Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-11, 14:39   #1771
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

tak - niestety tak
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 14:41   #1772
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Biedactwo Kurcze ludzie są beznadziejni i bezczelni Trafiłaś na prawdziwego chama ! Współczuje agniesko. Ja bym mu nie zapłaciła!
A prezenty przynajmniej OK?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 14:46   #1773
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Biedactwo Kurcze ludzie są beznadziejni i bezczelni Trafiłaś na prawdziwego chama ! Współczuje agniesko. Ja bym mu nie zapłaciła!
A prezenty przynajmniej OK?
Powiem tak: najlepszy był regał z 11 różnymi piwami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 15:57   #1774
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Aga, bardzo Ci współczuję .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:03   #1775
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Aga, bardzo Ci współczuję .
Ja toże , ale nie martw się - ile jeszcze imprez przed tobą .

Ja mam to szczęście, że mojej osiemnastki poprostu nie pamiętam.
Koledzy poczęstowali mnie wódką (pierwszy raz w życiu) takie to były czasy - efekt był tyleż spodziewany co natychmiastowy. Ale podobno było fajnie .
Aha, to były czasy gdy 18-stki nie odbywały się jeszcze w lokalach, te letnie - jak moja - przy ogniskach, zimowe - na domówkach lub działkach (znaczy działczanych świetlicach)
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 16:27   #1776
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

agnieska jacy czasem ludzie potrafia byc to sie w glowie nie miesci.. przykro mi, ze Ci zepsuli impreze, ale już dość złego zrobili żebys jeszcze teraz sie musiala martwic.. było, mineło, tak jak Kate pisze jeszcze duzo imprez przed Toba wiem,ze ta18-nastkowa to szczegolna, ale edziesz ja pamietac na dlugo przynajmniej 3maj sie
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-11, 17:29   #1777
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dzięki dziewczyny za wsparcie po prostu tak strasznie szkoda mi tych długich przygotowań i niemałej kasy wywalonej na moje siedzenie na ławce przez te ostatnie godziny imprezy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 09:18   #1778
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Agnieska, wiem że nie odkryje tym stwierdzeniem Ameryki, ale nie przejmuj sie tym wcale. Wiem że w tym momencie jestes przygnębiona tą impezą, ale zbiegiem czasu stwierdzisz że to wszystko to była głupota nie warta Twoich nerwów. Nie ma sensy zamartwiać sie z powodu chamstwa i buractwa innych - nie zmienisz tego.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 11:51   #1779
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A gdzież tam zwątpienie. Nadal się retinuję, kwasuję i peelinguję na całego, i dlatego albo używam filtrów, albo robię makijaż z całymi jego szykanami.

Teraz mam na tapecie spray i mleczko avene, które pięknie się wchłanają. Na to jedwabna Hauschka, trochę brązera (NU SKIN w kuleczkach, z najlepszym składem jaki mi się udalo dostać), tusz, błyszczyk, i jestem cała piękna Na cerę nie mogę narzekać, bo nie mam z nią problemów od dawna. Dlatego nie szkoda mi, że makijażuję się dopiero po południu.

