Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 20:11   #1
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question

Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?


Właśnie - ślub we wrześniu - z reguły nie chadzam do kosmetyczek i nie znam sie za bardzo na tych zabiegach. I najważniejsze od kiedy zacząc chodzić? Ogólnie nie mam żadnych poroblemów( pryszcze itp).
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 07:05   #2
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Jeden zabieg bez którego NA PEWNO nie można się obejść, to depilacja pach - wszystko inne TEORETYCZNIE można zrobić własnym sumptem w domu (pisały tu dziewczyny, które same robiły sobie paznokcie! - ja na pewno pójdę na manicure, za bardzo by mi się ręce trzęsły ). Nawet nogi teoretycznie można ogolić (czego nie zamierzam robić, też depilacja), ale przy pachach golenie nie przejdzie - w każdym razie w przypadku brunetek - "czarne kropki"! Ja będę "włosie" usuwać cukrem, bo jest (w moim przypadku) lepszy efekt. Niestety drożej i bardziej boli niż wosk (znowu odczucie indywidualne).
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 08:15   #3
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Przed slubem do kosmetyczki poszłam na 2-3 tygodnie przed, sama oceniła co nalezy sie mojej cerze. Zrobiła mi oczyszczanie- bo chciałam, ale powiedziała że nie jest konieczne, nawlizyła skórę pod oczami, na kościach policzkowych. I ponieważ miałam przeznaczoną pewną pulę pieniędzy na te wizytę to miałam jeszcze jakies tam maseczki, masaż twarzy i barku. Byłam w gabinecie YR.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 12:37   #4
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Cytat:
Napisane przez katrina
Jeden zabieg bez którego NA PEWNO nie można się obejść, to depilacja pach - wszystko inne TEORETYCZNIE można zrobić własnym sumptem w domu (pisały tu dziewczyny, które same robiły sobie paznokcie! - ja na pewno pójdę na manicure, za bardzo by mi się ręce trzęsły ). Nawet nogi teoretycznie można ogolić (czego nie zamierzam robić, też depilacja), ale przy pachach golenie nie przejdzie - w każdym razie w przypadku brunetek - "czarne kropki"! Ja będę "włosie" usuwać cukrem, bo jest (w moim przypadku) lepszy efekt. Niestety drożej i bardziej boli niż wosk (znowu odczucie indywidualne).
Cukrem pierwsze słysze...a możesz cos więcej mi powiedzieć o tej metodzie?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 12:58   #5
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Do mojego ślubu zostało mniej niż 5 miesięcy( ślub 8 lipca'06). Miesiąc temu zaczęłam przygotowania kosmetyczne. Co miesiąc chodzę do kosmetyczki na peeling kawitacyjny i maseczki, zabiegi wzmacniające naczynka - mam lekkie problemy z cerą. Paznokietki wzmacniam od ponad miesiąca Nail-Tek'em i łykam witaminki na włosy i paznokcie. Jeżeli chodzi o włosy to zdecydowałam je stopniowo przyciemnić je do ślubu (od blondu do brązu), sprawiłam sobie grzywkę i kupiłam fryzjerską maseczkę odbudowującą włosy, którą regularnie stosuję. Przed ślubem będę pewnie jeszcze raz farbować. Nie zamierzam smażyć sie na solarium (z wielu wlędów odpada, m.in. przez naczynkoą cerę ) ale mam nadzieję, że złapię troche naturalnego słonka do lipca. Przed ślubem wybiorę się na depilację przedramion,bo niestety natura obdarzyła mnie nie tam gdzie trzeba resztę załatwię sama depilatorem. Obowiązkowo, dzień przed, wybieram się na manicure ślubny (boję się że łapki mi się będą trzęsły ze strachu i sama nic, nawet prostego, nie wyczaruję)- ale paznokcie planuję mieć naturalne oraz na regulację brwi. Makijaż będę robiła sobie sama.
I to wszystko.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:12   #6
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Cytat:
Napisane przez gosiah
Do mojego ślubu zostało mniej niż 5 miesięcy( ślub 8 lipca'06). Miesiąc temu zaczęłam przygotowania kosmetyczne. Co miesiąc chodzę do kosmetyczki na peeling kawitacyjny i maseczki, zabiegi wzmacniające naczynka - mam lekkie problemy z cerą. Paznokietki wzmacniam od ponad miesiąca Nail-Tek'em i łykam witaminki na włosy i paznokcie. Jeżeli chodzi o włosy to zdecydowałam je stopniowo przyciemnić je do ślubu (od blondu do brązu), sprawiłam sobie grzywkę i kupiłam fryzjerską maseczkę odbudowującą włosy, którą regularnie stosuję. Przed ślubem będę pewnie jeszcze raz farbować. Nie zamierzam smażyć sie na solarium (z wielu wlędów odpada, m.in. przez naczynkoą cerę ) ale mam nadzieję, że złapię troche naturalnego słonka do lipca. Przed ślubem wybiorę się na depilację przedramion,bo niestety natura obdarzyła mnie nie tam gdzie trzeba resztę załatwię sama depilatorem. Obowiązkowo, dzień przed, wybieram się na manicure ślubny (boję się że łapki mi się będą trzęsły ze strachu i sama nic, nawet prostego, nie wyczaruję)- ale paznokcie planuję mieć naturalne oraz na regulację brwi. Makijaż będę robiła sobie sama.
I to wszystko.
Jestem pod ogromnym wrażeniem najbardziej ciekawią mnie te zabiegi kosmetyczne; a zwłaszcza ten peeling kawitacyjny - na czym on polega ? Nie mam problemów z cerą - może jedynie jest troszkę za tłusta. I jeszcze jedno- może masz jakiś sposób jak ścierpieć ból podczas golenia depilatorem?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 13:23   #7
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

