Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 16:36   #901
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja zwątpiłam w różne syntetyczne badziewia przerzucam się na naturalne kosmetyki i zdrową diete zamiat kapsułek, tabletek i innych dziadostw A co do tematu wątku to ja również mam problem z nałogowym wyciskaniem wszystkiego co mi wyskoczy i co da się wycisnąć :/ Na myśl o tym, że mam na twarzy ropne białe pryszczole i twarz usianą czarnymi kropeczkami po prostu nie moge się powstrzymać... Ale później gdy widze że moja twarz czerwieni się od zadrapań i strupków oraz czerwonych plam po "zagojonych" krostach, myśle że powinna być bardziej czerwona ze wstydu
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 16:50   #902
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A czy ktoś może doradzić dobrego dermatologa z okolic Pruszkowa (koło Warszawy??
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 18:39   #903
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
raz jest lepiej u mnie raz gorzej ostatnio, zaczęłam się zastanawiac czy to czasem nie tak jak kiedyś od odżywki i szamponu Avonu miałam coś takiego, tez wysyp w okolicy skroni, obecną odżywke własnie wczoraj wyrzuciłam do kosza, więc licze że się troche poprawi
Zycze ci aby przyczyna byla ta odzywka,szybko by cie sie wszystko ladnie zagoiloja tez kiedys jako nastolatka mialam problemy w tych samych miejscach , o ktorych ty piszesz,potem samo przeszlo(szkoda,ze z reszta tak dobrze nie mam).

In_ThE_ShAdOwS-liczymy na ciebie
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 19:26   #904
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

jakoś już sporo czasu udaje mi się powstrzymywac od rozdrapywania, dziubania, wyciskania itp.... ale buzia dalej jakoś bez rewelacji po powrocie z Paryża, mimo iż korzystam tylko z przegotowanej wody, ehhh... zaczynam wątpic czy kiedykolwiek będzie tak pięknie z moją cerą, jak to miało miejsce we Francji albo nim jeszcze w ogóle na mojej buzi pojawił się trądzik...

a tak swoją drogą to mam do Was pytanie... okropnie wkurza mnie moja tłusta cera, nie mogę sobie z nią poradzic peelingi, maseczki, kosmetyki matujące, bibułki, skrobia ziemniaczana i wiele innych - nic nie pomaga... co prawda, 30 min - max. 1 godz. po oczyszczaniu buzia jest całkiem całkiem, ale później znowu się zaczyna błyszczec i cała aż się klei od tłuszczu... wyglądam jak zmora... a do tego te okropne pory... CO ROBIC??!! błagam, pomóżcie...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 21:13   #905
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja do matowania nie znam nic lepszego od skrobi kukurydzianejju
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 22:50   #906
kolczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witajcie Kochane Przyłącze się do Was,jeśli pozwolicie.Co prawda ja mam problem tylko z czółkiem i to nie typowe pryszcze tylko takie małe,upierdliwe krostki.Nie było dnia żebym nie dłubnęła tu i ówdzie,albo nie dotknęłą czoła zupełnie "przez przypadek".Ale od niedzieli się zaparłam i nawet mi to wychodzi,ruszam tylko przy myciu.I mam takie pytanko,d wczoraj czoło mnie swędzi,nie jest ani czerwone (jedynie po myciu),ani nic tam się strasznego nie dzieje-czy to może być od tego że skóra dochodzi do siebie i się goi?Może któraś z Was miała podobne doświadczenia??Pozdrawaim Was cieplutko i życze wytrwałości
kolczatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 06:47   #907
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Nidava
jakoś już sporo czasu udaje mi się powstrzymywac od rozdrapywania, dziubania, wyciskania itp.... ale buzia dalej jakoś bez rewelacji po powrocie z Paryża, mimo iż korzystam tylko z przegotowanej wody, ehhh... zaczynam wątpic czy kiedykolwiek będzie tak pięknie z moją cerą, jak to miało miejsce we Francji albo nim jeszcze w ogóle na mojej buzi pojawił się trądzik...

