Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 20:07   #721
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wlasnie ja mam pytanie, z czego tak wlasciwie oczyszcza peeling kawitacyjny?
mam ochote isc ale sie waham bo kosztuje te 70 zl, a jak ma mi tak naprawde nie za bardzo pomoc to sie chyba nie zdecyduje

w ogole marzy mi sie takie chociaz pol dnia w fajnym spa
Peeling kawitacyjny (źródło:http://www.cosmeticline.pl/zabiegi/1...witacyjny.html):
  • usuwa przebarwienia naskórkowe
  • usuwa zanieczyszczenia skóry
  • bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
  • usuwa martwe komórki skóry
  • uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych
  • regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne
  • przyspiesza mikrokrążenie
  • pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące
  • głęboko nawilża poprzez mikromasaż
  • poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
  • poprawia strukturę blizn
  • pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę
Wg. mnie to bardziej takie delikatne złuszczanie i odblokowanie porów. Świetnie wygładza twarz i ujednolica koloryt. bardzo lubię korzystać z tego zabiegu i efekty po nim, tym bardziej, że mam bardzo wrażliwą i naczynkową cerę.
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:04   #722
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Peeling kawitacyjny (źródło:http://www.cosmeticline.pl/zabiegi/1...witacyjny.html):
  • usuwa przebarwienia naskórkowe
  • usuwa zanieczyszczenia skóry
  • bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
  • usuwa martwe komórki skóry
  • uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych
  • regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne
  • przyspiesza mikrokrążenie
  • pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące
  • głęboko nawilża poprzez mikromasaż
  • poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
  • poprawia strukturę blizn
  • pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę
Wg. mnie to bardziej takie delikatne złuszczanie i odblokowanie porów. Świetnie wygładza twarz i ujednolica koloryt. bardzo lubię korzystać z tego zabiegu i efekty po nim, tym bardziej, że mam bardzo wrażliwą i naczynkową cerę.
To co wymieniłaś to bez mała prawda z paroma ALE:

- usuwa przebarwienia naskórkowe: Przez tyle lat ile robie peeling kawitacyjny to jest mało skuteczny na przebarwienia, chyba że ktoś miał na myśli wtłaczania ampułki z substancjami wybielającymi ultradźwiękami czyli tzw sonoforeza
- głęboko nawilża poprzez mikromasaż. Sam w sobie peeling wogóle nie nawilża, no chyba że patrze wyżej i wtedy ampułka np. z kwasem hialuronowym (mocno wiążącym wodę w skórze).Acha mikromasaż nie wykonuje się peelingiem kawitacyjnym tylko szpatulką ale odwrotną stroną a fala ultradżwiękowa musi być przerywana i wtedy to nie jest już peeling kawitacyjny ale masaż ultradźwiękami.
- regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne: Do pierwszego stwierdzenia się zgodzę ale jeśli chodzi o regenerację mięśni mimicznych to właśnie do tego służmy masaż ultradźwiękami.

Z całą resztą się zgadzam

Uważaj jak zamieszczasz źródło z którego czerpiesz wiedzę, bo jest to adres strony salonu kosmetycznego a reklama jest tutaj zakazana.

