Czy każdy facet tak ma? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 22:08   #1
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90

Czy każdy facet tak ma? :(


Mój facet dziś mnie troszkę zdenerwowałA może ja wyolbrzymiam (jak zwykle zresztą)

Dziś gadaliśmy na temat naszego jutrzejszego spotkania.Mieliśmy się spotkać u niego (będziemy sami) Ja zaproponowałam aby spotkanie odbyło się u mnie (nie bylibyśmy sami-byłby wujek przez ok 2 godziny) Jutro mój TŻ ma mi pomóc w wypełnianiu podania na studia.Powiedziałam więc aby przyjechał do mnie wypełnimy to podanie a jak wujek pojedzie będziemy mieć troszke czasu dla siebie.On stwierdził że jak spotkamy się u mnie to...będziemy mieć mało czasu na pieszczoty (nie współzyjemy jeszcze,uprawiamy petting) W tym momencie zrobiło mi się przykro-poczułam jakby mu zależalo tylko na pieszczotach a nie na mnie A może każdy facet tak ma że ma ciągła ochotę.Mój TŻ ma 22 lata,ja 19.Jesteśmy razem od ponad 4 miesięcy.Może to normalne że ma tak wysokie libido? Dodam że nasze spotkania nie ograniczają sie tylko do "tego"-chodzimy do kina,na spacery,ogładamy tv,siedzimy na necie,gramy,pomaga mi (a raczej pomagał) w nauce.Więc może przesadziłam z tymi obawami
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:10   #2
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

u nas też wyglądało to podobnie. ja miałam 18 lat, a tż 21.
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:46   #3
badi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 29
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

faceic poprostu maja wieksze libido nic kobiety i dlatego to tak wyglada
badi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:49   #4
naushika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez badi Pokaż wiadomość
faceic poprostu maja wieksze libido nic kobiety i dlatego to tak wyglada
Nie generalizowałabym Ale to zwykle prawda. Ja bym się zupełnie tym nie martwiła
naushika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:52   #5
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

zdrowy chłopak!
nie stresuj sie
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:56   #6
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

wyolbrzymiasz.
Ja jestem ze swoim TŻetem od 4 lat co prawda, my ze sobą współżyjemy, ale ja nie mam tak częstej ochoty na seks jak on. Zdarza się, że jeśli jemu np. nie chce się do mnie przyjść, chce sobie pograć, posiedzieć z kumplami, cokolwiek i od początku utrzymuje "dziś się nie widzimy", to wystarczy, że wspomne mu, że moi rodzice gdzies wychodzą, a on przylatuje jak na skrzydłach w początkowej fazie naszej znajomości tez na początku mnie to troche raziło, czułam się w takich sytuacjach niekomfortowo, bo myślałam, że spotyka się ze mną tylko wtedy kiedy ma ochotę się ze mną pokochać. Ale poprostu mężczyźni tacy są. Mają przeważnie większe libido od nas
Ale jak sama napisałaś, spędzacie ze sobą przeciez miło czas. Wasza znajomośc nie ogranicza się do pieszczot, więc poprostu zmień nieco nastawienie i nie przypisuj takim sytuacjom tego, że dla niego ważniejsze są pieszczoty niż Ty. Są dla niego napewno ważne i lubi to z Tobą robić, ale nie ważniejsze niż sama Twoja osoba.
__________________

"...bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."






Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 23:29   #7
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Mój facet dziś mnie troszkę zdenerwowałA może ja wyolbrzymiam (jak zwykle zresztą)

