaczego akurat na zapach tych rybek jestem taka wrażliwa. Ogólnie takie rzeczy mi nie przeszkadzają...

Wydaje mi się, że kiedy stosuje się mniejszą ilość, to nie zapychają tak bardzo i można stosować je częściej. Ale to oczywiście moje odczucie.
__________________
napoludnieodkrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 18:52   #140
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Dermogal A+E

Cytat:
Napisane przez napoludnieodkrakowa Pokaż wiadomość
Ja też dzielę rybkę na 2-3 razy, ale to dlatego by zapach był mniej intensywny (i faktycznie mniej go czuję). Jak daję całą rybkę na twarz, to później siedzę ze skórką od pomarańczy przy nosie, bo tak wytrzymać nie mogę. Nie wiem dlaczego akurat na zapach tych rybek jestem taka wrażliwa. Ogólnie takie rzeczy mi nie przeszkadzają...

Wydaje mi się, że kiedy stosuje się mniejszą ilość, to nie zapychają tak bardzo i można stosować je częściej. Ale to oczywiście moje odczucie.
tez nie moglam zniesc ale z kazdym dniem bylo lepiej teraz jug go nie czuję
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 09:45   #141
mirror
Raczkowanie
 
Avatar mirror
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dermogal A+E

Hej dziewczyny. Ja też ostatnio kupiłam te rybki. Bezpośrednio na twarz zużyłam jedną, dokładniej na umytą, spryskaną hydrolatem i wysuszoną papierowym ręcznikiem. Użyłam na noc, rano żadnych niespodzianek na twarzy nie było. Jednak ponieważ mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania byle czym, stwierdziłam, że ryzykować dalej nie będę i dlatego używam ich do mojej mieszanki OCM. Do 100ml mieszanki dodaję tak 6-7 rybek (dodaję do 100, czyli mieszankę ok. 93 - 94ml i resztę uzupełniam rybkami - nie wiem jaką dokładnie pojemność ma taka rybka, ale na oko liczę, że około 1ml, a mieszankę odmierza mi się łatwo strzykawką). Po tygodniu używania mieszanki z dodatkiem rybek widzę mega poprawę. Żadnych nowych niespodzianek, zaskórników znacznie mniej, nos wreszcie wolny od ciemnych wągrowych kropek. Buzia nawilżona i gładziutka, koloryt też się nieco poprawił. Niestety jak na razie nie znikły czerwone plamki i kropki wynikające ze skłonności do pękających naczynek, ale i tak cera mi się trochę ujednoliciła. Przestałam używać kremu na noc, bo nie ma takiej potrzeby, na dzień tylko pod makijaż. Nie mam uczucia ściągnięcia skóry, co wcześniej było u mnie nagminne. Jeśli czasem czuję, że jest za sucha, to używam odrobiny galaretki aloesowej. Teraz chcę spróbować pomieszać ją z kwasem hialuronowym 1% z Biochemii. Ogólnie myślę, że ta poprawa to efekt połączenia OCM-u z rybkami, bo po samym OCM-ie nie było aż takiej odmiany.

Co do firmy Gal to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zamówiłam jeszcze dla wypróbowania Galomegę i Gal Urodę, zastanawiam się nad odżywką keratynową do włosów (też rybki). Ceny szokująco niskie jak na taką ilość suplementu/kosmetyku. Ja za swój Dermogal zapłaciłam 15zł (zamawiany w aptece w małej mieścinie), teraz zamawiałam suplementy w internetowej aptece Tanie Leczenie, gdzie jego cena wynosi 9,99. Zamawiałam większą ilość różnych suplementów (dla siebie, mamy, ciotki, męża), więc wyszła darmowa przesyłka kurierska. Ceny przesyłek zależą od kwoty zamówienia i są podane na ich stronie, więc uważam, że przy większych zakupach bardzo się opłaca, nawet z opłatą za przesyłkę. Z firmy Gal mają chyba cały asortyment (chociaż nie dam głowy uciąć, bo nie szukałam dokładnie wszystkiego, ale znalazłam bardzo dużo tych produktów).

Się rozpisałam...ech Pozdrowionka.

P.S. W mieszance nie czuć tego zapachu przetopionego smalcu, nie mam też wrażenia, żeby zmieniał on zapach całej mieszanki (moja jest na oleju z orzechów włoskich), mimo, że tych rybek wciskam do niej kilka.

