Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 22:38   #1921
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Jak to jedna z Was napisala - " Kremy wspaniale roznoszą wszystko w głąb, to, co kwasy wyniosły na zewnątrz "
To swieta racja wiec czym nawilzac wtedy skore? ????
KWASY- wygladzaja wynosza na zewnatrz
Kremy - roznosza w glab i co teraz uzywac? jak sie stosuje kuracje kwasami? zeby nie wpasc w bledne kolo?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 23:11   #1922
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Jak to jedna z Was napisala - " Kremy wspaniale roznoszą wszystko w głąb, to, co kwasy wyniosły na zewnątrz "
To swieta racja wiec czym nawilzac wtedy skore? ????
KWASY- wygladzaja wynosza na zewnatrz
Kremy - roznosza w glab i co teraz uzywac? jak sie stosuje kuracje kwasami? zeby nie wpasc w bledne kolo?
Szczerze - nie wydaje mi się, że tak jest. I ja nie wyobrażam sobie stosować czegokolwiek złuszczającego i nie nawilżać skóry. Po tygodniu twarz by mi odpadła
Ja przez jakiś czas używałam samego olejku z pachnotki do nawilżania, ale olej to czasem za mało. Teraz używam jeszcze Eva Natura z melisą i jest ok.

Ale np. przy kwasie azelainowym bodajże nie można nic wcześniej nakładać ani później, tylko preparat z kwasem na umytą twarz bo wiem, że od połączenia z kremem niektórym robiły się bulwy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 21:41   #1923
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Ja także mam problem z bliznami potrądzikowymi.
Trądzik leczyłam ponad rok, zaczęło się od 3 uporczywych PRYSZCZÓW których nie dało się wycisnąć, które bolały jak się próbowało. Mogę stwierdzić że naprawdę bardzo regularnie leczę go podajże od stycznia. Różnymi maściami (jeden rodzaj rano drugi wieczorem) aż przeszłam od kwietnia na smarowanie twarzy tylko wieczorem Co 2 dni Isotrexinem na przemian z Iwostin Purritin. Bardzo cera mi się poprawiła jest gładsza, pryszcze rzadko wychodzą w sumie tak jak miałam przed tym wysypem
Chciałabym wyleczyć teraz te blizny ;/ Nie jest ich dużo, ale są denerwujące, a chciałabym by moja choć nie tak doskonała twarz jak wielu innych dziewczyn - wróciła do lepszego stanu
Czytałam wiele opini nt kremów na blizny i najczęściej kupowanym i polecanym kremem z jakim się spotkałam jest NO-SCAR oraz Kolagen Silver. I teraz moje pytanie - co byłoby lepsze? Nie patrzę aż tak na cenę, choć te 150 zł to max naprawdę, ale jednak chciałabym by były dobre efekty (oczywiście biorę pod uwagę sytuacje gdzie pierwsze poprawy mogę widziec np po 2-3 miesiącach). Nie znam się na składzie za bardzo, także pytanie kieruję do osób które są bardziej obeznane Myślałam też nad leczeniem kwasami czy mikrodermabrazją ale czytałam że to bardzo szkodzi skórze jednak...
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 22:00   #1924
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mona0015 Pokaż wiadomość
Ja także mam problem z bliznami potrądzikowymi.
Trądzik leczyłam ponad rok, zaczęło się od 3 uporczywych PRYSZCZÓW których nie dało się wycisnąć, które bolały jak się próbowało. Mogę stwierdzić że naprawdę bardzo regularnie leczę go podajże od stycznia. Różnymi maściami (jeden rodzaj rano drugi wieczorem) aż przeszłam od kwietnia na smarowanie twarzy tylko wieczorem Co 2 dni Isotrexinem na przemian z Iwostin Purritin. Bardzo cera mi się poprawiła jest gładsza, pryszcze rzadko wychodzą w sumie tak jak miałam przed tym wysypem
Chciałabym wyleczyć teraz te blizny ;/ Nie jest ich dużo, ale są denerwujące, a chciałabym by moja choć nie tak doskonała twarz jak wielu innych dziewczyn - wróciła do lepszego stanu
Czytałam wiele opini nt kremów na blizny i najczęściej kupowanym i polecanym kremem z jakim się spotkałam jest NO-SCAR oraz Kolagen Silver. I teraz moje pytanie - co byłoby lepsze? Nie patrzę aż tak na cenę, choć te 150 zł to max naprawdę, ale jednak chciałabym by były dobre efekty (oczywiście biorę pod uwagę sytuacje gdzie pierwsze poprawy mogę widziec np po 2-3 miesiącach). Nie znam się na składzie za bardzo, także pytanie kieruję do osób które są bardziej obeznane Myślałam też nad leczeniem kwasami czy mikrodermabrazją ale czytałam że to bardzo szkodzi skórze jednak...
Odpowiednio przeprowadzona terapia kwasami,czy seria zabiegów mikrodermabrazji na pewno Ci nie zaszkodzi,o ile nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Kosmetolog lub kosmetyczka przeprowadzi z Tobą wywiad, oceni stan cery i zaproponuje odpowiednią metodę. Efekty systematycznej terapii kwasami są imponujące jeśli chodzi o blizny potrądzikowe. Mikrodermabrazja również może dawać świetne i szybsze efekty,szczególnie jeśli mamy do czynienia z terapią łączoną.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 12:28   #1925
adela17
Rozeznanie
 
