Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 09:27   #31
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez MagJa
Anahstasia, April - powiedzcie ile te maseczki kosztują (jagodowa, czekoladowa, sensitive) i ile ich jest albo na ile razy mniej więcej starczają? Narobiłyście mi ochoty, a skoro w maju będą kolejne targi, to może się na nie wybiorę.
Teraz nie byłam i nie pójdę, bo w sumie nie mialam pilnych potrzeb, a kasy na zachcianki brak. Chciałam tylko krem z Arniki Norela, który miała mi kupić shachownica, ale jak się okazało był mało promocyjnej cenie 18zł A na stronie podają, że 14 czy 15zł i liczyłam, że jak nie będzie tańszy, to raczej nie droższy, a tu taka niespodziewajka :/
Maseczka kosztuje 29 zł. (każda, bez względu na jej typ). Zamknięta jest w pudełku, które przypomina mi takie z solą do kąpieli Niekoniecznie super estetyczne, ale jest Jest jej 150 g w opakowaniu. O wydajności powie April, bo ja dopiero zaczynam ją testować
W maju targi mają być dokładnie 13-14, więc mamy czas na podreperowanie budżetów
Co do Norela to kupowałam u nich 3 rzeczy (m.in tonik arnikowy . Za żel zapłaciłam klasyczne 20 zł. za peeling enzymatyczny 14 i za tonik 12. Z tego co pamiętam to albo tyle co detalicznie, albo minimalnie niżej

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:16   #32
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Na targach te maski kosztuja 25 zl Jest 15% upustu. Wydajne to to jest ale jak na maske algowa - bo algi do najwydajniejszych generalnie nie naleza Fajne jest to ze ja np. daje pod alge serum na naczynka z bielendy i pieknie sie wchlania bo algi powoduja ze penetracja kosmetykow jest lepsza Niestety innych kosmetykow Belnatur nie testowalam ale ich cena juz nie jest tak korzystna... Kusza mnie ze dwa kremiki z katalogu - musze to przetrawic i moze zamowie przez necik O dr. Spillerze pierwsze slysze...moze dzisiaj jeszcze zobacze - wybieram sie drugi raz bo obejrzalam katalogi i kilka rzeczy jeszcze by mi sie przydalo

Co do Bielendy to nowiutka seria ale mielismy maly pokaz w szkole i przyznam ze mnie przekonali. Maja swoje ekstrakty pozyskiwane ( ktore sprzedaja rowniez innym firmom jak np. Charmine Rose ). Stad produkty te sa tansze, ale mysle ze jakosciowo stoja rowno z dermika Maja kilkanascie masek algowych ( to ich specjalnosc ) Ja mialam ze spirulina ( do szarej i zmeczonej cery ) oraz kozie mleko nawilzajace. Bylam zadowolona Ale ja nie mam jakejs skrajnej cery wiec wielkich reparacji nie potrzebuje.

Aha - pamietaj zeby algi rozrabiac zimna woda mineralna lub destylowana Uczucie zimnej buzi po zdjeciu maski jest normalne )) Zycze milego gumowania Aaaaa i jeszcze... ja dodaje mniej wody np. na 2 miarki proszku dalam tylko 3 miarki wody - inaczej nie dalabym rady tego nalozyc bo splywa.

April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:25   #33
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Ups, no tak, nie ma to jak sugestia z katalogu. 25 zł. oczywiście

A ja już jestem 'po' pierwszej aplikacji. Jak na pierwszy raz chyba było nieźle, ale nie obyło się bez odrobiny grudek. Próbowałam je rozetrzeć łyżeczką, ale nie bardzo mi to wyszło. Jak sobie April z nimi radzisz?
A doświadczenia - miłe uczucie chłodu podczas trzymania maseczki. W miejscach granicznych, np. przy konturze oka, gdzie daje się jej mniej zastyga, ściągając skórę, a czasami piekąc. Bałam się przy oku dać więcej, żeby przypadkowo sobie jej do samego oka nie wpakować, ale chyba następnym razem to zrobię. Po 20 minutach można ją ściągnąć. Maska zastyga do żelu, tak więc przy ściąganiu nie ma najmniejszych problemów. No chyba, że zaplącze się we włosy Właśnie wyskubuje jeszcze z nich resztki
Skóra jest bardzo odprężona i uspokojona. Mam wrażenie, jakby 'jagodzianka' też obkurczała naczynka, bo koloryt cery jest dość ujednolicony. Buzia jest miła w dotyku. Jako, że to kuracja supernawilżająca, wzbogaciłam ją nałożeniem Nivea Softu (a robię to sporadycznie) i krem błyskawicznie się wchłonął. Na razie twarz wygląda cudnie, ale zobaczymy jak ten efekt będzie się utrzymywał na dłuższą metę.

