Parówka i co dalej? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 21:14   #31
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Smile Parówka ~ help :))

Witam was dziewczynki
Wiem ze to już chyba setny wątek o parówkach itp. (za co bardzo przepraszam) ale gryza mnie jeszcze pytania...
Otóż mam zamiar zrobić sobie moją pierwsza w życiu parówkę
Chciałabym wiedzieć czy Garnier 3 w 1 jest dobrym rozwiązaniem co do tego zabiegu?
To znaczy uzyc go najpierw jako peeling, potem parowka a potem uzyc garniera jako maseczka? czy to raczej kiepski środek i lepiej kupić osobno peeling i maseczke ściągającą?

No i mam jeszcze jendo pytanie... być może głupie.. ale po parówce syfki same wychodzą czy trzeba je wyciskac czy co?
Z góry wielkie dzięki i sorry za kolejny powtórzony temat
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 12:36   #32
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Parówka ~ help :))

Wątek na kosmetyczkę.
Nota bene: od parówki odchodzi się ostatnimi czasy, więcej szkód niż pożytku z niej... Drażni naczynka, rozregulowuje metabolizm skóry poprzez mocne wysuszenie. Robienie jej bez późniejszego oczyszczania twarzy już w ogóle nie ma wg mnie sensu. (Odpowiadajac na Twoje pytanie - syfki same nie wychodzą, jedynie się rozmiękczają, i łatwiej je usunąć.)
Co do Garniera się nie wypowiem, bo nie znam tego specyfiku.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:57   #33
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Parówka ~ help :))

Dzięki za radę Może jednak z niej zrezygnuje.. ale jeżeli nie parówka, to co? nie moge sie pozbyc tych cholernych zaskórników...
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:55   #34
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Parówka ~ help :))

Oooo, mnóstwo możliwości: kwasy AHA, kwas BHA, kwas azelainowy, nadtlenek benzoilu, pochodne witaminy A, etc... Do wyboru, do koloru. Tylko filtry obowiązkowo. Polecam lekturę forum biochemicznego.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:11   #35
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Parówka ~ help :))

kurcze to fatalna wiadomosc, bo ja co jakis czas robie sobie parowke i nie wiedzialam ze moze ona szkodzic w takim razie trzeba sie bedzie przerzucic na inne rozwiazania
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 11:41   #36
frutilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
parówka & zmarszczki.

odkąd zaczęłam stosować parówkę pojawiły mi się zmarszczki! a mam dopiero 20 lat..
i tu rodzi się pytanie jaki krem byłby najlepszy by je zredukować? mam skórę mieszaną, tłustą & wrażliwą. proszę o pomoc.
frutilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:34   #37
frutilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 17
Dot.: parówka & zmarszczki.

odpowie ktos? :/
frutilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 14:52   #38
Luki1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
parówki,maseczki,toniki,p rzebarwienia i co z tą cytryną ?

Witam ! jestem chłopakiem , mam 16 lat i problemy z cerą Moim głównym problemem nie są pryszcze lecz czerwone place które po nich zostają (przebarwienia)Wcześniej stosowałem coś z garniera czysta skóra 3 w 1 czy coś takiego , maseczka,peeling i żel ale po ponad miesięcznym regularnym stosowaniu efektów nie zauważyłem... Jak mogę pozbyć się reszty pryszczy i przebarwień ??? (Bardziej interesują mnie domowe sposoby któe chociaż załagodzą sytuacje) Obecnie stosuje parówkę z rumianku (dopiero od 4 dni) i smaruje się sokiem z cytryny rozcięczonym w wodzie! Gdzieś czytałem że sok z cytryny przy nadmiernym stosowaniu pogarsza sprawę i pojawia się więcej blizn ! Jak to w końcu jest? mam stosować ten sok z cytryny czy nie ? A no i jeszcze czytałem że sama parówka z rumiankiem nie pomoże mi w oczyszczeniu cery z trądziku i przebarwień, jest to tylko wstęp do dalszego oczyszczania twarzy.. Co ten ktoś miał na myśli ? co mogę zrobić po tym jak już zrobię tą parówkę z rumianku ( chodzi mi tutaj o domowe sposoby ) czytałem np o miodzie drożdżach itp Co mi polecacie ? macie jakieś sposoby ?

Dodatkowo zbieram się do zakupienia AcneDerm ...jakie jest wasze zdanie na temat tego "czegoś" xd .Prosze o pomoc
Luki1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:43   #39
jeux
Przyczajenie
 
Avatar jeux
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 26
Dot.: parówki,maseczki,toniki,p rzebarwienia i co z tą cytryną ?

Acne Derm jest okej Sok z cytryny to kwas więc pod wpływem słońca działa właśnie tak że tworzy przebarwienia raczej ją odstaw Z domowych sposobów to hmm polecam ci przecieranie twarzy rumiankiem picie bratka i skrzypopokrzywy (herbate skrzypu i pokrzywy zalewasz w jednym kubku i pijesz) rano i wiczorem pij wode z cytryną. Maseczka drożdżowa po tej parówce chociaz nie wiem czy to dobry pomysł. Możesz tez pić drożdze rozcieńczone w mleku ciepłym lub wodzie tez ciepłej. Maseczka z drożdzy również bez parówki to tyle z moich domowych sposobów, te herbaty, na początku mogą spowodowac wysyp ale potem będzie świetnie
__________________
Zapraszam na moje blogi

photoblog.pl/kosmetykiblog

beautyandwine.blogspot.co m

na fotoblogu w komentarzach można zadawać pytania :--)

jeux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-14 20:43:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.