Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 11:11   #1921
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

w majtkach to robia


ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:12   #1922
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w majtkach to robia


wstydzę się tak na bezczelnego zaglądać, ale nie widziałam, zeby zdejmowały
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:14   #1923
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tzn apartamentowcem nazywam pieszczotliwie każdy kilkuletni budynek
Oo karmienie gołębi to obowiązkowe w każdej szanującej sie bramie chyba U mnie pan sąsiad punkt 7 rano robi rundę po okolicznych śmietnikach, poławia żywność, po czym w domu ją przygotowuje (?), a następnie wysypuje. I gołąbki wpitalają ten spleśniały chlebek na polepszczach, a potem siadaja na parapetachi ...
Znaczy się szlachetnie dokarmia ptactwo
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:27   #1924
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka, z Krakowa, ma tak, ze 2 pietra nad nia mieszka stary dziadek, ktory CODZIENNIE o 4.30-5. karmi golebie ziarnem ... rzuca to ziarno, ktore uderza w jej metalowy parapet, dodatkowo golebie non stop uderzaja o ten parapet lapkami, no masakra jakas
Ja też dokładnie tak miałam, tylko moja sąsiadka mieszkająca piętro wyżej dokarmiała płatkami owsianymi, które rozmoczone jak był deszcz oblepiały mi okna ale to wszystko było do zniesienia, najgorszy był ten tupot gołębich łapek na jej parapecie już od świtu, bo wtedy zaczynała się cała ceremonia, bardzo głośny bo ma akurat pod oknem gzyms i parapet szerkości 1,5 metra i mieściło się na nim jednocześnie kilkanaście gołębi

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tzn apartamentowcem nazywam pieszczotliwie każdy kilkuletni budynek
Oo karmienie gołębi to obowiązkowe w każdej szanującej sie bramie chyba U mnie pan sąsiad punkt 7 rano robi rundę po okolicznych śmietnikach, poławia żywność, po czym w domu ją przygotowuje (?), a następnie wysypuje. I gołąbki wpitalają ten spleśniały chlebek na polepszczach, a potem siadaja na parapetachi ...
to też masz orginalnych sąsiadów

Zenek wrzucił nową zakładkę z rzeczami które uważa za promocje:
http://pl.strawberrynet.com/newproduct.aspx?catgid=61
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2011-03-03 o 11:29
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:49   #1925
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

taka zakladka na tru - "rzeczy, ktore Zenio uwaza za promocje"

czy mial ktos kiedys to http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...816/?CatgId=61 chociaz Zenio to namietnie rzuca co jakis czas, wiec troche sie tego boje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:52   #1926
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Paczek dla Truskawek:
http://www.paczekdlaciebie.pl/50535
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:54   #1927
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

heja dziewczynki, pytałyscie kiedyś o te kremiki bez opakowań clarinsa... kliknełam w końcu wówczas 2, zapłaciłam.... a w poniedziałek zamiast upragnionej paczuszki dostałam zwrót kasu na paypala a wczesniej maila o tresci "Handlowiec Strawberry Limited właśnie wysłał Ci zwrot pieniędzy"
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 11:56   #1928
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
heja dziewczynki, pytałyscie kiedyś o te kremiki bez opakowań clarinsa... kliknełam w końcu wówczas 2, zapłaciłam.... a w poniedziałek zamiast upragnionej paczuszki dostałam zwrót kasu na paypala a wczesniej maila o tresci "Handlowiec Strawberry Limited właśnie wysłał Ci zwrot pieniędzy"

tez dostalam zwrot napisali mi,ze nie maja juz tego kremu.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:57   #1929
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

allllle rzucił ... się podjarałam jak te gołębie na owsiankę

Ilios, te minerały normalnych firm kosmetycznych to jakoś nie przemawiają do mnie Z drugiej strony to jeśli to czyste minerały to nie ma się czego bać bo to się nie powinno purchawić
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:03   #1930
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Dzięki Wzięłam gryza a resztę zostawiam dla pozostałych Truskawek.

Irsin, pytanie "mamowe": a prawdziwego pączka mogę zjeść jak karmię piersią?

