Dior - kolorówka część III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 13:26   #3001
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

A sprzedawczyni Ci nie poradziła? :/
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:30   #3002
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
A sprzedawczyni Ci nie poradziła? :/

No razem wybierałyśmy i padło na ten, ale wiesz w sztucznym świetle to każdy mi kolor pasuje, a potem w dziennym się okazuje, że za ciemny.

O tych numerkach nie wspomniała, nie wiem jak tutaj w w PL w drogeriach czy informują o tym, ale ja kupowałam w House Of Fraser w Londynie

Nie każdy róż taki straszny, bylebym nie wyglądała jak świnka
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 13:51   #3003
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Najlepiej jeśli masz możliwość proś o próbki, nigdy nie kupuję podkładów i kremów na podstawie testów naręcznych
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:02   #3004
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Najlepiej jeśli masz możliwość proś o próbki, nigdy nie kupuję podkładów i kremów na podstawie testów naręcznych
Poproszę o próbki następnym razem

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2014-03-14 o 14:08
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 14:13   #3005
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Poproszę o próbki następnym razem
wychodzę z założenia, że jak mam się maziać testerem w perfumerii i mogę mimo iż w danym dniu nie robię zakupów to to samo chciałabym "na wynos " kurcze to jest dla nas dla klientów, a nie później stosy próbek trafiają na All ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:00   #3006
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

o_Khaleesi_o Ja mialam ostatnio przygode wlasnie z tym podkladem. Okazal sie byc za ciemny,na mojej cerze wpadal w pomarancz i za badrzo sie odznaczal. zakupilam drugi, najjasniejszy, i ten jest idealny.

Na szczescie teraz prosze w zaprzyjaznionej malej perfumerii o probki i panie odkladaja mi podklad do malutkiego pojemniczka. Juz drugi raz sie nie skusze na doradztwo Pan, lepiej na spokojnie przetestowac w domu.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2014-03-14 o 15:04
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:53   #3007
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nic tam nie powiększa miała go moja mama, dawał takie dziwne uczucie mrowienia czy odrętwienia ust ona go lubiła, a dla mnie to pic na wodę i szkoda kasy
Podzielam tę opinię, nie powiększa (to oczywiste) i dziwnie mrowi.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 16:24   #3008
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Dior - kolorówka część III

Nie wytrzymałam i otworzyłam ten podkład Już się wystraszyłam, że nie będę mogła go używać, a to mój pierwszy taki droższy.

Teraz używam Revlon Colorstay 150 Buff i ten jest ok.

No więc, po nałożeniu na buzię kolor jest ok, także się uspokoiłam
Choć pewnie jeśli będę go chciała kupić ponownie wybiorę jaśniejszy, gdyż drażni mnie jak wyciskam podkład na rękę a on jest ciemniejszy
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:34   #3009
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Znalazlam porownanie Dior Diosrkin Cameo 022 i inne moje podklady tzn. Lancome Lys Rose 02 i Astor nr 010


Generalnie nie byl zly, moze w lato bym sie na niego skusila, ale zle sie czulam w tym odcieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0559-vert.jpg (26,2 KB, 21 załadowań)
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2014-03-14 o 18:36
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 20:49   #3010
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Doradźcie, czy warto inwestować w błyszczyk Lip Maximizer czy lepiej wybrać Addict Gloss? Kusi mnie ten pierwszy, że niby "powiększa" usta, ale nie wiem ile w tym prawdy
Posiadam blyszczyk Lip Maximizer. Nie powalil mnie na kolana, po aplikacji czuc lekkie mrowienie, dzieki ktoremu pewnie nasze usta sa lepiej dokrwiona a co za tym idzie " powiekszone ". Jak dla mnie pomadka Dior Addict Hight Shine lepiej spelnia funkcje powiekszania ust. Cudownie je nawilza i daje sliczny rozowy kolor. Aby uzyskac efekt trzeba ja zaaplikowac kilka razy (przeczytaj moja recenzje na KWC, tam tez jest zdjecie wiec mozesz zobaczyc efekt). Na temat Addict Gloss nie moge sie wypowiedziec bo nigdy go nie uzywalam ale mysle ze bedzie lepsza opcja niz Maximizer.