Dziś gadaliśmy na temat naszego jutrzejszego spotkania.Mieliśmy się spotkać u niego (będziemy sami) Ja zaproponowałam aby spotkanie odbyło się u mnie (nie bylibyśmy sami-byłby wujek przez ok 2 godziny) Jutro mój TŻ ma mi pomóc w wypełnianiu podania na studia.Powiedziałam więc aby przyjechał do mnie wypełnimy to podanie a jak wujek pojedzie będziemy mieć troszke czasu dla siebie.On stwierdził że jak spotkamy się u mnie to...będziemy mieć mało czasu na pieszczoty (nie współzyjemy jeszcze,uprawiamy petting) W tym momencie zrobiło mi się przykro-poczułam jakby mu zależalo tylko na pieszczotach a nie na mnie A może każdy facet tak ma że ma ciągła ochotę.Mój TŻ ma 22 lata,ja 19.Jesteśmy razem od ponad 4 miesięcy.Może to normalne że ma tak wysokie libido? Dodam że nasze spotkania nie ograniczają sie tylko do "tego"-chodzimy do kina,na spacery,ogładamy tv,siedzimy na necie,gramy,pomaga mi (a raczej pomagał) w nauce.Więc może przesadziłam z tymi obawami
Przesadzasz. Jestescie razem, podobasz mu się wiec to normalne ze mysli o pieszczotach z Toba i chciałby to robic jak najczesciej. Moze ma wieksze potrzeby od Twoich. Zdarza sie.
Ja np. tez mam ciagle mało seksu. Mój Tż sie smieje ze kiedys go wykoncze chociaz nie ma problemu bo nasze libido jest na takim samym - bardzo wysokim - poziomie
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 23:37   #8
ArashiKishu
Raczkowanie
 
Avatar ArashiKishu
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 87
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Podpisuje się, to normalna reakcja u facetów... Ja nigdy nie pytałam czy im się zawsze chce bo to normalne;] a 22 lata to w ogóle
ArashiKishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 00:14   #9
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Przesadzasz. Jestescie razem, podobasz mu się wiec to normalne ze mysli o pieszczotach z Toba i chciałby to robic jak najczesciej. Moze ma wieksze potrzeby od Twoich. Zdarza sie.
Ja np. tez mam ciagle mało seksu. Mój Tż sie smieje ze kiedys go wykoncze chociaz nie ma problemu bo nasze libido jest na takim samym - bardzo wysokim - poziomie
Nie musisz się tak chwalić
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 00:26   #10
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

nooooorma
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 00:34   #11
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez badi Pokaż wiadomość
faceic poprostu maja wieksze libido nic kobiety i dlatego to tak wyglada
to ci bzdura

Autorko, też bym się wnerwiła, jakby mi tak facet powiedział, więc Cię rozumiem. Prosisz, żeby przyjechał i pomógł Ci u Ciebie w domku na spokojnie wypełnić podanie, to wielkie halo bo wuj przez chwilę będzie.
No sorry libido libidem, ale patrzeć na spotkanie tylko przez taki pryzmat to przesada. Wbrew pozorom faceci to nie zwierzęta i rozum mają. Niektórzy.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 08:34   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Mój facet dziś mnie troszkę zdenerwowałA może ja wyolbrzymiam (jak zwykle zresztą)

Dziś gadaliśmy na temat naszego jutrzejszego spotkania.Mieliśmy się spotkać u niego (będziemy sami) Ja zaproponowałam aby spotkanie odbyło się u mnie (nie bylibyśmy sami-byłby wujek przez ok 2 godziny) Jutro mój TŻ ma mi pomóc w wypełnianiu podania na studia.Powiedziałam więc aby przyjechał do mnie wypełnimy to podanie a jak wujek pojedzie będziemy mieć troszke czasu dla siebie.On stwierdził że jak spotkamy się u mnie to...będziemy mieć mało czasu na pieszczoty (nie współzyjemy jeszcze,uprawiamy petting) W tym momencie zrobiło mi się przykro-poczułam jakby mu zależalo tylko na pieszczotach a nie na mnie A może każdy facet tak ma że ma ciągła ochotę.Mój TŻ ma 22 lata,ja 19.Jesteśmy razem od ponad 4 miesięcy.Może to normalne że ma tak wysokie libido? Dodam że nasze spotkania nie ograniczają sie tylko do "tego"-chodzimy do kina,na spacery,ogładamy tv,siedzimy na necie,gramy,pomaga mi (a raczej pomagał) w nauce.Więc może przesadziłam z tymi obawami
Jeśli wg Ciebie to jest bardzo wysokie libido, to chyba jesteście średnio dopasowani pod tym względem, albo po prostu potrzebujesz czasu na rozkręcenie się w tej sferze. Z tego co piszesz on ma normalne libido 22-letniego, zdrowego, zainteresowanego swoją dziewczyną faceta. Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Związek to również pieszczoty i seks i jest to ważne, nie ma co się oszukiwać, więc nie myśl źle o facecie tylko dlatego, że chce z Tobą spędzać czas również w ten sposób. Albo zastanów się, czy jesteś gotowa na prawdziwy związek (jeśli zacznie Cię to jako bardzo męczyć i poczujesz, że musisz się zmuszać do pieszczot). A tak w ogóle, to zamiast zakładać wątki na forum, przede wszystkim rozmawiaj o takich sprawach ze swoim facetem.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-12 o 08:36
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:25   #13
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez hryzotemis Pokaż wiadomość
Nie musisz się tak chwalić
haha tak mnie naszło
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:39   #14
malinka1989
Przyczajenie
 