ckin2u zależy w czym chcesz aby Ci pomógł ten peeling kawitacyjny? myślę że w tej kwocie którą podałaś jest oprócz peelingu kawitacyjnego wtłoczenie ampułki i maska. Myślę że jeśli tak to chyba wartoNależy tylko pamiętać że tak jest z zabiegami kosmetycznymi że najlepiej zrobić sobie serię, chyba że np jednorazowo chcemy tylko odświeżyć cerę
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-12-29 o 08:06
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:29   #723
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ja mam twarz pelna rozszerzonych porow i wagrow w strefie T, coraz wiecej robi mi sie jakis zaskornikow oraz krost.pozbede sie jedenj pojawiaja sie 3. twarz wogole jest szarawa i bez makijazu wygladam strasznie. chce sie wybrac do kosmetyczki bo drogeryjne kosmetyki nic nie daja. poradzicie mi na co mam sie wybrac? czy kosmetyczka sama mi cos poradzi?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:34   #724
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja mam twarz pelna rozszerzonych porow i wagrow w strefie T, coraz wiecej robi mi sie jakis zaskornikow oraz krost.pozbede sie jedenj pojawiaja sie 3. twarz wogole jest szarawa i bez makijazu wygladam strasznie. chce sie wybrac do kosmetyczki bo drogeryjne kosmetyki nic nie daja. poradzicie mi na co mam sie wybrac? czy kosmetyczka sama mi cos poradzi?
Na pewno jak pójdziesz do kosmetyczki ona Ci doradzi (zwłaszcza że będzie widziała twoją cerę a nie tylko jej opis) jakie najlepsze byłyby zabiegi dla Ciebie. Znając twoją cerę tylko z opisu ja na początek oczyściłabym skórę manualnie a potem zrobiła serie zabiegów z kwasem raczej migdałowym bo będzie dobrze działał na pojawiające się zaskórniki i wągry, oczyszczał cerę, sprawiał że pory będę mniejsze, wyrówna koloryt skóry, cera nawilżona (długofalowe działanie wszelkich kwasów)
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:46   #725
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

dzieki mam jeszcze jedno pytanie ktore mnie nurtuje czy efekt utrzymuje sie dlugo? co ile powinno sie taki zabieg powtarzac? boje sie tego ze wydam kase a za tydzien bedzie to samo....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:04   #726
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Emilcia_1616 te pytanie powinnaś zadać kosmetyczce która dobierze ci zabiegi i będzie widziała jak twoja skóra reaguje na nie. Nie martw się na pewno efekty widać dłużej niż tydzień . A po niektórych (np. mikrodermabrazja) cera robi się coraz ładniejsza z tygodnia na tydzień.
Sądzę że jeśli chodzi o kwasy po serii powinnaś powtórzyć zabieg później raz na miesiąc. Omijając okres letni (chyba że ktoś zastosuje kwas migdałowy wtedy ok nawet w lato) i bardzo wysokie - temperatury.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:34   #727
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Kawitacja jest bardzo delikatna i jestem pewna że lepsze efekty uzyskasz peelingiem enzymatycznym czy nawet ziarnistym.Ultradźwięki nie za dobrze działają na skórę płytko unaczynioną . Też jestem zwolenniczką sekwencji - mikrodermabrazja i kwas ,powtarzane co najmniej cztery razy na serię.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 21:18   #728
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hm mam pelno wagrow i takich podskornychkrost na brodzie juz nie moge na siebie patrzec, ogolnie mam cere bardzo sucha a jednak na brodzie robia mi sie caly czas bolacy krosty, no i te wagry.. musze ja jakos odswiezyc, odblokowac, nawilzyc, ale chyba peeling kawitacyjny dla mnie nie bedzie dobry
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:17   #729
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

u mnie na wągry i rozszerzone pory najlepiej zrobił peeling ziołowy Jadwiga, myslę ,że chyba nie ma nic lepszego

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

ja bym Ci na to zaproponowała peeling ziołowy Jadwiga
izapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:18   #730
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

a co to w ogole jest? :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 22:23   #731
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

jejku, mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego za reklamę produktów