W tym wątku jest napisane na czym polega peeling kawitacyjny:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kawitac ja

Mam depilator z nasadką masującą i jakoś wytrzymuję depilację. Na początku bolało bardziej, teraz jak włoski są słabsze nie jest już tak źle.
gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 13:26   #8
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Cytat:
Napisane przez iza251
Cukrem pierwsze słysze...a możesz cos więcej mi powiedzieć o tej metodzie?
http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/

http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-04-27 o 21:45 Powód: post pod postem
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 20:35   #9
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Smile Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Mysle ze jak udasz sie do salonu kosmetycznego to doradza Ci co najlepiej jest wykonac abys ladnie w Ten Dzien wygladala. Z pewnoscia bedziesz musiala isc na tyle wczesniej aby nie było sladu oczyszczania skory czy innych zabiegów. Kazdy ma inna cere a co za tym idzie kazdemu pewnie proponuja cos innego.
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 17:14   #10
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Co warto zrobić u kosmetyczki przed ślubem?

Do ślubu został tylko miesiąc. Zastanawiam się czy warto udać się do kosmetyczki na jakiś zabieg... Na pewno pójdę na regulację brwi i usunięcie wąsika ;-). No i paznokcie będą do zrobienia. Czy oczyszczanie twarzy to dobry pomysł? Macie jakiś plan? Chciałabym załatwić wszystko za jednym zamachem jak się da.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 17:20   #11
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Co warto zrobić u kosmetyczki przed ślubem?

Ja już zaczęłam regularne wizyty, wczoraj byłam na oczyszczaniu i teraz będę miała serię zabiegów dla skóry tłustej a potem tuz przed ślubem same zabiegi roświetlające, kolagenowe i witaminowe.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 19:51   #12
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Co warto zrobić u kosmetyczki przed ślubem?

czekoladka79 to pewnie orientujesz się ile takie przyjemności kosztują...
bardzo proszę napisz w jakim mieście i za ile takie oczyszczanie, bo też mam zamiar się wybrać choć nie mam jakiś szczególnych problemów z cerą
no i może kuracja rozświetlając by się przydała
choć do 13 września jeszcze trochę czasu
ile wcześniej polecacie taki zabieg??
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 10:47   #13
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Co warto zrobić u kosmetyczki przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Ja już zaczęłam regularne wizyty, wczoraj byłam na oczyszczaniu i teraz będę miała serię zabiegów dla skóry tłustej a potem tuz przed ślubem same zabiegi roświetlające, kolagenowe i witaminowe.
Ooo Czekoladko Ty to bedziesz olsniewajaca
zadam idiotyczne pytanie - ale tez potrzebowalabym jakis zabiegow dla tlustej cery ale troche boje sie ze po takim oczyszczaniu to narobie sobie wiecej szkod niz pozytku... na czym dokladnie polega zabieg oczyszczania twarzy u kosmetyczki?? no i co to za zabiegi bedziesz miala dla skory tlustej??
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:34   #14
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Co warto zrobić u kosmetyczki przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez kubuku86 Pokaż wiadomość
czekoladka79 to pewnie orientujesz się ile takie przyjemności kosztują...
bardzo proszę napisz w jakim mieście i za ile takie oczyszczanie, bo też mam zamiar się wybrać choć nie mam jakiś szczególnych problemów z cerą
no i może kuracja rozświetlając by się przydała
choć do 13 września jeszcze trochę czasu
ile wcześniej polecacie taki zabieg??
Również przyłączam się do pytania o koszt takich przyjemności
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:33   #15
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

nikt nam nic nie odpowie
hallo!!!!! jest tu kto???
a może jednak
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:06   #16
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

ja mam slub również we wrzesniu
ja chodze teraz do kosmetyczki średnio raz na 1,5 miesiąca na oczyszczanie połaczone właśnie z pilingiem kawitacyjnym
mysle że na kilka dni przed wpadne na jakąś fajną maseczke
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:33   #17
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Tydzień temu usunęłam wąsik ;-)w zasadzie mało widoczny był i koleżanki pukały się w czoło ale się uparłam ;p jestem umowiona też na zrobienie paznokci, tylko skórki plus kształt. Malować nie chcę.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:28   #18
betty_wawa
Raczkowanie
 