Avatar malinka1989
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

hehe pamietam jak mój tż przyjechał do mnie na juwenalia -mielismy byc do po pólnocy(rano musiał wstac do pracy)... no ale tak wyszło ze zmyliśmy sie wczesniej (z wiadomych wzgledów - po prostu pare razy go delikatnie sprowokowałam nie do końca świadomie i sie biedak potem meczył )...pozatym ciągle powtarza że "co on zrobi skoro tak na niego działam"
jeśli pociągamy faceta to chyba dobrze gorzej gdyby nic go nie ruszało
źle by było gdybyście sie spotykali tylko dla pieszczot -ale jesli macie czas na kino, spacer to nie ma co panikować
__________________
Jesteś mój i nikomu nie oddam



zapuszczam i dbam o włoski
MŻ i WR
malinka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:32   #15
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
to ci bzdura

Autorko, też bym się wnerwiła, jakby mi tak facet powiedział, więc Cię rozumiem. Prosisz, żeby przyjechał i pomógł Ci u Ciebie w domku na spokojnie wypełnić podanie, to wielkie halo bo wuj przez chwilę będzie.
No sorry libido libidem, ale patrzeć na spotkanie tylko przez taki pryzmat to przesada. Wbrew pozorom faceci to nie zwierzęta i rozum mają. Niektórzy.
Zgadzam się. Aż dziwi mnie, że nikt na to nie wpadł wcześniej.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:18   #16
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Aż dziwi mnie, że nikt na to nie wpadł wcześniej.

ja również sie zgadzam z shockwaves. Mi byłoby przykro gdyby mi facet powiedział coś takiego. Przecież chciałaś zeby przyjechał w innej sprawie a on tylko o jednym. Chyba mógłby sie powstrzymać ten jeden dzień. Cóż...
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:21   #17
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Aż dziwi mnie, że nikt na to nie wpadł wcześniej.
tak, tak. a odwróćcie sytuacje. wyobraźmy sobie, że to ona mówi:

"kochanie, spotkajmy się dziś u ciebie, będziemy wreszcie mieli trochę czasu tylko dla siebie"
i w odpowiedzi dostaje "wolę wpaść do ciebie, przecież mieliśmy wypełnić to podanie"

i co?! byłaby tragedia w stylu: "juz go nie pociagam", "moj chlopak nie ma ochoty na pieszczoty"... nie dogodzisz.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:33   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
tak, tak. a odwróćcie sytuacje. wyobraźmy sobie, że to ona mówi:

"kochanie, spotkajmy się dziś u ciebie, będziemy wreszcie mieli trochę czasu tylko dla siebie"
i w odpowiedzi dostaje "wolę wpaść do ciebie, przecież mieliśmy wypełnić to podanie"

i co?! byłaby tragedia w stylu: "juz go nie pociagam", "moj chlopak nie ma ochoty na pieszczoty"... nie dogodzisz.
Hehe, brawo za ten post.

Moim zdaniem w tej sytuacji wystarczy pogadać i ustalić co i jak (powiedz mu, że Ci czasami jest przykro i się dziwnie czujesz tymi myślami; zadaj mu jakieś pytania, a nie z góry go oceniasz), ale pożądania i seksu nie da się też od tak wtłoczyć w jakieś sztywne ramy i kalendarzyk. Pociąga Cię Twój facet, pragniesz go też, czy się "poświęcasz" i w ogóle nie czerpiesz przyjemności z bycia z nim sam na sam? Nie nakręcaj się - przecież robicie razem sporo rzeczy, chłopak Ci szczerze powiedział, że miał taki plan, a nie inny - nie dziwię mu się, w końcu własnego mieszkania nie macie i kombinuje jak może. Normalne. Jak nie chcesz tego, nie jesteś na to gotowa, to mu to powiedz albo zastanów się, czy w ogóle chcesz być w związku (bo, sorry, platoniczne nie mają większych szans na powodzenie).

