Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 14:55   #3961
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Mogę polecić Ci puder z Miss Sporty so clear - stosuję go od 2 lat, w międzyczasie stosowałam jeszcze inne antybakteryjne (np.Synergen) , ale nie spełniały swojego zadania - miss sporty to jedyny puder, który po prostu matowi i nie robi nic innego (niespodzianki, podrażnienia). Ma kolor transparentny i jest świetny, ale niestety nie ma lusterka
Też go mam Jest transparentny, więc bez obaw, że z nim przesadzisz, dobrze matuje i nie zapycha. Ale jak tylko go wykończe to się biorę za bambusowy. Tylko jeszcze sobie poczekam, bo jego w ogóle nie ubywa...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:59   #3962
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dziewczyny mam takie pytanie Co stosujecie na skorki biale Kupilam lipobase ale tak srednio mi je natluszcza Złuszczam je peelingiem ale za 2 dni to samo.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:37   #3963
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Mogę polecić Ci puder z Miss Sporty so clear - stosuję go od 2 lat, w międzyczasie stosowałam jeszcze inne antybakteryjne (np.Synergen) , ale nie spełniały swojego zadania - miss sporty to jedyny puder, który po prostu matowi i nie robi nic innego (niespodzianki, podrażnienia). Ma kolor transparentny i jest świetny, ale niestety nie ma lusterka
Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że nie ma lusterka, ale może wypróbuję.
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:20   #3964
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witajcie! Moja cera ostanio była idealna, stosowałam tylko żel do mycia babydream oraz krem humektan, jesli chodzi o makijaż to tylko minerały. Na noc używałam kremu bambino.Zniknęły pryszcze (mam je tylko na brodzie), ogólnie cera była w dobrym stanie jak nigdy. jakiś tydzień temu zaczęły mi wyskakiwać pryszcze,wielkie podskórne "kulki", na dodatek takie bolące. nie wprowadziłam do pielęgnacji nic nowego, poza żelem antybakteryjnym do mycia twarzy biodermy (dostałam próbkę w aptece i chciałam wypróbować). No i od czasu do czasu psikam twrz mgiełką z Rossmana. Nie wiem, co robić, może za długo stosuję ten żel babydream - jestem na 3 butelce...Czy należy co jakiś czas zmieniać kosmetyki? Drogie wizażanki, poradźcie proszę
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:25   #3965
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Byłam u dermatologa - na głowie mam ŁZS, który obecnie leczę (no niestety sterydy )
Póki co wykańczam to co mam i mam w zamiarze zakup miniaturek z serii z witaminką E z TBS Mam też nie miłą wieść dla miłośniczek (w tym mnie ) kremu z filtrem z Biodermy AKN Mat 40 - został wycofany, obecnie jest wersja 30, jest to dla mnie za mało, więc obecnie metodą "po trupach do celu" będę szukać filtra dla mojej kapryśnej cery - tym gorzej, że szukam takiego który nie ma Parsola (bo będzie się kłócił z podkładem który mam kupić - MAC Face & Body).
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:27   #3966
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witajcie! Moja cera ostanio była idealna, stosowałam tylko żel do mycia babydream oraz krem humektan, jesli chodzi o makijaż to tylko minerały. Na noc używałam kremu bambino.Zniknęły pryszcze (mam je tylko na brodzie), ogólnie cera była w dobrym stanie jak nigdy. jakiś tydzień temu zaczęły mi wyskakiwać pryszcze,wielkie podskórne "kulki", na dodatek takie bolące. nie wprowadziłam do pielęgnacji nic nowego, poza żelem antybakteryjnym do mycia twarzy biodermy (dostałam próbkę w aptece i chciałam wypróbować). No i od czasu do czasu psikam twrz mgiełką z Rossmana. Nie wiem, co robić, może za długo stosuję ten żel babydream - jestem na 3 butelce...Czy należy co jakiś czas zmieniać kosmetyki? Drogie wizażanki, poradźcie proszę
jak dla mnie to spowodowała to próbka żelu Biodermy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:32   #3967
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

może jeszcze ktoś się wypowie? możecie mi polecić jakiś zamiennik żelu babydream?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 12:42   #3968
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
możecie mi polecić jakiś zamiennik żelu babydream?
może żel Hipp ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:54   #3969
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Delikatniejsza wersja BD to wersja z Nagietkiem (podobno - jestem w trakcie testów na ciele) - seria Natural - w żółto zielonym opakowaniu - nazywa się Pflegebad - tu jest link do KWC). Cena w rossmannie - 9,99 za 500 ml.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:08   #3970
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mam ochotę spróbować, tylko przeszkadza mi to opakowanie bez pompki...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:19   #3971
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mam ochotę spróbować, tylko przeszkadza mi to opakowanie bez pompki...
No niestety, to jest jedyny mankament Mi tak to nie przeszkadza, bo używam go do ciała (muszę używać żeli dziecięcych lub bardzo drogiego żelu SVR z serii Topialyse)- żadne zapachowe żele nie dla mnie). Niedługo będę testować Burtini Baby z TBS (dosyć drogi).
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:25   #3972
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