Avatar betty_wawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Cytat:
Napisane przez katrina Pokaż wiadomość
Jeden zabieg bez którego NA PEWNO nie można się obejść, to depilacja pach - wszystko inne TEORETYCZNIE można zrobić własnym sumptem w domu (pisały tu dziewczyny, które same robiły sobie paznokcie! - ja na pewno pójdę na manicure, za bardzo by mi się ręce trzęsły ). Nawet nogi teoretycznie można ogolić (czego nie zamierzam robić, też depilacja), ale przy pachach golenie nie przejdzie - w każdym razie w przypadku brunetek - "czarne kropki"! Ja będę "włosie" usuwać cukrem, bo jest (w moim przypadku) lepszy efekt. Niestety drożej i bardziej boli niż wosk (znowu odczucie indywidualne).
Katrina, napisz mi proszę ile czasu przed ślubem powinnam zrobić taką depilację woskiem (pachy). Zawsze robiłam to "domowymi" sposobami i nie mam pojęcia jak szybko odrastają włoski po profesjonalnym depilowaniu.
Boję się, że jak zrobię dzień "przed" to będę miała podrażnienia a jak dwa dni "przed" to mi odrosną...
Co mi radzisz jako specjalistka w tej dziedzinie?
__________________
Razem od 23.07.2001
Zaręczyny 24.12.207
Ślub 23.08.2008
betty_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 15:15   #19
pati83
Raczkowanie
 
Avatar pati83
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

Witam jestem z Lublina. Chodziłam trochę ostatnio po kosmetyczkach i oczyszczanie twarzy kosztuje średnio 60 - 70 zł natomiast piling kawitacyjny 70-80 a raz się spotkałam, że 90 zł. Ślub mam 20 września i się tak zastanawiam jakie zabiezgi poza oczyszczanie jeszcze by mi się przydały. Mam tłustą i trądzikową cere.
pati83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 15:11   #20
anioloczarnychskrzydlach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 2
Dot.: Co warto zrobić u kosmetyczki przed ślubem?

Cytat:
Napisane przez katka84 Pokaż wiadomość
Do ślubu został tylko miesiąc. Zastanawiam się czy warto udać się do kosmetyczki na jakiś zabieg... Na pewno pójdę na regulację brwi i usunięcie wąsika ;-). No i paznokcie będą do zrobienia. Czy oczyszczanie twarzy to dobry pomysł? Macie jakiś plan? Chciałabym załatwić wszystko za jednym zamachem jak się da.


Niestety nie załatwisz wszystkiego za jednym zamachem. Bo regulację brwi najlepiej robić 2-3 dni przed ślubem jeśli masz duże podrażnienia, jeśli nie to dzień przed. A oczyszczanie twarzy robić miesiać przed slubem to dla mnie ryzyko. Jeśli jest to Twój pierwszy taki zabieg. Ja miałam robione je 2 razy: mechanicznie i ręcznie. Twarz po tym długo dochodziła do siebie. Raczej polecam kawitację czy maseczki bo są delikatniejsze. Jak długo goją ci się wypryski i syfki? U mnie potrafi tak być że syf wyskoczy na wakacje a na ferie jeszcze jest.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pati83 Pokaż wiadomość
Witam jestem z Lublina. Chodziłam trochę ostatnio po kosmetyczkach i oczyszczanie twarzy kosztuje średnio 60 - 70 zł natomiast piling kawitacyjny 70-80 a raz się spotkałam, że 90 zł. Ślub mam 20 września i się tak zastanawiam jakie zabiezgi poza oczyszczanie jeszcze by mi się przydały. Mam tłustą i trądzikową cere.

Dziewczyny szukacje na Gruper i Grupon i innych zakupach grupowych. Naprawdę są super promocje i za 49 zł można mieć peeling, maseczkę i hennę w jednym.
anioloczarnychskrzydlach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 20:56   #21
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jakie zabiegi kosmetyczne przed ślubem...?

49zł za wszystko? Raczej mało możliwe. Uważam, że nie warto ryzykować przed ślubem w jakimś mało znanym i nie sprawdzonym wcześniej salonie kosmetycznym z gruponu.
Nie ma co ryzykować podrażnienia czy pogorszenia stanu cery przed tak ważnym dniem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.