Avatar adela17
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 925
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie. Mam takie pytanko. Co zrobić z takim przebarwieniem/siniakiem czy co to może być jak na zdjęciu?
Przedwczoraj wyszły mi dwa ropne pryszcze - dostałam okres, więc nic nowego. No i jednego wycisnęłam, tak jak to zwykle robię bez problemu, a drugi nie chciał wyjść. No i zostało mi coś takiego. Jestem zła, że to nie zostawiłam w spokoju, ale z drugiej strony bolało jak cholera i musiałam coś zrobić. Wygląda paskudnie, okłady z rumianku, ani krem na pryszcze nie pomagają. Czy to ustąpi z czasem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130639.jpg (9,9 KB, 134 załadowań)
__________________
licealistka

1.08.2010 r.
Bartuś <3

[*] pozostaniesz na zawsze w moim sercu Dziadku
adela17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 09:38   #1926
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam, ja osobiście poradziłabym Ci abyś jednak nie wyciskała tych "zmian" bo to powoduje tylko stan zapalny;(
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:01   #1927
marta8451
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Jestem tu nowa.. Pytałaś o maści/kremy na blizny.. ja stosowałam cepan, contratubex, no-scar i dermatix.. Mi nic nie pomogły.. na te "płytkie" blizny ani na "głębokie" jedyne co mi pomogło to 2 zabiegi mikrodermabrazji i 3 z kwasami owocowymi. Jak dla mnie właśnie zabiegi z kwasami dają najlepsze rezultaty.. Buźka zrobiła się gładsza, jaśniejsza, miękka.. a Blizny zdecydowanie mniej widoczne do tego krem z Clareny z kwasem migdałowym i pha na noc.. rewelacja a na dzień również z clareny hydro oxy nawilżający.. mam nadzieje że jakoś ci pomogłam.. nie ma sensu wyrzucać pieniążków na specyfiki na blizny.. są mało skuteczne.;. pozdrawiam marta
marta8451 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 16:48   #1928
bozyciesamosieuklada
Raczkowanie
 
Avatar bozyciesamosieuklada
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 405
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kulka988 Pokaż wiadomość
Witam, ja osobiście poradziłabym Ci abyś jednak nie wyciskała tych "zmian" bo to powoduje tylko stan zapalny;(
no ok, ale ja np. mam podskórne, że póki nie wycisnę to siedzą tam pod spodem i nei wiem co z nimi robić ;/ dzisiaj sobie zmasakrowałam, bo nie chciały wyjść i obawiam się, że jest jeszcze gorzej ;/
bozyciesamosieuklada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 17:12   #1929
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bozyciesamosieuklada Pokaż wiadomość
no ok, ale ja np. mam podskórne, że póki nie wycisnę to siedzą tam pod spodem i nei wiem co z nimi robić ;/ dzisiaj sobie zmasakrowałam, bo nie chciały wyjść i obawiam się, że jest jeszcze gorzej ;/
Najlepiej posmarować maścią ichtiolową albo przykleić na noc "obrany" z jednej strony liść aloesu. I nie wyciskać, bo od tego może być tylko gorzej.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 17:44   #1930
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bozyciesamosieuklada Pokaż wiadomość
no ok, ale ja np. mam podskórne, że póki nie wycisnę to siedzą tam pod spodem i nei wiem co z nimi robić ;/ dzisiaj sobie zmasakrowałam, bo nie chciały wyjść i obawiam się, że jest jeszcze gorzej ;/

