Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 08:25   #1201
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość


Ty nie masz co narzekać, cerę masz ładną a między nimi pojedyńsze wypryski, to nie są stany zapalne że cały policzek jest opuchniety,że dotknąć maścią nie można, to nie są popękane naczynka, wągry i pory między pryszczami a oprócz tego wielkie blizny i przebarwienia
chciałabym mieć coś takiego jak Ty oj chciałabym
ja coś takiego miałam na policzku... uśmiechać się nawet nie mogłam, bo ten trądzik sam z siebie pękał przy każdym ruchu... i zostały blizny tyle, że po maści takie w kolorze skóry się zrobiły... ech te problemy
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:06   #1202
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Po tych zdjęciach czuję się pocieszona. Jeszcze z miesiąc temu miałam podobnie jak AliMa, teraz już niewiele. Co ciekawe nigdy nie miałam strasznego trądziku, okazjonalnie coś wyskoczyło. Smutki z cerą zaczęły się, gdy miałam taki stan zapalny na brodzie, z trądziku zrobiła mi się nagle wielka krosta. Kupiłam tonik z kwasem Aha/Bha, byłam zadowolona, ale doszły filtry... No właśnie, po miesiącu miałam kaszkę na jednym policzku, a na drugim znacznie mniej. Po tej kaszce zaczęły się wypryski, stan zapalny, że masakra i najwidoczniej bakterie się namnażały, bo było coraz więcej wokół stanu zapalnego... Odstawiłam filtry, a co za tym idzie kwas i narazie jade na olejach, gdyż zbieram pieniądze na szerszą pielęgnacje Ogólnie stosowałabym dalej kwas, bo pomagał, ale kółko się zamykało, gdy stosowałam filtry.
A dermatolog ściągał niepotrzebnie kasę, gdyż tylko naturalna pielęgnacja dawała efekty

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-08-29 o 12:10
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:37   #1203
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
gdybym ja Wam wkleiła swoją cerę sprzed 2-7 lat to chyba byście już nigdy nie powiedziały że Wy macie problemy z trądzikiem

trochę mi sie przykro robi, że nawet dziewczyny które się leczą Izotekiem nawet w połowie tak złego i nasilonego trądziku nie miały, a ja nigdy izoteku nie miałam przypisanego tak szukalam na wizazu chociaż jednej osoby z gorszą cerą niż moja właśnie w wątkach o izoteku...i nie znalazłam. Ale dość moich żalów

Ty nie masz co narzekać, cerę masz ładną a między nimi pojedyńsze wypryski, to nie są stany zapalne że cały policzek jest opuchniety,że dotknąć maścią nie można, to nie są popękane naczynka, wągry i pory między pryszczami a oprócz tego wielkie blizny i przebarwienia chciałabym mieć coś takiego jak Ty oj chciałabym

i grunt że potrafisz ukryć wszystko tak, że wyglądasz na osobę która nie ma wogóle problemów z trądzikiem na prawdę
ojej to ja juz nie narzekam, ciesze sie ze jest lepiej niz kiedys.a blizny byly widoczne, czerwone slady byly norma, wagry tez. teraz tylko te pory dokuczaja i pryszcze wyskakuja ale juz nie tak jak kiedys, wiecej jest zanieczyszczen ktorych tylko kwasem moge sie pozbyc.

musialas miec gorsza odmiane tradziku, wspolczuje naprawde, ale z tego co piszesz jest lepiej, wiec trzymam kciuki aby bylo tak jak chcesz, tak zeby nie zatruwalo zycia(bo wiem ze moze calkiem skutecznie)

takie ukrywanie jest dosc czasochlonne, czasem nie chce juz mi sie albo sie spiesze, ale staram sie nie poddawac i jednak zmineralowac dokladnie
troche wprawy i wiele rzeczy mozna ukryc, ale tez nie zawsze i nie wszystko

martusienko tetralysal to antybiotyk wiec moze pomoc a moze nie, a jak juz pomoze to nie na dlugo, jak na moj gust to nie leczenie, a jednynie zaleczanie. probowalas retinoidow czy kwasow?

koncze bo wiecej robie offtopow niz konkretow
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 15:54   #1204
ulookfamiliar
Przyczajenie
 