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

jest to peeling wykonany mieszanką ziół, które mają działanie złuszczające wierzchnią warstwę naskórka, trochę piecze, potem skóra się złuszcza i pod spodem jest świerzutka, nowiutka , delikatna i bez zanieczyszczeń, dla mnie na wągry nie ma nic lepszego, a efekt wystarczył na ponad pół roku
izapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 08:05   #732
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hm ale tro mozna wykonac w kazdym salonie?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 08:11   #733
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hm mam pelno wagrow i takich podskornychkrost na brodzie juz nie moge na siebie patrzec, ogolnie mam cere bardzo sucha a jednak na brodzie robia mi sie caly czas bolacy krosty, no i te wagry.. musze ja jakos odswiezyc, odblokowac, nawilzyc, ale chyba peeling kawitacyjny dla mnie nie bedzie dobry
Cytat:
Napisane przez izapus Pokaż wiadomość
u mnie na wągry i rozszerzone pory najlepiej zrobił peeling ziołowy Jadwiga, myslę ,że chyba nie ma nic lepszego
Peeling ziołowy Jadwigi na prawdę daje bardzo dobre efekty tylko po pierwsze nie każdy zakład go wykonuje, a po drugi izapus zapomniała dodać że skóra po nim schodzi jak z węża, trzeba uważać na wodę itd(a sam zabieg jest bolesny) Ale efekt faktycznie jest.
ckin2u a może poszłabyś na manualne oczyszczania? bo peeling kawitacyjny to malutko ci pomoże na takie zmiany. To że masz skórę suchą nie znaczy że nie możesz mieć trądziku grudkowo zaskórnikowego a przepuszczam że taki właśnie masz. Po oczyszczaniu można by było zrobić serie kwasów.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-12-31 o 08:18
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 08:38   #734
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

myslalam o tym zx tym ze ja mam taki problem tylko na brodzie! naprawde mam tam pelno wagrow a reszta twarzy jest ok.. i na brodzie robia mi sie tez bolace wielkie pyszczole i mam pelno blizn, reszcie twarzy taka kawitacja by pomogla mysle ale na brode to za malo a znowu nie chce uszkadzac reszty twarzy mocnymi zabiegami, musze tez powiedziec ze mam baaardzo wrazliwa twarz, a cokolwiek goi sie na niej bardzo naprade bardzop dlugo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 09:17   #735
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ckin2u mam klientkę z identycznym problemem z tym dodatkiem że na policzkach ma bardzo dużo widocznych naczynek a czoło wysuszone. Na tą chwilę po pierwszym manualnym oczyszczaniu (które mało dało, nic po prostu mimo mocnego rozpulchniania nie chciało wyjść) zrobiłam jej serie mikrodermabrazji korundowej. Ale mikro robię jej tylko czoło boki twarzy i bardzo mocno broda. Dodatkowo na brodę nakładam kwas migdałowy i trzymam od 4 minut co kolejne spotkanie dokładam kolejne 2 minuty. Później na czoło nakładam maskę kremową nawilżającą, policzki azulenową, a biedna brodę traktuje maską kremową z kwasami. Później po maskach ampułka do cery tłustej na brodę, a na naczynka na resztę, Zakończenie zabiegu to maska algowa wybielająca i krem po mikrodemrabrazji. Efekty są (klientka coraz bardziej zadowolono, chodź od czasu do czasu coś tam wyskoczy jej na brodzie) ale zabawy też jest przy takim zabiegu i trzeba zrobić serie jeden zabieg to za mało. No cóż ciężko mi powiedzieć czy u Ciebie zdałoby to egzamin bo nie widzę twojej cery.
Druga sprawa czy znajdziesz gdzieś u siebie kosmetyczkę która będzie chciała się tak "bawić i eksperymentować po troszku. Ale spróbować warto.
A na dodatek moja klientka zaczęła używać plastry antykoncepcyjne no i proszę ja aby zaczęła regularnie zażywać cynk (który reguluje pracę gruczołów łojowych)
A byłaś może u dermatologa z tym problemem?

Życzę udanego Sylwestra wszystkim i cudownego Nowego Roku
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2010-12-31 o 09:18
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 09:39   #736
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