April, dziękuję i za pomoc w przygotowywaniu, i za nieocenione informacje nt. Bielendy Wszystko już sobie wypisałam w kalendarzu pod datą 13 maja 2006 (żeby nie zapomnieć i mam nadzieję, że za pół roku Bielendę wypróbuję

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:37   #34
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

MagJa: dla zobrazowania info o samej maseczce ze strony www.belnatur.pl

Hydroplastyczne maski algowe->
Bilberry ->

BILBERRY
Hydroplasyczna maska algowa Bilberry dzięki zawartości wyciągu z jagód ma silne działanie przeciwzmarszczkowe oraz anty-couperose a specjalna formuła alginatu sprawia, iż jest wyjątkowo silnie nawilżająca.

Dostępne w opakowaniach:
150g słoik
cena hurtowa: 29 zł. (targi - 25 zł.)
cena detaliczna: Produkt niedostępny w sprzedaży detalicznej.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:50   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
W ATW wzięłam tylko ten peeling koralowy. W ogóle się okazało, że Panie zapomniały sobie go wziąść, a jeden miały mieć do zabiegów, lecz okazało się, że nie przy każdym stoisku będzie woda. Zatem z braku wody z zabiegów nici, a ja kupiłam jedyną jego tubeczkę (na szczęście nieużywaną
T Ci sie udało A w tym punkcie przy placu Matejki ot mogę sobie normalnie kupić coś czy to działa tak jak avon- przez jakies konsultantki?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 13:23   #36
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
T Ci sie udało A w tym punkcie przy placu Matejki ot mogę sobie normalnie kupić coś czy to działa tak jak avon- przez jakies konsultantki?
Kupić tam możesz, ale jak się zapiszesz. Zapisanie kosztuje 5zł. Jak nie chcesz się zapisywać, to zgłoś się do mnie, to Ci kupię ATW działa przez Konsultantów-Dystrybutorów, ale wystarczy się tam zapisać jako Stały Klient (to właśnie te 5zł) i w sumie można kupować niekoniecznie dla siebie, choć z umowy wynika, że kupuje się dla siebie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 13:46   #37
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Question Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez MagJa
Kupić tam możesz, ale jak się zapiszesz. Zapisanie kosztuje 5zł. Jak nie chcesz się zapisywać, to zgłoś się do mnie, to Ci kupię ATW działa przez Konsultantów-Dystrybutorów, ale wystarczy się tam zapisać jako Stały Klient (to właśnie te 5zł) i w sumie można kupować niekoniecznie dla siebie, choć z umowy wynika, że kupuje się dla siebie
A masz aktualny katalog ATW? Bo mogłabyś mi go dać jak będę Ci przekazywać kaskę na APC i oddam go (z ewentualnym zamówieniem) jak będę odbierać cienie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 13:51   #38
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

x
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2005-11-06 o 13:54 Powód: pomyłka
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 14:08   #39
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
A masz aktualny katalog ATW? Bo mogłabyś mi go dać jak będę Ci przekazywać kaskę na APC i oddam go (z ewentualnym zamówieniem) jak będę odbierać cienie?
Aktualnego katalogu nie mam, ale mogę Ci dać jakiś starszy. Cennika na ten miesiąc też nie mam, bo od jakiegoś czasu nie raczą mi przysyłać (pewnie daltego, że ostatnio kupowałam tam coś z pół roku temu). U nich się w sumie ceny i asortyment niewiele zmieniają, a zresztą katalogi wychodzą tylko 4 razy w roku, o ile nie rzadziej. Kiedyś co miesiąc wychodziły mini-katalogi z produktami objętymi promocją, ale teraz nawet tego nie ma Także najlepiej zajrzyj sobie na www.atw.com.pl a po ceny (chyba aktualne) na www.atw.krakow.pl
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:11   #40
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
T Ci sie udało A w tym punkcie przy placu Matejki ot mogę sobie normalnie kupić coś czy to działa tak jak avon- przez jakies konsultantki?
Udało A dla Ciebie Rzyrafko obfotografowałam ten katalog, który dostałam. Nie jest to jakość skanera, ale zawsze coś uwidzisz Tylko musisz je sobie zapisać na dysku, żeby obejrzeć po koleji, bo podczas wrzucania serwer je wymieszał
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:13   #41
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

c.d.1
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 15:16   #42
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

c.d.2
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:19   #43
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

c.d.3
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:21   #44
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

c.d.4
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:23   #45
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