Edytowane przez Mujernatural
Czas edycji: 2014-03-17 o 20:50
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 21:46   #3011
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Posiadam blyszczyk Lip Maximizer. Nie powalil mnie na kolana, po aplikacji czuc lekkie mrowienie, dzieki ktoremu pewnie nasze usta sa lepiej dokrwiona a co za tym idzie " powiekszone ". Jak dla mnie pomadka Dior Addict Hight Shine lepiej spelnia funkcje powiekszania ust. Cudownie je nawilza i daje sliczny rozowy kolor. Aby uzyskac efekt trzeba ja zaaplikowac kilka razy (przeczytaj moja recenzje na KWC, tam tez jest zdjecie wiec mozesz zobaczyc efekt). Na temat Addict Gloss nie moge sie wypowiedziec bo nigdy go nie uzywalam ale mysle ze bedzie lepsza opcja niz Maximizer.
Przeczytałam Twoją recenzję i to, co Ty recenzujesz to Lip Glow Color Reviever Balm a nie Addict High Shine

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-03-17 o 21:48
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 00:56   #3012
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twoją recenzję i to, co Ty recenzujesz to Lip Glow Color Reviever Balm a nie Addict High Shine
Droga xPoziomkax dzeikuje Ci ze mnie uswiadomilas. Nie wiem dlaczego pomylilam te dwa produkty, pewnie zmylilo mnie zdjecie. Sprawdzalam czy Glow Color Reviever jest w KWC i niestety nic nie znalazlam. Z pewnoscia zglosze ten produkt i go od razu ocenie, bo wierzcie mi jest to najcudowniejszy balsam jaki mialam.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 08:31   #3013
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Droga xPoziomkax dzeikuje Ci ze mnie uswiadomilas. Nie wiem dlaczego pomylilam te dwa produkty, pewnie zmylilo mnie zdjecie. Sprawdzalam czy Glow Color Reviever jest w KWC i niestety nic nie znalazlam. Z pewnoscia zglosze ten produkt i go od razu ocenie, bo wierzcie mi jest to najcudowniejszy balsam jaki mialam.
Ależ jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...em-spf-10.html
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:46   #3014
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dzięki wielkie, w takim razie moja euforia do tego błyszczyka lekko wygasła, ale za to Mujernatural zainteresowałaś mnie bardzo tym balsamem
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 14:39   #3015
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Znalazłam an Ebayu limitowane paletki do policzków, oczu i błyszczyk - do kupienia tylko w Azji.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:24   #3016
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tez z checia zerkne na ten balsam. U mnie sprawdzaja sie tylko blyszczyki i balsamy,typowe pomadki nie, ze wzgledu na zbyt suche usta.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4564201 4]Znalazłam an Ebayu limitowane paletki do policzków, oczu i błyszczyk - do kupienia tylko w Azji.[/QUOTE]

ladne
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:55   #3017
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, w takim razie moja euforia do tego błyszczyka lekko wygasła, ale za to Mujernatural zainteresowałaś mnie bardzo tym balsamem
Naprawde polecam Ci go z calego serca. Wiem ze jak na balsam to dosc spory wydadek, ale ja uzywajac go po prostu sie zakochalam. Po pierwszej aplikacji nie zauwazysz roznicy. Jak zapewnia producenda kolor intensywnieje pod wplywem wilgoci ust i jest trwaly. U mnie wyglada to tak ze nakladam go pierwszy raz przed makijazem, potem jak juz sie skoncze malowac i trzeci raz na krotko przed wyjsciem z domu. Efekt boski i utrzymuje sie baaaardzo dlugo. W ciagu dnia z dwie poprawki i mam przesliczny kolor na ustach. Mozesz pic i jesc a usta sa takjagby zabarwione na rozowo
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:59   #3018
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Naprawde polecam Ci go z calego serca. Wiem ze jak na balsam to dosc spory wydadek, ale ja uzywajac go po prostu sie zakochalam. Po pierwszej aplikacji nie zauwazysz roznicy. Jak zapewnia producenda kolor intensywnieje pod wplywem wilgoci ust i jest trwaly. U mnie wyglada to tak ze nakladam go pierwszy raz przed makijazem, potem jak juz sie skoncze malowac i trzeci raz na krotko przed wyjsciem z domu. Efekt boski i utrzymuje sie baaaardzo dlugo. W ciagu dnia z dwie poprawki i mam przesliczny kolor na ustach. Mozesz pic i jesc a usta sa takjagby zabarwione na rozowo
Ja go nie lubię, u mnie daje zbyt intensywnie różowy kolor - wyglądam tandetnie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 15:59   #3019
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Mijalea;45642821]tez z checia zerkne na ten balsam. U mnie sprawdzaja sie tylko blyszczyki i balsamy,typowe pomadki nie, ze wzgledu na zbyt suche usta.

