Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 12:04   #541
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

no to mam mani z trzema Bourjois, różowo-fioletowy gradient i kontrastowe trójkąty:
Przepiękne
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 12:09   #542
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Anula - genialne to mani bardzo mi sie podoba dobdor kolorow do gradientu
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 12:10   #543
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow

dlatego się nie maluję w niedzielę się muszę pomalować, bo znając życie wypryszczy mnie razy milion, a muszę jak człowiek wyglądać





oby szybko doszły do siebie



dajcie mi deszcz chociaż trochę ochłody, bo ledwo wstałam z łóżka to mnie zlał pot, uderzyło mnie gorąco i mam wrażenie, że zaraz zejdę z tego świata

Ja mam cala brode wysypana , nie mam pojecia od czego
Ja tez latem unikam makijazu, po 2 godzinach w taki upal i tak nie wyglada on juz dobrze, poza tym wiekszosc osob chodzi bez wiec nie ma spiny

My lezymy plackiem i jie wykonuje,y gwaltownych ruchów. Nadrabiamy zaleglosci w horrorach

Anula bardzo fajne cieniowanie)

Ja chyba jakimś lakierem do frencha się maźne. Nie wzielam bazy a boje sie przebarwień na płytce( które już mam bo ostatnio walnęłam zielony bez bazy )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 12:48   #544
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam teraz takie jajka z czubem za tydz już powinno być ładnie będą wakacje z migdałami, pewnie i tak wroce do kwadratow znajac zycie ale chociaż poeksperymentuje

oj tam, czasami warto poeksperymentować... ja taki eksperyment sobie zrobiłam i od października nie miałam kwadratów


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam cala brode wysypana , nie mam pojecia od czego
Ja tez latem unikam makijazu, po 2 godzinach w taki upal i tak nie wyglada on juz dobrze, poza tym wiekszosc osob chodzi bez wiec nie ma spiny

My lezymy plackiem i jie wykonuje,y gwaltownych ruchów. Nadrabiamy zaleglosci w horrorach

mnie teraz czeka wysyp przed @, mam nadzieję, że nie będę mieć w niedzielę zmasakrowanej twarzy, bo na bank będą robione zdjęcia i jak będę miała przepiękne czerwone gule, których nijak nie przykryję korektorem to padnę

u mnie się ochłodziło, od Warszawy idą chmury, pada drobny deszcz, wieje <3 chyba z tej okazji sobie jakiś serial odpalę


to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 13:10   #545
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you
Podoba mi się
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 13:23   #546
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

dokładnie, od razu po pomalowaniu tego nie czułam, bo jak zwykle malowałam po nocy, w świetle lampki mi się wydał okej, z fleszem też, ale w dzień już

o matko, cudowne pięknie to połączyłaś
no tak, lampka w nocy znacznie zmienia kolor

łiii dziękuję!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51991227]Przepiękne [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Anula - genialne to mani bardzo mi sie podoba dobdor kolorow do gradientu
dzięki wielkie
kolory fajnie do siebie pasują i oba mają wspólną cechę - aparat je ociepla w stronę czerwoności/maliny, no ale coś tam podratowałam, żeby wyglądały bardziej realistycznie

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Anula bardzo fajne cieniowanie)
dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie się ochłodziło, od Warszawy idą chmury, pada drobny deszcz, wieje <3 chyba z tej okazji sobie jakiś serial odpalę


to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you
u mnie upał, właśnie się trochę posmażyłam na słońcu ale wieje mocno, więc może i do nas dotrze zmiana...

haha piątka moje nieaktualne, Twoje pewnie też?
powiem Ci, że super pomysł z teksturowym triangle, no i dobór kolorów też mi się podoba niby nude, a z pazurem
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 13:53   #547
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51992095]Podoba mi się [/QUOTE]


cieszę się!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
u mnie upał, właśnie się trochę posmażyłam na słońcu ale wieje mocno, więc może i do nas dotrze zmiana...

