Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 15:16   #151
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

jesli chcesz użyc Color assist to przygotuj sie że bedziesz musiała pofarbować włosy, ale wybierz farbe o 2-3 tony jaśniejszą bo po tym zabiegu włosy bardzo chłoną kolor i wychodzi o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu, proponuje blond farbe jesli chcesz ciemny blond
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:31   #152
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dzięki. W takim razie zamawiam Color Assist i do dzieła w weekend zmiana! Z czarnej na ciemną blondynkę. W końcu może pozbędę się na zawsze tego czarnego koloru. Po zmianie umieszczę zdjęcia z przed i po.

Pozdrowoinka.
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:44   #153
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Favourites dlugo trzymalas ten Elgon? Bo ja mialam mniej ruszone wlosy niz Ty i przyznam, ze myslalam, ze skoro Tobie wyszlo za jednym razem takie jasne to mnie tymbardziej. A kladlam farbe bardzo jasna.

To sa moje rezultaty. Przed i po.


Moim zdaniem super Ci wyszło! Ładny naturalny kolor. A jak chcesz jaśniejsze to daj na to pasemka rozjaśniaczem. Ja tak dziś uczyniłam i jestem legalną blondynką

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zembiastazenia Pokaż wiadomość
kurcze a ja chcialam miec taki pomaranczowy ognisty i farbowalam henna a wlosy przed ogolnie mialam takie troche ciemniejsze i nierowne i ta henna tylko odrosty zlapala i teraz juz tak po 2 miesiacach sie wymyla i nie wiem czy ten elgon by zadzialal:/
Z tego co pamiętam na elgonie są jakieś ograniczenia dotyczące henny...najlepiej napisz maila do nich bo szkoda by zamawiać jeśli np nie mogłabyś tego zastosować

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Camille Pokaż wiadomość
Czyli by zejść na jeszcze jaśniejszy kolor zostaje mi jedynie rozjaśniacz?
A biega o to, że chce mieć średni blond, ale w zimnym odcieniu. Jakąkolwiek farbę nie położę, jakiego rozjaśniacza nie użyję- wychodzi ciepły kolor Więc jestem nieco w martwym punkcie i już nie wiem za bardzo co robić

hmm może faktycznie spróbuj płukanki. Na elgon szkoda pieniędzy. A jeśli to nic nie da to jakiś naprawdę dobry fryzjer coś zaradzi! To kosztuje ale może warto, bo masz fajne długie włosy...
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 19:08   #154
Camille
Raczkowanie
 
Avatar Camille
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 166
GG do Camille
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
hmm może faktycznie spróbuj płukanki. Na elgon szkoda pieniędzy. A jeśli to nic nie da to jakiś naprawdę dobry fryzjer coś zaradzi! To kosztuje ale może warto, bo masz fajne długie włosy...
Przedłużane Ściągnę clipy i po krzyku :P Swoje włosy mam do połowy karku Co do płukanki- to nie na moje włosy. Farbowałam się kiedyś henną Venity, kolory fajne ale wypłukiwały się niczym szamponetki. Pare razy też robiłam płukanki na bazie pokrzywy- siano, moje panie, siano miałam zamiast włosów. Moje włosy lepiej zniosą ciężką chemię niż naturalne sposoby koloryzacji U fryzjera już kiedyś byłam i dupa, pieniądz wydany w błoto. Po paru myciach włoski znów w cieplutkim kolorze, miedzią_rudzianą mieniące
To co? Tylko rozjaśniacz?
__________________
"każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne..." B. Prus 'Lalka'
Camille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:37   #155
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Talking ściąganie koloru

a więc tak jak mówiłam drogie wizażanki, dziś już mi przyszedł Elgon Color Assist i ok. 14 zaczynam eksperymenty (trzymajcie kciuki!!) wsadze zdjecia przed i po
pozdrawiam ;p

fotki przed:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01600.jpg (32,3 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01598.jpg (33,9 KB, 249 załadowań)

