Sun Flower professional - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 15:02   #511
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

niach niach google gryzą i to od dawna :P czego wynikiem są glupie pytania na wizażu

Laura: no ja juz nie bede musiala jeździć do CK po żele w Jędrzejowie jest taki sklepik w ktorym sprzedaja żele SF nie wiem jakim cudem jak ona nie ma dystrybucji a nie wiesz czy w hurtowni sf te cyrkonie sv to są sv czy nie? Bo jak zapytalam takiej babki ktora tam sprzedawala to powiedziala ze nie są, a natomiast inna wczesniej powiedziala mi ze to są sv ;/
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:58   #512
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Sun Flower professional

Bardzo dużo czytałam pozytywnych opini o żelach SF i kupiłam :
- BB nie wiem dlaczego nie utwardza mi się! przemywając cleanerem po 5 minutach schodzi cały! I już nie wiem czy ja coś źle robię czy trafiłam na jakiśbubel,
- kruszony lód bardzo ładnie się błyszczy, szybko się utwardza ale równie dobrze można do każdego żelu dosypać brokat i efekt byłby ten sam,
- róż kamuflaż świetnie kryje chociażteż długo się utwardza,
- róż jednofazowy bardzo fajny żelik ale jakiś taki matowy w porównaniu do kruszonego lodu marnie wypada
- biały do francha świetny!
Klej rewelacyjny, cleaner również pozostałych produktów jeszcze nie testowałam. Cieszę się jedynie że BB kupiłam 7g bo nigdy więcej go nie kupię.
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 21:19   #513
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

zgadzam sie... BB do niczego...podobnie jak galaretka i mus brzoskwiniowy...
ale drugiego takiego bialego jak SF nie widzialam... testowalam kilkanaście firm i zawsze wracalam do SF... mimi, że teoretycznie skoro tani- rowna się beznadziejny...
a wcale nie...

ano- to są chyba prawdziwie swarovskie SF...inaczej nie kosztowalyby tyle :P ale wole krysztalki kupowac na plantach :P... ale uwaga! na plantach oszukali mnie ostatnio na kolorowy puder akrylowy... wcisneli mi za cene akrylu zwykly pyłek!
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 10:58   #514
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

Laura: no to ładnie... własnie czasami nie idzie odróżnić pyłku od akrylu ;/ korzystalaś może z błysku uv ostatnio go kupilam i wczoraj robilam sobie usupełnienie no i uzylam tego bysku i mialam z nim male komplikacje ;/
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 08:58   #515
piny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Sun Flower professional

dziewczyny gdzie się przenieśli z Sun Flower w Warszawie bo w milenium plaza ich niema ??
piny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:25   #516
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez ana416 Pokaż wiadomość
Laura: no to ładnie... własnie czasami nie idzie odróżnić pyłku od akrylu ;/ korzystalaś może z błysku uv ostatnio go kupilam i wczoraj robilam sobie usupełnienie no i uzylam tego bysku i mialam z nim male komplikacje ;/
ja kocham blysk jak żaden z innych żeli
ale trzeba sie z nim oswoic kiedy naloży sie za cienką warstwe po utwardzeniu mogą zostac matowe prześwity na paznokciu, bo on jakby się "ściąga"... dlatego lepej klaść solidną warstwę i utwardzac 3 minutki ...pięknie sie blyszczy i nie trzeba przecierac potem :P
i trzeba uwazac tez by nie zalac skórek, bo kiedy choc miloimetr się wyjedzie...lubi sie zapowietrzyc ;/
dlatego nakladam go cieniuśko milimetr od skórek a potem solidniej po całosci i jest git majonez
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:44   #517
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

Dzięki wielkie Laura
ide wypróbować Twoją metode na mamie
Ja wlasnie musialam troche wyjechać i mam zapowietrzenia juz... ale moze dojde do wprawy z nim Moglabys mi powiedziec czym go nakladasz? Tym pędzekliem z buteleczki czy zwyklym, bo ja zauwazylam ze jak biore zwyklym to widać pozniej smugi jakies takie...
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 13:46   #518
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

...tym z buteleczki świetny jest próbuj , próbuj ;P polecam jak nic :P
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:21   #519
monika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Sun Flower professional

Ja pracuje na zelu Hollywood złota seria-bardzo ciezko go dostac w Polsce.Wczesniej pracowałam na sun flowerze i ciezko bylo mi sie przekonac do innego zelu ale ten Hollywood jest rewlacyjny i tanszy.Polecam wszystkim
monika1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:57   #520
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

monika1111 załóż wątek dotyczący żeli hollywood (ewentualnie jak już takowy istnieje, tam sie wypowiadaj) Bo w temacie żele Sun Flower zachwalamy Sun Flower