Edytowane przez mirror
Czas edycji: 2012-03-09 o 09:47
mirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 14:06   #142
cichamysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
GG do cichamysz
Dot.: Dermogal A+E

Hej
Ja chciałam was zapytać czy któraś z was używała rybki z maścią Acne Derm lub Klindacin T. Acne Derm jest maścią wybielającą, czy jak nałoże np. najpierw rybkę a potem AD to będę miała śliniejsze wybielanie? Albo poprostu zajdzie jakaś reakcja, nie do końca pożądana.
Pozdrawiam
cichamysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:54   #143
judi18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Unhappy Dot.: Dermogal A+E

Kupiłam te rybki kilka dni temu załamana tym, że nie bardzo mogę używać oleje na twarz. Po długich poszukiwaniach i odwiedzeniu chyba z 5 aptek udało się je dostać
Trochę byłam sceptycznie do tego nastawiona jako, że kapsułki w składzie mają olej bodajże z wiesiołka.
Dodam, że mam atopowe zapalenie skóry i rozszerzone naczynka w okolicy nosa.
I niestety nie mogę używać tych kapsułek Są bardzo wydajne jedną miałam na 3 dni (nie chciałam nakładać na twarz za dużo bojąc się o naczynka). Na początku byłam dobrej myśli dlatego, że w przeciwieństwie do olejów (po ich zastosowaniu skóra na policzkach mnie piekła i robiło mi się strasznie gorąco) nie miałam nieprzyjemnych dolegliwości ;-) Ale po kilku dniach zauważyłam że na policzkach pojawiły się fioletowe naczynka (nie pajączki). I na tym skończy się chyba moją pielęgnacja naturalnymi specyfikami :-/
judi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:28   #144
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dermogal A+E

Uuu to przykre. Niestety tak już jest, nigdy nie ma gwarancji na to, że to, co wszyscy wokół zachwalają, na nas może zupełnie nie podziałać albo osiągniemy odwrotny skutek od oczekiwanego.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 09:21   #145
judi18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dermogal A+E

Jeśli ktoś jest zainteresowany i jest z Wrocławia (bo raczej się nie opłaca wysyłać) to mogę mu dać Dermogal (jest bez 2 rybek), bo ja na pewno tego nie zużyje i się tylko przeterminuje. Jak ktoś jest zainteresowany to dać znać
judi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:16   #146
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Dermogal A+E

Dziewczyny, jak możliwe jest użycie jednej kapsułki na dwa razy? Przecież to się wyleje jak oderwiecie ten ogonek. Jak dla mnie na jeden raz jest odrobinę za dużo tego w środku, ale nie ma jak tego przechować.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:07   #147
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Dermogal A+E

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak możliwe jest użycie jednej kapsułki na dwa razy? Przecież to się wyleje jak oderwiecie ten ogonek. Jak dla mnie na jeden raz jest odrobinę za dużo tego w środku, ale nie ma jak tego przechować.
Żeby się wylało musiałabyś ścisnąć Ja mam taki patent że stawiam sobie otwartą rybkę na wacik, z wacika robię łódkę i udaje że opieram ją o jakiś flakonik kosmetyków w szafce, tak żeby się nie położyła tylko stała. Nie ma się czego bać
PS. ja obcinam ten ogonek na samym końcu żeby dziurka była jak najmniejsza.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 23:17   #148
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Dermogal A+E

Mnie właśnie od razu wypływa po oderwaniu ogonka, bo jakoś od razu to ściskam mimowolnie, muszę spróbować odcinania . Przynajmniej nie będę tego marnowała.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:45   #149
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Dermogal A+E

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Mnie właśnie od razu wypływa po oderwaniu ogonka, bo jakoś od razu to ściskam mimowolnie, muszę spróbować odcinania . Przynajmniej nie będę tego marnowała.
dokładnie polecam, szkoda marnować. Właśnie przy odcinaniu robi się takie "rowek" - nie wiem jak to nazwać, ale odcinając ogonek zaraz przy końcu brzuszka olejek, mi przynajmniej, się nie wylewa i co najważniejsze na drugi dzień jest nadal super, żadnych zaschnięć, nic
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:04   #150
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: Dermogal A+E

Mi jedna rybka starcza na ok. 4 razy. Mój patent na wielorazowe użycie to: jedynie delikatne nacięcie rybki w jej najwęższej części, czyli nic nie ucinam i nie ukręcam, olejek wydobywam odchylając ogonek (tak jak się zapala zapalniczkę ); czasem robię też nożyczkami małą dziurkę na jednym z dwóch końców ogonka i wyciskam olejek.

Wątku nie powinni chyba przeglądać obrońcy praw zwierząt.

Ostatnio odkryłam, że Dermogal niweluje też te bruzdowate, czasem bolące pryszcze, które lubią się długo rozwijać i nic z nimi nie da się zrobić.
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 21:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.