No to muszę sprobować...Na dodatek cera strasznie zaczela mi sie przetluszczac, masara...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:29   #3973
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Na przetłuszczanie polecam wierzbownicę - można kupić w tabletkach - obecnie mam cerę normalną z suchymi policzkami - głównie dzięki niej i dobrym kremom.
Bambino może być przy tłusty.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:34   #3974
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

a co sądzisz o nowym kremie dla dzieci nivea? dodaję link z kwc http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...legnacyjny.htm
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:34   #3975
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Na przetłuszczanie polecam wierzbownicę - można kupić w tabletkach - obecnie mam cerę normalną z suchymi policzkami - głównie dzięki niej i dobrym kremom.
Bambino może być przy tłusty.
mogłabyś powiedzieć mi coś więcej o niej? ile kosztuje, jak i kiedy się ją stosuje, jakie może mieć skutki uboczne i w jakiej postaci jest
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:41   #3976
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

To jest link do wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Wierzbownica
Ja mam wersję tabletkową - działanie jest głównie na prostatę, ale działa też jako ziółko na przewód pokarmowy i na skórę zmniejszając przetłuszczanie. Cena w SP w Wawie - za 30 tabletek chyba 20 parę zł. Ja łykam jedną dziennie przed pierwszym posiłkiem (razem z szczepionką na pęcherz).
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:44   #3977
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
To jest link do wikipedii - http://pl.wikipedia.org/wiki/Wierzbownica
Ja mam wersję tabletkową - działanie jest głównie na prostatę, ale działa też jako ziółko na przewód pokarmowy i na skórę zmniejszając przetłuszczanie. Cena w SP w Wawie - za 30 tabletek chyba 20 parę zł. Ja łykam jedną dziennie przed pierwszym posiłkiem (razem z szczepionką na pęcherz).
przeraziłam się tym
ostatnio moje gruczoły łojowe uspokoiły się ale jeśli zaczną pracować tak jak kiedyś (tfu tfu!) to na pewno zaopatrzę się
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:46   #3978
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przeraziłam się tym
ostatnio moje gruczoły łojowe uspokoiły się ale jeśli zaczną pracować tak jak kiedyś (tfu tfu!) to na pewno zaopatrzę się
Ja z początku też, ale potem poszło - to są naturalne hormony.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:51   #3979
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Ja z początku też, ale potem poszło - to są naturalne hormony.
a są to hormony bardziej męskie niż damskie?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:58   #3980
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a są to hormony bardziej męskie niż damskie?
One podobno zmniejszają ilość hormonów męskich u kobiety.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:36   #3981
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Witajcie! Moja cera ostanio była idealna, stosowałam tylko żel do mycia babydream oraz krem humektan, jesli chodzi o makijaż to tylko minerały. Na noc używałam kremu bambino.Zniknęły pryszcze (mam je tylko na brodzie), ogólnie cera była w dobrym stanie jak nigdy. jakiś tydzień temu zaczęły mi wyskakiwać pryszcze,wielkie podskórne "kulki", na dodatek takie bolące. nie wprowadziłam do pielęgnacji nic nowego, poza żelem antybakteryjnym do mycia twarzy biodermy (dostałam próbkę w aptece i chciałam wypróbować). No i od czasu do czasu psikam twrz mgiełką z Rossmana. Nie wiem, co robić, może za długo stosuję ten żel babydream - jestem na 3 butelce...Czy należy co jakiś czas zmieniać kosmetyki? Drogie wizażanki, poradźcie proszę
Jeżeli pryszcze pojawiły się po zastosowaniu żelu Biodermy, to prawdopodobnie jest on przyczyną, szczególnie jeżeli w składzie ma on takie detergenty jak sodium lauryl sulfate lub sodium laureth sulfate.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 17:06   #3982
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Viridian Pokaż wiadomość
Jeżeli pryszcze pojawiły się po zastosowaniu żelu Biodermy, to prawdopodobnie jest on przyczyną, szczególnie jeżeli w składzie ma on takie detergenty jak sodium lauryl sulfate lub sodium laureth sulfate.
właśnie pojawiły się ze 2 tyg temu, potem zaczelam uzywać tego żelu, myślałam, że mi pomoże jak coś zaczęlo wyskakiwać, najgorzej wygladam dzis, wczoraj użyłam na noc oliwki hipp; może jestem jedną z osób, które ta oliwka zapycha...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:28   #3983
Dann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witam
Mój problem to zaskórniki i bardzo sucha skóra (zawsze miałam mieszaną, ale ostatnio coś się zepsuło) – pod ustami, na skroniach tuż obok oczu i na dole policzków czasami to nawet widać mi białe strzępki suchej skóry... Nie pomaga mi delikatny krem Sorayi – Care & Control, nafta kosmetyczna i oliwka HiPP – bardzo krótkie nawilżenie, ani też olej kokosowy. Wcześniej policzki smarowałam Nivea, ale teraz jakoś boję się zapchania.
Co do zaskórników – wągry występują pojedynczo, nie są moją największą zmorą. Gorsze są te wielkie podskórne gule, które siedzą tygodniami a jak już wreszcie zejdą to zostawiają czerwone plamy (blizny?)... Na nie nie działa Afronis (Afrodyta Adonis) w ogóle! Dwa razy (wczoraj wieczorem i dziś rano) przemyłam te najgorsze miejsca cytryną i nawet się zmniejszyły, ale cytryna jest za mocna i chyba jeszcze bardziej wysusza moją biedną już skórę – w końcu jest bardzo kwaśna...
Dodatkowo, rozszerzone (i zabrudzone?) pory. Mam maseczkę Under 20 oczyszczającą, ale wielkich efektów nie ma...
Chcę sobie zrobić mieszankę nafta kosmetyczna + olejek pichtowy – co myślicie na moją skórę? I może jakieś inne rady? Jestem już załamana, naprawdę... Czekam na Waszą pomoc!