Avatar ulookfamiliar
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

yay, powiem szczerze - pół nocy zajęło mi przebrnięcie przez ten wątek, ale uważam, że to czas całkowicie niezmarnowany.
jako że jestem typowym podziwiaczem, to forum przeglądam raczej tylko pod tym względem - a blogi Agabil & Cathy śledzę od...no, od dawna. podziwiam sobie z ukrycia :P
ale tak mi wyprałyście mózg, że chyba będę musiała przerzucić się na minerały, z całym swoim wegetariańsko-ekologicznym bzikiem. no teraz już po prostu nie wypada mi zrobić inaczej. cieszę się, że są takie strony, jak ta od Katy właśnie, gdzie mogę nieco poczytać (nieco...hahaha, kolejna noc spędzona na czytaniu od deski do deski, ale niechże będzie, że 'nieco' ). troszkę przeraża mnie fakt początkowo poniesionych kosztów (żeby dopasować swój odcień i inne duperele), a nie ukrywam, że problemy ze skórą mam straszliwe.
póki co jednak, dziękuję Wam dziewczyny za wszelkie posty związane z tym tematem, przelewanie swojej wiedzy na niedoświadczonych & zaangażowanie, mam wrażenie, że dzięki takim ludziom świat staje się lepszym miejscem ; )
ulookfamiliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 16:33   #1205
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez ulookfamiliar Pokaż wiadomość
yay, powiem szczerze - pół nocy zajęło mi przebrnięcie przez ten wątek, ale uważam, że to czas całkowicie niezmarnowany.
jako że jestem typowym podziwiaczem, to forum przeglądam raczej tylko pod tym względem - a blogi Agabil & Cathy śledzę od...no, od dawna. podziwiam sobie z ukrycia :P
ale tak mi wyprałyście mózg, że chyba będę musiała przerzucić się na minerały, z całym swoim wegetariańsko-ekologicznym bzikiem. no teraz już po prostu nie wypada mi zrobić inaczej. cieszę się, że są takie strony, jak ta od Katy właśnie, gdzie mogę nieco poczytać (nieco...hahaha, kolejna noc spędzona na czytaniu od deski do deski, ale niechże będzie, że 'nieco' ). troszkę przeraża mnie fakt początkowo poniesionych kosztów (żeby dopasować swój odcień i inne duperele), a nie ukrywam, że problemy ze skórą mam straszliwe.
póki co jednak, dziękuję Wam dziewczyny za wszelkie posty związane z tym tematem, przelewanie swojej wiedzy na niedoświadczonych & zaangażowanie, mam wrażenie, że dzięki takim ludziom świat staje się lepszym miejscem ; )
o matko jaki piekny post... teraz juz nie masz wyjscia, musisz sie dzielic wrazeniami i wzbogacac forum
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:03   #1206
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

ulookfamiliar: Pierwszy największy krok już za Tobą. Teraz już tylko pozostały małe kroczki do osiągnięcia tego co chcesz.
Mam nadzieje ze wciągniesz sie w minerały tak samo jak i większość z Nas i za niedługo zobaczymy Ciebie w tym temacie.
I życzę byś wyszła z cienia i zamiast osoba podziwiająca stała się ta podziwianą.

A dobór koloru nie jest tak trudny. Wiele dziewczyn obeznanych z minerałami na pewno pomoże i nakieruje by nie błądzić za długo.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:32   #1207
ulookfamiliar
Przyczajenie
 
Avatar ulookfamiliar
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

dziękuję serdecznie, Dziewczyny, naprawdę dziękuję już się przymierzam do kupna flat topa z EDM (chodzi za mną od dość dawna...) & pierwszych minerałów. mam nadzieję, że niedługo podzielę się wrażeniami, póki co jednak muszę dojść troszkę do ładu ze swoją cerą ; )
ulookfamiliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 18:44   #1208
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Po dwóch miesiącach pojawiam się i ja Byłam w swojej kochanej Syrii gdzie przy okazji swego pobytu edukowałam i pouczałam swe znajome w zakresie naturalnej pielęgnacji i minerałów Filtrowałam się namiętnie, co poskutkowało xxxxx ilością piegów, ale cera jest już naprawdę dobra w porównaniu do tego co było (zapraszam na swe pierwsze wpisy w tym wątku )
Kosmetyki to co zwykle,czyli wszystko prawie EDM+róż Blusche, pisak hennowy z Syrii i maskara Isabelle Dupont.
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 18:49   #1209
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Bardzo ładnie
A piegów wcale nie ma dużo, powiem nawet, że pasują Ci
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 18:50   #1210
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Po dwóch miesiącach pojawiam się i ja Byłam w swojej kochanej Syrii gdzie przy okazji swego pobytu edukowałam i pouczałam swe znajome w zakresie naturalnej pielęgnacji i minerałów Filtrowałam się namiętnie, co poskutkowało xxxxx ilością piegów, ale cera jest już naprawdę dobra w porównaniu do tego co było (zapraszam na swe pierwsze wpisy w tym wątku )
Kosmetyki to co zwykle,czyli wszystko prawie EDM+róż Blusche, pisak hennowy z Syrii i maskara Isabelle Dupont.
Kornka, Twoje piegi są megaurocze
ja pamiętam Twoją walkę z trądzikiem i powiem Ci, ze wyglądasz świetnie! Efekty sa genialne. A w ogole przez moment zastanawiałam się na którym zdjęciu Ty masz makijaż bardzo naturalnie i ładnie
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 19:04   #1211
Kornka
Rozeznanie
 