haha piątka moje nieaktualne, Twoje pewnie też?
powiem Ci, że super pomysł z teksturowym triangle, no i dobór kolorów też mi się podoba niby nude, a z pazurem

ja wczoraj próbowałam się smażyć, ale było zbyt gorąco i nie dałam rady leżeć

no pewnie, że nieaktualne, teraz noszę neona i już myślę czym teraz zmalować... i co zapodać na niedzielę (tylko pedi mam pewne )
dziękuję! cieszę się, że tak się podoba
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 14:20   #548
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja wczoraj próbowałam się smażyć, ale było zbyt gorąco i nie dałam rady leżeć

no pewnie, że nieaktualne, teraz noszę neona i już myślę czym teraz zmalować... i co zapodać na niedzielę (tylko pedi mam pewne )
dziękuję! cieszę się, że tak się podoba
no wczoraj cały dzień w cieniu na kocu tylko nogi wystawiłam na jakiś czas

haha no to telepatii ciąg dalszy też potem miałam neonowe, które dziś muszę zmyć i myślę co by tu, ale jakoś mi się nawet nie chce
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 14:43   #549
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Po kilku dniach przerwy witam się. Poczytałam, mani widziałam - ładne wszystkie
Mam nowe cudeńka, ale jeszcze nie zrobiłam foto
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 14:55   #550
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też mi się podoba na początku mi dziwnie, bo to takie rzadkie (w porównaniu do rycyny ) i dawałabym tego duużo, a nie ma potzreby
a skórek szkoda, ale co zrobisz, możesz tylko się starać zminimalizować to
No właśnie przy pierwszym użyciu jak cisnęłam to po kciuku spłynęło Bo wcześniej olejku normalnego używałam.
No szkoda szkoda, dumam nad utwardzeniem czymś paznokci, gdyż zaczynają odrastać i pewnie przy wzroście o kolejne 2mm pójdą wszystkie od tych klipsów

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oby szybko doszły do siebie
dajcie mi deszcz chociaż trochę ochłody, bo ledwo wstałam z łóżka to mnie zlał pot, uderzyło mnie gorąco i mam wrażenie, że zaraz zejdę z tego świata
Oby
Ja chciałam się potaplać dziś w basenie w końcu pierwszy raz od tygodnia jestem wolna w domu to nie musi się chmurzyć Zatem koło wieczora pewnie u mnie popada

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Hahah my boegamy razem czesto ale ja niestety zwykle" robie" tyly i jestem ze 100 metrów z tyłu Mniej tez moge przebiec
Ja nie mogę się zmotywować no i ogólnie chciałabym zrzucić mała oponkę z brzucha no ale jak zaczęłam ćwiczyć leciało wszystko inne poza nią a z reszty to już nie ma czego zrzucać
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 14:56   #551
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w pierwszym wolałabym bez kropek, ale i tak fajnie, a waah urywa
ja ściągnęłam kropki po Viv, co prawda jej były na fakerach, ale ja walnęłam na kciukach dziękuję Anulka

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Wybacz

obiektywnie duzo, ale swojego chłopa i tak nigdy jie przegonie toczy,y tu taka mala walke
Skakanka jest super. Dawno nie skakalam, a jako dziewczynka mialam kompleks bo nigdy nie potrafilam skakac tak szybko jak kolezanki
w porządku

rozumiem, ale może kiedyś uda Ci się go przegonić, trzymam kciuki
ja skaczę, by sobie kondycję dobrą wyrobić, a przede by wszystkim wyszczuplić dupę :P ostanio przybyło mi kilka cm, a nie może tak być

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Chyba jednak nie dla mnie takie kontrasty.. Może gdyby ten koral jeszcze gdzieś się powtórzył w mani
spoko misię podobają takie - kciuk, wskazówka i faker na jeden delikatny kolor, serdeczny jakiś brokat, a ostatni w tonacji, ale intensywny

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51990010]Pierwsze mani cudo a WaH urywa wszystko [/QUOTE]

bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dawno tak szybko nie uciekałam

dlatego się nie maluję w niedzielę się muszę pomalować, bo znając życie wypryszczy mnie razy milion, a muszę jak człowiek wyglądać
haha xD

a ja muszę tzn jak wychodzę gdzieś, ale oczywiście nie nakładam pełnej tapety
a zrobiła zamówienie już na specyfiki do twarzy?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to mam mani z trzema Bourjois, różowo-fioletowy gradient i kontrastowe trójkąty:
ale ekstra mani pokazujesz