Edytowane przez Dann
Czas edycji: 2010-04-18 o 18:33
Dann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:59   #3984
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dann Pokaż wiadomość
Witam
Mój problem to zaskórniki i bardzo sucha skóra (zawsze miałam mieszaną, ale ostatnio coś się zepsuło) – pod ustami, na skroniach tuż obok oczu i na dole policzków czasami to nawet widać mi białe strzępki suchej skóry... Nie pomaga mi delikatny krem Sorayi – Care & Control, nafta kosmetyczna i oliwka HiPP – bardzo krótkie nawilżenie, ani też olej kokosowy. Wcześniej policzki smarowałam Nivea, ale teraz jakoś boję się zapchania.
Co do zaskórników – wągry występują pojedynczo, nie są moją największą zmorą. Gorsze są te wielkie podskórne gule, które siedzą tygodniami a jak już wreszcie zejdą to zostawiają czerwone plamy (blizny?)... Na nie nie działa Afronis (Afrodyta Adonis) w ogóle! Dwa razy (wczoraj wieczorem i dziś rano) przemyłam te najgorsze miejsca cytryną i nawet się zmniejszyły, ale cytryna jest za mocna i chyba jeszcze bardziej wysusza moją biedną już skórę – w końcu jest bardzo kwaśna...
Dodatkowo, rozszerzone (i zabrudzone?) pory. Mam maseczkę Under 20 oczyszczającą, ale wielkich efektów nie ma...
Chcę sobie zrobić mieszankę nafta kosmetyczna + olejek pichtowy – co myślicie na moją skórę? I może jakieś inne rady? Jestem już załamana, naprawdę... Czekam na Waszą pomoc!
A czy Twoja skóra Cie szczypie w trakcie mycia twarzy?
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:06   #3985
Dann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pati155 Pokaż wiadomość
A czy Twoja skóra Cie szczypie w trakcie mycia twarzy?
Podczas mycia nie, ale po myciu przez cały czas delikatnie.
Dann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:15   #3986
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Dann Pokaż wiadomość
Podczas mycia nie, ale po myciu przez cały czas delikatnie.
Wiesz, ja jakieś pół roku temu jak miałam problemy z trądzikiem i po wizytach u dermatologa on mi zniknął to liszaje dostałam. To są takie zaczerwienienia i szorstka skóra. Nie znam się za bardzo na tym, ale może masz początek. Używałam takiego kremu metronidazol jelfa.
Widziałam, że tu niektórzy pytają o sposoby na trądzik. Powyżej napisałam, że miałam z nim problemy, ale od pół roku nic mi nie wychodzi. Dermatolog przepisała mi tetralysal i jeszcze taką maseczkę. Antybiotyk brałam przez trzy miesiące. Od listopada nic mi nie wychodzi. Nie mogę stwierdzić czy to aby na pewno każdemu pomoże, bo ja miałam jeszcze problemy z miesiączką i to chyba od tego też było, bo właśnie odkąd poszłam do ginekologa i on przepisał mi lek i mam okres regularnie to jest super. Oprócz tego u mnie nie ma genetycznie trądziku tylko to właśnie był chyba jakiś przypadek, ze mi wyskoczył. W każdym razie osobom z trądzikiem polecam wizytę u dermatologa, ponieważ potem problem tylko się nasila i są bardzo nieładne blizny.
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:27   #3987
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa - na głowie mam ŁZS, który obecnie leczę (no niestety sterydy )
Póki co wykańczam to co mam i mam w zamiarze zakup miniaturek z serii z witaminką E z TBS Mam też nie miłą wieść dla miłośniczek (w tym mnie ) kremu z filtrem z Biodermy AKN Mat 40 - został wycofany, obecnie jest wersja 30, jest to dla mnie za mało, więc obecnie metodą "po trupach do celu" będę szukać filtra dla mojej kapryśnej cery - tym gorzej, że szukam takiego który nie ma Parsola (bo będzie się kłócił z podkładem który mam kupić - MAC Face & Body).
No jak to? Ledwno biodermę wprowadzili i już wycofuja? Jeszcze nie miałam nawet okzzji jej wypróbować... -> na producentów
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
może żel Hipp ?
albo olejek myjący z BU, nie wysuszy

