Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-30, 14:17   #1981
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nikt nie ma zapisanego aktualnego kodu na 10% do D.? Błagam
Spróbuj 112stpl

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Są jakieś kody na prezenty oprócz TEA od 99?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 14:26   #1982
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Owies sieje się w doniczkę i kotłek sobie go skubie
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zwykły owies w doniczkę się sieje i koty pożerają to czy tego chcemy czy nie
O, to nawet nie wiedziałam. Muszę się rozejrzeć. Może koteł będzie zadowolony

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Napisałam do michaliny , dam znać
Dziewczyny, rozsyłam PW z instruktażem co dalej
Tak jest Malinum, dla Ciebie wszystko!

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

kolejna tabelka
musze wypić jeszcze z jedna kawę żeby ogarnąć instrukcję, i jakby co to arkusze mi w googlarce nie latają, bo nie mam tam konta i mnie wywala
nie da się jakoś prościej tego zrobić jak w normalnych rozbiórkach - koszt wysyłki eko, prio i nr konta do przelewu ?
A dla mnie akurat te tabelki są bardzo proste - wszystko rozumiem

XminorXlosX jest wielka!!!
Podziwiam Cię, że tak wszystko szybko i sprawnie ogarnęłaś klask i:

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Dziewczyny, mam takie pytanie do doświadczonych pudernic Lepiej się nakłada z takiego małego opakowania (w które zostanie przesypany) czy takiego dużego? Bo się zastanawiam, czy domawiać pudełeczko. Doradźcie, proszę
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 14:33   #1983
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Miśka

Masz rozpiskę w pw z kosztami
koperta bąbelkowa 3zł, polecony eko 7,5 /prio 8,30 (wydaje mi się, że wejdzie w gabaryt B i tak by wyszło z cennika Poczty P.), jak chcesz inny sposób wysyłki to napisz

Jak chcesz opakowanie z kolorówki (link podany) to napisz ile, cena za 1 to maksymalnie 4,41 (zależy ile w sumie ich będę musiała zamówić ) tylko jakbyś mogła, to na maila i razem z danymi do wysyłki , żebym sobie mogła rozpisać listę powoli

Numer konta i kwotę razem z pośrednimi (ile za puder, opakowania, wysyłkę) podam jak ściągną mi z konta (jeszcze nie znam oficjalnego kursu) i dostanę przesyłki (żeby wiedzieć, czy nie wyszły jakieś braki)

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
XminorXlosX jest wielka!!!
Podziwiam Cię, że tak wszystko szybko i sprawnie ogarnęłaś klask i:

[/COLOR]Dziewczyny, mam takie pytanie do doświadczonych pudernic Lepiej się nakłada z takiego małego opakowania (w które zostanie przesypany) czy takiego dużego? Bo się zastanawiam, czy domawiać pudełeczko. Doradźcie, proszę


A wiecie, czy te pudełeczka z kolorówki są zmykane? Tzn przekręcane, żeby se nie wysypywało w opakowaniu, czy mam to jakoś pozaklejać?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 14:51   #1984
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Dziewczyny mam pytanie, może któraś z Was będzie znała odpowiedz bo pytała. Czy Black Opium EDT to nowe jest wersja limitowana, czy wchodzi na dłużej? Zastanawiam się czy klikać bo mi się podoba, ale wolałabym przy następnej wypłacie.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:05   #1985
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Pozdrawiam z dzialeczki od rana robota pełna parą efekty powoli widać, ale już padam. . Czekam na TŻ i robimy karkowke na grillu spadam siać trawę miłego popołudnia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:20   #1986
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

A co to za owies? W doniczce to może być? Amyz, napisz więcej, może sprezentuję swojemu.
tak ja kupuję w sklepie "owies wielkanocny"
np ten: http://nasiona.pl/Owies_wielkanocny,2422.html
i wysiewam do doniczki - kiełkuje szybko, podrośnie z 1 tydzień i daję kotu. Potem przez 3-4 tyg rośnie sobie a kot go obgryza gdy już zaczyna wyrastać za dużo to go wymieniam na nowy bo kot nie bardzo taki wyrośnięty chce jeść z jednego opakowania mam 3-4 siewy co dwa tyg wysiewam na przemian do różnych doniczek i dzięki temu kot ma ciągle co skubać. a doniczka mojemu wystarcza taka ok 15-20 cm średnicy