Podejrzewam, że masz problem z zaskórnikami zamkniętymi albo prosakami, które wyciska się za pomocą lekkiego nakłucia igłą.
Ogólnie to takimi rzeczami powinna zajmować się kosmetyczka ale wiadomo, że wszystko kosztuje i nie każdego na to stać. Jeśli miałabym Ci coś doradzić to najpierw rozpulchnij twarz (otworzą się wtedy ujścia gruczołów łojowych), a po wyciśnięciu zdezynfekuj skórę i nałóż jakąś maskę ściągającą Pozdrawiam
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:52   #1931
bozyciesamosieuklada
Raczkowanie
 
Avatar bozyciesamosieuklada
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 405
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Najlepiej posmarować maścią ichtiolową albo przykleić na noc "obrany" z jednej strony liść aloesu. I nie wyciskać, bo od tego może być tylko gorzej.
no wiem, tylko wstyd się pokazać z białym, ropnym pryszczem narazie posmarowałam pastą cynkową, zawsze używałam punktowo olejek hebraciany.

Cytat:
Napisane przez kulka988 Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że masz problem z zaskórnikami zamkniętymi albo prosakami, które wyciska się za pomocą lekkiego nakłucia igłą.
Ogólnie to takimi rzeczami powinna zajmować się kosmetyczka ale wiadomo, że wszystko kosztuje i nie każdego na to stać. Jeśli miałabym Ci coś doradzić to najpierw rozpulchnij twarz (otworzą się wtedy ujścia gruczołów łojowych), a po wyciśnięciu zdezynfekuj skórę i nałóż jakąś maskę ściągającą Pozdrawiam
a te prosaki można inaczej usunąć? czy one schodza tylko przez "usunięcie mechaniczne" :P
nigdy nie wiem czy jest moment w którym można wycisnąć pryszcza, często jak zostawiałam delikwenta to pod koniec pod byle draśnięciem mi schodził i w sumie miałam mniejszą bliznę.

achh nie wiem co robić, nie powinnam mieć teraz wysypu, nie cały czas! nienawidzę mieć od tego aż bolącą twarz :1wsciekl y
bozyciesamosieuklada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 20:51   #1932
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bozyciesamosieuklada Pokaż wiadomość
no wiem, tylko wstyd się pokazać z białym, ropnym pryszczem narazie posmarowałam pastą cynkową, zawsze używałam punktowo olejek hebraciany.



a te prosaki można inaczej usunąć? czy one schodza tylko przez "usunięcie mechaniczne" :P
nigdy nie wiem czy jest moment w którym można wycisnąć pryszcza, często jak zostawiałam delikwenta to pod koniec pod byle draśnięciem mi schodził i w sumie miałam mniejszą bliznę.

achh nie wiem co robić, nie powinnam mieć teraz wysypu, nie cały czas! nienawidzę mieć od tego aż bolącą twarz :1wsciekl y
Jak to się kiedyś mówiło "wstyd to kraść i cudze dzieci chować" Pryszcze to żaden wstyd, tak jak wstydem nie jest przeziębienie, stwardnienie rozsiane ani żylaki. Wstyd to się wstydzić takich rzeczy, o

Ja bym z prosakami poszła do dermatologa Ale na pewno masz prosaki, a nie podskórne gule? Bo prosaki nie powinny boleć, przynajmniej ja o ty nie słyszałam, a gule potrafią tak boleć, że nie można mówić. I ja za każdym razem leczyłam te gule w parę dni aloesem, nawet żadne blizny nie zostały
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:00   #1933
bozyciesamosieuklada
Raczkowanie
 
