Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-04, 22:38   #1981
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Czy mogę zmieszać kwas HA z niacynamidem i olejem tamanu żeby pozbyć się przebarwień?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 13:24   #1982
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

dziewczyny nie doszła do mnie duża butelka oleju za 36 pln, niestey moja reklamacja nie została uznana bo na dokumecie wydawania z magazynu widnieje, ze olej dołączono do zamówienia - nie wiem co teraz zrobić.... macie jakies rady na to?
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 20:20   #1983
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
dziewczyny nie doszła do mnie duża butelka oleju za 36 pln, niestey moja reklamacja nie została uznana bo na dokumecie wydawania z magazynu widnieje, ze olej dołączono do zamówienia - nie wiem co teraz zrobić.... macie jakies rady na to?
Nie wiem, co Ci doradzić, ale dziwi mnie trochę polityka Mazideł - z jednej strony dają rabaty stałym klientkom, a z drugiej takie kwiatki . Ja miałam raz taką sytuację, że zamówiłam olejek eteryczny 10ml a dostałam w paczce 5ml i gdy napisałam do nich w tej sprawie, to odpisano mi, żebym wysłała im zdjęcie tego olejku 5ml o.O. Tak jakbym chciała wyłudzić małą buteleczkę. Nie rozumiem takiego braku zaufania.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 07:39   #1984
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Nie wiem, co Ci doradzić, ale dziwi mnie trochę polityka Mazideł - z jednej strony dają rabaty stałym klientkom, a z drugiej takie kwiatki . Ja miałam raz taką sytuację, że zamówiłam olejek eteryczny 10ml a dostałam w paczce 5ml i gdy napisałam do nich w tej sprawie, to odpisano mi, żebym wysłała im zdjęcie tego olejku 5ml o.O. Tak jakbym chciała wyłudzić małą buteleczkę. Nie rozumiem takiego braku zaufania.
no właśnie czuje się jakby mnie posądzano o próbę wyłudzenia, a przeceiż ktoś kto wydawała towar mógł się pomylić

poprosiłam, żeby sprawdzili, że waga paczki był mniejsza i że można sprawdzić po wadze, że brakuje dużej butelki oleju, i żeby policzyli stany magazynowe tego oleju, ale już mi nikt nie odpisał

Edytowane przez 201704210903
Czas edycji: 2013-10-14 o 05:55
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 10:26   #1985
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Oj, na pewno walcz o swoje. Jestem wielką fanką Mazideł od kilku lat, ale jeżeli zdarzają się takie sytuacje to trzeba się uparcie upominać o swój interes. Myślę, że bardzo dobre argumenty wysunęłaś - w razie braku odpowiedzi, próbuj dalej, nie mogą Cię, ot tak, zignorować.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 15:04   #1986
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Dziewczyny nie orientuję się za bardzo w "mieszaniu" i mam pytania. Będę wdzięczna za pomoc.
Mam zamiar kupić składniki do serum z wit. C.
Czy mogę kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy 1% z receptariusza zastąpić potrójnym kwasem hialuronowym 1,5%?
Czy mam dobre odczucia, że potrójny jest lepszy/głębiej dociera? Mam zamiar używać go również do "gotowych" kremów.
Którym konserwantem lepiej utrwalić serum OPTIPHEN PLUS czy WERSENIAN DWUSODOWY? Który jest lepszy i dlaczego?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 11:20   #1987
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
no właśnie czuje się jakby mnie posądzano o próbę wyłudzenia, a przeceiż ktoś kto wydawała towar mógł się pomylić