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:54
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:26   #156
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Camille Pokaż wiadomość
Przedłużane Ściągnę clipy i po krzyku :P Swoje włosy mam do połowy karku Co do płukanki- to nie na moje włosy. Farbowałam się kiedyś henną Venity, kolory fajne ale wypłukiwały się niczym szamponetki. Pare razy też robiłam płukanki na bazie pokrzywy- siano, moje panie, siano miałam zamiast włosów. Moje włosy lepiej zniosą ciężką chemię niż naturalne sposoby koloryzacji U fryzjera już kiedyś byłam i dupa, pieniądz wydany w błoto. Po paru myciach włoski znów w cieplutkim kolorze, miedzią_rudzianą mieniące
To co? Tylko rozjaśniacz?
hmm ja nie jestem pewna czy rozjaśniacz coś zdziała bo włosy po nim żółkną często...najpierw są popielate a po miesiącu...można niby spróbować...rozjaśnić a na to położyć zimny blond...a rozjaśnianie bez przesady, niszczy jak jest nieumiejętnie zrobione, ja rozjaśniałam samodzielnie pasemka zwykłą joanną za 6 zł i mam jasne pasemka a włosy aksamitne - takie, jak były. Fotka marna bo z telefonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZAACZN~1.jpg (17,5 KB, 228 załadowań)

Edytowane przez Favourites
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:51
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:29   #157
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

w tej chwili trzymam maske na wlosach ale powiem wam ze efekt jest powalajacyh!! tzn może nie tyle co ładny kolor co aż tak mi rozjaśniło włosy i teraz będę miała do was prośbę, jak umieszczę zdjęcia to chciałabym abyście mi poradziły jakąś jasną farbę w chłodnym odcieniu (najlepiej z garnier color naturals;p)

Oto zdjęcia po: (w rzeczywistości są troche jaśniejsze)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01614.jpg (17,2 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01608.jpg (32,3 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01607.jpg (34,0 KB, 273 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01606.jpg (33,8 KB, 241 załadowań)

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2009-07-24 o 14:59
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 16:09   #158
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Thumbs down Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

hmm nie wiem dokładnie co ci poradzić bo garniera nie używam ale jeśli to ma być coś bez rozjaśniacza to weź na prawdę jasne. Ja przy castinku 700 (blond) otrzymałam taki jasny brąz.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 19:33   #159
ew89cia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zamierzam dopiero użyć dekoloryzatora, ale mam pytanie czy jesli uzyje go na czarne wlosy farbowane szamponem i zdekoloryzyje mi się na rudy, to jest szansa ze jak nałoze mroźny beż z castings ( jest to kolor jasny) to bede miec te rude refleksy czy moze bedzie to znosny kolor cos blond- jasny brąz? z góry dzieki za odp
ew89cia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 22:31   #160
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

wątpię zeby przykryło rude refleksy biorąc pod uwagę ze na wątku o castingu wiele dziewczyn pisało ze on sam w sobie jest dość dziwnym kolorem i czasami wychodzi bardzo ciemny oraz właśnie z rudymi/czerwonymi refleksami. Dodatkowo wątpię zeby wyszło coś w deseń blodnu. Ja po zwykłym blondzie 700 miałam jasny brąz, a mroźny beż jest w zasadzie z tej samej gamy co ciemny blond tylko teoretycznie powinien być zimny. Może wyjść za ciemno
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 08:43   #161
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ew89cia Pokaż wiadomość
zamierzam dopiero użyć dekoloryzatora, ale mam pytanie czy jesli uzyje go na czarne wlosy farbowane szamponem i zdekoloryzyje mi się na rudy, to jest szansa ze jak nałoze mroźny beż z castings ( jest to kolor jasny) to bede miec te rude refleksy czy moze bedzie to znosny kolor cos blond- jasny brąz? z góry dzieki za odp
mroźny beż wyjdzie bardzo ciemny, prawie czarny. Moja koleżanka malowała tym kolorem włosy naturalne ciemny blond i wyszły bardzo ciemne a po dekoloryzatorze włosy chłoną kolor, dlatego trzeba wybierań farby o kilka tonów jaśniejsze.

Edytowane przez Favourites
Czas edycji: 2009-07-25 o 08:47
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 13:51   #162
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Favourites piekne masz te pasemka! Moglabys napisac w jakis sposob je robilas i jak dlugo trzymalas? Chyba (znow) pojde Twoim sladem!

EDIT: zastanawialm sie, czy nie kupic z Elgonu rozjasniacza bezamoniakowego, ktory rozjasnia do 6 tonow. Mysle, ze by wystarczyl a nie ukrywam ze od momentu uzycia dekoloryzatora Elgonu nabralam zaufania do tej firmy.
Uzywala ktora z Was rozjasniacza Elgonu?

Edytowane przez monika_wiss
Czas edycji: 2009-07-25 o 14:57
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:31   #163
sywii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 23
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
mroźny beż wyjdzie bardzo ciemny, prawie czarny. Moja koleżanka malowała tym kolorem włosy naturalne ciemny blond i wyszły bardzo ciemne a po dekoloryzatorze włosy chłoną kolor, dlatego trzeba wybierań farby o kilka tonów jaśniejsze.