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zwykły owies w doniczkę się sieje i koty pożerają to czy tego chcemy czy nie

ale cud fota

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z dzialeczki od rana robota pełna parą efekty powoli widać, ale już padam. . Czekam na TŻ i robimy karkowke na grillu spadam siać trawę miłego popołudnia
miłego jak już ogarniecie działeczkę to wrzuć jakąś fotkę

ranyyy dziś zdecydowanie nie jest mój dzień rano nie posoliłam ciasta, potem prawie zderzyłam się z jakimś kolesiem na stacjii beznynowej, źle sobie skręciłam zjeżdzajac z autostrady i musiałam kółko robić żeby do domu trafić, mufinki mi wyszły zakalcowate a wieczorem znajomu przychodzą i do tego teraz spaliłam piersi z kaczki ehhhhhh potrzebuję alkoholu - to pomoże
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:20   #1987
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, może któraś z Was będzie znała odpowiedz bo pytała. Czy Black Opium EDT to nowe jest wersja limitowana, czy wchodzi na dłużej? Zastanawiam się czy klikać bo mi się podoba, ale wolałabym przy następnej wypłacie.
Na stałe jest. Kojarzę, że jest teraz nowa limitka Black Opium, ale nie ma jej w PL.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 15:26   #1988
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na stałe jest. Kojarzę, że jest teraz nowa limitka Black Opium, ale nie ma jej w PL.
No właśnie dziwi mnie tylko ze na stronie Sephory pisze edycja limitowana. Czekam do vipow i idę się spytać.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:33   #1989
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
obadałam ofertę miesiąca w D i kusi mnie Tresor i produkty do mycia twarzy z Sensai
Nie ryzykowałabym Sensai, nie wiadomo z jakiej epoki pochodzi .
Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nikt nie ma zapisanego aktualnego kodu na 10% do D.? Błagam
kwiecien10
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 15:57   #1990
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Czy to ktoś od nas?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1462028253877.jpg (71,3 KB, 76 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:13   #1991
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak ja kupuję w sklepie "owies wielkanocny"
np ten: http://nasiona.pl/Owies_wielkanocny,2422.html
i wysiewam do doniczki - kiełkuje szybko, podrośnie z 1 tydzień i daję kotu. Potem przez 3-4 tyg rośnie sobie a kot go obgryza gdy już zaczyna wyrastać za dużo to go wymieniam na nowy bo kot nie bardzo taki wyrośnięty chce jeść z jednego opakowania mam 3-4 siewy co dwa tyg wysiewam na przemian do różnych doniczek i dzięki temu kot ma ciągle co skubać. a doniczka mojemu wystarcza taka ok 15-20 cm średnicy

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------




ale cud fota

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



miłego jak już ogarniecie działeczkę to wrzuć jakąś fotkę

ranyyy dziś zdecydowanie nie jest mój dzień rano nie posoliłam ciasta, potem prawie zderzyłam się z jakimś kolesiem na stacjii beznynowej, źle sobie skręciłam zjeżdzajac z autostrady i musiałam kółko robić żeby do domu trafić, mufinki mi wyszły zakalcowate a wieczorem znajomu przychodzą i do tego teraz spaliłam piersi z kaczki ehhhhhh potrzebuję alkoholu - to pomoże
To znak że musisz się napić wrzucę, ale to jeszcze troszkę.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 16:15   #1992
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Tomama, poziomka i inni - gratuluję zamówień

wrzucam moje kwietniowe denko: Te dwa mini produkty z MUFE nie są zdenkowane tylko je wywalam bo uczulają
Super denko

Swoje wrzucę jak wrócę, też zdenkowałam Lip Balma Clarinsa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:15   #1993
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Buu przegapiłam pudry

Ale dziewczyny za tak zorganizowaną akcję
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:19   #1994
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Puściłam jeszcze zamówienie w YR
potrzebowałam filtrów, reszta niepotrzeba, więc bye bye odwyku
To nie mogło trwać wiecznie i tak nikt Ci tu nie podskoczy .

Też wczoraj złożyłam w YR 2 zamówienia z ofert urodzinowych:
Energizujący peeling cukrowy do ciała mandarynka & cytryna & cedr - fantastyczny zapach!
Moment de Bonheur Woda perfumowana 1 PREZENT
Szampon-żel pod prysznic Green 1 PREZENT

SECRETS VANILLE WODA PERF.50ML
BALSAM DO UST MAKADAMIA
RPW SZAMP.OCZYSZCZ,DO WŁOSÓWP
RPW SZAMP.PRZECIW WYP.WŁOSÓW
JDM ZEL KARAMBOLA Z MALEZJI
SEBOVEG. ŻEL-KR.PRZECIW NIEDOS
NIESPODZIANKA ZA 1 GR LINIA 2
NIESPODZIANKA ZA 1 GR LINIA 4.

