Dobry i tani chirurg - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 09:07   #1
ahimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Thumbs up

Dobry i tani chirurg


Witajcie!

Wiem, że temat był wałkowany tysiące razy, ale w gąszczu tych informacji naprawdę trudno się połapać. I bardzo trudno wynajdywać po kolei każdego chirurga czy klinikę, badać cennik i różne informacje.
Jestem w temacie zupełnie zielona, choć zamierzam jak najszybciej powiększyć biust.
Dlatego bardzo was proszę, czy mogłybyście w 1 zdaniu wymienić chirurga, którego polecacie oraz cenę za zabieg (i jego rodzaj) powiększenia piersi? tak, aby wśród tych sprawdzonych można było czarno na białym porównać rzeczywiste koszty końcowe operacji (często na stronach są tylko informacje - od-do, a rzeczywisty koszt jest dla mnie zagadką).
Przyznam, że po lekturze wielu wątków wydaje mi się, że w Polsce obecnie rozsądną ceną, jaką można zapłacić za zabieg dobrze wykonany z największym prawdopodobieństwem braku poprawek może być do 9tys. Czy to prawidłowe wnioskowanie? Proszę o pomoc i rekomendacje!
ahimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 09:46   #2
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Dobry i tani chirurg

albo chcesz miec piekne piersi albo tanie..
akurat przy zabiegu chirurgicznym nie kierowalabym sie cena tylko doktorem i robilabym u najlepszych w kraju!
dosc tanio aczkolwiek doskonale (to Polska czolowka) robi piersi Dr Skwiercz z trojmiasta, pani dr to dla mnie cudotworczyni i z cala pewnoscia jest godna polecnia!! rowniez polecalabym ci dr Brome z Warszawy (to jedyny dr ktorego bym tam polecila), dr Jarlinskiego z Wroclawia, dr Krajewski ze Szczecina i jeszcze kilku innych
wiele osob szuka po kosztach i potem jest placz i odkladanie na druga operacje, lepiej poszukaj pacjentow danego dr, pogadaj z nimi, zobacz efekty i wtedy decyduj a juz napewno nie sugeruj sie tym ze jakis dr jest znany ci np. z telewizji czy gazet bo tutaj mozesz sie bardzo zdziwic
ja u dr Skwiercz zaplacilam 9400 za calosc (3400 implanty + 6000zl operacja), implanty mentor (jedne z najlepszych na swiecie), okragle.. rozmiar zelka nie wplywa na cene, dodatkowe koszty operacji to wykonanie badan na wlasny koszt (ok 200zl) wiec moge powiedziec ze zamknelam sie z op w cenie ponizej 10tys
implanty anatomiczne sa zawsze drozsze u kazdego chirurga, wiec tez musisz brac to pod uwage
po wiecej informacji zapraszam cie na watek: powiekszanie piersi cz.6 sa tam dziewczyny od wyzej wymienionych dr i wielu innych rowniez i z checia ci doradzimy gdzie w Twojej okolicy znajdziesz najlepszego chirurga, jakie sa ceny itp pozdrawiam
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:36   #3
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry i tani chirurg

Moja znajoma robiła u dr. Turczyńskiej w Sulęcinie, ja idę do niej w sierpniu, płaciła 6 500 tys za 100 ml w pierś. Tel: 603 872 554
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 19:10   #4
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dobry i tani chirurg

Jesli chodzi o mnie to ja mogę polecić dr Wiatroszaka
tereny Dolnego Śląska
tel.604157576
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:08   #5
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Dobry i tani chirurg

podobnie jak 2sweet robiłam piersi u dr Skwiercz w Gdańsku
(dr konsultuje w Gdyni, a operuje w Gdańsku)
koszt mojej operacji był identyczny
( 6ooo op + cena implantów-okrągłe mentor 3400,
razem 94ooPLN + koszt badań
są to ceny z początku tego roku, zabieg robiłam w lutym)

dr nie jest najtańsza,
ale jej ceny są moim zdaniem bardzo przystępne,
a jest świetnym chirurgiem i robi naprawdę piękne piersi..