Laura: juz zrobilam jak mi poradziłaś wszystko wyszlo super, zapowietrzen moze nie bedzie ale moj pędzelek jakis rozczepirzony
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:57   #521
monika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Sun Flower professional

JEZELI CHODZI O PANIA KTORA NAPISALA ZE NA TYM FORUM ZACHWALA SIE SUNFLOWERA I POINSTUOWALA MNIE ABYM WYPOWIADALA SIE NA INNYM FORUM TO RADZE TEJ PANI DOKŁADNIE PRZECZYTAC TEMAT TEGO FORUM PONIEWAZ BRZMI ON:SUN FLOWER PROFESSIONAL A NIE FANI SUNFLOWERA TYLKO DOBRE OPINIE!!!mOJ WPIS JEST JAK NAJBARDZIEJ UZASADNIONY-MAM PRAWO DO WOLNEJ WYPOWIEDZI.cHCE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM POWIEDZIEC ZE SUNFLOWER JEST PRZEREKLAMOWANY!!!NIE MOGE MU OCZYWISCIE NICZEGO ZAZUCIC, ALE NIE RÓŻNI SIE NICZYM SZCZEGOLNYM OD ZELI KTORE SA TAKZE BARDZO DOBRE I TANSZE.MOJA PRZYGODĘ Z SUNFLOWEREM ZACZELAM PONIEWAZ CORAZ WIECEJ KLIENTOW PRZYCHODZACYCH DO MOJEGO SALONU ZACZELO WYPYTYWAC O ZELE TEJ WLASNIE FIRMY A Z RACJI TEGO ZE JESTEM RACZEJ OTWARTA NA NOWE DOSWIADCZENIA POSTANOWILAM SPRAWDZIC TE ZELE. NIE ZAUWAZYŁAM ZADNEJ ROZNICY W POROWNANIU DO INNYCH ZELI.nIEKTORZY KLIENCI JEDNAK DOMAGALI SIE TYCH WLASNIE ELI PONIEWAZ TWIERDZILI ZE PAZNOKCIE NA TYCH ZELACH TRZYMAJA SIE LEPIEJ I DLUZEJ (CO OCZYWISCIE NIE JEST PRAWDA)W TEJ SYTUACJI POSTANOWILAM KLIENTOM ZOSTAWIC WOLNY WYBOR CO DO RODZAJU ŻELU Z TYM ZE PROPONOWALAM 1/2 CENY ZA STYLIZACJE PAZNOKCI ZELAMI INNEJ FIRMY TAK ABY KLIENT MIAL OKAZJE SIE PRZEKONAC CO DO INNYCH ZELI.cHCIALAM W KONCU OBALIC MI SUPER SUNFLOWERA!DO CZEGO ZMIERZAM.PRAGNE WAM UKAZAC NA JAKIEJ ZASADZIE TO DZIALA.MOJ SALON MA BARDZO DUZO KLIENTOW, ZAKUP SUNFLOWERA KTORY JESZCZE RAZ PODKRESLAM NIE ROZNI SIE NICZYM SZCZEGOLNYM W POROWNANIU DO INNYCH ZELI JAK TYLKO CENA WIAZE SIE Z PODNIESIENIEM PRZEZ SALON CEN USLUG A JAKOSC TYCH USLUG WCIAZ POZOSTAJE TAKA SAMA WIEC PYTAM JAKI JEST SENS?KLIENT Z RACJI OSZCZEDNOSCI POJDZIE NA DOMOWA STYLIZACJE GDZIE NIEJEDNOKROTNIE(PRZEPRASZ AM TE PANIE KTORE PRACUJA W DOMU I ROBIA DOBRA ROBOTE TO NIE O WAS)STYLIZACJA ZAJMUJA SIE OSOBY NIEDOSWIADCZONE KTORE UZYWAJA TANSZYCH ZELI(CO NIE ZNACZY GORSZYCH)LECZ NIEJEDNOKROTNIE BRAK UMIEJETNOSCI DOPROWADZA DO DEWASTACJI PAZNOKCI KLIENTA.W RAMACH USPRAWIEDLIWIENIA KLIENT CZESTO SŁYSZY ZE TO WINA ZELU BO TAKA JEST PRAWDA BRAK UMIEJETNOSCI I WSZELKIE POMYLKI(A PRAGNE PODKRESLIC ZE TO PRZYGOTOWANIE PLYTKI, JAKOSC TIPSOW ITD TEZ MA WPLYW NA WYNIK KONCOWY)ZWALA SIE NAJCZESCIEJ NA ZLU ZEL.W TAKIEJ OTO SYTUACJI KLIENT STWIERDZA ZE SUNFLOWER BO TAKIEGO UZYLA WCZESNIEJSZA STYLISTKA W SALONIE JEST NAJLEPSZY I DOMAGA SIE NASTEPNYM RAZEM UZYCIA TAKIEGO SAMEGO Z OBAWY ZE PO INNYM PAZNOKCIE NIE BEDA SIE TRZYMALY TAK DOBRZE ITD.NIE ZASTANAWIA SIE KLIENT ZE UPRZEDNIO MIAL ZAPEWNIONA PROFESJONALNA USLUGE I TO NIE ZASLUGA ZELU LECZ UMIEJETNOSCI STYLISTKI SPRAWILY ZE PAZNOKCIE SA IDEALNE I SUPER SIE NOSZA.WNIOSEK POZOSTAJE JEDEN POWINNISMY OGRANICZYC KOSZTY TAK ABY JAKOSC NASZYCH USŁUG BYLA WCIAZ NA NAJWYZSZYM POZIOMIE A CENY W SALONACH MNIEJSZE ZA WYKONANIE USLUGI.WYJDZIE TO NA DOBRE WSZYSTKIM.KLIENT CHETNIEJ BEDZIE KORZYSTAL Z NASZYCH USLUG ZAMIAST CHODZIC ROBIC PAZNOKCIE PO DOMACH BO TO MY SWOIM ZACHOWANIEM DOPROWADZAMY DO SYTUACJI KIEDY KLIENT ZAMIAST DBAC O PAZNOKCIE DOPROWADZA JE DO RUINY WYBIERAJAC TANSZE DOMOWE USLUGI NIEDOSWIADCZONYCH~STYLIST EK.TAKA POSTAWA NIE DZIALAMY NA KORZYSC KLIENTOW WRECZ PRZECIWNIE.NIE BADZCIE ZAMKNIETE NA NOWE DOSWIADCZENIA CO DO WYBORU ZELU.OGRANICZENIA TAKIE NIE PIZWALAJA NA DALSZY ROZWOJ.JA PRACUJE TERAZ NA ZELACH HOLLYWOOD I SA SUPER ALE JEZELI POJAWI SIE OKAZJA ZAKUPU CZEGOS W ROZSADNEJ CENIE NIE BEDE SIE ZASTANAWIAC.w DOBORZE ZELU DECYDUJE CENA, OPAKOWANIE, I KONSYSTENCJA WSZYSTKIE ZELE SA OK ,OBALMY W KONCU MIT SUNFLOWERA
monika1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 18:28   #522
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