Ja po nalożeniu Mroźnego Beżu na ciemny blond miałam kolor hmm... bardzo jasny brąz i wypłukiwał mi się na delikatny rudawy, teraz gdy zafarbowałam włosy "janym brązem"- przeklinam ten dzień bo wyszedł mi kruczoczarny- i oglądam zdjęcia gdy miałam Mroźny Beż to jestem w tym kolorze zakochana.

Ale nie wiem jakby wyszedł po Ergonie.
sywii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:37   #164
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Favourites piekne masz te pasemka! Moglabys napisac w jakis sposob je robilas i jak dlugo trzymalas? Chyba (znow) pojde Twoim sladem!

EDIT: zastanawialm sie, czy nie kupic z Elgonu rozjasniacza bezamoniakowego, ktory rozjasnia do 6 tonow. Mysle, ze by wystarczyl a nie ukrywam ze od momentu uzycia dekoloryzatora Elgonu nabralam zaufania do tej firmy.
Uzywala ktora z Was rozjasniacza Elgonu?
Robiłam je na czepku rozjaśniaczem do pasemek joanny (w moich recenzjach) trzymałam dokładnie 37 minut. Sama wyciągnęłam pasemka, potem pomalowałam i czekałam. A rozjaśniacza z elgonu nie stosowałam więc nic nie doradzę.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sywii Pokaż wiadomość
Ja po nalożeniu Mroźnego Beżu na ciemny blond miałam kolor hmm... bardzo jasny brąz i wypłukiwał mi się na delikatny rudawy, teraz gdy zafarbowałam włosy "janym brązem"- przeklinam ten dzień bo wyszedł mi kruczoczarny- i oglądam zdjęcia gdy miałam Mroźny Beż to jestem w tym kolorze zakochana.

Ale nie wiem jakby wyszedł po Ergonie.
A ja miałam nałożony piaskowy (bardzo jasny) blond i wyszedł jasny brąz i to nie bardzo jasny. Po Elgonie bierze zawsze o wiele ciemniej.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 03:16   #165
klauudus
Przyczajenie
 
Avatar klauudus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 19
GG do klauudus
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam serdecznie Wizażanki . Nie ukrywam, ze konto tutaj założyłam głównie w celu wywiedzenia się co zrobić z moimi włosami.
Otóż z mojego obecnego koloru włosów, które farbowane były ostatnio farbą Palette color shampoo - Tycjan , chciałabym zejść do jakiegoś ładnego, naturalnego odcienia blond, który jest z resztą moim naturalnym kolorem.

[obecny kolor]
Co za tym idzie mam kilka pytań.
Ile saszetek elgonu musiałabym kupić do włosów sięgających lekko za ramiona? Czy 3 saszetki by wystarczyły? Dodam, że włosy od mniej więcej roku były farbowane kolorami w odcieniach rozmaitych czerwieni i miedzi.

Kolejne pytanie to jaką farbę poleciłybyście mi na już zdekoloryzowane włosy elgonem.
Podam jakiś przykład odcienia, z którym chciałabym skończyć
1 http://www.garnier.pl/img/our_produc...17599_pack.jpg
2 http://www.garnier.pl/img/our_produc...79661_pack.jpg

czy po zbiciu koloru elgonem mogę nałożyć kolor typu te dwa wyżej, czy włosy powinnam potraktować jakimś kolorem rozjaśniającym, skoro włosy po tym zabiegu wychodzą ciemniejsze niż normalnie?

z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
klauudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:15   #166
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja właśnie też jestem zainteresowana kolorkami które dołączyła koleżanka wyżej i zastanawiam się czy po elgonie złapią...? Dołączam na razie zdjęcia przed bo mój elgon jeszcze nie dotarł a zamówiłam go w czwartek 23.07. Poradźcie kobietki. Bo nie wiem co robić...


Zdj.1. - odrosty naturalny , Zdj.2. - 5 cm. brązu, Zdj.3 - Jak widać końcówki czarne jak węgielki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6060577.jpg (154,2 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6060578.jpg (153,7 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6060581.jpg (152,5 KB, 208 załadowań)
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:10   #167
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
i ja poproszę o zdjęcia zastanawiam się nad tym produktem...

dekoloryzowałam włosy kilka razy w życoiu i przyznam, że jest to zabieg bardzo obciążający włosy i pogarszający ich kondycję... dlatego ze zdziwieniem czytam Wasze opinie... i jestem ciekawa, czy pogorszenia stanu włosów nie odczujecie za jakiś czas...
Słowa mojej fryzjerki: preparaty z amoniakiem rzeczywiście pogarszają w większym lub mniejszym stopniu stan włosów, ale color assist nie zawiera amoniaku! Dlatego włosy nie są zniszczone. Moja kuzynka robiła dekoloryzację w lutym i stn włosów jest bez zmian.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 16:10   #168
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Właśnie siedze z Elgonem na głowie... Mam nadzieję że nie wyjdzie rudo purpurowy blond, oj do odważnych świat należy! zobaczymy efekty. A farbę kupiłam garnier color naturals 9,1 bardzo jasny popielaty blond. mam nadzieje że dobrze złapie. Czy któraś z dziewczyn farbowała tym po elgonie? Dajcie znać jak wyszło.