Avatar Kornka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Adusiadu
Tak, naprawdę czuję się już milion razy lepiej, nawet jeśli powrót do PL po takim czasie bywa trudny pół roku temu nie potrafiłabym wyobrazić sobie, by prócz moich rodziców i brata ktokolwiek mógł mnie zobaczyć bez make-up 'u, teraz kąpałam się i w 90% wszystko mi schodziło bo po 18 godzin bez poprawek chodziłam i żyję. Dzięki za miłe słowa
capuccino, normalnie mam 5 na krzyż ,ale tego lata miałam 4 miesiące słońca, a filtry nie pozwoliły na opaleniznę, to piegi są
__________________
Grudniowy wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post87412851
Kornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 20:59   #1212
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

rowniez jestem pod wrazeniem, ogladalam tez wczesniejsze zdjecia , WIELKIE BRAWO! jeszcze jedna osoba po ktorej widac ze warto walczyc uparcie z tradzikiem
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 21:27   #1213
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Kornko, jak to zrobiłaś, że masz tak ładną cerę teraz?! Świetnie na Tobie wygląda makijaż.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 11:55   #1214
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Kornka,
ślicznie wyglądasz!!! To że masz urodę, która mi się podoba to już wiedziałam, ale teraz Twoja skóra.... cud, miód, malina!
Jadę do Syrii......
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:10   #1215
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Po dwóch miesiącach pojawiam się i ja Byłam w swojej kochanej Syrii gdzie przy okazji swego pobytu edukowałam i pouczałam swe znajome w zakresie naturalnej pielęgnacji i minerałów Filtrowałam się namiętnie, co poskutkowało xxxxx ilością piegów, ale cera jest już naprawdę dobra w porównaniu do tego co było (zapraszam na swe pierwsze wpisy w tym wątku )
Kosmetyki to co zwykle,czyli wszystko prawie EDM+róż Blusche, pisak hennowy z Syrii i maskara Isabelle Dupont.
Rzeczywiscie ogromna poprawa (jak to zrobiłaś? ). Marzę o takiej cerze bez makijażu Piegi urocze
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 19:14   #1216
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
[COLOR=dimgray]
martusienko tetralysal to antybiotyk wiec moze pomoc a moze nie, a jak juz pomoze to nie na dlugo, jak na moj gust to nie leczenie, a jednynie zaleczanie. probowalas retinoidow czy kwasow?

koncze bo wiecej robie offtopow niz konkretow
Ja wyleczylam w wieku 21 lat tradzik tetralysalem. Wczesniej bylo wszystko, kwasy, retinoidy cuda na patyku. Wszystko zalezy jaki ma sie rodzaj tradziku, na moj zadne kwasy i inne nie dzialaly. Wiec nie ma co generalizowac.

Kornka rowniez pamietam Twoje wczesniejsze przed/po, zawsze bylam pod wielkim wrazeniem, bo sama nie umialam wykonac nigdy tak kryjacego makijazu nawet w 10%. No i oczywiscie widac ogromna przemiane w zdjeciach przed
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2010-09-22 o 19:15
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:31   #1217
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja wyleczylam w wieku 21 lat tradzik tetralysalem. Wczesniej bylo wszystko, kwasy, retinoidy cuda na patyku. Wszystko zalezy jaki ma sie rodzaj tradziku, na moj zadne kwasy i inne nie dzialaly. Wiec nie ma co generalizowac.
to jestes jedna z nielicznych, czesto siega sie najpierw po antybiotyk, potem po ciezsze kalibry. tez bym chciala sie wyleczyc tetralysalem. zreszta dziewczyna wyraznie napisala ze nie pomoglo to w jej przypadku na dlugo dlatego odnioslam sie do tej wypowiedzi.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:10   #1218
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Nie czytalam wszystkich wypowiedzi, tylko rzucilo mi sie oczy Twoje zdanie. Dla mnie ciezszym kalibrem byl antybiotyk(bralam jeszcze metronidazol doustnie), poniewaz przez tydzien mialam po nim straszne bole brzucha i metaliczny smak w ustach. Po masciach tego nie bylo, moze luszczenie naskorka ewentualnie.
Kwasy itd byly na wlasna reke(oczywiscie po przeczytaniu wszystkiego na ten temat) a antybiotyk od dermy. Stukam sie do dzis w glowe, ze od razu do niego nie poszlam.
Ogolnie to nie chcialam zle, po prostu nie zgadzalam sie z Twoja wypowiedzia i chcialam podzielic sie moim doswiadczeniem