Z kremu Juvena pod oczy rezygnuję, tzn. nie zapłacę Zenusiowi
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:13   #1931
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A co masz na myśli?
Zaciekawiłaś mnie bo ja też kamienicznik
to ja może przytoczę kilka spraw poruszonych w owym anonimie:
- X (chłopak nastoletni) chodzi w bluzie z kapturem, więc na pewno ćpa i się nie uczy
- Y ledwo kolejne dziecko urodziła i znowu w ciąży, i znowu kolejne dziecko będzie ryczeć, i nikogo nie obchodzi, że to sąsiadom przeszkadza
- Z nie podlewała w zeszłym tygodniu kwiatka na korytarzu, mimo że to była jej kolej
- XX (dzieciak podstawówkowy) nie mówi "dzień dobry" [osoba podejrzewana o autorstwo anonima jest leciwa i raczej głuchawa]
- YY ciągle wraca do domu po zmroku, zawsze zapala światło na korytarzu i marnuje energię elektryczną, za którą wszyscy płacimy
- oraz hit nad hity [bo dotyczący mnie ]: na ostatnim piętrze mieszkają same niezamężne kobiety - na pewno zaraz otworzą burdel

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja też do kamieniczników należę, i też bywało, że prowadziliśmy korespondencję karteczkową - najpierw zauważyłam kartkę 4a przyklejoną obok moich drzwi sugerujacą, że ukradłam kwiatek i że na pewno jakaś czarownica mnie za to pokarze , potem było coś na temat choinek (ale to już na każdym piętrze) - żeby wyrzucać je przez okno , a nie smiecić igłami na klatce.... - wtedy dopisałam, że nie uważam żeby to był dobry/cywilizowany pomysł ale potem przez rok robiłam remont.... więc już karteczki sie skończyły i zaczęliśmy sobie wszystkie tzw. wątpliwości wyjaśniać osobiście - teraz mamy (po tych osobistych "kłótniach") dużo lepsze stosunki z sąsiadami
Generalnie polecam osobiste konfrontacje - karteczki to kiepski pomysł, niezadowolenie narasta, a nic się w sumie nie wyjaśnia.
karteczka jest niezastąpiona, jeśli nie wiadomo, kto jest "przestępcą"
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no więc właśnie, to jest najgorsze, próbujesz grzecznie i mur.
Kamerę można chwilowo zasłonić przy udziale wspólnika, jak na filmach z akcją
Tak mi się wydaje, ze łatwiej jest sie dogadać z ludźmi z kamienicy, niz z jaśnie państwem z apartamentowców Ale to tylko moje przypuszczenia
oj ja się właśnie przeprowadziłam do w sumie nieco żulerskiej kamiennicy z dość świeżego apartamentowca -> mieszkałam tam trzy lata, sąsiadkę, z którą "dzieliłam" balkon widziałam 1 raz
Nikt nikogo nie znał, więc raj dla złodziei -> mogli luzem ciężarówką podjeżdżać - nikt by się nie zainteresował
Poza tym pojawiła się klika świeżo rozmnożonych -> damy grzały tyłki na ławeczce, a pociechy darły się pod oknami ile wlezie (studnia akustyczna - było słychać tak, jakby cała wataha tkwiła na moim balkonie)
ponad to każda pociecha musiała posiadać pojazd na kółkach plastikowych [rowerki i inne takie] i zasuwać tym po kostce
na wszelkie uwagi padały komentarze, że nienawidzę dzieci i życzenia, żebym nigdy się nie dorobiła potomstwa
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka, z Krakowa, ma tak, ze 2 pietra nad nia mieszka stary dziadek, ktory CODZIENNIE o 4.30-5. karmi golebie ziarnem ... rzuca to ziarno, ktore uderza w jej metalowy parapet, dodatkowo golebie non stop uderzaja o ten parapet lapkami, no masakra jakas
może by tak truteczkę jakąś? albo kotka chociaż? kolce też podobno niezłe
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tzn apartamentowcem nazywam pieszczotliwie każdy kilkuletni budynek
Oo karmienie gołębi to obowiązkowe w każdej szanującej sie bramie chyba U mnie pan sąsiad punkt 7 rano robi rundę po okolicznych śmietnikach, poławia żywność, po czym w domu ją przygotowuje (?), a następnie wysypuje. I gołąbki wpitalają ten spleśniały chlebek na polepszczach, a potem siadaja na parapetachi ...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

noo, tyle, ze wczesniej nie zdejmuja majtek


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
taka zakladka na tru - "rzeczy, ktore Zenio uwaza za promocje"
na honorowym miejscu antyczne produkty bourjois -> na pierwszym tusze wycofane ze sprzedaży bodajże 8 lat temu
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 12:22   #1932
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
- oraz hit nad hity [bo dotyczący mnie ]: na ostatnim piętrze mieszkają same niezamężne kobiety - na pewno zaraz otworzą burdel