Avatar bozyciesamosieuklada
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 405
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak to się kiedyś mówiło "wstyd to kraść i cudze dzieci chować" Pryszcze to żaden wstyd, tak jak wstydem nie jest przeziębienie, stwardnienie rozsiane ani żylaki. Wstyd to się wstydzić takich rzeczy, o

Ja bym z prosakami poszła do dermatologa Ale na pewno masz prosaki, a nie podskórne gule? Bo prosaki nie powinny boleć, przynajmniej ja o ty nie słyszałam, a gule potrafią tak boleć, że nie można mówić. I ja za każdym razem leczyłam te gule w parę dni aloesem, nawet żadne blizny nie zostały
no to pewnie gule. panikuję trochę :P no te bolą i to bardzo. hmmm....
spróbuje aloes tym razem i dzięki za motywacje

a co do blizn, to mi się wszystko kiepsko goi, pooperacyjne blizny tak samo kiepsko mi się goiły. no a po pryszczach tym bardziej, dlateg ozastanawiałam się nad tymi bliznami
bozyciesamosieuklada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:40   #1934
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bozyciesamosieuklada Pokaż wiadomość
no to pewnie gule. panikuję trochę :P no te bolą i to bardzo. hmmm....
spróbuje aloes tym razem i dzięki za motywacje

a co do blizn, to mi się wszystko kiepsko goi, pooperacyjne blizny tak samo kiepsko mi się goiły. no a po pryszczach tym bardziej, dlateg ozastanawiałam się nad tymi bliznami
U mnie też się wszystko okropnie goi Lepiej goją się wszelkie zmiany, jak się bierze doustnie cynk, biotynę, tabletki typu Rutinoscorbin. Aloes zewnętrznie też bardzo przyspiesza gojenie i trochę hamuje powstawanie blizn
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:11   #1935
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

a te prosaki można inaczej usunąć? czy one schodza tylko przez "usunięcie mechaniczne" :P
nigdy nie wiem czy jest moment w którym można wycisnąć pryszcza, często jak zostawiałam delikwenta to pod koniec pod byle draśnięciem mi schodził i w sumie miałam mniejszą bliznę.

achh nie wiem co robić, nie powinnam mieć teraz wysypu, nie cały czas! nienawidzę mieć od tego aż bolącą twarz :1wsciekl y[/QUOTE]


Prosak raczej sam Ci nie zejdzie, to takie jakby małe białe ziarenko ukryte pod warstwa naskórka, twarde- więc nie wiem czy akurat te wykwity posiadasz.
Szczerze Ci współczuje, bo cera trądzikowa wymaga dużego poświęcenia i przede wszystkim dbania regularnie o higienę twarzy
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:58   #1936
bozyciesamosieuklada
Raczkowanie
 
Avatar bozyciesamosieuklada
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 405
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

tylko życie studenckie nie pomaga w pielęgnowaniu się, w sensie alkohol itp itd :P i stres! straszny semestr na uczelni ;/
bozyciesamosieuklada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 17:43   #1937
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

To też ma duży wpływ na wykwity:/ Ale w tych czasach nie da się tego uniknąć;(
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:35   #1938
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magdaa88a Pokaż wiadomość
mam takie pytanie jakiś czas temu miałam robiony peeling ziołowy polski powierzchowne złuszczanie 3 dni temu zrobiłam sobie jeszcze raz w domu ( miałam przeszkolenie z peelingiem) masowałam jakies 6 min w ten dzień byłam zaczerwieniona natomiast na drugi dzień w okolicy żuchwy i na czole pojawiły sie takie jak plama czerwona i wyszły mi na tym żółte krostki czy to mi zniknie samo czy nie co z tym robić?