a Pani powyżej może zna znaczenie emotikon?? jeśli nie to moją radą jest skorzystanie ze swojej wolnej woli i dowiedzenie sie co nie coś o nich Pani niech skorzysta z wolnej woli i raczy wyłaczyc capsa bo czytanie takich wypocin pisanych dużymi literkami męczy oczy. Wątpie czy kogoś interesuje historia Pani życia jak to sie Pani stwierdziła ze sf jest głupi bo `drogi` :I

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

dodam jeszcze że na cene usług w salonie nie wchodzi tylko firma żeli, ale także wiele innych czynników. Nikt Pani nie zabroni korzystania z żeli Hollywood ale nie przesadzajmy że SF jest do kitu bo jest `drogi` i nie ma różnicy pomiedzy jakimś cośtamnails a SF, bo gdyby nie bylo to już ktoś inny by na to wpadł.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

btw. o co chodzi z mitem sunflowera? :|
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:26   #523
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sun Flower professional

Mam pytanie !
Zamawiając żel SF ze sklepu internetowego zaszła pomyłka i dostałam Żel Jednofazowy Hologramowy. Na stronie SF jest napisane, że zalecane jest stosowanie bondera. Z racj tego, ze pracowalam na Twardym, nie był mi potrzebny.
Obejdzie sie bez niego, czy jest niezbędny ?
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:09   #524
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

Może i sie obejdzie ale napewno przyczepność żelu do płytki bedzie `lichsza`...
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:52   #525
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sun Flower professional

mimo zastosowania primera ?
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:24   #526
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

z moich prywatnych doswiadczeń powiem ze primer swoją drogą i bonder swoją drogą. Jak robilam bez primera (bonderem a pozniej budującym) to tak rewelacji nie bylo a gdy zaczelam stosowac primer z sf, od razu zauwazylam zmiane na lepsze
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:09   #527
amj2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Sun Flower professional

witam Wszystkich, mam takie pytanko- pracuję na żelach SF i ostatnio kupiłam silikonowy do naturalnych paznokci. Jest rewelacyjny- trzyma się super nie odpryskuje, ale ... piszecie ,że super się błyszczy a ja porównując go do innego z SF mogę powiedzieć , że podobnie do np. kruszonego lodu. Mam jednak czasem problem, ponieważ zdarza się (nie wiem czemu), że niekiedy jest po utwardzeniu wręcz matowy, myślałam że to żarówki już są słabe, ale potem wykańczałam pazurki właśnie kruszonym lodem i byłe idealnie świecące. hmmm możecie coś poradzić??

