jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-08, 18:21   #361
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Tylko zadbaj o to, żeby był równy, bo na niektórych zdjęciach wygląda dość niedbale. A masz może jakieś zdjecie zupełnie bez zarostu? Bo myślę, że też by było ok. Możesz się czasem pokusić o zgolenie całości - fajnie odmłodzi Ci to twarz

Co do dziewczyn. Popatrz na to z innej strony - tutaj na forum nie masz problemu, żeby z nami pisać i myślę, że nie stresuje Cię wysłanie każdego postu
miałem gdzieś takie całkiem. poszukam. u mnie to jest to zw na samym środku nie ma nic :/

no na forum nie wręcz fajnie się pisze czsami ale na żywo mam obawy ze ja cos powiem i bedzie jak na necie ' spierdalaj pasztet' albo Że nic nie powiedzą żadnej reakcji. boje się tego głupiego odrzucenia

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 19:15   #362
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66169786]miałem gdzieś takie całkiem. poszukam. u mnie to jest to zw na samym środku nie ma nic :/

no na forum nie wręcz fajnie się pisze czsami ale na żywo mam obawy ze ja cos powiem i bedzie jak na necie ' spierdalaj pasztet' albo Że nic nie powiedzą żadnej reakcji. boje się tego głupiego odrzucenia

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Daj spokój - teksty tego typu świadczą tylko o dziewczynie, która to mówi, nie o Tobie. Sorry, ale ja nie chciałabym mieć nic wspólnego z osobą, która do kogokolwiek zwraca się w ten sposób.
Więc tak, czy tak wyjdziesz na plus. Albo przekonasz się, że dziewczyna nie była wiele warta, albo poznasz miłą dziewczynę, z którą fajnie będzie Ci się rozmawiało Nie próbując - odbierasz sobie szansę na drugą opcję. Zawsze osiągniecie celu wiąże się z ryzykiem, wybór należy do Ciebie.
Nie bój się odrzucenia - nie da się tak, żeby każdy Cię lubił. Nawet jak nie za pierwszym, czy drugim razem, to w końcu znajdziesz taką, z którą będziecie nadawać na tych samych falach. To tylko kwestia trafienia na odpowiednią osobę
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 19:30   #363
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

nie ukrywam ze takie teksty słyszę od dość ładnych ale danie zdjęć jakie w moim typie to raczej nie za bardzo

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

co do tej laski z klamstw wiem ze to ja musze skończyć kontakt bo ona tego nie zrobi a mnie to meczy bo mam taką nienawiść do niej i zal q tym bardziej nie mam ochoty słuchać jak to fajnie jej z tamtym.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 19:44   #364
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66171266]nie ukrywam ze takie teksty słyszę od dość ładnych ale danie zdjęć jakie w moim typie to raczej nie za bardzo

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

co do tej laski z klamstw wiem ze to ja musze skończyć kontakt bo ona tego nie zrobi a mnie to meczy bo mam taką nienawiść do niej i zal q tym bardziej nie mam ochoty słuchać jak to fajnie jej z tamtym.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Ładna =/= fajna, mądra
Ponoć sporo prostytutek jest uważanych za ładne.
Co Ci z takiej ładnej, z którą ani nie pogadasz, bo w głowie pusto, ani wsparcia nie dostaniesz, bo nie będzie Cię akceptować? Nie mówię, że każda ładna jest głupia, ale jeśli rzuca takimi tekstami jak napisałeś, no to cóż...
Grunt to znaleźć osobę, która i fizycznie będzie dla Ciebie atrakcyjna i charakter będzie Ci się podobał (podobny system wartości, poglądy itp.)
Na samym wyglądzie albo samym charakterze trwałej relacji nie da się zbudować.