a tak swoją drogą to mam do Was pytanie... okropnie wkurza mnie moja tłusta cera, nie mogę sobie z nią poradzic peelingi, maseczki, kosmetyki matujące, bibułki, skrobia ziemniaczana i wiele innych - nic nie pomaga... co prawda, 30 min - max. 1 godz. po oczyszczaniu buzia jest całkiem całkiem, ale później znowu się zaczyna błyszczec i cała aż się klei od tłuszczu... wyglądam jak zmora... a do tego te okropne pory... CO ROBIC??!! błagam, pomóżcie...
A próbowałaś czegoś wewnętrznie - np. preparatu z siarką MSM?
Tu możesz sobie min. o nim poczytać. Wątek jest długi, więc wrzuć sobie nazwę w wątkową wyszukiwarkę.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73290

Może warto spróbować olejku regulującego Hauschki? Jest na KWC też możesz poczytać.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=c 76c6463be5dbee63e04c8b548 138350&cmd=details&itemid =8906

Moim zdaniem jest rewelacyjny.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 08:17   #908
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Zycze ci aby przyczyna byla ta odzywka,szybko by cie sie wszystko ladnie zagoiloja tez kiedys jako nastolatka mialam problemy w tych samych miejscach , o ktorych ty piszesz,potem samo przeszlo(szkoda,ze z reszta tak dobrze nie mam).
już jakiś czas temu cieszyłam się że syfki mnie opuściły na dobre, że już teraz bedzie lepiej, odstawiłam wszystkie mazidła na syfki, wcześniej wyleczyłam się własnie Benzacne żel, miałam zsypane całe czoło, tam tez smarowałam ten żel, po sysematycznym dośc długim smarowaniu trądzik stał się o wiele mniejszy, a teraz nawet jak jeden punkcik nim posmaruje, mam rano wielka czerwona plamę a syfków teraz wyskoczyło bardzo dużo, już spory czas było wszystko ok, mam nadzieję że to przejdzie, że winna jest ta pechowa odzywka do włosów, bo tak już miałam, bardzo podobne sa objawy, miejmy nadzieje że wszystko się wygoi łądnie, dziś własnie mam na linii włosów i na skroniach najwięcej, jednego trochę wyżej, niestety rozdrapanego wszędzie tam gdzie skapuje mi odżywka podczas mycia włosów
musze znów nastawić się na podleczenie tych syfków

też zaczęłam się zastanawiać nad wypróbowaniem tego olejku do twarzy Hauschki
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 10:21   #909
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Kate30
A próbowałaś czegoś wewnętrznie - np. preparatu z siarką MSM?
Tu możesz sobie min. o nim poczytać. Wątek jest długi, więc wrzuć sobie nazwę w wątkową wyszukiwarkę.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73290

Może warto spróbować olejku regulującego Hauschki? Jest na KWC też możesz poczytać.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=c 76c6463be5dbee63e04c8b548 138350&cmd=details&itemid =8906

Moim zdaniem jest rewelacyjny.
dzięki za pomoc poczytam o tym MSM, bo właściwie to nigdy nie stosowałam niczego doustnie na tłustą cerę, jedynie tetralysal na pryszcze... nie próbowałam też niczego dr. Hauschki - może warto spróbowac tylko ta cena... wiesz może czy ten olejek jest wydajny? bo to jedynie 30 ml...
jeszcze raz dzięki, że się zainteresowałaś w ogóle moim problemem

jeśli jeszcze któraś z Was ma jakieś patenty na tłustą cerę i rozszerzone pory, to proszę - piszcie...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 13:53   #910
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Olejek H jest raczej wydajny, na całą twarz wystarczy parę kropli.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 23:21   #911
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

zaciekawił mnie ten preparat z siarką MSM... muszę się umówic na wizytę z moim dermatologiem, żeby przepisała mi coś mocnego i konkretnego na tą cerę, bo już nie mam ochoty bawic się w jakieś żeliki i kremiki

jak tam dziewczyny? wyciskacie dalej czy już przestałyście?
pozdr.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 00:09   #912
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Przestałam, nic nie ruszam! Cud jakis tak po prostu już nie drapie twarzy i jest good Nareszcie nie ociekam krwią, jak to zwykle było
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 08:03   #913
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja wczoraj ruszylam tylko jednego na policzku - a u mnie kropy na policzkach to rzadkosc!!!! dzis wyglada znosnie - zakorektuje i bedzie ok (mam nadzieje ).
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 09:32   #914
rybka26
BAN stały
 