A co do zapachów, to ja już drugi miesiąc ciągle coś kupuję. I za każdym wyjściem do perfumerii z czymś wracam.
Czyli filtromania na całego Fajnie Ci Contax, że możesz używać tych wszystkich filtrów i nie robią Ci one nic złego.
Ja wczoraj byłam u endokrynologa i niestety dopóki karmię nie ma mowy o badaniach Super.
Buzia na szczęście się uspokoiła. Nie wiem ile w tym zasługi Hydracidu. Mam próbkę 5 ml i jestem nim zachwycona Jedyny krem z kwasami , który nie szczypie , nie wysusza. Tylko ma retinoidy, co prawda stężenie niewielkie, ale jednak. A jak pisałam wyżej cały czas karmię Na dzień używam LRP DP i znów jestem nim zachwycona! Dzieciaczki Vichy i LRP to jak na razie moi faworyci
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 12:12   #1780
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Czyli filtromania na całego Fajnie Ci Contax, że możesz używać tych wszystkich filtrów i nie robią Ci one nic złego.
Ja wczoraj byłam u endokrynologa i niestety dopóki karmię nie ma mowy o badaniach Super.
Buzia na szczęście się uspokoiła. Nie wiem ile w tym zasługi Hydracidu. Mam próbkę 5 ml i jestem nim zachwycona Jedyny krem z kwasami , który nie szczypie , nie wysusza. Tylko ma retinoidy, co prawda stężenie niewielkie, ale jednak. A jak pisałam wyżej cały czas karmię Na dzień używam LRP DP i znów jestem nim zachwycona! Dzieciaczki Vichy i LRP to jak na razie moi faworyci
Wiesz Ulu nie zawsze było tak kolorowo. Kiedyś ciagle na coś narzekałam, a to na jakieś pojedyńcze niespodzianki, mimo brania antykonceptów, ale głównie na przesuszoną cerę i jednocześnie prztłuszczającą się w strefie T. Ciagle szukałam doskonałych podkładów, pudrów oraz odpowiednich dla mnie kremów. I tak w kółko. Ale od mementu kiedy zaczęłam używać filtrów i całej reszty, a zaprzestałam stosować podkładów, problemy zniknęły. A jak nie ma problemów to po co zmieniać pielęgnację? Z czystego lenistwa mi się nie chce.
A Twoja sytaucja jest inna, bo jeszcze karmisz swoje Maleństwo, i to teraz jest najważniejsze. Ale jak już skończysz to zobaczysz, hormony przestaną szaleć, a zaczniesz dopiero Ty
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 12:22   #1781
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wiesz Ulu nie zawsze było tak kolorowo. Kiedyś ciagle na coś narzekałam, a to na jakieś pojedyńcze niespodzianki, mimo brania antykonceptów, ale głównie na przesuszoną cerę i jednocześnie prztłuszczającą się w strefie T. Ciagle szukałam doskonałych podkładów, pudrów oraz odpowiednich dla mnie kremów. I tak w kółko. Ale od mementu kiedy zaczęłam używać filtrów i całej reszty, a zaprzestałam stosować podkładów, problemy zniknęły. A jak nie ma problemów to po co zmieniać pielęgnację? Z czystego lenistwa mi się nie chce.
A Twoja sytaucja jest inna, bo jeszcze karmisz swoje Maleństwo, i to teraz jest najważniejsze. Ale jak już skończysz to zobaczysz, hormony przestaną szaleć, a zaczniesz dopiero Ty
Dzięki Kasiu za te słowa W głos się roześmiałam przy ostatnim twierdzeniu Filtry i tak dużo mi dały, bo wcześniej moja buzia cały czas sie świeciła w strefie T, a teraz już mi się wcale nie przetłuszcza Tak sobie teraz myśle, że chyba nie doceniam tego co i do tej pory zrobił ten sposób pielęgnacji. Wcześniej nie ruszałam sie z domu bez colorstaya revlonu, a teraz filtr i puder, trochę korektora i jest prawie ok. Przestałam uzywać podkładów. Ale człowiek chce więcej i więcej Teraz poluję na lucilidy 01 - gdyż chcę mieć puder który by nie destabilizował filtra i nie pobielał jak jedwabny Dr. Hauschka. Problem jest taki, że w internecie nigdzie nie mogę go znaleźć (chyba wizażanki wykupiły wszystko ) Teraz używam rozświetlającej Hauschki, jest super! Tylko szkoda mi tego parsolu
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-12, 13:18   #1782
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Teraz poluję na lucilidy 01 - gdyż chcę mieć puder który by nie destabilizował filtra i nie pobielał jak jedwabny Dr. Hauschka. Problem jest taki, że w internecie nigdzie nie mogę go znaleźć (chyba wizażanki wykupiły wszystko )
uskow, znalazłam dla Ciebie Lucidity 01 -> http://www.wisienka.pl/karta.php?id=114196 -> http://www.pulpa.pl/index.php?dir=pr...ductname=.html
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 13:51   #1783
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Suri A w wisience normalnie się płaci, nie ma żadnego cła ani innych dodatkowych kosztów?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:15   #1784
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Suri A w wisience normalnie się płaci, nie ma żadnego cła ani innych dodatkowych kosztów?
uskow, poczytaj sobie, tutaj masz wszystko wyjaśnione -> http://www.wisienka.pl/s.php?file=regulamin