wkładki anatomiczne są droższe(jak już zostało wspomniane)


jeśli chodzi o samą cenę,
to tanio robiła jedna z forumowych koleżanek,
chyba coś ok.7tys (okrągłe Eurosilicone)
u dr Żukowskiej z Łodzi..


pzdr
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:53   #6
Duita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 242
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
albo chcesz miec piekne piersi albo tanie..
akurat przy zabiegu chirurgicznym nie kierowalabym sie cena tylko doktorem i robilabym u najlepszych w kraju!
dosc tanio aczkolwiek doskonale (to Polska czolowka) robi piersi Dr Skwiercz z trojmiasta, pani dr to dla mnie cudotworczyni i z cala pewnoscia jest godna polecnia!! rowniez polecalabym ci dr Brome z Warszawy (to jedyny dr ktorego bym tam polecila), dr Jarlinskiego z Wroclawia, dr Krajewski ze Szczecina i jeszcze kilku innych
wiele osob szuka po kosztach i potem jest placz i odkladanie na druga operacje, lepiej poszukaj pacjentow danego dr, pogadaj z nimi, zobacz efekty i wtedy decyduj a juz napewno nie sugeruj sie tym ze jakis dr jest znany ci np. z telewizji czy gazet bo tutaj mozesz sie bardzo zdziwic
ja u dr Skwiercz zaplacilam 9400 za calosc (3400 implanty + 6000zl operacja), implanty mentor (jedne z najlepszych na swiecie), okragle.. rozmiar zelka nie wplywa na cene, dodatkowe koszty operacji to wykonanie badan na wlasny koszt (ok 200zl) wiec moge powiedziec ze zamknelam sie z op w cenie ponizej 10tys
implanty anatomiczne sa zawsze drozsze u kazdego chirurga, wiec tez musisz brac to pod uwage
po wiecej informacji zapraszam cie na watek: powiekszanie piersi cz.6 sa tam dziewczyny od wyzej wymienionych dr i wielu innych rowniez i z checia ci doradzimy gdzie w Twojej okolicy znajdziesz najlepszego chirurga, jakie sa ceny itp pozdrawiam
2sweet okreslenie "albo... albo" chyba nie jest do konca trafione. może i mam najtańsze piersi ale nie wydaje mi sie ze są brzydkie. jestem z nich nawet bardzo zadowolona. pierwsze Piersi May kosztowały DUUŻO drozej i do "udanych" ich raczej nie zaliczysz.
__________________
18.02.2010 400hp
Duita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:30   #7
Marczilada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 292
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez ahimka Pokaż wiadomość
Witajcie!

Wiem, że temat był wałkowany tysiące razy, ale w gąszczu tych informacji naprawdę trudno się połapać. I bardzo trudno wynajdywać po kolei każdego chirurga czy klinikę, badać cennik i różne informacje.
Jestem w temacie zupełnie zielona, choć zamierzam jak najszybciej powiększyć biust.
Dlatego bardzo was proszę, czy mogłybyście w 1 zdaniu wymienić chirurga, którego polecacie oraz cenę za zabieg (i jego rodzaj) powiększenia piersi? tak, aby wśród tych sprawdzonych można było czarno na białym porównać rzeczywiste koszty końcowe operacji (często na stronach są tylko informacje - od-do, a rzeczywisty koszt jest dla mnie zagadką).
Przyznam, że po lekturze wielu wątków wydaje mi się, że w Polsce obecnie rozsądną ceną, jaką można zapłacić za zabieg dobrze wykonany z największym prawdopodobieństwem braku poprawek może być do 9tys. Czy to prawidłowe wnioskowanie? Proszę o pomoc i rekomendacje!
Jak najszybciej? Pośpiech jest tu nie wskazany.
__________________
22.06.2010 Mentor 400 hp
Zapuszczam włosy
Marczilada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 11:37   #8
Maharett
Przyczajenie
 
Avatar Maharett
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez ahimka Pokaż wiadomość
Witajcie!