A po co Ty z nią nadal piszesz? We friendzona się wkręciłeś czy jak?
Skończ to jak facet - raz a porządnie, bo sam widzisz, że nic dobrego z tego nie masz.
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 19:51   #365
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Ładna =/= fajna, mądra
Ponoć sporo prostytutek jest uważanych za ładne.
Co Ci z takiej ładnej, z którą ani nie pogadasz, bo w głowie pusto, ani wsparcia nie dostaniesz, bo nie będzie Cię akceptować? Nie mówię, że każda ładna jest głupia, ale jeśli rzuca takimi tekstami jak napisałeś, no to cóż...
Grunt to znaleźć osobę, która i fizycznie będzie dla Ciebie atrakcyjna i charakter będzie Ci się podobał (podobny system wartości, poglądy itp.)
Na samym wyglądzie albo samym charakterze trwałej relacji nie da się zbudować.

A po co Ty z nią nadal piszesz? We friendzona się wkręciłeś czy jak?
Skończ to jak facet - raz a porządnie, bo sam widzisz, że nic dobrego z tego nie masz.


no niestety tak jest ze jak jakaś ładna odpisze to albo chamsko albo pusto s szczerze z nią jedyny temat to był sex bo tak to nie było nic innego q i o tym jakby to było gdyby
* było spotkanie
* był sex
itp

moje hobby jej nie interesowało wogole. a właśnie jak mi się jakaś spodoba to zazwyczaj nie ma tematu albo jest zajęta.
męcze to tylko dlatego ze nie chce być bardziej samotny niż jestem :/ głupiego smsa nie mam do kogo napisać nawet. a skoro wiem ze ona już nie chce powrotu do mnie to dla mnie nie ma sensu mieć kontaktu bo ona się ' przywiązala do mnie'. ja tez ale nie mam ochoty słuchać jak teraz ze została zaproszona na obiad i do kina bo ja nie mam kogo ani z kim spędzić byle dnia... zabrzmi to głupio ale mnie dołuje szczescie innych

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 20:13   #366
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66172171]no niestety tak jest ze jak jakaś ładna odpisze to albo chamsko albo pusto s szczerze z nią jedyny temat to był sex bo tak to nie było nic innego q i o tym jakby to było gdyby
* było spotkanie
* był sex
itp

moje hobby jej nie interesowało wogole. a właśnie jak mi się jakaś spodoba to zazwyczaj nie ma tematu albo jest zajęta.
męcze to tylko dlatego ze nie chce być bardziej samotny niż jestem :/ głupiego smsa nie mam do kogo napisać nawet. a skoro wiem ze ona już nie chce powrotu do mnie to dla mnie nie ma sensu mieć kontaktu bo ona się ' przywiązala do mnie'. ja tez ale nie mam ochoty słuchać jak teraz ze została zaproszona na obiad i do kina bo ja nie mam kogo ani z kim spędzić byle dnia... zabrzmi to głupio ale mnie dołuje szczescie innych

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Serio nie ma sensu ciągnąć tej znajomości.
Piszesz z nią, żebyś nie czuł się samotny, ale to co ona Ci pisze, sprawia, że czujesz się jeszcze bardziej samotny. Widzisz ten paradoks? Niby coś dostajesz, ale tracisz i tak więcej.

Załóż sobie konto na jakimś portalu randkowym, np. Sympatia. Pisz do dziewczyn, ale nie jakieś "hej co tam" tylko każdej coś wyjątkowego, związanego z jej profilem, co Ci się na nim spodobało itp. Zobaczysz, że z czasem to popłaci
A jak czujesz się samotny, nie masz z kim popisać to wejdź sobie na jakiś czat, tam zawsze znajdzie się ktoś do rozmowy Często te rozmowy są raczej na niskim poziomie, ale bywa, że można i ciekawie popisać i kogoś fajnego poznać

Jak poznasz kogoś nowego i będziesz miał z kim chociażby popisać, to łatwiej będzie Ci definitywnie zerwać kontakt z tamtą dziewczyną.
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 20:37   #367
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

właśnie wiem o tym. na czacie mało kto odpowie na sympatii mam i lipa ( 1 wiadomość max na dziś. szkoda) na badoo i fotka tez mam. ale też fakt ze nie potrafię podrywać wiem ze to co ona robi jesr nie warte. wszystko dlatego ze ma wgląd ideału o jakim zawsze marzyłem. u mam tą mega zazdrość ze inni mają ja blisko a ja nie mogłem ani razu nawet na Skype zobaczyć. wybaczcie za błędy