A tu jeszcze dla MagJii wycinek z oferty Belnatur dotyczący maseczek hydroplastycznych
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:58   #46
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Udało A dla Ciebie Rzyrafko obfotografowałam ten katalog, który dostałam. Nie jest to jakość skanera, ale zawsze coś uwidzisz Tylko musisz je sobie zapisać na dysku, żeby obejrzeć po koleji, bo podczas wrzucania serwer je wymieszał
Jesteś kochana
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:09   #47
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

a jakie próbki bielenda rozdawała? bo mi dali jakiś krem uniwersalny do ciala i twarzy ( czyli w sumie do niczego) za to panie na stoisku ziaji były przemiłe i podobał mi się ten wielki słój z próbkami które wystawily no i ziaja w przeciwieństwie do bielendy miała ceny niższe od sklepowych 9 panie z bielendy zaokrąglały ceny sklepowe na swoją korzyść)
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:13   #48
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Ups, no tak, nie ma to jak sugestia z katalogu. 25 zł. oczywiście

A ja już jestem 'po' pierwszej aplikacji. Jak na pierwszy raz chyba było nieźle, ale nie obyło się bez odrobiny grudek. Próbowałam je rozetrzeć łyżeczką, ale nie bardzo mi to wyszło. Jak sobie April z nimi radzisz?
A doświadczenia - miłe uczucie chłodu podczas trzymania maseczki. W miejscach granicznych, np. przy konturze oka, gdzie daje się jej mniej zastyga, ściągając skórę, a czasami piekąc. Bałam się przy oku dać więcej, żeby przypadkowo sobie jej do samego oka nie wpakować, ale chyba następnym razem to zrobię. Po 20 minutach można ją ściągnąć. Maska zastyga do żelu, tak więc przy ściąganiu nie ma najmniejszych problemów. No chyba, że zaplącze się we włosy Właśnie wyskubuje jeszcze z nich resztki
Skóra jest bardzo odprężona i uspokojona. Mam wrażenie, jakby 'jagodzianka' też obkurczała naczynka, bo koloryt cery jest dość ujednolicony. Buzia jest miła w dotyku. Jako, że to kuracja supernawilżająca, wzbogaciłam ją nałożeniem Nivea Softu (a robię to sporadycznie) i krem błyskawicznie się wchłonął. Na razie twarz wygląda cudnie, ale zobaczymy jak ten efekt będzie się utrzymywał na dłuższą metę.

April, dziękuję i za pomoc w przygotowywaniu, i za nieocenione informacje nt. Bielendy Wszystko już sobie wypisałam w kalendarzu pod datą 13 maja 2006 (żeby nie zapomnieć i mam nadzieję, że za pół roku Bielendę wypróbuję

No to gratulacje - pierwsza maseczke masz za soba Co do grudek- trzeba to mocno i naprawde szybko mieszac zeby sie rozrobily - ja mam do tego specjalna miseczke Janssena - jest gumowa i mieciutka i szpatulke. W tym sie duzo latwiej rozrabia bo mozna to porzadnie docisnac zeby grudki sie roztarly Takie miseczki maja po ok. 27 zl w Sabie na Gertrudy. Ale to tak - jakbys kiedys miala za duzo pieniazkow to mozesz sobie dla wygody zafundowac mysle ze lyzeczka jest ciezej ale tez sie da
Piecze wlasnie dlatego ze zastyga - ona nie moze do konca wyschnac - przy oczach warto zwlaszcza dac wiecej. Najlepiej dac w ogole na cale oczy no ale samemu sie nie da :| Ale jakby co to zapraszam do siebie

Co do Bielendy nie ma sprawy Szczerze mowiac pisalam o niej bo sama traktowalam ja jako ta niskopolkowa firemke, a coraz bardziej sie do niej przekonuje odkad testujemy ich produkty. Czasami szkola dostaje kilka rzeczy od firm do wyprobowania wiec mamy porownanie. Naprawde jest bardzo przyjemna w uzyciu wiec w maju zachecam ))