Avatar rybka26
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 96
GG do rybka26
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Jezeli nie mozecie potrzymac sie przed wyciskaniem to polecam gaze lub husteczki.Tak nie poranicie sobie twarzy.
rybka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 11:08   #915
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Eh, przyłączam się do wątku. Ja też jestem jednym z "nałogowców". Właściwie, to cery nie mam brzydkiej z natury. Popsuła mi się przez wyciskanie. Po leczeniu u dermatologa, antbiotykach etc. było całkiem ok....póki znów nie zaczełam męczyć buzi- bo tu jakaś grudka, tu pryszcz, a tu prawie niewidoczny wągier. I tym sposobem z małej krostki po złym wyciśnięciu robi się wieeeelka gula wyglądająca fatalnie -_-. Ostatnio wyjechałam na ponad tydzień do miejsca, w którym nie było lustra w łazience, a ja nie miałam lusterka pod ręką. Wróciłam do domu ze znośną cerą - trochę nierówności, przebarwień (od wyciskania), ale zero pryszczy.... weszłam do mojej łazienki....stanęłam przed wielkim, dobrze oświetlonym lustrem, w którym widać każdą niedoskonałość, poszłam po chusteczkę....i ciąg dalszy chyba juz znacie . Ale dzisiaj postanowiłam, że z tym kończę i mam nadzieję, że mi się uda :P Dobrze, ze na wizażu jest taki wątek
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 13:29   #916
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hey!
I ja dołączę do Klubu Wyciskaczek
Staram się wstrzymywać. Od wczoraj zrezygnowałam całkowicie od sklepowych specyfików.
Myję buzię od jakichś 3 tygodni mydłem siarkowym (apteka ok. 3,50) i jestem b. zadowolona. Wyskakiwanie pryszczy wyraźnie się zmniejszyło. Ograniczyłam również jedzenie słodyczy Dla mnie to wielkie poświęcenie
Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę aspirynową (wyczytałam o niej na wizażu) i powiem wam, że byłam b. zadowolona z efektu Buźka gładziusieńka była jak nigdy no i pory ładnie się oczyściły.
Zaczełam używać na noc mleka zamiast tonika (też wyczytane na wizażu)
Na razie nie jest źle
Dzisiaj zrobię sobie jakąś inną maseczkę (w którymś wątku było tych maseczek 16 stron w wordzie )
Te różne zabiegi powstrzymują mnie od wyciskania, chociaż b. korci
Obróciłam lusterko, które stoi na biurku, żeby siebie nie widzieć i to tez jest jakiś efekt

Aha... wcześniej pisałam w tym wątku, że na wyciskanie ma tez wpływ nasza psychika. Mnie wyciskanie uspokaja Jakieś 2 miesiące temu kupiłam Deprim i piłam herbatę z melisą i w tym okresie też mniej wyciskałam. Ale tabletki się skończyły i na razie nie stać mnie na nowe opakowanie

Pozdrawiam i życzę powodzenia
b.
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:45   #917
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