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Na przetłuszczanie polecam wierzbownicę - można kupić w tabletkach - obecnie mam cerę normalną z suchymi policzkami - głównie dzięki niej i dobrym kremom.
Bambino może być przy tłusty.
Nie boisz się, że wierzbownica to jednak ingerencja w delikatną bądź co bądź gospodarke hormonalną? Ja bym się bała, ale może reczywiście to jest rozwiązanie, skoro tylu osobom pomaga...A jakie to dobre kremy?
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
przeraziłam się tym
ostatnio moje gruczoły łojowe uspokoiły się ale jeśli zaczną pracować tak jak kiedyś (tfu tfu!) to na pewno zaopatrzę się
Mogłabys powiedzieć co uspokoiło Twoje gruczoły?

Wiem, że jestem trochę upierdliwa, ale chwytam się wszystkiego Nie chcę tego łoju, który po mnie spływa.

A najgorsze są "zabawne" komentarze koleżanek, np. "Ja nie musze patrzeć na telewizor i tak wszystko odbija się w twoim nosie"
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 16:42   #3988
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa - na głowie mam ŁZS, który obecnie leczę (no niestety sterydy )
Póki co wykańczam to co mam i mam w zamiarze zakup miniaturek z serii z witaminką E z TBS Mam też nie miłą wieść dla miłośniczek (w tym mnie ) kremu z filtrem z Biodermy AKN Mat 40 - został wycofany, obecnie jest wersja 30, jest to dla mnie za mało, więc obecnie metodą "po trupach do celu" będę szukać filtra dla mojej kapryśnej cery - tym gorzej, że szukam takiego który nie ma Parsola (bo będzie się kłócił z podkładem który mam kupić - MAC Face & Body).
Czytałam gdzieś, że teraz faktory filtrów mogą być 30, 50 i 50+ (ustalenia UE), więc nawet jeśli z 40 zrobiona jest 30, to ochrona nie powinna ulec zmniejszeniu. Ale ile w tym prawdy to nie wiem
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:37   #3989
Viridian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
właśnie pojawiły się ze 2 tyg temu, potem zaczelam uzywać tego żelu, myślałam, że mi pomoże jak coś zaczęlo wyskakiwać, najgorzej wygladam dzis, wczoraj użyłam na noc oliwki hipp; może jestem jedną z osób, które ta oliwka zapycha...
Mnie zapycha większość naturalnych olejów i oliwek, a np. olej mineralny (apteczny) nie.
Viridian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:50   #3990
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Mogłabys powiedzieć co uspokoiło Twoje gruczoły?

Wiem, że jestem trochę upierdliwa, ale chwytam się wszystkiego Nie chcę tego łoju, który po mnie spływa.

A najgorsze są "zabawne" komentarze koleżanek, np. "Ja nie musze patrzeć na telewizor i tak wszystko odbija się w twoim nosie"
przede wszystkim to odpowiednia pielęgnacja, systematyczność i nie zmienianie kosmetyków co chwila
koleżankami nie przejmuj się, teraz tyle jest wrednych małp
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.