A tak w ogole tez mam ten katalog atw Kupilam sobie biologiczna rekawice i krem do biustu ktory jest boski a wlasnie mialam na wykonczeniu Widzialam tez ( wreszcie bo wczoraj sie dopchac nie moglam ) te cienie Bi Kor ale kosztowaly 55 zl ((((((((((( buuuuuuu. A tak mi sie jeden zestawik spodobal

No coz... pozostaje znow czekac do maja i polecam sie na przyszlosc
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:33   #49
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez April007
No to gratulacje - pierwsza maseczke masz za soba Co do grudek- trzeba to mocno i naprawde szybko mieszac zeby sie rozrobily - ja mam do tego specjalna miseczke Janssena - jest gumowa i mieciutka i szpatulke. W tym sie duzo latwiej rozrabia bo mozna to porzadnie docisnac zeby grudki sie roztarly Takie miseczki maja po ok. 27 zl w Sabie na Gertrudy. Ale to tak - jakbys kiedys miala za duzo pieniazkow to mozesz sobie dla wygody zafundowac mysle ze lyzeczka jest ciezej ale tez sie da
Piecze wlasnie dlatego ze zastyga - ona nie moze do konca wyschnac - przy oczach warto zwlaszcza dac wiecej. Najlepiej dac w ogole na cale oczy no ale samemu sie nie da :| Ale jakby co to zapraszam do siebie

Co do Bielendy nie ma sprawy Szczerze mowiac pisalam o niej bo sama traktowalam ja jako ta niskopolkowa firemke, a coraz bardziej sie do niej przekonuje odkad testujemy ich produkty. Czasami szkola dostaje kilka rzeczy od firm do wyprobowania wiec mamy porownanie. Naprawde jest bardzo przyjemna w uzyciu wiec w maju zachecam ))

A tak w ogole tez mam ten katalog atw Kupilam sobie biologiczna rekawice i krem do biustu ktory jest boski a wlasnie mialam na wykonczeniu Widzialam tez ( wreszcie bo wczoraj sie dopchac nie moglam ) te cienie Bi Kor ale kosztowaly 55 zl ((((((((((( buuuuuuu. A tak mi sie jeden zestawik spodobal

No coz... pozostaje znow czekac do maja i polecam sie na przyszlosc

Jeszcze raz ogromne buziaki za pomoc, jesteś nieoceniona

Tak sobie myślę, że pewnie sobie taką miseczkę zakupię w niedalekiej przyszłości. W sumie coraz bardziej intrygują mnie te maseczki 'do robienia' i myślałam, żeby w maju kupić jeszcze ze dwie, trzy Belnaturu, a do tego tę Bielendę, więc się przyda Czy dobrze pamiętam, że to w tej Sabie można kupić peeling drożdżowy Ban-Di (upiekłabym dwie pieczenie na jednym ogniu

Co się zaś tyczy Bi-Koru to mi Panie mówiły, że 42 zł Zresztą przede mną dziewczyna kupowała dwa zestawy i zapłaciła około 90 zł., więc rękę sobie dam uciąć, że to były cztery dychy a nie pięć . Ehh... właśnie to mnie drażni w targach. Taki zerowy dostęp do informacji. Chyba tylko na dwóch stoiskach widziałam kosmetyki elegancko opisane (u Norela i gdzieś jeszcze A reszta, szkoda mówić... Bo te niektóre cenniki to też takie ledwie czytelne

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 16:34   #50
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez shachownica
a jakie próbki bielenda rozdawała? bo mi dali jakiś krem uniwersalny do ciala i twarzy ( czyli w sumie do niczego) za to panie na stoisku ziaji były przemiłe i podobał mi się ten wielki słój z próbkami które wystawily no i ziaja w przeciwieństwie do bielendy miała ceny niższe od sklepowych 9 panie z bielendy zaokrąglały ceny sklepowe na swoją korzyść)
dostalam 2 kremy do twarzy afrykańskie, viniterapie i zielona herbatax2. Też trochę Ziaji sobie przygarnęłam i najbardziej mi się podobało że panie na tym stoisku cały czas się miło uśmiechały, żadna nie skrzywiła się jak w zwykłym sklepie gdy brałam sobie próbki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:42   #51
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Jeszcze raz ogromne buziaki za pomoc, jesteś nieoceniona

Tak sobie myślę, że pewnie sobie taką miseczkę zakupię w niedalekiej przyszłości. W sumie coraz bardziej intrygują mnie te maseczki 'do robienia' i myślałam, żeby w maju kupić jeszcze ze dwie, trzy Belnaturu, a do tego tę Bielendę, więc się przyda Czy dobrze pamiętam, że to w tej Sabie można kupić peeling drożdżowy Ban-Di (upiekłabym dwie pieczenie na jednym ogniu