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you
tuning zayebiaszczy
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 16:52   #552
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no wczoraj cały dzień w cieniu na kocu tylko nogi wystawiłam na jakiś czas

haha no to telepatii ciąg dalszy też potem miałam neonowe, które dziś muszę zmyć i myślę co by tu, ale jakoś mi się nawet nie chce

próbowałam same nogi wystawiać, za bardzo parzyło

mój neon się coś dziwnie zachowuje... mam wrażenie, że z dnia na dzień mu bąbelków przybywa nie wiem czym później zmalować, odechciewa mi się robić mani w taki upał, lakier zastyga na pędzelku, bąbluje..


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a zrobiła zamówienie już na specyfiki do twarzy?


tuning zayebiaszczy

jeszcze nie ale jak będę już po imprezie to zamawiam Chinki i klikam zamówienie na Zrób Sobie Krem będę mieć piękne mani, piękną twarz i pusty portfel


dziękuuję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 17:22   #553
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to moje bobiszcze pierwsze to jakiś czas temu robione, inspirowałam się mani Viv a Wild at Heart CC wczoraj zmalowałam
Pierwsze bobiszcze fajne. Tylko ten maluch mnie zdziwił.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja według mnie jestem latem..( według mnie)
O , to jeśli czytasz po rosyjsku , to mam taki calkiem fajny artykulik czytalam ubieglej nocy( bo spac nie moge)
http://strana.ru/journal/625031
Ogolnie polecam szukac w rusonecie informacji, maja tego mase
Mi się wydaje że możesz być też zakamuflowaną wiosną. Ale widziałam Twe oblicze przez chwilę dosłownie, więc tak tylko domniemywam.
Dziękuję bardzo.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nooo wiesz co, ja nie pozwalam na takie wybryki! a wiesz, że moje połączenie też było mega proste, a że tak powiem chyba się spodobało sądząc po poplularności wg statystyk

a możliwe, coś podobny typ chyba, można w Rossie butelkowo sprawdzić
Zmiana planów - jednak będą foty. I zastanawiam się czy sprawdziłiby się te naklejki na jasnej szarości.

Tylko że w moim R ciągle te burżuje są rozgrabione.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kto został dziś bohaterem i przebiegł 25 km za swoim chłopem .. Który przebiegl 28 i poszedl plywac...

Będzie rozwód
Chyba nigdy nie bede w takiej formie jak on mimo ze jestem młodsza normalnie ruska agentira uranem pędzona
On ma lepszą kondycję, za to Ty jesteś piękna i młoda. No i wiadomo kto wygrał.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Buteleczki tego La Lacque są po prostu urocze.
Hahah, kupiłam jedną sztukę głównie dlatego że buteleczka fajna...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to mam mani z trzema Bourjois, różowo-fioletowy gradient i kontrastowe trójkąty:
Jaki idealny gradient!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you
Tak jak Ania powiedziała - nude z pazurem, super połączenie.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
No szkoda szkoda, dumam nad utwardzeniem czymś paznokci, gdyż zaczynają odrastać i pewnie przy wzroście o kolejne 2mm pójdą wszystkie od tych klipsów
Może Hard?

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przykro mi, ale Mgiełka na pewno nie jest głęboką jesienią, nie jest aż tak intensywna

no dobra, wyrównałam jako tako po japońsku, ale nie podoba mi się, źle się w tym kształcie czuję, jak nie moje dłonie, jak nie moje paznokcie mam za szeroką płytkę chyba do okrąglasów
Bardzo możliwe, to była taka pierwsza myśl - zerknęłam na zdjęcie i nie zastanawiałam się jakoś głębiej nad tym, a analiza może wymagać sporo czasu.

Wg mnie nie ma tragedii. Kwadraty ładniej wyglądały, ale takie okrągłe jako przejściowy kształt też ok - na pewno lepsze niż kwadraty z połamanymi bokami.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja póki co to mam chyba dwa swoje ulubione nudziaki - Eveline MiniMax 929, skusiłam się przez Hanę i Miss Sporty, KLIK nie wiem czy ma jakiś numerek, ale wpadł mi w łapki w Rossmannie i okazał się być super :
Jeszcze go nie użyłam (wstyd ), a już mam w planach zapasową flaszkę.