poprosiłam, żeby sprawdzili, że waga paczki był mniejsza i że można sprawdzić po wadze, że brakuje dużej butelki oleju, i żeby policzyli stany magazynowe tego oleju, ale już mi nikt nie odpisał
Bardzo nieładnie z ich strony, sami powinni wpać na pomysł by sprawdzic wagę paczki czy zapasy magazynowe... Miałam tylko raz taka sytuację (ze sklepem naturalis) że dostalam produkt o mniejszej gramaturze niz zamawiałam, poprosili mnie o zdjecie produktu który dostałam i bez problemu przysłali większy produkt Ale Ty rozumiem nie dostałaś zadnego olejku. Może Ci jeszcze odpiszą. Dziwie się Mazidłom, nie dbają o klienta, kiedy konkurencja takich sklepów jest spora.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientuję się za bardzo w "mieszaniu" i mam pytania. Będę wdzięczna za pomoc.
Mam zamiar kupić składniki do serum z wit. C.
Czy mogę kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy 1% z receptariusza zastąpić potrójnym kwasem hialuronowym 1,5%?
Czy mam dobre odczucia, że potrójny jest lepszy/głębiej dociera? Mam zamiar używać go również do "gotowych" kremów.
Którym konserwantem lepiej utrwalić serum OPTIPHEN PLUS czy WERSENIAN DWUSODOWY? Który jest lepszy i dlaczego?
Myślę że można zastąpić, sama tak robię Wersenian ma właściwości chelatujące, bedzie zdecydowanie lepszy w tym przypadku ponieważ wiązałby metale ciężkie z serum ktorę szybko rozkładają wit C. Ja robię malutkie porcje i nie konserwuję tylko dodaję 2-3 kryształki kwasu laktobionowego, ale kiedyś z powodzeniem używałam wersenianu.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 11:15   #1988
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

zbieram się do mojego pierwszego zamówienia na mazidłach.
jak narazie w koszyku spirulina, kreatyna( dla włosów, spiruline jeszcze chce do maseczek na twarz) mocznik( na moje okropne pięty) i wezmę któryś z kwasów( salicylowy albo glikolowy bo migdałowy może być za słaby jak dla mnie)
troche drugo na mazidłach, taniej jest na ZRK;/
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 08:39   #1989
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Czy niezmydlana frakcja sojowa nadaje się pod filtr? Może któraś z Was próbowała?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 12:51   #1990
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Czy niezmydlana frakcja sojowa nadaje się pod filtr? Może któraś z Was próbowała?
Ja nie mam pojęcia jak ją stosować, aby się nie grudkowała na twarzy jest to super sprawa na zimę, bo nadaje się pod podkład, filtr pewnie też, ale nie ogarniam tej konsystencji
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 21:57   #1991
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja nie mam pojęcia jak ją stosować, aby się nie grudkowała na twarzy jest to super sprawa na zimę, bo nadaje się pod podkład, filtr pewnie też, ale nie ogarniam tej konsystencji
pierwsza moja frakcja była z mazideł i była bardzo grudkowa, chropowata. Kolejne kupowałam tylko w naturalisie - jedna była super "oleista", bez grudek, teraz trafiła mi się troszkę taka chropowata ale to i tak niebo a ziemia w porównaniu z pierwszą, mazidlaną.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 20:31   #1992
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Voluplus - olejek zwiększający objętość tkanki tłuszczowej

Drogie Wizażanki,

czy któraś z Was miała do czynienia z tym olejkiem reklamowanym jako "olejek powiększający biust"? Rzekomo zwiększa on objętość tkanki tłuszczowej. Można go kupić na mazidłach. Ja stosowałam go pod oczy w celu wypełnienia doliny łez razem z derma-rollerem. Wykonałam zabieg około ośmiu razy co drugi dzień. Początkowo rozpuściłam olejek, żeby zmniejszyć jego stężenie, jednak za namową kilku osób zaczęłam stosować go w czystej postaci. Efektów brak.

Niestety przez trudną sesję przerwałam kurację i teraz chciałam do niej powrócić, bo wiadomo, że nie można się tak łatwo poddawać i po kilku zastosowaniach od razu przekreślać dany kosmetyk.
Zaskoczył mnie jednak ogromny wzrost ceny za ten olejek. Różnica jest wręcz nieporównywalna. Podejrzewam, że firma zauważając na forach większe zainteresowanie tym specyfikiem, szybko podniosła ceny.

W związku z tym nie wiem czy jest sens wydawać tyle pieniędzy na ten olejek. Obecnie miałam butelkę w pojemności 10 g, jednak jest ona malutka, więc zamierzałam kupić większą.