Wiem, że temat był wałkowany tysiące razy, ale w gąszczu tych informacji naprawdę trudno się połapać. I bardzo trudno wynajdywać po kolei każdego chirurga czy klinikę, badać cennik i różne informacje.
Jestem w temacie zupełnie zielona, choć zamierzam jak najszybciej powiększyć biust.
Dlatego bardzo was proszę, czy mogłybyście w 1 zdaniu wymienić chirurga, którego polecacie oraz cenę za zabieg (i jego rodzaj) powiększenia piersi? tak, aby wśród tych sprawdzonych można było czarno na białym porównać rzeczywiste koszty końcowe operacji (często na stronach są tylko informacje - od-do, a rzeczywisty koszt jest dla mnie zagadką).
Przyznam, że po lekturze wielu wątków wydaje mi się, że w Polsce obecnie rozsądną ceną, jaką można zapłacić za zabieg dobrze wykonany z największym prawdopodobieństwem braku poprawek może być do 9tys. Czy to prawidłowe wnioskowanie? Proszę o pomoc i rekomendacje!
Polecam dr-a Węgrzyna z Wrocławia, zrobił mi przepiękne piersi w czerwcu. Bardzo dobry chirurg, świetny specjalista, a ceny ma niewygórowane (jednak nie cena bym się kierowała przy wyborze lekarza) 9 tys. za powiększenie okrągłymi implantami a 12 tys. za anatomki ( w tym wszystko, 2 doby w klinice, opieka pielęgniarska, stanik pooperacyjny, konsultacje).
Maharett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:33   #9
marika0202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry i tani chirurg

Witajcie,
21 października 2009 roku, zrobiłam operację u dr Skwiercz; był to najgorszy dzień w moim życiu, po którym zostały mi 2 okropne 8 cm blizny( są krzywe, długie i o 2 cm wyżej niż być powinny)i skrzywiona psychika; weterynarz lepiej zszył moja kotkę po sterylizacji;
to jednak nie wszystko, implanty zostały nierówno osadzone, dzieki czemu jeden był od drugiego wyzej o jakieś 2 cm- wyjście na plażę w bikini było niemożliwe; wkładki miałam włozone oczywiście mentor 325 cc ( ta Pani proponuje je chyba wszystkim)
8 lutego 2010 zmuszona zostałam do zrobienia kolejnej operacji, rzecz jasna u innego chirurga plastycznego; dzisiaj moje piersi wygladaja naprawdę pieknie, ale niestety stare blizny zostały i szpecić bedą do końca życia; za każdym razem kiedy staje przed lustrem żałuję, że dałam pokroić sie tej kobiecie, która choć bardzo miła to w mojej psychice pozostawiła niemiły ślad;
oczywiście żeby nie być goło-słowną, jeśli ktoś chce zobaczyć zdjecia po 1 operacji i po 2, prosze o kontakt na maila; siedziałam cicho przez prawie rok, ale może jeśli się odezwę, uratuję którąś z Was przed niekorzystnym wyborem;

jesli ktoś miał podobny przypadek z ta konkretną Panią dr, również proszę o kontakt gdyż zamierzam pójść z tym do sądu, a może razem będzie raźniej,

pozdrawiam,
M.
marika0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:56   #10
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez marika0202 Pokaż wiadomość
Witajcie,
21 października 2009 roku, zrobiłam operację u dr Skwiercz; był to najgorszy dzień w moim życiu, po którym zostały mi 2 okropne 8 cm blizny( są krzywe, długie i o 2 cm wyżej niż być powinny)i skrzywiona psychika; weterynarz lepiej zszył moja kotkę po sterylizacji;
to jednak nie wszystko, implanty zostały nierówno osadzone, dzieki czemu jeden był od drugiego wyzej o jakieś 2 cm- wyjście na plażę w bikini było niemożliwe; wkładki miałam włozone oczywiście mentor 325 cc ( ta Pani proponuje je chyba wszystkim)
8 lutego 2010 zmuszona zostałam do zrobienia kolejnej operacji, rzecz jasna u innego chirurga plastycznego; dzisiaj moje piersi wygladaja naprawdę pieknie, ale niestety stare blizny zostały i szpecić bedą do końca życia; za każdym razem kiedy staje przed lustrem żałuję, że dałam pokroić sie tej kobiecie, która choć bardzo miła to w mojej psychice pozostawiła niemiły ślad;
oczywiście żeby nie być goło-słowną, jeśli ktoś chce zobaczyć zdjecia po 1 operacji i po 2, prosze o kontakt na maila; siedziałam cicho przez prawie rok, ale może jeśli się odezwę, uratuję którąś z Was przed niekorzystnym wyborem;