Cieszę się, że mogłam pomóc .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:29   #1785
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Już to czytałam Dziękujhę Ci Suri jeszcze raz baaaaaaaaardzo za linki
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-12, 14:32   #1786
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Już to czytałam Dziękujhę Ci Suri jeszcze raz baaaaaaaaardzo za linki
Proszę bardzo .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 00:21   #1787
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Agniesko, no przykro mi bardzo Jak widać, są ludzie i taborety (i moi uczniowie stanowiący kategorię oddzielną, bo gdzie zaliczyć kogoś, kto mi mówi, że tatuś z zawodu jest prezesem? od razu mi się przypomniała słynna scena z "Poszukiwany, poszukiwana"; ćwiczę twarz pokerzysty na co poniektórych zajęciach).
Jakby coś, możesz zawsze mi podokuczać Ja to lubię, a Tobie trochę ulży
A serio to hmm - nie napiszę, żebyś się nie przejmowała, bo jak? Współczuję po prostu - po koleżeńsku. Może nawet troszkę po przyjacielsku (mam nadzieję).
No już, Żmijko - głowa do góry.

Ech, idę spać, jutro kolejny cudowny dzień.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:34   #1788
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny naskrobałam wczoraj zgodnie z wcześniejszym twardym postanowieniem meila do koncernu L'oreal Polska w sprawie tej apteki, która sprzedaje darmowe miniprodukty LRP na Allegro i dziś dostałam już odpowiedź. Jestem pod wrażeniem , nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji.

"Witam,

Sprawa dotyczy miniproduktów La Roche-Posay, jakie Państwo dostarczacie aptekom w celu promowania kosmetyków marki La Roche-Posay. Otóż miniprodukty te powinny być oferowane nieodpłatnie klientom (bo jak rozumiem w takim celu apteki je otrzymują) chcącym przetestować dany produkt przed zakupem pełnowymiarowego opakowania. Tak się jednak nie dzieje, ponieważ miniprodukty zamiast w w rękach klientów lądują po prostu na Allegro, gdzie są sprzedawane.
A oto konkretny przykład:


APTEKA PASSIFLORA z Łodzi oferuje na jednej z aukcji pod przykrywką
sprzedaży maseczki do twarzy La Roche-Posay HYDRAPHASE MASQUE, której cena wynosi ok. 7 PLN następujące miniprodukty:

* ACTIVE C krem do cery normalnej i mieszanej 6 tubek po 5 ml
* ACTIVE C XL - saszetka 1.5 ml
* ACTIVE C krem pod oczy - saszetka 1.5 ml

Za całość żąda 46,99 + koszty przesyłki. Oto link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item147510831_...orm_30_ml.html

Uważam, że to skandal! Jak można być tak nieuczciwym! Używam kosmetyków LRP od dawna, ale bardzo rzadko udało mi się przed zakupem dany produkt przetestować, by dokonać właściwego wyboru, ponieważ apteki zazwyczaj nie dysponują miniproduktami i teraz już wiem dlaczego.

Bardzo proszę o zajęcie się tą sprawą, ew. przekierowanie tego meila do
odpowiedniej osoby ponieważ takie postępowanie budzi niesmak i psuje
wizerunek koncernu L'oreal w oczach klientów.

Z poważaniem,

Barbara ... - Warszawa"

A to odpowiedź:

"Szanowna Pani Barbaro,

Dziękujemy bardzo za zwrócenie naszej uwagi na tak ważny fakt jak sprzedaż mini produktów La Roche-Posay w internecie. Ma Pani całkowitą rację mini produkty tej firmy nie mają prawa być sprzedawane absolutnie nigdzie. Są one, bezpłatnie, dostarczane farmaceutom oraz dermatologom. Tylko oni mają prawo do rozdawania ich pacjentom.

Niestety wiemy, ze na Allegro sprzedawane są nie tylko nasze mini produkty, ale nawet próbki. Nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, ponieważ Allegro rządzi się swoimi prawami. Właściciel portalu nie odpowiada za rzeczy wystawione na sprzedaż przez internautów! Czekamy cierpliwie kiedy prawo polskie coś z tym fantem zrobi. No i oczywiście wierzymy w rozsądek naszych konsumentów.