Nos mi się zagoił, to znowu coś gardło zaczyna pobolewać. Jak nie urok to sraczka.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:13   #554
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Meeow czy to jest tuning tego nudziaka o którym mowilas ze taki nie ulubiony? super wyglada))

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


Ja nie mogę się zmotywować no i ogólnie chciałabym zrzucić mała oponkę z brzucha no ale jak zaczęłam ćwiczyć leciało wszystko inne poza nią a z reszty to już nie ma czego zrzucać
Polecam pilates. Opinka pojdzie precz!)

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Pierwsze bobiszcze fajne. Tylko ten maluch mnie zdziwił.


Mi się wydaje że możesz być też zakamuflowaną wiosną. Ale widziałam Twe oblicze przez chwilę dosłownie, więc tak tylko domniemywam.
Dziękuję bardzo ;**

On ma lepszą kondycję, za to Ty jesteś piękna i młoda. No i wiadomo kto wygrał.

Bardzo możliwe, to była taka pierwsza myśl - zerknęłam na zdjęcie i nie zastanawiałam się jakoś głębiej nad tym, a analiza może wymagać sporo czasu.
hahahahah dzięki , dobre jak powie mi raz jeszcze ze kondycja mi spadla , powiem mu " ale ja jestem piękna i młoda a Ty idz do fryzjera"

Wiesz co ja chyba jestem dość pomieszana , bo z jednej strony mam bardzo żółta karnacje, opalam sie na złoto. I mam cieple wlosy a z drugiej mam bardzo zimny niebieski kolor oczu i ogólnie wyglądam dobrze gł w bardzo zimnych kolorach, na ustach np wręcz sinych, fioletach , zimnych różach , jesli w czerwieniach do w bordo raczej ... Trudno mi się określic ale mniej więcej wiem co mi pasuje

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

[QUOTE=Hanan26;51993353]ja ściągnęłam kropki po Viv, co prawda jej były na fakerach, ale ja walnęłam na kciukach dziękuję Anulka



w porządku

rozumiem, ale może kiedyś uda Ci się go przegonić, trzymam kciuki
ja skaczę, by sobie kondycję dobrą wyrobić, a przede by wszystkim wyszczuplić dupę :P ostanio przybyło mi kilka cm, a nie może tak być /QUOTE]
Cos o pupie wiem bo mam taka no.... Mocno latynoską nazwijmy to ładnie. Tj ide ja dlugo nic a potem wchodza posladki... Mysle ze powinnam naumiec sie zamykac nimi drzwi
Mi niestety juz tak zostanie.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Po kilku dniach przerwy witam się. Poczytałam, mani widziałam - ładne wszystkie
Mam nowe cudeńka, ale jeszcze nie zrobiłam foto
Cześć
Oooo!!!! Coś upolowała?)

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość




mnie teraz czeka wysyp przed @, mam nadzieje że nie będę mieć w niedzielę zmasakrowanej twarzy, bo na bank będą robione zdjęcia i jak będę miała przepiękne czerwone gule, których nijak nie przykryję korektorem to padnę
3 mam kciuki,
Mnie wysypuje bez okazji, nigdy nie wiem kiedy się takiego wysypu spodziewac
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:26   #555
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Cześć
Oooo!!!! Coś upolowała?)


Missylin, Revlon, Claire's i H&M...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:32   #556
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Tak jak Ania powiedziała - nude z pazurem, super połączenie.

Jeszcze go nie użyłam (wstyd ), a już mam w planach zapasową flaszkę.