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 21:22   #368
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66173531]właśnie wiem o tym. na czacie mało kto odpowie na sympatii mam i lipa ( 1 wiadomość max na dziś. szkoda) na badoo i fotka tez mam. ale też fakt ze nie potrafię podrywać wiem ze to co ona robi jesr nie warte. wszystko dlatego ze ma wgląd ideału o jakim zawsze marzyłem. u mam tą mega zazdrość ze inni mają ja blisko a ja nie mogłem ani razu nawet na Skype zobaczyć. wybaczcie za błędy

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
Więc tak naprawdę nawet nie wiesz, czy "Twoja była dziewczyna" jest tym, za kogo się podaje?
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 21:25   #369
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66173531]właśnie wiem o tym. na czacie mało kto odpowie na sympatii mam i lipa ( 1 wiadomość max na dziś. szkoda) na badoo i fotka tez mam. ale też fakt ze nie potrafię podrywać wiem ze to co ona robi jesr nie warte. wszystko dlatego ze ma wgląd ideału o jakim zawsze marzyłem. u mam tą mega zazdrość ze inni mają ja blisko a ja nie mogłem ani razu nawet na Skype zobaczyć. wybaczcie za błędy

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]


Jak miałeś taki profil i opis jak nam pokazałeś to nic dziwnego. Zmieniłeś już opis?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 22:55   #370
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

zmieniłem. q na sympatii nie było żadnego

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

co do brudki

http://m.imgur.com/5f7zUpG

http://m.imgur.com/AF4ajtn

i ta majka właśnie zerwała kontakt bo napisałem prawdę zw mam dość tego plaszczenia się jak ona ma to daleko u zw nie mam o niej dobrego zdania po tym co robiła i ze znajoma z GG chciała jej nr ale nie dałem a ta mi coś takiego

A mi wisi to co ona ma do mnie! Nie zna mnie wiec niech zamknie sie! Teraz znajoma? A jak potrzebowales pomocy to gdzie byla? Hahha smiac mi sie chce ! Żegnam!


zazdrość u niej?



Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-08, 23:34   #371
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66175416]
co do brudki

http://m.imgur.com/5f7zUpG

http://m.imgur.com/AF4ajtn

i ta majka właśnie zerwała kontakt bo napisałem prawdę zw mam dość tego plaszczenia się jak ona ma to daleko u zw nie mam o niej dobrego zdania po tym co robiła i ze znajoma z GG chciała jej nr ale nie dałem a ta mi coś takiego

A mi wisi to co ona ma do mnie! Nie zna mnie wiec niech zamknie sie! Teraz znajoma? A jak potrzebowales pomocy to gdzie byla? Hahha smiac mi sie chce ! Żegnam!


zazdrość u niej?



Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

No właśnie... Masz zbyt rzadki zarost, więc taki fajny pasek Ci nie wyjdzie. W takim razie, ja bym radziła jednak golić całość. A z czasem możliwe, że włoski w tym miejscu zaczną Ci rosnąć mocniejsze i wtedy dopiero z paskiem kombinować

To TY miałeś zerwać kontakt, a nie ona No, ale mniejsza - skoro już kontakt zerwany to tego się trzymaj i nie odnawiaj.

Nie wydaje mi się, żeby to była zazdrość. Pokazała tylko swój poziom... Który swoją drogą szkoda komentować. Mam wrażenie, że ona z takich pyskatych, a że ją uraziłeś, to musiała się odegrać, żeby nie wyszło, że to ona jest tą gorszą
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 23:36   #372
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
No właśnie... Masz zbyt rzadki zarost, więc taki fajny pasek Ci nie wyjdzie. W takim razie, ja bym radziła jednak golić całość. A z czasem możliwe, że włoski w tym miejscu zaczną Ci rosnąć mocniejsze i wtedy dopiero z paskiem kombinować

To TY miałeś zerwać kontakt, a nie ona No, ale mniejsza - skoro już kontakt zerwany to tego się trzymaj i nie odnawiaj.

