wiecej niz jedna tabletka anty... POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 19:50   #1
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Unhappy

wiecej niz jedna tabletka anty... POMOCY!


szukalam na forum jakiegos podobnego watku ale prawdopodobnie nikt nie jest na tyle lekkomyslny i roztargniony jak ja :/ mam wielki problem w niedziele gdy przyszedl czas na tabletke spanikowalam ze nie wzielam tej z soboty no i wzielam ta z soboty i ta z niedzieli. Problem w tym ze ja w sobote wzielam tabletke tylko przez nieuwage z drugiej strony listka i tak oto w niedziele przyjelam dwie tabletki. Moj chlopak dzwonil do szpitala-gdyz na ulotce napisane jest ze jesli sie przyjmie wiecej niz jedna trzeba sie skontaktowac z lekarzem-i tam mu powiedzieli ze nie powinno byc zadnych skutkow ubocznych aczkolwiek pytano mnie czy krwawie, jest mi zimno itp. Kazano mi w poniedzialek brac dalej tabletki normalnie o tej samej porze. W ostatni dzien kazano mi zazyc tabletke z nowego listka i wlasnie tu jest problem czy cos sie stanie jesli nie zazyje tej ostatniej-znaczy z nowego listka--oczywiscie wiem ze antykoncepcja juz nie bedzie dzialac, ale chodzi mi o to ze nie chcialabym zaczynac nowego opakowania jako ze akurat nie mam czasu isc po nowe a zostalo mi jedno opakowanie. Czy ktores z was przytrafilo sie kiedys to samo? i czy moze ktos mi jakos pomoc, dziekuje.
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:06   #2
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: wiecej niz jedna tabletka anty... POMOCY!

Mi się tak zdarzyło kiedyś jednocześnie brałam tabletki antyalergiczne i zamisat wziasc pigułkę i tabletkę, to wzięłam 2 razy pigułkę. Nic się nie działo, wzięłam tabl do końca, nie brałam ostatniej tabl z nowego listka. No ale siłą rzeczy cykl przesunął sie o 1 dzień no i zabezpieczenie ponoć przez te 7 dni przerwy było słabsze.
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.