Oczywiście zajmiemy się apteką z Łodzi, o której Pani pisze.

Pozdrawiam i korzystając z okazji życzę zdrowych świąt

Maria Majdrowicz
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej
L'Oréal Polska
03 230 Warszawa
ul.Daniszewska 4"


Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 13:39   #1789
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Agniesko, no przykro mi bardzo Jak widać, są ludzie i taborety (i moi uczniowie stanowiący kategorię oddzielną, bo gdzie zaliczyć kogoś, kto mi mówi, że tatuś z zawodu jest prezesem? od razu mi się przypomniała słynna scena z "Poszukiwany, poszukiwana"; ćwiczę twarz pokerzysty na co poniektórych zajęciach).
Jakby coś, możesz zawsze mi podokuczać Ja to lubię, a Tobie trochę ulży
A serio to hmm - nie napiszę, żebyś się nie przejmowała, bo jak? Współczuję po prostu - po koleżeńsku. Może nawet troszkę po przyjacielsku (mam nadzieję).
No już, Żmijko - głowa do góry.

Ech, idę spać, jutro kolejny cudowny dzień.
Dzięki mała
Nie, nie będę się na Tobie wyżywać - święta idą

Oceny już wystawione mamy (3 klasa), a oni semestr nam rozciągnęli do 22... stwierdziłyśmy, że idziemy do mnie (20 metrów od szkoły) i każda z naszej 4 poszła spać na 2 h
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-13, 14:35   #1790
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny naskrobałam wczoraj zgodnie z wcześniejszym twardym postanowieniem meila do koncernu L'oreal Polska w sprawie tej apteki, która sprzedaje darmowe miniprodukty LRP na Allegro i dziś dostałam już odpowiedź. Jestem pod wrażeniem , nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji.

"Witam,

Sprawa dotyczy miniproduktów La Roche-Posay, jakie Państwo dostarczacie aptekom w celu promowania kosmetyków marki La Roche-Posay. Otóż miniprodukty te powinny być oferowane nieodpłatnie klientom (bo jak rozumiem w takim celu apteki je otrzymują) chcącym przetestować dany produkt przed zakupem pełnowymiarowego opakowania. Tak się jednak nie dzieje, ponieważ miniprodukty zamiast w w rękach klientów lądują po prostu na Allegro, gdzie są sprzedawane.
A oto konkretny przykład:


APTEKA PASSIFLORA z Łodzi oferuje na jednej z aukcji pod przykrywką
sprzedaży maseczki do twarzy La Roche-Posay HYDRAPHASE MASQUE, której cena wynosi ok. 7 PLN następujące miniprodukty:

* ACTIVE C krem do cery normalnej i mieszanej 6 tubek po 5 ml
* ACTIVE C XL - saszetka 1.5 ml
* ACTIVE C krem pod oczy - saszetka 1.5 ml

Za całość żąda 46,99 + koszty przesyłki. Oto link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item147510831_...orm_30_ml.html

Uważam, że to skandal! Jak można być tak nieuczciwym! Używam kosmetyków LRP od dawna, ale bardzo rzadko udało mi się przed zakupem dany produkt przetestować, by dokonać właściwego wyboru, ponieważ apteki zazwyczaj nie dysponują miniproduktami i teraz już wiem dlaczego.

Bardzo proszę o zajęcie się tą sprawą, ew. przekierowanie tego meila do
odpowiedniej osoby ponieważ takie postępowanie budzi niesmak i psuje
wizerunek koncernu L'oreal w oczach klientów.

Z poważaniem,

Barbara ... - Warszawa"

A to odpowiedź:

"Szanowna Pani Barbaro,

Dziękujemy bardzo za zwrócenie naszej uwagi na tak ważny fakt jak sprzedaż mini produktów La Roche-Posay w internecie. Ma Pani całkowitą rację mini produkty tej firmy nie mają prawa być sprzedawane absolutnie nigdzie. Są one, bezpłatnie, dostarczane farmaceutom oraz dermatologom. Tylko oni mają prawo do rozdawania ich pacjentom.