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:34
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 11:48   #19
000kwiatuszek000
Raczkowanie
 
Avatar 000kwiatuszek000
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z nieba:)
Wiadomości: 73
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hehe, brawo za ten post.

Moim zdaniem w tej sytuacji wystarczy pogadać i ustalić co i jak (powiedz mu, że Ci czasami jest przykro i się dziwnie czujesz tymi myślami; zadaj mu jakieś pytania, a nie z góry go oceniasz), ale pożądania i seksu nie da się też od tak wtłoczyć w jakieś sztywne ramy i kalendarzyk. Pociąga Cię Twój facet, pragniesz go też, czy się "poświęcasz" i w ogóle nie czerpiesz przyjemności z bycia z nim sam na sam? Nie nakręcaj się - przecież robicie razem sporo rzeczy, chłopak Ci szczerze powiedział, że miał taki plan, a nie inny - nie dziwię mu się, w końcu własnego mieszkania nie macie i kombinuje jak może. Normalne. Jak nie chcesz tego, nie jesteś na to gotowa, to mu to powiedz albo zastanów się, czy w ogóle chcesz być w związku (bo, sorry, platoniczne nie mają większych szans na powodzenie).
Ja tez mialam z tym problem.. ale okazalo sie ze facet porostu nie dzialal na mnie tak jak pownien... wiec go zmienilam na lepszy model. I teraz moje życie seksualne zaczęlo sie napeawde ukladac
000kwiatuszek000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:57   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez 000kwiatuszek000 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam z tym problem.. ale okazalo sie ze facet porostu nie dzialal na mnie tak jak pownien... wiec go zmienilam na lepszy model. I teraz moje życie seksualne zaczęlo sie napeawde ukladac
No i dobrze zrobiłaś.

Wielu facetów myli miłość z pożądaniem i potem są wątki w stylu "on mnie tak kochał, a nagle zerwał po roku", ale uważam, że równie wiele - szczególnie młodych kobiet - myli przyjaźń, dobre kumplowanie się z prawdziwym związkiem i potem je dopada syndrom "on chce seksu - fuj". Jak jest chemia to jest chemia, a jak jej nie ma, to trzeba się zastanowić czego się od faceta, związku i życia oczekuje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:18   #21
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Hehe ten typ tak ma;P
Swoja droga czasami to słodkieja mojemu chłopakowi kiedys robiłam straszne wymówki o to, że spotyka się ze mna tylko dla seksu itp, teraz juz tego nie robie, bo przestało mi to przeszkadzać, zreszta teraz to on by mi mógł robic takie wymówki
Ale jak on sie biedny wtedy słodko tłumaczył z tą swoją niewinna minka
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:08   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
tak, tak. a odwróćcie sytuacje. wyobraźmy sobie, że to ona mówi:

"kochanie, spotkajmy się dziś u ciebie, będziemy wreszcie mieli trochę czasu tylko dla siebie"
i w odpowiedzi dostaje "wolę wpaść do ciebie, przecież mieliśmy wypełnić to podanie"

i co?! byłaby tragedia w stylu: "juz go nie pociagam", "moj chlopak nie ma ochoty na pieszczoty"... nie dogodzisz.
Ale przecież ona napisała, że ktoś w domu byłby tylko przez dwie godziny, a potem byli by sami i mieli czas dla siebie.
Więc ja też bym się wkurzyła gdyby mi facet walnął takim tekstem, bo wychodzi na to że chce się ze mną spotkać w tym jednym celu, a to że miał mi w czymś pomóc już go za bardzo nie interesuje.
Chociaż pewnie on nie miał na myśli nic złego, napalony jest, jak to 22-latek.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:56   #23
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

wiec jak poznać, ze jest to miłość a nie ze chłopakowi chodzi tylko o bzykanie?

przecież zabierac laske do kina czy na spacer moze tylko zeby ja rozmiekczyc i osiagnac cel
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:59   #24
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
wiec jak poznać, ze jest to miłość a nie ze chłopakowi chodzi tylko o bzykanie?

przecież zabierac laske do kina czy na spacer moze tylko zeby ja rozmiekczyc i osiagnac cel
To się czuje
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:04   #25
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
To się czuje
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:44   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Taaaak, wiele jest takich co to "czują" a potem są niemiło zaskoczone.