to samo dotyczy i mnie. to zgroza, nałóg jak papierosy czy słodycze, grrr nie nawidze tego a jednak to robie, chociaż ostatnie dwa tygodnie sie powstrzymuje. ja atakowałam głównie czoło i skronie, najgorzej jak juz się dotknie a potem się nie goji tylko ropka i nastepne pryszcze, strasznie sie wkurzam bo nie mam cery trądzikowej ale potrafie się nieżle zalatwić a potem żałuje i mocne postanowienie poprawy ale co ja tu same dobrze wiecie jak jest.
moje rady to:
*na takie "rozpaprane" miejsce dobry jest davercin (nie jestem pewna czy dobrze napisalam ale cos takiego) jest niestety na recepte ale bardzo skuteczny z tym, że jest to antybiotyk,
*w mniejszym stopniu ale tez pomaga kwas borny ( przemywanie).
Teraz jestem na etapie odwyku i w miare mi idzie, kiedy podchdze do lustra mówie sobie że moge pozwolić tylko na oglądanie bez dotykania , a najlepiej jest odrazu odejść od lustra i spokój, jeśli juz strasznie nie umiem się powytrzymać skupiam się na czyms innym np na regulacji brwi ( tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić) najlepiej wyrywać te małe włoski pod brwiami, zajmuje troche czasu a pozatym zamówiłam sobie sztyft czy żel z oriflame wysuszający wypryski, mozna też stosować benzacne (ten silniejszy) mam nadzieje, że komuś pomoge.
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 20:55   #918
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bejbii
Myję buzię od jakichś 3 tygodni mydłem siarkowym (apteka ok. 3,50) i jestem b. zadowolona. Wyskakiwanie pryszczy wyraźnie się zmniejszyło.
ja to mydełko stosuję ok. 2 tygodni, ale jestem średnio zadowolona... bo właściwie to działa ładnie na plecy i dekolt, chociaż do końca coś nie może zrobic porządku z moimi pleckami ale ogólnie jest bardzo ok nie podoba mi się tylko (aż?) to, że nie mogę nim myc buzi, bo automatycznie mam po nim sporo wyprysków i tych okropnych ropniaków czy jestem jedyna z problemem wyprysków bo mydełku siarkowym? czy to normalne heh?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 23:13   #919
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nidava to chyba normalne, że na początku syfków jest więcej. Może dlatego, że to mydło wszystko "podciąga" do góry te brudy itp.
Cierpliwości
Pozdrawiam
b.
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 06:55   #920
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Zycze ci aby przyczyna byla ta odzywka,szybko by cie sie wszystko ladnie zagoiloja tez kiedys jako nastolatka mialam problemy w tych samych miejscach , o ktorych ty piszesz,potem samo przeszlo(szkoda,ze z reszta tak dobrze nie mam).
i chyba jednak dożwyka była temu winna, zmieniłam odzywkę i nie wyskakuje nic nowego, więc odżywka wpisana na listę syfkowych wytwórców i nigdy więcej po nią nie sięgnę, teraz używam innej i wszystkie stare syfki się goją powoli, a nic nowego w tych rejonach nie wyskakuje, więc jest dobrze, ale mam problem z tym że jak sie denerwuje to drapię po syfkach, takich zaschniętych wysuszonych już i przez to je naruszam, roznosze i skóra później jest czerwona, podrażniona, naskórek zdarty, jedyne co by pomogło to nie denerwować się, ale to raczej nie wchodzi w grę
cieszy mnie jednak to że syfki poodżywkowe znikają
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:15   #921
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bejbii
Nidava to chyba normalne, że na początku syfków jest więcej. Może dlatego, że to mydło wszystko "podciąga" do góry te brudy itp.
Cierpliwości
Pozdrawiam
b.
no ja to doskonale rozumiem, tylko że ten "początek" trwa już 2 tygodnie chociaż fakt: nie lubię czekac może jeszcze trochę cierpliwości zdajdę pozdr. Ty też tak miałaś na "początku"? już jest lepiej?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 10:16   #922
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
i chyba jednak dożwyka była temu winna, zmieniłam odzywkę i nie wyskakuje nic nowego, więc odżywka wpisana na listę syfkowych wytwórców i nigdy więcej po nią nie sięgnę, teraz używam innej i wszystkie stare syfki się goją powoli, a nic nowego w tych rejonach nie wyskakuje, więc jest dobrze,

cieszy mnie jednak to że syfki poodżywkowe znikają
bluegirl no to super, ze znalazlas przyczyne tych syfkow . dobrze, ze to tylko ta odzywka byla winowajczynia .

i nie drap ich jak sie denerwujesz .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 10:22   #923
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
bluegirl no to super, ze znalazlas przyczyne tych syfkow . dobrze, ze to tylko ta odzywka byla winowajczynia .

