Co ze mną nie tak? :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 18:40   #1
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229

Co ze mną nie tak? :P


No więc postanowiłam coś zmienić, cały czas wyglądam tak samo Właściwie nie mam pomysłu na siebie, koloru włosów nie zmienie
(naturalny jasny blond), bo mimo, że bym chciała to po prostu boję się, że do mojej jasnej karnacji żaden ładny brąz nie pasuje Nie wiem jakim jestem typem urody Oklulary noszę na stałe Proszę o propozycje dla mnie dot. fryzury, a przede wszystkim kolorów jakie powinnam nosić. Wydaje mi się, że jestem latem, ale nie jestem pewna Pozdrawiam i z góry dzięki

1. Jak się opalasz - nie opalam się w ogóle, unikam słońca, stosuje filtry wysokie na codzień, lubię swoją bladość Pamiętam, że kiedyś też próbowałam się przybrązowić, ale każde wyjści ena słońce kończyło się czerwoną skórą, póżniej schodząca

2. Kolor oczu - rzęs własciwe nie mam :P kolor brwi jak widać - najciemniejsze włosy na moim ciele :P oczy mam szaro-niebieskie z ciemniejszą obwódką

3. Piegi - miałam piegi, kiedy nie stosowałam filtrów, ale teraz całkiem zniknęły. nie pamietam koloru :P

4. Cera - chłodny, różowy... ale ciężko mi powiedziec, bo nie mam opalenizny... Mam rumieńce (stałe, które leczę) różowe

5. Naturalny kolor włosów - jasny, złoty blond...

6. Kolor ust - jasny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Nie mam pojęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0392.JPG (38,2 KB, 108 załadowań)
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:32   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

ale wlosy maja wyraznie zlocisty kolor w pelnym sloncu? mi wygladasz raczej na cieply typ wiosna albo jesien, na lato mi nie wygladasz

niezawodna metoda do przykladanie kolorowych materialow do twarzy przy naturalnym swietle.

hmmm ciezka sprawa z okresleniem typu urody, szkoda, ze zdjecie nie jest kolorowe.

internetowe analizy kolorystyczne bardzo czesto są pomyłką, bo najlepiej ocenic to widzac kogos na zywo, nam samym trudno zweryfikowac odcien skory albo wlosow.

a co do fryzurki:

proponowalabym troche grzywkę zapuscic i zaczesywac ją na bok, będzie wiecej twarzy widac

a koloru wlosow to pewnie wiele dziewczyn Ci zazdrosci

nie myslalas aby zapuscic wlosy przynajmniej pare cm? mysle, ze wyglądałabys korzystniej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 20:57   #3
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

Miałam jakiś czas dłuższe włosy Właściwie cały czas obcinam końcówki leciutko Co do grzywki na bok nie jestem pewna, bo mam dość wysokie czoło...

Z tym typem urody to strasznie trudna sprawa ;/ Włosy w słońcu są ewidentnie złociste, a twarz wydaje się być chłodna ;/ Kompletnie nie mam pomysłu, wybrałabym się do kolorystki(tak to się nazywa?),a le na razie nie mam czasu Spróbuję sama posprawdzać sobie przy świetle te kolory

Dzięki za rady
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:03   #4
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

Wycięłam ze zdjęcia mój kolor włosów w naturalnym świetle Już sama zwątpiłam czy to złocisty czy nie :P

Włosy to moja zmora, ogólnie kondycja ok, są proste, ale kolor ;/ Chciałam spróbowąc przyciemnić jakoś naturalnie, ale boję się, że wyjdzie jeszcze gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0008.JPG (34,4 KB, 30 załadowań)
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:08   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Miałam jakiś czas dłuższe włosy Właściwie cały czas obcinam końcówki leciutko Co do grzywki na bok nie jestem pewna, bo mam dość wysokie czoło...