Nie wydaje mi się, żeby to była zazdrość. Pokazała tylko swój poziom... Który swoją drogą szkoda komentować. Mam wrażenie, że ona z takich pyskatych, a że ją uraziłeś, to musiała się odegrać, żeby nie wyszło, że to ona jest tą gorszą
jutro albo pojutrze dam zgolone jak znajdę zdjęcia.

jeszcze jej wygarnalem parę rzeczy. wiem ze to ja miałem zrobić ale mnie poniosło bo sory ja się płaszcze a ta ma to gdzieś ile można. jak mi się jakaś nie podoba albo się nie chce spotkać to to mówię a nie kłamie jak dziecko..

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 09:28   #373
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66178681]jutro albo pojutrze dam zgolone jak znajdę zdjęcia.

jeszcze jej wygarnalem parę rzeczy. wiem ze to ja miałem zrobić ale mnie poniosło bo sory ja się płaszcze a ta ma to gdzieś ile można. jak mi się jakaś nie podoba albo się nie chce spotkać to to mówię a nie kłamie jak dziecko..

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
Coz, nie warto sie "plaszczyc" przed nikim lub wcielac w role poswiecajacej sie ofiary, w nadziei ze ktos w koncu skupi na Ciebie uwage. To tak nie dziala.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 09:59   #374
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

właśnie się skończyło. jeszcze Z☠☠☠e dostała ze

ty nie lepsza co mi 2.5 roku piszesz ze mnie kochasz a klamiesz zw masz raka śpiączka pobiciem i co? taka super z ciebie dziewczyna zw się nawet nie spotkałas przez prawie 3l bo wolalas kłamać

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 12:43   #375
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66182366]właśnie się skończyło. jeszcze Z☠☠☠e dostała ze

ty nie lepsza co mi 2.5 roku piszesz ze mnie kochasz a klamiesz zw masz raka śpiączka pobiciem i co? taka super z ciebie dziewczyna zw się nawet nie spotkałas przez prawie 3l bo wolalas kłamać

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
To brzmi jak rozmowy patologicznych ludzi z "Chłopaków do wzięcia", czy "Trudnych spraw" i innych takich.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 13:56   #376
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

ale nie wrzucaj na forum fragmentow prywatnych rozmow, to niekulturalne.

poza tym zastanow sie, co bedzie jesli zaczniesz spotykac sie z dziewczyna, a ona przypadkiem znajdzie Twoje konto (podajesz dane, wrzucasz swoje zdjecia) i to przeczyta? naprawde chcialbys zeby znala szczegoly Twoich klotni z bylymi?
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 14:07   #377
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

I zacznij pisać po polsku a nie jakieś "zw" co chwilą, zero interpunkcji i małe litery po kropce

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

chwila* (nie można edytować postów)
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 14:17   #378
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Racja. Niekulturalne jest wytykanie pojedynczych błędów ale to w jaki sposób ty piszesz utrudnia czytanie i zrozumienie o co ci chodzi. Duże litery i przecinki nie gryzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 14:33   #379
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Już mu na to zwracałam uwagę, ale bez reakcji
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 15:06   #380
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Już mu na to zwracałam uwagę, ale bez reakcji
Nie wiem jak można mieć takie podejście, ja osobiście zwracam uwagę jak kto pisze, a już zwłaszcza ewentualny "amant"- jak pisze bez ładu i składu, z bykiem co drugie słowo i bez interpunkcji to nie chciałabym go poznać.


Swoją drogą jestem też ciekawa w jaki sposób zagadywałeś dziewczyny w internecie skoro skuteczność była znikoma.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 15:38   #381
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Autorze drogi jeśli dla Ciebie seks = "posuwanie laski", dziewczyna = "dupa", a kobieta z dużym biustem ma "cycki jak krowa", to absolutnie mnie nie dziwi, że żadna miła i kulturalna, normalna dziewczyna nie chcę się z Tobą zadawać... Z takich wypowiedzi i opisu na twoim profilu randkowym można wywnioskować tylko jedno - nie szanujesz kobiet. Ja się naprawdę nie dziwię, że przyciągasz (jeśli już w ogóle) same dziwne przypadki. I nie wiem po co się do każdej tak przyczepiasz jak przylepa. A potem rozczarowanie...