Wiec zaryzykuj. Cala magia polega na tym ze ten balsam delikatnie farbuje usta a nie tak jak normalne szminki zostawia kolor na powierzchni. Jago glownym celem jest nawilzenie i pielegnacja ust. Bedziesz napewno zadowolona
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 16:11   #3020
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4564337 2]Ja go nie lubię, u mnie daje zbyt intensywnie różowy kolor - wyglądam tandetnie [/QUOTE]

Byc moze wygladasz w nim zle poniewaz jestes np Pania Jesien ktorej rozowy kolor wogole nie sluzy. Ja jestem typowa slowianka tzn Pani Lato i kolor ten dodaje mi swiezosci. Ponizej dodaje zdjecie na ktorym pomadka byla nalozona dwa razy. Zdjecie robione bylo w swietle dziennym bez flasha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (12,1 KB, 34 załadowań)
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:17   #3021
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Byc moze wygladasz w nim zle poniewaz jestes np Pania Jesien ktorej rozowy kolor wogole nie sluzy. Ja jestem typowa slowianka tzn Pani Lato i kolor ten dodaje mi swiezosci. Ponizej dodaje zdjecie na ktorym pomadka byla nalozona dwa razy. Zdjecie robione bylo w swietle dziennym bez flasha
Bynajmniej. Jestem wiosną, a ten cukierkowy, intensywny róż na jaki wybarwiają się moje usta po nałożeniu tego balsamu jest okropny.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:47   #3022
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4564363 3]Bynajmniej. Jestem wiosną, a ten cukierkowy, intensywny róż na jaki wybarwiają się moje usta po nałożeniu tego balsamu jest okropny.[/QUOTE]

Jestes Wiosna, czyli tak jak Jesien typ cieply. Rozumie wiec ze zle czujesz sie z ta pomadka. Dla Ciebie odpowiedni jest np losos a ten cukierkowy intensywny roz zdecydowanie jest dla Pani Lato i Zima ( wszystkich dziewczyn ktore maja zyly w kolorze niebieskim - spojrzcie na nadgarstek ). Byc moze Dior wypusci na rynek ten balsam ktory bedze wpadal lekko w pomarancz, wiec bedziesz mogla sie nim cieszyc, bo jestem pewna ze oceniajac ten balsam pod wzgledem pielegnacji nie mozna narzekac. Cudnie nawilza i na dodatek chroni przed promieniowaniem UV
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:00   #3023
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Mujernatural;456433 74]
Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
tez z checia zerkne na ten balsam. U mnie sprawdzaja sie tylko blyszczyki i balsamy,typowe pomadki nie, ze wzgledu na zbyt suche usta.