Co się zaś tyczy Bi-Koru to mi Panie mówiły, że 42 zł Zresztą przede mną dziewczyna kupowała dwa zestawy i zapłaciła około 90 zł., więc rękę sobie dam uciąć, że to były cztery dychy a nie pięć . Ehh... właśnie to mnie drażni w targach. Taki zerowy dostęp do informacji. Chyba tylko na dwóch stoiskach widziałam kosmetyki elegancko opisane (u Norela i gdzieś jeszcze A reszta, szkoda mówić... Bo te niektóre cenniki to też takie ledwie czytelne

BanDi jako firme tam maja - peeling powinni miec, choc ja osobiscie nie kupowalam... Wiec na 100% nie powiem.Tam maja wiekszosc firm polskich i profesjonalnych.
Co do Bi-Koru wlasnie kosztuja 42 zl przy zakupie dwoch :[ Czyli faktycznie za 2 zaplaci sie mniej - oplaca sie wiec isc z kolezanka ktorej tez by sie podobaly. Inaczej sa po 55 I nie mialy ani folderow ani probek :[ Sie zezlilam no
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:51   #52
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

O, no to kolejna nieścisłość w informacjach Wobec tego rzeczywiście trzeba sobie kogoś znaleźć. Jeśli do maja zmniejszę swoją kolekcję cieni, to możemy się umówić we dwie

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:52   #53
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
O, no to kolejna nieścisłość w informacjach Wobec tego rzeczywiście trzeba sobie kogoś znaleźć. Jeśli do maja zmniejszę swoją kolekcję cieni, to możemy się umówić we dwie

Jestem za ))))))
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:53   #54
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez April007
BanDi jako firme tam maja - peeling powinni miec, choc ja osobiscie nie kupowalam... Wiec na 100% nie powiem.Tam maja wiekszosc firm polskich i profesjonalnych.
Peeling drożdżowy na pewno tam mają, bo sama kupowałam kiedyś. I to mają i w pojemności dla ludzi i dla kosmetyczek. Także jak masz na niego ochotę, to tam go znajdziesz.

A za zeskanowanie Belnatur czy jak to tam się zwię bardzo dziękuję Oblookam na co zbierać kasę do maja Tylko dlaczego znó te targi robią w urodziny mojego TŻ Znów trzeba będzie się ograniczać z wydatkami.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:56   #55
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez MagJa
Peeling drożdżowy na pewno tam mają, bo sama kupowałam kiedyś. I to mają i w pojemności dla ludzi i dla kosmetyczek. Także jak masz na niego ochotę, to tam go znajdziesz.

A za zeskanowanie Belnatur czy jak to tam się zwię bardzo dziękuję Oblookam na co zbierać kasę do maja Tylko dlaczego znó te targi robią w urodziny mojego TŻ Znów trzeba będzie się ograniczać z wydatkami.
MagJa to kup maseczke i powiedz ze to dla niego zeby mial najladniejsza TŻtke w krakowie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 18:05   #56
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez April007
MagJa to kup maseczke i powiedz ze to dla niego zeby mial najladniejsza TŻtke w krakowie
Hehe dobre
Wiesz, on jak Ciebie na avatarku zobaczył, to stwierdził, że się musi lepiej rozglądać, jak do pracy jedzie. Bo jeździ w okolicach M1
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 19:55   #57
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez MagJa
Hehe dobre
Wiesz, on jak Ciebie na avatarku zobaczył, to stwierdził, że się musi lepiej rozglądać, jak do pracy jedzie. Bo jeździ w okolicach M1
Niech szuka takiej zakapturzonej z sluchawkami na uszach
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 11:10   #58
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Jesteś kochana
Cieszę się, że mogłam pomóc
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 11:11   #59
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez MagJa
Peeling drożdżowy na pewno tam mają, bo sama kupowałam kiedyś. I to mają i w pojemności dla ludzi i dla kosmetyczek. Także jak masz na niego ochotę, to tam go znajdziesz.
Dzięki Muszę wreszcie ruszyć się w tamtym kierunku, bo już tak z rok idę i dojść nie mogę Może mnie ta miseczka bardziej zmobilizuje

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 14:02   #60
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: targi tuz tuz - Kraków

A co ma ciekawego Bielenda z profesjonalnych??? Bo piszecie, że super, a ja nic o tym nie wiem
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.