hm musze naprawde posuzkac dobrej kosmetyczki, troche mnie to wszstko przeraza, a czy te plastry jej pomogly jakos? ja mam wlasnie chyba jakies zaburzenia hormonow, dzisiaj znowu mam 3 bolace gule na brodzie a reszta sucha czuje ze ta skora jest bardzo sciegnieta, w dodatu nie moge znalezc idealnego kremu, jesli cos mnie fjanie nawilza to bardzo zapycha i wszedzie mam te wagry i to takie wielkie, ah przydalby mi sie ktos kto by mnie tak pokierowal, od oczyszczania poprzez pielegnacje i makijaz
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 09:46   #737
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ckin2u idź do dermatologa bo mi to wygląda w 100% na problemy hormonalne. Nie spodziewaj się efektów od razu, to długotrwała walka. Plastry jej pomogły, tak samo jak pomagają tabletki antykoncepcyjne. Ale każdy z nas jest inny i nie da się wszystkich traktowć tak samo. Przy takim trądziku jak piszesz ma też zastosowanie kwas pirogronowy. Tylko trzeba znaleźć odpowiedzialną kosmetyczkę, bo trzeba na niego bardzo uważać. Co do kremów hmm szukaj takich które zawierają kwas hialuronowy i kwasy owocowe.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 09:15   #738
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ok poszukam a znasz moze takie kremy?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:03   #739
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ckin2u mogę ci polecić krem z Clareny (d0 dostania w gabinecie kosmetycznym) z kwasami(glyco fruit crem) albo drugi z serii wybielającej również z kwasami (Giga white day crem). Podejrzewam że wybielający bardziej by Ci się przydał bo na pewno na brodzie po tym zmianach robią Ci się czerwone przebarwienia i on by je dodatkowo rozjaśniał. Chyba że się mylę?
Musze sprawdzić tylko w katalogu czy mają kwas hialuronowy czy nie.
Ale ja mam sama cerę sucha (mam przebarwienia) i bardzo mi on pasuje, na pewno nie wysusza. Ponadto długofalowe działanie kwasów to między innymi też nawilżenie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 10:25   #740
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

mam pelno czerownych plamek.. naprawde wlasnie siedzialam przed lustrem i cala twarz (jak zakryje od ust w dol) mam naprawde ladna taka swieza, a jak odkrylam brode to masakra szpeci mnie strasznie.. mam pelno krostek wagrow i plam najgorsze sa chyba te wieczne plamy, poszukam tego kremu tylko najpierw musze znalezc salon gdzie go moge kupic
i wybiore sie do tego dermatologa skoro tak mowisz, bo widze ze coraz gorsza ta broda, chociaz teraz zaczelam pic bratka myslisz ze to sprawa oczyszczania?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

ten http://allegro.pl/krem-z-kwasami-aha...378515157.html ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:14   #741
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Tak to ten krem, ale jeszcze w starym opakowaniu, od około pół roku Clarena nie produkuje w zakręcanych pudełkach ( o bardzo dobrze) tylko w atomizerze (pompka).
Ale jeśli masz przebarwienia to lepiej ci się przyda krem z kwasami i całym zestawem substancji na przebarwienia to jest ten krem http://www.clarena.pl/kosmetyki/twarz/28/266
I idź do lekarza. A picie bratka na pewno ci pomoże ja jeszcze dołączyłabym do tego regularne łykanie cynku (tylko o dużym stężeniu), możesz też zmiany skórne smarować termentiolem - lekko wysusza ale też i maskuje.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 18:12   #742
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

ok dzieki
a czy ten krem nawilzy mi tez buzie? No i czy nie zapycha porow?
ciekawia mnie te kremy.. i zanwestowalabym bo jest coraz gorzej ale troszke sie boje chocby zapychania porow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:20   #743
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Oto skład tego kremu: Chrombright, MFF,kompleks kwasów, arbutyna, witamina C i E, filtry UV. Nie ma co cię zapchać mój klient który ma masakrycznie tłusta cerę go używa i jest bardzo zadowolony.
Jeśli obawiasz się wydania tyle kasy, każdy gabinet kosmetyczny który sprzedaj kosmetyki Clarena powinien mieć próbki darmowe (przedstawiciele Clareny rozdają je na potęgę). Powiedz aby Ci dali, bo nie jesteś pewna czy ten krem Ci spasuje. A jeśli któryś nie będzie Ci chciał dać, zadzwoń do Clareny i spytaj się kto w twojej okolicy ma rzetelny salon i ma darmowe próbki dla swoich klientów
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:41   #744
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam, ja w sprawie peelingu kawitacyjnego. 29 stycznia mam studniówkę, zapisałam się na oczyszczanie kawitacyjne na 21 stycznia i 12 stycznia. Prz zapisie na 21, kosmetyczka powiedziała, że przydałaby mi się sonoforeza, czy to jest konieczne? Czy tylko mnie naciągnęła?