jesli ktoś miał podobny przypadek z ta konkretną Panią dr, również proszę o kontakt gdyż zamierzam pójść z tym do sądu, a może razem będzie raźniej,

pozdrawiam,
M.
Niestety opinia o dr Skwiercz jest niesłuszna i krzywdząca, o czym można się przekonać w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post21584439

Dziewczyny, nie oszukujmy się - implanty układają się długo (u jednej krócej, u innej ten proces trwa dłużej). Dużo zależy od procesu rozluźniania mięśnia piersiowego (przy implantacji pod mięsień) - gdy mięsień 'puszcza' wolno, to i piersi są dłużej krzywe. I nie ma w tym winy lekarza. Jeśli zatem piersi po 3 m-cach są nadal krzywe nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Trzeba być cierpliwym. Proces układania implantów trwa nawet do roku (a czasem i dłużej); blizny natomiast przebudowują nawet do 2 lat. Zatem wykonywanie reoperacji po 3 m-cach jest zupełnie bezcelowe i wręcz zadziwiające...

Zresztą zapraszam do lektury tamtego wątku.

......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ...............

A wracając do tematu głównego: tani nie zawsze znaczy zły, a drogi - dobry

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-08-24 o 19:59
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:07   #11
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Jestem przerażona jak czytam takie historie! Jak sie uchronić przed takim lekarzam!! To bzdura co piszesz o bliznach, blizna od początku powinna się ładnie goić i dobrze zrobiona zostawi jedynie linię na ciele a nie widoczną bliznę. Jak to czytam to chyba nigdy nie zdecydowała bym się na implanty:
"Proces układania implantów trwa nawet do roku (a czasem i dłużej); blizny natomiast przebudowują nawet do 2 lat."
MASAKRA. I co przepraszam przez te dwa lata? W swetrze na plaży chodzić???

Lepiej nic nie pisz, skoro nie masz pojęcia o medycynie. Bo wypisujesz bzdury. Proces gojenia (ran), przebudowa blizn przede wszystkim zależy od reakcji osobniczej (a nie od lekarza!). Moja rada - jak zaczniesz coś takiego wypisywać to wcześniej zasięgnij wiarygodnych informacji u lekarza.

A blizny - wystarczy bloker i plastry. Po co sweter?

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-08-25 o 18:09
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 13:46   #12
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry i tani chirurg

wiem, że wątek już chwilę ma, ale bardzo mnie zaciekawił temat, że ma być tani i dobry, ja bym się w ogóle nie sugerowała ceną. Tylko, żeby był dobry, bo jednak, jak się poddawać operacji plastycznej to po to, żeby sobie wygląd poprawić, a nie pogorszyć
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 19:17   #13
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry i tani chirurg

Ja znalazłam klinikę gdzie powiększanie piersi wraz z implantami kosztuje 6-8 tysięcy. Nie ukrywam, że cena bardzo kusząca, ale jednocześnie budzi podejrzenia. Stąd moje pytanie, czy któraż z Was wykonywała taki zabieg u profesora Wójcickiego? Specjalizuje się chyba głównie w korektach nosa, bo na temat powiększania piersi przez tego specjalistę nie znalazłam opinii w sieci. Wiecie coś może na ten temat?
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 18:00   #14
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Dobry i tani chirurg