Niestety wiemy, ze na Allegro sprzedawane są nie tylko nasze mini produkty, ale nawet próbki. Nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, ponieważ Allegro rządzi się swoimi prawami. Właściciel portalu nie odpowiada za rzeczy wystawione na sprzedaż przez internautów! Czekamy cierpliwie kiedy prawo polskie coś z tym fantem zrobi. No i oczywiście wierzymy w rozsądek naszych konsumentów.

Oczywiście zajmiemy się apteką z Łodzi, o której Pani pisze.

Pozdrawiam i korzystając z okazji życzę zdrowych świąt

Maria Majdrowicz
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej
L'Oréal Polska
03 230 Warszawa
ul.Daniszewska 4"

Miło, że reagują na uwagi klintów; szkoda, że na większą skalę, niewiele można z tym procederem zrobić. Bo np. aptekę, powiedzmy, ochrzanią, ale takich aptek jest więcej i musieliby chyba zatrudnić kogoś do "sprzątania" ofert internetowych z nieuczciwych sprzedawców. Zresztą taka apteka może odczekać jakiś czas i znowu się tym zająć. A kobitki z aptek, jak w internecie nie sprzedadzą, to pewnie koleżankom rozdadzą.. a my na tym tracimy
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 14:39   #1791
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

co jest dla mnie dziwne, to to, że Allegro zabroniło sprzedawać odlewki perfum (choć i to sprzedawcy jakże subtelnie obeszli), to próbki można jak najbardziej...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 23:58   #1792
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-13, 23:59   #1793
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny naskrobałam wczoraj zgodnie z wcześniejszym twardym postanowieniem meila do koncernu L'oreal Polska w sprawie tej apteki, która sprzedaje darmowe miniprodukty LRP na Allegro i dziś dostałam już odpowiedź. Jestem pod wrażeniem , nie spodziewałam się tak szybkiej reakcji.

"Witam,

Sprawa dotyczy miniproduktów La Roche-Posay, jakie Państwo dostarczacie aptekom w celu promowania kosmetyków marki La Roche-Posay. Otóż miniprodukty te powinny być oferowane nieodpłatnie klientom (bo jak rozumiem w takim celu apteki je otrzymują) chcącym przetestować dany produkt przed zakupem pełnowymiarowego opakowania. Tak się jednak nie dzieje, ponieważ miniprodukty zamiast w w rękach klientów lądują po prostu na Allegro, gdzie są sprzedawane.
A oto konkretny przykład:

APTEKA PASSIFLORA z Łodzi oferuje na jednej z aukcji pod przykrywką
sprzedaży maseczki do twarzy La Roche-Posay HYDRAPHASE MASQUE, której cena wynosi ok. 7 PLN następujące miniprodukty:

* ACTIVE C krem do cery normalnej i mieszanej 6 tubek po 5 ml
* ACTIVE C XL - saszetka 1.5 ml
* ACTIVE C krem pod oczy - saszetka 1.5 ml

Za całość żąda 46,99 + koszty przesyłki. Oto link do aukcji:

http://www.allegro.pl/item147510831_...orm_30_ml.html

Uważam, że to skandal! Jak można być tak nieuczciwym! Używam kosmetyków LRP od dawna, ale bardzo rzadko udało mi się przed zakupem dany produkt przetestować, by dokonać właściwego wyboru, ponieważ apteki zazwyczaj nie dysponują miniproduktami i teraz już wiem dlaczego.

Bardzo proszę o zajęcie się tą sprawą, ew. przekierowanie tego meila do
odpowiedniej osoby ponieważ takie postępowanie budzi niesmak i psuje
wizerunek koncernu L'oreal w oczach klientów.

Z poważaniem,

Barbara ... - Warszawa"

A to odpowiedź:

"Szanowna Pani Barbaro,

Dziękujemy bardzo za zwrócenie naszej uwagi na tak ważny fakt jak sprzedaż mini produktów La Roche-Posay w internecie. Ma Pani całkowitą rację mini produkty tej firmy nie mają prawa być sprzedawane absolutnie nigdzie. Są one, bezpłatnie, dostarczane farmaceutom oraz dermatologom. Tylko oni mają prawo do rozdawania ich pacjentom.