Cytat:
oj ja się właśnie przeprowadziłam do w sumie nieco żulerskiej kamiennicy z dość świeżego apartamentowca -> mieszkałam tam trzy lata, sąsiadkę, z którą "dzieliłam" balkon widziałam 1 raz
Nikt nikogo nie znał, więc raj dla złodziei -> mogli luzem ciężarówką podjeżdżać - nikt by się nie zainteresował
Poza tym pojawiła się klika świeżo rozmnożonych -> damy grzały tyłki na ławeczce, a pociechy darły się pod oknami ile wlezie (studnia akustyczna - było słychać tak, jakby cała wataha tkwiła na moim balkonie)
ponad to każda pociecha musiała posiadać pojazd na kółkach plastikowych [rowerki i inne takie] i zasuwać tym po kostce
na wszelkie uwagi padały komentarze, że nienawidzę dzieci i życzenia, żebym nigdy się nie dorobiła potomstwa
o rany, skąd ja to znam miałam takich zmotoryzowanych bliźniaków na rowerkach jeżdzących po panelach pietro niżej. To była makabra. Teraz wynajmują to mieszkanie budowlańcy i choć co trzy kur.. trafia się jedno słowo to kocham ich za brak rowerków!!
Cytat:
może by tak truteczkę jakąś? albo kotka chociaż? kolce też podobno niezłe
polecam kolce, mam spokój.

Cytat:
na honorowym miejscu antyczne produkty bourjois -> na pierwszym tusze wycofane ze sprzedaży bodajże 8 lat temu
uważam, ze się czepiasz i nie potrafisz docenić starań swieżej firmy kosmetycznej


wykurowałaś się już całkowicie??

Irsin, dzięki za pączka, chyba to pączek dietetyczny, bo nie mogę go niestety ugryźć więcej niż 1 raz, buuu
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2011-03-03 o 12:24
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:30   #1933
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

o rany, skąd ja to znam miałam takich zmotoryzowanych bliźniaków na rowerkach jeżdzących po panelach pietro niżej. To była makabra. Teraz wynajmują to mieszkanie budowlańcy i choć co trzy kur.. trafia się jedno słowo to kocham ich za brak rowerków!!
polecam kolce, mam spokój.

uważam, ze się czepiasz i nie potrafisz docenić starań swieżej firmy kosmetycznej


wykurowałaś się już całkowicie??

Irsin, dzięki za pączka, chyba to pączek dietetyczny, bo nie mogę go niestety ugryźć więcej niż 1 raz, buuu
żyję jakby lepiej, ale nadal kaszlę jak gruźlik

"bogate" słownictwo lepsze od rowerków
mi jeszcze pozostał wstręt do imienia Ola [w wersji Oleńka zwłaszcza] -> wszyscy znali Oleńkę ze słyszenia -> "Oleeeeeńka nie uciekaj" "Oleeeeeeńka babcia Cię woła" "Oleeeeeeńka"
nigdy nie zidentyfikowałam małej damy na żywo
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:52   #1934
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
no nieźle, śmiesznie z tym karteczkami, ja też mam czasem ochotę takie przywieszać bo u mnie niestety osobiste konfrontacje przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego niestety my akurat mamy ograniczone możliwości bo w budynku jest monitoring więc tak głupio biegać z karteczką jak to się nagrywa
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no więc właśnie, to jest najgorsze, próbujesz grzecznie i mur.
Kamerę można chwilowo zasłonić przy udziale wspólnika, jak na filmach z akcją
Tak mi się wydaje, ze łatwiej jest sie dogadać z ludźmi z kamienicy, niz z jaśnie państwem z apartamentowców Ale to tylko moje przypuszczenia
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
to ja może przytoczę kilka spraw poruszonych w owym anonimie:
- X (chłopak nastoletni) chodzi w bluzie z kapturem, więc na pewno ćpa i się nie uczy
- Y ledwo kolejne dziecko urodziła i znowu w ciąży, i znowu kolejne dziecko będzie ryczeć, i nikogo nie obchodzi, że to sąsiadom przeszkadza
- Z nie podlewała w zeszłym tygodniu kwiatka na korytarzu, mimo że to była jej kolej
- XX (dzieciak podstawówkowy) nie mówi "dzień dobry" [osoba podejrzewana o autorstwo anonima jest leciwa i raczej głuchawa]
- YY ciągle wraca do domu po zmroku, zawsze zapala światło na korytarzu i marnuje energię elektryczną, za którą wszyscy płacimy
- oraz hit nad hity [bo dotyczący mnie ]: na ostatnim piętrze mieszkają same niezamężne kobiety - na pewno zaraz otworzą burdel


karteczka jest niezastąpiona, jeśli nie wiadomo, kto jest "przestępcą"