Zaopatrzyłam rodzinę . Całość za 125 zeta.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-04-30 o 16:35
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:43   #1995
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Zamiast odwykować do ślubu zamówiłam dziś 2 szampony JM i Angel Sucree
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:49   #1996
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Buuuuu, nie załapałam się na puder Ale sądzę, że po wakacjach może zrobiłabym zamówienie podobne jak Wy teraz (najpierw muszę zdenkować co mam i odkuć się z hajsem nieco), to będę informować i zapisywać co i jak Tylko od ilu dolców jest darmowa wysyłka do PL? Od 50?


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A ja Wam muszę polecić cień z catrice, o ten http://lottelovesbeauty.nl/review/ca...eyepowder-pen/ mam akurat lavender mc queen czy jakoś tak i jest pieeekny dokupie jeszcze jeden na pewno ale w innym kolorze
Wczoraj macałam tester tego lawendowego i naprawdę ładny, ale babce na zdjęciach się zrolował nieco No i oczywiście wszystkie te cienie w R. już były wykupione, przynajmniej w łódzkiej Manufakturze

P.S. wrzucam fotkę moich wczorajszych mini zakupów


P.S.2 - Gdyby ktoś miał i chciał kiedyś się pozbyć opakowania pandy po kremiku do rąk z Tonymoly to proszę pamiętać o mnie, chętnie puste opakowanie przygarnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0017.jpg (77,6 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-04-30 o 16:56
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:55   #1997
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Miśka

Masz rozpiskę w pw z kosztami
koperta bąbelkowa 3zł, polecony eko 7,5 /prio 8,30 (wydaje mi się, że wejdzie w gabaryt B i tak by wyszło z cennika Poczty P.), jak chcesz inny sposób wysyłki to napisz

Jak chcesz opakowanie z kolorówki (link podany) to napisz ile, cena za 1 to maksymalnie 4,41 (zależy ile w sumie ich będę musiała zamówić ) tylko jakbyś mogła, to na maila i razem z danymi do wysyłki , żebym sobie mogła rozpisać listę powoli

Numer konta i kwotę razem z pośrednimi (ile za puder, opakowania, wysyłkę) podam jak ściągną mi z konta (jeszcze nie znam oficjalnego kursu) i dostanę przesyłki (żeby wiedzieć, czy nie wyszły jakieś braki)

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------




A wiecie, czy te pudełeczka z kolorówki są zmykane? Tzn przekręcane, żeby se nie wysypywało w opakowaniu, czy mam to jakoś pozaklejać?

piszę tak, bo jestem po nocy, a ja po nocy nieogar jestem konkretny, dam radę, jesteś cudowna
oby puder też był cudowny


wsadziłam krzaczki, ledwo dycham

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, mam takie pytanie do doświadczonych pudernic Lepiej się nakłada z takiego małego opakowania (w które zostanie przesypany) czy takiego dużego? Bo się zastanawiam, czy domawiać pudełeczko. Doradźcie, proszę
większe lepsze, mam małe i pędzel go nie ogarnia
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 16:56   #1998
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Buu przegapiłam pudry

Ale dziewczyny za tak zorganizowaną akcję
Pytałaś o pędzle, h55 wydaje się być ok do kulek Nakladalam dzisiaj i wydaje się być idealnie zbity Tylko jakoś ekspertka nie jestem
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2016-04-30 o 16:57
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:01   #1999
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Pytałaś o pędzle, h55 wydaje się być ok do kulek Nakladalam dzisiaj i wydaje się być idealnie zbity Tylko jakoś ekspertka nie jestem
dzięki wielkie! jeszcze myslę o tym Ecotoolsie z Rossmanna też
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-30, 17:03   #2000
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tak ja kupuję w sklepie "owies wielkanocny"
np ten: http://nasiona.pl/Owies_wielkanocny,2422.html
i wysiewam do doniczki - kiełkuje szybko, podrośnie z 1 tydzień i daję kotu. Potem przez 3-4 tyg rośnie sobie a kot go obgryza gdy już zaczyna wyrastać za dużo to go wymieniam na nowy bo kot nie bardzo taki wyrośnięty chce jeść z jednego opakowania mam 3-4 siewy co dwa tyg wysiewam na przemian do różnych doniczek i dzięki temu kot ma ciągle co skubać. a doniczka mojemu wystarcza taka ok 15-20 cm średnicy

ranyyy dziś zdecydowanie nie jest mój dzień rano nie posoliłam ciasta, potem prawie zderzyłam się z jakimś kolesiem na stacjii beznynowej, źle sobie skręciłam zjeżdzajac z autostrady i musiałam kółko robić żeby do domu trafić, mufinki mi wyszły zakalcowate a wieczorem znajomu przychodzą i do tego teraz spaliłam piersi z kaczki ehhhhhh potrzebuję alkoholu - to pomoże
Dziękuję za informację Poszukam i spróbuję wsadzić
Ja już po winie, wypiłam tylko lampkę, ale jestem jakaś przymulona... Polecam