Nos mi się zagoił, to znowu coś gardło zaczyna pobolewać. Jak nie urok to sraczka.

dziękuję

chyba sobie jeszcze poczeka w stanie dziewiczym


pogrubione - nie kracz


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Meeow czy to jest tuning tego nudziaka o którym mowilas ze taki nie ulubiony? super wyglada))


3 mam kciuki,
Mnie wysypuje bez okazji, nigdy nie wiem kiedy się takiego wysypu spodziewac

tak, to ten sam nudziak, którego pokazałam w sobotę


ja od kiedy przestałam się rzucać na słodycze to raz, że lepiej się czuję, a dwa nie mam takiego niespodziewanego wysypu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:43   #557
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Missylin, Revlon, Claire's i H&M...
Wow to na bogato
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:46   #558
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie mam go, z tego co patrzę po zdjęciach wydaje mi się dość przejrzysty, ale Sweet Dreams też mi się taki wydawał, a pokrył przy dwóch warstwach. Z tym, że w tym jasnym mogą być lekkie smugi, więc ja bym obstawaiała, że 3 warstwy trzeba będzie. Tylko, że on ma tę słynną fioletową poświatę, a Ty chyba jej nie lubisz? te ce pokazywałam z takim shimmerem Ci się nie podobały...
a z ciekawości, Frostinga ile warstw dawałaś?
Boję się tego fioletowego shimmeru trochę (myślałam, że to shimmer, a nie taka perłowata poświata) w sumie, ale czytałam że go nie widać. Boję się, żę zdubluję Frosting z różnicą tylko w fioletowym shimmerze w środku Frosting to minimum 3 warstwy, gdzie niegdzie 4.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to mam mani z trzema Bourjois, różowo-fioletowy gradient i kontrastowe trójkąty:
CUDOWNE
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:49   #559
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję


ja od kiedy przestałam się rzucać na słodycze to raz, że lepiej się czuję, a dwa nie mam takiego niespodziewanego wysypu
to ma ogromny wplyw. Ja jak spbie popuszcze i nawcinam sie fast foodow( bo na nie mam wieksze parcie niz na slodycze) to twarz wysypana, a ja sunę/ tocze się bo jest mi ciężko, czuje się niefajnie... Dlatego jedyna rzecz ktora jem no limit to owoce. Musze się niestety pilnować... Zazdroszcze wysokim dziewczynom i takim ktore nie musza sie przejmowac tym co jedza.

kiedy u nas upaly to 1000 km na polnoc od mła spadł solidny ŚNIEG , http://www.liveleak.com/view?i=95e_1436112069
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 18:53   #560
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Może Hard?
Wiesz co hard mi mięknie i odłazi przy zwykłych lakierach a myślałam np o cienkiej warstwie żelu i zwykłych lakierach zmienianych co tydzień


meeow ja to mam takie słodyczowe napady teraz 2 tygodnie nie ruszałam słodyczy, a tu @ na horyzoncie i od wczoraj ciągnie mnie do czekolady i innych dobroci Chociaż tyle, że nie mam po nich wysypu ale TŻ okrpny wystarczy, że sobie pozwoli na więcej słodyczy czy fast foodów i drugiego dnia go obsypuje.

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2015-07-06 o 18:55
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:56   #561
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Rogu paznokcia już od wielu mies nie naderwalam, ale tez nie nosze b.dlugich paznokci bo u mnie nie wyglada to najlepiej(
Dlaczego nie wygląda najlepiej? Jeżeli można spytać
Nie przepadasz za długimi, czy coś rośnie nie tak?

Pytam typowo umoralniająco , bo jestem przekonana że długie paznokcie (tylko oczywiście odpowiednio ogarnięte) wyglądają zawsze ok Mam na myśli długie - nie zbyt długie


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

no to mam mani z trzema Bourjois, różowo-fioletowy gradient i kontrastowe trójkąty:

łaaaaał - genialne!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you
Fajne połączenie!
Nie znoszę teksturowych/piaskowych lakierów ale w takim połączeniu mam ochotę sprobować!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

mój neon się coś dziwnie zachowuje... mam wrażenie, że z dnia na dzień mu bąbelków przybywa nie wiem czym później zmalować, odechciewa mi się robić mani w taki upał, lakier zastyga na pędzelku, bąbluje..
Właśnie dzisiaj mi przemknęło przez głowę czy taki upał ma wpływ na zachowanie się lakieru podczas robienia mani.
Dzisiaj też malowałam i lakier z którym wcześniej nie miałam problemów wybitnie nie chciał współpracować....
Też kremowy neonek
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 18:56   #562
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to i ode mnie tuning leci... jakaś telepatia mnie z Anulą połączyła, bo też mam... trójkąty
ponownie Rimmel - Let's Get Nude i piach z Miss Sporty Crush on you
Faktycznie się zmówiłyście Bardzo interesująco to wyszło!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:16   #563
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Moje bezkształtne( jeszcze) kulaski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (168,4 KB, 64 załadowań)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 19:19   #564
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Dlaczego nie wygląda najlepiej? Jeżeli można spytać
Nie przepadasz za długimi, czy coś rośnie nie tak?