Z tym typem urody to strasznie trudna sprawa ;/ Włosy w słońcu są ewidentnie złociste, a twarz wydaje się być chłodna ;/ Kompletnie nie mam pomysłu, wybrałabym się do kolorystki(tak to się nazywa?),a le na razie nie mam czasu Spróbuję sama posprawdzać sobie przy świetle te kolory

Dzięki za rady
Lato raczej nie ma az tak naturalnie jasnych wlosow, wiesz sama przez cale zycie myslalam, ze jestem Latem dopiero niedawno zostalo mi uswiadomione, ze jestem cieplym typem-Wiosna

rumience na twarzy to czasem "zmyłka", cieple typy tez się rumienią

najlepiej popros jakas kolezanke, niech przylozy Ci do twarzy najpierw zloty, a potem srebrny material a potem sprobuje ocenic przy ktorym Twoja buzia wyglada lepiej, promienniej.

u niektorych osob to jest czasem trudne

z opisu wygladasz mi na Jesien(oczy, wrazliwa skora na promienie UV, piegi, wlosy) ale jak juz wspominalam, przy takich analizach na odleglosc mozna sie mocno pomylic

nosisz okulary i przy grzywce na cale czolo "znikasz", mysle, ze w takiej skosnej fajnie wycieniowanej wygladalabys ładniej

edit: dziewczyno, masz sliczny kolor wlosow w dodatku naturalny, naprawde wiele dziewczyn mogloby pozazdroscic
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:27   #6
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

Kolor jak kolor, może mam uraz do tego z powodu komenatrzy na tema inteligencji blondynek :P Marzą mi się karmelkowe włosy albo jasny brąz ale fryzjer mnie prawie wyśmiał jak mu powiedziałam, że chciałbym ciemniejsze :P

Wydaje mi sie, że w złocie mi lepiej, ale masz racje- poprosze koleżankę o pomoc przy analizie Z resztą zawsze istnieje prawdopodobieństwo pomyłki

Historia z tym, ze cały czas myślałaś, ze jesteś latem dobra :P Hihi, ja sama się boję, że dopasuję sobie wszystko do lata (makijaż, garderobę itd), a potem okaże się, ze jestem jesienią

Co do grzywki to spróbuję Zawsze można ją znowu obciąć

Dziękuje bardzo za poświęcenie mi czasu
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:38   #7
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Kolor jak kolor, może mam uraz do tego z powodu komenatrzy na tema inteligencji blondynek :P Marzą mi się karmelkowe włosy albo jasny brąz ale fryzjer mnie prawie wyśmiał jak mu powiedziałam, że chciałbym ciemniejsze :P

Wydaje mi sie, że w złocie mi lepiej, ale masz racje- poprosze koleżankę o pomoc przy analizie Z resztą zawsze istnieje prawdopodobieństwo pomyłki

Historia z tym, ze cały czas myślałaś, ze jesteś latem dobra :P Hihi, ja sama się boję, że dopasuję sobie wszystko do lata (makijaż, garderobę itd), a potem okaże się, ze jestem jesienią

Co do grzywki to spróbuję Zawsze można ją znowu obciąć

Dziękuje bardzo za poświęcenie mi czasu
nie ma co się debilami przejmowac

dziewczyny o takim naturalnym kolorze to absolutna rzadkosc, tym bardziej powinnas byc dumna

mysle, ze przy takim kolorze super wygladalyby gdybys je zapuscila tak, aby opadaly na plecy ale ja mam juz mala obsesje na punkcie dlugich wlosow

niestety w zyciu tak juz jest, ze najczesciej marzymy o tym czego nie mozemy miec

masz za delikatna urode aby nosic ciemne wlosy

a co do okreslania typu kolorystycznego:
wlasnie dlatego napisalam, aby slepo nie wierzyc w takie analizy przez internet bez przykladania kolorow

uparlam sie, ze jestem Latem i wmawialam sobie, ze w cieplych kolorach wygladam tragicznie, non stop plukalam wlosy w srebnych plukankach

grunt to ocenic czy jestes typem cieplym czy chlodnym. jezeli Jesien zalozy cos z palety Wiosny, albo Lato z Zimowej, to nie bedzie jakos dziwnie wygladalo

z grzyweczką poprobuj najpierw zaczesywac ją lekko na bok, jak bedziesz niezadowolona to zetniesz po staremu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 21:51   #8
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Co ze mną nie tak? :P

Hihi, ja w sumie dlatego założyłam wątek, bo też upieram się, ze w chłodnych mi dobrze :P A pewnie się okaże, ze masz racj ei jestem ciepła :P

No nic, naprawdę pomogły mi twoje rady - wezmę je pod uwagę

Jakby ktoś miał coś jeszcze do dodania to sie nie obraże :P
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.