Ostatnio stan mojej cery się pogorszył. Nie umiem sobie poradzić z trądzikiem? Na brodzie mam b. dużo krostek. Niestety zdarza mi się wycisnąć, ponieważ są białe i mam wrażenie, że obrzydzam znajomych gdy ze mną rozmawiają. Dezynfekuje je wodą u. Jednak może polecicie co mogłabym stosować, aby w końcu był efekt? Próbowałam maści cynkowej, Benzacne, a nawet maści Hascovir na opryszczkę. Problemy występują tylko na brodzie.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 07:59   #745
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

_Balba_ co do sonoforezy, to twoja kosmetyczka nie chcę Cię naciągnąć tylko dodatkowo wtłoczyć na pewno ampułkę odpowiednia dla twojej cery.
A co do pielęgnacji domowej, spróbuj zainfestować w żel do mycia twarzy Acne-minerale (tu masz link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23864-opis-Bio-Galen-Dr-Duda-Acne-Mineral-Zel-do-pielegnacji-cery-tradzikowej.htm) nie jest drogi i na długo starczy, ponadto możesz go stosować na noc punktowo na wypryski. Mały szkopuł może być też że nie dostaniesz go w każdej aptece, ale myślę że jakby co któraś ci go zciągnie, albo kupisz przez internet.
Oprócz tego polecam też termentiol na wypryski, lekko będzie je podsuszał, ale stosuje go punktowo czasem nie na całą twarz. Możesz też regularnie brać cynk (efekt widoczny po około miesiącu). Wszystko to jest dosyć tanie a dość pomocne
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130

Edytowane przez Lowczyni
Czas edycji: 2011-01-04 o 08:04
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 16:28   #746
perfect0nly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 46
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Ostatnio stan mojej cery się pogorszył. Nie umiem sobie poradzić z trądzikiem? Na brodzie mam b. dużo krostek. Niestety zdarza mi się wycisnąć, ponieważ są białe i mam wrażenie, że obrzydzam znajomych gdy ze mną rozmawiają. Dezynfekuje je wodą u. Jednak może polecicie co mogłabym stosować, aby w końcu był efekt? Próbowałam maści cynkowej, Benzacne, a nawet maści Hascovir na opryszczkę. Problemy występują tylko na brodzie.
Na pojedyncze wypryski mogłabyś spróbować Pasty Lassari, ale jeśli to nasilony problem - koniecznie lekarz! Nie radzę wyciskać, ale jeśli aktywne wykwity Cię szpecą i nie możesz tego znieść, te białe można delikatnie (!!!) przekłuć zdezynfekowaną igłą i chusteczką zetrzeć tylko tę wydostającą się samoczynnie wydzielinę. Przy odrobinie szczęścia dostęp tlenu blokuje namnażanie bakterii beztlenowych wywołujących stan zapalny i rozpoczyna się proces gojenia.
Prawdopodobnie lekarz zaleci krem z retynoidami lub płyn z antybiotykiem. Czasem leczenie takich zmian skórnych trwa miesiącami czy latami, ale być może należysz do tej grupy szczęśliwców, której szybko pomagają leki. Tym bardziej, że problem dotyczy tylko brody. Warto zająć się problemem jak najwcześniej. Poszperaj w internecie, który dermatolog ma dobre opinie. Ew. polecam również stronę http://www.dermatologia-estetyczna.pl/pl/01.htm