Wiem, że się powtarzam, ale jeśli chcesz, żeby twoje życie się zmieniło na lepsze to zacznij od siebie i swojego nastawienia. Jak chcesz przyciągać do siebie fajnych i miłych ludzi, skoro sam taki nue jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 17:45   #382
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Psałem tak jak to inni je nazywają nie ja. Jakbym miał pannę to bym konta usunął

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 19:14   #383
panthher
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 647
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66193906]Psałem tak jak to inni je nazywają nie ja. Jakbym miał pannę to bym konta usunął

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]
Rzeczy raz wrzucone do internetu zostają w nim na zawsze. Nawet jeżeli usuniesz konta, może się okazać, że zainteresowany jakoś się do tego dokopie.
panthher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 19:22   #384
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66193906]Psałem tak jak to inni je nazywają nie ja. Jakbym miał pannę to bym konta usunął

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

To jedna,z głupszych wymówek, jakie wymyśliłeś.
Kulturalny człowiek nie używa takich określeń, nieważne, czy "inni" ich używają.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 20:41   #385
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;66193906]Psałem tak jak to inni je nazywają nie ja. Jakbym miał pannę to bym konta usunął

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]


Uważasz że my tutaj jesteśmy ludzmi spod budki z piwem i inaczej nie zrozumiemy?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 20:43   #386
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

nie

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:08   #387
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Błagam Cię, pisz ze znakami interpunkcji (przecinki, kropki etc), bez błędów ortograficznych (brÓdka), jeśli nie znasz, sprawdzaj w internecie, zdania składane bo jak piszesz długie zdania bez niczego to wychodzi niezrozumiały bełkot i nie da się tego czytać..
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 22:16   #388
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

a co do tego tak pisze do tych z portali to albo
- jak ładne oczy to o nich ( tak jak o uśmiechu)
-jak nie pali /nie pije to to bardzo chwałę
-raz było pytanie bo taka jedna taka ładna ze mnie pokusilo spytać co robi na takiej stronie jak jest taka ładna ze na żywo chyba nie ma problemu żeby poznać kogoś.

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 23:12   #389
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Chłopie, zostaw portale randkowe! To nie jest dobry czas na szukanie kobiety.
Przeczytałam Twoje posty i uważam, że przede wszystkim powinieneś popracować teraz nad sobą. Dziewczyny już Ci pisały, jak możesz zmienić siebie, swoje życie, a Ty ciągle marudzisz i na każdą propozycję masz wymówkę. Nie szukaj teraz kobiety bo to bez sensu. Będąc takim, jakim teraz jesteś, nie wzbudzisz zainteresowania. Poza tym, nie możesz liczyć na to, że kobieta zmieni Twoje życie na lepsze. Sam musisz to zrobić! To Ty musisz się w końcu ogarnąć i polubić siebie.

CHCIEĆ, bo tak naprawdę To ty nie chcesz .


P.S: ja też pracuję na nocki. Praca umysłowo-fizyczna. Wracam ledwo żywa, kładę się spać 9-10. Śpię max do 15, nie dłużej. Pisałeś, że odsypiasz do 18-19... Nie wyobrażam sobie, jak można przesypiać cały dzień Tyle fajnych rzeczy można zrobić.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 23:29   #390
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 225
Dot.: jestem aż taki straszny żeby uciekać w popłochu?

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
I zacznij pisać po polsku a nie jakieś "zw" co chwilą, zero interpunkcji i małe litery po kropce

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

chwila* (nie można edytować postów)




'zw' jest u autora zawsze zamiast 'że' http://static.wizaz.pl/forum/images/...s/rolleyes.gif tAka SytuAcja http://static.wizaz.pl/forum/images/...we/brzydal.gif

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość


Ktos wie dlaczego w tym dziale w moich postach zamiast emotikonek pojawiają się linki do nich???


HELP
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 21:02:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.