Wiec zaryzykuj. Cala magia polega na tym ze ten balsam delikatnie farbuje usta a nie tak jak normalne szminki zostawia kolor na powierzchni. Jago glownym celem jest nawilzenie i pielegnacja ust. Bedziesz napewno zadowolona
wpisze na wish-liste

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Byc moze wygladasz w nim zle poniewaz jestes np Pania Jesien ktorej rozowy kolor wogole nie sluzy. Ja jestem typowa slowianka tzn Pani Lato i kolor ten dodaje mi swiezosci. Ponizej dodaje zdjecie na ktorym pomadka byla nalozona dwa razy. Zdjecie robione bylo w swietle dziennym bez flasha
jaki to dokladnie kolor? (przepraszam jesli pisalas, ale ja nie widze nigdzie w postach numeru lun nazwy)
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:15   #3024
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Jestes Wiosna, czyli tak jak Jesien typ cieply. Rozumie wiec ze zle czujesz sie z ta pomadka. Dla Ciebie odpowiedni jest np losos a ten cukierkowy intensywny roz zdecydowanie jest dla Pani Lato i Zima ( wszystkich dziewczyn ktore maja zyly w kolorze niebieskim - spojrzcie na nadgarstek ). Byc moze Dior wypusci na rynek ten balsam ktory bedze wpadal lekko w pomarancz, wiec bedziesz mogla sie nim cieszyc, bo jestem pewna ze oceniajac ten balsam pod wzgledem pielegnacji nie mozna narzekac. Cudnie nawilza i na dodatek chroni przed promieniowaniem UV
Wypuścił w wiosennej kolekcji
http://www.beautyness.pl/2014/02/dio...ddict-lip.html
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:46   #3025
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

jaki to dokladnie kolor? (przepraszam jesli pisalas, ale ja nie widze nigdzie w postach numeru lun nazwy)[/QUOTE]

Ta pomadka nie ma numeru, wystarczy poprosic Pania w perfumerii o Lip Glow Color Reviver. Jezeli boisz sie ze kupisz cos innego to przyjrzyj sie np na KWC jak ona wyglada a wtedy napewno nie dojdzie do pomylki.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:49   #3026
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Doradźcie, czy warto inwestować w błyszczyk Lip Maximizer czy lepiej wybrać Addict Gloss? Kusi mnie ten pierwszy, że niby "powiększa" usta, ale nie wiem ile w tym prawdy

Kocham lip maximizer !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 18:56   #3027
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kocham lip maximizer !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tam też go bardzo lubię.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:01   #3028
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
jaki to dokladnie kolor? (przepraszam jesli pisalas, ale ja nie widze nigdzie w postach numeru lun nazwy)
Ta pomadka nie ma numeru, wystarczy poprosic Pania w perfumerii o Lip Glow Color Reviver. Jezeli boisz sie ze kupisz cos innego to przyjrzyj sie np na KWC jak ona wyglada a wtedy napewno nie dojdzie do pomylki. [/QUOTE]

AAA teraz juz rozumiem idee tej pomadki
Dzieki
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:04   #3029
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
No prosze wiec wszystkie mozemy byc zadowolone
Osobiscie uwielbiam marke Dior (makijaz). W swojej ofercie ma produkty o wspanialych kolorach ktore mozna dobrac do kazdego typu urody. Ja jeszcze uzywam
-pojedynczych cieni - cudowne (mam dwa) odcienie brazow z ktorymi nigdy sie juz nie rozstane
-eleiner w pisaku
-baza do rzes
-tusz
Zastanawiam sie tez no i przyznam ze bardzo mnie kusi zakup rozu, tego ktory niby tez jest uniwersalny dla wszystkich dziewczyn. W pudelku wyglada bardzo cukierkowo wiec na policzku musi sie prezentowac nieziemsko Jak narazie powstrzymuje sie od jego kupna bo musze wykonczyc moj z Estee Lauder ktory tez bardzo lubie. Moze ktoras z was jest szczesliwa posiadaczka tego cudenka???
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:18   #3030
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Też jestem szczęśliwą posiadaczką Lip Glow uwielbiam go Wkleję zdjęcie na ustach przed i po

Mujernatural ja mam jeden róż Diora, którego bardzo lubię W kolorze Rose Libertine Jest piękny! Również wklejam foto Ale Tobie chyba chodzi też o ten, co się dostosowuje do skóry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Collage2.jpg (46,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04269 (Kopiowanie).jpg (118,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04320 (Kopiowanie).jpg (56,8 KB, 25 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.