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Super denko

Swoje wrzucę jak wrócę, też zdenkowałam Lip Balma Clarinsa
I co, warto kupić?
Aniyam, o ile dobrze pamiętam, to kupowałaś ostatnio błyszczyki S. na tej promocji. Wiesz, jak sprawdzić ich datę? Bo ja nie mogę znaleźć na swoich żadnych oznaczeń
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:04   #2001
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Buuuuu, nie załapałam się na puder Ale sądzę, że po wakacjach może zrobiłabym zamówienie podobne jak Wy teraz (najpierw muszę zdenkować co mam i odkuć się z hajsem nieco), to będę informować i zapisywać co i jak Tylko od ilu dolców jest darmowa wysyłka do PL? Od 50?
Daj znać jak coś Też jestem ciekawa tego pudru, a z tego co pamiętam pochodzisz z mojej miejscowości to obyłoby się bez przesyłek
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:10   #2002
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
dzięki wielkie! jeszcze myslę o tym Ecotoolsie z Rossmanna też
Niestety tego nigdy nie miałam
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:12   #2003
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam moje DNO kwietniowe
Myślałam, że będzie trochę lepsze, ale nie narzekam
Nie ma co narzekać ... Denko świetne.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:12   #2004
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Poszukam i spróbuję wsadzić
Ja już po winie, wypiłam tylko lampkę, ale jestem jakaś przymulona... Polecam



I co, warto kupić?
Aniyam, o ile dobrze pamiętam, to kupowałaś ostatnio błyszczyki S. na tej promocji. Wiesz, jak sprawdzić ich datę? Bo ja nie mogę znaleźć na swoich żadnych oznaczeń
Data na pomadkach i błyszczykach z S jest zakodowana na folii, w której są zapakowane

Edit: na opakowaniu też jest Zależy od produktu, ale bardzo łatwo znaleźć te kody.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-30 o 17:31
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:14   #2005
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
dzięki wielkie! jeszcze myslę o tym Ecotoolsie z Rossmanna też
Ja mam oba, ale nie mam kulek

Podsumowanie: przyleci do nas 935g pudru
ja zużywam ok. 20g/rok co dałoby mi zapas na prawie 47lat
__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2016-04-30 o 17:16
XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:14   #2006
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

piszę tak, bo jestem po nocy, a ja po nocy nieogar jestem konkretny, dam radę, jesteś cudowna
oby puder też był cudowny


wsadziłam krzaczki, ledwo dycham

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------


większe lepsze, mam małe i pędzel go nie ogarnia
Jakie krzaczki wsadzalas?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:20   #2007
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Tomama, poziomka i inni - gratuluję zamówień

wrzucam moje kwietniowe denko: Te dwa mini produkty z MUFE nie są zdenkowane tylko je wywalam bo uczulają
zacne denko
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:22   #2008
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Poszukam i spróbuję wsadzić
Ja już po winie, wypiłam tylko lampkę, ale jestem jakaś przymulona... Polecam



I co, warto kupić?
Aniyam, o ile dobrze pamiętam, to kupowałaś ostatnio błyszczyki S. na tej promocji. Wiesz, jak sprawdzić ich datę? Bo ja nie mogę znaleźć na swoich żadnych oznaczeń
Kupowałam dla Izy tą 13, a dla siebie tą nową z gąbeczką i 2 te nowe pomadki balsamy, ale ich jeszcze nie rozpakowałam. Nie mam ich przy sobie, ale jak mi przypomnisz we wtorek to Ci sprawdzę .
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:23   #2009
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

I takie mam ogłoszenie parafialne
Jakby któraś kupowała coś w D. z kodem na Kusmi, a nie miała ochoty na herbatkę, to ja się chętnię na coś wymienię za nią
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-30, 17:27   #2010
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja mam oba, ale nie mam kulek

Podsumowanie: przyleci do nas 935g pudru
ja zużywam ok. 20g/rok co dałoby mi zapas na prawie 47lat
woow
Zdajcie relację z testów
Ja się zgapiłam, cały dzień łaziłam po galerii, a kupiłam tylko baletki i wdzianko
No i przegapiłam akcję puderkową, same straty:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.