Niestety wiemy, ze na Allegro sprzedawane są nie tylko nasze mini produkty, ale nawet próbki. Nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, ponieważ Allegro rządzi się swoimi prawami. Właściciel portalu nie odpowiada za rzeczy wystawione na sprzedaż przez internautów! Czekamy cierpliwie kiedy prawo polskie coś z tym fantem zrobi. No i oczywiście wierzymy w rozsądek naszych konsumentów.

Oczywiście zajmiemy się apteką z Łodzi, o której Pani pisze.

Pozdrawiam i korzystając z okazji życzę zdrowych świąt

Maria Majdrowicz
Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej
L'Oréal Polska
03 230 Warszawa
ul.Daniszewska 4"
ja też naskrobałam do nich emila tyle że kilka dni temu i dzisiaj mi przysłali odpowiedź ( dokładnie ten sam list co tobie)
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 00:49   #1794
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
ja też naskrobałam do nich emila tyle że kilka dni temu i dzisiaj mi przysłali odpowiedź ( dokładnie ten sam list co tobie)
Hehe Zobaczymy co z tego naszego pisania wyniknie, bo o ile na sprzedaż próbek, czy miniproduktów przez osoby prywatne na Allegro wpływu nie mają to na nieuczciwe apteki czerpiące tą drogą korzyści wpływ mogą mieć. Ciekawa jestem, czy zajmą się zgodnie z obietnicą tą apteką
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-14, 14:59   #1795
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Hehe Zobaczymy co z tego naszego pisania wyniknie, bo o ile na sprzedaż próbek, czy miniproduktów przez osoby prywatne na Allegro wpływu nie mają to na nieuczciwe apteki czerpiące tą drogą korzyści wpływ mogą mieć. Ciekawa jestem, czy zajmą się zgodnie z obietnicą tą apteką
miejmy nadzieje że tak
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 13:06   #1796
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dzisiaj byłam u mnie w aptece i dostałam probki dwoch filtrów. Jeden dermedic, a drugi vichy 50+ przeciw reakcjom alergicznym (normalnego nie mieli) i tak sie zastanawiam, czy jeśli vichy sie sprawdzi to ktory filtr kupić, bo wszystkie są mniej więcej w tej samej cenie. Wiec rozaważam albo normalny krem do twarzy 50+, albo ten alergiczny też 50+, ale jest też 50+ mleczko żelowe tylko, że ono jest niby do ciała, ale moze do twarzy też by sie nadawało??? I jego za tą sama cene jest dwa razy wiecej
Pomóżcie
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 13:40   #1797
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Preparaty do ciała nadają się jak najbardziej do twarzy. Jest tylko jedno ale - mogą mieć więcej składników zapychających.
Z oferty Vichy fajne jest też mleczko do ciała dla dzieci SPF 50+.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 13:44   #1798
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ale właśnie tego dla dzieci nie miali z reszta wiem ze teraz jest problem z kosmetykami tego typu bo to nie sezon
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 13:56   #1799
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

No niestety kiepski okres na testowanie filtrów, ale z próbkami vichy jest najmniejszy, najgorzej z avenkami.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 15:08   #1800
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam u mnie w aptece i dostałam probki dwoch filtrów. Jeden dermedic, a drugi vichy 50+ przeciw reakcjom alergicznym (normalnego nie mieli) i tak sie zastanawiam, czy jeśli vichy sie sprawdzi to ktory filtr kupić, bo wszystkie są mniej więcej w tej samej cenie. Wiec rozaważam albo normalny krem do twarzy 50+, albo ten alergiczny też 50+, ale jest też 50+ mleczko żelowe tylko, że ono jest niby do ciała, ale moze do twarzy też by sie nadawało??? I jego za tą sama cene jest dwa razy wiecej
Pomóżcie
Zanim zakupisz mleczko żelowe Vichy to spróbuj wydostać gdzieś próbki (o ile się uda) - ja osobiście wolałabym krem przeciw reakcjom alergicznym. fajnie "siedzi" na twarzy i nie pobiela specjalnie. Mleczko żelowe strasznie się na mnie lepiło brrr... - no, ale wiadomo to wszystko to sa subiektywne odczucia i przezycia
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.