oj ja się właśnie przeprowadziłam do w sumie nieco żulerskiej kamiennicy z dość świeżego apartamentowca -> mieszkałam tam trzy lata, sąsiadkę, z którą "dzieliłam" balkon widziałam 1 raz
Nikt nikogo nie znał, więc raj dla złodziei -> mogli luzem ciężarówką podjeżdżać - nikt by się nie zainteresował
Poza tym pojawiła się klika świeżo rozmnożonych -> damy grzały tyłki na ławeczce, a pociechy darły się pod oknami ile wlezie (studnia akustyczna - było słychać tak, jakby cała wataha tkwiła na moim balkonie)
ponad to każda pociecha musiała posiadać pojazd na kółkach plastikowych [rowerki i inne takie] i zasuwać tym po kostce
na wszelkie uwagi padały komentarze, że nienawidzę dzieci i życzenia, żebym nigdy się nie dorobiła potomstwa

może by tak truteczkę jakąś? albo kotka chociaż? kolce też podobno niezłe
uśmiałam się z tych opowieści sąsiedzkich, jak z serialu
ale faktycznie to może być wszystko uciążliwe, no i jak jest szeroka gama mieszkańców to może karteczki są lepsze niż osobiste konfrontacje

chociaż ja wolę, żeby mi sąsiadka wprost powiedziała co jej przeszkadza (np głośna muzyka) albo intensywny zapach lakieru do podłogi, niż żeby od razu wzywała na mnie straż miejską. Są rzeczy, które mogę zmienić, jesli komuś się nie podobają - jesli mam możliwość zrobienia ich inaczej - ale bardzo nie lubię tych, co od razu policję nasyłają.
Ale wiem, że z sąsiadami bywa róznie... ja trafiłam chyba na całkiem niezłych dużo zawdzięczam też swojej wytrwałości i rozmowom, i jak na mnie ciągle narzekali (remont) to chodziłam rozmawiać i jakoś nas to zblizyło do siebie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko puderek NARSa kupowalam na Asosie, terwz juz nie wysylaja do PL ale mozna trafic na ebayu, czsami na Allegro.

taki mam:

http://www.narscosmetics.co.uk/color...ed-powder.html

w kolorze Eden, ktory jest jasny i zolty ale bez odcienia pomaranczu, ktorego sie balam bo czytalam takie opinie na MUA.
dziekuję pooglądam sobie w necie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:00   #1935
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
allllle rzucił ... się podjarałam jak te gołębie na owsiankę

Ilios, te minerały normalnych firm kosmetycznych to jakoś nie przemawiają do mnie Z drugiej strony to jeśli to czyste minerały to nie ma się czego bać bo to się nie powinno purchawić
nie no, ja tak tylko sobie rzucilam, sama wiesz, ze splukalam sie pandorowo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:01   #1936
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
nie no, ja tak tylko sobie rzucilam, sama wiesz, ze splukalam sie pandorowo
wiem. i widziałam też torebkęz parfois
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:16   #1937
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dzięki Wzięłam gryza a resztę zostawiam dla pozostałych Truskawek.

Irsin, pytanie "mamowe": a prawdziwego pączka mogę zjeść jak karmię piersią?

Z kremu Juvena pod oczy rezygnuję, tzn. nie zapłacę Zenusiowi

ja zjadlam i nic mi sie nie dzieje i malej ez, jadlam juz wczesniej.
Mysle, ze od jednego paczusia nic sie nie stanie

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Łeb mi pęka.
TZ wlasnie leci na rozmowe o prace do Niemiec.

No to się namieszkalam we Wrocławiu
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:19   #1938
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

Łeb mi pęka.
TZ wlasnie leci na rozmowe o prace do Niemiec.

No to się namieszkalam we Wrocławiu
a gdzie, daleko? Ja bym się chętnie przeprowadziła do Berlina
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:22   #1939
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja zjadlam i nic mi sie nie dzieje i malej ez, jadlam juz wczesniej.
Mysle, ze od jednego paczusia nic sie nie stanie

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Łeb mi pęka.
TZ wlasnie leci na rozmowe o prace do Niemiec.