Trzeba poczekać i się przekonać, bo nawet jeśli nie ma ewidentnych niepokojących sygnałów to i tak można się pomylić.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:08   #27
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Taaaak, wiele jest takich co to "czują" a potem są niemiło zaskoczone.

Trzeba poczekać i się przekonać, bo nawet jeśli nie ma ewidentnych niepokojących sygnałów to i tak można się pomylić.
a czasami na odwrót - robi się niepokojące sygnały z niczego.
trzeba rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać. uniknie się nieporozumień...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:30   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Mój facet dziś mnie troszkę zdenerwowałA może ja wyolbrzymiam (jak zwykle zresztą)

Dziś gadaliśmy na temat naszego jutrzejszego spotkania.Mieliśmy się spotkać u niego (będziemy sami) Ja zaproponowałam aby spotkanie odbyło się u mnie (nie bylibyśmy sami-byłby wujek przez ok 2 godziny) Jutro mój TŻ ma mi pomóc w wypełnianiu podania na studia.Powiedziałam więc aby przyjechał do mnie wypełnimy to podanie a jak wujek pojedzie będziemy mieć troszke czasu dla siebie.On stwierdził że jak spotkamy się u mnie to...będziemy mieć mało czasu na pieszczoty (nie współzyjemy jeszcze,uprawiamy petting) W tym momencie zrobiło mi się przykro-poczułam jakby mu zależalo tylko na pieszczotach a nie na mnie A może każdy facet tak ma że ma ciągła ochotę.Mój TŻ ma 22 lata,ja 19.Jesteśmy razem od ponad 4 miesięcy.Może to normalne że ma tak wysokie libido? Dodam że nasze spotkania nie ograniczają sie tylko do "tego"-chodzimy do kina,na spacery,ogładamy tv,siedzimy na necie,gramy,pomaga mi (a raczej pomagał) w nauce.Więc może przesadziłam z tymi obawami
Wg mnie wyolbrzymiasz i nie ma powodu sie o co denerwowac. Podanie tez mozesz wypelnic u niego, czyz nie? Dwie godziny wam to nie zajmie chyba ?

Cytat:
Napisane przez badi Pokaż wiadomość
faceic poprostu maja wieksze libido nic kobiety i dlatego to tak wyglada
Jak ja uwielbiam takie teksty

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
to ci bzdura

Autorko, też bym się wnerwiła, jakby mi tak facet powiedział, więc Cię rozumiem. Prosisz, żeby przyjechał i pomógł Ci u Ciebie w domku na spokojnie wypełnić podanie, to wielkie halo bo wuj przez chwilę będzie.
No sorry libido libidem, ale patrzeć na spotkanie tylko przez taki pryzmat to przesada. Wbrew pozorom faceci to nie zwierzęta i rozum mają. Niektórzy.
A u niego nie moga tego zrobic? Wujek bedzie przez kilka godzin, a podanie zapewnie wypelnia szybciej.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:25   #29
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A u niego nie moga tego zrobic? Wujek bedzie przez kilka godzin, a podanie zapewnie wypelnia szybciej.
Wuj miał być przez 2 godziny. To nie jest wieczność. Jeśli chłopak uznaje 2 godziny za czas zmarnowany (bo może 'tylko' siedzieć i rozmawiać z nią) i nie potrafi się powstrzymać, to jest burakiem i tyle.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:32   #30
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Czy każdy facet tak ma? :(

to może kilka wyjaśnień
-nie tylko wypełnianie podań ale również chciał pograć ze mną w kilna naszych ulubionych gier
-pogadałam z nim szczerze-napisałam "mam nadzieje że wolisz się spotkać u Ciebie nie tylko dlatego że chcesz być ze mną sam"powiedział że oczywiście że nie
- w ogóle bardzo lubi być ze mną sam nie tylko ze względu na pieszczoty ale też ze względu na przytulenie się,pocałunek itp.Po prostu krępuje się np pocałować mnie w usta gdy mama siedzi w tym samym pokoju
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.