Dlatego bardzo proszę o opinie dotyczące tego specyfiku. Za każdą będę niezmiernie wdzięczna.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 08:58   #1993
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Voluplus - olejek zwiększający objętość tkanki tłuszczowej

Witam. Ja zakupiłam go taniej niż w Mazidłach w innym sklepie z półproduktami, ale nie wiem czy mogę podać nazwę sklepu aby nie być posądzona o reklamę. Wpisz "voluplus'' w google i będzie to jeden z początkowych wyników. Też liczę na wypełnienie doliny łez, zrobiłam sobie kremik z 10% voluplus, HA, centelllą i olejem. Niestety na razie brak efektów, ale to dopiero 3 tygodnie. Sama zastanawiam się nad rolką. Myślę, że 8 zabiegów, nawet z rolką to za mało dla widocznych efektów.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 09:36   #1994
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Właśnie zamówiłam Voluplus z beautyever Zastanawiam się tylko, czy mogę go nakładać solo na twarz, czy konieczne jest zmieszanie z czymś innym.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 11:47   #1995
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam Voluplus z beautyever Zastanawiam się tylko, czy mogę go nakładać solo na twarz, czy konieczne jest zmieszanie z czymś innym.
Ja na początku rozcieńczałam go, jednak za namową kilku wizażanek spróbowałam czystym. Pierwsze zastosowanie w okolicach oczu było tragiczne, dosłownie potok łez. Po prostu najlepiej, żeby nie dostał się do śluzówki oka. Kolejne zastosowanie było już o wiele lepsze.

Moim zdaniem nie ma co go rozcieńczać, bo jak sama widzisz, z opisu wynika, że on już sam w sobie jest rozcieńczony Substancja aktywna stanowi niecałe 6%.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 07:14   #1996
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Ja na początku rozcieńczałam go, jednak za namową kilku wizażanek spróbowałam czystym. Pierwsze zastosowanie w okolicach oczu było tragiczne, dosłownie potok łez. Po prostu najlepiej, żeby nie dostał się do śluzówki oka. Kolejne zastosowanie było już o wiele lepsze.

Moim zdaniem nie ma co go rozcieńczać, bo jak sama widzisz, z opisu wynika, że on już sam w sobie jest rozcieńczony Substancja aktywna stanowi niecałe 6%.
Używałam voluplusa zarówno pod oczy jak i usta i niestety nie widziałam żadnych wymiernych rezultatów. Miałam ten mazidlany, gdzie stężenie subst. aktywnej było ok. 10 %.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 14:07   #1997
Siwia
Przyczajenie
 
Avatar Siwia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 15
GG do Siwia
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

ja kupiłam wczoraj retinol na mazidlach. zamierzam stosować go po rolowaniu
Siwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 08:51   #1998
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
zbieram się do mojego pierwszego zamówienia na mazidłach.
jak narazie w koszyku spirulina, kreatyna( dla włosów, spiruline jeszcze chce do maseczek na twarz) mocznik( na moje okropne pięty) i wezmę któryś z kwasów( salicylowy albo glikolowy bo migdałowy może być za słaby jak dla mnie)
troche drugo na mazidłach, taniej jest na ZRK;/
Kreatyna dla włosów jest super, dodawalam ja do masek na mazidlach jest drożej ale wybór chyba większy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 13:41   #1999
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