No to się namieszkalam we Wrocławiu
A Ty mowisz po niemiecku? Masz ochote sie tam wyprowadzac? Ja niemieckiego jezyka zniesc nie moge.
------------------------------------------------------------------------

Mnie zaraz tu szlag trafi. Od wczoraj nie moge praktycznie chodzic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 13:30   #1940
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a co się stało
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:35   #1941
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a co się stało
Pisalam kiedys, ze natura wyposazyla mnie w dwie wewnetrzne kostki na stopie. Niestety ta dodatkowa czasami boli. Mialam nawet kiedys zastrzyki sterydowe, aby tylko pomoglo (notabene nigdy wiecej). Powiedziano mi, ze skoro nic nie pomaga to kostke trzeba uciac. Bardzo sceptycznie odnosze sie do ucinania czegokolwiek z mojego ciala. Chodzilam wiec dalej z ta kostka. Od czasu do czasu poboli i jakos to znosze.
Od wczoraj jednak zdycham z bolu, gdy stoje. Po mieszkaniu kustykam wiszac na facecie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:42   #1942
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25486818]Pisalam kiedys, ze natura wyposazyla mnie w dwie wewnetrzne kostki na stopie. Niestety ta dodatkowa czasami boli. Mialam nawet kiedys zastrzyki sterydowe, aby tylko pomoglo (notabene nigdy wiecej). Powiedziano mi, ze skoro nic nie pomaga to kostke trzeba uciac. Bardzo sceptycznie odnosze sie do ucinania czegokolwiek z mojego ciala. Chodzilam wiec dalej z ta kostka. Od czasu do czasu poboli i jakos to znosze.
Od wczoraj jednak zdycham z bolu, gdy stoje. Po mieszkaniu kustykam wiszac na facecie.[/QUOTE]
bidulka
wszyscy lekarze proponują operację?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:55   #1943
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
bidulka
wszyscy lekarze proponują operację?
Teorie o cieciu juz slyszalam.
Do tego musze isc na zabieg bo mam zerwane wiezadlo w prawym kciuku od prawie dwoch lat (siatkowka na uczelni ).
Uznalam jednak, ze poki nie umieram, to nie ma sie co spieszyc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:37   #1944
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

James, co Ty taka pechowa, biedaku...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:41   #1945
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
James, co Ty taka pechowa, biedaku...
A ja od dziecka lamalam sobie rece. Da sie przywyknac. Ogolnie to dosc wypadkowa jestem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:43   #1946
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

melduje, że dotarł do mnie rózyk MACa z tru sheertone blush kolor peachykeen, fotka na pyszczku i w porównaniu z orchid rose chanel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110303222.jpg (37,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110303223.jpg (39,8 KB, 28 załadowań)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:51   #1947
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
melduje, że dotarł do mnie rózyk MACa z tru sheertone blush kolor peachykeen, fotka na pyszczku i w porównaniu z orchid rose chanel
Masz ladny nos.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 17:15   #1948
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25491018]A ja od dziecka lamalam sobie rece. Da sie przywyknac. Ogolnie to dosc wypadkowa jestem.[/QUOTE]

to samo ja, pierwszy raz zlamalam majac 6 lat- z przemieszczeniem, a pozniej to prawie co rok.
Od liceum przerzucilam sie na nogi i mialam 3 razy w gipsie.

Nie znam niemieckiego, ale moja siostra tam mieszka.(we Frankfurcie)
Zastanawiam sie czy nie najlepszym wyjsciem bedzie jak TZ sam pojedzie na razie.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 17:18   #1949
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a ja nic nie mialam zlamanego chociaz na pewno byla ku temu okazja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 17:25   #1950
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
to samo ja, pierwszy raz zlamalam majac 6 lat- z przemieszczeniem, a pozniej to prawie co rok.
Od liceum przerzucilam sie na nogi i mialam 3 razy w gipsie.
Ja pierwszy raz zlamalam reke rowniez majac 6 lat. W sumie jej nie zlamalam. Pekla kosc. Co najciekawsze nawet mnie nie bolala. Bylo to na komunii kuzyna (znudzona impreza wybralam sie na trzepak ). Byl tam chirurg i powiedzial, ze jest okej. Tydzien pozniej reka mnie zaczela bolec. Okazalo sie, ze w tydzien pekniecie sie troche zroslo. Zroslo sie zle i boli. Musialam zostac w szpitalu na noc, bo trzeba mi bylo reke lamac.

Drugi raz zlamalam na 3 dni przed swoja komunia . Tym razem spadlam z hustawki. Pamietam, ze walnelam sie tez w glowe. Mialam megalimo na czole. Zeby je zaslonic zrobili mi grzywke . Do dzis mam traume jesli chodzi o grzywki.


Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Nie znam niemieckiego, ale moja siostra tam mieszka.(we Frankfurcie)
Zastanawiam sie czy nie najlepszym wyjsciem bedzie jak TZ sam pojedzie na razie.
A jestescie z TZtem malzenstwem, jesli moge zapytac? Planujesz w jakims konkretnym czasie wrocic do pracy?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-03-03 o 17:27
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.