Jestem już po umyciu i przed nałożeniem farby... Szokiem jest to co mam na głowie... Jak się w lustrze zobaczyłam to omal ze śmiechu umywalki nie wyrwałam ale myślę sobie nie jest źle marchewy na łbie nie mam a mogło wyjść gorzej! Ciekawe jak po farbie będzie. Mój jak przyjedzie z trasy do domu to mnie na zlot czarownic wyśle . Jak obiecałam umieszczam zdjęcia. I dziś chyba wyciągnę Finlandię ... ma któraś kobitka ochotę to zapraszam do mnie! Daga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6070596.jpg (162,8 KB, 372 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070597.jpg (150,6 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070598.jpg (154,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070603.jpg (169,7 KB, 239 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-30 o 21:39 Powód: post pod postem
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 20:51   #169
klauudus
Przyczajenie
 
Avatar klauudus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 19
GG do klauudus
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

No rzeczywiście dosyć zabawnie to wygląda . U góry ładnie kolor zszedł, natomiast dół pozostawia wiele do życzenia, więc pewnie jakiś rozjaśniacz powinno się nałożyć zamiast normalnej farby.
Hmm, Twoje włosy wyglądają na troszkę zniszczone. To efekt Elgonu czy masz takie przez farbowanie włosów?
klauudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 21:00   #170
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Zniszczona nie są, mam kręcone włosy i jak wysuszę suszarką to niestety wyglądają jak siano...A po elgonie żadnych zmian, normalne włosy. Zastanawiam się jaki rozjaśniacz użyć by zlazło to cholerstwo z końcówek. Może doradzisz?
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:34   #171
klauudus
Przyczajenie
 
Avatar klauudus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 19
GG do klauudus
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

O, przepraszam, nie wiedziałam, że Ci się kręcą .
Co do rozjaśniacza, to nie wiem, oj nie wiem. Mogłabyś ewentualnie spróbować jeszcze raz nałożyć elgon i zobaczyć jakie będą efekty, ale jak mniemam to zapewne nie miałaś saszetek na zapas, a chodzić z tymi włosami nie chcesz , więc może lepsza będzie wizyta u fryzjera? Profesjonalne farby rozjaśniające niszczą włosy mniej niż te drogeryjne, a i efekt końcowy jest pewniejszy. Jeśli chodzi o włosy to wg mnie nie ma co oszczędzać, bo więcej wyda się pieniędzy na poprawianie kondycji po samodzielnym rozjaśnianiu. Ja planuje po elgonie iść do fryzjera, by mi zrobił jakiś ładny blondzik, a potem ściął, bo sama chyba nie mam ochoty się za to zabierać ;P, ale przed tym czekam na rady co do moich włosów
klauudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 07:46   #172
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Ja bym nałożyła elgon jeszcze raz ale od połowy włosów. Mi pewnie by wyszło podobnie, ale miałam najpierw strzyżone włosy, więc co najciemniejsze poszło pod nożyczki i nie było takiego kontrastu. Jeśli położysz na to farbę, zafarbuje się ta najjaśniejsza część.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:09   #173
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Tak właśnie zrobiłam położyłam farbę i jak zepnę klamrą to nie rzuca się zbytnio w oczy. Zamówię elgon jeszcze raz i nałożę od połowy. A na razie klamra i spięte włosy, z resztą w rozpuszczonych rzadko chodzę.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Jeśli chodzi o fryzjera to byłam 2lata temu i w Sycowie już nie pójdę, tak mi ściągnął kolor że wyszedł z połową włosów... Ale to było na krótkich włosach więc ścięłam na męsko i tak oto zapuszczałam przez dwa lata. Mam teraz to co mam dwa w jednym, kolory oczywiście. Myślałam by nałożyć na końcówki rozjaśniającą farbę z Bell color 111 Ale zastanawiam się co wyjdzie. A Elgon zamówię w przyszłym tygodniu i znowu spróbuję. Chcę uzyskać ciemny blond tak jak mam naturalny. Może faktycznie nałożę farbę rozjaśniającą ale tylko od połowy, a po miesiącu elgon? By ściągneło do końca... Jestem zdezorientowana... Mam dość czerni i chcę jeszcze tego lata mieć blond. Przytłacza mnie ten ciemny kolor. A ściąć nie pójdę bo szkoda, nie po to się męczyłam dwa lata by je zapuśćić. Choć ścięcie tego czarneko było by najlepsze...Ale nie ma takiej opcji...
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 15:04   #174
klauudus
Przyczajenie
 