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

acha jeszcze dodam - ile utwardzacie ten silikonowy? może powinnam spróbować krócej ? bo teraz utwardzam ok 2 min albo dłużej?
amj2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:36   #528
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

ja utwardzam 3 minutki co prawda- najładniej blyszczy sie błysk..ale nie można go polozyc na silikon bo on jest miękki a błysk "sztywniejszy" i odpryśnie ;/
moze po wyjeciu z lampy i przetarciu...jesli silikon nadal nie bedzie sie ładnie blyszczał, przemaluj lakierem przezroczystym
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:09   #529
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Sun Flower professional

Laura mam pytanie do Ciebie korzystalaś może z tego musu brzoskwiniowego, bo mi przyszedł w zestawie letnim i taki jakiś sztywny jest
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 22:48   #530
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

taaak!
i to najgorszy zel jaki wspominam! sztywny jak nie wiem co, cieżko to to było wypolerowac...a podszedł powietrzem zanim skonczylam piłowac w ostateczny kształt xD
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 22:56   #531
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sun Flower professional

a co powiecie o galaretce ?
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 23:28   #532
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

nie uzywalam ale podejrzewam ze to samo tylko odcien inny ;P...
odrazu powrócilam do zwykłego budującego bez owocowych kombinacjii ;P
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 09:37   #533
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sun Flower professional

O prosze co ja tu czytam, a właśnie ostatnio się zastanawiałam nad zamówieniem tego musu brzoskiwiniowego no ale widzę że dobrze zrobiłam wstrzymując się z tym. Uf
Ostatnio dużo ćwiczyłam z tym silikonowym,bo coś mi nie szło i zawsze mi od wolnego brzegu odchodziło mimo,że "zawijałam"go o wolny brzeg. No ale ćwiczenia w końcu doprowadziły że wszystko działa No i też zauważyłam,że mało się błyszczy, nie jest co prawda matowy, ale ja pociągam bezbarwnym lakierem i jest dobrzena początku mi bardzo przeszkadzała jego rzadka konsystencja
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 13:27   #534
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Sun Flower professional

ja zamówiłam jakiś czas temu mus brzoskwiniowy na próbę i naprawdę porażka ;/ tak gęsty że nie szło go rozprowadzić i wszystko zaczęło podchodzić powietrzem po nałożeniu
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 13:29   #535
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sun Flower professional

No to faktycznie porażka z tym musem jest.
A co powiecie na temat błysku? Nie matowieje? Długo efekt się utrzymuje?
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:03   #536
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Sun Flower professional

błysk jest swietny błyszczy sie najbardziej ze znanych mi żeli nabłyszczajacych...
jednak trzeba sie nim odpowiednio zajac ;P uważac , by nie zalac skorek, bo jest bardzo twardy i przy kontakcie ze skorką szybko odpryskuje... ale jesli uwaza sie to trzyma sie ho ho
i ja utwardzam go 3 minutki błyszczy sie pieknie...do kolejnego uzupelnienia
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 12:38   #537
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: Sun Flower professional

A ja mam pytanko, a nie bede zakladac nowego teamtu

Activ vs Sun Flower
ktory lepszy? Pracowalam zazwyczaj na Sun Flowerku z kilkoma innymi przeblyskami ale active nie probowalam. Jakie jest Wasze zdanie?

w sensie lepszy/gorszy

Edytowane przez PinUp
Czas edycji: 2009-08-23 o 12:49
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:25   #538
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Sun Flower professional

chcialam sie przerzucic, ale poczytalam i sie nie zdecydowalam
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:30   #539
CarollaKiss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 67
Dot.: Sun flower 2w1 - budujący+bonder - nie utwardza się!!! Dlaczego????

hejka ja pracuje na SF i pazurki sie trzymaja ale ja uzywam primera+bondera.Pazurki sa idealne jesli kupisz zel jednofazowy clear 2 !!koniecznie " 2 " rozni sie od zwyklego tym ze jest i gesty ( nie za bardzo-ale idealnie) z pazurek nie spłynie,Robi sie idealny ksztalt i extra nabylszczenie mianowicie pozniej nie musisz duzo pilowac
CarollaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 08:57   #540
Emsi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okilice Wrocławia
Wiadomości: 4
Początki z SUNFLOWER ?

...Witam wszystkich
...Co sądzicie o produktach firmy SUNFLOWER ?
...Dopiero zaczynam przygode z tipsami koleżanka poleciła mi produkty tej firmy, ale przed podjęciem decyzji wolałabym zasięgnąć troszke informacji o ich produktach. A gotowe zestawy startowe na allegro jakoś do mnie nie przemawiają!!
...Pozdrawiam
Emsi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.