Obiecuje, ze to koniec OT, przepraszam za niego.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:42   #1219
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Koronka! ślicznie wyglądasz w minerałach ,tak naturalnie
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 12:39   #1220
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dziewczyny super Wam wychodza teraz te "przemiany"

U mnie jakos niewiele widac jesli chodzi o roznice na cerze, aparat nie pokazuje moich czerwonych plam za dobrze, no chyba ze z obrazem na monitorze mam cos nie tak.

Nie mniej wklejam.

No i moj odwieczony problem to popekane usta po nocy nie pomaga oliwa, masaze, pomadki..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 14:00   #1221
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

świetnie wyglądasz chyba jest poprawa w porównaniu z 1 zamieszczonym zdjęciem

a na usta..może miód?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 14:48   #1222
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Anecka nie narzekaj :P, ladnie ukrylas co trzeba. i nie wiem jak oczy malujecie ze tak dobrze wygladaja, podoba mi sie ciemny cien na calej powiece ale wygladam jak panda gdy sie tak maluje.
co do ust to uzywam pomadki neutrogena i chocby nie wiem jak spierzchniete byly to o 2 dniach jest normalnie. ale miod tez pysznie pomaga
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 15:17   #1223
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Kolejny ładny makijaż . Anecko, a carmex próbowałaś? Ponoć dobre są też chapstick, czy coś takiego . U mnie carmex doskonale radzi sobie z tzw "zajadami", na całe usta nie używam, bo mi niedobrze od tego posmaku.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:38   #1224
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dzieki dziewczyny, no na usta to juz chyba wszystko stosowalam a nie moglabym chyba miodu na noc nakladac bo bym sie do poduszki przyleila heh ale sprobuje jak kupie miod
Carmex nie probowalam a Neutrogena to jak dla mnie przereklamowana, nic mi nie dala
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:50   #1225
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Anecka wygląda to ładnie,dużo lepiej niż na początku
chciałabym żeby moje minerały wyglądały hmm tak... nie wiem jak to ująć tzn. chodzi o to,że wyglądają naturalnie,ale jak photoshop przez pierwsze pół godziny... później ten efekt znika ;/
a do ust od 2 lat używam Tisane jest cudowne!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:02   #1226
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, no na usta to juz chyba wszystko stosowalam a nie moglabym chyba miodu na noc nakladac bo bym sie do poduszki przyleila heh ale sprobuje jak kupie miod
Carmex nie probowalam a Neutrogena to jak dla mnie przereklamowana, nic mi nie dala
A próbowałaś balsamu z miodem Vichy z linii Oligo25?
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:09   #1227
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, no na usta to juz chyba wszystko stosowalam a nie moglabym chyba miodu na noc nakladac bo bym sie do poduszki przyleila heh ale sprobuje jak kupie miod
Carmex nie probowalam a Neutrogena to jak dla mnie przereklamowana, nic mi nie dala
Carmex w sloiczku, takze na kuracje na noc W Rossmannie maja po 9 zl, nie fortuna, a Tisane... mi wysuszyl usta zamiast pomoc
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:13   #1228
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Anecka, czy problem z pękającymi ustami jest spowodowany u Ciebie przyjmowaniem retinoidow doustnych? Kiedys leczyłam się acnenorminem i tez miałam taki problem, pomogl balsam do ust tisane, za kilka zł w aptece
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:37   #1229
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Konczac ot. ja od 1,5 roku juz nie biore retinoidow i tylko 2 miesiace bralam. Nie mniej wtedy bardziej suchych ust nie mialam
Tisane mi nie pomaga a dziwne bo z naturalnych skladnikow, ale uzywam bo jak juz usta si zagooja to po nalozeniu Tisane sa takie mieciutkie

Oligo mialam kiedys od kolezanki. Jej nie pomogl mi tez nie, produkt beznadziejny naszym zdaniem. Nie warto przeplacac

Sprobuje Carmexu! Dzieki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 22:04   #1230
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Carmex-też potwierdzam bardzo dobre działanie
A jeśli by Ci nie pomogło,to zwykła maść z witaminą A z apteki,tyle że ja jej coś nie lubię ostatnio używać,bo jeśli wyjadę choć troszkę poza kontur ust,to potrafi zapchać właśnie w tych okolicach.

Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.