6-8 tys? Dr wójcicki z Polanicy zdrój> Na stronie wg cennika koszt to min 11 tys. W Polsce nie zrobisz tak tanio piersi. Juz lepiej nastaw się na czechy. Tam masz za ok 8,5-9 tys operacje całosciowo, a lekarze bardzo doswiadczeni.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 18:28   #15
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
6-8 tys? Dr wójcicki z Polanicy zdrój> Na stronie wg cennika koszt to min 11 tys. W Polsce nie zrobisz tak tanio piersi. Juz lepiej nastaw się na czechy. Tam masz za ok 8,5-9 tys operacje całosciowo, a lekarze bardzo doswiadczeni.
6-8tys rzeczywiscie.
http://chirurgiaplastyczna.biz.pl/cennik/
dodatkowo rowniez we wroclawiu, cena ta sama
http://www.bella-estetica.pl/wp-cont...Plastyczna.pdf
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 09:05   #16
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
6-8 tys? Dr wójcicki z Polanicy zdrój> Na stronie wg cennika koszt to min 11 tys. W Polsce nie zrobisz tak tanio piersi. Juz lepiej nastaw się na czechy. Tam masz za ok 8,5-9 tys operacje całosciowo, a lekarze bardzo doswiadczeni.
Przez telefon podają taki przedział 6-8 tysięcy. Wolałabym zrobić w kraju, jeśli chodzi o czeskich lekarzy to w sieci jest dużo sprzecznych opinii o poszczególnych specjalistach.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 12:40   #17
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry i tani chirurg

pewnie też zależy jaką metodą i u kogo się robi, u dra Osucha biust kosztuje kilkanaście tysięcy, ale myślę, że lepiej jest dołożyć i mieć dobrze zrobione niz się skusić na tani zabieg a potem żałować
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:35   #18
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez kiika Pokaż wiadomość
Przez telefon podają taki przedział 6-8 tysięcy.
To jest cena OPERACJI, czyli robocizny. Do tego dochodzą wkładki. Ja przynajmniej tak ten cennik czytam. Choc faktycznie jest pozycja tak opisana, ze mozna roznie interpretowac. Powiedzieli Ci, ze jest to całkowity koszt zabiegu wraz z materiałem? W Czechach robocizna stanowi jakies 2,5-3 tys złotych. I tam, ze względu na cene lekarze robią tych operacji chyba z 3x wiecej. Moze dlatego, z czystego rachunku prawdopodobienstwa jest sumarycznie wiecej przypadków jakichs powikłan, o ktorych się pisze.

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2014-09-01 o 17:41
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:39   #19
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
To jest cena OPERACJI, czyli robocizny. Do tego dochodzą wkładki. W Czechach robocizna stanowi jakies 2,5-3 tys złotych. I tam, ze względu na cene lekarze robią tych operacji chyba z 3x wiecej. Moze dlatego, z czystego rachunku prawdopodobienstwa jest sumarycznie wiecej przypadków jakichs powikłan, o ktorych się pisze.
Nie. jest wyraznie napisane i tak rowniez informuja tel
- koszt implantów + koszt operacji od 6 000, do 8 000, zł
Pracuja na implantach Mentor
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 08:37   #20
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Dobry i tani chirurg

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
To jest cena OPERACJI, czyli robocizny. Do tego dochodzą wkładki. Ja przynajmniej tak ten cennik czytam. Choc faktycznie jest pozycja tak opisana, ze mozna roznie interpretowac. Powiedzieli Ci, ze jest to całkowity koszt zabiegu wraz z materiałem? W Czechach robocizna stanowi jakies 2,5-3 tys złotych. I tam, ze względu na cene lekarze robią tych operacji chyba z 3x wiecej. Moze dlatego, z czystego rachunku prawdopodobienstwa jest sumarycznie wiecej przypadków jakichs powikłan, o ktorych się pisze.
Powiedzieli mi, że ta cena obejmuje operację, implanty, wizyty po operacji i opatrunki, czyli wszystko.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:03   #21
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Dobry i tani chirurg

oj w przypadku operacji plastycznych na pewno nie sugerowałabym się ceną. Jednak głównie zależy nam na tym, żeby były efekty, żeby poprawić to, co nie koniecznie udało się matce naturze, dlatego dla mnie kryterium wyboru byłyby przede wszystkim umiejętności lekarza. A sporo pozytywnym opinii słyszałam o doktorze xxx.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-04-20 o 23:30
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 13:03:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.