Avatar klauudus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 19
GG do klauudus
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

A czy ktoś w końcu mógłby mi poradzić co na moich włosach zrobić i ile tego elgonu zamówić?
Jestem zdana tylko na Was.
klauudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 16:18   #175
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Na moje włosy zamówiłam 2 zestawy. i nakładałam na dwa razy po 30 minut. Teraz zamawiam znowu ale 3 zestawy. W razie gdyby nie dało dwoma na te końcówki. Jest wydajny ale lepiej zamówić na zapas bo w moim przypadku nie ściągnęło do końca końcówek....
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 22:50   #176
klauudus
Przyczajenie
 
Avatar klauudus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 19
GG do klauudus
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mhm, ja zamówię 3 zestawy, ponieważ moje włosy nie są jakieś długie, a poza tym są rzadkie i cienkie ,więc powinno zejść. Jeśli nawet nie zejdzie do końca, to i tak kolor pewnie się troszkę rozjaśni, a zamierzam isć do fryzjera, by położył mi blond, także większoej różnicy mi to nie robi. A jak to nakładałaś? W sensie że najpierw na 30 minut, potem spłukałaś i na mokre włosy znów nałożyłaś na 30 minut?
klauudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 16:22   #177
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Tak, na 30 minut a po upływie czasu myłam wyschły i znowu na 30 minut. Ale niestety z końcówek nie zlazło... Ale wypróbuję znowu jak przyjdzie tym razem na same końcówki.
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 01:56   #178
klauudus
Przyczajenie
 
Avatar klauudus
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 19
GG do klauudus
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Byłam dziś z ciekawości u fryzjera, najdroższego w mieście, z zapytaniem czy można z tego koloru zejść do blondu, stanowczo powiedziała, że nie ma takiej opcji i że konieczna byłaby dekoloryzacja, za którą krzyknęli sobie 300 zł. Nie pytałam o elgon, ale wątpię czy znają taki środek. Dodam, że kolor trochę się wypłukał, więc nie ma tragedii, w końcu pojawia się ten 'tycjan', który miał być pierwotnie , no ale palette to palette. Myślę, że elgon poradziłby sobie z tym odcieniem, zwłaszcza, ze to szampon, więc teoretycznie słabsza farba, a pod spodem mam jasny rudy, potem nałożyłabym sobie jakiś rozjaśniacz i myślę, że byłoby w porządku, a koszt nie wyniósłby więcej niż 100 zł.
klauudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:05   #179
pandzia76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 209
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam , ja farbowałam włosy na ciemny brąz garnierem ,lorealem exell10 i raz przewineła się paletta chociaż unikam tej farby to jednak musiałam gdyż taką mi podrzuciła teściowa jak nie było garniera. Naturalny moj kolor to ciemny szatyn z którego nie wiele zostało ponieważ już odrost miałam praktycznie siwy.Chcę wyjść z tego koloru ponieważ średnio co 2-3 tyg kłade farbe masakra wlosy mam osłabione z tendencją do wypadania. Każdy kolor jaśniejszy od ciemnego brązu w efekcie czarnego ,jest lepszym rozwiązaniem . Włosy ściełam na krótko jakieś 7cm z tego 2cm to zafarbowany ciemny blond. Najlepszym rozwiązaniem byłby blond jasny żeby nie tyrać włosków tak często farbami, wątpie że wyjdzie po dekoloryzacji elgonem jasny kolor choć pod spodem siwiusieńka jestem a może spierze się do siwego? Co o tym sadzicie?
pandzia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 18:41   #180
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ja uzylam wczoraj kolor assista . nalozylam go tylko raz a efekt byl zdumiewajacy
mialam ciemny braz a teraz mam jansiusienki karmel , takie sredni miodowy blond , cos takiego - ciezko doklandie okreslic zalaczam fotki aby pokazac efekt
wloski nie nziszczyly sie wogole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg editowano.jpg (13,2 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29719367_640_Edited.jpg (13,7 KB, 415 załadowań)
__________________
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.