PS Jeśli już znajdziesz DOBRĄ kosmetykę, to nie warto oszczędzać na zabiegach. Lepiej nie robić ich wcale, niż mają być nieprofesjonalnie wykonane. Jeśli rozpoczniesz leczenie, zabiegi konsultuj z lekarzem.
perfect0nly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:23   #747
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
_Balba_ co do sonoforezy, to twoja kosmetyczka nie chcę Cię naciągnąć tylko dodatkowo wtłoczyć na pewno ampułkę odpowiednia dla twojej cery.
A co do pielęgnacji domowej, spróbuj zainfestować w żel do mycia twarzy Acne-minerale (tu masz link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23864-opis-Bio-Galen-Dr-Duda-Acne-Mineral-Zel-do-pielegnacji-cery-tradzikowej.htm) nie jest drogi i na długo starczy, ponadto możesz go stosować na noc punktowo na wypryski. Mały szkopuł może być też że nie dostaniesz go w każdej aptece, ale myślę że jakby co któraś ci go zciągnie, albo kupisz przez internet.
Oprócz tego polecam też termentiol na wypryski, lekko będzie je podsuszał, ale stosuje go punktowo czasem nie na całą twarz. Możesz też regularnie brać cynk (efekt widoczny po około miesiącu). Wszystko to jest dosyć tanie a dość pomocne
Rozumiem, więc na pewno zdecyduję się i na sonoforezę. A mogłabyś napisać jakich odstępach czasu powinnam robić kawitację i co ile dołączać do tego sonoforezę?

Spróbuję jutro poszukać tego żelu. Mam nadzieję, że znajdę i pomoże. Termentiolu już używałam w przeszłości, ale wrócę jeśli twierdzisz, że jest pomocny na tego typu problemy. Dziękuję za rady!
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:11   #748
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, więc na pewno zdecyduję się i na sonoforezę. A mogłabyś napisać jakich odstępach czasu powinnam robić kawitację i co ile dołączać do tego sonoforezę?
Ja podałam Ci najprostsze i najtańsze sposoby spróbowania polepszenia staniu swojej skóry. Ale prawdą jest że trądzik leczy się latami i najlepiej na dłuższą metą współpracować z dermatologiem i kosmetyczką.
Jeśli chodzi o odstępy czasowe pomiędzy zabiegami to na prawdę ciężko mi powiedzieć. Ogólnie peeling kawitacyjny jest bardzo delikatnym złuszczaniem i możną go stosować co tydzień. Co do częstotliwości powinnaś się spytać swojej kosmetyczki.

Wiele osób pyta się co ile robić jakiś zabieg, co stosować itp ale informację tutaj nie powinniście traktować jako "prawdę objawioną na 100%". Tutaj ktoś może was poinformować na czym polega dany zabieg, jak wygląda, w jakim celu się go wykonuje ect. Ale nikt tutaj nie może przeprowadzić z wami konkretnego wywiadu i co najważniejsze obejrzeć stanu waszej skóry. Terminologią którą się posługuje przeciętny człowiek też różni się od lekarskiej czy kosmetycznej. To co ktoś z was nazwie krostką my możemy określić dokładnie czy to zmiana jest np. pigmentacyjna, rozszerzone naczynie krwionośne, wykwit skóry, zaskórnik, prosak itd. Więc traktuje rady troszkę z pewną tolerancyjnością
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 14:52   #749
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

kobitki byłam na mikrodermabrazji i coś mi sie zrobiło. mam na twarzy kilka okragłych plam takich suchych i zaczerwienionych . samruje to mascią z wit a pomału schodzi. Ale czy to sie zdarza ?? czy cos zle było zrobione w gabinecie?
Bo to była moja 4 mikro i nigdy tego nie miałam
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:01   #750
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Nie wiem jakie masz odstępy pomiędzy mikrodermabrazją? Najprawdopodobniej kosmetyczką przetarła w tym miejscu naskórek to się zdarza, bo skóra w różnych częściach twarzy ma różną grubość. Nic Ci nie będzie, dobrze o nią dbasz natłuszczasz, wszystko się ładnie zagoi
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.