Pytam typowo umoralniająco , bo jestem przekonana że długie paznokcie (tylko oczywiście odpowiednio ogarnięte) wyglądają zawsze ok Mam na myśli długie - nie zbyt dlugie



Fajne połączenie!
Nie znoszę teksturowych/piaskowych lakierów ale w takim połączeniu mam ochotę sprobować!


Mi sie podobaja teksturowe ale zawsze na kims

Wiesz co ja mam strasznie wąskie dwa ostatnie pazury i jak one sa za dlugie to dziwnie to wyglada.... Jak zapuszcze to wrzuce foto, zrozumiesz ja zwykle nosze takie blisko skory pazurki, teraz chyba zapuszcze.... Wakacje
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 20:18   #565
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Missylin, Revlon, Claire's i H&M...
Co masz ciekawego z Claires? Bo bylam i nic poza jednym neonem mnie nie porwalo, ale wstrzymalam sie jeszcze z zakupem.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 20:24   #566
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj mi przemknęło przez głowę czy taki upał ma wpływ na zachowanie się lakieru podczas robienia mani.
Dzisiaj też malowałam i lakier z którym wcześniej nie miałam problemów wybitnie nie chciał współpracować....
Też kremowy neonek
Mi w piątek Poshe tak zeżarł i zbąblował pudrowego Rimela z serii Rita Ora jak nigdy tak właśnie dumałam czy to przez upał? No normalnie z 1,5mm mi z każdej końcówki zjechał
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 20:30   #567
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mi w piątek Poshe tak zeżarł i zbąblował pudrowego Rimela z serii Rita Ora jak nigdy tak właśnie dumałam czy to przez upał? No normalnie z 1,5mm mi z każdej końcówki zjechał
Dobrze wiedziec - na wszelki wypadek nie bede uzywac w taki upał kurczacych się żelków na ostatnią chwilę pod wysuszacze

Właśnie moze to ta temperatura ma wpływ. 25 to jeszcze dużej roznicy nie ma, ale 30-35 może juz konstystencję zmienia...
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 20:35   #568
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Moje bezkształtne( jeszcze) kulaski

wcale nie takie bezkształtne ładne są

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Co masz ciekawego z Claires? Bo bylam i nic poza jednym neonem mnie nie porwalo, ale wstrzymalam sie jeszcze z zakupem.

no właśnie neona wzięłam - zielony, ale nazwy nie pamiętam. Napiszę, jak będę w domu.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mi w piątek Poshe tak zeżarł i zbąblował pudrowego Rimela z serii Rita Ora jak nigdy tak właśnie dumałam czy to przez upał? No normalnie z 1,5mm mi z każdej końcówki zjechał

tak, to przez temp :/ ja też mam bąble, jak kratery :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 20:52   #569
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
wcale nie takie bezkształtne ładne są

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------




no właśnie neona wzięłam - zielony, ale nazwy nie pamiętam. Napiszę, jak będę w domu.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------




tak, to przez temp :/ ja też mam bąble, jak kratery :/
A to ja zwrocilam uwage na koralowego neona, bo właśnie o takim myslalam w ciagu dnia, ze nie mam, a mogłabym miec
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 21:08   #570
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry
Dzisiaj, po nocnej burzy, troche lepiej temperaturowo ale za to wytłukło mi werbenę i spaliło wierzby
To na początek wrzutka - Fiji, ciężki ale cudny. Ja mam tą amerykańską wersję ( kupowałam razem z jabłuszkiem) o większej pojemności 15ml i z cieniutkim pędzelkiem. Młodej malowałam nim pazurki na wyjazd, wytrzymał tydzień moczenia w basenach i morzu więc szacun








Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to moje bobiszcze pierwsze to jakiś czas temu robione, inspirowałam się mani Viv a Wild at Heart CC wczoraj zmalowałam
Widać, że króciaczki ale śliczne i równiutkie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Jutro w końcu wolne (to nic, że banan świąteczny ale tańczy :d ) może pogoda dopisze to wystawie me zwłoki na słońce gdyż przez cały ten tydzień byłam zabiegana. No i muszę ogarnąć paznokcie zaokrąlić je trochę bardziej gdyż ciut podrosły i znów jakiś jasny róż, mam już dość tego koloru na paznokciach
Odpoczywaj i maluj

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
U mnie podobnie z upałem - chodze szczęśliwa, wszyscy zdychają - przy 25 stopniach dopiero mi "akurat" Przy 35 mogę komfortowo nosić krótkie rękawki i nogawki i nie jest mi chłodno czasami
Uprzedzam pytania - z moim krążeniem wszystko w porządku

Co do Fiji - nakładanie dobija mnie za każdym razem
Ja tez bardzo lubię, we Włoszech siedziałam w basenie, w pełnym słońcu,w południe, na ,,dętce od traktora", w kapelutku i czytałam i mi było wreszcie dobrze ale wczoraj to jakiś dramat, nie było czym oddychać, powietrze stało Latała do garażu na dymka bo tam 16 stopni Śialiśmy się z Małżonem, że trzeba tam imprezę zrobić
ja potrafię przy +30 mieć zimne ręce i stopy
Strasznie ciężki w obsłudze ale warto się pomęczyć

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tak, tak, nie pisałam w sensie negowania tego, raczej takiej małej "zazdrości", że umiesz to dostrzec bo ja nie za bardzo potrafię wyczuć, który składnik pielęgnacji mi służy, a który nie :/ raczej już tak całościowo i długofalowo...
fajnie jak służy, oby tak dalej
Co do herbatki, wydaje mi się, że dawno temu gdzieś coś czytałam, że ktoś pił i działała, więc nie wiem jak z tym stężeniem, może to kwestia indywidualna po prostu.. A słońce to nie wiem, na razie się nie zagłębiałam w temat, bo póki co wolę chyba nie kombinować za bardzo
Nie mi też nie chodziło o to , że negujesz bo faktycznie to trochę dziwne, wszędzie czytasz, żeby długo używać, żeby móc ocenić a ja o tak tyle, że masakrowałam sie latami róznymi specyfikami i teraz widzę co mi pomaga a co nie. Mam tak samo z kremami pod oczy. W szufladzie zalega pisiąt różnych i żaden nie jest tym jedynym. Jak trafię na swój to będe wiedziała

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kto został dziś bohaterem i przebiegł 25 km za swoim chłopem .. Który przebiegl 28 i poszedl plywac...

Będzie rozwód
Chyba nigdy nie bede w takiej formie jak on mimo ze jestem młodsza normalnie ruska agentira uranem pędzona
Szacun



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mówiłaś mówiłaś, ale ja wcale nie zaprzeczałam!
ale pomijając już to, że kryje po jednej warstwie (bo mam kilka innych lakierów jednowarstwowców) to zaskakujące jest to nasycenie koloru
I to, że nie brudzi skórek przy tym nasyceniu

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Agaszak tropiki

Fijjii jest superos , ale u mnie robi smugi? Tzn ja nim robie smugi.la mnie wszystkie buteleczki sa urocze i krzycza " mamo chce do domu"!
Masakra
U mnie też ale powiem, że na zywo nie jest tak źle, top go ładnie ,,rozpuścił" i wypoziomował


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

hehe ja go nie mam kusił mnie nieraz, ale z tego co wiem wersji jest kilka i sama nie wiem, którą bym chciała, no a mam już troszkę róży takich nie zdublował Ci się z niczym? a co do trudności, pewnie jeszcze upał pogarsza sprawę :/
Nie będe już kupować żadnych Essiaków w drogeriach, będe zamawiać w necie i tylko ta amerykańską wersję

Robiłam podejście w dzień ale sie nie dało, lakier gluciał na pędzelku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150706_07_37_49_Pro.jpg (74,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150706_07_38_07_Pro.jpg (71,0 KB, 25 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-07-06 o 21:10
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.