Tez jestem po peelingu I powiem Ci, że te krostki to normalny objaw, ponieważ w tej warstwie podstawnej dochodzi tak jakby do wyrzucania toksyn na zewnątrz Także wszystko jest ok, one same znikną. Pocieszę Cię, że mi tez parę wyskoczyło ale znikły;D Pozdrawiam
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:36   #1939
baidik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cześć, mam nowe pytanko. A mianowicie - czy ktoś używał nowych maści, takich jak Scagel albo Dermabliz? Czy pomogą choć trochę na blizny potrądzikowe?
baidik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 09:05   #1940
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Chciałam się przywitać

Ja także walczę z bliznami i przebarwieniami po trądziku od kilku lat już...
I teraz widzę, że tę walkę w końcu zaczynam wygrywać

Aktualnie moim sprzymierzeńcem jest serum z wit. C (w moim przypadku kropelki Juvit C dla dzieci ), obowiązkowo filtr (to raczej żeby nie nabawić się nowych przebarwień ), krem Avene z retinaldehydem no i przemywanie twarzy maślanką (choć to spektakularnych efektów nie przynosi- mam po tym fantastyczną cerę, ale na pomoc w wybielaniu przebarwień trzeba troszkę poczekać. Jednak jakby nie patrzeć- kwas mlekowy jest ). Planuję też zacząć robienie maseczek z aspiryny i kiedyś się skusić na domowy peeling migdałowy.

Dawno temu byłam złuszczana u kosmetyczki na polecenie dermatologa...Jednak zaczęły to robić zbyt często...W ten sposób okropnie "uwrażliwiły" mi cerę. Teraz już nie złuszczam się u kosmetyczek, z przebarwieniami walczę na własną rękę...
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:31   #1941
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam ;-) Niedawno pisałam do was, opowiadałam jak to moja skóra zmęczona po 3 kuracjach izotekiem ma sporo przebarwien oraz małych dziurek. Postanowiłam coś z tym zrobić, zdecydowałam się na mikrodembrazje+ kwas 15%. Czekaja mnie niby 4 zabiegi. Jestem po drugim, po pierwszym nie widze jakis specjalnych efektów chociaz skóra ostro łuszczyła się cały tydzien, teraz jestem 3 dzien po 2 zabiegu i juz zaczyna sie łuszczenie , strasznie to uciążliwe ;D Jak myślicie 4 zabiegi dadza rade?
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 19:25   #1942
kulka988
Przyczajenie
 