i nie drap ich jak sie denerwujesz .
żeby to się tak dało nie drapać, musiałabym w kominiarce chodzić, albo chociażby opaskę na całe czoło nakładać
jestem 100% pewna że to ta odzywka, bo teraz z dnia na dzien jest lepiej, wszystko zanika,
chcę zainwestowac w serię profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów z L'oreala i jak wykończe zapasy zamówic ją na allegro, ale teraz zaczynam się obawiać że zainwestuję tyle kasy w maseczke, odzywke i szampon a może sytuacja się powtórzyć a nie zlokalizowałam który to składnik mi szkodzi
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 10:46   #924
jooolunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej dziewczynki wow ta strona jest swietna szkoda ze tak pozno tu zajrzalam.......ja mam cos okropnego juz w sumie troszke latek mam i myslalam ze skonczyla mi sie przygoda z tym czyms:/ a tu ......ucze sie kosmetologi i takim dziwnym trafem z kosmetyku dostalam wysypki(tak myslalam) troszke zwlekalam z leczeniem ale kiedy juz sie zdobylam na odwage i odwiedzialam lekarza bylo fatalnie .....i wciaz jest ....z tej drobnej wysypki powstaly po uzywaniu erytromecyny jakies okropienstwa (tradzik jak sie okazalo)duze ropne ogniska ktore zaatakowaly moja szyje .....nastepny lekarz wiedzac ze to nie pomaga przepisal zel rowniez z tym antybiotykiem ......i nic nie ma poprawy ......zaufanie do lekarzy stracone ......pomozcie mi a bede dozgonnie wdzieczna *******pozdrawiam i z gory dziekuje Wam
jooolunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 12:13   #925
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
chcę zainwestowac w serię profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów z L'oreala i jak wykończe zapasy zamówic ją na allegro, ale teraz zaczynam się obawiać że zainwestuję tyle kasy w maseczke, odzywke i szampon a może sytuacja się powtórzyć a nie zlokalizowałam który to składnik mi szkodzi
no ja mialam szampon i odzywke z loreala, polecane przez bardzo dobry salon fryzjerski - i co i psia mac , wlasnie po nich mialam taki wysyp we wlosach, w okolicy czola i wlosow, na skroniach.

jednak kazda skora reaguje inaczej i u ciebie bluegirl moze nic takiego nie wystapic.

ja na razie myje wloski szamponem sunsilk do wlosow normalnych i jest ok. jednak chce zainwestowac pieniazki w szampon z firmy svr, gdyz kosmetyki z tej firmy mi sluza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 08:11   #926
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no widze dziewczyny, ze dobrze u was - cisza nastala . ja ruszylam dwa obiekty na czole, ale na szczescie dzis jest lepiej. nawet im troche to pomoglo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 08:27   #927
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja niestety wczoraj trochę nabroiłam, ale troche siwadomie, ostrożnie, przez ręcznik jednorazowy, takie czarnuchy podskórne, które siedziały tam juz wieki, więc poszło szybko i sprawnie, ale niestety 2 ślady zostały, ale na takie masowe wyciskanie to i tak mało
musze jakoś przetestowac wcześniej ten szampon i odżywkę L'oreala Absolut Repair, i maskę Intense Repair przez kupnem dużych opakowań, żeby mnie nie wysypało po nich jeszcze zastanawiam się nad Cosmetici Dora, bo widziałam przedwczoraj w aptece, i Inebrya papaia lub banana
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 11:30   #928
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl
musze jakoś przetestowac wcześniej ten szampon i odżywkę L'oreala Absolut Repair, i maskę Intense Repair przez kupnem dużych opakowań, żeby mnie nie wysypało po nich jeszcze zastanawiam się nad Cosmetici Dora, bo widziałam przedwczoraj w aptece, i Inebrya papaia lub banana
bluegirl to daj znac jak wyprobujesz te cuda na wloski .

ja mam blizne oczywiscie na brodzie po tej akcji, ktora zrobilam okolo dwa tygodnie temu . jeszcze dlugo to bedzie znikac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 16:32   #929
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

trochę wczoraj podziubałam, ale miałam szczęście i żaden ślad jakimś cudem nie został chociaż najchętniej to pozbyłabym się tego brzydkiego nawyku, bo tylko szkodzi... ale jak tylko stanę przy lustrze to od razu łapki idą w ruch, po prostu nie potrafię się powstrzymac głupota.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-13, 19:22   #930
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam u mnie ostatnio lepiej,malo wylazi,cos tam od czasu do czasu wycisne,ale raczej nie mecze swojej buzi.A dzieki differinowi slady szubciutko znikaja MOje samopoczucie idzie w gore
Wy tez badzcie grzeczne,a wasze buzki wam za to podziekuja
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.