jednak kupilam w ZSK ;. Tak kreatyna jest swietna do odzywki bez splukiwania , do szamponu, wczoraj ukrecilam maskę turbo z mocznikiem , olejem amla , maska bingo spa i wlasnie kreatyna. kropelka starczy a wlosy sa blyszcace i skladniki ladnie sie lacza :
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 17:38   #2000
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Kreatyna czy keratyna ?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:24   #2001
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Keratyna... Nie wiem czemu wiekszośc mówi kreatyna
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:14   #2002
anulla74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 54
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Ile czasu czekałyście na wysłanie paczki z Mazideł?. Od wpłaty pieniędzy minął już tydzień i nic, dalej mam tylko maila - przekazano do realizacji.
anulla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 19:13   #2003
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez anulla74 Pokaż wiadomość
Ile czasu czekałyście na wysłanie paczki z Mazideł?. Od wpłaty pieniędzy minął już tydzień i nic, dalej mam tylko maila - przekazano do realizacji.
ja dostałam bardzo szybko
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 01:12   #2004
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Kupilam ostatnio olejowa witamine C na mazidlach.Zmieszalam ja z wybranym olejem i tak sie zastanawiam pod co wolno mi a pod co nie,klasc ja?Chce stosowac ten olejek pod lekki krem brzozowy sylveco,ale obawiam sie,czy nic sie nie pogryzie?
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 00:28   #2005
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientuję się za bardzo w "mieszaniu" i mam pytania. Będę wdzięczna za pomoc.
Mam zamiar kupić składniki do serum z wit. C.
Czy mogę kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy 1% z receptariusza zastąpić potrójnym kwasem hialuronowym 1,5%?
Czy mam dobre odczucia, że potrójny jest lepszy/głębiej dociera? Mam zamiar używać go również do "gotowych" kremów.
Którym konserwantem lepiej utrwalić serum OPTIPHEN PLUS czy WERSENIAN DWUSODOWY? Który jest lepszy i dlaczego?
mnie ten potrojny zapychal, zwykly uwielbiam
Cytat:
Napisane przez Margo123 Pokaż wiadomość
Kupilam ostatnio olejowa witamine C na mazidlach.Zmieszalam ja z wybranym olejem i tak sie zastanawiam pod co wolno mi a pod co nie,klasc ja?Chce stosowac ten olejek pod lekki krem brzozowy sylveco,ale obawiam sie,czy nic sie nie pogryzie?
Cytat:Z czym nie laczymy vit. C
- z miedzia i ekstraktami roslinnymi -> ekstrakty roślinne moga zawierac sladowe ilosci metali ciezkich, ktore w polaczeniu z vit.c powoduja, ze staje sie ona pro-oksydantem
- dmae, panthenolem, niacinamide -> kwas ascorbinowy aby dzialal skutecznie potrzebuje niskiego pH, wiec nie mieszamy go ze skladnikami znacznie podwyzszajacymi pH
- z witamina A -> palmitynian retinolu stosowany na dzien przy niedostatecznej ochronie anty UV moze miec dzialanie prooksydacyjne
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 06:50   #2006
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Hej - mazidła mnie zlały nie dostałam zwrotu pieniędzy za olej za który zapłaciłam, a nie było go w paczce; nikt nie odpoiwiedział czy sparwdzaja stany magazynowe i ciężar paczek
jestem zniesmaczona - polecam nagrywanie filmiku podczas otwierania paczki
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 09:54   #2007
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość

Cytat:Z czym nie laczymy vit. C
- z miedzia i ekstraktami roslinnymi -> ekstrakty roślinne moga zawierac sladowe ilosci metali ciezkich, ktore w polaczeniu z vit.c powoduja, ze staje sie ona pro-oksydantem
- dmae, panthenolem, niacinamide -> kwas ascorbinowy aby dzialal skutecznie potrzebuje niskiego pH, wiec nie mieszamy go ze skladnikami znacznie podwyzszajacymi pH
- z witamina A -> palmitynian retinolu stosowany na dzien przy niedostatecznej ochronie anty UV moze miec dzialanie prooksydacyjne
Witamina C olejowa to nie kwas askorbinowy, ale tetraizopalmitynian askorbylu.
Cytat ze strony sklepu Mazidła:
W formulacjach można łaczyć z innymi składnikami aktywnymi o działaniu przeciwstarzeniowym: ekstrakt z soi, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy, ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z pine bark, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z centella asiatica, ekstrakt z owocu granatu, olejowy ekstrakt z rozmarynu, beta glukan (drożdżowy), witamina c - kwas L-askorbinowy (w silikonowej bazie), witamina E, ceramidy
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 13:17   #2008
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Siwia Pokaż wiadomość
ja kupiłam wczoraj retinol na mazidlach. zamierzam stosować go po rolowaniu
a jaki to jest retinol i w jakiej formie? jakie stezenie bedziesz stosowac?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 13:56   #2009
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
Witamina C olejowa to nie kwas askorbinowy, ale tetraizopalmitynian askorbylu.
Cytat ze strony sklepu Mazidła:
W formulacjach można łaczyć z innymi składnikami aktywnymi o działaniu przeciwstarzeniowym: ekstrakt z soi, koenzym Q10, kwas alfa-liponowy, ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z pine bark, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z centella asiatica, ekstrakt z owocu granatu, olejowy ekstrakt z rozmarynu, beta glukan (drożdżowy), witamina c - kwas L-askorbinowy (w silikonowej bazie), witamina E, ceramidy
I juz wszystko jasne.Dziekuje Ci kochanie za wyjasnienie)
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 18:45   #2010
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Hej - mazidła mnie zlały nie dostałam zwrotu pieniędzy za olej za który zapłaciłam, a nie było go w paczce; nikt nie odpoiwiedział czy sparwdzaja stany magazynowe i ciężar paczek
jestem zniesmaczona - polecam nagrywanie filmiku podczas otwierania paczki
No nieźle :/ Nie spodziewałam się tego po nich.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.