Avatar kulka988
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: z miasta;)
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milagros_ Pokaż wiadomość
Witam ;-) Niedawno pisałam do was, opowiadałam jak to moja skóra zmęczona po 3 kuracjach izotekiem ma sporo przebarwien oraz małych dziurek. Postanowiłam coś z tym zrobić, zdecydowałam się na mikrodembrazje+ kwas 15%. Czekaja mnie niby 4 zabiegi. Jestem po drugim, po pierwszym nie widze jakis specjalnych efektów chociaz skóra ostro łuszczyła się cały tydzien, teraz jestem 3 dzien po 2 zabiegu i juz zaczyna sie łuszczenie , strasznie to uciążliwe ;D Jak myślicie 4 zabiegi dadza rade?
Witaj, powiem Ci, że u mnie kolezanka robiła serie samych kwasów, a również miała widoczne "małe dziurki" i efekt naprawdę był widoczny Także spokojnie i cierpliwie czekaj a efekty na pewno bedą
kulka988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 19:53   #1943
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Wiecie jaki krem/podkład mógłby dawać efekt zbliżony do takiego jak seria BB Cream? Nie mam możliwości teraz kupienia przez internet, więc chciałabym kupić coś podobnego w drogerii, ale nie wiem co
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:23   #1944
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wiecie jaki krem/podkład mógłby dawać efekt zbliżony do takiego jak seria BB Cream? Nie mam możliwości teraz kupienia przez internet, więc chciałabym kupić coś podobnego w drogerii, ale nie wiem co
Niektóre wizażanki wypowiadały się, że Pharmaceris Poczytaj recenzje:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy-spf-20.html
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 21:49   #1945
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Wiecie jaki krem/podkład mógłby dawać efekt zbliżony do takiego jak seria BB Cream? Nie mam możliwości teraz kupienia przez internet, więc chciałabym kupić coś podobnego w drogerii, ale nie wiem co
A ja mam taki hit: klik
Kremik tonujący Alterry (nie wiem jaki matołek wypisał na opakowaniu "brązujący") jest świetny Kupiłam go w Rossmannie z ciekawości bo był w promocji i chciałam go przetestować. Testy przeszedł celująco i już ze mną pozostanie
Nie jest fluidem, więc nie będzie miał jakiegoś szalonego krycia, ale ładnie wyrównuje koloryt cery.
Teraz też jest w promocji, więc warto spróbować
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-12-17 o 21:56
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 16:36   #1946
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja mam taki hit: klik
Kremik tonujący Alterry (nie wiem jaki matołek wypisał na opakowaniu "brązujący") jest świetny Kupiłam go w Rossmannie z ciekawości bo był w promocji i chciałam go przetestować. Testy przeszedł celująco i już ze mną pozostanie
Nie jest fluidem, więc nie będzie miał jakiegoś szalonego krycia, ale ładnie wyrównuje koloryt cery.
Teraz też jest w promocji, więc warto spróbować
Ale on nie ma filtrów, prawda?
Nie wiesz czy można go z filtrem mieszać?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 11:42   #1947
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ale on nie ma filtrów, prawda?
Nie wiesz czy można go z filtrem mieszać?
Niestety nie ma
Nie mieszałam go jeszcze, ale mogę się spodziewać, że taka miesznka będzie dość tępa
Więc chyba lepiej stosować jeden po drugim...
Ale zawsze możesz spróbować i zakupić, zwłaszcza że jak pisałam, teraz jest w promocji
Podoba mi się w nim to, że np mając zamiar wyjść do ludzi, ale nie chcąc używać podkładu można się nim z powodzeniem nasmarować, potem puder i być "zrobionym"
Chyba że ma się jakieś większe widoczne zmiany na buzi, to wiadomo... to tylko krem.
Ale polecam
Mimo, że jest dość ciemny - doznałam mega zdziwienia - to z umiarem aplikowany ładnie się prezentuje
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 12:58   #1948
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma
Nie mieszałam go jeszcze, ale mogę się spodziewać, że taka miesznka będzie dość tępa
Więc chyba lepiej stosować jeden po drugim...
Ale zawsze możesz spróbować i zakupić, zwłaszcza że jak pisałam, teraz jest w promocji
Podoba mi się w nim to, że np mając zamiar wyjść do ludzi, ale nie chcąc używać podkładu można się nim z powodzeniem nasmarować, potem puder i być "zrobionym"
Chyba że ma się jakieś większe widoczne zmiany na buzi, to wiadomo... to tylko krem.
Ale polecam
Mimo, że jest dość ciemny - doznałam mega zdziwienia - to z umiarem aplikowany ładnie się prezentuje
Miałam zamawiać BB kremy,a le teraz po prostu nie mam na to kasy...
Filtr od lat już mam sprawdzony i zastanawiam się właśnie nad tym kremem Nie mam dużych zmian, nie zależy mi też na super kryciu Raczej na naturalnym wyglądzie...
Będę musiała się chyba do Ross wybrać Bardzo dziękuję za sugestię
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:17   #1949
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Miałam zamawiać BB kremy,a le teraz po prostu nie mam na to kasy...
Filtr od lat już mam sprawdzony i zastanawiam się właśnie nad tym kremem Nie mam dużych zmian, nie zależy mi też na super kryciu Raczej na naturalnym wyglądzie...
Będę musiała się chyba do Ross wybrać Bardzo dziękuję za sugestię
Nie ma za co, bardzo proszę
Ostatnio usłyszałam, że mam brzoskwiniową cerę, a miałam tylko ten krem i puder bambusowy, więc coś w tym jest
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-12-19 o 13:18
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 13:42   #1950
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nie ma za co, bardzo proszę
Ostatnio usłyszałam, że mam brzoskwiniową cerę, a miałam tylko ten krem i puder bambusowy, więc coś w tym jest
Oby się dopasowywał, bo ja teraz bledziutka jestem Tzn. unikam słońca, używam filtrów itp. Raz- przebarwienia potrądzikowe, dwa- kuracje retinoidowo- kwasowe w okresie jesienno-zimowym, trzy-zapobieganie starzeniu się skóry ;]
Mam nadzieję, że nie będzie się odcinał od szyi
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.